ADC Blackfire Dobble-34%

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 4,9
16,99 € 11,20 €

Akcia

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

ADC Blackfire Spiace kráľovné
11,73 € 10,48 €

Kto zobudí najviac kráľovien, vyhráva! Kráľovsky zábavná kartová hra pre 2 až 5 hráčov. Vhodné pre deti od 8 rokov.

ADC Blackfire Dobble 360°
26,80 € 21,90 €

Nová verzia hry Dobble, z ktorej sa vám zatočí hlava! Nový spôsob hry – karty nie sú vidieť v jednom okamihu, ale rotujú na otočnej základni! U hry idú nastaviť dve rýchlosti a prispôsobiť tak obtiažnosť. K výhre budú hráči potrebovať hlavne rýchle reflexy, pamäť ale aj zručnosť!

ADC Blackfire Veľryby ničia svet
13,40 € 12,40 €

Akcia

Rýchla kartová hra plná blafovania a humorných veľrýb. Staňte sa veľrybím generálom a postavte tú najsilnejšiu armádu, ktorá ničí svet. Majte sa však na pozore pred zradným ľudským superšpiónom!

Mattel Uno Emoji

Mattel Uno Emoji

Hodnotenie: 5
9,60 € 7,90 €

Vaša obľúbená hra teraz prichádza v dizajne populárnych Emoji! Cieľom je čo najrýchlejšie sa zbaviť všetkých svojich kariet tým, že postupne vyhadzujete karty zhodujúce sa s vrchnou kartou odkladacieho balíčka.

ADC Blackfire Výbušné mačiatka
22,90 € 18,90 €

Historicky najúspešnejšia hra na Kickstarteri! Výbušné mačiatka (Exploading kittens) je hra od Elana Leeho, Matthewa Inmana a Shanea Smalla, ktorá v roku 2015 zmenila históriu crowfundingových kampaní, keď na jej vznik prispelo vyše 219 000 ľudí. Exploding Kittens je mačacia verzia Ruskej rulety.

ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia
22,90 € 18,90 €

Výbušné mačiatka vytvorili Elan Lee (XBOX, args), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), ktorí prepísali históriu Kickstarter, keď v roku 2015 na ich projekt prispelo viac ako 219 000 backerov. Výbušné mačiatka sú extrémne strategickou verziou ruskej rulety (len s mačiatkami).

Mattel Uno karty

Mattel Uno karty

Hodnotenie: 4,9
8,20 €

Akcia

Nové akčné prepisovateľné karty pre dobrú zábavu! S novými UNO sa ti do rúk dostávajú 4 nové akčné karty. Karta „Výmena karty“ tí umožňuje vymeniť všetky svoje karty s ľubovoľne vybraným protivníkom a s kartou „prepis TO!“ si môžeš vytvoriť svoje vlastné pravidlá – jednoducho ich napíš na kartu ceruzkou číslo 2 (HB), po hre ich môžeš vygumovať a s každou ďalšou hrou si vytvoriť nové a nové pravidlá.

Albi Bang!

Albi Bang!

Hodnotenie: 4,8
13,40 € 12,36 €

Dramatická kartová hra s tematikou Divokého západu, kde cieľom je prežiť! Hráči na seba berú rôzne role bežné na divokom západe. Cieľom hry je vtipnou formou „vystrieľať“ role nepriateľské a prežiť. Hra je veľmi svižná plná komunikácie a humoru.

DINO Země Město cestovná spoločenská hra-15%
13,29 € 11,20 €

Akcia

Ukážte, že vám to stále páli. Obľúbená hra Země Město, ktorú ste hrali ako malé deti, sa vracia vo vylepšenej verzii, ktorá vás zaručene pobaví aj ako stredne náročných dospelákov. Hra je dodávaná v štýlovej plechovej krabičke.

ADC Blackfire Dobble KIDS

ADC Blackfire Dobble KIDS

Hodnotenie: 4,8
12,93 € 12,36 €

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Kids to je 30 rôznych zvieratiek, 30 kariet, 6 zvieratiek na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jedno zvieratko!

HASBRO Monopoly Deal CZSK

HASBRO Monopoly Deal CZSK

Hodnotenie: 4,6
7,10 €

Akcia

Kartová hra Monopoly prichádza v novom vydaní a s ešte efektívnejšími pravidlami, ktoré vás rýchlo dostanú do hry. Zahraj si Kartovú hru Monopoly a vyhraj len za 15 minút!

