Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Detské hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Detské hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Detské hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Junior ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Junior
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Junior

Všetci nastupovať, vyrážame na prvú jazdu s hrou Cestovné lístky, prosím! Zbierajte karty rôznych farieb a použite ich pre vyslanie vašich vlakov na železničné trate, získajte lístky a vyhrajte! Cestovné lístky, prosím! Junior sa ľahko naučíte a ihneď môžete začať hrať. Nastúpte a zažite úžasné železničné dobrodružstvo naprieč Európou!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble Frozen 2 ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Junior
ADC Blackfire Dobble Frozen 2

Postrehový bestseller sa vracia s postavičkami a symbolmi z populárneho animovaného filmu Frozen 2! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly z populárneho filmu pri rôznych verziách hry (v pravidlách je popísané celkom 5 hier).

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
ADC Blackfire Dobble Česko ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Junior
ADC Blackfire Dobble Česko

Populárna pozornostná hra teraz na motívy Česka! Ikonické symboly z českého prostredia a histórie si obľúbi naozaj každý! Rýchlosť, pozornosť, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Zombie Teenz: Evolúcia ADC Blackfire Zombie Teenz: Evolúcia
ADC Blackfire Zombie Teenz: Evolúcia

Pokračovanie hitu Zombie Kidz: Evolúcia je tu! Hordy zombií zaplavili celé mesto! Zombie vyhnané zo školy si vytvorili základňu v stokách a začali prinášať skazu do celého mesta! Čas skrývania je u konca … musíte nájsť 4 ingrediencie pre prípravu protijedu, ktorý vráti zombie späť do ich ľudskej podoby!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Piatnik Activity Deti ADC Blackfire Zombie Teenz: Evolúcia
Piatnik Activity Deti

Hra zábavná a zároveň podporujúca rozvoj vyjadrovania a slovnú zásobu. Detská verzia hry Activity je prispôsobená malým deťom svojimi požiadavkami aj štýlom obrázkov a farebnosťou. Herný plán predstavuje cestičku džunglí (ktorej dĺžku možno upraviť). Po chodníku sa pohybujú figúrky farebných slonov, vždy za splnenú úlohu môže slon postúpiť. CZ/SK verzia

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Granna Príšerky zo skrine ADC Blackfire Zombie Teenz: Evolúcia
Granna Príšerky zo skrine

Príšerky zo skrine je nová strašidelne detská hra. Večer vyzerá svet úplne inak. Na stenách sa objavujú tajomné tiene, pod posteľou číhajú strašidlá a príšerky … Hra bola nominovaná na HRU ROKA v kategórii detských hier.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
EFKO Hry pre predškolákov - Poviem ti to EFKO Hry pre predškolákov - Poviem ti to
EFKO Hry pre predškolákov - Poviem ti to

Súbor 10 didaktických hier inšpirovaný overenou vzdelávacou metódou podľa Montessori, ktorá rozvíja slovnú zásobu a komunikáciu, precvičuje pamäť, postreh, sústredenie, logické myslenie, predstavivosť aj orientáciu v čase. S týmto nenahraditeľným pomocníkom hravo zvládnete pripraviť deti na zápis do prvej triedy základnej školy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HASBRO Moje prvé Monopoly - SK EFKO Hry pre predškolákov - Poviem ti to
HASBRO Moje prvé Monopoly - SK

Zbrusu nová verze oblíbené stolní hry Monopoly nyní ve verzi vhodné pro děti již od 4 let. Hra obsahuje oboustrannou herní desku díky které si děti i jejich rodiče mohou užít ještě více zábavy. Díky jednoduché hratelnosti a lokalitám vhodným pro děti je tato hra skvělým vstupem do hry Monopoly.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Albi Kvído Obchod SK EFKO Hry pre predškolákov - Poviem ti to
Albi Kvído Obchod SK

Hra o nakupovaní je unikátna detská hra od Kvída. Naučí deti ako hospodáriť s peniazmi, správnemu rozhodovaniu, sociálnym schopnostiam, ale aj napríklad delenie potravín do druhov (napr. ovocie, zelenina, mliečne výrobky, atď.).

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
EFKO HRY Pre predškolákov Spin Master Gabby'S Dollhouse očarujúca hra
EFKO HRY Pre predškolákov

Veľký súbor hier pre vekovú skupinu detí od 4 rokov, ktoré plnohodnotne využijú širokej ponuky 11 vzdelávacích hier. Obsah balenia je bohatý nielen z hľadiska samotného vybavenia, ale tiež vďaka premyslenému systému možnosťí univerzálneho využitia pomôcok pre viacero hier a úloh. Deti si zábavnou formou precvičujú rôzne zručnosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Sofistar Herná konzola Speed Push Spin Master Gabby'S Dollhouse očarujúca hra
Sofistar Herná konzola Speed Push

Je vaše dieťa v strese? Vyskúšajte našu novú antistresovú hračku!

môžete mať 15.12 - 19.12

Spin Master Gabby'S Dollhouse očarujúca hra Spin Master Gabby'S Dollhouse očarujúca hra
Spin Master Gabby'S Dollhouse očarujúca hra

Zahrajte si novú hru zo sveta Gábininho kúzelného domčeka z obľúbeného seriálu od DreamWorks na Netflix – Gabby's Charming Collection Game od Spin Master Games. Poďme sa spolu s kamarátmi zmenšiť a pomôžme vyzdobiť Gábinin domček na úžasnú mačaciu párty. Pritom môžeme zbierať prívesky. Tých je viac ako 40.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Detské hry

Detské hry rozvíjajú fantáziu, logické aj strategické myslenie. Na Mall.sk ponúkame detské hry pre dievčatá aj chlapcov vo veku od 1 až do 15 rokov. Vyberte si z ponuky detských hier pre každého!

Aké sú obľúbené hry pre deti?

Detská hra Activity Junior

  • Výrobca Piatnik prichádza s detskou verziou obľúbenej hry Activity! Hra rozširuje slovnú zásobu a fantáziu. V hre ide o opis, nakreslenie alebo predvedenie slov. Hra je prispôsobená slovnej zásobe a chápaniu detí.

Hry pre deti Scrabble Junior

  • Písmenková hra od značky Mattel pre menšie deti. Hra má dve verzie - pre deti, ktoré sa ešte len učia čítať a pre deti, ktoré už dokážu skladať slová.