HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking CZ-48%
39,59 € 20,40 €

Akcia

Obľúbená hra v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

HASBRO Jenga Fortnite-35%

HASBRO Jenga Fortnite

Hodnotenie: 4,6
27 € 17,30 €

Akcia

Jenga: Fortnite Edition je inšpirovaná videohrou Fortnite a hráči v nej útočia so svojou postavou z Fortnite na vežu a snaží sa dostať na vrchol ako prvý. Ale pozor… ak veža spadne počas kola hráča, hráč vypadáva z hry. Zatočte a zistite aký bude váš ďalší krok, o koľko vrstiev vystúpite a aký druh blokov postavíte na seba. Je to boj o postup nahor, hráči posúvajú svoje tyčky hore a tyčky svojich protivníkov dole a zároveň sa snažia, aby veža nespadla.

HASBRO Detská hra Risk Junior-36%
24,40 € 15,40 €

Akcia

Skvelý spôsob, ako deti zoznámiť s legendárnou hrou Risk. Hra sa ľahko hrá a má zaujímavé pirátske tému a výrazné, farebné obrázky. Deti pohybujú svoju figúrkou v podobe veľkého člne po hernej doske a hľadajú zakopaný poklad a zároveň bojujú o vládu nad ostrovmi a snažia sa nazbierať čo najviac koristi, aby vyhrali.

HASBRO Monopoly Junior-28%

HASBRO Monopoly Junior

Hodnotenie: 4,7
26,95 € 19,20 €

Akcia

Monopoly Junior je špeciálna verzia spoločenskej doskovej hry o obchodovaní s nehnuteľnosťami. Teraz môžete mať ešte viac peňazí, než ste si kedy dokázali predstaviť! Skvelá a svižná detská stolová hra.

DINO Človeče nehnevaj sa

DINO Človeče nehnevaj sa

Hodnotenie: 4,9
7,89 € 7,48 €

Spoločenská hra, ktorá nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Cieľom hry je dostať všetky svoje figúrky do domčeka. Avšak nie je to tak ľahké, mierumilovný presun figúrok do domčeka sa môže v okamihu zmeniť v neľútostný boj.

EFKO HRY Pre predškolákov

EFKO HRY Pre predškolákov

Hodnotenie: 4,7
14,78 € 14,24 €

Veľký súbor hier pre vekovú skupinu detí od 4 rokov, ktoré plnohodnotne využijú širokej ponuky 11 vzdelávacích hier. Obsah balenia je bohatý nielen z hľadiska samotného vybavenia, ale tiež vďaka premyslenému systému možnosťí univerzálneho využitia pomôcok pre viacero hier a úloh. Deti si zábavnou formou precvičujú rôzne zručnosti.

ADC Blackfire Dobble Frozen 2
14,90 €

Postrehový bestseller sa vracia s postavičkami a symbolmi z populárneho animovaného filmu Frozen 2! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly z populárneho filmu pri rôznych verziách hry (v pravidlách je popísané celkom 5 hier).

DINO Poď sa hrať Krtko detská spoločenská hra
8 € 7,48 €

Detská obľúbená hra s Krtkom a kamarátmi. Pri hre ich sprevádzajú veselé ilustrácie od pána Milera. Pravidlá hry sú rovnaké ako u Človeče, nehnevaj sa. Hracia kocka však namiesto bodov obsahuje obrázky, ktoré sú tiež na políčkach herného plánu.

Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia
18,90 € 14,99 €

Spoločenská hra Activity Junior Turbo je pokračovaním úspešnej hry Activity Junior. Oproti staršej verzii Activity Junior má hra Turbo navyše časovač, ktorý podstatne urýchli hru.

DINO Klobúčik hop

DINO Klobúčik hop

Hodnotenie: 4,6
7,73 € 6,90 €

Zahrajte si s deťmi hru z vašej mladosti, Klobúčik hop! Cieľom je trafiť sa vystreleným farebným klobúčikom do správneho farebného poľa. Táto zábavná hra pobaví ako deti, tak i dospelých.

Albi Veža prírodná veľká (32 cm)
7,90 € 7,20 €

Hra Veža prírodná veľká obsahuje 63 drevených kvádrov. Jenga je napínavá spoločenská hra pre hráčov, ktorí si chcú otestovať svoju trpezlivosť a šikovnosť. Hra začína postavením 32 cm vysokej veže z drevených kameňov a končí pádom veže.

DINO Veselé hry s Krtkom

DINO Veselé hry s Krtkom

Hodnotenie: 4,9
15,50 € 12,90 €

Zahrajte si s deťmi hru z vašej mladosti, Klobúčik hop! Cieľom je trafiť sa vystreleným farebným klobúčikom do správneho farebného poľa. Táto zábavná hra pobaví ako deti, tak i dospelých.

