Albi Catan - Říše Inků-19%
46,70 €

37,49 €

Akcia

Říše Inků je samostatně hratelnou hrou postavenou na mechanismech populárního Catanu, která tentokrát zavede své hráče do And v předkolumbovské době. Oproti klasickému Catanu představuje nový prvek, kdy se již postavené cesty a vesnice mohou odstraňovat z herního plánu.


ADC Blackfire Auto Bingo

ADC Blackfire Auto Bingo

Hodnotenie: 5
8,49 €
7,90 €

Zabavte svoje ratolesti na dlhej ceste. Či už idete v aute, alebo cestujete vlakom, hra Auto Bingo znamená zábavu pre celú rodinu. Navyše hra pri hľadaní obrazov v krajine pomáha deťom s koncentráciou a postrehom.


ADC Blackfire Boost!
14,78 €
14,10 €

Zahrajte si s deťmi hru, pri ktorej si precvičia postreh a pohotovosť. Hra je určená až ôsmim hráčom od šiestich rokov veku. Zábavu si s ňou ale užijú aj podstatne starší hráči. Vďaka kovovej krabičke je hra vhodná aj na cesty.


Blue Orange Fast Flip
16,61 €

12,26 €

Zahrajte si s deťmi hru pri ktorej si precvičia reakcie a rozpoznávanie. Hra je určená až ôsmim hráčom od siedmich rokov veku. Zábavu si s ňou ale užijú aj podstatne starší hráči. Vďaka kovovej krabičke je hra vhodná aj na cesty.


Albi Osadníci Catan Kompakt
33,30 €

27,90 €

Či už chcete hrať vo vlaku, na horách či na pikniku, vďaka šikovnému kompaktnému baleniu môžete mať Osadníkov z Katanu vždy po ruke. Herné komponenty sú rovnaké ako v klasickej hre, líšia sa iba spracovaním. Strategická hra Osadníci z Katanu patrí medzi najobľúbenejšie moderné doskové hry na trhu.


Blue Orange QuiZoo
15,48 €
14,32 €

QuiZoo je postrehová hra u ktorej hráči musia preukázať svoje zvieracie vedomosti! Ktoré zviera je najväčšie? A ktoré najpomalšie? Hráči majú za úlohu čo najrýchlejšie uhádnuť zviera zo zadania. Využi svoje zvieracie vedomosti a vyhraj!


DINO cestovná hra Uzly
10,33 €
9,90 €

Odviazať sa zvládne s trochou odvahy každý. Ale uviazať? To už chce poriadnu dávku šikovnosti. Naučte sa hravou formou viazať nepreberné množstvo uzlov a zmerajte svoje sily a zručnosť na stretnutí s kamarátmi alebo napríklad s deťmi na cestách.


DINO Kartové triky
10,79 €

Chcete byť skvelým iluzionistom? Ponorte sa do magického sveta kartových trikov a ohromte rodinu, priateľov alebo hostí. Dajte sa hneď do toho a objavte tajomstvo kartového umenia!


DINO Magnetické šachy
13,56 €
12,39 €

Elegantné prevedenie známej obľúbenej hry. Magnetické figúrky prináša ich stabilitu pri hre a istotu pri potrebe zachovania zahraných pozícií pri dlhodobých partiách. Zatvárací box so šachovnicou umožňuje bezpečné uloženie sady figúrok.


DINO Optické klamy
10,79 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 kariet s optickými ilúziami, ktoré potrápia vaše vnímanie reality. Predvádzajte optické klamy svojim známym a sledujte ich vnímanie.


DINO Rébusy
10,84 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 hádaniek a hlavolamov rôznych stupňov obtiažnosti, ktoré dostanú váš mozog do formy.


DINO Zápalky spoločenská hra malá
10,33 €
9,90 €

Ukážte priateľom, ako vám to páli pri lúštení 50 hlavolamov so zápalkami. Ako premiestniť jednu zápalku, aby premenila hviezdu v desať trojuholníkov alebo otočila hlavou sliepka? 50 netradičných hlavolamov preverí a zlepší logické uvažovanie a priestorovú predstavivosť.


DINO Země Město cestovná spoločenská hra
13,29 €

11,40 €

Ukážte, že vám to stále páli. Obľúbená hra Země Město, ktorú ste hrali ako malé deti, sa vracia vo vylepšenej verzii, ktorá vás zaručene pobaví aj ako stredne náročných dospelákov. Hra je dodávaná v štýlovej plechovej krabičke.


Mattel UNO H2O na cesty

Mattel UNO H2O na cesty

Hodnotenie: 4,5
17,20 €

Populárne karty UNO majú novú verziu, ktoré môžete vziať kamkoľvek so sebou! Karty UNO H2O sú plastové, odolajú vode a vďaka karabíne ich už nikdy nestratíte! Pre deti už od 7 rokov.


Mindok 50 veselých hier do auta
7,36 €

6,29 €

Nemáte moc radi dlhé cesty autom? Natlačení medzi súrodencami a taškami, dlhé hodiny v dopravnej zápche a už asi stokrát ste hrali slovnú kopanú? Na ďalšiu cestu sa však môžete tešiť! Táto krabička ukrýva 50 hier, hádaniek a nápadov, vďaka ktorým sa všetky budúce cesty zmenia v pekný v zážitok!


Mindok 50 veselých hier na cesty
7,36 €
6,90 €

Koniec nudy na dlhých cestách! Táto zbierka jednoduchých a zábavných hier vám ponúka skvelé spôsoby, ako si skrátiť pomaly bežiaci čas pri cestovaní. Na každej karte v tomto balení, ktoré sa ľahko zmestia do každej batožiny, nájdete jednu príjemnú hru pre jedného či viacerých hráčov.