Mindok 50 koní a poníkov
9 € 7,90 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 koní a poníkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako spoznať svoje obľúbené zviera. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

Hodnotenie: 4,6
13,10 €

Akcia

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble 1–2–3 to sú čísla od 1–9 a tvary trojuholníkov, obdĺžnikov a štvorcov v rôznych farbách!

Bonaparte Grabolo, Postrehová kartová hra
8,60 €

Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby a čísla a tvoja ruka sa musí čo najskôr dostať na správnu kartu. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava. Grabolo nesklame na párty ani pri rodinnej hre.

DINO Monster box-26%

DINO Monster box

Hodnotenie: 5
11,70 € 8,60 €

Akcia

Postrehová hra Monster box, zabaví nielen deti. **Pravidlá **sú možno jednoduché, ale nie je to také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Hráči totiž karty musia počas ich skladania **rôzne **premiestňovať a otáčať, aby dosiahli svoj cieľ. Ten hráč, ktorému sa podarí získať **3 víťazné body, **vyhráva.

DINO Color chaos cestovná hra-20%
8,96 € 7,10 €

Akcia

Budete dostatočne pohotoví a zbavíte sa **svojich kariet rýchlejšie ako ostatní? Cieľom tejto hry je zbaviť sa ako prvý svojich kariet. Na kartách sú **nápisy farieb, ktoré však **nezodpovedajú **ich farebnému zobrazeniu.

HASBRO Kartová hra Pit CZ/SK-39%
14,21 € 8,60 €

Akcia

Ceľom obľúbenej kartovej hry Pit je pozbierať set deviatich odpovedajúcich kariet s komoditami. Hráč, ktorí pozbiera set ako prvý a zazvoní na zvonček, vyhráva kolo. Ten, kto ako prvý vyhrá tri kolá, sa stáva absolútnym víťazom hry.

Albi Sabotér

Albi Sabotér

Hodnotenie: 5
9,90 €

Sabotér je svižná karetní hra, založená na principu skrytých identit. Někteří hráči, představující trpaslíky se snaží pomocí karet tunelů prokopat ke zlatému valounu, zatímco jiní – sabotéři – se jim snaží tento úkol hatit.

Albi Bang! Zlatá horúčka

Albi Bang! Zlatá horúčka

Hodnotenie: 4,8
11,90 € 11,23 €

Bang! Zlatá horúčka je rozšírenie, ku ktorému potrebujete základnú hru Bang! Nastala zlatá horúčka! Najrýchlejší pištoľníci môžu v hre vyryžovat veľa zlata. Kto má zlato, môže si nakúpiť užitočné vybavenie, ktoré môže pomôcť pri prestrelkách. Je však potrebné mať sa na pozore pred tieňovými pištoľníkmi.Hra je v českom jazyku

DINO Rapido

DINO Rapido

Hodnotenie: 3
11,70 € 9,90 €

So zvieratkami si deti vždy užijú srandu. Výnimkou nie je ani hra, pri ktorej svojich zvieracích kamarátov hľadajú na kartičkách. Kto **ako prvý **uhádne, ktoré zviera na obrázku chýba, ten si kartu môže vziať. Kto má najviac kartičiek, vyhráva.

Bonaparte Grabolo Junior

Bonaparte Grabolo Junior

Hodnotenie: 4,9
8,60 €

Detská verzia obľúbenej hry Grabolo je tu. Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby obrázka zvieratka. Preto je hra odporúčaná i pre malé deti, ktoré už rozoznajú zvieratká. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava pri hľadaní správnych kombinácií.

DINO Faunatastic

DINO Faunatastic

Hodnotenie: 3
8,96 € 7,90 €

Karty sú obojstranné, **pričom predná strana kariet zobrazuje zviera s jeho charakteristikami. Zadná strana ukazuje 3 náhodné charakteristiky, ako je popísané na nasledujúcej strane. Princípom hry je **priraďovanie vlastností a typických znakov k správnemu zvieraťu.

DINO Unicorns cestovná hra
8,96 € 7,90 €

Máte doma malého tárajka, ktorý nevydrží chvíľu potichu? Potom je tu hra presne pre neho. Pri obracaní kariet **sa totiž musí vždy vykríknuť, keď pozná správnu odpoveď. Cieľom hry je nájsť **zvieratkorožca,ktorý sa zobrazí presne toľkokrát, koľkokrát je zobrazené na zadnej strane nasledujúcej karty.

Albi Na drôte

Albi Na drôte

Hodnotenie: 5
9,20 € 8,90 €

Na drátě je zábavná a rychlá karetní hra, kterou ani nebudete chtít uklidit ze stolu. Můžete ji nosit v kapse, vysvětlíte ji za šedesát vteřin, odehrajete za patnáct minut a nezáleží na tom, jestli hrajete dva, tři nebo čtyři.

