Piatnik CINK Party-47%

Piatnik CINK Party

Hodnotenie: 4,5
11,69 € 6,10 €

Výpredaj

Zábavná hra CINK pre každú párty. Jeden hráč po druhom otáča karty, a ktorý z nich uvidí dve, ktoré sa k sebe hodia, zacinká. Hra trénuje postreh a koncentráciu. Vhodná pre deti od 8 rokov.

Piatnik Memo Palace-34%
19,51 € 12,80 €

Výpredaj

Zábavná hra na tréning pamäti a slovného prejavu. Táto hra je založená na vytváranie jednoduchých príbehov, ktoré majú uľahčiť hráčom zapamätať si umiestnenie predmetov v rôznych miestnostiach. Vhodné pre deti od 5 rokov.

Mattel Pľuvajúca alpaka-42%
27,12 € 15,50 €

Výpredaj

Túto zábavnú detskú hru si zamilujú malí aj veľkí. Pravidlá sú jednoduché. Striedajte sa v pokladaní nákladu na chrbát alpaky. Avšak má to jeden háčik. Pozorne si **strážte čas, pretože táto roztomilá alpaka je čas od času trochu prchká. Ak vám vyprší čas, než stihnete umiestniť svoj náklad, čaká vás od alpaky **pekná spŕška.

Mattel Na naháňačku so zombíkmi-38%
27,12 € 16,70 €

Výpredaj

Táto klasická hra založená na rýchlom kreslení je skvelou voľbou pre malých aj veľkých. Jednoducho si vezmite kartu, chopte sa priloženej ceruzky a papiera a snažte sa čo najpresnejšie nakresliť slovo na karte, aby ho vaši spoluhráči uhádli. Ten kto kreslí, sa musí vzdať všetkých slov.

Albi V kocke! Svet Sk-14%

Albi V kocke! Svet Sk

Hodnotenie: 5
15,90 € 13,60 €

Výpredaj

Pre jedného a viac hráčov od osem rokov. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Cieľ hry: nazbierať za desať minút čo najviac kariet.

HASBRO spol. hra Operácia-33%
27,98 € 18,70 €

Výpredaj

Detská hra pre šikovné ruky. Operujte pacienta Sama tak, aby ste sa nedotkli jeho vnútorných stien a nerozsvietili jeho nos. Hra je sprevádzaná zvukovými efektami. So Samom zažijete veľa zábavy.

Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia
18,90 € 16,90 €

Spoločenská hra Activity Junior Turbo je pokračovaním úspešnej hry Activity Junior. Oproti staršej verzii Activity Junior má hra Turbo navyše časovač, ktorý podstatne urýchli hru.

Piatnik Tik Tak Bum Junior
16,70 € 14,50 €

Rýchla slovná hra Tik Tak Bum Junior podporuje kreativitu, spontánnosť a slovnú zásobu. Zapni bombu, odkry kartu, povedz slovo, ktoré súvisia s obrázkom na karte a odovzdaj rýchlo tikajúci bombu ďalšiemu hráčovi.

EP LINE Cool Games Lovec duchov 3D
50,76 € 39,20 €

Užite si veľa zábavy s touto jedinečnou hrou pre celú rodinu. Oživte kostlivca, nastavte obtiažnosť hry, nabite pištoľ a buďte v strehu. Nová originálna spoločenská hra Vás zabaví na dlhé hodiny.

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking - SK
32,64 € 27,52 €

Slovenská verzia obľúbenej hry v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking CZ-57%
39,59 € 16,70 €

Výpredaj

Obľúbená hra v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

ADC Blackfire Nakŕm psíkov!
22 €

Rýchla hra pre celú rodinu, ktorá preverí váš postreh a prinesie hodiny zábavy! Je čas na kŕmenie psíkov! Získaj pre svojho psíka čo najviac kociek, než tí ostatní všetko zjedia! Akonáhle miska pretečie, guľôčky sa rozkutálí na všetky strany.

Granna Príšerky zo skrine

Granna Príšerky zo skrine

Hodnotenie: 4,5
11,40 €

Príšerky zo skrine je nová strašidelne detská hra. Večer vyzerá svet úplne inak. Na stenách sa objavujú tajomné tiene, pod posteľou číhajú strašidlá a príšerky … Hra bola nominovaná na HRU ROKA v kategórii detských hier.

