Piatnik Cink!

Piatnik Cink!

Hodnotenie: 5
14,70 €

9,90 €

Úžasná hra pre celú rodinu s kartami a zvončekom. Rozvíja postreh a rýchlu reakciu. Kto zazvoní ako prvý, keď sa na stole objaví presne päť kusov rovnakého ovocia? Kto bude prvý?


Mindok Krycie mená-15%

Mindok Krycie mená

Hodnotenie: 4,5
19,49 €

16,39 €

Akcia

Naozajstný profesionál nikdy nekontaktuje nájomného vraha. Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov. Táto Česká společenská hra získala herného Oskara!


Albi Únikovka

Albi Únikovka

Hodnotenie: 5
19,49 €

9,33 €

Profesor Ciasso chce otestovať vaše schopnosti: obstojíte v jeho skúške? Kým vám profesor vysvetľuje svoj projekt, omylom stlačí červené tlačidlo; alarm sa spustí a všetky dvere sa nepriedušne uzavrú.


Albi Sabotér

Albi Sabotér

Hodnotenie: 5
9,70 €

Sabotér je svižná karetní hra, založená na principu skrytých identit. Někteří hráči, představující trpaslíky se snaží pomocí karet tunelů prokopat ke zlatému valounu, zatímco jiní – sabotéři – se jim snaží tento úkol hatit.


Mindok Krycie mená: Duet
19,52 €

15,50 €

Svetovo preslávená hra v špeciálnej úprave len pre dvoch hráčov. Stále rovnaký princíp pomocníka použite k tomu, aby ste odhalili tajných agentov. Avšak teraz budete pracovať spoločne! Hru môžete hrať samostatne len o dvoch hráčoch, alebo si kartičkami s krycími menami obohatiť základnú verziu hry.


ADC Blackfire Hra o tróny - Králov mier-45%
11,09 €

5,99 €

Akcia

Postavte sa do čela jedného z veľkých rodov Západozeme a vybojujte pre neho väčšiu slávu a moc vo vojnách, politike a zákulisných dohodách. Hra je určená pre dvoch až štyroch hráčov a čím viac sa vás zíde, tým viac musíte očakávať nôž v chrbte!


Mindok 50 plemien psov
13,17 €

6,56 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 plemien psov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o zvieratách!


Albi Mesto duchov

Albi Mesto duchov

Hodnotenie: 4,5
11,60 €

9,50 €

Mesto duchov obsahuje v jednej krabičke dve rozšírenia ku hre Bang! Sú to Dodge City a High Noon. Mesto duchov sa nedá hrať samostatne, iba so základnou hrou Bang!


Albi Tajomstvo tela

Albi Tajomstvo tela

Hodnotenie: 3,5
19,50 €

Kvízová hra o ľudskom tele vznikla na základe obľúbenej relácii Českej televízie. V hre nájdete takmer 900 otázok týkajúcich sa ľudského tela. Otázky sú rozdelené do 3 úrovní obtiažnosti.


EP LINE Cool games Seňor Pepper
19,41 €
17,81 €

Majster Pepper vám to poriadne okorení! Hoďte karty do pľacu a chňapnite tú pravú papričku. Toto je naozaj zábavná hra pre celú rodinu. Vyložte karty na stôl a lapnite čo najrýchlejšie papriku správnej farby.


Albi 6 bere!

Albi 6 bere!

Hodnotenie: 5
12,10 €

10,30 €

Zábavná a obľúbená humorná kartová hra. Cieľom hry je zbaviť sa všetkých očíslovaných kariet v ruke. Hráči začínajú s desiatimi kartami a zbavujú sa ich starostlivým vykladaním do radov. Ale pozor! Šiesta karta v rade berie celú radu. Vyhráva ten hráč, ktorý na konci hry pozbiera čo najmenej kariet a má teda najmenšie stádo šialených kráv.


Albi Osadníci - rýchla kartová hra
11,99 €

9,50 €

Rýchla kartová verzia obľúbenej stolovej hry Osadníci. V tejto rýchlej hre ide o to, aby hráči čo najlepšie využili svoje suroviny pri stavbe dedín, miest, rozvoja mesta, rytierov a ciest a tým získavali víťazné body.


Bonaparte Grabolo, Postrehová kartová hra
8,80 €

Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby a čísla a tvoja ruka sa musí čo najskôr dostať na správnu kartu. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava. Grabolo nesklame na párty ani pri rodinnej hre.


