ADC Blackfire Spiace kráľovné
11,73 € 10,48 €

Kto zobudí najviac kráľovien, vyhráva! Kráľovsky zábavná kartová hra pre 2 až 5 hráčov. Vhodné pre deti od 8 rokov.

ADC Blackfire Zombie Kids: Evolúcia-25%
23,49 € 17,60 €

Akcia

Do vašej školy sa dobývajú zombie! Stretnite sa spoločne s priateľmi pri tejto kooperatívnej hre a vymyslite stratégiu, ako sa raz a navždy vysporiadať s tými odpornými príšerami! Čím viac budete hrať, tým viac sa vaša hra premení.

ADC Blackfire Igloo mania
11,20 €

Akcia

Eskimák Eddie si postavil iglu, ale všeteční tučniaci mu ho stále rozoberajú! Staňte sa tučniakom a skúste z iglu odobrať čo najviac blokov, bez toho aby si toho Eskimák všimol. Komu iglu spadne, ten prehral!

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking CZ
39,59 € 18,75 €

Obľúbená hra v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

Mattel Pľuvajúca alpaka-37%
27,12 € 16,90 €

Akcia

Túto zábavnú detskú hru si zamilujú malí aj veľkí. Pravidlá sú jednoduché. Striedajte sa v pokladaní nákladu na chrbát alpaky. Avšak má to jeden háčik. Pozorne si **strážte čas, pretože táto roztomilá alpaka je čas od času trochu prchká. Ak vám vyprší čas, než stihnete umiestniť svoj náklad, čaká vás od alpaky **pekná spŕška.

Woody Rybičky s udičkou - magnetická hra
13 €

Drevený prútik s magnetom zaveseným na povrázku, na ktorý sa musia nachytať rybičky. Hra rozvíja dieťa v dvoch fázach. Jednak ide o súťaživú hru, kto naloví pomocou magnetiek pripevnených na udičkách viac rybičiek a jednak vedie dieťa k premýšľaniu, kedy má za úlohu zložiť rybičky tak, aby do seba znova zapadali.

Piatnik CINK Party

Piatnik CINK Party

Hodnotenie: 4,9
11,69 € 7,85 €

Zábavná hra CINK pre každú párty. Jeden hráč po druhom otáča karty, a ktorý z nich uvidí dve, ktoré sa k sebe hodia, zacinká. Hra trénuje postreh a koncentráciu. Vhodná pre deti od 8 rokov.

Mattel Na naháňačku so zombíkmi-37%
27,12 € 16,90 €

Akcia

Táto klasická hra založená na rýchlom kreslení je skvelou voľbou pre malých aj veľkých. Jednoducho si vezmite kartu, chopte sa priloženej ceruzky a papiera a snažte sa čo najpresnejšie nakresliť slovo na karte, aby ho vaši spoluhráči uhádli. Ten kto kreslí, sa musí vzdať všetkých slov.

Piatnik Memo Palace
19,51 € 14,90 €

Zábavná hra na tréning pamäti a slovného prejavu. Táto hra je založená na vytváranie jednoduchých príbehov, ktoré majú uľahčiť hráčom zapamätať si umiestnenie predmetov v rôznych miestnostiach. Vhodné pre deti od 5 rokov.

Alexander Prečítam Tí, mami
9,35 €

Prečítam ti mami je vzdelávacia hra pre deti, ktorá zábavným a originálnym spôsobom uľahčí výučbu čítania. Deti sa snažia z farebných dielikov čo najrýchlejšie zostaviť obrázky a následne prečítať.

Alexander didaktická spoločenská hra -Slova
6,72 €

Známa spoločenská hra, určená pre dobrú zábavu dvoch a viac hráčov. Didaktická hra sova pre predškolákov a prváčikov ktorí sa naučia písmenká rýchlejšie a zábavne, formou zaujímavej hry.

Albi V kostce! Česká republika
16,80 € 14,90 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti alebo čo všetko si zapamätáš za 10 sekúnd? Zoznámte sa s naším hlavným mestom pomocou hry. Na 70 kartičkách sú zobrazené najznámejšie pražské pamiatky, zaujímavosti, udalosti a osobnosti spojené s Prahou. To všetko sa dozviete s touto svižnou zábavnou hrou pre celú rodinu.

Albi Moje prvé Česko

Albi Moje prvé Česko

Hodnotenie: 4,6
27,99 € 21,90 €

Moja prvé Česko je zábavná vzdelávacia hra nadväzujúca na veľký úspech hry Česko junior. 2 000 otázok tentoraz rozdelených do 2 úrovní obtiažnosti, a tak si hru budú môcť so školákmi zahrať aj predškoláci.

