Mindok Krycie mená SK

Mindok Krycie mená SK

Hodnotenie: 5
19,54 € 17,97 €

Naozajstný profesionál nikdy nekontaktuje nájomného vraha. Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov.

Mattel Uno Emoji

Mattel Uno Emoji

Hodnotenie: 5
9,60 € 6,90 €

Vaša obľúbená hra teraz prichádza v dizajne populárnych Emoji! Cieľom je čo najrýchlejšie sa zbaviť všetkých svojich kariet tým, že postupne vyhadzujete karty zhodujúce sa s vrchnou kartou odkladacieho balíčka.

Waddingtons Herné karty: Marvel Comics Retro
7,70 € 5,77 €

Posledný kus za túto cenu!

Hracie karty s motívom komiksov od populárneho vydavateľstva Marvel potešia každého fanúšika superhrdinov! Spojte s nimi sily a zahrajte si napríklad obľúbené kartové hry, ako sú žolíky alebo si vyložte pasiáns. Na komiksové obrázky sa nebudete môcť vynadívať!

Albi Bang!

Albi Bang!

Hodnotenie: 5
13,40 € 11 €

Dramatická kartová hra s tematikou Divokého západu, kde cieľom je prežiť! Hráči na seba berú rôzne role bežné na divokom západe. Cieľom hry je vtipnou formou „vystrieľať“ role nepriateľské a prežiť. Hra je veľmi svižná plná komunikácie a humoru.

Piatnik Cink!

Piatnik Cink!

Hodnotenie: 5
14,70 € 11 €

Úžasná hra pre celú rodinu s kartami a zvončekom. Rozvíja postreh a rýchlu reakciu. Kto zazvoní ako prvý, keď sa na stole objaví presne päť kusov rovnakého ovocia? Kto bude prvý?

EP LINE Cool games Seňor Pepper-50%
19,41 € 9,70 €

Výpredaj

Majster Pepper vám to poriadne okorení! Hoďte karty do pľacu a chňapnite tú pravú papričku. Toto je naozaj zábavná hra pre celú rodinu. Vyložte karty na stôl a lapnite čo najrýchlejšie papriku správnej farby.

Bonaparte Grabolo, Postrehová kartová hra
8,60 €

Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby a čísla a tvoja ruka sa musí čo najskôr dostať na správnu kartu. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava. Grabolo nesklame na párty ani pri rodinnej hre.

ADC Blackfire Hra o tróny: Železný trón
78 € 37,70 €

V tejto hre na motívy populárneho seriálu Hra o tróny sa v úlohe vodcu Veľkých rodov a vojnových veliteľov snažíte poraziť svojich nepriateľov. Využite všetky dostupné prostriedky. Vyjednávajte, blamujte, zastrašujte!

Mindok 50 koní a poníkov
13,03 € 9,40 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 koní a poníkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako spoznať svoje obľúbené zviera. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!

DINO Color chaos cestovná hra
8,96 € 7,90 €

Budete dostatočne pohotoví a zbavíte sa **svojich kariet rýchlejšie ako ostatní? Cieľom tejto hry je zbaviť sa ako prvý svojich kariet. Na kartách sú **nápisy farieb, ktoré však **nezodpovedajú **ich farebnému zobrazeniu.

Albi Panic Lab

Albi Panic Lab

Hodnotenie: 4,5
11,46 € 10,20 €

Panic lab je hra pre 2–10 hráčov, ktorá vás naučí veľmi rýchlo prehodnocovať danú situáciu. Kto to nezvládne, nemá v laboratóriu žiadnu šancu. Jedná sa o neskutočnú postrehovú hru, kde je úlohou hráčov čo najskôr nájsť meňavku, ktorá utiekla z laboratória.

Albi Bang! Zlatá horúčka
11,90 € 10,20 €

Bang! Zlatá horúčka je rozšírenie, ku ktorému potrebujete základnú hru Bang! Nastala zlatá horúčka! Najrýchlejší pištoľníci môžu v hre vyryžovat veľa zlata. Kto má zlato, môže si nakúpiť užitočné vybavenie, ktoré môže pomôcť pri prestrelkách. Je však potrebné mať sa na pozore pred tieňovými pištoľníkmi.Hra je v českom jazyku

Albi Na drôte

Albi Na drôte

Hodnotenie: 5
9,20 € 8,90 €

Na drátě je zábavná a rychlá karetní hra, kterou ani nebudete chtít uklidit ze stolu. Můžete ji nosit v kapse, vysvětlíte ji za šedesát vteřin, odehrajete za patnáct minut a nezáleží na tom, jestli hrajete dva, tři nebo čtyři.

