ADC Blackfire FanZone - futbal kvíz
30,40 €

Novinka

FanZone nie je testom vašich loptových zručností, o tie tu nejde. Tu ide o test vášho futbalového IQ. Komentátor vám predloží niekoľko futbalových zaujímavostí a je na vás uhádnuť, či sú pravdivé alebo vymyslené. Čo myslíte, zvládnete správne zodpovedať všetkých 500 otázok?

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking CZ-47%
39,59 € 20,90 €

Akcia

Obľúbená hra v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

HASBRO spol. hra Operácia: Maznáčikovia-27%
28 € 20,20 €

Akcia

A jéééj! Pomôžte Samovmu psovi zbaviť sa choroby! Samov pes zjedol všetko, čo bolo v dohľade, a všetky predmety mu uviazli v bruchu. Hráči používajú nástroj, aby zmapovali pohyby objektov v jeho bruchu a ich vypudenie z tráviaceho traktu. Ale pozor! Hráči musia sledovať nástrojom putovanie predmetov, inak sa ozve psí ňufák a táto osoba stratí svoj ťah. Keď je objekt úspešne odstránený, budete odmenení šťastným zaštekaním.

EP LINE Lovec Duchov 2-pack

EP LINE Lovec Duchov 2-pack

Hodnotenie: 4,4
59,99 € 56,31 €

Strašidelná zábava, pri ktorej vám bude tuhnúť krv v žilách. Lovec duchov je zábavná spoločenská hra pre celú rodinu. Princípom hry je uloviť čo najviac duchov v časovom limite jedna a pol minúty. Čakajú vás 3 rôzne obtiažnosti. Pre 2 hráčov.

1. miesto v súťaži Hračka roku 2011 v kategórii Interaktívna hračka.

EP LINE Cool Games Krajina, mesto, ...!
28,50 €

Akcia

K víťazstvu v tejto hre je potrebné byť nielen bystrý, ale i rýchly. Herná jednotka vyberie písmeno a hráči musia odpovedať na témy podľa kartičiek. Kto stlačí tlačidlo ako prvý a k tomu správne odpovie, vyhráva bicykel a kartičku získava.

Piatnik Tik Tak Bum Junior

Piatnik Tik Tak Bum Junior

Hodnotenie: 4,8
16,70 € 15,20 €

Akcia

Rýchla slovná hra Tik Tak Bum Junior podporuje kreativitu, spontánnosť a slovnú zásobu. Zapni bombu, odkry kartu, povedz slovo, ktoré súvisia s obrázkom na karte a odovzdaj rýchlo tikajúci bombu ďalšiemu hráčovi.

Epee Chrono Bomb

Epee Chrono Bomb

Hodnotenie: 5
34,20 €

Akcia

Akčná hra pre celú rodinu! Natiahnite ľubovoľne v izbe povrázky a preverte svoju rýchlosť a obratnosť. Prekonajte nastražené povrázky bez toho, aby ste ich dotkli a dostaňte sa k bombe skôr, než vybuchne. Ale pozor, akonáhle sa povrázkov dotknete trikrát, bomba vybuchne aj pred časovým limitom.

Mac Toys Hladné rybičky

Mac Toys Hladné rybičky

Hodnotenie: 4,3
11,40 €

Akcia

Svižná a veselá hra Hladné Rybičky zaujme každé dieťa. Skvelá hra na precvičenie postrehu prináša veľa zábavy. Vyber si rybársky prút a nachytaj čo najviac rybičiek.

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking - SK-35%
32,64 € 20,90 €

Akcia

Slovenská verzia obľúbenej hry v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

Piatnik Tik tak bum!-23%

Piatnik Tik tak bum!

Hodnotenie: 4,7
19,99 € 15,20 €

Akcia

Napínavá hra pre skupinku odvážnych. Vymysli správne slovo a prehoď tikajúcu bombu na ďalšieho hráča, vydržíš až do konca? Máš odvahu zmerať svoje reakcie s našou bombou? Pozor už tiká!

Epee Cool games – Zombia ruka
36,97 € 34,20 €

Akcia

Hovoríte pravdu? Ste pripravení plniť bláznivé úlohy? Zombie ruka obchádza dookola stola. Bojíte sa? Vyberie si jedného hráča a ukáže na neho svojim prstom. Dôkladne si rozmyslite, či zvolíte pravdu alebo výzvu. Zábavná hra, ktorú vyhrá hráč, ktorý bude mať ako prvý šesť kariet.

