Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Rodinné hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Rodinné hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Rodinné hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Piatnik Speed Cups Mindok Desiatka 1. rozšírenie
Piatnik Speed Cups

Zábavná hra pre celú rodinu. Ktorý vtáčik sedí na strome a ktorý pod ním? Sú kalíšky správne? Potom rýchlo udrieť do zvončeka! Na konci vyhráva najrýchlejší hráč.

môžete mať DNES

MALL
Mindok Desiatka 1. rozšírenie Mindok Desiatka 1. rozšírenie
Mindok Desiatka 1. rozšírenie

Obľúbili ste si hru Desiatka? V tomto rozšírení nájdete kompletnú novú sadu kariet! 200 nových okruhov, 2000 nových otázok a odpovedí. Tie môžete so základnou hrou premiešať, alebo okruhy zo základnej hry kompletne vymeniť. Nedása hrať bez základnej hry Desiatka. Hra je v českom jazyku!

môžete mať DNES

MALL
DINO Hravý vesmír Mindok Desiatka 1. rozšírenie
DINO Hravý vesmír

Hra pre malých objaviteľov, ktorí si hravou a aktívnou formou precvičia základné informácie o vesmíre. Cieľom hráčov je splniť úlohy, získať 4 karty a dôjsť do stredu slnečnej sústavy k Slnku ako prvý.

môžete mať DNES

MALL
Wiky Súbor hier 222 Ravensburger 765331 ThinkFun Odložené případy: Špetka vraždy
Wiky Súbor hier 222

Súbor 222 hier. Šachy, dáma, mlyn, domino a mnoho ďalších hier skvelo vyplní voľný čas. Ideálne hry na zmysluplné trávenie voľného času s priateľmi.

môžete mať 29.03 - 30.03

Novinka
Ravensburger 765331 ThinkFun Odložené případy: Špetka vraždy Ravensburger 765331 ThinkFun Odložené případy: Špetka vraždy
Ravensburger 765331 ThinkFun Odložené případy: Špetka vraždy

Vyřešte vraždu, která stále trápí malé anglické městečko. V roce 1983 se Harold Green, milý a ve své komunitě zbožňovaný stařík, chystal na každoroční letní slavnost svého kostela v anglickém Melmbury. Když nedorazil, neformální hledání vedlo k nálezu jeho mrtvého těla. Ve hře jste VY vyšetřovateli smrti Harolda Greena a pokoušíte se zločin vyřešit. Dokážete to?

môžete mať DNES

MALL
Albi Catan - Junior Ravensburger 765331 ThinkFun Odložené případy: Špetka vraždy
Albi Catan - Junior

Dosková hra pre deti Osadníci z Katanu z prostredia ostrova Katan, kde budete stavať pirátske skrýše a okolo sa budú preháňať vaše rýchle lode. K stavbe lodí a skrýš budete potrebovať cenné zásoby, ktoré možno na ostrovoch získať. Zvíťazí ten pirát, ktorý ako prvý postaví na ostrovoch sedem svojich brlohov.

môžete mať DNES

MALL
ADC Blackfire Brainbox SK - Zvieratá EFKO Harry Potter Škola čiar a kúziel - rodinná spoločenská hra
ADC Blackfire Brainbox SK - Zvieratá

Tento BrainBox, plný zvierat z celého sveta, je rodinnou hrou špeciálne navrhnutou pre precvičovanie pamäti a pozorovacích schopností všetkých zúčastnených hráčov. Pri každom z 54 zvierat sú uvedené dôležité údaje, doplnené krásnymi ilustráciami. Táto úchvatná hra dovoľuje celej rodine si spoločne hrať a učiť sa.

môžete mať DNES

MALL
Spin Master Spoločenská hra Dobrodružný tekutý piesok EFKO Harry Potter Škola čiar a kúziel - rodinná spoločenská hra
Spin Master Spoločenská hra Dobrodružný tekutý piesok

Nápaditá rodinná hra v jedinečnej kombinácii s Kinetickým pieskom. Hoď kockou, vytiahni tyčku z roštu a staň sa víťazom ako jediný, kto neprepadol tekutým pieskom do vnútra džungle. Objavíš Rubín vykúpenie, aby si si zachránil život?

môžete mať DNES

MALL
EFKO Harry Potter Škola čiar a kúziel - rodinná spoločenská hra EFKO Harry Potter Škola čiar a kúziel - rodinná spoločenská hra
EFKO Harry Potter Škola čiar a kúziel - rodinná spoločenská hra

Originálna stolná rodinná hra pre malých aj veľkých hráčov, s ktorou sa stanete súčasťou známeho príbehu Harry Pottera. Vďaka jednoduchým pravidlám si ju s chuťou zahrá ako skalný fanúšik hrdinov z Rokfortu, tak napríklad aj starý otec, ktorý príbehy Joanne Rowlingovej nepozná.

môžete mať DNES

MALL
Mindok Carcassonne Kupci a stavitelia (2. rozšírenie) Mindok Carcassonne Kupci a stavitelia (2. rozšírenie)
Mindok Carcassonne Kupci a stavitelia (2. rozšírenie)

Druhé rozšírenie s názvom Kupci a stavitelia pre svetoznámu hru Carcassonne, ktorá sa v roku 2001 stala hrou roka. Kupci súperia o rozdelenie tovaru. Stavitelia umožňujú dvojité ťahy a vďaka nim cesty či mesta rastú rýchlejšie. Prasiatko je pre šťastie, prináša sedliakom vyššie výnosy.

môžete mať DNES

MALL
ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko Mindok Carcassonne Kupci a stavitelia (2. rozšírenie)
ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko

Desatminútová výzva na precvicenie pamäte a vedomostí – ako dobre poznáte Slovensko? Hra BrainBox inšpiruje ludí všetkých vekových kategórií a sprevádza ich na vzrušujúcej ceste nekonecného objavovania, ktoré pomáha zlepšovat pozorovacie schopnosti a pamät.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
Albi Osadníci z Katanu - Města a rytíři Mindok Carcassonne Kupci a stavitelia (2. rozšírenie)
Albi Osadníci z Katanu - Města a rytíři

Táto sada je rozšírením úspešnej hry Osadníci z Katanu. Samostatne je nehrateľná, potrebujete základnú sadu. K základnej hre pribudli rytieri a mestá. Hráči získavajú voľbu budovať ďalšie modely stavieb a tiež stavať vojsko, ktoré im pomáha pri ochrane pred nájazdmi barbarov. Toto rozšírenie je pravdepodobne najobľúbenejšie a najvydarenejšie rozšírenie pre hru Osadníci z Katanu.

môžete mať 27.03

MALL