Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Rodinné hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Rodinné hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Rodinné hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Akcia
HASBRO Monopoly Bid CZ/SK Albi Človeče, nehnevaj sa!
HASBRO Monopoly Bid CZ/SK

Nová rýchla kartová hra Monopoly Bid! Táto hra kombinuje herný mechanizmus klasickej kartovej hry Väčší berie a ikonické prvky hry Monopoly. V tejto hre sa hráči pomocou kariet s peniazmi zúčastňujú dražieb nehnuteľností a snažia sa nazhromaždiť skupiny nehnuteľností.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
Albi Človeče, nehnevaj sa! Albi Človeče, nehnevaj sa!
Albi Človeče, nehnevaj sa!

Túto klasickú hru dnes pozná už takmer každý. Hra má jednoduché pravidlá a je určená pre všetky vekové kategórie. Cieľom je doviesť všetky svoje figúrky do bezpečného domčeka, zatiaľ čo si musíte dávať pozor, aby vás zá-kerný súper nevyhodil a nevrátili späť na začiatok. Keď sa tak stane, hlavne sa nehnevajte – je to hra, ktorá vás má naučiť prehrávať!

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel UNO Dos Albi Človeče, nehnevaj sa!
Mattel UNO Dos

Tvorcovia kartovej hry UNO™ už dlho veria, že dvaja sú lepšie ako jeden, a teraz už vám svoju myšlienku predstavujú oficiálne! Ak vás baví klasická hra UNO™, potom si UNO™ DOS zamilujete! Vyskúšajte túto rodinnú hru a hneď pochopíte, prečo je už toľko rokov obľúbená.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
ADC Blackfire Dobble Česko ADC Blackfire Dobble Česko
ADC Blackfire Dobble Česko

Populárna pozornostná hra teraz na motívy Česka! Ikonické symboly z českého prostredia a histórie si obľúbi naozaj každý! Rýchlosť, pozornosť, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden!

môžete mať ZAJTRA

MALL
DETOA Domino ADC Blackfire Dobble Česko
DETOA Domino

Sada dominových kociek, určená pre celý rad dominových hier, ako je Klasické domino, Blesk, alebo Bergen. Kocky sú drevené a v krabičke je 55 kusov. Hra je vhodná pre celé rodiny, aj deti od troch rokov veku.

môžete mať ZAJTRA

MALL
EFKO Klobúčik, hop! ADC Blackfire Dobble Česko
EFKO Klobúčik, hop!

Máš presnú mušku? Dokáž to v tradičnej zábavnej hre pre celú rodinu. Najviac bodov získa ten, ktorého klobúčiky vystrelené pomocou malej odpaľovacej rampy zasiahnu najvýhodnejší cieľ.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
EP LINE Cool games Mad News Paladone Harry Potter Domčeky v rade
EP LINE Cool games Mad News

Staňte sa naozajstným reportérom. Vytvorte originálny titulok a predstavte svojim spoluhráčom svoju bláznivú reportáž. Máte na to pol minúty. Vaši spoluhráči sa premenia na zvedavé publikum a môžu vás spovedať. Vyhráva ten, kto získa najviac Pulizeroviek!

môžete mať ZAJTRA

MALL
Paladone Harry Potter Domčeky v rade Paladone Harry Potter Domčeky v rade
Paladone Harry Potter Domčeky v rade

Reprezentujte svoju Rokfortskú koľaj a buďte prvý, kto umiestni štyri rovnaké doštičky svojej koľaje za sebou – môžete to urobiť diagonálne, horizontálne či vertikálne. Hra má jednoduché pravidlá a ponúka tak skvelú zábavu pre celú rodinu aj pre všetkých Potterheads.

Momentálne nedostupné

MALL
DINO Človeče nehnevaj sa Paladone Harry Potter Domčeky v rade
DINO Človeče nehnevaj sa

Spoločenská hra, ktorá nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Cieľom hry je dostať všetky svoje figúrky do domčeka. Avšak nie je to tak ľahké, mierumilovný presun figúrok do domčeka sa môže v okamihu zmeniť v neľútostný boj.

môžete mať 28.03 - 29.03

Albi Kvído - Rýchle slovíčka Albi Kvído - Rýchle slovíčka
Albi Kvído - Rýchle slovíčka

Precvičte si spolu s deťmi anglické slovíčka v kartovej hre Rýchle slovíčka od Kvída. Všetci hráči naraz prekladajú slovíčka do angličtiny. Hráč, ktorý ako prvý zostaví slovo KVÍDO, vyhráva.

môžete mať ZAJTRA

MALL
DINO Hravý vesmír Albi Kvído - Rýchle slovíčka
DINO Hravý vesmír

Hra pre malých objaviteľov, ktorí si hravou a aktívnou formou precvičia základné informácie o vesmíre. Cieľom hráčov je splniť úlohy, získať 4 karty a dôjsť do stredu slnečnej sústavy k Slnku ako prvý.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Trefl Hra Food Prank Albi Kvído - Rýchle slovíčka
Trefl Hra Food Prank

Zábavná hra pre celú rodinu. Neviete čo vás čaká, musíte neznámy pokrm nielen ochutnať, ale hlavne spoznať.

môžete mať 28.03 - 29.03