HASBRO detektivní hra Cluedo
27,50 €

S detektivní hrou Cluedo máte o zábavu postaráno. Vyřešte záhadnou vraždu a zjistetě, kdo je vrahem! Šest podezřelých. Jeden vrah. Jedna zbraň. Jedno místo. Jen jeden vítěz. Využijte svých skrytých schopností detektiva a zjistěte, kdy a jakou zbraní se to stalo. Vy na to přijdete.

Piatnik Rummikub original-27%

Piatnik Rummikub original

Hodnotenie: 4,9
21,99 € 15,90 €

Akcia

Rummikub je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

Piatnik Šachy De Luxe

Piatnik Šachy De Luxe

Hodnotenie: 5
50,44 € 44,30 €

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v krásnom drevenom prevedení.

DETOA Šach Steuton

DETOA Šach Steuton

Hodnotenie: 4,4
14,10 €

Šach je klasická dosková hra pre dvoch hráčov, ktorá vznikla v 15. storočí v južnej Európe úpravou starej perzskej hry šatrandž. Predstavuje stretnutiu dvoch nepriateľských armád. Komu sa podarí zneškodniť nepriateľského kráľa, dať mu mat, víťazí.

DINO Magnetické šachy

DINO Magnetické šachy

Hodnotenie: 4,9
13,56 € 12,39 €

Elegantné prevedenie známej obľúbenej hry. Magnetické figúrky prináša ich stabilitu pri hre a istotu pri potrebe zachovania zahraných pozícií pri dlhodobých partiách. Zatvárací box so šachovnicou umožňuje bezpečné uloženie sady figúrok.

Piatnik Rummikub Mini

Piatnik Rummikub Mini

Hodnotenie: 4,9
11 € 9,80 €

Rummikub v kompaktnej verzii na cesty je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

DINO cestovná hra Uzly

DINO cestovná hra Uzly

Hodnotenie: 4,8
10,33 € 9,40 €

Odviazať sa zvládne s trochou odvahy každý. Ale uviazať? To už chce poriadnu dávku šikovnosti. Naučte sa hravou formou viazať nepreberné množstvo uzlov a zmerajte svoje sily a zručnosť na stretnutí s kamarátmi alebo napríklad s deťmi na cestách.

Piatnik Rummikub TWIST Mini
19,25 € 11,90 €

Nová verzia obľúbenej rodinnej hry Rummikub so špeciálnymi žolíkmi! Zostavujte skupiny a postupky z čísel. Kombinujte už vyložené kamene, prestavujte a rozhadzujte vyložené kombinácie. Cieľ je jednoduchý, vyložiť ako prvý všetky svoje kamene.

Spin Master Domino v plechovej krabičke
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada dominových kameňov je určená pre celý rad dominových hier, ako je Klasické domino, Blesk, alebo Bergen. 28 kusov kociek je zabalených v plechovej krabičke a sú tak pripravené na cesty.

Piatnik Inkognito

Piatnik Inkognito

Hodnotenie: 4,9
31,96 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Karneval v Benátkách. Vklouzneš do role tajného agenta či Ambasadora a maskován se ponoříš do pestrého karnevalového dění v Benátkách. Posbírej informace o svých spoluhráčích, vypozoruj, kdo je tvůj skutečný partner.

Albi Quoridor

Albi Quoridor

Hodnotenie: 4,8
31,90 € 27,50 €

Quoridor je drevená rodinná hra pre 2 alebo 4 hráčov. Vyhráva ten hráč, ktorý svojho pešiaka dostane ako prvého na protiľahlú stranu hracej dosky. Cesta nebude však jednoduchá!

Spin Master Klasické drevené šachy
11,76 €

Šach je tradičné stolové hra pre dvoch hráčov, ktorá baví deti i dospelých už po mnoho generácií. Hra precvičí vaše logické a strategické myslenie.

ADC Blackfire Qwirkle

ADC Blackfire Qwirkle

Hodnotenie: 4,9
35,30 € 23,90 €

Hra roku 2011 QWIRKLE, ktorej zmysel je utvoriť rad rovnakých farieb či symbolov. Hoci sú pravidlá hry Qwirkle skutočne jednoduché, budete musieť zapojiť strategické myslenie a svoju taktiku premyslieť dopredu.

