Piatnik Rummikub original-21%
21,99 € 17,20 €

Akcia

Rummikub je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

Piatnik Activity Kompakt

Piatnik Activity Kompakt

Hodnotenie: 5
12,99 € 11,30 €

Akcia

Activity Kompakt je cestovné balenie rovnomennej spoločenskej hry. Tá je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľovať pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ju musia uhádnuť. Hra Activity Kompact obsahuje 660 nových pojmov. CZ verzia

DINO Země Město cestovná spoločenská hra
13,29 € 11,70 €

Akcia

Ukážte, že vám to stále páli. Obľúbená hra Země Město, ktorú ste hrali ako malé deti, sa vracia vo vylepšenej verzii, ktorá vás zaručene pobaví aj ako stredne náročných dospelákov. Hra je dodávaná v štýlovej plechovej krabičke.

Piatnik Rummikub Mini - plechovka
11,96 € 9,72 €

Rummikub v plechovce je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého! Hrací kameny vykládejte do postupek, nebo skupin. Sledujte vyložené kameny na stole, kombinujte a využívejte je ve svůj prospěch.

DINO Monster box-16%
11,70 € 9,80 €

Akcia

Postrehová hra Monster box, zabaví nielen deti. **Pravidlá **sú možno jednoduché, ale nie je to také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Hráči totiž karty musia počas ich skladania **rôzne **premiestňovať a otáčať, aby dosiahli svoj cieľ. Ten hráč, ktorému sa podarí získať **3 víťazné body, **vyhráva.

DINO Color chaos cestovná hra
8,96 € 7,90 €

Novinka

Budete dostatočne pohotoví a zbavíte sa **svojich kariet rýchlejšie ako ostatní? Cieľom tejto hry je zbaviť sa ako prvý svojich kariet. Na kartách sú **nápisy farieb, ktoré však **nezodpovedajú **ich farebnému zobrazeniu.

Alexander Majster Slova spoločenská hra na cesty s kockami
8,20 €

Majster Slova spoločenská hra na cesty je známa slovná hra. Hádžte kockami s písmenami, zložte slovo, spočítajte body a ide sa ďalej! Skvelá hra pre partiu aj rodinu. Hráči sa snažia, v čase vymedzenom presýpacími hodinami, zložiť slovo z písmen na kockách vrhnutých z téglika.

Piatnik Rummikub Mini

Piatnik Rummikub Mini

Hodnotenie: 5
11 € 9,80 €

Rummikub v kompaktnej verzii na cesty je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

DINO Magnetické šachy

DINO Magnetické šachy

Hodnotenie: 5
13,56 € 12,39 €

Elegantné prevedenie známej obľúbenej hry. Magnetické figúrky prináša ich stabilitu pri hre a istotu pri potrebe zachovania zahraných pozícií pri dlhodobých partiách. Zatvárací box so šachovnicou umožňuje bezpečné uloženie sady figúrok.

Spin Master Domino v plechové krabičce
9,54 € 8,60 €

Domino z pevného kartonu, jako jedna z nejhranějších her, tentokrát s motivem skvělých Paw Patrol. Malé balení je super i na cesty. Kupte dětem Domino s Tlapkovou Patrolou!

DINO Optické klamy
10,79 € 9,40 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 kariet s optickými ilúziami, ktoré potrápia vaše vnímanie reality. Predvádzajte optické klamy svojim známym a sledujte ich vnímanie.

Albi Catan - Říše Inků
46,70 € 39,20 €

Říše Inků je samostatně hratelnou hrou postavenou na mechanismech populárního Catanu, která tentokrát zavede své hráče do And v předkolumbovské době. Oproti klasickému Catanu představuje nový prvek, kdy se již postavené cesty a vesnice mohou odstraňovat z herního plánu.

DINO Rébusy

DINO Rébusy

Hodnotenie: 5
10,84 € 9,40 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 hádaniek a hlavolamov rôznych stupňov obtiažnosti, ktoré dostanú váš mozog do formy.

