Spoločenské hry Mindok

Spoločenské hry sa postarajú o zábavu aj vzdelanie. Aké spoločenské hry sú obľúbené pre dvoch, na rodinnú párty či detskú oslavu? Poradíme vám!

Zobraziť viac

Spoločenské hry pre deti

 • Detské hry sú určené pre deti od 1 do 15 rokov. Spoločenské hry pre deti učia deti tímovej spolupráci, strategickému mysleniu a rozvíjajú fantáziu.
  → Obľúbené detské hry sú napríklad Activity Deti alebo Príšerky zo skrine.

Rodinné hry

 • Rodinné hry vynikajú tým, že zaujmú deti aj dospelých, hrať tak môže celá rodina. Rodinné hry prehlbujú vzťahy medzi rodičmi a deťmi alebo súrodencami.
  → Akú rodinnú hru vybrať? Vyskúšajte Čo na to Slováci alebo Jumanji.

Spoločenské hry na párty

 • Párty hry sú zábavné a vtipné. Sú určené pre väčší počet hráčov a hodia sa na najrôznejšie oslavy, stretnutia a podobne. Na firemných večierkoch slúžia k "prelomeniu ľadov" medzi kolegami.

  → Populárne spoločenské hry sú Activity a Krycie mená.

Vzdelávacie hry

 • Vzdelávacie a logické hry majú za úlohu zabaviť aj rozšíriť obzory. Vzdelávacie hry rozvíjajú logické myslenie a trénujú pamäť, môžu sa dotýkať mnohých tém z odborov prírody, vedy, techniky a pod.
  → Vzdelávacie hry Slovensko, Tipni si! alebo Zázraky prírody pobavia aj rozšíria vedomosti.

Strategické hry

 • Úlohou strategických hier je precvičiť mozog v strategickom a logickom myslení. Často sa jedná o budovanie miest a ďalšieho prostredia, organizáciu bitiek a podobne.
  → Obľúbené strategické hry sú Osadníci z Katanu a Minecraft!

Cestovné hry

 • Cestovné hry vynikajú kompaktnými rozmermi, vďaka ktorým sa hodia na cesty. Ľahko ich zbalíte do batohu alebo vrecka. Bežne sa jedná o kartové hry.
  → Na cesty se skvelé hodia Dobble alebo Čierne historky.

Kartové hry

 • Základnú zložku kartových hier tvoria hracie karty. Kartové hry možno hrať takmer kdekoľvek, nie sú náročné na hracie prostredie.
  → Jednou z najvyhľadávanejších kartových hier je Bang! alebo Faunatastic.

Elektronické hry

 • Elektronické hry sú moderné hry s elektronickým mechanizmom. Ten prehlbuje zážitok z hry. Hry sa dobíjajú za pomoci batérií.
  → Hry Tik Tak Bum, Pictionary Air alebo Hladné rybičky sa postarajú o veľa zábavy.

Hlavolamy

 • Hlavolamy sú k dostaniu v neprebernom množstve prevedení. K dostaniu sú drevené, kovové aj plastové hlavolamy pre deti aj dospelých, ktoré trénujú logické myslenie a haptické schopnosti.
  → Kúpte si legendárnu Rubikovu kocku alebo Ježka v klietke.

Joja a žonglovanie

 • Joja a žonglovacie nástroje trénujú postreh, obratnosť a sústredenie.

Stolný fotbal a hokej

 • Zahrajte si futbal alebo hokej z pohodlia domova. Hracie postavičky sa ovládajú za pomoci tyčí alebo pružín. Stolný futbal a hokej je ideálnym doplnkom aj do spoločenských priestorov, herní, reštaurácií a podobne.

Šípky

 • Legendárna hra detské šípky sa tešia stále veľkej obľube. Hernú plochu môžete umiestniť kamkoľvek na stenu s dostatočným odstupom. K dostaniu sú elektronické aj klasické šípky pre deti aj dospelých.
Info:

Veľmi populárne sú tiež puzzle, na ktorých zložení sa môže podieľať celá rodina.

Hry pre jedného

Hry pre 1 hráča majú výhodou v tom, že si ich môžete zahrať kedykoľvek bez potreby spoluhráčov. Aké hry pre jedného vybrať?

 • Pre deti Tučniacina ľade alebo IQ Puzzle Pro.
 • Dospelých poteší labyrint Perplexus či 50 rébusov do vrecka.

Spoločenský hry pre dvoch

  → Populárne hry pre 2 sú Sabotér Duel a kartová hra Pán Prsteňov.

Aká je priemerná doba hrania spoločenských hier?

Typ vstupu/výstupu Využitie
Jack 3,5 mm Klasický audio jack pre slúchadlá.
USB port Môže byť použitý na prepojenie s PC a ďalšími zariadeniami.
RCA-Cinch Pre profesionálny prenos zvuku, minimálne skreslenie.
Sieťový kábel Pre pripojenie viacerých PC.

* Tabuľka je len orientačná, vždy záleží na konkrétnych pravidlách každej hry.

TIP!

Pre deti sú na trhu tiež vzdelávacie hračky, ktoré rozvíjajú haptické schopnosti a učia novým vedomostiam formou hry.

 • Značka
  Mindok
  ×
-22%
Mindok Play! Staň sa hviezdou internetu
30x

Mindok Play! Staň sa hviezdou internetu

29,40 €
22,90 €

V tejto zábavnej hre určenej predovšetkým milovníkom YouTuberingu si môžeš vyskúšať, aké to je byť hviezdou internetu. Užiješ si bláznivé challenge, vedomostné otázky týkajúce sa on-line sveta a veľa ďalšieho.