Piatnik Activity Kompakt

Piatnik Activity Kompakt

Hodnotenie: 5
12,99 €

9,50 €

Activity Kompakt je cestovné balenie rovnomennej spoločenskej hry. Tá je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľovať pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ju musia uhádnuť. Hra Activity Kompact obsahuje 660 nových pojmov. CZ verzia


Piatnik GÓL! - cestovná hra
7,74 €

Jednoduchá a zábavná hra nielen na cesty. Kto nastrieľa viac gólov vyhráva. Vďaka praktickému baleniu si hru môžete vziať so sebou a užiť si tak zábavu na dovolenke alebo na cestách. Vhodné od 7 rokov.


Piatnik High Voltage
7,73 €

Posledný kus za túto cenu!

Pozor! Vysoké napětí! High Voltage je jednoduchá a rychlá karetní hra, ve které vyhrává ten, kdo se jako první zbaví všech svých karet. Elektrizující blesková hra s jednoduchými pravidly a rychlým odkládáním karet.


Piatnik Piškvorky Seřaď 4! cestovní
7,73 €

Cestovní verze klasické hry piškvorky. Díky praktickému balení si hru můžete vzít s sebou a užít si tak zábavu na dovolené nebo na cestách. Vhodné od 7 let.


Piatnik Rummikub Mini

Piatnik Rummikub Mini

Hodnotenie: 5
11 €

8,80 €

Rummikub v kompaktnej verzii na cesty je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!


Piatnik Rummikub original
21,99 €

18,90 €

Rummikub je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!


Piatnik Rummikub TWIST Mini
19,25 €

17,32 €

Novinka

Nová verzia obľúbenej rodinnej hry Rummikub so špeciálnymi žolíkmi! Zostavujte skupiny a postupky z čísel. Kombinujte už vyložené kamene, prestavujte a rozhadzujte vyložené kombinácie. Cieľ je jednoduchý, vyložiť ako prvý všetky svoje kamene.


Piatnik Šanca - cestovná hra
7,74 €

Posledný kus za túto cenu!

Hra Šanca je obľúbená po celom svete. My vám ju prinášame v magnetickom prevedení, a tak si ju môžete jednoducho vziať kamkoľvek so sebou. Cieľom hry je uzavretie všetkých deviatich klapiek, teda prikrytie všetkých deviatich čísel. Čísla priklopíme na základe hodnôt, ktoré získame roztočením kociek.


Alexander Majster Slova spoločenská hra na cesty s kockami
8 €

Novinka

Majster Slova spoločenská hra na cesty je známa slovná hra. Hádžte kockami s písmenami, zložte slovo, spočítajte body a ide sa ďalej! Skvelá hra pre partiu aj rodinu. Hráči sa snažia, v čase vymedzenom presýpacími hodinami, zložiť slovo z písmen na kockách vrhnutých z téglika.


Piatnik Rummikub Mini - plechovka
11,96 €

9,72 €

Rummikub v plechovce je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého! Hrací kameny vykládejte do postupek, nebo skupin. Sledujte vyložené kameny na stole, kombinujte a využívejte je ve svůj prospěch.


Bonaparte Magnetická hra Bellz
22,42 €

18,62 €

Stačí otvoriť cestovnú brašničku a môžete hrať! Brašnička tvorí hraciu arénu, v ktorej je 40 rolničiek v 4 rôznych farbách a veľkostiach. Hráči používajú magnetickú paličku, aby pozbierali rolničky vo svojej farbe. Ak zoberieš rolničku inej farby, máš po ťahu! Každý hráč sa rozhoduje, ako moc chce pokúšať šťastie. Prvý, ktorý pozbiera 10 rolničiek vo svojej farbe, vyhráva!


Piatnik Člověče, nezlob se! magnetické
9,67 €

Cestovní verze Člověče nezlob se! s magnetky. Úkolem každého hráče je dostat postupně všechny své figurky na dráhu, oběhnout s nimi celou trasu a umístit je do domečku. Má to ale háček. Soupeř, který běží za Vámi, Vás může vyhodit třeba i těsně před Vaším domečkem. Vy pak musíte s figurkou opět na start. Tak tedy vyhoďte raději Vy jeho! Snad se nebude zlobit.


Piatnik Namořní bitva cestovní
7,73 €

Cestovní verze klasické hry Lodě. Hru si nyní můžete vzít kamkoli s sebou, takže si jí můžete užít třeba na dovolené nebo na cestách. Princip zůstává stejný jako u klasické hry, hráči si rozmístí své lodě a snaží se jeden druhému loď potopit.


Piatnik Rybolov - cestovná hra
7,74 €

Cestovná verzia klasickej, hry v ktorej chytáte rybky na prút s magnetom. Víťazom sa stane ten najlepší rybár. Hru môžete vziať so sebou a užiť si tak zábavu na dovolenke alebo na cestách. Pre deti od 4 rokov.


TOMY Frozen spoločenská hra Vyskakovací Olaf
15,30 €

Komu ako prvému vyletí Olaf z ľadového suda? Akčná a vysoko kvalitná zábavná hra s Olafom z Disney príbehu Frozen. Určite sa môžu zapojiť všetci rodinní príslušníci. V tejto hre sa vločky zabodávajú do suda. Musíte byť ale opatrní, stačí jeden chybný krok a Olaf vyletí von zo suda. Veľa zábavy nielen pre milovníkov Ľadového kráľovstva.