10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Dobble na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Dobble nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Dobble – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
ADC Blackfire Dobble - ZOO ADC Blackfire Dobble Frozen 2
ADC Blackfire Dobble - ZOO

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble Frozen 2 ADC Blackfire Dobble Frozen 2
ADC Blackfire Dobble Frozen 2

Postrehový bestseller sa vracia s postavičkami a symbolmi z populárneho animovaného filmu Frozen 2! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly z populárneho filmu pri rôznych verziách hry (v pravidlách je popísané celkom 5 hier).

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
ADC Blackfire Dobble Česko ADC Blackfire Dobble Frozen 2
ADC Blackfire Dobble Česko

Populárna pozornostná hra teraz na motívy Česka! Ikonické symboly z českého prostredia a histórie si obľúbi naozaj každý! Rýchlosť, pozornosť, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden!

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian
ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian

Populárna postrehová hra zo sveta Star Wars – The Mandalorian. Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu spoločne s jednoduchými pravidlami. Ak ste milovníci Star Wars a máte radi aj skvelú zábavu, potom verte, že: This is the way.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
ADC Blackfire Dobble ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian
ADC Blackfire Dobble

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
ADC Blackfire Dobble Connect ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian
ADC Blackfire Dobble Connect

Zábavná, rýchla a bláznivá – Dobble Connect je hra zameraná predovšetkým na vaše rýchle reflexy! Buďte najrýchlejším tímom, ktorý spojí 4 karty svojej farby v rade. Ak chcete pripojiť nové karty, nahlas vyslovte jediný spoločný symbol medzi kartou v ruke a už vyloženými kartami. Všetci hrajú súčasne, takže si dajte pozor na ostatné tímy a zablokujte ich svojimi kartami skôr, ako to urobia oni.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble KIDS ADC Blackfire Dobble Labková patrola (Paw Patrol)
ADC Blackfire Dobble KIDS

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Kids to je 30 rôznych zvieratiek, 30 kariet, 6 zvieratiek na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jedno zvieratko!

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble Harry Potter ADC Blackfire Dobble Labková patrola (Paw Patrol)
ADC Blackfire Dobble Harry Potter

Populárna pozornosť hru zo sveta Harryho Pottera! Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu spoločne s jednoduchými pravidlami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble Labková patrola (Paw Patrol) ADC Blackfire Dobble Labková patrola (Paw Patrol)
ADC Blackfire Dobble Labková patrola (Paw Patrol)

V hre Dobble Paw Patrol sa môžete tešiť na svoje obľúbené postavy zo seriálu Labková patrola. Čaká na vás super špión Chase, letecká záchranárka Skye, smetiar Rocky, kapitán patroly Ryder a mnoho ďalších postáv a predmetov, ktoré určite dobre poznáte! Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Paw Patrol to je 31 rôznych obrázkov, 30 kariet, 6 obrázkov na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jeden obrázok!

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble 1-2-3 JOKOMISIADA Hra Fast Finger – dopravné prostriedky a náradie
ADC Blackfire Dobble 1-2-3

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble 1–2–3 to sú čísla od 1–9 a tvary trojuholníkov, obdĺžnikov a štvorcov v rôznych farbách!

môžete mať DNES

Partner: MALL
JOKOMISIADA Hra Fast Finger – dopravné prostriedky a náradie JOKOMISIADA Hra Fast Finger – dopravné prostriedky a náradie
JOKOMISIADA Hra Fast Finger – dopravné prostriedky a náradie

Legendárna spoločenská hra typu Dobble, ktorá precvičuje vašu vnímavosť a šikovnosť. Ak máte tieto prednosti, určite sa stanete víťazom. Táto hra bude skvelým únikom z každodenného života, a zabavia sa pri nej aj malí aj veľkí. Otestujte si svoje reflexy a zrak pri rýchlom hľadaní.

môžete mať 03.06 - 04.06

AUR Dobble Harry Potter hra JOKOMISIADA Hra Fast Finger – dopravné prostriedky a náradie
AUR Dobble Harry Potter hra

Spoločenská hra Dobble Harry Potter je výbornou voľbou pre fanúšikov Harryho Pottera a všetkých, ktorí si chcú užiť zábavnú a postrehovú hru s rodinou alebo priateľmi.

môžete mať 03.06 - 04.06

Partner: AURSHOP SK