Albi Cortex pre deti

Albi Cortex pre deti

Hodnotenie: 4,7
15,45 € 12,90 €

Detský variant unikátnej vzdelávacej hry Cortex je vhodná pre deti už od 6 rokov. V hre budú deti čeliť 8 rôznym typom úloh. Precvičia si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu.

EFKO Dlhý, Široký a Bystrozraký
19,32 € 16,90 €

Dlhý, Široký a Bystrozraký je detská hra na motívy známej rozprávky. Vyhráva ten, kto ako prvý absolvuje neľahkú cestu za princeznou. Hráči sa čoby jedna z rozprávkových postáv snažia dostať za pomoci hodu kockou do cieľa.

Albi V kocke! Slovensko

Albi V kocke! Slovensko

Hodnotenie: 5
14,60 € 12,90 €

Čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Pozrite sa na kartičky s obrázkami týkajúcimi sa Slovenska a odpovedzte na otázky. Čím viac kartičiek získate, tým lepšie pre vás.

DINO Lúpežníci traste sa!
10,86 €

Pokračovanie úspešnej hry Lúpežníci s upravenými pravidlami. Kráľovský chodník obsadila tlupa krvilačných lúpežníkov. Staňte sa jedným zo statočných vojakov, ktorí s lúpežníkmi zatočí. Hra precvičuje jednoduché počítanie a logické myslenie.

Albi Kvído Hádanky pre slečny a džentlmenov
12,90 €

Hádanky na cesty z koncepcie Kvído sú obrázkové kartičky pre deti. Súčasťou balenia je zmazateľná fixka s ktorej pomocou deti dopĺňajú a dokresľujú úlohy na kartičkách. Hádanky na cesty podporujú koncentráciu, pozornosť, pamäť, záujem o svet okolo nás, logické a uvažovanie a základy slušnéoh správania.

DINO Cestujeme po hradoch a zámkoch
17,90 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestujte s nami po hradoch a Zámkoch Slovenska. Počas hry objavíte zaujímavé miesta, spoznáte ich históriu a dozviete sa povesti z dávnych dôb. Je iba na vás, či budete cestovať pešo, na motorke alebo autom.

Albi V kocke! Matematika SK
14,50 € 12,90 €

Sčítanie, násobenie, množiny, diagramy či miery a váhy. Matematika dokáže byť aj veľmi zábavná! S touto hrou sa deti ľahko zoznámia so základnými pojmami z matematiky, naučia sa základy počítania a nebudú sa báť ani čísla pí.

Albi Veža farebná veľká s kockou
9,99 € 9 €

Klasická stolová hra Veža vo farebnom prevedení. Hra ponúka veľa zábavy a vtipných okamihov. Na stole sa postaví veža zo všetkých kameňov. Hráči sa striedajú v poradí a hádžu kockou. Podľa padnutej farbe na kocke sa postupne snažia opatrne zodpovedajúci farebný kameň z veže vytiahnuť, bez toho, aby veža spadla.

Spin Master Labková patrola Pexeso 48 dielikov
9,60 €

Akcia

Zahraj si túto klasickú pamäťovú hru, teraz v dizajne s obľúbenými postavičkami zo seriálu Labková patrola. Deti si hraním so svojimi hrdinami trénujú postreh a svoju pamäť. Obsahuje 48 kartičiek s obrázkami hrdinov zo seriálu Paw Patrol.

Albi V kocke! Rozprávky SK
14,50 € 12,90 €

V kocke! Rozprávky je nová desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí pre deti. Spoznajú vaše deti slávne klasickej rozprávky a príbehy? Pomocou obrázkov si ich pripomenú a precvičia si pamäť. Rodičia si tiež pri tejto hre radi zaspomínajú na svoje detské roky.

Trefl Človeče nehnevaj sa Paw Patrol 2v1
14,50 €

Novinka

Zábavné balenie dvoch hier s obľúbenými hrdinami seriálu Tlapková patrola. Obojstranná doska ponúkne deťom klasickú hru Človeče, nehnevaj sa a hru Psie preteky. Deti si tak môžu užiť dvakrát viac zábavy so svojimi hrdinami.

Albi Kvído pexeso - Angličtina
5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pexesá pre bystré hlavičky z koncepcie Kvído rozvíjajú u detí pozornosť, pamäť, logické uvažovanie a zábavnou metódou učí školákov angličtinu.

DINO Moja prvá hra

DINO Moja prvá hra

Hodnotenie: 4,7
16,50 € 13,86 €

Spoločenská hra pre najmenších hráčov. Krtko sa chcel hrať, ale kamaráti sa mu rozutekali po lúke. Pomôžte mu stratené kamaráti nájsť! Pri hre zažijete veľa zábavy a čo to sa naučíte.