Piatnik Tik Tak Bum Family

Piatnik Tik Tak Bum Family

Hodnotenie: 4,9
19,28 € 14,90 €

Zábavná hra so slovami pre bystré hlavičky, v ktorej sa uplatnia aj šikovné ruky. Pri tejto dynamickej hre musí hráč nielen rýchlo premýšľať pri honbe za správnymi slovami, ale tiež preukázať svoju šikovnosť. Keď začne „bomba“ tikať, je treba ju rýchlo odovzdať druhému hráčovi. To je však možné len v prípade, že hráč správne splní zadanú úlohu.

HASBRO Monopoly Super elektronické bankovníctvo - SK-22%
42,80 € 33,10 €

Akcia

Monopoly Super elektronické bankovníctvo prichádza s úplne novou bezkontaktnou platobnou kartou plnou bonusov a odmien. Vyberte si bankovú kartu a vyberte si odmenu! Každá karta umožňuje hráčom zarábať na každom ťahu odmeny, ako je rýchly pohyb okolo herného plánu, alebo získavať bonusy pri každom nákupe. Čerpajte z balíčka odmien pre ešte viac bonusov! Ale pozor na podvody, ktoré umožňujú ostatným hráčom kradnúť odmeny a vlastnosti.

Lamps Hrací koberec Krtko

Lamps Hrací koberec Krtko

Hodnotenie: 4,8
30,70 € 25,90 €

Vtipná a svižná spoločenská hra, pri ktorej si deti užijú veľa zábavy. Päť ňufáčikov vyskúša ich rýchlosť a pozornosť. Cieľom hry je udrieť zvieratko kladivkom, akonáhle sa im noštek rozsvieti. Hra rozvíja pozornosť a pohotovosť.

Ravensburger Cucaracha

Ravensburger Cucaracha

Hodnotenie: 4,7
43 € 32,90 €

Príborom chytro zatočíte, škaredého švába zapudíte! Behajú tu šváby! Rýchlo, zažeňte ich do pasce pomocou pripraveného príboru! Kto vyhrá tieto rýchle preteky? Zábavná rodinná hra pre 2–4 hráčov.

EP LINE Cool Games Úniková hra - otvor zámok
38,30 € 28,90 €

Zadajte správny kód, otvorte zámok a osloboďte sa z miestnosti, kde ste uväznení. Toto je nová úniková hra, ktorá je určená ako pre jednotlivcov, tak pre tím. Možno si zvoliť z dvoch rôznych hracích módov (Časovač alebo Stopka).

Mac Toys Super Magic Jinn

Mac Toys Super Magic Jinn

Hodnotenie: 4,3
26,80 € 22,90 €

Skvelá interaktívna hračka pre malých mysliteľov. Super Magic Jinn uhádne nielen zvieratá, ale aj aj ovocie a zeleninu, športy, zamestnanie, oblečenie … Je múdrejší, je šikovnejší. Mysli si na vec a on sa ťa bude pýtať, Odpovedaj mu a Jinn uhádne na čo myslíš.

Epee Cool games - Spy code
39,49 € 22,90 €

Vydajte sa na lúpežnú misiu a získajte poklady uložené v sejfe. Zábavná hra pri ktorej sa za pomoci kariet, odtlačkov prstov a stetoskopu budete snažiť dostať do trezoru a odniesť si lup. Víťazom sa stáva ten lupič, ktorý ako prvý získa 5 mincí, alebo 2 diamanty.

Mac Toys Gimme five!

Mac Toys Gimme five!

Hodnotenie: 4
19,10 € 15,90 €

Zábavná rýchla akčná hra pre deti od 6 rokov. Si rýchly a vieš reagovať? Máš 10 sekúnd na to, aby si vymyslel 5 slov na tému, ktorú si prečítaš na kartičke. Ruka ťa bude svojim pohybom rozptyľovať a znervózňovať. Nenechaj sa a odpovedz správne.

Mac Toys Strel ducha-19%

Mac Toys Strel ducha

Hodnotenie: 3,4
30,63 € 24,70 €

Akcia

Poďte si s našou skvelou hrou užiť strašidelnú zábavu, pri ktorej zažijete veľa zábavy aj s celou rodinou a kamarátmi. Duchovia je zábavná spoločenská hra. Cieľom hry je trafiť čo najviac duchov.

EP LINE Cool games Chyť hviezdu
38,81 € 30,90 €

Staňte sa kúzelnou vílou a pochytajte všetky hviezdy na nočnej oblohe. Počujete to cinknutie? To ste chytili hviezdu! Vyzvite na súboj kamarátku. Ktorá z vás má lepší postreh?

HASBRO Monopoly Pacman
41,50 € 31,90 €

Hráči a fanúšikovia pôvodného Pac-Man si môžu znovu oživiť zábavu s touto hrou Monopoly na tému Pac-Man. Je to oslava 40. výročia spoločnosti Pac-Man. Hráči hrajú Pac-Man na obrazovke retro videohernej jednotky a pomocou joysticku vyberajú nehnuteľnosť, ktorú chcú kúpiť.