Bonaparte Šach, Dáma, Mlyn
10,90 € 10,30 €

Súbor najobľúbenejších českých hier pre malých aj veľkých Šach, Dáma a Mlyn. Zahrajte si s deťmi, rodičmi alebo kamarátmi tieto známe hry. Súbor obsahuje drevené šachové figúrky, drevenú dámu a obojstranný herný plán. Hry sú v českom jazyku

Piatnik Rummikub XXL

Piatnik Rummikub XXL

Hodnotenie: 5
23,96 € 22,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Rummikub XXL je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého! Hra má pouze návod v německém a maďarském jazyce. Kdo myslí logicky, vyhrává!

ADC Blackfire Brix-18%

ADC Blackfire Brix

Hodnotenie: 5
24,02 € 19,60 €

Akcia

Strategická hra v podobe piškvoriek v novom rozmere. V každom ťahu hráči stavajú tehlovú stenu tak, že pridávajú svoje dieliky do rastúcej stavby. Ale pozor, každá postavená tehla obsahuje dielik aj pre súpera.

DETOA Domino

DETOA Domino

Hodnotenie: 5
7,39 € 7,10 €

Sada dominových kociek, určená pre celý rad dominových hier, ako je Klasické domino, Blesk, alebo Bergen. Kocky sú drevené a v krabičke je 55 kusov. Hra je vhodná pre celé rodiny, aj deti od troch rokov veku.

Granna Sherlock

Granna Sherlock

Hodnotenie: 4,5
11,70 €

Napínavá detektívne hra, v ktorej musíte odhaliť páchateľa záhadného zločinu. Kto z vás záhadu vyrieši a dospeje do víťazného konca? Sherlock Holmes, John Watson, James Moriarty, Irene Adlerová … Na známych hrdinoch lipne tieň podozrenia – jeden z nich je zločinec. Kto vyrieši záhadu a odhalí páchateľa ukrývajúceho sa medzi riadnymi občanmi?

Bonaparte Kivi

Bonaparte Kivi

Hodnotenie: 5
16,02 € 14,10 €

Kivi je taktická spoločenská hra s kockami, pri ktorej hráči získavajú body stavaním súvislých radov z priehľadných kameňov. Vrh kociek a taktika určujú, kam hráč kameň umiestni. Budovať vlastný rad, alebo blokovať iného hráča?

Granna Gangster City
11,50 € 10,90 €

V tejto napínavej hre si musíte z kariet vyvodiť správne závery a doložiť, kto je vaším podozrivým, čím zločin spáchal, kde sa to stalo a aký mal motív. Víťazom sa stáva hráč, ktorý ako prvý správne vytipuje a zatkne dva zločincov.

ADC Blackfire Hypergrid-36%
29,06 € 18,49 €

Akcia

Hra Hypergrid má 3 základné pravidlá vedúce k vytvoreniu línie rovnakej farby. Jeden z dvoch hráčov, ktorý je práve na ťahu, položí na mriežku 3×3 body dva žetóny rôznej farby. Takto sa na ťahoch striedajú, kým sa nezbavia všetkých svojich žetónov v piatich farbách.

Piatnik Pixbox

Piatnik Pixbox

Hodnotenie: 5
9,71 € 8,90 €

Pixbox je hra, vďaka ktorej trénujete priestorovú predstavivosť a potrebujete k nej rýchle myslenie a ostrý zrak. Hra spočíva v skladaní priehľadných pix-kariet s modrými štvorcami a napodobňovanie červených vzorov na kartičkách s úlohami. Vhodné pre hráčov od 8 rokov.

Piatnik Repello

Piatnik Repello

Hodnotenie: 4,8
27,99 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Základné pravidlo hry repell je – každý predmet odpudzuje ostatné predmety, ktoré sa ocitnú v jeho tesnej blízkosti. Rovnako ako sa odpudzujú magnety. Dôsledkom jediného ťahu je reťazová reakcia, ktorá sa rozšíri po celej hracej doske.

Mindok SMART: Tučniaky na ľade SK-18%
19,54 € 15,90 €

Akcia

Víťaz v súťaži Hračka roka za rok 2013 v kategórii hry! Päť tučniakov sa pohybuje po ľadovej ploche. Ľadové kryhy sa posúvajú a zrážajú, tučniaky na nich tancujú a kĺžu sa všetkými smermi. Dokážete prelomiť ľady a poskladať všetky kryhy na hernú dosku? Budú všetci tučniaky na správnych miestach?

