Spin Master Súprava 101 hier-18%
21 € 17,10 €

Akcia

Užite si hodiny a hodiny zábavy pri hraní klasických hier s touto súpravou. V tomto súbore 101 hier je hra snáď pre každého, od doskových po kartové hry. Klasické obľúbené hry vrátane dámy, šachu, čínskej dámy, backgammon, hry s kockami a mnoho ďalších.

Woody Drevená hra Logik

Woody Drevená hra Logik

Hodnotenie: 2,3
7,90 €

Na začiatku hry prvý hráč tajne umiestni ľubovoľnú kombináciu štyroch farebných štipcov do skrytej časti pod hraciu dosku. Druhý hráč sa túto kombináciu snaží uhádnuť tým, že vytvára kombináciu štyroch štipcov postupne v jednotlivých radoch na hracej doske. Hra končí, keď hádajúci hráč uhádne správne kombináciu všetkých farebných kolíčkov.

DINO cestovná hra Uzly

DINO cestovná hra Uzly

Hodnotenie: 4,9
10,33 € 9,35 €

Odviazať sa zvládne s trochou odvahy každý. Ale uviazať? To už chce poriadnu dávku šikovnosti. Naučte sa hravou formou viazať nepreberné množstvo uzlov a zmerajte svoje sily a zručnosť na stretnutí s kamarátmi alebo napríklad s deťmi na cestách.

Teddies Logik spoločenská hra
10,90 € 7,90 €

Retro hra určená pre dvoch hráčov, vás iste polapí a nepustí. Hráči si hrou užijú veľa zábavy a zároveň potrénujete svoje mozgové závity. Hráč nastaví pod strieškou kombináciu z piatich farebných kolíkov a druhý hráč sa ju snaží počas desiatich pokusov odhaliť, po každom kole má indície koľko kolíkov sú umiestnené správne.

Bonaparte Šach drevená spoločenská hra
9,61 € 8,90 €

Šach je spoločenská stolová hra pre dvoch hráčov. Je celosvetovo veľmi uznávanou hrou a dokonca sa považuje za športovú disciplínu. Odhadovaný vznik hry Šach je okolo 15.storočia.

Piatnik Honeycombs

Piatnik Honeycombs

Hodnotenie: 4,8
19,51 € 14,99 €

Zábavná hra na spôsob domina Honeycombs je super zábava pre celu rodinu. Cieľom tejto hry je zložiť čo najviac obrázkových doštičiek tak, aby sa z každej strany prepojili rovnaké motívy obrázkov. Preverte svoj postreh a schopnosť kombinovať. Vhodná pre hráčov od 7 rokov.

HASBRO detektivní hra Cluedo
26,85 € 23,40 €

Akcia

S detektivní hrou Cluedo máte o zábavu postaráno. Vyřešte záhadnou vraždu a zjistetě, kdo je vrahem! Šest podezřelých. Jeden vrah. Jedna zbraň. Jedno místo. Jen jeden vítěz. Využijte svých skrytých schopností detektiva a zjistěte, kdy a jakou zbraní se to stalo. Vy na to přijdete.

Albi Šach - drevené

Albi Šach - drevené

Hodnotenie: 4,6
15,99 € 13,11 €

Klasická hra šach v luxusnom prevedení. Drevené šachy od Albi sú určené pre 2 hráčov a odporúčaný vek hráčov je od 5 rokov. Obvyklá doba hrania je: 60 a viac minút.

DETOA Domino

DETOA Domino

Hodnotenie: 5
8,60 €

Sada dominových kociek, určená pre celý rad dominových hier, ako je Klasické domino, Blesk, alebo Bergen. Kocky sú drevené a v krabičke je 55 kusov. Hra je vhodná pre celé rodiny, aj deti od troch rokov veku.

Piatnik Rummikub original

Piatnik Rummikub original

Hodnotenie: 4,7
21,99 € 16,12 €

Rummikub je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

Piatnik Triominos
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Fascinujúce variant známej hry domino. Teraz s hracími kameňmi v tvare trojuholníka, ktoré umožňujú oveľa viac herných kombinácií. Napínavá hra, ktorá vyžaduje rýchle myslenie, logiku a taktiku hráčov. Každý kameň je jedinečný a preto je užitočné, keď si vypracujete stratégiu rozmiestňovania jednotlivých kameňov. Naplánujte si váš ťah dopredu a kamene prikladajte takým spôsobom, aby ste si nabudúce vytvorili voľný priestor na hranie.