Albi Gobbit

Albi Gobbit

Hodnotenie: 4,9
15,25 € 10,11 €

Zbesilý súboj o potravu, kde sa snažíte uloviť zvieratá, ktoré sú nižšie v potravinovom reťazci a ubrániť svoje zviera, aby sa nestalo korisťou krvilačných útočníkov.

DINO Lúka ako vyšitá rodinná hra-23%
19,53 € 15 €

Akcia

Hra s nevšedným textilným herným plánom, ktorý predstavuje lúku plnú kvetov. Hráči sa striedajú v prevliekaní šnúrok a snažia sa tak pre seba získať kvetinky. Hru komplikujú lúčna zvieratká.

Albi Ježkove oči

Albi Ježkove oči

Hodnotenie: 5
11,07 € 9,90 €

Zábavná kartová hra, v ktorej zbierate karty rovnakých farieb. Mať dve karty je perfektné, tretia karta vám prinesie záporné body. Víťazí hráč s najväčším počtom bodov. Jednoduchý princíp a krátka herná doba zaručí skvelú zábavu až pre štyroch hráčov.

Mindok 50 experimentov na doma i na chatu
9 € 7,90 €

Už ste niekedy premýšľali, čo sa deje, keď sa idú gumové medvedíky kúpať, ako kvety pijú alebo prečo sa tu a tam po daždi na oblohe objaví dúha? A vedeli ste, že zo slanej vody môžete urobiť sladkú a že maličký hrášok má vlastne obrovskú silu? Neváhajte a začnite objavovať vďaka tejto hre!

ADC Blackfire Fast Flip
16,61 € 10,48 €

Zahrajte si s deťmi hru pri ktorej si precvičia reakcie a rozpoznávanie. Hra je určená až ôsmim hráčom od siedmich rokov veku. Zábavu si s ňou ale užijú aj podstatne starší hráči. Vďaka kovovej krabičke je hra vhodná aj na cesty.

Mindok 50 veselých hier na cesty
9 € 8,60 €

Koniec nudy na dlhých cestách! Táto zbierka jednoduchých a zábavných hier vám ponúka skvelé spôsoby, ako si skrátiť pomaly bežiaci čas pri cestovaní. Na každej karte v tomto balení, ktoré sa ľahko zmestia do každej batožiny, nájdete jednu príjemnú hru pre jedného či viacerých hráčov.

ADC Blackfire DoDeLiDo

ADC Blackfire DoDeLiDo

Hodnotenie: 5
8,86 € 7,85 €

Zábavná svižná kartová hra Dodelido, v ktorej rozhoduje rýchlosť myslenia. Hráč, ktorý sa chce ako prvý zbaviť všetkých svojich kariet, musí rýchlo myslieť a povedať ten správny výraz. Nič jednoduchšie snáď už byť ani nemôže. Ak sa na scéne neobjaví pomalá korytnačka alebo krokodíl s vycerenými zubami!

ADC Blackfire QuiZoo
15,48 € 11,90 €

QuiZoo je postrehová hra u ktorej hráči musia preukázať svoje zvieracie vedomosti! Ktoré zviera je najväčšie? A ktoré najpomalšie? Hráči majú za úlohu čo najrýchlejšie uhádnuť zviera zo zadania. Využi svoje zvieracie vedomosti a vyhraj!

Piatnik High Voltage

Piatnik High Voltage

Hodnotenie: 5
7,73 € 7,50 €

Akcia

Pozor! Vysoké napätie! High Voltage je jednoduchá a rýchla kartová hra, v ktorej vyhráva ten, kto sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet. Elektrizujúca blesková hra s jednoduchými pravidlami a rýchlym odkladaním kariet.

REXhry Lotos
21,58 € 17,90 €

Lotos je kartová hra, v ktorej hráči skladajú kvety rôznych kvetín a bojujú medzi sebou o nadvládu nad nimi. Hráči vo svojich ťahoch môžu prikladať okvetné lístky či využívať svojich hmyzích pomocníkov na posilnenie svojho vplyvu na jednej z kvetín. Hra má originálny grafiku a je veľmi príjemná pre hranie o dvoch hráčoch.

Albi Európa, otázky a odpovede (v slovenčine)
28,90 € 22,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto vedomostná hra nadväzuje na úspešné Slovensko – otázky a odpovede a je vo verzii Európa v slovenčine Nájdete tu 2400 otázok rozdelených do šiestich okruhov. Hra je určená pre 2 – 6 hráčov od 12 rokov.

