Albi Catan - Říše Inků

Albi Catan - Říše Inků

Hodnotenie: 4,9
46,70 € 39,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Říše Inků je samostatně hratelnou hrou postavenou na mechanismech populárního Catanu, která tentokrát zavede své hráče do And v předkolumbovské době. Oproti klasickému Catanu představuje nový prvek, kdy se již postavené cesty a vesnice mohou odstraňovat z herního plánu.

Albi Osadníci Catan Kompakt
33,30 € 30,60 €

Či už chcete hrať vo vlaku, na horách či na pikniku, vďaka šikovnému kompaktnému baleniu môžete mať Osadníkov z Katanu vždy po ruke. Herné komponenty sú rovnaké ako v klasickej hre, líšia sa iba spracovaním. Strategická hra Osadníci z Katanu patrí medzi najobľúbenejšie moderné doskové hry na trhu.

Albi Catan - Kupci a barbari 5-6 hráčov
23,34 € 18,69 €

Táto hra obsahuje komponenty, ktoré umožňujú hranie Kupcov a barbarov v 5 až 6 hráčoch. na hranie je nutné vlastniť: základnú hru Catan, rozšírenie základnej hry pre 5 až 6 hráčov a rozšírenie Kupci a barbari. Na severe Katanu sa bude stavať.

Albi Osadníci z Katanu - Junior
28,20 € 23,10 €

Dosková hra pre deti Osadníci z Katanu z prostredia ostrova Katan, kde budete stavať pirátske skrýše a okolo sa budú preháňať vaše rýchle lode. K stavbe lodí a skrýš budete potrebovať cenné zásoby, ktoré možno na ostrovoch získať. Zvíťazí ten pirát, ktorý ako prvý postaví na ostrovoch sedem svojich brlohov.

Albi Catan - Mestá a rytieri 5-6 hráčov
23,34 € 20,22 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto hra obsahuje komponenty, ktoré umožňujú hranie Miest a rytierov v 5 až 6 hráčoch. Na hranie je nutné vlastniť: základnú hru Catan, rozšírenie základnej hry pre 5 až 6 hráčov a rozšírenie Mestá a rytieri. Divoké hordy Barbarov ohrozujú ostrov Katan!

Albi Osadníci z Katanu - Města a rytíři
42,70 € 29,40 €

Táto sada je rozšírením úspešnej hry Osadníci z Katanu. Samostatne je nehrateľná, potrebujete základnú sadu. K základnej hre pribudli rytieri a mestá. Hráči získavajú voľbu budovať ďalšie modely stavieb a tiež stavať vojsko, ktoré im pomáha pri ochrane pred nájazdmi barbarov. Toto rozšírenie je pravdepodobne najobľúbenejšie a najvydarenejšie rozšírenie pre hru Osadníci z Katanu.

Albi Catan - Duel

Albi Catan - Duel

Hodnotenie: 5
22,90 € 18,80 €

Duel je samostatná hra len pre 2 hráčov, ale na stále rovnakom princípe ostrova Katan, teda s obchodovaním, budovaním a plánovaním.

Albi Osadníci - Zámorské objavy
39,99 € 31,30 €

Objaviteľské rozšírenie hry Osadníci z Katanu Zámorské objavy. Osadníci sa vydali do zámoria preskúmať neprebádané kúty zemegule. Objavte nové pevniny, kde sa čulo obchoduje s korením.

Albi Osadníci - Doplňková sada pro 5 a 6 hráčů
24,10 € 20,40 €

Rozšírenie hráčov pre Osadníkov z Katanu. Sada prvkov, ktorými možno rozšíriť počet hráčov Osadníkov z Katanu až na šesť. Doplnková sada nie je plnohodnotná samostatná hra! Možno ju hrať iba so základnou sadou Osadníkov z Katanu.

Albi Osadníci - rýchla kartová hra
11,99 € 9,50 €

Rýchla kartová verzia obľúbenej stolovej hry Osadníci. V tejto rýchlej hre ide o to, aby hráči čo najlepšie využili svoje suroviny pri stavbe dedín, miest, rozvoja mesta, rytierov a ciest a tým získavali víťazné body.

Albi Osadníci z Katanu - Poklady, draci a objavitelia
22,14 € 19,90 €

Osadníci z Katanu sa rozrastá o ďalšie rozšírenie. Poklady, draci a objavitelia je súbor šiestich nových scenárov. Toto rozšírenie je určené pre hráčov Osadníkov z Katanu, ktorí už vlastnia rozšírenie Námorníci a Mestá a rytieri a radi si zahrajú aj ťažšie scenáre alebo si vymýšľajú svoje vlastné.