Granna Sherlock

Granna Sherlock

Hodnotenie: 4,7
11,50 € 8,90 €

Napínavá detektívne hra, v ktorej musíte odhaliť páchateľa záhadného zločinu. Kto z vás záhadu vyrieši a dospeje do víťazného konca? Sherlock Holmes, John Watson, James Moriarty, Irene Adlerová … Na známych hrdinoch lipne tieň podozrenia – jeden z nich je zločinec. Kto vyrieši záhadu a odhalí páchateľa ukrývajúceho sa medzi riadnymi občanmi?

Albi Quarto

Albi Quarto

Hodnotenie: 4,7
29,59 € 24,76 €

Společenská abstraktní hra Quarto. Jedna z mála her, kde rozhodujete o tahu soupeře. Vítězem se stává hráč, který umístí hrací kamen a vytvoří tak řadu čtyř kamenů, kde všechny hrací kameny mají alespoň jednu stejnou vlastnost.##

Piatnik Rummikub XXL

Piatnik Rummikub XXL

Hodnotenie: 4,9
23,96 € 20,25 €

Rummikub XXL je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého! Hra má pouze návod v německém a maďarském jazyce. Kdo myslí logicky, vyhrává!

Winning Moves Trivial Pursuit Friends Anglická verzia-16%
13 € 10,90 €

Akcia

Zábavná kvízová hra, ktorá otestuje vaše vedomosti kultového seriálu Priatelia, obsahuje 600 otázok. Tie sú založené na všetkých 10 sériách a niektoré z nich zamotajú hlavu aj tomu najlepšiemu fanúšikovi tohto seriálu! Karty sú uložené v šikovnom puzdre a je možné si hru brať aj na dlhé cesty.

Piatnik Piškvorky Seřaď 4! cestovní
7,90 €

Cestovní verze klasické hry piškvorky. Díky praktickému balení si hru můžete vzít s sebou a užít si tak zábavu na dovolené nebo na cestách. Vhodné od 7 let.

Piatnik Šachy Bookstyle
31,90 €

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v krásnom drevenom púzdre veľkosti knihy.

Spin Master Klasické rodinné spoločenské hry- 10 hier
27,49 € 23,90 €

S týmto súborom obsahujúcim 10 klasických spoločenských hier si užijete veľa zábavy s rodinou i priateľmi. Sada je uložená v praktickej drevenej krabici, na ktorej sú hracie plochy.

HASBRO Cluedo verzia Klamár
30,90 € 22,90 €

Novinka

Stolná hra, ktorá porušuje bežné pravidlá! Čoho sa môžete zbaviť a koho môžete oklamať? Podobá sa ikonickej detektívnej hre Cluedo, ale je do nej pridaných niekoľko zvratov. Myslíte si, že niekto klame? Stlačte tlačidlo klamár pre jeho odhalenie! Odhaľte lži svojich protihráčov vo vypočúvacej miestnosti! Prekonajte vyšetrovateľa kombináciou právd a klamstiev!

Piatnik Rummikub Mini

Piatnik Rummikub Mini

Hodnotenie: 4,9
11 € 9,35 €

Rummikub v kompaktnej verzii na cesty je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

Spin Master Klasické drevené šachy
11,76 € 10,90 €

Šach je tradičné stolové hra pre dvoch hráčov, ktorá baví deti i dospelých už po mnoho generácií. Hra precvičí vaše logické a strategické myslenie.

Piatnik Rummikub Mini - plechovka
11,98 €

Rummikub v plechovce je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého! Hrací kameny vykládejte do postupek, nebo skupin. Sledujte vyložené kameny na stole, kombinujte a využívejte je ve svůj prospěch.

Bonaparte Šach, Dáma, Mlyn
11,23 €

Súbor najobľúbenejších českých hier pre malých aj veľkých Šach, Dáma a Mlyn. Zahrajte si s deťmi, rodičmi alebo kamarátmi tieto známe hry. Súbor obsahuje drevené šachové figúrky, drevenú dámu a obojstranný herný plán. Hry sú v českom jazyku

DINO Magnetické šachy

DINO Magnetické šachy

Hodnotenie: 4,4
13,56 € 12,90 €

Elegantné prevedenie známej obľúbenej hry. Magnetické figúrky prináša ich stabilitu pri hre a istotu pri potrebe zachovania zahraných pozícií pri dlhodobých partiách. Zatvárací box so šachovnicou umožňuje bezpečné uloženie sady figúrok.