Mattel Uno Jurský svet

Mattel Uno Jurský svet

Hodnotenie: 4
9,79 € 8,60 €

Vaša obľúbená hra teraz prichádza v dizajne populárneho filme Jurský svet! Cieľom je čo najrýchlejšie sa zbaviť všetkých svojich kariet tým, že postupne vyhadzujete karty zhodujúce sa s vrchnou kartou odkladacieho balíčka.

HASBRO Kartová hra Pit CZ/SK-23%
14,21 € 10,80 €

Výpredaj

Ceľom obľúbenej kartovej hry Pit je pozbierať set deviatich odpovedajúcich kariet s komoditami. Hráč, ktorí pozbiera set ako prvý a zazvoní na zvonček, vyhráva kolo. Ten, kto ako prvý vyhrá tri kolá, sa stáva absolútnym víťazom hry.

Mindok 50 experimentov na doma i na chatu
7,85 € 7,10 €

Už ste niekedy premýšľali, čo sa deje, keď sa idú gumové medvedíky kúpať, ako kvety pijú alebo prečo sa tu a tam po daždi na oblohe objaví dúha? A vedeli ste, že zo slanej vody môžete urobiť sladkú a že maličký hrášok má vlastne obrovskú silu? Neváhajte a začnite objavovať vďaka tejto hre!

DINO Faunatastic

DINO Faunatastic

Hodnotenie: 3
9,90 €

Karty sú obojstranné, **pričom predná strana kariet zobrazuje zviera s jeho charakteristikami. Zadná strana ukazuje 3 náhodné charakteristiky, ako je popísané na nasledujúcej strane. Princípom hry je **priraďovanie vlastností a typických znakov k správnemu zvieraťu.

ADC Blackfire Veľryby ničia svet
13,40 € 12,90 €

Rýchla kartová hra plná blafovania a humorných veľrýb. Staňte sa veľrybím generálom a postavte tú najsilnejšiu armádu, ktorá ničí svet. Majte sa však na pozore pred zradným ľudským superšpiónom!

ADC Blackfire Zasni sa
19,10 € 15,90 €

Zasni sa je kooperatívna kartová hra pre 2–8 hráčov vo veku od 7 rokov. Spoločne s kamarátmi rojkami splietajte podivné a bláznivé sny a snažte sa vaše zážitky zapamätať – tie dobré aj tie zlé. Čím vyššie bude vaša skóre, tým lepšie sa ráno budete cítiť!

Albi X bere!
11,43 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kartová hra z rodiny 6 berie!, v ktorej ale používate aj špeciálny rad X, ktorý vás môže ochrániť pred nežiaducimi kravami.

Albi Bang! Duel

Albi Bang! Duel

Hodnotenie: 4,5
18,47 € 16,90 €

Konečne nadišiel čas, kedy sa zákon stretne tvárou v tvár so zločinom. Neľútostný boj do posledného muža si žiada nepriestrelnú stratégiu a chladnokrvnú taktiku. Bang Duel je samostatná hra pre dvoch hráčov, ku ktorej nepotrebujete základnú hru Bang!

Mindok 50 veselých hier na cesty
7,36 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Koniec nudy na dlhých cestách! Táto zbierka jednoduchých a zábavných hier vám ponúka skvelé spôsoby, ako si skrátiť pomaly bežiaci čas pri cestovaní. Na každej karte v tomto balení, ktoré sa ľahko zmestia do každej batožiny, nájdete jednu príjemnú hru pre jedného či viacerých hráčov.

Piatnik High Voltage

Piatnik High Voltage

Hodnotenie: 5
8,90 €

Pozor! Vysoké napätie! High Voltage je jednoduchá a rýchla kartová hra, v ktorej vyhráva ten, kto sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet. Elektrizujúca blesková hra s jednoduchými pravidlami a rýchlym odkladaním kariet.