DINO Rapido
11,70 € 10,20 €

Akcia

So zvieratkami si deti vždy užijú srandu. Výnimkou nie je ani hra, pri ktorej svojich zvieracích kamarátov hľadajú na kartičkách. Kto **ako prvý **uhádne, ktoré zviera na obrázku chýba, ten si kartu môže vziať. Kto má najviac kartičiek, vyhráva.

DINO Unicorns cestovná hra
8,96 € 7,90 €

Novinka

Máte doma malého tárajka, ktorý nevydrží chvíľu potichu? Potom je tu hra presne pre neho. Pri obracaní kariet **sa totiž musí vždy vykríknuť, keď pozná správnu odpoveď. Cieľom hry je nájsť **zvieratkorožca,ktorý sa zobrazí presne toľkokrát, koľkokrát je zobrazené na zadnej strane nasledujúcej karty.

Albi Osadníci Catan Kompakt
33,30 € 30,60 €

Či už chcete hrať vo vlaku, na horách či na pikniku, vďaka šikovnému kompaktnému baleniu môžete mať Osadníkov z Katanu vždy po ruke. Herné komponenty sú rovnaké ako v klasickej hre, líšia sa iba spracovaním. Strategická hra Osadníci z Katanu patrí medzi najobľúbenejšie moderné doskové hry na trhu.

Blue Orange Fast Flip
16,61 € 10,50 €

Zahrajte si s deťmi hru pri ktorej si precvičia reakcie a rozpoznávanie. Hra je určená až ôsmim hráčom od siedmich rokov veku. Zábavu si s ňou ale užijú aj podstatne starší hráči. Vďaka kovovej krabičke je hra vhodná aj na cesty.

Piatnik Rummikub TWIST Mini
19,25 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nová verzia obľúbenej rodinnej hry Rummikub so špeciálnymi žolíkmi! Zostavujte skupiny a postupky z čísel. Kombinujte už vyložené kamene, prestavujte a rozhadzujte vyložené kombinácie. Cieľ je jednoduchý, vyložiť ako prvý všetky svoje kamene.

DINO Kartové triky
10,79 € 9,80 €

Chcete byť skvelým iluzionistom? Ponorte sa do magického sveta kartových trikov a ohromte rodinu, priateľov alebo hostí. Dajte sa hneď do toho a objavte tajomstvo kartového umenia!

Piatnik Piškvorky Seřaď 4! cestovní
7,73 €

Cestovní verze klasické hry piškvorky. Díky praktickému balení si hru můžete vzít s sebou a užít si tak zábavu na dovolené nebo na cestách. Vhodné od 7 let.

DINO Zápalky spoločenská hra malá
10,33 € 9,40 €

Ukážte priateľom, ako vám to páli pri lúštení 50 hlavolamov so zápalkami. Ako premiestniť jednu zápalku, aby premenila hviezdu v desať trojuholníkov alebo otočila hlavou sliepka? 50 netradičných hlavolamov preverí a zlepší logické uvažovanie a priestorovú predstavivosť.

DINO cestovná hra Uzly

DINO cestovná hra Uzly

Hodnotenie: 5
10,33 € 9,40 €

Odviazať sa zvládne s trochou odvahy každý. Ale uviazať? To už chce poriadnu dávku šikovnosti. Naučte sa hravou formou viazať nepreberné množstvo uzlov a zmerajte svoje sily a zručnosť na stretnutí s kamarátmi alebo napríklad s deťmi na cestách.

Spin Master Domino v plechovej krabičke
7,77 €

Sada dominových kameňov je určená pre celý rad dominových hier, ako je Klasické domino, Blesk, alebo Bergen. 28 kusov kociek je zabalených v plechovej krabičke a sú tak pripravené na cesty.

Mindok 50 veselých hier na cesty
7,36 € 6,90 €

Koniec nudy na dlhých cestách! Táto zbierka jednoduchých a zábavných hier vám ponúka skvelé spôsoby, ako si skrátiť pomaly bežiaci čas pri cestovaní. Na každej karte v tomto balení, ktoré sa ľahko zmestia do každej batožiny, nájdete jednu príjemnú hru pre jedného či viacerých hráčov.