Albi Quarto

Albi Quarto

Hodnotenie: 4,6
29,59 € 27,50 €

Společenská abstraktní hra Quarto. Jedna z mála her, kde rozhodujete o tahu soupeře. Vítězem se stává hráč, který umístí hrací kamen a vytvoří tak řadu čtyř kamenů, kde všechny hrací kameny mají alespoň jednu stejnou vlastnost.##

Bonaparte Šach drevená spoločenská hra
9,61 €

Šach je spoločenská stolová hra pre dvoch hráčov. Je celosvetovo veľmi uznávanou hrou a dokonca sa považuje za športovú disciplínu. Odhadovaný vznik hry Šach je okolo 15.storočia.

Mindok Halali!
15,80 €

Novinka

Zábavný lov pre dvoch hráčov. Jeden hráč hrá za poľovníkov a drevorubačov, druhý za líšky a medvede. Cieľom hry je uloviť súpera a prípadne ďalšieho obyvateľov lesa. Na začiatku hry sú všetky kartičky rozložené na hernom pláne lícom nadol. Postupným odkrývaním a posúvaním týchto kartičiek sa hráči pokúšajú o čo najúspešnejší lov.

Piatnik Piškvorky Seřaď 4! cestovní
7,73 €

Cestovní verze klasické hry piškvorky. Díky praktickému balení si hru můžete vzít s sebou a užít si tak zábavu na dovolené nebo na cestách. Vhodné od 7 let.

Piatnik Honeycombs

Piatnik Honeycombs

Hodnotenie: 4,7
19,51 € 16,90 €

Zábavná hra na spôsob domina Honeycombs je super zábava pre celu rodinu. Cieľom tejto hry je zložiť čo najviac obrázkových doštičiek tak, aby sa z každej strany prepojili rovnaké motívy obrázkov. Preverte svoj postreh a schopnosť kombinovať. Vhodná pre hráčov od 7 rokov.

Albi Mozgovňa Záhadné prípady
7,99 € 6,70 €

Mozgovňa Záhadné prípady je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na záhadných prípadoch. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?

Piatnik Rummikub Mini - plechovka
11,96 € 9,72 €

Rummikub v plechovce je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého! Hrací kameny vykládejte do postupek, nebo skupin. Sledujte vyložené kameny na stole, kombinujte a využívejte je ve svůj prospěch.

Albi Šach - drevené

Albi Šach - drevené

Hodnotenie: 4,7
15,99 € 13,70 €

Klasická hra šach v luxusnom prevedení. Drevené šachy od Albi sú určené pre 2 hráčov a odporúčaný vek hráčov je od 5 rokov. Obvyklá doba hrania je: 60 a viac minút.

Rubik Rubik's Race - spoločenská hra
23,40 € 20,40 €

Užite si novú dimenziu hry s klasickým populárnym hlavolamom Rubikova kocka. Vašou úlohou je zložiť vzor podľa vyžrebovanej predlohy skôr ako súper. Hra je skvelá na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia a vnímania.

Piatnik Šach ECO

Piatnik Šach ECO

Hodnotenie: 4,7
11,70 €

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v praktickom zatváracom prevedení.

Albi Mozgovňa Logické hádanky
7,99 € 6,70 €

Mozgovňa Logické hádanky je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na logických hádankách. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?

Piatnik Namořní bitva cestovní
7,90 €

Cestovní verze klasické hry Lodě. Hru si nyní můžete vzít kamkoli s sebou, takže si jí můžete užít třeba na dovolené nebo na cestách. Princip zůstává stejný jako u klasické hry, hráči si rozmístí své lodě a snaží se jeden druhému loď potopit.

Millaminis 3IQ - dosková hra
15,59 € 13,90 €

3IQ (čítaj trik) je logická hra pre 2 hráčov, ktorá ponúka ešte väčšiu zábavu a adrenalín, ako ostatné hry. Ukáž, že tvoja logika je najlepšia široko ďaleko.

MaDe Šachy 44x44 cm

MaDe Šachy 44x44 cm

Hodnotenie: 3,7
19,20 € 18,10 €

Súbor klasických hier ako sú šach, dáma a backgamon to všetko v jednom balení. Rozkladacie hracia doska slúži zároveň ako box pre úschovu figúrok a hracích kociek. Veľkosť hracej dosky 43 × 43 cm. Veľkosť figúrky kráľa 8 cm.