Rubik Rubikova kocka 5x5

Rubik Rubikova kocka 5x5

Hodnotenie: 3,5
28,70 € 25,60 €

Rubikova kocka 5×5 je najťažšia výzva pre fanúšikov. Klasická kocka má totiž oveľa odolnejšie tlačené farby na štvorčekoch a hladko plynulý mechanizmus, ktorý je tiež aj rýchlejší ako kedykoľvek predtým.

Teddies Ježko v klietke kovový hnedý
6,16 € 5,50 €

Predstavujeme vám najpopulárnejší český hlavolam. Dokážete dostať ježka z klietky von? Záhadný hlavolam v kovovom prevedení je vhodný pre deti od 3 rokov.

Rubik Rubikova kocka hlavolam Void
19,49 € 14,10 €

Rubikova kocka Void je vylepšená verzia klasickej 3×3×3 Rubikovej kocky. Tento variant vynašiel Katsuhiko Okamoto. Obtiažnosť tejto verzie je podobná ako u Rubikovej kocky 4×4×4. Vhodná pre deti od 8 rokov.

Recent Toys Flower Maze
19,38 € 18,90 €

Chytrý hlavolam v tvare kvetinových kolies je výbornou zábavou pre každého. Dokážete rozhýbať drevené okvetné lístky a vyslobodiť guličku? Otáčajte a obracajte hlavolam tak, aby ste presúvali guličku medzi dvoma vrstvami.

Rubik Rubikova kocka hlavolam 4x4
22,22 € 19,49 €

Rubikova kocka je jeden z celosvetovo najznámejších hlavolamov. Vašou úlohou v ňom je zložiť kocku tak, aby na každej jej strane boli iba dieliky rovnakej farby. V tomto prípade sa jedná o náročnejšiu verziu kocky so 4 × 4 dielikmi.

Rubik Rubikova kocka Mirror Cube
15,30 € 13,40 €

Rubikova kocka Mirror cube je skrútená verzia klasickej Rubikovej kocky 3×3. Prináša tak nové možnosti, ako potrénovať svoje logické myslenie a zručnosť. S touto nevšednou kockou vytvoríte rotáciou rôzne obrazce, než dosiahnete klasický ciel, aby každá strana mala rovnakú farbu.

Recent Toys Double Trouble
19,38 € 16,90 €

Chytrý hlavolam v tvare dvoch ozubených kolies. Dve bludiská, dve guličky, dva problémy. Dokážete nájsť riešenie pre získanie oboch guličiek? Oba drevené kruhy sa pohybujú navzájom. Krok vpred na jednej strane môže znamenať krok späť na strane druhej!

DINO cestovná hra Uzly

DINO cestovná hra Uzly

Hodnotenie: 4,8
10,33 € 9,40 €

Odviazať sa zvládne s trochou odvahy každý. Ale uviazať? To už chce poriadnu dávku šikovnosti. Naučte sa hravou formou viazať nepreberné množstvo uzlov a zmerajte svoje sily a zručnosť na stretnutí s kamarátmi alebo napríklad s deťmi na cestách.

Albi Sada 4 hlavolamov drevo expert
15,45 € 12,90 €

Táto sada obsahuje 4 drevené hlavolamy, ktoré potrápia vašu hlavu aj ruky. Jedná sa o hlavolamy na strednej úrovni obtiažnosti „Expert“ v kvalitnom drevenom prevedení.

Recent Toys Megaminx

Recent Toys Megaminx

Hodnotenie: 5
23,26 € 19,90 €

Megaminx je vždy hviezdou v zbierke hlavolamov. 50 pohyblivých dielov tvorí strany dvanásťstena, ktorých otáčaním musíte docieliť jednofarebných stien. Skladaním tejto farebnej mozaiky získate veľa hodín zábavy.

Rubik Rubikova kocka Junior 2x2
9,33 € 8,20 €

Rubikova kocka je jedným z najznámejších a najpopulárnejších hlavolamov na svete. Verzia Junior 2×2 je určená pre začiatočníkov i pre najmladších hráčov, ktorí s riešením hlavolamov len začínajú. Ponúka tri úrovne hry, v ktorých sa hráči zoznámia so základmi skladania tohto hlavolamu.

