ADC Blackfire Dobble-28%

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 4,9
16,99 € 12,19 €

Akcia

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

Mattel Uno Emoji

Mattel Uno Emoji

Hodnotenie: 5
9,60 € 6,90 €

Vaša obľúbená hra teraz prichádza v dizajne populárnych Emoji! Cieľom je čo najrýchlejšie sa zbaviť všetkých svojich kariet tým, že postupne vyhadzujete karty zhodujúce sa s vrchnou kartou odkladacieho balíčka.

Mattel Uno karty

Mattel Uno karty

Hodnotenie: 4,9
6,70 €

Nové akčné prepisovateľné karty pre dobrú zábavu! S novými UNO sa ti do rúk dostávajú 4 nové akčné karty. Karta „Výmena karty“ tí umožňuje vymeniť všetky svoje karty s ľubovoľne vybraným protivníkom a s kartou „prepis TO!“ si môžeš vytvoriť svoje vlastné pravidlá – jednoducho ich napíš na kartu ceruzkou číslo 2 (HB), po hre ich môžeš vygumovať a s každou ďalšou hrou si vytvoriť nové a nové pravidlá.

DINO Země Město cestovná spoločenská hra-16%
13,29 € 11,08 €

Akcia

Ukážte, že vám to stále páli. Obľúbená hra Země Město, ktorú ste hrali ako malé deti, sa vracia vo vylepšenej verzii, ktorá vás zaručene pobaví aj ako stredne náročných dospelákov. Hra je dodávaná v štýlovej plechovej krabičke.

ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia
22,90 € 21,40 €

Výbušné mačiatka vytvorili Elan Lee (XBOX, args), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), ktorí prepísali históriu Kickstarter, keď v roku 2015 na ich projekt prispelo viac ako 219 000 backerov. Výbušné mačiatka sú extrémne strategickou verziou ruskej rulety (len s mačiatkami).

ADC Blackfire Dobble - ZOO

ADC Blackfire Dobble - ZOO

Hodnotenie: 4,7
13,56 € 11,80 €

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.

ADC Blackfire Výbušné mačiatka
22,90 € 21 €

Historicky najúspešnejšia hra na Kickstarteri! Výbušné mačiatka (Exploading kittens) je hra od Elana Leeho, Matthewa Inmana a Shanea Smalla, ktorá v roku 2015 zmenila históriu crowfundingových kampaní, keď na jej vznik prispelo vyše 219 000 ľudí. Exploding Kittens je mačacia verzia Ruskej rulety.

Mindok 50 našich lesných zvierat
11,70 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 lesných zvieratiek, ktoré sa u nás vyskytujú. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o prírode!

Mindok 50 koní a poníkov
9,40 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 koní a poníkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako spoznať svoje obľúbené zviera. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!

Albi Panic Lab

Albi Panic Lab

Hodnotenie: 4,7
11,46 € 10,20 €

Panic lab je hra pre 2–10 hráčov, ktorá vás naučí veľmi rýchlo prehodnocovať danú situáciu. Kto to nezvládne, nemá v laboratóriu žiadnu šancu. Jedná sa o neskutočnú postrehovú hru, kde je úlohou hráčov čo najskôr nájsť meňavku, ktorá utiekla z laboratória.

Albi Bang! Zlatá horúčka

Albi Bang! Zlatá horúčka

Hodnotenie: 4,8
11,90 € 10,20 €

Bang! Zlatá horúčka je rozšírenie, ku ktorému potrebujete základnú hru Bang! Nastala zlatá horúčka! Najrýchlejší pištoľníci môžu v hre vyryžovat veľa zlata. Kto má zlato, môže si nakúpiť užitočné vybavenie, ktoré môže pomôcť pri prestrelkách. Je však potrebné mať sa na pozore pred tieňovými pištoľníkmi.Hra je v českom jazyku

DINO Magnetické šachy

DINO Magnetické šachy

Hodnotenie: 4,9
13,56 € 12,39 €

Elegantné prevedenie známej obľúbenej hry. Magnetické figúrky prináša ich stabilitu pri hre a istotu pri potrebe zachovania zahraných pozícií pri dlhodobých partiách. Zatvárací box so šachovnicou umožňuje bezpečné uloženie sady figúrok.