Albi Vie prasa lietať? CZ verzia
13,86 €

Vynikajúci a poučná hra Vie prasa lietať? V cestovnej verzii. Hra so zvieratami pre celú rodinu vrátane tých najmenších. Úlohou hry je správne priradiť zvieratám určité vlastnosti. Znáša vtákopysk vajcia? Žije chobotnica v noci? Má kapor zuby? Vie prasa lietať? No to sa vie, že nie !!! Ale vedieť o zvieratách všetko nie je tak úplne jednoduché.

Alexander Písmenkobranie spoločenská hra
8,85 € 7,90 €

Písmenkobranie je zábavná slovná hra. Úlohou hráčov je skladať slová z vyžrebovaných kociek, ktoré navliekajú na povrázky. Hra pomáha deťom rozširovať ich slovnú zásobu.

Alexander Zábavné slabiky

Alexander Zábavné slabiky

Hodnotenie: 4,8
10,90 € 7,85 €

Náučná hra pre deti od 5rokov, ktorá rozvíja fonémový sluch. Zameriava sa aj na zrakovo, sluchovo, pohybovú koordináciu a sluchovú koncentráciu, ktoré sú veľmi dôležité pri výučbe čítania a písania. Učí tiež dodržiavať dohodnuté pravidlá.

Albi V kostce! mini První čísla
9,35 €

Zábavná hra podporujúca rozvoj predškolákov. Je určená pre deti od 3 rokov a obsahuje 24 obojstranných kariet na ktorých sa deti hravou formou zoznámia so základnými číslami. Rub a líce kariet je ľahko odlišné a deti si tak trénujú svoje kognitívne funkcie. Hra je v českom jazyku.

VISTA Drobček! Ukáž!, čo vieš?
34,50 € 22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Budeš múdrejší ako múdra sova? Táto vedomostná hra obsahuje celkovo 128 obrázkových otázok zo 16 okruhov. Ak nebudeš poznať správnu odpoveď, múdra sova ti ju zodpovie.

Alexander Poviem Ti, mami didaktická hra
8,23 €

Spoločenská hra Poviem ti mami je didaktická hra pre deti od troch rokov. Princíp hry spočíva v správnom zostavení kariet tak, aby vznikol logický príbeh.

VISTA Žiačik ukáž, čo vieš?
34,50 € 22,90 €

Vedomostné hra, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Zabaví celú rodinu! Porovnajte si svoje zručnosti z celkom 14tich okruhov.

Albi V kostce! Dinosauři 2. vydanie CZ verzia
16,80 € 14,99 €

V kocke dinosaury je desaťminútová hra na precvičenie pamäti a poznávanie dinosaurov, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Zábavná hra je určená pre jedného a viac hráčov, takže si zahrá celá rodina.

Alexander Vyslov slová

Alexander Vyslov slová

Hodnotenie: 5
7,85 €

Vyslov slová je logopedická hra, ktorá má za cieľ rozvoj reči u detí v predškolskom veku a na prvom stupni základnej školy. Pomáha s vyslovovaním písmen „S“, „C“ „Z“, „Š“, „Č“, „Ž“. Počas hry sa deti učia zábavným spôsobom vyslovovať slová s problematickými hláskami, cvičíiapostreh, vnímanie, myslenie a pozornosť.

Albi iKnow Junior

Albi iKnow Junior

Hodnotenie: 5
23,20 € 22,90 €

Populární mechanismus hry iKnow ve variantě pro mladší hráče. Hráči mohou využít nápovědu a dokonce si navzájem pomáhat a profitovat z pomoci druhému. Obsahuje i obrázková zadání.

Albi V kostce! mini První barvy
9,22 € 8,98 €

Zábavná hra podporujúca rozvoj predškolákov. Je určená pre deti od 3 rokov a obsahuje 24 obojstranných kariet na ktorých sa deti hravou formou zoznámia so základnými farbami. Rub a líce kariet je ľahko odlišné a deti si tak trénujú svoje kognitívne funkcie. Hra je v českom jazyku.

Lisciani Čísla a počty
9,67 € 8,90 €

Nauč sa hravou formou počítať s podporou zvieratiek! Poskladaj žirafu a zoznám sa s prvými číslami a množstvom. Poznáš tiež rozdielne geometrické tvary. Šesť rôznych puzzlov so zvieratkami ti pomôže s riešením početných úloh.

Bonaparte Rozhýb svoj ​​jazýček alebo logopédia hrou-18%
22,93 € 18,70 €

Akcia

Rozhýb svoj ​​jazýček alebo logopédia hrou je spoločenská stolová hra určená nielen pre deti, ktoré majú nesprávnu výslovnosť alebo menej hovoria, ale aj pre tie, ktoré chcú týmto vadám predísť.