Albi Bang! Zlatá horúčka

Albi Bang! Zlatá horúčka

Hodnotenie: 4,5
11,90 €

9,90 €

Bang! Zlatá horúčka je rozšírenie, ku ktorému potrebujete základnú hru Bang! Nastala zlatá horúčka! Najrýchlejší pištoľníci môžu v hre vyryžovat veľa zlata. Kto má zlato, môže si nakúpiť užitočné vybavenie, ktoré môže pomôcť pri prestrelkách. Je však potrebné mať sa na pozore pred tieňovými pištoľníkmi.Hra je v českom jazyku


Mattel Uno Jurský svet
9,79 €

Vaša obľúbená hra teraz prichádza v dizajne populárneho filme Jurský svet! Cieľom je čo najrýchlejšie sa zbaviť všetkých svojich kariet tým, že postupne vyhadzujete karty zhodujúce sa s vrchnou kartou odkladacieho balíčka.


Albi Bang! Duel

Albi Bang! Duel

Hodnotenie: 5
18,47 €

15,50 €

Konečne nadišiel čas, kedy sa zákon stretne tvárou v tvár so zločinom. Neľútostný boj do posledného muža si žiada nepriestrelnú stratégiu a chladnokrvnú taktiku. Bang Duel je samostatná hra pre dvoch hráčov, ku ktorej nepotrebujete základnú hru Bang!


Mattel Uno Despicable Me 3
9,79 €

Vaša obľúbená hra teraz prichádza v dizajne populárnych filmov Ja, zloduch! Cieľom je čo najrýchlejšie sa zbaviť všetkých svojich kariet tým, že postupne vyhadzujete karty zhodujúce sa s vrchnou kartou odkladacieho balíčka.


ADC Blackfire Kmotor: Impérium Corleonov
85,31 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

V hre Kmotor: Impérium Corleonov ovládajú hráči rodiny, ktorí súperia o nadvládu nad New Yorkom päťdesiatych rokov. Vyšlite naprieč mestom svoje dony, konsiliéry, nasledovníkov a gangstrov. Vydierajte, vyberajte výpalné a získavajte potrebný nelegálny tovar. Ovládnite jednotlivé mestské štvrte a získajte výhody, ktoré ponúka. Iba jedna rodina môže byť najmocnejšia a ovládnuť New York.


Albi Panic Lab

Albi Panic Lab

Hodnotenie: 4,5
11,40 €

Panic lab je hra pre 2–10 hráčov, ktorá vás naučí veľmi rýchlo prehodnocovať danú situáciu. Kto to nezvládne, nemá v laboratóriu žiadnu šancu. Jedná sa o neskutočnú postrehovú hru, kde je úlohou hráčov čo najskôr nájsť meňavku, ktorá utiekla z laboratória.


Mindok 50 experimentov na doma i na chatu
7,85 €

Už ste niekedy premýšľali, čo sa deje, keď sa idú gumové medvedíky kúpať, ako kvety pijú alebo prečo sa tu a tam po daždi na oblohe objaví dúha? A vedeli ste, že zo slanej vody môžete urobiť sladkú a že maličký hrášok má vlastne obrovskú silu? Neváhajte a začnite objavovať vďaka tejto hre!


ADC Blackfire Hra o tróny: Železný trón
78 €

39,80 €

Posledný kus za túto cenu!

V tejto hre na motívy populárneho seriálu Hra o tróny sa v úlohe vodcu Veľkých rodov a vojnových veliteľov snažíte poraziť svojich nepriateľov. Využite všetky dostupné prostriedky. Vyjednávajte, blamujte, zastrašujte!


Albi X bere!
11,43 €

Kartová hra z rodiny 6 berie!, v ktorej ale používate aj špeciálny rad X, ktorý vás môže ochrániť pred nežiaducimi kravami.


Albi Muštáreň
26,72 €

Medzi zvieratkami z muštárne nie je obľúbenejší nápoj než je ich Supermušt! Jeho príprava ale nie je vôbec jednoduchá vec. Musíte sa vydať za svojimi zvieracími kamarátmi a zohnať potrebné ingrediencie.


Albi Na drôte

Albi Na drôte

Hodnotenie: 5
9,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Na drátě je zábavná a rychlá karetní hra, kterou ani nebudete chtít uklidit ze stolu. Můžete ji nosit v kapse, vysvětlíte ji za šedesát vteřin, odehrajete za patnáct minut a nezáleží na tom, jestli hrajete dva, tři nebo čtyři.