Albi Sada 4 hlavolamov drevo extreme
15,45 € 13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada obsahuje 4 drevené hlavolamy, ktoré potrápia vašu hlavu aj ruky. Jedná sa o hlavolamy na najvyššej úrovni obtiažnosti „Extreme“ v kvalitnom drevenom prevedení.

Rubik Rubikova kocka 3x3x1 Edge
12,90 €

Rubikova kocka 3×3×1 Edge je jednovrstvová kocka, ktorá sa skladá s 9 dielikov vo štvorci. Prináša tak nové možnosti, ako potrénovať svoje logické myslenie a zručnosť. S touto nevšednou kockou vytvoríte rotáciou rôzne obrazce, než dosiahnete klasický ciel, aby každá strana mala rovnakú farbu.

Recent Toys Kocka duchov
23,27 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kocka duchov je hlavolam v tvare šesťbokej kocky s otáčavými dielmi. Bude otázkou krátkej chvíle, kedy sa z nej stane nepravidelný tajomný útvar s vyčnievajúcimi dielikmi. Presne ako vystrihnutý z duchárskeho hororu. Úlohou je zložiť ju späť do pravidelnej kocky.

Recent Toys Morph's Egg
14,90 €

Cieľom hry je vrátiť vajcu jeho pôvodný tvar. Jednoduchým otáčaním jednotlivých dielikov v rôznych osiach stráca vajce rýchlo svoj pôvodný tvar. Vašou úlohou je trpezlivými pohybmi vrátiť tvar vajca. Ideálny hlavolam na dovolenku a na cesty!

Albi V-cube 2 pillow

Albi V-cube 2 pillow

Hodnotenie: 5
11,07 € 9,90 €

Snáď každý na svete pozná Rubikovu kocku. V-CUBE je takou inovatívnou verziou Rubikovky, ktorá je pre užívateľov ďaleko ľahšia. Najmenšie prevedenie kocky V-CUBE je vhodné pre začiatočníkov ale aj deti.

Albi V-Cube 4 pillow

Albi V-Cube 4 pillow

Hodnotenie: 5
25,87 € 21,90 €

Snáď každý na svete pozná Rubikovu kocku. V-CUBE je takou inovatívnou verziou Rubikovky, Kocka 4×4 je určená skúsenejším alebo tým, ktorí majú radi výzvy. Vďaka oválnemu tvaru a revolučnému V-Cube otáčaciemu mechanizmu sa s ňou výborne manipuluje.

Recent Toys Magická guľa
21,90 € 19,90 €

Táto magická guľa vás ohromí. Pri hraní vám bude pretekať ako tekutina medzi prstami a tichý zvuk prevodov vám pripomenie bublajúci potôčik pri ceste potokom cez štrk. Ohraničené časti gule musia mať rovnakú farbu. Ideálne hlavolam na dovolenku a na cesty.

Albi Sada 4 hlavolamov drevo junior
15,45 € 13,70 €

Táto sada obsahuje 4 drevené hlavolamy, ktoré potrápia vašu hlavu aj ruky. Jedná sa o hlavolamy na úrovni obtiažnosti pre začiatočníkov, teda „Junior“ v kvalitnom drevenom prevedení.

Recent Toys Mnohostena

Recent Toys Mnohostena

Hodnotenie: 5
16,90 € 13,90 €

Ak sa vám páči Rubikova kocka, budete milovať aj túto 12 farebnú rotačnú mnohostenu. Premiešajte farby a skúste ich dať zase späť, nudiť sa určite nebudete.

Recent Toys Tough Measures
19,38 € 17,90 €

Originálny drevený hlavolam vyrobený vo forme pracovného pravítka je nielen pre domácich majstrov. Dokážete poskladať dve pravítka tak, aby sa obe presne vošli do mriežky?

Recent Toys Zubatá kocka

Recent Toys Zubatá kocka

Hodnotenie: 4,7
19,90 € 17,90 €

Zubatá kocka je úplne nová koncepcia s množstvom nových možností schovaná v klasickom tvare kocky. Pokochajte sa prevodmi, ktoré vyžadujú dvanásť 90° otočenie na dokončenie jednej otáčky, ozubenými rohmi aj novým vnútorným jadrom.