Winning Moves Match Paw Patrol
12,90 €

Pokiaľ máte radi rýchle a vzrušujúce hry, Match je práve pre vás! Je to vynikajúca hra, v ktorej záleží nielen na logickom myslení a chytrosti, ale aj na šťastí! Základným princípom hry je skombinovať na jeden riadok 5 rovnakých obrázkov skôr, než sa to podarí súperovi. Celá hra je navyše v úžasnom modrom prevedení s motívom postavičiek z Tlapkové patroly.

Albi Kvído pexeso - Písmena
5,90 €

Pexesá pre bystré hlavičky z koncepcie Kvído rozvíjajú u detí pozornosť, pamäť, logické uvažovanie a zábavnou metódou učí školákov angličtinu.

ADC Blackfire Spiace kráľovné
11,73 € 10,48 €

Kto zobudí najviac kráľovien, vyhráva! Kráľovsky zábavná kartová hra pre 2 až 5 hráčov. Vhodné pre deti od 8 rokov.

Bonaparte Hasiči hadice a rebríky Pat a Mat
8,93 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pat a Mat, dvaja známi kutilovia, sú znovu v akcii. Presťahovali sa do nových domov, kde na nich čakajú ďalšie kutilské výzvy. Počas opravy ale začne v dome nečakane horieť. Pomôžete im? Staňte sa spoločne s nimi na chvíľu hasičmi a pokúste sa uhasiť požiar v dome.

Albi Kvído - Íčka
13,20 € 10,90 €

Písanie i/y v problematických slovách nie je hračka pre malých, ani pre veľkých. Interaktívna hra Íčka Slovenčina hrou od Kvída má 200 ilustrovaných žetónov pre jednoduché zapamätanie slov. Súčasťou hry je tiež príručka s názornými obrázkami a správným uvedením i/y.

Bonaparte Maxi človeče nehnevaj sa
11,99 € 11,23 €

Maxi Človeče nehnevaj sa je všeobecne známa a obľúbená spoločenská hra, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Ponorte sa aj Vy do kúzla hry, ktorá je tak plná nečakaných zvratov a pritom tak jednoduchá.

EFKO Smolíček

EFKO Smolíček

Hodnotenie: 4,7
19,32 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Smolíček pacholíček je jednoduchá zábavná hra pre deti od 3 rokov. Ich úlohou je nájsť Smolíčka ukrytého pod stromčekom. Deti si pri hre okrem iného precvičia aj jemnú motoriku.

EFKO Človeče, nehnevaj sa! -Retro spoločenská hra
9,30 € 8,90 €

Legendárna stolová hra v pôvodnom grafickom prevedení krabice a herného plánu. Zaspomínajte si s rodinou alebo priateľmi na svoje detstvo a užite si plno zábavy. Cestou do domčeka vyhadzujte z políčok figúrky protihráčov a hlavne nezabudnite – človeče, nehnevaj sa!

Albi Kvído Obchod SK

Albi Kvído Obchod SK

Hodnotenie: 5
26,30 €

Hra o nakupovaní je unikátna detská hra od Kvída. Naučí deti ako hospodáriť s peniazmi, správnemu rozhodovaniu, sociálnym schopnostiam, ale aj napríklad delenie potravín do druhov (napr. ovocie, zelenina, mliečne výrobky, atď.).

ADC Blackfire Hurá zmrzlina
25,35 € 13,86 €

Zábavná rodinná hra pre všetkých milovníkov zmrzliny. Staňte sa zmrzlinárom a preukážte svoju zručnosť a um. Pred tvojim stánkom už sa predbiehajú nedočkaví zákazníci a čakajú na svoju objednávku. Naplň rýchlo všetky kornútky a buď tým najlepším zmrzlinárom v okolí!

Piatnik Tik Tak Bum Junior

Piatnik Tik Tak Bum Junior

Hodnotenie: 4,8
16,70 € 13,90 €

Rýchla slovná hra Tik Tak Bum Junior podporuje kreativitu, spontánnosť a slovnú zásobu. Zapni bombu, odkry kartu, povedz slovo, ktoré súvisia s obrázkom na karte a odovzdaj rýchlo tikajúci bombu ďalšiemu hráčovi.

EFKO Klobúčik, hop!

EFKO Klobúčik, hop!

Hodnotenie: 4,7
6,90 €

Máš presnú mušku? Dokáž to v tradičnej zábavnej hre pre celú rodinu. Najviac bodov získa ten, ktorého klobúčiky vystrelené pomocou malej odpaľovacej rampy zasiahnu najvýhodnejší cieľ.