Blue Orange QuiZoo
15,48 € 12,90 €

QuiZoo je postrehová hra u ktorej hráči musia preukázať svoje zvieracie vedomosti! Ktoré zviera je najväčšie? A ktoré najpomalšie? Hráči majú za úlohu čo najrýchlejšie uhádnuť zviera zo zadania. Využi svoje zvieracie vedomosti a vyhraj!

Piatnik High Voltage
8,60 €

Pozor! Vysoké napätie! High Voltage je jednoduchá a rýchla kartová hra, v ktorej vyhráva ten, kto sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet. Elektrizujúca blesková hra s jednoduchými pravidlami a rýchlym odkladaním kariet.

Piatnik Člověče, nezlob se! magnetické
9,67 € 8,60 €

Cestovní verze Člověče nezlob se! s magnetky. Úkolem každého hráče je dostat postupně všechny své figurky na dráhu, oběhnout s nimi celou trasu a umístit je do domečku. Má to ale háček. Soupeř, který běží za Vámi, Vás může vyhodit třeba i těsně před Vaším domečkem. Vy pak musíte s figurkou opět na start. Tak tedy vyhoďte raději Vy jeho! Snad se nebude zlobit.

Mattel UNO H2O na cesty

Mattel UNO H2O na cesty

Hodnotenie: 4,5
17,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Populárne karty UNO majú novú verziu, ktoré môžete vziať kamkoľvek so sebou! Karty UNO H2O sú plastové, odolajú vode a vďaka karabíne ich už nikdy nestratíte! Pre deti už od 7 rokov.

ADC Blackfire Boost!
14,78 € 11,30 €

Zahrajte si s deťmi hru, pri ktorej si precvičia postreh a pohotovosť. Hra je určená až ôsmim hráčom od šiestich rokov veku. Zábavu si s ňou ale užijú aj podstatne starší hráči. Vďaka kovovej krabičke je hra vhodná aj na cesty.

Mindok 50 veselých hier do auta
7,36 € 7,10 €

Nemáte moc radi dlhé cesty autom? Natlačení medzi súrodencami a taškami, dlhé hodiny v dopravnej zápche a už asi stokrát ste hrali slovnú kopanú? Na ďalšiu cestu sa však môžete tešiť! Táto krabička ukrýva 50 hier, hádaniek a nápadov, vďaka ktorým sa všetky budúce cesty zmenia v pekný v zážitok!

Mudpuppy Pexeso Doprava
6,90 €

Pexeso Doprava je klasická nadčasová spoločenská hra, ktorá zabaví malých aj veľkých. Zvíťazí v nej ten, komu pamäť slúži najlepšie! Hra však stimuluje aj rozvoj ďalších kognitívnych schopností, ale tiež jemnú motoriku.

Pexeso obsahuje 12 párov nádherne ilustrovaných obrázkov dopravných prostrie

HABA Kto som - hra v plechovke
10,30 €

Kto, alebo čo som? Lev, pekár, lízatko či snehuliak? Výborná rodinná spoločenská hra pre deti precvičí vašu kreativitu, predstavivosť a súťaživého ducha. Víťazom hry sa stane ten, kto kladie správne otázky v správnom poradí!  V anglickej jazykovej verzii je to tiež výborná didaktická pomôcka pri uč

Hape Drevené pexeso Zvieratká
12,99 €

Toto farebné a hravé drevené pexeso s jednoduchým, ale za to názorným dizajnom, obsahuje spolu 12 rôznych párov s motívmi zvierat. Pomáha trénovať pamäť, vizuálne myslenie, fantáziu, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk. Pexeso je balené v praktickom textilnom vrecúšku. Materiál: drevo

HABA Rybačka - hra v plechovke
11,50 €

Obľúbená hra na rybačku prakticky uložená v kovovom boxíku vhodná aj na cesty. Hra podporuje rozvoj jemnej motoriky a koordinácie oko – ruka triedenie podľa farieb.

