ADC Blackfire Dobble 360°
26,80 € 24,50 €

Nová verzia hry Dobble, z ktorej sa vám zatočí hlava! Nový spôsob hry – karty nie sú vidieť v jednom okamihu, ale rotujú na otočnej základni! U hry idú nastaviť dve rýchlosti a prispôsobiť tak obtiažnosť. K výhre budú hráči potrebovať hlavne rýchle reflexy, pamäť ale aj zručnosť!

ADC Blackfire Dobble-28%

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 4,9
16,99 € 12,19 €

Akcia

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

ADC Blackfire Dobble KIDS

ADC Blackfire Dobble KIDS

Hodnotenie: 4,8
12,93 € 11,80 €

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Kids to je 30 rôznych zvieratiek, 30 kariet, 6 zvieratiek na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jedno zvieratko!

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

Hodnotenie: 4,6
12,93 €

Akcia

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble 1–2–3 to sú čísla od 1–9 a tvary trojuholníkov, obdĺžnikov a štvorcov v rôznych farbách!

ADC Blackfire Dobble - ZOO

ADC Blackfire Dobble - ZOO

Hodnotenie: 4,7
13,56 € 11,80 €

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.

Asmodee ADC Blackfire Dobble Harry Potter
15 €

ADC Blackfire Dobble Harry PotterOblíbená postřehová zábavná společenská hra Dobble ve speciální sérii Harry Potter potěší všechny příznivce známého kouzelníka a jeho příběhů.&nbs…

Asmodee ADC Blackfire Dobble 360°
24 €

Nová verze hry Dobble, z které se vám zatočí hlava!Nový způsob hry – karty nejsou vidět v jednom okamžiku, ale rotují na otočné základně!U hry jdou nastavit dvě rychlosti a uzpůsobit tak obtížnost.K výhře budou hráči potř…

ADC Blackfire Dobble Harry Potter
15,65 € 12,40 €

Populárna pozornosť hru zo sveta Harryho Pottera! Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu spoločne s jednoduchými pravidlami.