Albi Catan - Hviezdoplavcichristmas delivery

Albi Catan - Hviezdoplavci

Hodnotenie: 4,5
73,30 € 63,90 €

Vydajte sa s touto hrou Catan – Hviezdoplavci k hviezdam. V kozmickej lodi budete objavovať vzdialené planetárne sústavy, kde na vás čakajú mimozemské národy. Zvyšujte svoju produkciu surovín, aby ste mohli stavať nové kozmické lode a kozmické prístavy. Ozbrojte sa, aby ste odvrátili hrozbu v podobe vesmírnych pirátov. Napínavé stretnutia a noví obchodní partneri už na vás čakajú.

Albi Catalan - Hra o trónychristmas delivery
77,40 € 55,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Toto rozšírenie hry Catan – Osadníci z Katanu obsahuje dve herné varianty. Kým prvá sa hrá celkom ako klasický Catan, zážitok z hrania druhého variantu, kedy sa Divoši snažia prenikať cez stenu, je dosť odlišný.

Albi Catan - Mestá a rytieri 5-6 hráčovchristmas delivery
23,34 € 17,90 €

Táto hra obsahuje komponenty, ktoré umožňujú hranie Miest a rytierov v 5 až 6 hráčoch. Na hranie je nutné vlastniť: základnú hru Catan, rozšírenie základnej hry pre 5 až 6 hráčov a rozšírenie Mestá a rytieri. Divoké hordy Barbarov ohrozujú ostrov Katan!

Albi Catan - Kupci a barbari 5-6 hráčovchristmas delivery
23,34 € 17,90 €

Táto hra obsahuje komponenty, ktoré umožňujú hranie Kupcov a barbarov v 5 až 6 hráčoch. na hranie je nutné vlastniť: základnú hru Catan, rozšírenie základnej hry pre 5 až 6 hráčov a rozšírenie Kupci a barbari. Na severe Katanu sa bude stavať.

Albi Osadníci - rýchla kartová hrachristmas delivery
11,99 € 10,90 €

Rýchla kartová verzia obľúbenej stolovej hry Osadníci. V tejto rýchlej hre ide o to, aby hráči čo najlepšie využili svoje suroviny pri stavbe dedín, miest, rozvoja mesta, rytierov a ciest a tým získavali víťazné body.

Albi Osadníci Catan Kompakt
33,30 € 27,01 €

Či už chcete hrať vo vlaku, na horách či na pikniku, vďaka šikovnému kompaktnému baleniu môžete mať Osadníkov z Katanu vždy po ruke. Herné komponenty sú rovnaké ako v klasickej hre, líšia sa iba spracovaním. Strategická hra Osadníci z Katanu patrí medzi najobľúbenejšie moderné doskové hry na trhu.