Albi V kocke! Stolová hra SK
27,20 € 25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zistite, kto si vo vašej rodine zaslúži prezývku „múdra hlava“. Nemusí ním byť ten, o ktorom si to myslíte. Nový prírastok do radu hier V kocke !, tentoraz ako stolová hra. Precvičte si pamäť, postreh, vedomosti a získajte jednu kartu z každej kategórie. Hra obsahuje celkovo 160 nových kariet s ôsmimi rôznymi témami.

Albi Kvído - Moje prvé kvízy Svet okolo nás
13,20 € 10,90 €

Aby mohli Moje 1. kvízy hrať deti v rôznych vekových kategóriách, sú jednotlivé otázky rozdelené do 2 úrovní náročnosti pre deti predškolského aj mladšieho školského veku. Deti si hodia kockou a odpovedajú na vybrané otázky. Pri správnej odpovedi získávajú 1 dielik puzzle. Vyhráva hráč, ktorý ako prvý zloží celý obrázok zo 6 dielikov puzzle.

Albi Kvído Hádanky na cesty Malý detektív
10,40 € 9,90 €

Hádanky na cesty z koncepcie Kvído sú obrázkové kartičky pre deti. Súčásťou balenia je zmazateľná fixka s ktorej pomocou deti dopĺňajú a dokresľujú úlohy na kartičkách. Hádanky na cesty podporujú koncentraciu, pozornosť, pamäť, záujem o svet okolo nás, logické a matematické uvažovanie a grafomotoriku.

Melissa & Doug Magnetická hra - lovenie rybičiek
21,80 €

Sada veselých rybičiek už čaká na šikovného rybára. Kto uloví najviac rybičiek je víťazom! Mladšie deti lovia rybičky pre zábavu, staršie deti môžu súťažiť a rybičky počítať podľa počtu ulovených kusov alebo podľa bodov umiestnených na prednej strane každej rybičky.

DINO Z rozprávky do rozprávky Retro edícia
14,99 €

Špeciálna retro edícia **obľúbenej hry Z rozprávky do rozprávky v pôvodnom dizajne s unikátnymi **drevenými figúrkami. Pri hre, v ktorej vždy zvíťazí dobro nad zlom, si deti precvičia pozornosť a sústredenie.

DINO Peppa Pig Poď sa hrať a dážďovky
7,30 €

Balenie obsahuje 2 obľúbené hry pre najmenších s prasiatkom Peppa a jej rodinou. Hra má pravidlá ako „Človeče nehnevaj sa“. Hracia kocka však má miesto bodov obrázky, ktoré sú na políčkach herného plánu. Hru tak môžu hrať deti, ktoré ešte nevedia počítať. V klasickej hre Rebríky a šmýkačky, je cieľom dôjsť so svojou figúrkou čo najrýchlejšie do cieľa.

Albi V kocke! Vesmír SK

Albi V kocke! Vesmír SK

Hodnotenie: 5
14,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a znalostí zo sveta ďalekého vesmíru, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Čím viac kartičiek získate, tým lepšie pre vás.

Albi V kocke! Svet Sk

Albi V kocke! Svet Sk

Hodnotenie: 5
15,90 € 13,11 €

Pre jedného a viac hráčov od osem rokov. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Cieľ hry: nazbierať za desať minút čo najviac kariet.

Albi Kvído pexeso - Farby a barvy
5,90 €

Pexesá pre bystré hlavičky z koncepcie Kvído rozvíjajú u detí pozornosť, pamäť, logické uvažovanie a zábavnou metódou učí školákov angličtinu.

Albi Karak - Regent

Albi Karak - Regent

Hodnotenie: 4,9
15,50 € 14,99 €

Nová hrozba sa vkradol do labyrintu pod hradom Karak. Dokážete ju zastaviť? Karak – Regent je rozšírenie a prináša nové postavy, nové diely labyrintu, nové nepriateľov a možnosť hrať za Pána Karak.

Detské hry

Detské hry rozvíjajú fantáziu, logické aj strategické myslenie. Na Mall.sk ponúkame detské hry pre dievčatá aj chlapcov vo veku od 1 až do 15 rokov. Vyberte si z ponuky detských hier pre každého!

Aké sú obľúbené hry pre deti?

Detská hra Activity Junior

  • Výrobca Piatnik prichádza s detskou verziou obľúbenej hry Activity! Hra rozširuje slovnú zásobu a fantáziu. V hre ide o opis, nakreslenie alebo predvedenie slov. Hra je prispôsobená slovnej zásobe a chápaniu detí.

Hry pre deti Scrabble Junior

  • Písmenková hra od značky Mattel pre menšie deti. Hra má dve verzie - pre deti, ktoré sa ešte len učia čítať a pre deti, ktoré už dokážu skladať slová.