Piatnik Šachy De Luxe

Piatnik Šachy De Luxe

Hodnotenie: 5
50,44 € 44,30 €

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v krásnom drevenom prevedení.

DETOA Šach Steuton

DETOA Šach Steuton

Hodnotenie: 4,4
14,10 €

Šach je klasická dosková hra pre dvoch hráčov, ktorá vznikla v 15. storočí v južnej Európe úpravou starej perzskej hry šatrandž. Predstavuje stretnutiu dvoch nepriateľských armád. Komu sa podarí zneškodniť nepriateľského kráľa, dať mu mat, víťazí.

DINO Magnetické šachy

DINO Magnetické šachy

Hodnotenie: 4,9
13,56 € 12,39 €

Elegantné prevedenie známej obľúbenej hry. Magnetické figúrky prináša ich stabilitu pri hre a istotu pri potrebe zachovania zahraných pozícií pri dlhodobých partiách. Zatvárací box so šachovnicou umožňuje bezpečné uloženie sady figúrok.

Spin Master Klasické drevené šachy
11,76 €

Šach je tradičné stolové hra pre dvoch hráčov, ktorá baví deti i dospelých už po mnoho generácií. Hra precvičí vaše logické a strategické myslenie.

Bonaparte Šach drevená spoločenská hra
9,61 €

Šach je spoločenská stolová hra pre dvoch hráčov. Je celosvetovo veľmi uznávanou hrou a dokonca sa považuje za športovú disciplínu. Odhadovaný vznik hry Šach je okolo 15.storočia.

DINO Dračí palác-30%

DINO Dračí palác

Hodnotenie: 5
50,84 € 35,17 €

Akcia

Hra voľne inšpirovaná tradičnou čínskou hrou Mahjong. Vezmite pár identických dlaždíc z rozpadajúceho sa dračieho hradu a postavte z nich svoj! **Zbierajte **kamene zo zmršťujúceho sa Dračieho paláca a použite ich k vytvoreniu vlastného paláca. Vytvárajte **súpravy kameňov **rovnakého druhu a na ich vrcholkoch stavajte svätyne, čím získate body.

Albi Quoridor

Albi Quoridor

Hodnotenie: 4,8
31,90 € 27,50 €

Quoridor je drevená rodinná hra pre 2 alebo 4 hráčov. Vyhráva ten hráč, ktorý svojho pešiaka dostane ako prvého na protiľahlú stranu hracej dosky. Cesta nebude však jednoduchá!

ADC Blackfire Qwirkle

ADC Blackfire Qwirkle

Hodnotenie: 4,9
35,30 € 23,90 €

Hra roku 2011 QWIRKLE, ktorej zmysel je utvoriť rad rovnakých farieb či symbolov. Hoci sú pravidlá hry Qwirkle skutočne jednoduché, budete musieť zapojiť strategické myslenie a svoju taktiku premyslieť dopredu.

Bonaparte Šach, Dáma, Mlyn
10,90 € 10,30 €

Súbor najobľúbenejších českých hier pre malých aj veľkých Šach, Dáma a Mlyn. Zahrajte si s deťmi, rodičmi alebo kamarátmi tieto známe hry. Súbor obsahuje drevené šachové figúrky, drevenú dámu a obojstranný herný plán. Hry sú v českom jazyku

ADC Blackfire Hypergrid-36%
29,06 € 18,49 €

Akcia

Hra Hypergrid má 3 základné pravidlá vedúce k vytvoreniu línie rovnakej farby. Jeden z dvoch hráčov, ktorý je práve na ťahu, položí na mriežku 3×3 body dva žetóny rôznej farby. Takto sa na ťahoch striedajú, kým sa nezbavia všetkých svojich žetónov v piatich farbách.

Mindok Azul

Mindok Azul

Hodnotenie: 4,9
54,90 € 46,26 €

Portugalský kráľ Manuel I. bol pri svojej návšteve Alhambry natoľko očarený jej **interiérmi, **najmä keramickými dlaždicami zvanými „azulejos“ (pôvodne s modro-bielym dekorom), že okamžite nariadil, aby jeho vlastný palác v Portugalsku bol vyzdobený podobnými obkladmi.

ADC Blackfire Noctiluca
33,10 €

Novinka

Ve hře Noctiluca se 1–4 hráči potápí do průzračných hlubin a snaží se nachytat nádherné svítilky. Hráči tyto vzácné tvory shromažďují do nádob, za které po naplnění získávají body. Noctiluca je inovativní hra od uznávaného autora Shema Phillipse, která obsahuje také pravidla pro sólo hru na vlastním herním plánu.

Albi Quarto

Albi Quarto

Hodnotenie: 4,6
29,59 € 27,50 €

Společenská abstraktní hra Quarto. Jedna z mála her, kde rozhodujete o tahu soupeře. Vítězem se stává hráč, který umístí hrací kamen a vytvoří tak řadu čtyř kamenů, kde všechny hrací kameny mají alespoň jednu stejnou vlastnost.##

Mindok Azul: Vitráže Sintry
54,90 € 51,50 €

Novinka

Azul: Vitráže Sintry je krásna farebná hra, ktorá nadväzuje na celosvetovo preslávenú hru Azul. Počas šiestich kôl hry hráči získavajú farebné dieliky skla a vytvárajú z nich čo najlepšie hodnotené vitráže. Zvíťazí hráč, ktorý získa najvyšší počet bodov. Budete to práve vy, kto vytvorí tie najkrajšie vitráže v celom Portugalsku?

ADC Blackfire Gizmos
29,40 €

Novinka

Krásně zpracovaná rodinná hra, ve které hráči pomocí kuliček zdokonalují své stroje. Rodinná hra, ve které se spojují herní prvky z populárních deskových her Splendor a Výbušné lektvary.

Mindok Sagrada
43,10 € 39,90 €

Novinka

Prekrásna farebná hra s kockami. Staňte sa umelci súťažiacimi o to, kto vytvorí najkrajší farebný vitráž kostola Sagrada Família. Okenné sklíčka sú v hre predstavovaná farebnými kockami, ktorých hodnoty vyjadrujú odtieň (čím vyššia hodnota, tým tmavšia farba). Každé kolo si budete vyberať kocky z ponuky a pokladať ich do svojho okenného rámu. Pritom bude nutné dodržiavať podmienky kariet vzorov. Zároveň nesmú mať dve susediace kocky rovnakú farbu ani hodnotu.

Piatnik Šach ECO

Piatnik Šach ECO

Hodnotenie: 4,7
11,70 €

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v praktickom zatváracom prevedení.

Albi Šach - drevené

Albi Šach - drevené

Hodnotenie: 4,7
15,99 € 13,70 €

Klasická hra šach v luxusnom prevedení. Drevené šachy od Albi sú určené pre 2 hráčov a odporúčaný vek hráčov je od 5 rokov. Obvyklá doba hrania je: 60 a viac minút.

MaDe Šachy 44x44 cm

MaDe Šachy 44x44 cm

Hodnotenie: 3,7
19,20 € 18,10 €

Súbor klasických hier ako sú šach, dáma a backgamon to všetko v jednom balení. Rozkladacie hracia doska slúži zároveň ako box pre úschovu figúrok a hracích kociek. Veľkosť hracej dosky 43 × 43 cm. Veľkosť figúrky kráľa 8 cm.