ADC Blackfire Túry Múry
9,35 €

Klamať sa nemá. Ani podvádzať sa nemá. Ak teda nehráte hru Túry Mory, v ktorej to bez podvodov nejde. Ale aj podvody sa riadia pravidlami, tak sa ponorte do hry a nekončiacej zábavy a objavte svet túr múr.

Albi Mesto duchov

Albi Mesto duchov

Hodnotenie: 4,7
11,60 € 9,35 €

Mesto duchov obsahuje v jednej krabičke dve rozšírenia ku hre Bang! Sú to Dodge City a High Noon. Mesto duchov sa nedá hrať samostatne, iba so základnou hrou Bang!

ADC Blackfire Kto to bol?
11,50 € 9,90 €

Zábavná kartová hra pre celú rodinu! „Môj papagáj to hovienko do obývačky neurobil. Myslím si, že to bol králik!“ Čoby hrdého majiteľa malého huňatého králička je povinnosťou hráča sa ho okamžite zastať a hodiť vinu na nejakého ďalšieho maznáčika.

Albi Dominion

Albi Dominion

Hodnotenie: 4,9
35,96 € 30,39 €

Vstúpte do sveta plného napínavých dobrodružstiev. Vytvorte si svoje vlastné domínium, ktoré sa bude skvieť zlatom, provinciami, obyvateľmi, veľkým hradom a ďalšími stavbami.

ADC Blackfire Ligretto - ČERVENÁ
8,11 € 7,90 €

Akčná a zábavná kartová hra. Ligretto Modrá je farebným variantom populárnej hry Ligretto. Hráči sa snažia zbaviť svojich kariet čo najrýchlejšie a vyložiť ich na stôl, avšak pretože hrajú všetci naraz, o napätie nie je núdza.

Albi Fazule

Albi Fazule

Hodnotenie: 5
13,40 € 12,36 €

Fazule sú hra o pestovaní fazulí. Cieľom hry je získať kombináciu kariet s čo najväčšou bodovou hodnotou. Aby toho hráči dosiahli musia obchodovať aj medzi sebou.

Bonaparte Fingo

Bonaparte Fingo

Hodnotenie: 4,4
10,39 € 7,48 €

Výskúšaj svoj postreh so súperom v tejto kontaktnej postrehovej hre. Víťazia rýchlejšie oči, mozog a ruky. Hľadaj zhodu. Prsty na tvojich rukách sa musia zhodovať s kartami. Nájsť čo hľadáš nie je jednoduché, ale o to väčšia je zábava.

ADC Blackfire Blafuj

ADC Blackfire Blafuj

Hodnotenie: 3,6
8,48 € 6,90 €

Blafovacia kartová hra s obrázkami zvieratiek. Oblafni svojich spoluhráčov a možno, že vyhráš! Hráči sa snažia „podstrčiť“ ostatným čo najviac svojich kariet. Hráč ponúka jedno zo svojich zvieratiek akémukoľvek protihráčovi, pričom samozrejme neukáže, aké zvieratko na karte naozaj je.

Mindok 50 druhov hmyzu a pavúkov
9 € 7,90 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 druhov hmyzu a pavúkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o hmyze!

Albi Bobrí klan

Albi Bobrí klan

Hodnotenie: 5
11,50 € 9,90 €

Samostatne hrateľné rozšírenie pre hru Bobria banda. Do hry pridáva nový element v podobe bobrích hrádzí, v ktorých si budete ukrývať svoje karty – a hodia sa ako karty s vysokou, tak karty s nízkou hodnotou.

ADC Blackfire Munchkin

ADC Blackfire Munchkin

Hodnotenie: 4,4
15,96 € 13,11 €

Posledný kus za túto cenu!

Kartová hra Munchkin je paródiou na zložité hry na hrdinov. Kombinácia zábavných textov, prepracovaného herného sveta i krásnych animácií vás dostane. Kto hovoril, že musíte u hier na hrdinov tráviť hodiny svojho času, pripravovať dobrodružstvo a prečítať hromady pravidiel?

ADC Blackfire Ligretto - ZELENÁ
8,23 €

Akčná a zábavná kartová hra. Ligretto Modrá je farebným variantom populárnej hry Ligretto. Hráči sa snažia zbaviť svojich kariet čo najrýchlejšie a vyložiť ich na stôl, avšak pretože hrajú všetci naraz, o napätie nie je núdza.