10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Game Your Mind Detektívna hra: Last Cocktail

Game Your Mind Detektívna hra: Last Cocktail

1 hodnotenia
Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Slovenská príbehová detektívna hra, ktorej hlavným hrdinom ste vy ! Vžite sa do kože súkromného detektíva a rozlúsknite nevyriešený prípad vraždy. Prečítajte si výpovede svedkov či pitevnú správu, preštudujte fyzické dôkazy a prelomte tajné šifry. Pátrať môžete sami, vo dvojici aj v skupine.
Ušetríte 8,10 € 54 €
45,90 €
Tovar od: GameYourMind
Ušetríte 8,10 € 54 €
45,90 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Vrátenie zadarmo cez Packetu

18.7.2024 na výdajnom mieste
18.7.2024 - 19.7.2024 na vašej adrese

Popis

Odvážny koncept koktejlového baru si už niekoľko týždňov po otvorení získal nielen skalných fanúšikov ale aj tvrdých odporcov. Ambiciózny podnik, pre ktorý bol každý deň bojom o prežitie však zasiahla tvrdá rana. Rozsiahly požiar zničil nie len zariadenie baru, ale aj veľký sen extravagantnej barmanky Soni, ktorá našla svoj osud v plameňoch. Bola to však skutočne iba jedna obrovská náhoda?

Ako vznikol požiar? Čo mu predchádzalo? A kto videl talentovanú Soňu ako posledný?

Hľadať odpovede na tieto kľúčové otázky bude tvojou najväčšou výzvou v našej najnovšej detektívnej hre. Pomôž Soninej sestre odhaliť, čo sa naozaj stalo.

Unikátne hry od slovenského vydavateľstva Game Your Mind predstavujú nový koncept detektívnych hier, ktoré ťa vtiahnu priamo do stredu vyšetrovania, prostredníctvom strhujúceho príbehu, realistických dokumentov a autentických dôkazov. Cieľom hry je vypátrať, kto z podozrivých je vrahom.

Pre úspešné vypátranie páchateľa potrebujete prístup na internet.

Z recenzií na naše hry:

„Veľmi zaujímavá hra, skvelá na rozmýšľanie a rozvíjanie svojich schopností, keď sa musíte ponoriť do hĺbky prípadu a vyriešiť ho a hlavne na nič nezabudnúť, všetko si zapísať ako naozajstný vyšetrovateľ a je pri tom tajomná atmosféra a nie je nič lepšie ako správne vyriešiť prípad. Skvele aj pre ľudí, ktorí milujú vražedné psyche a môžu si vyskúšať rolu vyšetrovateľa a vyskúšať si svoj vlastný prípad a vlastný pribeh na vlastnej koži.“ 

Hanka H. – recenzia na FB stránke 

„Perfektne. My velmi lubime hadanky, detektivky, escape hry. Tesime sa na dalsie. A odporucam kazdemu, je to super aj pre partiu.“

Andrejka M. – recenzia na FB stránke

„Sme fanúšikovia rôznych escape roomov, hlavolamov a záhad, preto nás hra Teamkilling oslovila. Nečakali sme nič svetaborné, no o to viac nás to chytilo. Hra je výborne premyslená do detailov a naozaj sa treba snažiť, premýšľať a hypotetizovať, aby ste sa dostali k riešeniu. S hrou sme boli nadmieru spokojní.“

Lucia G. – recenzia na FB stránke.

Hra obsahuje:

Drevená krabička so zámkom na číselný kód, výpovede svedkov, pitevný protokol, hasičská správa, obhorené papierové dôkazy, výstrižky z novín, sms správy, a iné dokumenty a materiály. Súčasťou balenia sú inštrukcie, ako pri hraní postupovať.

  • Hra je kompletne v slovenčine.
  • Doba hrania cca 3–4 hodiny.
  • Hru môže hrať plnohodnotne jeden človek, ale aj viac detektívov súčasne. V prípade väčšieho počtu hráčov, títo vždy kooperujú a spoločne hľadajú páchateľa. Nikdy nehrajú proti sebe. Pre plnohodnotný zážitok odporúčame maximálne 6 spolupracujúcich hráčov.
  • Vhodné od 14 rokov.
  • Hru je možné plnohodnotne hrať len raz, nakoľko po odohraní už poznáte riešenie.