DINO Poď sa hrať Krtko detská spoločenská hra
8 € 6,70 €

Detská obľúbená hra s Krtkom a kamarátmi. Pri hre ich sprevádzajú veselé ilustrácie od pána Milera. Pravidlá hry sú rovnaké ako u Človeče, nehnevaj sa. Hracia kocka však namiesto bodov obsahuje obrázky, ktoré sú tiež na políčkach herného plánu.

DINO Veselé hry s Krtkom
15,50 € 13,70 €

Zahrajte si s deťmi hru z vašej mladosti, Klobúčik hop! Cieľom je trafiť sa vystreleným farebným klobúčikom do správneho farebného poľa. Táto zábavná hra pobaví ako deti, tak i dospelých.

DINO Klobúčik hop

DINO Klobúčik hop

Hodnotenie: 4,5
7,73 € 7,30 €

Výpredaj

Zahrajte si s deťmi hru z vašej mladosti, Klobúčik hop! Cieľom je trafiť sa vystreleným farebným klobúčikom do správneho farebného poľa. Táto zábavná hra pobaví ako deti, tak i dospelých.

EFKO HRY Pre predškolákov
14,78 € 12,90 €

Veľký súbor hier pre vekovú skupinu detí od 4 rokov, ktoré plnohodnotne využijú širokej ponuky 11 vzdelávacích hier. Obsah balenia je bohatý nielen z hľadiska samotného vybavenia, ale tiež vďaka premyslenému systému možnosťí univerzálneho využitia pomôcok pre viacero hier a úloh. Deti si zábavnou formou precvičujú rôzne zručnosti.

Piatnik Honeycombs

Piatnik Honeycombs

Hodnotenie: 4,5
19,51 € 16,90 €

Zábavná hra na spôsob domina Honeycombs je super zábava pre celu rodinu. Cieľom tejto hry je zložiť čo najviac obrázkových doštičiek tak, aby sa z každej strany prepojili rovnaké motívy obrázkov. Preverte svoj postreh a schopnosť kombinovať. Vhodná pre hráčov od 7 rokov.

Albi V kocke! Dinosaury 2. vydanie CZ verzia
16,80 € 14,90 €

V kocke dinosaury je desaťminútová hra na precvičenie pamäti a poznávanie dinosaurov, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Zábavná hra je určená pre jedného a viac hráčov, takže si zahrá celá rodina.

Albi Osadníci z Katanu - Junior
28,20 € 23,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Dosková hra pre deti Osadníci z Katanu z prostredia ostrova Katan, kde budete stavať pirátske skrýše a okolo sa budú preháňať vaše rýchle lode. K stavbe lodí a skrýš budete potrebovať cenné zásoby, ktoré možno na ostrovoch získať. Zvíťazí ten pirát, ktorý ako prvý postaví na ostrovoch sedem svojich brlohov.

Alexander Zamotaj sa! společenská hra
14,90 €

Skvelá zábavná hra na von aj do obývačky. Roztáčajte dve káče so symbolmi a pokladajte ruky a nohy na obrázky podľa pokynov rozhodcu. Deti si preťahujú a precvičujú svoje telo formou hry. Vyhráva ten ohybnejší, s väčšou rovnováhou a múdrejší.

Mindok Deti z Carcassonne
19,99 € 19,10 €

Skvelá zábava na hrade Carcassonne! Celosvetovo preslávenú hru Carcassonne si teraz môžu zahrať deti už od 4 rokov spoločne so svojimi rodičmi.

HASBRO hra Hádej Kdo? SK - nová edice-42%
24,17 € 14 €

Výpredaj

Si muž? Si žena? Máš dlhé vlasy? Dosková hra Hádaj Kto? SK – nová edícia je nástupcom známej hry od spoločnosti Hasbro. Hra má rozšírené možnosti, ale základný princíp zostáva stále rovnaký – cieľom hry je uhádnuť obrázok osoby protihráča skôr, ako on uhádne ten váš. Pýtajte sa otázkami, na ktoré je možné odpovedať iba ÁNO alebo NIE!

DINO Z rozprávky do rozprávky Retro edícia
14,44 € 12,88 €

Špeciálna retro edícia **obľúbenej hry Z rozprávky do rozprávky v pôvodnom dizajne s unikátnymi **drevenými figúrkami. Pri hre, v ktorej vždy zvíťazí dobro nad zlom, si deti precvičia pozornosť a sústredenie.

DINO Dostihy a stávky Junior
13,99 € 11,80 €

Detský variant najúspešnejšej českej hry Dostihy a stávky. Hráči nakupujú svoje poníky a ďalšiu potrebnú konskú výbavu. Táto hra prinesie nielen zábavu, ale tiež zoznámi deti s hodnotou peňazí a precvičuje počítanie.

