Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Cestovné hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Cestovné hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Cestovné hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
ADC Blackfire Dobble - ZOO ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian
ADC Blackfire Dobble - ZOO

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian
ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian

Populárna postrehová hra zo sveta Star Wars – The Mandalorian. Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu spoločne s jednoduchými pravidlami. Ak ste milovníci Star Wars a máte radi aj skvelú zábavu, potom verte, že: This is the way.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian
ADC Blackfire Dobble

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble KIDS Viga Drevené Človeče, nehnevaj sa!
ADC Blackfire Dobble KIDS

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Kids to je 30 rôznych zvieratiek, 30 kariet, 6 zvieratiek na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jedno zvieratko!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Viga Drevené Človeče, nehnevaj sa! Viga Drevené Človeče, nehnevaj sa!
Viga Drevené Človeče, nehnevaj sa!

Drevené Človeče, nehnevaj sa! s motívom zvieratiek. Úlohou hráčov je ponáhľať sa so svojimi figúrkami do svojho domčeka. Komu sa to podarí ako prvému, vyhráva.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Activity Kompakt Viga Drevené Človeče, nehnevaj sa!
Piatnik Activity Kompakt

Activity Kompakt je cestovné balenie rovnomennej spoločenskej hry. Tá je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľovať pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ju musia uhádnuť. Hra Activity Kompact obsahuje 660 nových pojmov. CZ verzia

môžete mať DNES

Partner: MALL
Mattel Uno karty ADC Blackfire Výbušné mačiatka
Mattel Uno karty

Nové akčné prepisovateľné karty pre dobrú zábavu! S novými UNO sa ti do rúk dostávajú 4 nové akčné karty. Karta „Výmena karty“ tí umožňuje vymeniť všetky svoje karty s ľubovoľne vybraným protivníkom a s kartou „prepis TO!“ si môžeš vytvoriť svoje vlastné pravidlá – jednoducho ich napíš na kartu ceruzkou číslo 2 (HB), po hre ich môžeš vygumovať a s každou ďalšou hrou si vytvoriť nové a nové pravidlá.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Mindok Smart - IQ Fit ADC Blackfire Výbušné mačiatka
Mindok Smart - IQ Fit

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Cieľom je vyriešiť rébus tak, že sú všetky dieliky umiestnené na herný plán a tam nezostávajú žiadne voľné miesta. Všetky vyčnievajúce guľôčky musia byť skryté v otvoroch v hernom pláne tak, že vznikne rovná plocha.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Výbušné mačiatka ADC Blackfire Výbušné mačiatka
ADC Blackfire Výbušné mačiatka

Historicky najúspešnejšia hra na Kickstarteri! Výbušné mačiatka (Exploading kittens) je hra od Elana Leeho, Matthewa Inmana a Shanea Smalla, ktorá v roku 2015 zmenila históriu crowfundingových kampaní, keď na jej vznik prispelo vyše 219 000 ľudí. Exploding Kittens je mačacia verzia Ruskej rulety.

môžete mať DNES

Partner: MALL
DINO Poznaj Vlajky - cestovná hra ADC Blackfire Dobble: Disney Princess
DINO Poznaj Vlajky - cestovná hra

Poznaj Vlajky je postrehová vedomostná hra na tému svetových vlajok. Uplatni svoje znalosti a buď rýchlejší ako ostatní. V tejto hre víťazí ten, kto nazbiera čo najviac kariet s vlajkami. To sa podarí len tomu, kto najrýchlejšie a hlavne správne odpovie na otázku, ktorú určí symbol na kocke.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble: Disney Princess ADC Blackfire Dobble: Disney Princess
ADC Blackfire Dobble: Disney Princess

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú rolu tu hrá rýchlosť a postreh.

môžete mať DNES

Partner: MALL
DINO Krtko a kamaráti cestovná hra ADC Blackfire Dobble: Disney Princess
DINO Krtko a kamaráti cestovná hra

Krtko, myška, zajac a ježko sa spolu hrajú, varia, pracujú aj športujú. Dokážeš nájsť zvieratkám najlepších kamarátov? Dve hry určené pre najmenšie deti rozvíjajú poznávacie schopnosti, farbocit a učia ich všímať si súvislosť vo svojom okolí.

môžete mať DNES

Partner: MALL

Cestovné hry

Cestovné hry vám skrátia jazdu autom aj vlakom. Stolové hry sú magnetické pre nerušenú zábavu. Vybrať môžete aj cestovný súbor hier.

Cestovný súbor hier

  • Cestovný súbor hier obsahuje niekoľko desiatok hier. Niektoré je možné hrať počas cesty, iné v mieste pobytu.

Stolné hry na cesty

  • Stolné hry na cesty majú menšie balenia. Zároveň je zmenšená aj herná plocha a príslušenstvo. Populárne hry nájdete u Mindok a Albi.

Magnetické cestovné hry

  • Tradičné spoločenské a stolové hry sú opatrené magnetmi, aby počas jazdy zostala hracia plocha nedotknutá. Zapáči sa vám Piatnik či Dino.