Spoločenské hry sú dobrý spôsob, ako si skrátiť dlhý čas na cestách. Cestovné hry sú v menšom a odolnom balení, doskové hry sú magnetické. Premeňte cestu na zábavu.

Zobraziť viac

Cestovné stolové hry

Cestovné hry sú navrhnuté na dlhé cesty autom, vlakom či lietadlom. Majú kompaktné rozmery, pevnejšie puzdrá a minimum súčastí. Doskové hry na cesty sú doplnené magnetmi alebo navrhnuté tak, aby sa dali hrať aj počas jazdy.

 • Activity
 • Duch
 • Osadníci z Katanu
 • Človeče, nehnevaj sa
 • Príbehy z kociek
 • Detektívne príbehy
TIP!

Doma si iste radi zahráte párty hry.

Cestovné kartové hry

Hry vhodné do vlaku alebo lietadla. K niektorým je potrebný stolček.

 • Kvarteto
 • Čierny Peter
 • Dobble
 • Uno
 • Výbušné mačiatka
 • Bang

Cestovné hry na pamäť a vedomosti typu "Krajina, mesto"

 • Zvyčajne v podobe boxu s kartičkami a odpoveďami. Rozdelené podľa odboru aj úrovne vedomostí. Stovky kartičiek pre dlhé hodiny hrania precvičia pamäť a obohatia cestujúcich o nové poznatky. K hrám typu "Krajina, mesto" stačí len ceruzka a papier, pritom patria medzi najobľúbenejšie cestovateľské hry.

Cestovné strategické a logické hry

V kompaktnom balení a doplnené magnetmi. Postačí menší stolček alebo podložka.

 • Šach
 • Dáma
 • Domino
 • Piškvorky

Cestovné hry na rozvoj motoriky

Skladacie hry, hlavolamy či viazanie uzlov. Je možné hrať ich aj v aute, bez stolčeku.

Cestovné spoločenské hry podľa veku

 • Cestovné hry od 2 až 3 rokov - Dobble, Múdre vejáre, Domino, hádanky a pamäťové hry
 • Cestovné hry od 4 až 5 rokov - vedomostné kvízy, hry na postreh, hlavolamy, hádanky
 • Hry od 6 rokov - kartové hry, stolové hry s magnetmi, kvízy na školské znalosti
 • Cestovné hry pre dospelých - vedomostné kvízy, hry pre dvoch, hlavolamy, hádanky
-15%
ADC Blackfire Dobble - ZOO
159x

ADC Blackfire Dobble - ZOO

14,58 €
12,32 €

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.

Tovar od predajcu MALL
-23%
ADC Blackfire Dobble Harry Potter
182x

ADC Blackfire Dobble Harry Potter

16,88 €
12,90 €

Populárna pozornosť hru zo sveta Harryho Pottera! Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu spoločne s jednoduchými pravidlami.

Tovar od predajcu MALL
ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian
6x

ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian

17,30 €
14,90 €

Populárna postrehová hra zo sveta Star Wars – The Mandalorian. Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu spoločne s jednoduchými pravidlami. Ak ste milovníci Star Wars a máte radi aj skvelú zábavu, potom verte, že: This is the way.

Tovar od predajcu MALL
-18%
ADC Blackfire Dobble
641x

ADC Blackfire Dobble

14,58 €
11,90 €

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

Tovar od predajcu MALL
-25%
Piatnik Activity Kompakt
135x

Piatnik Activity Kompakt

15,52 €
11,60 €

Activity Kompakt je cestovné balenie rovnomennej spoločenskej hry. Tá je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľovať pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ju musia uhádnuť. Hra Activity Kompact obsahuje 660 nových pojmov. CZ verzia

Tovar od predajcu MALL
Albi Kvído Hádanky pre slečny a džentlmenov
3x

Albi Kvído Hádanky pre slečny a džentlmenov

10,40 €
9,90 €

Hádanky na cesty z koncepcie Kvído sú obrázkové kartičky pre deti. Súčasťou balenia je zmazateľná fixka s ktorej pomocou deti dopĺňajú a dokresľujú úlohy na kartičkách. Hádanky na cesty podporujú koncentráciu, pozornosť, pamäť, záujem o svet okolo nás, logické a uvažovanie a základy slušnéoh správania.

Tovar od predajcu MALL
ADC Blackfire Dobble KIDS
146x

ADC Blackfire Dobble KIDS

14,58 €
12,90 €

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Kids to je 30 rôznych zvieratiek, 30 kariet, 6 zvieratiek na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jedno zvieratko!

Tovar od predajcu MALL
ADC Blackfire Sushi GO
7x

ADC Blackfire Sushi GO

13,42 €
11,99 €

Odovzdaj sushi! V tejto rýchlej kartovej hre je cieľom získať tú najlepšiu kombináciu sushi, ktorá sviští okolo. Zbieraj body za výrobu najväčšieho množstva maki roliek alebo za získanie celej sady sashimi. Získaj najviac bodov a môžeš sa vyhlásiť za majstra sushi!

Tovar od predajcu MALL
-22%
ADC Blackfire Túry Múry
33x

ADC Blackfire Túry Múry

10,35 €
7,99 €

Klamať sa nemá. Ani podvádzať sa nemá. Ak teda nehráte hru Túry Mory, v ktorej to bez podvodov nejde. Ale aj podvody sa riadia pravidlami, tak sa ponorte do hry a nekončiacej zábavy a objavte svet túr múr.

Tovar od predajcu MALL
Albi Kvído - Vejár plný kvízov 5+
6x

Albi Kvído - Vejár plný kvízov 5+

7,99 €
6,99 €

Vejáre plné kvízov z koncepcie Kvído sú obrázkové kartičky so 100 otázkami a odpoveďami. Vejáre plné kvízov u detí rozvíjajú sociálne správanie a emočnú inteligenciu, logiku a koncentráciu a rozširujú vedomosti. Deti budú môcť lepšie spoznávať prírodu a svet okolo nás.

Tovar od predajcu MALL
Piatnik Rummikub Mini
18x

Piatnik Rummikub Mini

11,50 €
9,99 €

Rummikub v kompaktnej verzii na cesty je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

Tovar od predajcu MALL
-34%
Paladone Harry Potter Vyhnite sa Vy-viete-komu
2x

Paladone Harry Potter Vyhnite sa Vy-viete-komu

9 €
5,90 €

Zbierajte páry odpovedajúcich kariet postáv zo sveta Harryho Pottera, ale uistite sa, že vám nezostane v ruke karta Vy-viete-kto, inak hru prehráte. Hra má jednoduché pravidlá a ponúka tak skvelú zábavu pre celú rodinu.

Tovar od predajcu MALL

Cestovné hry

Cestovné hry vám skrátia jazdu autom aj vlakom. Stolové hry sú magnetické pre nerušenú zábavu. Vybrať môžete aj cestovný súbor hier.

Cestovný súbor hier

 • Cestovný súbor hier obsahuje niekoľko desiatok hier. Niektoré je možné hrať počas cesty, iné v mieste pobytu.

Stolné hry na cesty

 • Stolné hry na cesty majú menšie balenia. Zároveň je zmenšená aj herná plocha a príslušenstvo. Populárne hry nájdete u Mindok a Albi.

Magnetické cestovné hry

 • Tradičné spoločenské a stolové hry sú opatrené magnetmi, aby počas jazdy zostala hracia plocha nedotknutá. Zapáči sa vám Piatnik či Dino.