Mindok Krycie mená: Obrázky
19,52 €

16,78 €

Krycie mená je deduktívna hra, v ktorej hľadáte podľa asociácií tajných agentov pod ich krycími menami. Hráči sa rozdelia na dva tímy. Každému velí hlavný agent, ktorý svojím podriadeným dáva jednoslovnú nápovedu a tí sa podľa nej snažia nájsť také krycie mená, ktoré sa vzťahujú k pomoci. Ak však odhalia cudzieho špióna, ťah pre nich končí a hrá nepriateľský tím.


Corfix Korytnačie závody
14,77 €

13,20 €

Zábavná spoločenská hra pre celú rodinu. Korytnačky sú skôr šuchtošky, ale sotva objavia čerstvý chrumkavý šalát na záhone za trávnikom, vybehnú, aby sa dostali k tým najlepším listom. Hráči pomocou farebných kariet pohybujú korytnačkami a snažia sa dostať svoju farbu do cieľa, to ale nebude tak jednoduché.


ADC Blackfire Pán Prsteňov - kartová hra
39,90 €

35,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Netradičná kartová hra z atraktívneho prostredia románu Pán prsteňov kompletne v češtine. V kartovej hre hráči zvolajú skupinu dobrodruhov, ktorí sa pokúšajú plniť nebezpečné úlohy pri výpravách po Stredozemí.


Mindok Krycie mená XXL
36,10 €

31,82 €

Pôvodná česká hra, ktorá zbiera úspechy po celom svete, teraz vo veľkom XXL prevedení! Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov.


Mattel Uno karty

Mattel Uno karty

Hodnotenie: 5
6,60 €

Nové akčné prepisovateľné karty pre dobrú zábavu! S novými UNO sa ti do rúk dostávajú 4 nové akčné karty. Karta „Výmena karty“ tí umožňuje vymeniť všetky svoje karty s ľubovoľne vybraným protivníkom a s kartou „prepis TO!“ si môžeš vytvoriť svoje vlastné pravidlá – jednoducho ich napíš na kartu ceruzkou číslo 2 (HB), po hre ich môžeš vygumovať a s každou ďalšou hrou si vytvoriť nové a nové pravidlá.


Mindok 50 veselých hier na cesty
7,36 €

6,29 €

Akcia

Koniec nudy na dlhých cestách! Táto zbierka jednoduchých a zábavných hier vám ponúka skvelé spôsoby, ako si skrátiť pomaly bežiaci čas pri cestovaní. Na každej karte v tomto balení, ktoré sa ľahko zmestia do každej batožiny, nájdete jednu príjemnú hru pre jedného či viacerých hráčov.


ADC Blackfire Ligretto - ZELENÁ
8,40 €

Akčná a zábavná kartová hra. Ligretto Modrá je farebným variantom populárnej hry Ligretto. Hráči sa snažia zbaviť svojich kariet čo najrýchlejšie a vyložiť ich na stôl, avšak pretože hrajú všetci naraz, o napätie nie je núdza.


ADC Blackfire Tarantula Tango
8,80 €

Zábavná hra pre celú rodinu, ktorá predstavuje originálnu myšlienku v unikátnom vizuálnom spracovaní. Ktorý z hráčov neutečie pred tarantulou, hľadajúcou lásku a zbaví sa všetkých kariet, vyhráva.


Albi Bang kocky rozšírenie - Old Saloon
11,43 €

S rozšírením Old Saloon Kockový Bang poriadne ožije! Úlohy dostávajú nový rozmer, pretože pridávajú každej úlohe špeciálnu akciu, ktorá môže hrou poriadne zamiešať.


Mindok Machi Koro

Mindok Machi Koro

Hodnotenie: 5
10,70 €

Kto postaví najlepšie prosperujúce mesto? Zábavná a ľahká budovateľská hra. Je to jednoduché, čím viac stavieb vo svojom meste máte, tým vyššie príjmy môžete vo svojom ťahu získať. Dajte si ale pozor, aby vás o cenné zdroje nepripravili pomocou svojich stavieb súperi.


Mindok 50 prírodných experimentov
7,36 €
6,90 €

Poďte s nami von. Záhrada, les i park sú plné úžasných tajomstiev. S našou sadou kariet môžete začať od základov. Vyrobte si svoje vlastné pero na písanie, spoznajte, ako pijú kvety a staňte sa výrobcom originálnych parfumov a veľa ďalších zábavných experimentov.


Mindok 50 veselých hier do auta
7,36 €

6,29 €

Nemáte moc radi dlhé cesty autom? Natlačení medzi súrodencami a taškami, dlhé hodiny v dopravnej zápche a už asi stokrát ste hrali slovnú kopanú? Na ďalšiu cestu sa však môžete tešiť! Táto krabička ukrýva 50 hier, hádaniek a nápadov, vďaka ktorým sa všetky budúce cesty zmenia v pekný v zážitok!


