10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Rodinné hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Rodinné hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Rodinné hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Akcia
Piatnik Time Flies (Activity english) ADC Blackfire Príbehy z kociek: Harry Potter
Piatnik Time Flies (Activity english)

Hra Time Flies je v anglickom podaní principiálne rovnaká ako nám všetkým známa hra Activity. Je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľované pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ich musia uhádnuť. Hra je ideálna k výučbe alebo precvičovaniu anglického jazyka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
ADC Blackfire Príbehy z kociek: Harry Potter ADC Blackfire Príbehy z kociek: Harry Potter
ADC Blackfire Príbehy z kociek: Harry Potter

Príbehy z kociek je hra, v ktorej zábavným spôsobom hráči zapoja svoje kreatívne myslenie a vytvárajú vlastné príbehy. Teraz sa vracia s obľúbeným motívom Harryho Pottera! Rozprávajte aj vy tie najkúzelnejšie príbehy o svete plnom fantázie! „Bola nebola jedna čarodejnícka škola čarov a kúziel v Rokforte …“

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dixit 6 Memories ADC Blackfire Príbehy z kociek: Harry Potter
ADC Blackfire Dixit 6 Memories

Dixit 6 Memories je rozšírenie pre rozprávaciu hru Dixit. Prináša celkovo 84 úplne nových obrázkových kariet, ktoré môžete skombinovať so základnou hrou. Karty sú opäť nádherne ilustrované a netradične spracované. Ilustrátorom kariet je Franck Dion.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Albi Karak Albi Similo - Fantastické zvieratá
Albi Karak

Karak je pôvodná česká rodinná hra, v ktorej sa chrabrí hrdinovia a hrdinky vydávajú do podzemia, aby … získali čo najviac pokladov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Albi Similo - Fantastické zvieratá Albi Similo - Fantastické zvieratá
Albi Similo - Fantastické zvieratá

SIMILO je kooperatívna deduktívna hra, v ktorej musíte nájsť jednu z rozprávkových postáv na základe nápovedy od iného hráča. Daný hráč však smie napovedať iba pomocou kariet ďalších postáv. Dokážete spoločne nájsť tú pravú?

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Albi Yogi Albi Similo - Fantastické zvieratá
Albi Yogi

Yogi je kartová párty hra, ktorá zabaví veľkých aj malých. Úlohou hráčov je ťahať si postupne karty, ktoré im dávajú inštrukcie, ako napríklad vyplaz jazyk, daj si túto kartu na oko a podobne. Tieto inštrukcie musia dodržiavať až do konca hry. Postupom hry teda hráči dodržujú viac a viac inštrukcií – čím ďalej náročnejšie a komickejšie kreácie. Hráč, ktorý niektorú inštrukciu poruší, vypadáva, a ten kto zostane posledný sa stáva víťazom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
EFKO Nehnevaj sa, človiečik! EFKO Nehnevaj sa, človiečik!
EFKO Nehnevaj sa, človiečik!

Tradičná hra „Človeče, nehnevaj sa!“ vo výnimočnom prevedení. Zábavné, jednoduché a špeciálne upravené pre najmenších. Nemusíš vedieť počítať, hádž obrázkovou kockou a postupuj ďalej!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Granna Superfarmár de luxe EFKO Nehnevaj sa, človiečik!
Granna Superfarmár de luxe

Hra Superfarmár de luxe je ideálna pre celú rodinu. Hra poskytuje rozšírené rozhodovacie možnosti. Cieľom hry je zozbieranie všetkých druhov zvierat, avšak svoje stádo musí hráč mať kde pásť.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Rummikub original EFKO Nehnevaj sa, človiečik!
Piatnik Rummikub original

Rummikub je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Ravensburger Minecraft: Portal Dash Spin Master Spoločenská hra Dobrodružný tekutý piesok
Ravensburger Minecraft: Portal Dash

V hre Minecraft: Portal Dash na motívy obľúbenej počítačovej hry fanúšikovia doskových hier a kockového sveta Minecraftu bojujú až do konca v desivom podsvetí. Porazte hrôzostrašné moby, zbierajte vybavenie, plňte misie a porazte čo najviac protivníkov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Spin Master Hedbanz spol. hra hádaniek nová Spin Master Spoločenská hra Dobrodružný tekutý piesok
Spin Master Hedbanz spol. hra hádaniek nová

Rýchla hádacia hra „Čo som?“ je späť v druhom vydaní! Hedbanz od Spin Master Games je zábava pre celú rodinu! V tejto novej hre je 6 nových čeleniek: dinosaurus, narval, robot, kvetina, motýľ a mozog. Tiež tu sú úplne nové ilustrácie na kartách ako napríklad „Som slnečné okuliare“ alebo „Som had“. Pokladajte kreatívne otázky typu „Som pizza?“ alebo „Som pes?“, aby ste zistili, čo je na vašej karte z kategórie zviera, vec alebo jedlo. Hra Hedbanz je jednoduchá: stačí vziať kartu, umiestniť ju a hrať!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Spin Master Spoločenská hra Dobrodružný tekutý piesok Spin Master Spoločenská hra Dobrodružný tekutý piesok
Spin Master Spoločenská hra Dobrodružný tekutý piesok

Nápaditá rodinná hra v jedinečnej kombinácii s Kinetickým pieskom. Hoď kockou, vytiahni tyčku z roštu a staň sa víťazom ako jediný, kto neprepadol tekutým pieskom do vnútra džungle. Objavíš Rubín vykúpenie, aby si si zachránil život?

môžete mať DNES

Partner: MALL