Tovar od predajcu MALL
Mindok Carcassonne - rozšírenie 10 (Cirkus)
2x

Mindok Carcassonne - rozšírenie 10 (Cirkus)

16,90 €

Desiate rozšírenie hry Carcassonne. Cirkus postupne putuje krajinou a vystupuje v ňom rad rôznych zvierat. Body prinášajú nielen kartičky krajiny v okolí šapitó, ale aj pyramídy cvičiacich artistov.

Tovar od predajcu MALL
-19%
Mindok MARS: teraformácie
12x

Mindok MARS: teraformácie

50,90 €
40,90 €

Dobývanie Červenej planéty začína! V hre Mars:Teraformácie budete hrať karty projektov, umiestňovať na mapu svoje doštičky miest a zelene a pretekať sa o čestné tituly a víťazstvo vo vypísaných súťažiach. Riaďte vašu korporáciu a pretvorte celú planétu!

Tovar od predajcu MALL
-18%
Mindok Carcassonne - Big Box 2017
114x

Mindok Carcassonne - Big Box 2017

58,80 €
47,90 €

Carcassonne Big Box je balenie základnej hry Carcassonne spoločne s jedenástimi rozšíreniami. Vo veľkej krabici nájdu fanúšikovia Carcassonne legendárnu základnú hru, ďalej dve veľké rozšírenia a deväť malých.

Tovar od predajcu MALL
Mindok Desiatka
31x

Mindok Desiatka

21,80 €
19,90 €

V rodinnej hre Desiatka hráči nemusia čakať na svoj ťah tak dlho ako v iných hrách. Budete hrať na istotu, alebo riskovať? V hre je 200 okruhov, 2000 otázok a 2000 možných odpovedí. To všetko v kompaktnom balení zvanom Smartbox s počítadlami bodov a žetónmi odpovedí.

Tovar od predajcu MALL
Mindok Smart Koralový útes
2x

Mindok Smart Koralový útes

15,90 €

Schovávaná pod vodou! Umiestnite 4 magnetické herné dieliky na herný plán tak, že budú vidieť iba rybičky zobrazené v zadaní a ostatní sa schovajú.

Tovar od predajcu MALL
Mindok Citadela
54x

Mindok Citadela

16,90 €

Citadela je kartová rodinná hra s prekrásnou grafikou kariet. Cieľom hráčov je postaviť svoje mesto z kariet stavieb. Za každú kartu musia ale zaplatiť zlatom. K nemu sa môžu dostať pomocou ďalších kariet hrdinov. V každom kole hry si hráči volia rôzne role.

Tovar od predajcu MALL
Mindok 50 plemien psov
4x

Mindok 50 plemien psov

9,90 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 plemien psov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o zvieratách!

Tovar od predajcu MALL
-20%
Mindok SMART IQ Puzzle Pro
82x

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

13,70 €
10,90 €

Nová hra IQ Puzzle Pre z radu Smart Games obsahuje 120 rébusov. Horná časť **krabičky obsahuje jednu hernú dosku pre 2D rébusy a špeciálnu dosku pre 3D rébusy – pyramídu. **Spodná časť krabičky prináša ďalší tvar dosky pre 2D rébusy. A to všetko v malej kompaktnej krabičke, ideálne na cesty!

Tovar od predajcu MALL
Mindok Drako I: Drak vs. Trpaslíci

Mindok Drako I: Drak vs. Trpaslíci

26,90 €
22,90 €
Novinka

Drako je asymetrická hra pre dvoch hráčov s odlišnými úlohami. Cieľom trpaslíkov je draka premôcť včas, zatiaľ čo drak sa snaží vydržať, kým trpaslíci nevyčerpajú svoje sily, prípadne nepodľahnú bojovým zraneniam. Zvoľte si stranu, pripravte sa k súboju a starostlivo si premyslite stratégiu. Len tak bude konečné víťazstvo vaše!

Tovar od predajcu MALL
Mindok SMART - Zámocké schody
25x

Mindok SMART - Zámocké schody

31,30 €
28,90 €

Drevená 3D logická hra pre rozvíjanie logického myslenia. Cieľom hry je pomôcť princovi zachrániť uväznenú princeznú tým, že zostaví schody a mosty.

Tovar od predajcu MALL
-19%
Mindok MikroMakro: mesto zločinu
3x

Mindok MikroMakro: mesto zločinu

32,30 €
25,90 €

MikroMakro je kooperatívna detektívna hra. Spoločne budete riešiť spletité kriminálne prípady, zisťovať motívy, hľadať dôkazy a usvedčovať páchateľa. Pozorné oko aj schopnosť kreatívnej dedukcie sú nanajvýš potrebné!

Tovar od predajcu MALL

Spoločenské hry

Spoločenské hry vyberajte na MALL.sk. V ponuke máme spoločenské hry pre deti aj dospelých, spoločenské hry na oslavu alebo spoločenské hry pre dvoch.

Spoločenské hry Albi

 • Albi ponúka populárne spoločenské hry pre deti aj dospelých, ako sú Osadníci z Katanu, Bang !, Slovensko, Tipni si! a rad ďalších.

Spoločenské hry Mindok

 • Mindok je český výrobca spoločenských hier. Z ich dielne pochádza napríklad hra Carcassonne, Krycie mená, Čierne historky a mnoho ďalších hier.

Spoločenské hry Dino

 • Výrobca Dino ponúka herné klasiky, ako Človeče nehnevaj sa, Dostihy a stávky, Kris Kros a iné.