Kvalitné Rodinné hry

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Rodinné hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Rodinné hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Rodinné hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Goki Dosková Hra v kocky - Backgammon Goki Dosková Hra v kocky - Backgammon
Goki Dosková Hra v kocky - Backgammon

Dosková Hra v kocky – Backgammon

môžete mať 28.03 - 29.03

DoDo Postrehová hra Limonáda Goki Dosková Hra v kocky - Backgammon
DoDo Postrehová hra Limonáda

Zábavná postrehová hra pre celú rodinu. Hráči hádžu kocky a potom sa čo najrýchlejšie snažia nájsť obrázok, ktorý tieto farby obsahuje. Táto hra učí rýchlosti reakcie, všímavosti a prinesie veselé emócie okruhu priateľov alebo celej rodine.

Momentálne nedostupné

MALL
Piatnik Equinox Goki Dosková Hra v kocky - Backgammon
Piatnik Equinox

Equinox je hra plná magických bytostí. V deň rovnodennosti sa schádzajú na kraji kúzelného lesa rôzne magické bytosti. Stretnú sa vo výzvach a porovnajú svoje schopnosti. Len tí najlepší vstúpi do legiend a bájnych príbehov! Stávkujte na magické bytosti a dúfajte, že vydržia až do konca turnaja.

môžete mať DNES

MALL
ADC Blackfire Brix HASBRO Monopoly The Lord of the Rings
ADC Blackfire Brix

Strategická hra v podobe piškvoriek v novom rozmere. V každom ťahu hráči stavajú tehlovú stenu tak, že pridávajú svoje dieliky do rastúcej stavby. Ale pozor, každá postavená tehla obsahuje dielik aj pre súpera.

Momentálne nedostupné

MALL
HASBRO Monopoly The Lord of the Rings HASBRO Monopoly The Lord of the Rings
HASBRO Monopoly The Lord of the Rings

Chráňte krajiny Stredozeme pred armádami Mordoru s touto hrou Monopoly inšpirovanou filmovou trilógiou Pán prsteňov. Ovládajte Prsteň a získajte zvláštne schopnosti. Ale pozor na Sauronovo oko, keď je prsteň váš.

Momentálne nedostupné

MALL
Piatnik Snack Attack! HASBRO Monopoly The Lord of the Rings
Piatnik Snack Attack!

Pizza, burger, toast, ale aj šťavnaté ovocie a chrumkavá zelenina sú vždy vítanou malou desiatou! Je ťažké si vybrať, zvlášť keď nie je dosť občerstvenia pre všetkých. Kto bude rýchly a zoberie vidličkou najviac dobrôt?

môžete mať DNES

MALL
Piatnik Activity Knock Out ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! Vlak duchov
Piatnik Activity Knock Out

Kto je výrečný a jazykovo obratný? Hodené kocky určujú písmená, z ktorých musia družstvá zostaviť pojmy, ktoré potom musí družstvo protihráčov slovami opísať a uhádnuť! Pokúste sa spoločne s pomocou kombinačných schopností, sústredení a troškou dávky šťastia vysvetliť a uhádnuť hľadané pojmy.

môžete mať DNES

MALL
ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! Vlak duchov ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! Vlak duchov
ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! Vlak duchov

Ľahko pochopiteľná a svižná hra, to sú Cestovné lístky, prosím! Vlak duchov, strašidelný úvod do série Cestovné lístky, prosím! V tejto hrôzostrašnej edícii klasickej hry Cestovné lístky, prosím! Junior rodičia spoločne s deťmi zbierajú karty slávnostných povozov, obsadzujú trasy na mape a snažia sa navštíviť čo najviac miest v tomto hrôzu naháňajúcom meste.

môžete mať DNES

MALL
Mindok Doba kamenná ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! Vlak duchov
Mindok Doba kamenná

Doba kamenná je doba kamenná. A rozhodne to nie je doba jednoduchá. Najdôležitejšou úlohou vášho kmeňa je obstarať dostatok jedla pre všetkých svojich členov. A preto je potrebné vyraziť na lov, a alebo aspoň vypestovať obilie na prvých zoraných poliach.

môžete mať DNES

MALL
Piatnik Up The Rock Ravensburger Echoes Mikročip
Piatnik Up The Rock

Hor sa do hôr! Šikovným hodom dovediete svoje kozorožce k vrcholku. Rozostavte ich chytro na horských stráňach a postupujte nahor. Stojí vám v ceste cudzí kozorožec? Žiadny problém! Postrčí ho do horského potoka.

môžete mať DNES

MALL
Ravensburger Echoes Mikročip Ravensburger Echoes Mikročip
Ravensburger Echoes Mikročip

Echoes Mikročip je tajomná audiohra. Vo vzdialenej budúcnosti leží svet v troskách. Načúvajte stopám z minulosti a odhaľte temné tajomstvo, ktoré obklopuje pád modernej civilizácie. K hre je nutné stiahnuť zadarmo aplikáciu Ravensburger Echoes, ktorá je kompletne nahovorená v češtine.

môžete mať DNES

MALL
ADC Blackfire Heat Ravensburger Echoes Mikročip
ADC Blackfire Heat

Zažite vzrušenie z jedného závodu alebo využite systém šampionátu a odohrajte celú sezónu počas jedného herného večera, upravte si vozidlo pred každým závodom a získajte najvyššiu priečku na stupňoch víťazov. Pomocou modulu Legendy môžete pridať legendárne automatického vodiča, aby ste mohli hrať sólo, alebo ich zaradiť ako ďalších súperov do hier pre viacerých hráčov.

môžete mať DNES

MALL