ADC Blackfire DoDeLiDo

ADC Blackfire DoDeLiDo

Hodnotenie: 5
8,86 € 7,90 €

Zábavná svižná kartová hra Dodelido, v ktorej rozhoduje rýchlosť myslenia. Hráč, ktorý sa chce ako prvý zbaviť všetkých svojich kariet, musí rýchlo myslieť a povedať ten správny výraz. Nič jednoduchšie snáď už byť ani nemôže. Ak sa na scéne neobjaví pomalá korytnačka alebo krokodíl s vycerenými zubami!

Albi Muštáreň
26,72 € 23,90 €

Medzi zvieratkami z muštárne nie je obľúbenejší nápoj než je ich Supermušt! Jeho príprava ale nie je vôbec jednoduchá vec. Musíte sa vydať za svojimi zvieracími kamarátmi a zohnať potrebné ingrediencie.

Albi Sabotér - Stratené bane
26,80 € 22,90 €

Stratené bane je dosková hra vychádzajúca z populárnej kartovej hry Sabotér. Hráči sa rozdelia do dvoch tímov. V každom z tímov môže byť Sabotér, ktorý v skutočnosti hrá s protihráčmi a dokonca sa v hre môžu objaviť hráči, ktorí hrajú len sami za seba.

Mindok Krycie mená Obrázky SK
19,54 € 17,97 €

Najlepšia párty hra roka 2016 sa predstavuje v novej, obrázkovej verzii, čo vám ponúka ešte viac možností ako klasická hra so slovami. Každý obrázok je kombináciou niekoľkých predmetov alebo zvierat, takže možností popísať obrázok je podstatne viac. Dva súperiace superagenti poznajú identitu 20 agentov. Ich spoluhráči poznajú týchto agentov len pod ich krycími menami.

ADC Blackfire Panstvo hrôzy 2. edícia
100,48 € 92,74 €
+ doprava zadarmo

Panstvo hrôzy je hra plná strachu a vyšetrovania. Hráči sa striedavo v úlohe vyšetrovateľov púšťajú do skúmania potemných izieb strašidelného panstva a okolia Arkhamu a snažia sa odhaliť podivné tajomstvo, riešiť hlavolamy a odrážať démonov z iného sveta.

Mattel Uno karty Frozen

Mattel Uno karty Frozen

Hodnotenie: 4,5
7,37 € 7,20 €

Výpredaj

Klasická hra UNO dostáva s ľadovým kráľovstvom úplne iné grády! Je tu pridané nové pravidlo a jemu zodpovedajúce 4 karty, ktoré ťa dostanú! Vyskúšaj momenty, ktoré zmenia celú hru! Snehuliak Olaf miluje všetko, čo je spojené s letom, to znamená, že má rád letné farby, ako je ružová a žltá.

Albi Bobrí klan

Albi Bobrí klan

Hodnotenie: 5
11,50 € 10,60 €

Samostatne hrateľné rozšírenie pre hru Bobria banda. Do hry pridáva nový element v podobe bobrích hrádzí, v ktorých si budete ukrývať svoje karty – a hodia sa ako karty s vysokou, tak karty s nízkou hodnotou.

Mindok 50 plemien psov
13,17 € 9 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 plemien psov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o zvieratách!

Mindok Krycie mená Duet SK
19,54 € 17,97 €

Svetovo preslávená hra v špeciálnej úprave len pre dvoch hráčov. Stále rovnaký princíp pomocníka použite k tomu, aby ste odhalili tajných agentov. Avšak teraz budete pracovať spoločne! Hru môžete hrať samostatne len v dvoch hráčoch, alebo si kartičkami s krycími menami obohatiť základnú verziu hry.

Albi Bang - Kocková hra

Albi Bang - Kocková hra

Hodnotenie: 5
14,77 € 13,70 €

Nová Bang! Kocková hra. Na Divokom západe neustále zúri nekonečná bitka medzi zákonom a banditami. Náhle oblohu zatienil dážď letiacich šípov: Indiáni útočia! Si dosť statočný, aby si sa ubránil Indiánom?

Mindok Krycie mená XXL

Mindok Krycie mená XXL

Hodnotenie: 5
36,10 € 31,70 €

Pôvodná česká hra, ktorá zbiera úspechy po celom svete, teraz vo veľkom XXL prevedení! Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov.