ADC Blackfire Shuffle Heroes CZ
14,78 €
13,70 €

Shuffle Heroes je rýchla kartová hra pre dvoch hráčov, zasadená do temného fantasy sveta. Je plná steampunkových vynálezov a lovecraftovských monstrozit. V hre získate dvoch hrdinov, každého s unikátnymi mechaniky reprezentovanými kartami, ktoré zmiešate dohromady, a takto vytvoríte svoj hrací balíček.


ADC Blackfire Blafuj

ADC Blackfire Blafuj

Hodnotenie: 3,5
8,80 €

Blafovacia kartová hra s obrázkami zvieratiek. Oblafni svojich spoluhráčov a možno, že vyhráš! Hráči sa snažia „podstrčiť“ ostatným čo najviac svojich kariet. Hráč ponúka jedno zo svojich zvieratiek akémukoľvek protihráčovi, pričom samozrejme neukáže, aké zvieratko na karte naozaj je.


ADC Blackfire Hra o tróny - Cesta do Zimohradu
11,40 €

Postavte sa do čela jedného z veľkých rodov Západozeme a vybojujte pre neho väčšiu slávu a moc vo vojnách, politike a zákulisných dohodách. Hra je určená pre dvoch až štyroch hráčov a čím viac sa vás zíde, tým viac musíte očakávať nôž v chrbte!


ADC Blackfire Mysterium
44,41 €
40,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Múry mysteriózneho panstva skrývajú tajomstvo. Skupine vyšetrujúcich prácu uľahčuje duch zabitého, ktorý však nemôže hovoriť. Všetci hráči zdieľajú spoločný cieľ – odhaliť podivné udalosti okolo vraždy a umožniť duchu večný pokoj.


Albi Bang - Ozbrojení a nebezpeční
11,58 €

Rozšírenie kartovej hry Bang!, ako už napovedá názov, obsahuje isté nebezpečné karty – smrtonosné zbrane, skvelé vybavenie a účinné strelivo. Každá karta má však svoje obmedzenia, a ak nebudete dostatočne rýchli, vaši súperi rozhodne nezaváhajú.


Albi Ježkove oči
11,07 €
10 €

Zábavná kartová hra, v ktorej zbierate karty rovnakých farieb. Mať dve karty je perfektné, tretia karta vám prinesie záporné body. Víťazí hráč s najväčším počtom bodov. Jednoduchý princíp a krátka herná doba zaručí skvelú zábavu až pre štyroch hráčov.


Corfix Noemova archa

Corfix Noemova archa

Hodnotenie: 3
8,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Podarí sa vám dostať všetky zvieratá na palubu Noemovej lode? Len ten, kto ich včasne spáruje, môže získať body. Ovšem vy nezistíte spätne, ktoré zvieratká ste už odprevadili na palubu. Noemova archa vás zavedie do veselej kartovej hry, pri ktorej si potrénujete pamäť.


Mattel Uno karty Frozen

Mattel Uno karty Frozen

Hodnotenie: 5
7,60 €

Klasická hra UNO dostáva s ľadovým kráľovstvom úplne iné grády! Je tu pridané nové pravidlo a jemu zodpovedajúce 4 karty, ktoré ťa dostanú! Vyskúšaj momenty, ktoré zmenia celú hru! Snehuliak Olaf miluje všetko, čo je spojené s letom, to znamená, že má rád letné farby, ako je ružová a žltá.


Mindok 50 kvetín
13,03 €

6,50 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 našich kvetín. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!


ADC Blackfire DoDeLiDo

ADC Blackfire DoDeLiDo

Hodnotenie: 5
8,86 €

Zábavná svižná kartová hra Dodelido, v ktorej rozhoduje rýchlosť myslenia. Hráč, ktorý sa chce ako prvý zbaviť všetkých svojich kariet, musí rýchlo myslieť a povedať ten správny výraz. Nič jednoduchšie snáď už byť ani nemôže. Ak sa na scéne neobjaví pomalá korytnačka alebo krokodíl s vycerenými zubami!


ADC Blackfire Hra o tróny: Pobočník kráľa
13,52 €
12,35 €

Pobočník kráľa je malá kartová hra zo sveta Hry o tróny. Úlohou hráča je pozbierať čo najviac z 36 kariet spojencov, aby bol kráľom vymenovaný za svojho pobočníka. Varys, vrchný našepkávač a špión, sa pohybuje okolo vyložených kariet a umožňuje hráčom karty spojencov zbierať.