DINO HRA FROZEN II

DINO HRA FROZEN II

Hodnotenie: 5
10,30 €

Vydajte sa s Elzou, Annou z rozprávky Ľadové kráľovstvo II. a ich kamarátmi do magického lesa, plného čarovnej energie. Pomôžte im spojiť štyri čarovné elementy vody, ohňa, zeme a vetra, aby ste zachránili kráľovstvo Arendellské pred prastarou mágiou.

Albi Cortex pre deti

Albi Cortex pre deti

Hodnotenie: 5
15,45 € 13,70 €

Detský variant unikátnej vzdelávacej hry Cortex je vhodná pre deti už od 6 rokov. V hre budú deti čeliť 8 rôznym typom úloh. Precvičia si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu.

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

Hodnotenie: 4,5
12,91 € 11,80 €

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble 1–2–3 to sú čísla od 1–9 a tvary trojuholníkov, obdĺžnikov a štvorcov v rôznych farbách!

Albi V kocke! Stolová hra CZ
27,74 € 25,50 €

Zistite, kto si vo vašej rodine zaslúži prezývku „múdra hlava“. Nemusí ním byť ten, o ktorom si to myslíte. Nový prírastok do radu hier V kocke !, tentoraz ako stolová hra. Precvičte si pamäť, postreh, vedomosti a získajte jednu kartu z každej kategórie. Hra obsahuje celkovo 160 nových kariet s ôsmimi rôznymi témami.

Piatnik Activity Junior CZ verzia
17,99 € 16,90 €

Spoločenská detská hra Activity Junior je plná zábavy rozširujúca slovnú zásobu a fantáziu, pre deti približne od 8 rokov. Podobne ako u všetkých verzií hry Activity, aj tu ide o vysvetlenie pojmov slovami, kresbou a pantomímou. Podporuje rozvoj pohotových reakcií a schopnosť slovného i mimoslovného vyjadrovania.

Piatnik Hello Dino

Piatnik Hello Dino

Hodnotenie: 4,5
23,30 € 21,20 €

No teda !? Čo to je v tom dinosaurom hniezde za neporiadok? Nezbedné dinosaurie mláďatá si neustále medzi sebou vymieňajú svoje miesta a spôsobujú zmätok. Šikovným rozmiestnením dinosauríkov do správnej časti hniezda im pomôžete premeniť chaos v poriadok. Kto z hráčov si najlepšie zapamätá, v akom vajci sa schováva dinosaurík?

Mac Toys Hladné rybičky

Mac Toys Hladné rybičky

Hodnotenie: 4,5
11,40 €

Svižná a veselá hra Hladné Rybičky zaujme každé dieťa. Skvelá hra na precvičenie postrehu prináša veľa zábavy. Vyber si rybársky prút a nachytaj čo najviac rybičiek.

ADC Blackfire Ticket to Ride Junior (1/6)
38,21 € 34,10 €

Veselá zábava pre celú rodinu a pre všetkých milovníkov vlakov a cestovných poriadkov. Zbierajte karty rôznych farieb a použite ich pre vyslanie vašich vlakov na železničnej trati, získajte lístky a vyhrajte. Nastúpte a zažite úžasné železničné dobrodružstvo naprieč Európou!

Granna Dúha

Granna Dúha

Hodnotenie: 5
9,90 €

Zaujímavá hra s dúhovou hracou plochou a s rôznofarebnými žetónmi učí malé deti poznávať farby a pomenovávať predmety či zvieratká. Kto ako prvý nájde všetky správne farebné predmety?

Bonaparte Grabolo Junior

Bonaparte Grabolo Junior

Hodnotenie: 5
8,60 €

Detská verzia obľúbenej hry Grabolo je tu. Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby obrázka zvieratka. Preto je hra odporúčaná i pre malé deti, ktoré už rozoznajú zvieratká. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava pri hľadaní správnych kombinácií.

DETOA Šach a dáma drevo spoločenská hra v krabici 35x23x4 cm
19,86 € 17,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Šach s dámou. Byť o krok napred je veľkou výhodou a je na čase túto schopnosť rozvíjať už v rannom veku. Premýšľaj, aký ťah má súper pripravený a zamedzí mu v tom, aby ťa porazil.

Mattel Scrabble Junior CZ

Mattel Scrabble Junior CZ

Hodnotenie: 4,5
23,99 € 22 €

Junior Scrabble je stolná hra pre 2–4 hráčov upravená pre deti, kedy spoznávajú písmená a ešte nevedia čítať alebo s čítaním začínajú. Hrací plán je obojstranný. Umožňuje tak hru úplným začiatočníkom pomocou obrázkov a predpísaných slov.

