Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Logické hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Logické hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Logické hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
HASBRO Cluedo Harry Potter CZ HASBRO Cluedo Harry Potter CZ
HASBRO Cluedo Harry Potter CZ

Detská hra s témou Harryho Pottera! Je to vzrušujúca Clue hra s kresbami, témami a postavami inšpirovanými svetom Harryho Pottera. Využite svoje skryté schopnosti detektíva a vyriešte záhadné zmiznutie spolužiaka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HASBRO Detektívna hra Cluedo HASBRO Cluedo Harry Potter CZ
HASBRO Detektívna hra Cluedo

S detektívne hrou Cluedo máte o zábavu postarané. Vyriešte záhadnú vraždu a zistí, kto je vrahom! Šesť podozrivých. Jeden vrah. Jedna zbraň. Jedno miesto. Len jeden víťaz. Využite svojich skrytých schopností detektíva a zistite, kedy a akú zbraní sa to stalo. Vy na to prídete.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Piatnik Honeycombs HASBRO Cluedo Harry Potter CZ
Piatnik Honeycombs

Zábavná hra na spôsob domina Honeycombs je super zábava pre celu rodinu. Cieľom tejto hry je zložiť čo najviac obrázkových doštičiek tak, aby sa z každej strany prepojili rovnaké motívy obrázkov. Preverte svoj postreh a schopnosť kombinovať. Vhodná pre hráčov od 7 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
DINO Magnetické šachy Teddies Logik spoločenská hra
DINO Magnetické šachy

Elegantné prevedenie známej obľúbenej hry. Magnetické figúrky prináša ich stabilitu pri hre a istotu pri potrebe zachovania zahraných pozícií pri dlhodobých partiách. Zatvárací box so šachovnicou umožňuje bezpečné uloženie sady figúrok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Piatnik Rummikub original Teddies Logik spoločenská hra
Piatnik Rummikub original

Rummikub je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Teddies Logik spoločenská hra Teddies Logik spoločenská hra
Teddies Logik spoločenská hra

Retro hra určená pre dvoch hráčov, vás iste polapí a nepustí. Hráči si hrou užijú veľa zábavy a zároveň potrénujete svoje mozgové závity. Hráč nastaví pod strieškou kombináciu z piatich farebných kolíkov a druhý hráč sa ju snaží počas desiatich pokusov odhaliť, po každom kole má indície koľko kolíkov sú umiestnené správne.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Piatnik Šach ECO Bonaparte Šach drevená spoločenská hra
Piatnik Šach ECO

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v praktickom zatváracom prevedení.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HASBRO Cluedo Bridgerton CZ Bonaparte Šach drevená spoločenská hra
HASBRO Cluedo Bridgerton CZ

V tejto hre Cluedo Bridgerton vás Lady Whistledown požiadala o pomoc pri odhaľovaní škandálu sezóny. Jedna mladá dáma alebo lord sa zaplietol do škandálu a je na vás, aby ste to všetko zistili. Karty vám môžu pomôcť odhaliť stopy a priblížiť sa k vyriešeniu záhady.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bonaparte Šach drevená spoločenská hra Bonaparte Šach drevená spoločenská hra
Bonaparte Šach drevená spoločenská hra

Šach je spoločenská stolová hra pre dvoch hráčov. Je celosvetovo veľmi uznávanou hrou a dokonca sa považuje za športovú disciplínu. Odhadovaný vznik hry Šach je okolo 15.storočia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Game Your Mind Detektívna hra: Teamkilling Farfarland Vzdělávací hra se suchým zipem "sezóna". Hry pro děti - barevné skládačky deskové hry pro batolata. Rané vzdělávání
Game Your Mind Detektívna hra: Teamkilling

Slovenská príbehová detektívna hra, ktorej hlavným hrdinom ste vy ! Vžite sa do kože súkromného detektíva a rozlúsknite nevyriešený prípad vraždy. Prečítajte si výpovede svedkov či pitevnú správu, preštudujte fyzické dôkazy a prelomte tajné šifry. Pátrať môžete sami, vo dvojici aj v skupine.

môžete mať 02.10 - 03.10

Albi Quoridor Farfarland Vzdělávací hra se suchým zipem "sezóna". Hry pro děti - barevné skládačky deskové hry pro batolata. Rané vzdělávání
Albi Quoridor

Quoridor je drevená rodinná hra pre 2 alebo 4 hráčov. Vyhráva ten hráč, ktorý svojho pešiaka dostane ako prvého na protiľahlú stranu hracej dosky. Cesta nebude však jednoduchá!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Farfarland Vzdělávací hra se suchým zipem "sezóna". Hry pro děti - barevné skládačky deskové hry pro batolata. Rané vzdělávání Farfarland Vzdělávací hra se suchým zipem "sezóna". Hry pro děti - barevné skládačky deskové hry pro batolata. Rané vzdělávání
Farfarland Vzdělávací hra se suchým zipem "sezóna". Hry pro děti - barevné skládačky deskové hry pro batolata. Rané vzdělávání

Plastová hra se suchým zipem kromě jemné motoriky rozvíjí koordinaci pohybu, inteligenci a paměť, pozornost a vytrvalost, učí přiřazovat předměty k sobě a rozšiřuje slovní zásobu.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Kids DO