Mindok Port Royal

Mindok Port Royal

Hodnotenie: 5
13,69 € 12,52 €

V prístave Port Royal je poriadne živo a vy dúfate, že sa vám podarí obchod vášho života. Neriskujte však príliš, nikdy neviete, kde narazíte na pirátov! Zarobené peniaze musíte chytro investovať, aby ste si zaistili priazeň guvernéra a admirálov a najali do svojich služieb ďalších užitočných pomocníkov.

Mindok 50 druhov hmyzu a pavúkov
13,17 € 11,30 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 druhov hmyzu a pavúkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o hmyze!

Mindok 50 nebeských objektov
13,03 € 9 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 nebeských objektov – planét, hviezd i súhvezdí. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody.

Mindok Port Royal: Dobrodružstvo začína
11,71 € 9,90 €

Dobrodružstvo začína. Ste pripravení vyplávať? Ponorte sa do napínavého príbehu o piatich kapitolách, plných prekvapení a nečakaných zvratov, avšak v dôverne známej atmosfére hry Port Royal. Môžete medzi sebou súťažiť, alebo naopak ťahať za jeden povraz. Dokonca si môžete zahrať celý príbeh úplne sami! Táto hra je len rozšírenie.

ADC Blackfire Medveď WRR: Kartová hra
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vžite sa do kože medveďa Wrr a zabráňte zradným pirátom uskutočniť ich veľkolepý plán na ovládnutie knižného sveta! Preskúmajte nekonečný vesmír, Divoký západ či rozbúrené more a skompletizujte knihársky stroj skôr, než sa to podarí kapitánovi Crabsonovi.

Mindok 50 veselých hier do auta
7,36 € 7,10 €

Nemáte moc radi dlhé cesty autom? Natlačení medzi súrodencami a taškami, dlhé hodiny v dopravnej zápche a už asi stokrát ste hrali slovnú kopanú? Na ďalšiu cestu sa však môžete tešiť! Táto krabička ukrýva 50 hier, hádaniek a nápadov, vďaka ktorým sa všetky budúce cesty zmenia v pekný v zážitok!

ADC Blackfire Moje zlato!
11,90 €

Ahoj, námorníci! Poklady mora máte na dosah ruky! Vyhoďte kotvu, ponorte sa do hlbín, otvorte tajomné truhlice a vyneste poklady späť na palubu svojej lode. Avšak majte sa na pozore, nie ste jediní piráti, ktorí si na tieto úžasné poklady robia zálusk!

Mindok Machi Koro

Mindok Machi Koro

Hodnotenie: 3,5
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kto postaví najlepšie prosperujúce mesto? Zábavná a ľahká budovateľská hra. Je to jednoduché, čím viac stavieb vo svojom meste máte, tým vyššie príjmy môžete vo svojom ťahu získať. Dajte si ale pozor, aby vás o cenné zdroje nepripravili pomocou svojich stavieb súperi.

Bonaparte Pevnosť Fort

Bonaparte Pevnosť Fort

Hodnotenie: 3
10,54 € 8,90 €

jednoduchej kartovej hre Pevnosť Fort majú hráči za úlohu opevniť svoj rád. Očíslované karty ležia lícom nadol, hráči karty otáčajú a budujú múr. Niekomu sa karta nehodí, niekto iný na ňu už trebárs čaká. Víťazí ten, kto má ako prvý múr z 10 kariet.

Albi Šťastný zubáč

Albi Šťastný zubáč

Hodnotenie: 5
13,34 € 11,80 €

Vydajte sa proti prúdu s treskúcou zábavnou kartovou hrou Šťastný zubáč! Otočte kartu, zakričte, čo na nej je, a skúste čo najrýchlejšie nájsť spoluhráča, ktorého karta ukazuje rovnaký obrázok.

Mindok 50 kvetín
13,03 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 našich kvetín. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!

ADC Blackfire Munchkin - Zombíci
14,78 € 12,90 €

Samostatne hrateľné rozšírenie populárnej hry Munchkin. Ide o doteraz najpodivnejších a najbláznivejších Munchkinov! Budete zombie, ktoré vykopávajú dvere a požierajú mozgy. Nevyžaduje základné balenie hry Munchkin!

Albi Fazule

Albi Fazule

Hodnotenie: 5
13,40 € 12,90 €

Fazule sú hra o pestovaní fazulí. Cieľom hry je získať kombináciu kariet s čo najväčšou bodovou hodnotou. Aby toho hráči dosiahli musia obchodovať aj medzi sebou.