Mudpuppy Pexeso Dinosaury
6,90 €

Toto pexeso z dielne značky Mudpuppy obsahuje 12 párov obrázkov v kruhovom tvare o priemere 6 cm, je hravo a originálne ilustrované motívmi dinosaurov a prioritne určené pre najmenšie deti. Je hrdým víťazom Oppenheim Gold Award. Hrou pexesa u detí podporujete jemnú detskú motoriku, úchop, koordiná

Mudpuppy Pexeso Vesmír
6,90 €

Toto pexeso z dielne značky Mudpuppy obsahuje 12 párov obrázkov v kruhovom tvare o priemere 6 cm, je hravo a originálne ilustrované vesmírnymi motívmi a prioritne určené pre najmenšie deti. Je hrdým víťazom Oppenheim Gold Award. Hrou pexesa u detí podporujete jemnú detskú motoriku, úchop, koordiná

Mudpuppy Pexeso Zvieratká
6,90 €

Toto hravé a farebné pexeso so štýlovými ilustráciami zvierat značky Mudpuppy je ako stvorené pre tých najmenších. Je víťazom Oppenheim Gold Award. Deti si pri hre s ním potrápia svoje malé hlavičky, svoju pamäť a schopnosť sústrediť sa. Okrem toho je pexeso určené na podporu jemnej detskej motori

Hape Hra Rozprávanie príbehov
19,99 €

Hra „Rozprávanie príbehov“ podporuje rozvoj vizuálneho vnímania detailov, logické myslenie, jemnú motoriku a koordináciu oka a rúk, či slovnú zásobu. Obsahom balenia sú 3 tématické hracie plochy, každá so 4 líniami spárovaných obrázkov a 24 separátnych obojstranných hracích kariet (8 kariet na jed

Hape Hra Tematické počítanie
19,99 €

Hra „Tematické počítanie“ podporuje rozvoj vizuálneho vnímania pri vyhľadávaní motívov, zlepšuje numerické schopnosti a porozumenie symbolom, jemnú detskú motoriku a koordináciu oka a rúk.  Obsahuje 4 hracie plochy a spolu 32 hracích kariet (8 ks na každú tému). Postup hry je nasledovný: Hracie

Hape Hra Trio
14,99 €

Táto zaujímavá drevená hra obsahuje 21 obojstranne potlačených kartičiek, z ktorých všetky sú rozdelené do skupín po 3 tematicky podobné predmety. U detí rozvíja vizuálnu pamäť a logiku, keďže cieľom je triediť predmety na základe ich podobnosti. Návod na hru je jednoduchý. Rozložte kartičky na st

Mudpuppy Pexeso Princezná
6,90 €

Pexeso Princezná je klasická nadčasová spoločenská hra, ktorá zabaví malých aj veľkých. Zvíťazí v nej ten, komu pamäť slúži najlepšie! Hra však stimuluje aj rozvoj ďalších kognitívnych schopností, ale tiež jemnú motoriku.

Pexeso obsahuje 12 párov nádherne ilustrovaných obrázkov princezien. Zaba

ADC Blackfire Auto Bingo

ADC Blackfire Auto Bingo

Hodnotenie: 5
8,49 € 7,90 €

Zabavte svoje ratolesti na dlhej ceste. Či už idete v aute, alebo cestujete vlakom, hra Auto Bingo znamená zábavu pre celú rodinu. Navyše hra pri hľadaní obrazov v krajine pomáha deťom s koncentráciou a postrehom.

Piatnik GÓL! - cestovná hra
7,74 € 6,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchá a zábavná hra nielen na cesty. Kto nastrieľa viac gólov vyhráva. Vďaka praktickému baleniu si hru môžete vziať so sebou a užiť si tak zábavu na dovolenke alebo na cestách. Vhodné od 7 rokov.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: