Rubik Rubikova kocka 3x3x3 originál v novým dizajnechristmas delivery-34%
18,60 € 12,20 €

Akcia

Zdanlivo jednoduchá, ale stále je to výzva pre vašu trpezlivosť. Hra s kockou je založená na takom usporiadaní štvorčekov, aby sa na každej stene nachádzala vždy rovnaká farba. Vyskúšajte svoju zručnosť a trpezlivosť pri jej skladaní!

Rubik Rubikova kocka súprava Duo (2x2x2 a 3x3x3)christmas delivery-29%
17,40 € 12,20 €

Akcia

Súprava Duo tvorí základ pre všetkých priaznivcov kocky. Obsahuje 2 základné kocky a ponúka rôzne úrovne zložitosti. Kocky prinášajú vzrušujúcu, návykovú a trojrozmernú výzvu, ktorá fascinuje ľudí po celom svete už niekoľko desaťročí. Postavíš sa výzve so cťou?

Rubik Rubikova kocka súprava Trio (2x2x2 + 3x3x3 + 4x4x4)christmas delivery
36,40 € 23,90 €

Novinka

Súprava Trio tvorí základ pre všetkých priaznivcov kocky. Obsahuje 3 základné kocky a ponúka rôzne úrovne zložitosti. Kocky prinášajú vzrušujúcu, návykovú a trojrozmernú výzvu, ktorá fascinuje ľudí po celom svete už niekoľko desaťročí. Postavíš sa výzve so cťou?

Rubik Rubikova kocka 2x2christmas delivery

Rubik Rubikova kocka 2x2

Hodnotenie: 4,7
7,65 € 6,90 €

Rubikova kocka je populárnou logickou hračkou, ktorú vytvoril v roku 1974 Erno Rubik. Hra s kockou je založená na takom usporiadaní štvorčekov, aby sa na každej stene nachádzala vždy rovnaká farba. Vyskúšajte svoju zručnosť a trpezlivosť pri jej skladaní!

Spin Master Perplexus Rubikova kocka 2 x 2christmas delivery
37,50 € 30,90 €

Novinka

Jedinečné prepojenie Perplexus bludiska so známou Rubikovou kockou. Toto unikátne spojenie dvoch úžasných hlavolamov prináša ešte viac zábavy. Nájdi správne trasy pretáčaním jednotlivých časti, aby si dostal guličku od začiatku až na koniec.

Rubik Rubikova kocka Metalic 3x3x3christmas delivery
18,90 €

Klasická kocka je teraz k dispozícii v prémiovej verzii. Farby stien klasickej kocky zostávajú nezmenené, zatiaľ čo kovová farba na dlaždiciach dodáva prepracovanejší vzhľad. Zdanlivo jednoduchá, ale stále je to výzva pre vašu trpezlivosť!

Rubik Rubikova kocka 4x4x4 - séria 2christmas delivery
25 € 17,90 €

Novinka

Nie je o nič zložitejšia ako klasická verzia Rubikovej kocky, ale vyžaduje si iné techniky riešenia pre jej úspešné zloženie. Kocka prináša vzrušujúcu, návykovú a trojrozmernú výzvu, ktorá fascinuje ľudí po celom svete už niekoľko desaťročí. Postavíš sa výzve so cťou?

Rubik Rubikova kocka 5x5christmas delivery

Rubik Rubikova kocka 5x5

Hodnotenie: 3,8
28,70 € 22,90 €

Rubikova kocka 5×5 je najťažšia výzva pre fanúšikov. Klasická kocka má totiž oveľa odolnejšie tlačené farby na štvorčekoch a hladko plynulý mechanizmus, ktorý je tiež aj rýchlejší ako kedykoľvek predtým.

Albi Ježko v klietke kovovýchristmas delivery
9,35 €

Predstavujeme vám najpopulárnejší slovenský hlavolam. Dokážete dostať ježka z klietky von? Záhadný hlavolam v kovovom prevedení je vhodný pre deti od 6 rokov.

Rubik Rubikova kocka 2x2x2 - séria 2christmas delivery
7,90 € 6,90 €

Zdanlivo jednoduchá, ale stále je to výzva s 3 674 160 kombináciami. Hra s kockou je založená na takom usporiadaní štvorčekov, aby sa na každej stene nachádzala vždy rovnaká farba. Je výborná pre začínajúcich hráčov, ktorí ešte nie sú pripravení na komplikovanejšiu výzvu. Vyskúšajte svoju zručnosť a trpezlivosť pri jej skladaní!

Rubik Rubikova kocka súprava retro (snake + 3x3x3)christmas delivery
22 € 14,90 €

Novinka

Súprava retro obsahuje dva kultové hlavolamy: klasickú kocku 3×3×3 a modrobieleho hada. Oba hlavolamy prinášajú vzrušujúcu, návykovú a trojrozmernú výzvu, ktorá fascinuje ľudí po celom svete už niekoľko desaťročí. Postavíš sa výzve so cťou?

Recent Toys Pyramídachristmas delivery

Recent Toys Pyramída

Hodnotenie: 4,8
16,90 € 15,74 €

Hlavolam Pyramída vám svojím unikátnym dizajnom poskytne hodiny zábavy. Napriek tomu že je tomuto hlavolamu už 42 rokov, stále vás dokáže chytiť a nepustiť. Každá stena sa skladá z troch rohových dielov a 6tich dielov umiestnených okolo osi.

DINO cestovná hra Uzlychristmas delivery

DINO cestovná hra Uzly

Hodnotenie: 4,9
10,33 € 9,35 €

Odviazať sa zvládne s trochou odvahy každý. Ale uviazať? To už chce poriadnu dávku šikovnosti. Naučte sa hravou formou viazať nepreberné množstvo uzlov a zmerajte svoje sily a zručnosť na stretnutí s kamarátmi alebo napríklad s deťmi na cestách.

Recent Toys Double Troublechristmas delivery
19,38 € 15,90 €

Chytrý hlavolam v tvare dvoch ozubených kolies. Dve bludiská, dve guličky, dva problémy. Dokážete nájsť riešenie pre získanie oboch guličiek? Oba drevené kruhy sa pohybujú navzájom. Krok vpred na jednej strane môže znamenať krok späť na strane druhej!

Recent Toys Megaminxchristmas delivery

Recent Toys Megaminx

Hodnotenie: 5
23,26 € 18,75 €

Megaminx je vždy hviezdou v zbierke hlavolamov. 50 pohyblivých dielov tvorí strany dvanásťstena, ktorých otáčaním musíte docieliť jednofarebných stien. Skladaním tejto farebnej mozaiky získate veľa hodín zábavy.

Recent Toys Mnohostenachristmas delivery

Recent Toys Mnohostena

Hodnotenie: 5
16,90 € 14,90 €

Ak sa vám páči Rubikova kocka, budete milovať aj túto 12 farebnú rotačnú mnohostenu. Premiešajte farby a skúste ich dať zase späť, nudiť sa určite nebudete.

Recent Toys Kocka duchovchristmas delivery
23,27 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kocka duchov je hlavolam v tvare šesťbokej kocky s otáčavými dielmi. Bude otázkou krátkej chvíle, kedy sa z nej stane nepravidelný tajomný útvar s vyčnievajúcimi dielikmi. Presne ako vystrihnutý z duchárskeho hororu. Úlohou je zložiť ju späť do pravidelnej kocky.

Albi Huzzle Laby 5 hlavolamchristmas delivery
12,93 € 10,90 €

Dizajnový hlavolam z radu Hanayama Cast potrápi vašu hlavu aj ruky. Vašou úlohou je nájsť cestu bludiskom vyrytým na jednej časti hlavolamu. Hlavolam Cast Laby patrí medzi skvosty luxusných japonských hlavolamov Hanayama. Prednosťou hlavolamu je jeho kvalitné a masívne prevedenie.

Recent Toys Hidden Corridorchristmas delivery
19,38 € 15,90 €

Posúvajte horizontálne a vertikálne posuvníky tak, aby ste odhalili skrytú chodbu. Táto chodba vám umožní z hlavolamu vytiahnuť guličku. Dokážete nájsť tajnú chodbu, alebo budete navždy stratení?

Albi V-Cube 4 pillowchristmas delivery

Albi V-Cube 4 pillow

Hodnotenie: 5
25,87 € 21,90 €

Snáď každý na svete pozná Rubikovu kocku. V-CUBE je takou inovatívnou verziou Rubikovky, Kocka 4×4 je určená skúsenejším alebo tým, ktorí majú radi výzvy. Vďaka oválnemu tvaru a revolučnému V-Cube otáčaciemu mechanizmu sa s ňou výborne manipuluje.

Albi Hlavolam Huzzle Galaxy 3christmas delivery
12,93 € 10,90 €

Dizajnový hlavolam zo série japonských hlavolamov Hanayama. Hlavolam Hanayama Galaxy vás zaujme nielen zaujímavým tvarom pripomínajúcim galaxiu, ale aj svojim originálnym riešením. Dokážete ho vyriešiť? Prednosťou hlavolamu je jeho kvalitné a masívne prevedenie.

Rubik Rubikova kocka Junior 2x2christmas delivery
9,33 € 7,10 €

Rubikova kocka je jedným z najznámejších a najpopulárnejších hlavolamov na svete. Verzia Junior 2×2 je určená pre začiatočníkov i pre najmladších hráčov, ktorí s riešením hlavolamov len začínajú. Ponúka tri úrovne hry, v ktorých sa hráči zoznámia so základmi skladania tohto hlavolamu.

Rubik Rubikova kocka 3x3x1 Edgechristmas delivery-51%
9,50 € 4,60 €

Akcia

Rubikova kocka 3×3×1 Edge je jednovrstvová kocka, ktorá sa skladá s 9 dielikov vo štvorci. Prináša tak nové možnosti, ako potrénovať svoje logické myslenie a zručnosť. S touto nevšednou kockou vytvoríte rotáciou rôzne obrazce, než dosiahnete klasický ciel, aby každá strana mala rovnakú farbu.

Rubik Rubikova kocka Mirror Cubechristmas delivery
15,30 € 12,90 €

Rubikova kocka Mirror cube je skrútená verzia klasickej Rubikovej kocky 3×3. Prináša tak nové možnosti, ako potrénovať svoje logické myslenie a zručnosť. S touto nevšednou kockou vytvoríte rotáciou rôzne obrazce, než dosiahnete klasický ciel, aby každá strana mala rovnakú farbu.

Rubik Rubikova kocka 3x3x3 prívesok - séria 2christmas delivery
8,30 € 7,90 €

Novinka

Prívesok Rubikova kocka 3×3×3 je rovnako vzrušujúca, návyková, trojrozmerná výzva, ktorá fascinuje ľudí po celom svete už niekoľko desaťročí, ale v menšom prevedení. Prívesok je v ideálnej veľkosti ako na cesty tak i doma, a zároveň plne funkčný ako klasická kocka.

Albi Hlavolam Huzzle Cast Equachristmas delivery
13,58 € 10,90 €

Hlavolamy Huzzle Puzzle sú v špeciálne navrhnutých formách odlievané zo zinku. Zinok je odľahčený a jeho precízna povrchová úprava priťahuje oko každého riešiteľa. Príjemný pocit kovového predmetu v ruke potom umocní osobitosť hlavolamu.

Mindok Smart - IQ Kockachristmas delivery
15,90 €

Dokážete zo siedmich farebných dielikov poskladať kocku? Nie je to tak jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Využite svoje logické myslenie a priestorovú predstavivosť na vyriešenie všetkých 3D rébusov.

Teddies Ježko v klietke kovový hnedýchristmas delivery
6,60 € 5,90 €

Predstavujeme vám najpopulárnejší český hlavolam. Dokážete dostať ježka z klietky von? Záhadný hlavolam v kovovom prevedení je vhodný pre deti od 3 rokov.

Albi Huzzle Radix Gold 5 hlavolamchristmas delivery
12,93 € 10,90 €

Dizajnový hlavolam z radu Hanayama Cast potrápia vašu hlavu aj ruky. Zadanie je jednoduché, oddeliť od seba dva diely hlavolamu. S prevedením je to už o niečo zložitejšie. Hlavolam Cast Radix patrí medzi skvosty luxusných japonských hlavolamov Hanayama. Monumentálný vzhľad kovového hlavolamu s organickými tvarmi navodzuje atmosféru antického moudra spletitú v chaotickej harmónii.

Albi Hlavolam Huzzle Helix Gold 6christmas delivery
12,93 € 10,90 €

Dizajnový hlavolam zo série japonských hlavolamov Hanayama. Drážky ryté v dvoch rotačných doskách sa nazývajú „logaritmické špirály.“ Tieto dve drážky sa vždy krížia v pravom uhle a štvorcový otvor je vytvorený v ich priesečníku. Cieľom hlavolamu je odstrániť špirálovitý prsteň, ktorý prechádza týmto otvorom. Prednosťou hlavolamu je jeho kvalitné a masívne prevedenie.

Recent Toys Magická guľachristmas delivery

Recent Toys Magická guľa

Hodnotenie: 4,2
21,90 € 18,90 €

Táto magická guľa vás ohromí. Pri hraní vám bude pretekať ako tekutina medzi prstami a tichý zvuk prevodov vám pripomenie bublajúci potôčik pri ceste potokom cez štrk. Ohraničené časti gule musia mať rovnakú farbu. Ideálne hlavolam na dovolenku a na cesty.

Recent Toys Wild Horseschristmas delivery
10,50 € 9,90 €

Ošetrovateľ zabudol zavrieť vráta a kone opäť utiekli. Dokážeš ich všetky priviesť späť do stajne? Preskúmaj všetky možnosti, ako koníky dostať späť do ohrady. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Albi V-Cube 4 Flatchristmas delivery
28 € 20,90 €

Snáď každý na svete pozná Rubikovu kocku. V-CUBE je inovatívnou verziou Rubikovky, Kocka 4×4 je určená skúsenejším alebo tým, ktorí majú radi výzvy. Vďaka oválnemu tvaru a revolučnému V-Cube otáčaciemu mechanizmu sa s ňou výborne manipuluje.

Albi Einstein - Fish Puzzlechristmas delivery
10,90 €

Hlavolamy potrápia vašu hlavu aj ruky. Oddeľte kovové držadlo od ryby. Akonáhle sa Vám podarí časti od seba oddeliť, pokúste sa ich opätovne spojiť. Hlavolamy posúvajú hranicu trpezlivosti a rozvíjajú jemnú motoriku a pamäť.

Albi Einstein - Puzzle Cubeschristmas delivery
9,10 € 8,90 €

Zoraďte kocky tak, aby všetky rady obsahovali každý symbol iba raz. Akonáhle sa Vám to podarí, kocky zamiešajte a skúste ich zoradiť znovu na čas. Hlavolamy posúvajú hranicu trpezlivosti a rozvíja jemnú motoriku a pamäť.

Recent Toys Molekulychristmas delivery

Recent Toys Molekuly

Hodnotenie: 3,7
17,83 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Molekuly sú veselý hlavolam, ktorý sa skladá z farebných guličiek. Úlohou je zostaviť hlavolam tak, aby na každej strane kocky boli len guličky rôznych farieb. Žiadna sa nesmie opakovať!

Albi V-cube 2 pillowchristmas delivery

Albi V-cube 2 pillow

Hodnotenie: 4,3
11,07 € 9,90 €

Snáď každý na svete pozná Rubikovu kocku. V-CUBE je takou inovatívnou verziou Rubikovky, ktorá je pre užívateľov ďaleko ľahšia. Najmenšie prevedenie kocky V-CUBE je vhodné pre začiatočníkov ale aj deti.

Albi V-cube 3 pillowchristmas delivery

Albi V-cube 3 pillow

Hodnotenie: 5
14,77 € 12,90 €

Snáď každý na svete pozná Rubikovu kocku. V-CUBE je takou inovatívnou verziou Rubikovky, ktorá je pre užívateľov ďaleko ľahšia. Najznámejšie prevedenie kocky 3 × 3 je vhodné ako pre začínajúcich, tak pre skúsených.

Albi V-Cube 6 pillowchristmas delivery
36,90 €

Snáď každý na svete pozná Rubikovu kocku. V-CUBE je inovatívnou verziou Rubikovky, Kocka 4×4 je určená skúsenejším alebo tým, ktorí majú radi výzvy. Vďaka oválnemu tvaru a revolučnému V-Cube otáčaciemu mechanizmu sa s ňou výborne manipuluje.

Recent Toys Pocket Cubechristmas delivery

Recent Toys Pocket Cube

Hodnotenie: 5
18 € 15,90 €

Nenechajte sa zmiasť jednoduchým vzhľadom! Na prvý pohľad vyzerá Pocket Cube ako jednoduchá 2×2 kocka, ale to, čo vidíte, nie je to, čo dostanete. S osou mimo stred a dvoma rôznymi veľkostnými segmentmi vytvára hlavolam všetky podivné tvary. Dokážete vrátiť Pocket Cube do pôvodného tvaru?

Recent Toys Zubatá kockachristmas delivery

Recent Toys Zubatá kocka

Hodnotenie: 4,7
19,90 € 17,62 €

Zubatá kocka je úplne nová koncepcia s množstvom nových možností schovaná v klasickom tvare kocky. Pokochajte sa prevodmi, ktoré vyžadujú dvanásť 90° otočenie na dokončenie jednej otáčky, ozubenými rohmi aj novým vnútorným jadrom.

Recent Toys Acrobat Towerchristmas delivery
14,30 € 12,73 €

Koľko akrobatov dokážete poskladať na seba? Zahrajte si sami alebo aj s priateľmi adrenalínovú hru, objavte tie najlepšie kombinácie zloženia a bavte sa. Spríjemnite si chvíľky pohody v rodinnom kruhu, ale aj na párty s priateľmi. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Recent Toys Checker Cubechristmas delivery
20,93 € 16,12 €

Táto kocka je úplne odlišná ako tie iné! Niekoľkými ťahmi zamiešajte biele a čierne štvorčeky / kocky. Potom sa pokúste dostať kocku do pôvodného stavu – na všetkých 6 stranách vytvorte šachovnicu.

Recent Toys Monkey Madnesschristmas delivery
10,50 € 9,90 €

Drzé opice sa hrali vonku celý deň. Dokážeš ich všetky súčasne priviesť späť domov? Preskúmaj všetky možnosti, ako opičky dostať späť domov. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Recent Toys The Airportchristmas delivery
10,50 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Na letisku je vždy plno. Teraz, keď všetky lietadlá pristáli, dokážeš ich schovať do hangáru? Preskúmaj všetky možnosti, ako to docieliť. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Recent Toys Hollow Cubechristmas delivery
19,99 € 16,90 €

Milovníci klasických rubikovek si prídu na svoje. Hollow Cube predstavuje najnovšiu technickú inováciu medzi hlavolamami. Táto kocka, ktorá nemá žiadne vnútorné jadro, a odhaľuje, ako sa segmenty pohybujú. Je jedinečná svojím krásnym dizajnom.

Recent Toys The Harbourchristmas delivery
10,50 € 9,90 €

V prístave je práve rušno. Pomôžeš nájsť cestu tak, aby sa celá flotila dostala do prístavu? Preskúmaj všetky možnosti, ako to docieliť. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.