Piatnik Pexeso a Domino Ľadové kráľovstvo
11,23 €

Vydaj sa do kúzelného sveta Ľadového kráľovstva!! Pexeso stimulujte zábavnou formou pamäť a pozorovacie schopnosti. 45 dielikov domina ťa vtiahne na 90 obrázkoch do dobrodružného sveta Anny, Svena, Olafa a ich kamarátov. Zahraj si s krásnymi kartičkami s motívmi obľúbeného animáku Frozen.

DETOA Maxi Človeče nehnevaj sa
17,20 € 13,86 €

Snáď všetci sme ho hrali. Človeče nehnevaj sa v MAXI spracovaní. Hra je vhodná pre deti od 3 rokov a cieľom každého hráča je doviesť svoje 4 figúrky zo štartového do cieľového domčeka.

Piatnik Bacteria Hysteria

Piatnik Bacteria Hysteria

Hodnotenie: 4,5
19,50 € 13,90 €

V laboratóriu panuje čulý ruch! Kto sa dokáže najrýchlejšie zbaviť najrôznejších bacilov? Rýmák prskavý a chrchole zákerná sú totiž celkom húževnaté. Akonáhle sa zbavíte Ušobolíka hlemýždího, prichádza už tiež Krčák brušný a dožaduje sa vašej pozornosti. Keby tu aspoň ku všetkému ešte nečíhal Teploťák horúčkový a Krčobôl šibal!

DINO HRA FROZEN II

DINO HRA FROZEN II

Hodnotenie: 4,2
10,30 € 8,90 €

Vydajte sa s Elzou, Annou z rozprávky Ľadové kráľovstvo II. a ich kamarátmi do magického lesa, plného čarovnej energie. Pomôžte im spojiť štyri čarovné elementy vody, ohňa, zeme a vetra, aby ste zachránili kráľovstvo Arendellské pred prastarou mágiou.

Spin Master Toy Story 4: Aktívna hra
30,81 € 21,75 €

Je na čase vstať a začať sa poriadne hrať! Hra podľa úspešnej animovanej rozprávky Toy Story 4 od Disney Pixar ťa vytiahne zo sedačky do pohybu! Nasaď si kovbojský klobúk, aký nosí Woody a pokús chytiť čo najviac figúrok Buzza Rakeťáka. Vyhráva ten, kto ich bude mať na klobúku najviac.

DINO Poď sa hrať Krtko detská spoločenská hra
8 € 7,48 €

Detská obľúbená hra s Krtkom a kamarátmi. Pri hre ich sprevádzajú veselé ilustrácie od pána Milera. Pravidlá hry sú rovnaké ako u Človeče, nehnevaj sa. Hracia kocka však namiesto bodov obsahuje obrázky, ktoré sú tiež na políčkach herného plánu.

DINO Z rozprávky do rozprávky Retro edícia
14,99 €

Špeciálna retro edícia **obľúbenej hry Z rozprávky do rozprávky v pôvodnom dizajne s unikátnymi **drevenými figúrkami. Pri hre, v ktorej vždy zvíťazí dobro nad zlom, si deti precvičia pozornosť a sústredenie.

Piatnik Activity Deti

Piatnik Activity Deti

Hodnotenie: 4,7
18 € 14,61 €

Hra zábavná a zároveň podporujúca rozvoj vyjadrovania a slovnú zásobu. Detská verzia hry Activity je prispôsobená malým deťom svojimi požiadavkami aj štýlom obrázkov a farebnosťou. Herný plán predstavuje cestičku džunglí (ktorej dĺžku možno upraviť). Po chodníku sa pohybujú figúrky farebných slonov, vždy za splnenú úlohu môže slon postúpiť. CZ/SK verzia

Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia-20%
18,90 € 15 €

Akcia

Spoločenská hra Activity Junior Turbo je pokračovaním úspešnej hry Activity Junior. Oproti staršej verzii Activity Junior má hra Turbo navyše časovač, ktorý podstatne urýchli hru.

Albi Česko Junior

Albi Česko Junior

Hodnotenie: 4,8
23,99 € 18,90 €

Česko Junior nadväzuje na veľký úspech hry Česko: Otázky a odpovede, ktoré si mnohí z Vás veľmi obľúbili. Hru sme upravili a vytvorili 1 200 nových zaujímavých otázok, ktoré umožnia hru hrať celým rodinám, vrátane detí už od 10 rokov. Otázky sa týkajú Českej republiky a jej obyvateľov a sú rozdelené do štyroch okruhov: ľudia a spoločnosť, príroda a geografia, kultúra a rôzne.