Albi Mozgovňa Logické hádanky
9,35 €

Mozgovňa Logické hádanky je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na logických hádankách. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?

Winning Moves Cluedo Rick And Morty Anglická verzia-26%
29,70 € 21,90 €

Akcia

Plány na Rickovu portálovú zbraň boli odcudzené! Je na Rickovi, Mortym, Summer, Jerrym, Beth a pánovi Poopybuttholeovi, aby ich dostali späť. Musí zistiť, kto ukradol plány, kde sú ukryté, a aká vec bola ku krádeži použitá. Akonáhle si myslíte, že ste záhadu vyriešili, vráťte sa späť na Zem a vložte plány späť do Rickovho sejfu.

Piatnik Šach ECO

Piatnik Šach ECO

Hodnotenie: 4,8
11,70 €

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v praktickom zatváracom prevedení.

Albi Mozgovňa Záhadné prípady
8,23 €

Mozgovňa Záhadné prípady je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na záhadných prípadoch. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?

Mindok Halali!

Mindok Halali!

Hodnotenie: 5
15,80 € 14,90 €

Zábavný lov pre dvoch hráčov. Jeden hráč hrá za poľovníkov a drevorubačov, druhý za líšky a medvede. Cieľom hry je uloviť súpera a prípadne ďalšieho obyvateľov lesa. Na začiatku hry sú všetky kartičky rozložené na hernom pláne lícom nadol. Postupným odkrývaním a posúvaním týchto kartičiek sa hráči pokúšajú o čo najúspešnejší lov.

Albi Šachy
9,40 € 8,40 €

Akcia

Šachy si získali nespočetné množstvo priaznivcov rôzneho veku a právom sú tak označované za hru kráľovskú. Možno hrať klasickú partiu, keď cieľom hry je dať šach-mat súperovmu kráľovi, ale môžete tiež skúsiť ďalšie varianty. Podrobné pravidlá hrateľných variantov nájdete vo vnútri krabice.

ADC Blackfire Brix

ADC Blackfire Brix

Hodnotenie: 5
19,87 €

Strategická hra v podobe piškvoriek v novom rozmere. V každom ťahu hráči stavajú tehlovú stenu tak, že pridávajú svoje dieliky do rastúcej stavby. Ale pozor, každá postavená tehla obsahuje dielik aj pre súpera.

Goki Logická hra Tehličky
20,90 €

Úlohou je zložiť segmenty – dieliky v súlade s predlohami na kartičkách. Tento hlavolam by bol veľmi jednoduchý, keby jeho každý segment bol samostatným elementom puzzle. Preto sú mnohé segmenty (dieliky) z niekoľkých elementov. NÁŠ TIP – Tí najmladší začínajúci hráči môžu svoje prvé figúry skladať podľa farebnej strany kartičky. Samozrejme takto je zloženie figúry oveľa jednoduchšie a veľmi skoro prejdú k zložitejšej variante hlavolamu a to skladanie podľa jednofarebné predlohy.

Albi Quoridor

Albi Quoridor

Hodnotenie: 4,8
31,90 € 23,63 €

Quoridor je drevená rodinná hra pre 2 alebo 4 hráčov. Vyhráva ten hráč, ktorý svojho pešiaka dostane ako prvého na protiľahlú stranu hracej dosky. Cesta nebude však jednoduchá!

Learning Resources Nájdi a nakŕm svoje šteňa
25,90 €

Novinka

Šteňatá sa celý deň hrajú v parku a teraz prišiel čas na desiatu! Zatraste psou miskou, aby ste zistili ktoré hravé šteniatko dostane kosť. Potom, hľadajte na doske zodpovedajúceho psa. Najskôr nájdite šteňa zodpovedajúcich farieb a dajte mu kosť. Nájdite a nakŕmte päť psov, potom vyhrávate!

Mindok SMART: Tučniaky na ľade SK
20,90 €

Víťaz v súťaži Hračka roka za rok 2013 v kategórii hry! Päť tučniakov sa pohybuje po ľadovej ploche. Ľadové kryhy sa posúvajú a zrážajú, tučniaky na nich tancujú a kĺžu sa všetkými smermi. Dokážete prelomiť ľady a poskladať všetky kryhy na hernú dosku? Budú všetci tučniaky na správnych miestach?