Piatnik Rummikub Mini

Piatnik Rummikub Mini

Hodnotenie: 4,9
11 € 9,80 €

Rummikub v kompaktnej verzii na cesty je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

DINO cestovná hra Uzly

DINO cestovná hra Uzly

Hodnotenie: 4,8
10,33 € 9,40 €

Odviazať sa zvládne s trochou odvahy každý. Ale uviazať? To už chce poriadnu dávku šikovnosti. Naučte sa hravou formou viazať nepreberné množstvo uzlov a zmerajte svoje sily a zručnosť na stretnutí s kamarátmi alebo napríklad s deťmi na cestách.

ADC Blackfire Dobble KIDS

ADC Blackfire Dobble KIDS

Hodnotenie: 4,8
12,93 € 11,80 €

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Kids to je 30 rôznych zvieratiek, 30 kariet, 6 zvieratiek na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jedno zvieratko!

Mindok Príbehy z kociek

Mindok Príbehy z kociek

Hodnotenie: 4,7
10,60 €

Jedinečná hra, ktorá rozvíja predstavivosť a kreativitu detí i dospelých. Hoďte kockami a rozprávajte rozprávku. Buď len tak rozprávajte, alebo súťažte o najzaujímavejší príbeh. Proste hoďte kockami a pozrite sa na obrázky, ktoré vám padli.

ADC Blackfire hra Domino - Junior
8,49 € 8,30 €

Zabavte svoje ratolesti a pomôžte si pri opakovaní zvieratiek a ďalších tvarov pomocou tohto detského domina. Dieťa rozvíja svoju predstavivosť i logické myslenie. Vďaka kovovej krabičke je hra vhodná aj na cesty.

Bonaparte Fingo

Bonaparte Fingo

Hodnotenie: 4,8
10,39 € 6,90 €

Výskúšaj svoj postreh so súperom v tejto kontaktnej postrehovej hre. Víťazia rýchlejšie oči, mozog a ruky. Hľadaj zhodu. Prsty na tvojich rukách sa musia zhodovať s kartami. Nájsť čo hľadáš nie je jednoduché, ale o to väčšia je zábava.

Albi Bang - Ozbrojení a nebezpeční
11,58 € 10,20 €

Rozšírenie kartovej hry Bang!, ako už napovedá názov, obsahuje isté nebezpečné karty – smrtonosné zbrane, skvelé vybavenie a účinné strelivo. Každá karta má však svoje obmedzenia, a ak nebudete dostatočne rýchli, vaši súperi rozhodne nezaváhajú.

Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá
13,70 € 11,80 €

Hlavolamová hra z radu SMART games. Uži si nekonečné množstvo kombinácií. Objav svoj um a zostavuj rôzne tvary! Snaž sa ich vytvoriť čo najviac.

ADC Blackfire Kto to bol?
11,90 €

Zábavná kartová hra pre celú rodinu! „Môj papagáj to hovienko do obývačky neurobil. Myslím si, že to bol králik!“ Čoby hrdého majiteľa malého huňatého králička je povinnosťou hráča sa ho okamžite zastať a hodiť vinu na nejakého ďalšieho maznáčika.

Mindok Smart - IQ Fit
11,80 €

Novinka

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Cílem je vyřešit rébus tak, že jsou všechny dílky umístěny na herní plán a tam nezbývají žádná volná místa. Všechny vyčnívající kuličky musejí být skryté v otvorech v herním plánu tak, že vznikne rovná plocha.

Mindok 50 experimentov na doma i na chatu
9 € 7,10 €

Už ste niekedy premýšľali, čo sa deje, keď sa idú gumové medvedíky kúpať, ako kvety pijú alebo prečo sa tu a tam po daždi na oblohe objaví dúha? A vedeli ste, že zo slanej vody môžete urobiť sladkú a že maličký hrášok má vlastne obrovskú silu? Neváhajte a začnite objavovať vďaka tejto hre!

Mindok 50 kvetín
9 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 našich kvetín. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!

Albi Mini iKNOW Svet

Albi Mini iKNOW Svet

Hodnotenie: 3,3
14,78 € 13,70 €

Otestujte si s priateľmi svoje vedomosti pomocou zaujímavých otázok v hre iKnow Svet mini. Otázky vás zavedú doslova do všetkých kútov sveta. Otázky sa týkajú predovšetkým prírody a geografie. Pri hraní sa určite dobre zabavíte.

Mindok 50 báječných experimentov
9 € 6,90 €

Skvelá zábava pre všetkych malých experimentátorov! Nechaj pod vodou vybuchnúť farebnú sopku, vyrob si neviditeľný atrament, tancujúceho hada alebo dážď v kuchyni. Prekvap svojich kamarátov či súrodencov zábavnými pokusmi, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako kúzla.

Mindok Príbehy z kociek: akcia
11,70 € 10,20 €

Tretí diel úspešných Príbehov z kociek. Príbehy z kociek: Akcie prinášajú úchvatné historky plné akcie a zábavy. Užite si takmer nekonečné množstvo príbehov v hre, v ktorej nejde o víťazstvo, ale predovšetkým o rozvíjanie predstavivosti a fantázie. Je to jednoduché, proste Hoďte kockami a rozprávajte rozprávku.

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

Hodnotenie: 4,6
12,93 €

Akcia

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble 1–2–3 to sú čísla od 1–9 a tvary trojuholníkov, obdĺžnikov a štvorcov v rôznych farbách!

Albi Fazule

Albi Fazule

Hodnotenie: 5
13,40 € 12,90 €

Fazule sú hra o pestovaní fazulí. Cieľom hry je získať kombináciu kariet s čo najväčšou bodovou hodnotou. Aby toho hráči dosiahli musia obchodovať aj medzi sebou.

DINO Rapido
11,70 € 10,90 €

So zvieratkami si deti vždy užijú srandu. Výnimkou nie je ani hra, pri ktorej svojich zvieracích kamarátov hľadajú na kartičkách. Kto **ako prvý **uhádne, ktoré zviera na obrázku chýba, ten si kartu môže vziať. Kto má najviac kartičiek, vyhráva.

ADC Blackfire Moje zlato!
11,50 € 11,08 €

Akcia

Ahoj, námorníci! Poklady mora máte na dosah ruky! Vyhoďte kotvu, ponorte sa do hlbín, otvorte tajomné truhlice a vyneste poklady späť na palubu svojej lode. Avšak majte sa na pozore, nie ste jediní piráti, ktorí si na tieto úžasné poklady robia zálusk!

Mindok Smart Myší království
11,70 €

Novinka

Hlavolamová hra z řady SMART games. ProMYŠlená (e)mentální rozcvička! Dokážete umístit žluté dílky skládačky na herní plán tak, aby všechny myšky mohly pohodlně vykukovat skrz díry v plátku sýra?

ADC Blackfire Medveď WRR: Kartová hra
11,50 € 11,08 €

Akcia

Vžite sa do kože medveďa Wrr a zabráňte zradným pirátom uskutočniť ich veľkolepý plán na ovládnutie knižného sveta! Preskúmajte nekonečný vesmír, Divoký západ či rozbúrené more a skompletizujte knihársky stroj skôr, než sa to podarí kapitánovi Crabsonovi.

Mindok 50 skvelých nápadov pre daždivé dni
9 € 7,90 €

Novinka

Vonku leje ako z krhly a vy musíte zostať doma? Doma nuda rozhodne nebude! Táto zbierka zábavných hier a aktivít pre daždivé dni prináša celý rad báječných nápadov proti nude. Chcete si zahrať viečkový futbal, nájdete dážďovku alebo si zatancujete slnečný tanec? Alebo si radšej vyrobíte dažďostroj či skúsite chytiť dúhu?

Mindok SMART - IQ Link

Mindok SMART - IQ Link

Hodnotenie: 4,7
13,70 € 10,60 €

IQ Link je hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Nájdite správne prepojenie! Umiestnite všetky dieliky na herný plán. Aj keď je v hre celkom 36 častí herných dielikov a na hernom pláne iba 24 miest.