Albi Osadníci z Katanu - Junior
28,20 € 20,62 €

Dosková hra pre deti Osadníci z Katanu z prostredia ostrova Katan, kde budete stavať pirátske skrýše a okolo sa budú preháňať vaše rýchle lode. K stavbe lodí a skrýš budete potrebovať cenné zásoby, ktoré možno na ostrovoch získať. Zvíťazí ten pirát, ktorý ako prvý postaví na ostrovoch sedem svojich brlohov.

Piatnik Cink Extreme

Piatnik Cink Extreme

Hodnotenie: 4,9
10,99 € 10,11 €

Nová verzia obľúbenej hry Cink, ešte rýchlejšia a ešte zložitejšia. Kto zacinká ako prvý na zvonček keď sa na stole objavia rovnaké karty? Ale pozor na zvieratká, každé má rado iné ovocie.

L.O.L. Surprise! Dobrodružná spoločenská hra
20,90 €

Bábiky L.O.L. Surprise! prichádzajú za tebou a tvojimi kamarátkami s novou hrou. Vži sa do jednej z obľúbených L.O.L. bábik Merbabu, Queen Bee, Rocker alebo Divy. V priebehu hrania tejto L.O.L. dobrodružnej spoločenskej hry si užiješ veľa napätia aj zábavy! Prejdi ako prvý hracím poľom, pozbieraj všetkých 7 L.O.L. žetónov s prekvapením a vyhraj!

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking - SK-42%
32,64 € 18,80 €

Akcia

Slovenská verzia obľúbenej hry v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

HASBRO spol. hra Operácia

HASBRO spol. hra Operácia

Hodnotenie: 4,1
27,98 € 16,87 €

Detská hra pre šikovné ruky. Operujte pacienta Sama tak, aby ste sa nedotkli jeho vnútorných stien a nerozsvietili jeho nos. Hra je sprevádzaná zvukovými efektami. So Samom zažijete veľa zábavy.

Albi Ubongo Junior

Albi Ubongo Junior

Hodnotenie: 4,7
23,99 € 18,75 €

Obľúbená rodinná hra Ubongo prichádza v juniorskej verzii a je určená deťom už od 5 rokov. Deti skladajú dieliky so zvieratkami do obrazcov na kartách. Hra obsahuje 100 obrazcov a obľúbené drahokamy, ktoré hráči dostanú po splnení jednotlivých zadaní.

Piatnik Cink!

Piatnik Cink!

Hodnotenie: 4,8
14,70 € 11,23 €

Úžasná hra pre celú rodinu s kartami a zvončekom. Rozvíja postreh a rýchlu reakciu. Kto zazvoní ako prvý, keď sa na stole objaví presne päť kusov rovnakého ovocia? Kto bude prvý?

L.O.L. Surprise! Hra s vodnými šiframi
27,30 € 22,50 €

Panenky L.O.L. Surprise! prichádzajú za tebou a tvojimi kamarátkami s novou hrou s vodnými šiframi. Hraj za jednu z obľúbených LOL bábik – Splash Queen, Kitty Queen, Neon QT alebo Ms. Punk. V priebehu hrania tejto LOL spoločenskej hry si užiješ veľa zábavy!

Piatnik Activity Junior CZ verzia
17,99 € 14,99 €

Spoločenská detská hra Activity Junior je plná zábavy rozširujúca slovnú zásobu a fantáziu, pre deti približne od 8 rokov. Podobne ako u všetkých verzií hry Activity, aj tu ide o vysvetlenie pojmov slovami, kresbou a pantomímou. Podporuje rozvoj pohotových reakcií a schopnosť slovného i mimoslovného vyjadrovania.

Lisciani Dory Super Game

Lisciani Dory Super Game

Hodnotenie: 4
13,56 € 10,90 €

Zábavná hra s hrdinami z animovaného Disney filmu Hľadá sa Dory. Hrať môžete 2 verzie, klasickým spôsobom alebo s mincami. Vyber si svojho hrdinu, zatoč spinnerom a postupuj na hracom pláne.

HASBRO MONOPOLY JUNIOR SK-41%

HASBRO MONOPOLY JUNIOR SK

Hodnotenie: 4,5
25,50 € 15 €

Akcia

Monopoly junior je špeciálna verzia spoločenskej doskovej hry na obchodovanie s nehnuteľnosťami. Teraz môžete mať viac peňazí, než ste si kedy dokázali predstaviť! Skvelá a rýchla detská hra.