Recent Toys Checker Cube
20,93 € 18,90 €

Táto kocka je úplne odlišná ako tie iné! Niekoľkými ťahmi zamiešajte biele a čierne štvorčeky / kocky. Potom sa pokúste dostať kocku do pôvodného stavu – na všetkých 6 stranách vytvorte šachovnicu.

Recent Toys Hidden Corridor
19,90 €

Posúvajte horizontálne a vertikálne posuvníky tak, aby ste odhalili skrytú chodbu. Táto chodba vám umožní z hlavolamu vytiahnuť guličku. Dokážete nájsť tajnú chodbu, alebo budete navždy stratení?

Recent Toys Hollow Cube
19,99 € 15,90 €

Milovníci klasických rubikovek si prídu na svoje. Hollow Cube predstavuje najnovšiu technickú inováciu medzi hlavolamami. Táto kocka, ktorá nemá žiadne vnútorné jadro, a odhaľuje, ako sa segmenty pohybujú. Je jedinečná svojím krásnym dizajnom.

Recent Toys Molekuly

Recent Toys Molekuly

Hodnotenie: 3
17,83 € 14,90 €

Molekuly sú veselý hlavolam, ktorý sa skladá z farebných guličiek. Úlohou je zostaviť hlavolam tak, aby na každej strane kocky boli len guličky rôznych farieb. Žiadna sa nesmie opakovať!

Recent Toys SKEWB Extreme
16,90 €

Mnohosten Xtreme posúva zábavu do extrému. Je to náročné, ale nie natoľko, že by ste ho neboli schopný vyriešiť! Je to jeden z najkrajších geometrických tvarov, ktoré kedy hlavolam mal, symetrický zo všetkých uhlov.

Albi Ježko v klietke kovový
8,60 €

Predstavujeme vám najpopulárnejší slovenský hlavolam. Dokážete dostať ježka z klietky von? Záhadný hlavolam v kovovom prevedení je vhodný pre deti od 6 rokov.

Recent Toys Pyramída

Recent Toys Pyramída

Hodnotenie: 4,9
16,90 € 16,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Hlavolam Pyramída vám svojím unikátnym dizajnom poskytne hodiny zábavy. Napriek tomu že je tomuto hlavolamu už 42 rokov, stále vás dokáže chytiť a nepustiť. Každá stena sa skladá z troch rohových dielov a 6tich dielov umiestnených okolo osi.

Rubik Rubikova kocka 3x3x3 originál v novým dizajne
18,60 €

Novinka

Zdanlivo jednoduchá, ale stále je to výzva pre vašu trpezlivosť. Hra s kockou je založená na takom usporiadaní štvorčekov, aby sa na každej stene nachádzala vždy rovnaká farba. Vyskúšajte svoju zručnosť a trpezlivosť pri jej skladaní!

Recent Toys The Waiter’s Tray
19,38 € 17,44 €

Posúvajte drevené fľaše hore a dole tak, aby ste postupne vysunuli zásobník. Fľaše musíte šikovne presúvať, odomykať alebo zamykať pomocou guľôčok, ktoré držia fľaše na svojom mieste. Úplne originálny drevený hlavolam, ktorý určite poteší každého, nielen vinohradníka.

Recent Toys Venušin polštář
18 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Venušin polštář je hlavolamová klasika, která zaujme všechny generace! Úžasné tvary a velmi plynulý pohyb každé části hlavolamu zajistí dlouho trvající zábavu. Nechte se unášet jako na polštáři při skládání jednotlivých barevných stěn. Vyzkoušejte svoji zručnost a trpělivost při jejím skládání!

Rubik Rubikova kocka 2x2x2 - séria 2
7,90 €

Novinka

Zdanlivo jednoduchá, ale stále je to výzva s 3 674 160 kombináciami. Hra s kockou je založená na takom usporiadaní štvorčekov, aby sa na každej stene nachádzala vždy rovnaká farba. Je výborná pre začínajúcich hráčov, ktorí ešte nie sú pripravení na komplikovanejšiu výzvu. Vyskúšajte svoju zručnosť a trpezlivosť pri jej skladaní!

