10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 24204801

WOWO Fidget spinner - lietajúci

WOWO Fidget spinner - lietajúci

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Áno lietajúci fidget spinner je skvelá hra aj hra pre dvoch. Pôvodný fidget spinner bola dokonalá hra. Avšak lietajúci lietajúci fidget spinner posúva hru na novú úroveň. Vaše ruky sa s touto hračkou a ani deti nudiť nebudú. Celý popis
15 €
Tovar od: WOWO, s.r.o.
15 €
Získajte dopravu ZADARMO so

18.7.2024 na výdajnom mieste
18.7.2024 - 19.7.2024 na vašej adrese

Popis

Ako sa hrať s fidget spinnerom, aj ako hra pre dvoch?

Ukazovákom a palcom uchopíte kryt spinnera na vrchnej a spodnej časti hračky. Zapnete fidget spinner vypínač. Ked LED dióda normálne bliká-svieti, zatočíte rýchlo mini dronom a fidget spinner sa roztočí a začne fungovať.

Dôležité: Uistite sa, že horná časť svietiacieho fidget spinneru je hore!

Hra pre dvoch má rôzne trajektórie letu. Trajektórie letu mini dronu sa robia tak, ak uhol vrhania fidget spinneru je iný. Pri horizontálnom vrhaní sa fidget spinner vznáša vodorovne. Pri nakláňaní svietiacieho fidget spinnera dozadu sa bude mini drone vznášať o väčšiu vzdialenosť. Keď sa fidget spinner nakloní dopredu, mini drone poletí vpred aj k druhej osobe. Dĺžka, vzdialenosť doletu hračky, je týmto spôsobom postačujúca na to aby sa aj pre dve osoby mohli spolu zahrať.

Po návrate svietiacieho fidget spinnera môže začiatočník uchopiť mini drone aj celou dlaňou.

Hra pre dvoch! Spinner mini drone.

Áno je to skvelá aj hra pre dvoch. Pôvodná hračka pre deti fidget spinner bola dokonalá hra. Svojou jednoduchosťou dokázala táto hračka pre deti zamestnať prsty človeka, ktorý ich už potom nevie udržať v pokoji. Hra pre dvoch, fidget spinner ale aj svietiaci fidget spinner mini drone ufo pre deti, avšak celú myšlienku táto hra posúva na novú úroveň vďaka prvku zábavy. Síce hračka pre deti fidget spinner svietiaci mini dron ufo pre deti neobsahuje časti, ktorými by ste vedeli točiť, ale verte tomu, že vaše ruky sa s touto hračkou pre deti nudiť nebudú keďže je to aj hra pre dvoch.

Čo je fidget spinner?

Táto hračka pre deti pred pár rokmi naprieč celým svetom spôsobila boom nazvaný fidget spinner. Ak ste náhodou nepostrehli o čo išlo, boli to malé hračky pre deti do jednej ruky. Celá hra a ich pointa spočívala v tom, že ste mohli fidget spinner točiť malou „vrtuľkou“ na ložisku. Možno táto hra znie ako niečo, čo by vás po troch minútach možno prestalo baviť. Avšak ukázalo sa, že táto hra pre dvoch je výborný spôsob, ako sa zbaviť stresu. A hračka pre deti fidget spinner sa stal hitom.

Je to aj hra pre dvoch?

Vrtuľka s motorčekom mini drone je hračka pre deti v ľahkej a odolnej klietke. Áno, mini drone ufo pre deti je aj úžasná hra pre dvoch. Hra deťom vydrží na hodiny zábavy. Hru rozbaľte, nabite a lietajte. Po zapnutí dronu sa roztočí vrtuľka v ľahkej plastovej konštrukcii slúžiacej na ochranu mini drone ufo pre deti. Hračka sa následne premení na lietajúci fidget spinner. Nebojte sa, dron neodletí preč. Vrtuľka je navrhnutá tak, aby celú hračku iba zľahka nadnášala. Po vyhodení sa dron vždy vráti do vašich rúk.

Je svietiaci fidget spinner mini drone vhodná hra pre deti?

Fidget spinner svietiaci mini drone je skvelá hračka pre deti a je postavený tak, aby sa pri hre nikto nezranil. Taktiež sa nemusíte báť, že by sa samotná hračka pre deti zničila po troch nárazoch. Jednoducho je to malá, skladná a odolná hračka, ktorú zoberiete do vrecka a zábavu budete mať stále k dispozícii. Tým, že je to aj hra pre dvoch môžete si ju hádzať s kamošmi, alebo sa naučiť rôzne triky.

Hra fidget spinner síce bol zaujímavý nápad, ale ich čas je už preč. Teraz prichádza na nový rad hračky fidget spinner svietiaci mini drone pre deti, ktorý vám prinesie ešte viac super zábavy z hry. Deti aj dospelí si s touto hračkou užijú spoločnú zábavu z hry hocikedy a hocikde. Ešte stále si nie ste istí, či hračku chcete?

Ufo fidget spinner svietiaci mini drone pre deti má do vrtuľky zabudované LED diódy, ktoré svietia v rôznych farbách. Zábava s ním teda nie je ani zďaleka obmedzená na denné svetlo a preto môžete mať aj v tme potešenie z hry.