Mindok Čierne historky: Zločin a sex
10,90 € 7,90 €

Čierne historky Zločin a sex sú žhavé príbehy! 42 prípadov spaľujúcej vášne, 18 osudných afér, 9 podvedených manželov a manželiek, 2 transvestiti a jeden sobášny podvodník: 50 tajuplných príbehov vzťahujúcich sa k najsmrtonosnejšiemu rozptýleniu na svete!

Mindok Smart Chrobáky v akcii
13,70 € 11,90 €

Novinka

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Hrajte sa na schovávačku s chrobákmi. Umiestnite 4 magnetické herné dieliky na herný plán tak, že budú vidieť iba chrobáky zobrazenie v zadaní a ostatní sa schovajú. Jedinečná logická hra pre hráčov v každom veku.

Albi Bobrí klan

Albi Bobrí klan

Hodnotenie: 5
11,50 € 10,60 €

Samostatne hrateľné rozšírenie pre hru Bobria banda. Do hry pridáva nový element v podobe bobrích hrádzí, v ktorých si budete ukrývať svoje karty – a hodia sa ako karty s vysokou, tak karty s nízkou hodnotou.

Mindok 50 plemien psov
9 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 plemien psov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o zvieratách!

Mattel Uno Toy story 4: Príbeh hračiek
13,54 € 10,90 €

Obľúbená hra UNO™ teraz prichádza v úplne novom dizajne. Všetky karty teraz zdobia rozkošné tematické obrázky z filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek. Cieľom je čo najrýchlejšie sa zbaviť všetkých svojich kariet tým, že postupne vyhadzujete karty, ktoré sa zhodujú s vrchnou kartou odkladacieho balíčka. Až budete mať v ruke poslednú kartu, nezabudnite zakričať „UNO“.

DINO Color chaos cestovná hra-21%
8,96 € 7 €

Akcia

Budete dostatočne pohotoví a zbavíte sa **svojich kariet rýchlejšie ako ostatní? Cieľom tejto hry je zbaviť sa ako prvý svojich kariet. Na kartách sú **nápisy farieb, ktoré však **nezodpovedajú **ich farebnému zobrazeniu.

Mindok 50 stromov
9 € 7,90 €

Novinka

Vydajte sa do prírody spoznávať stromy! S kartami v tejto hre zvládnete ľahko určiť 50 našich listnatých a ihličnatých stromov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, stručný popis a niekoľko zaujímavostí. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!

Albi Vo vrecku! Dinosaury
11,70 € 8,90 €

Kartová hra na pamäť a postreh na princípe hier V kocke !, ktorá ponúka dva rôzné herné varianty. Hru na pamäť, kedy sa zapoja zrazu všetci hráči, ktorí postupne odpovedajú na všetky otázky na karte.

Bonaparte Kockatoo
16,02 € 10,90 €

Táto zábavná postrehová hra je plná zvukov a humoru. Kto chce vyhrať, musí zapojiť svoju predstavivosť, sústredenie, rýchle reakcie a taktiku. Salvy smiechu pri hre Kockatoo sú zaručené!

Mindok Čierne historky 3
10,90 € 7,90 €

Strašidelná hra na jakoukoliv párty, k vodě nebo třeba na cestu autem

ADC Blackfire Švábí šalát (1/12)
8,46 € 7,90 €

Švábí šalát je jednoduchá a veľmi rýchla postrehová kartová hra plná zeleniny. Úlohou hráčov je vykladať karty zeleniny a správne ich pomenovať. Že je to tak jednoduché? Len do chvíle, než sa do celého procesu zapoja aj škodoradostne šváby a začnú meniť názvy.

ADC Blackfire TimeLine - Klasik
9,10 €

Novinka

Vědomostní karetní hra v praktické plechové krabičce! Mohl si někdo dopřávat šampaňské, když Darwin formuloval svoji teorii evoluce? Byla elektrická žehlička vynalezena předtím, než první člověk vzlétl do vesmíru?