DETOA Domino

DETOA Domino

Hodnotenie: 5
7,39 € 7,10 €

Sada dominových kociek, určená pre celý rad dominových hier, ako je Klasické domino, Blesk, alebo Bergen. Kocky sú drevené a v krabičke je 55 kusov. Hra je vhodná pre celé rodiny, aj deti od troch rokov veku.

Mindok Mlsné myšky

Mindok Mlsné myšky

Hodnotenie: 5
23,90 €

Detská hra, ktorá baví celú rodinu. Štyri myšie rodiny sa vydávajú na cestu do syrového kráľovstva. Cesta bude veľmi nebezpečná, pretože myšky prenasleduje veľká hladná mačka. V tejto hre si precvičíte koordináciu pohybov niekoľkých figúrok, strategické myslenie, útek pred mačkou. A hlavne zažijete veľa zábavy!

EFKO Moje prvé hry

EFKO Moje prvé hry

Hodnotenie: 4,5
11,99 € 10,20 €

Komplexný súbor hier pre deti od troch rokov. Hry pomáhajú zlepšiť jemnú motoriku, pamäť aj postreh, zoznamuje deti s abecedou a základnými číslovkami. Jednotlivé prvky sa prevažujú a vytvárajú ďalšie hry a ich varianty.

DETOA Maxi Človeče nehnevaj sa
12,70 €

Snáď všetci sme ho hrali. Človeče nehnevaj sa v MAXI spracovaní. Hra je vhodná pre deti od 3 rokov a cieľom každého hráča je doviesť svoje 4 figúrky zo štartového do cieľového domčeka.

EFKO Dlhý, Široký a Bystrozraký
19,32 € 16,61 €

Dlhý, Široký a Bystrozraký je detská hra na motívy známej rozprávky. Vyhráva ten, kto ako prvý absolvuje neľahkú cestu za princeznou. Hráči sa čoby jedna z rozprávkových postáv snažia dostať za pomoci hodu kockou do cieľa.

L.O.L. Surprise! Hra s vodnými šiframi
27,30 € 23,90 €

Panenky L.O.L. Surprise! prichádzajú za tebou a tvojimi kamarátkami s novou hrou s vodnými šiframi. Hraj za jednu z obľúbených LOL bábik – Splash Queen, Kitty Queen, Neon QT alebo Ms. Punk. V priebehu hrania tejto LOL spoločenskej hry si užiješ veľa zábavy!

EP LINE Cool games Chyť hviezdu
38,81 € 28,47 €

Staňte sa kúzelnou vílou a pochytajte všetky hviezdy na nočnej oblohe. Počujete to cinknutie? To ste chytili hviezdu! Vyzvite na súboj kamarátku. Ktorá z vás má lepší postreh?

DINO Krtkova záhradka spoločenská hra v krabici 33x23x4 cm
19,86 € 13,70 €

Dino Krtkova záhradka detská hra. Hra novej generácie, ktorá spája cielený rozvoj schopností dieťaťa s voľnou zábavou. Krtkova záhradka je hra, kde hráči postupujú podľa hodu farebnou kockou po priestorovom hernom pláne a postupne prechádzajú štyri ročné obdobia, ku ktorým hľadajú správne symboly.

Albi Party Alias Junior 2. vydanie CZ
18,48 € 16,90 €

Nová detská hra Párty Alias Junior 2. vydanie. Dokážete vlastnými slovami opísať rozprávkovou bytosť alebo zviera, bez toho aby ste vyzradili správny názov? Trúfnete si pantomímou predviesť povolania alebo predmet tak, aby ho uhádli vaši kamaráti?

Granna Ranč

Granna Ranč

Hodnotenie: 4,5
20,99 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kupujte pastviny, chovajte zvieratá, zväčšujte stádo, zvyšujte svoj zisk! Úspešná matematicko-logická hra je ideálna pre pokročilých hráčov, pretože poskytuje viac rozhodovacích možností.

ADC Blackfire Dr.Heuréka
22,13 € 20,40 €

Budete pomáhať s laboratórnymi úlohami prelievaním látok zo skúmavky do skúmavky bez toho, aby ste sa ich dotkli holou rukou. Presuňte látky rýchlejšie než vaši protivníci, aby ste dokázali, že práve vy ste tým najšikovnejším vedcom v laboratóriu!