ADC Blackfire Qwirkle

ADC Blackfire Qwirkle

Hodnotenie: 4,9
35,30 € 28,14 €

Hra roku 2011 QWIRKLE, ktorej zmysel je utvoriť rad rovnakých farieb či symbolov. Hoci sú pravidlá hry Qwirkle skutočne jednoduché, budete musieť zapojiť strategické myslenie a svoju taktiku premyslieť dopredu.

Learning Resources Závod robotov
31,90 €

Novinka

Hra pre 2 a viac hráčov s tematikou robotov nadchne všetkých členov rodiny. Okrem zábavy je skvelá na poznávanie farieb, sústredenie sa na detaily, trénovanie rýchlosti a precvičovanie očí nielen detí. Hráči medzi sebou pretekajú, ktorý z nich ako prvý nájde správnu hlavu robota. A to nebude vôbec ľahké – na hernej ploche ich je 120.

Piatnik Namořní bitva cestovní
7,90 €

Cestovní verze klasické hry Lodě. Hru si nyní můžete vzít kamkoli s sebou, takže si jí můžete užít třeba na dovolené nebo na cestách. Princip zůstává stejný jako u klasické hry, hráči si rozmístí své lodě a snaží se jeden druhému loď potopit.

Piatnik Šachy De Luxe

Piatnik Šachy De Luxe

Hodnotenie: 3,9
50,44 € 37,90 €

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v krásnom drevenom prevedení.

ADC Blackfire Hypergrid

ADC Blackfire Hypergrid

Hodnotenie: 5
29,06 € 24 €

Hra Hypergrid má 3 základné pravidlá vedúce k vytvoreniu línie rovnakej farby. Jeden z dvoch hráčov, ktorý je práve na ťahu, položí na mriežku 3×3 body dva žetóny rôznej farby. Takto sa na ťahoch striedajú, kým sa nezbavia všetkých svojich žetónov v piatich farbách.

DETOA Šach Steuton

DETOA Šach Steuton

Hodnotenie: 4,4
17,20 € 13,11 €

Šach je klasická dosková hra pre dvoch hráčov, ktorá vznikla v 15. storočí v južnej Európe úpravou starej perzskej hry šatrandž. Predstavuje stretnutiu dvoch nepriateľských armád. Komu sa podarí zneškodniť nepriateľského kráľa, dať mu mat, víťazí.

Mindok Útek z blázinca
33 €

Novinka

Pripravte sa na 10 strhujúcich príbehov a viac ako 10 hodín plných napätia, zvratov a originálnych hádaniek! Jednotlivé príbehy je možné hrať samostatne, alebo postupne, ako jeden veľký príbeh. Hra tiež ponúka rôzne konce, ktorej záleží na voľbách hráčov v priebehu hry. Žiadna časť herného materiálu sa pri hraní nezničí a všetko je možné hrať opakovane.

Piatnik Magnetické cestovní šachy
9,67 € 8,90 €

Šachy patří mezi nejoblíbenější hry na světě. Užijte si je nyní i na cestách nebo na dovolené díky této magnetické cestovní verzi. Baleno v praktické krabičce.

Spoločenská hra - Crossgame
9,08 €

Hra Crossgame obsahuje 2 spoločenské hry zo sveta nekonečných krížoviek. Sú určené na spestrenie voľného času detí starších ako 9 rokov a dospelých.

Bonaparte Kivi

Bonaparte Kivi

Hodnotenie: 5
16,02 € 10,86 €

Posledný kus za túto cenu!

Kivi je taktická spoločenská hra s kockami, pri ktorej hráči získavajú body stavaním súvislých radov z priehľadných kameňov. Vrh kociek a taktika určujú, kam hráč kameň umiestni. Budovať vlastný rad, alebo blokovať iného hráča?

Piatnik Inkognito

Piatnik Inkognito

Hodnotenie: 4,9
31,96 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Karneval v Benátkách. Vklouzneš do role tajného agenta či Ambasadora a maskován se ponoříš do pestrého karnevalového dění v Benátkách. Posbírej informace o svých spoluhráčích, vypozoruj, kdo je tvůj skutečný partner.