Mindok Smart – IQ Kostka
15,80 €

Novinka

Dokážete ze sedmi barevných dílků poskládat kostku? Není to tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Využijte své logické myšlení a prostorovou představivost k vyřešení všech 3D rébusů.

Albi V-Cube 4 Flat
28 € 26,90 €

Snáď každý na svete pozná Rubikovu kocku. V-CUBE je inovatívnou verziou Rubikovky, Kocka 4×4 je určená skúsenejším alebo tým, ktorí majú radi výzvy. Vďaka oválnemu tvaru a revolučnému V-Cube otáčaciemu mechanizmu sa s ňou výborne manipuluje.

Recent Toys Bike Shed
10,50 € 8,90 €

Vymeňte silu pedála za energiu mozgu. Jazdite s kolesami okolo a naskladajte ich všetky do kôlne. Preskúmaj všetky možnosti, ako to docieliť. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Recent Toys Cat Basket
10,50 € 9,90 €

Tabby má veľa malých mačiatok, ale starať sa o ne je naozaj drina. Dokážeš jej pomôcť dostať všetky mačiatka do košíka, aby si mohla zdriemnuť? Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Albi V-cube 3 pillow

Albi V-cube 3 pillow

Hodnotenie: 5
14,77 € 13,90 €

Snáď každý na svete pozná Rubikovu kocku. V-CUBE je takou inovatívnou verziou Rubikovky, ktorá je pre užívateľov ďaleko ľahšia. Najznámejšie prevedenie kocky 3 × 3 je vhodné ako pre začínajúcich, tak pre skúsených.

Recent Toys Acrobat Tower
14,30 € 12,90 €

Koľko akrobatov dokážete poskladať na seba? Zahrajte si sami alebo aj s priateľmi adrenalínovú hru, objavte tie najlepšie kombinácie zloženia a bavte sa. Spríjemnite si chvíľky pohody v rodinnom kruhu, ale aj na párty s priateľmi. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Recent Toys Car Park
10,50 € 8,90 €

Toľko áut a tak málo miesta, aby sa všetky zmestili dovnútra. Ako dobre Ti ide parkovanie? Preskúmaj všetky možnosti, ako dostať všetky autá a autobusy do garáže. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Recent Toys Elephant Parade
10,50 € 9,90 €

Slony nikdy nezabúdajú, ale ich ošetrovatelia áno. Pomôžeš im dostať všetky slony späť do ohrady? Preskúmaj všetky možnosti, ako slony dostať späť domov. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Recent Toys Monkey Business
14,30 € 11,90 €

Koľko kusov opičiek dokážete poskladať na seba? Zahrajte si sami alebo aj s priateľmi adrenalínovú hru, objavte tie najlepšie kombinácie zloženia a bavte sa. Spríjemnite si chvíľky pohody v rodinnom kruhu, ale aj na párty s priateľmi. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Recent Toys Monkey Madness
10,50 € 9,90 €

Drzé opice sa hrali vonku celý deň. Dokážeš ich všetky súčasne priviesť späť domov? Preskúmaj všetky možnosti, ako opičky dostať späť domov. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Recent Toys Pocket Cube

Recent Toys Pocket Cube

Hodnotenie: 5
18 € 14,90 €

Nenechte se zmást jednoduchým vzhledem! Na první pohled vypadá Pocket Cube jako jednoduchá 2×2 kostka, ale to, co vidíte, není to, co dostanete. S osou mimo střed a dvěma různými velikostními segmenty vytváří hlavolam veškeré podivné tvary. Dokážete vrátit Pocket Cube do původního tvaru?

Recent Toys The Airport
10,50 € 8,90 €

Na letisku je vždy plno. Teraz, keď všetky lietadlá pristáli, dokážeš ich schovať do hangáru? Preskúmaj všetky možnosti, ako to docieliť. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Recent Toys The Harbour
10,50 € 8,90 €

V prístave je práve rušno. Pomôžeš nájsť cestu tak, aby sa celá flotila dostala do prístavu? Preskúmaj všetky možnosti, ako to docieliť. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Recent Toys Wild Horses
10,50 € 8,90 €

Ošetrovateľ zabudol zavrieť vráta a kone opäť utiekli. Dokážeš ich všetky priviesť späť do stajne? Preskúmaj všetky možnosti, ako koníky dostať späť do ohrady. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.