HASBRO Kartová hra Pit CZ/SK
14,21 € 10,90 €

Ceľom obľúbenej kartovej hry Pit je pozbierať set deviatich odpovedajúcich kariet s komoditami. Hráč, ktorí pozbiera set ako prvý a zazvoní na zvonček, vyhráva kolo. Ten, kto ako prvý vyhrá tri kolá, sa stáva absolútnym víťazom hry.

Mac Toys Pravda alebo lož

Mac Toys Pravda alebo lož

Hodnotenie: 4,6
31,30 € 24,38 €

Elektronická spoločenská hra pre 2 – 5 hráčov. Urči si farbu, pod ktorou budeš hrať, odpovedz na tvrdenie, ktoré ti rozhodca povie a získaš body. Ak odpovieš zle, tak body strácaš. Zábavná a svižná hra pre každú príležitosť. Zahraj si s rodinou alebo priateľmi a uži si veľa zábavy!

Mac Toys Šialený profesor

Mac Toys Šialený profesor

Hodnotenie: 4,1
23 € 20,90 €

Akcia

Šialený profesor. Hra, ktorá podporuje slovnú zásobu detí i dospelých. Vyber si tému, na ktorú hráči budú musieť hovoriť slová. Ak niekto nevie už žiadne slovo, tak dostane trestnú nulu. Hráč, ktorý má najmenej trestných núl vyhráva.

Spin Master Toy Story 4: Hra na rybára
22,61 € 16,12 €

Klasická rybárska hra na podľa úspešnej animovanej rozprávky Toy Story 4 od Disney Pixar ťa bude parádne baviť! Chop sa prútu a vylov niekoľko mimozemšťanov z vesmírnej lode. Vyhráva ten, kto ich uloví najviac.

Ravensburger Moja prvá La Cucaracha
39,70 € 36,90 €

Novinka

Byť rodičom je práca na plný úväzok! Čas uteká a malé šváby majú obrovský hlad. Pomôžte mamičke nakŕmiť jej deti čo najrýchlejšie! Rozdajte jedlo. Nakŕmte malé šváby. Buďte rýchli! Všetci narkmení? Vyhrávate!

Epee Cool games - Detector

Epee Cool games - Detector

Hodnotenie: 3,8
39 € 32,27 €

Zahrajte sa na hľadača pokladov a pokúste sa s pomocou detektora nájsť truhlu s diamantom. Najprv musíte nájsť dva kľúče a potom môžete začať hľadať poklad. Hru môžete spestriť plnením úloh z kartičiek.

Mac Toys Žabiak Froggy CZ
22,95 € 10,90 €

Zábavná pohybová hra pro děti od 3 let. Žabák Froggy si rád hraje a rád dává pohybové úkoly. Poslouchej, co máš dělat a když budeš šikovný, tak ti za odměnu žabák dá razítko. Kdo nasbírá nejvíce razíte a stane se vítězem.

ADC Blackfire Mokré šteňa
27 € 11,61 €

Zábavná hra pre mladšie deti. Je šteniatko špinavé? Tak ho umy! Striedaj sa s protihráčmi v sprchovaní psíka a otáčaním kohútika, kým sa šteňa nezačne otrepávať. Zábava nekončí, kým v sprche zostáva voda!

HASBRO spol. hra Operácia-45%

HASBRO spol. hra Operácia

Hodnotenie: 4,2
27,98 € 15,30 €

Akcia

Detská hra pre šikovné ruky. Operujte pacienta Sama tak, aby ste sa nedotkli jeho vnútorných stien a nerozsvietili jeho nos. Hra je sprevádzaná zvukovými efektami. So Samom zažijete veľa zábavy.

EP LINE Cool Games Bacha! Nezobuď ocka
26,99 € 24,70 €

Akcia

Vašou úlohou v tejto zábavnej hre je dostať sa k výbornej čokoládovej torte v chladničke. Musíte však prejsť celým bytom cez veľa nástrah a hlavne nesmiete zobudiť ocka. Komu sa podarí sladkú lahôdku ukoristiť ako prvému?

EP LINE Cool games - Tri prasiatka
36,97 € 30,02 €

Hladný vlk maškrtne číha na prasiatka, ktorým sa snaží svojim mohutným fúknutím zrúcať ich domčeky. Postavte svoj domček skôr, než vám ho vlk sfúkne. Hádžte kockou, pohybujte sa po hracom poli a zbierajte stavebné panely pre svoj dom. Ale pozor na vlka, je niekde v blízkosti.

EP LINE Cool Games Putá, Osloboď sa
26,99 € 20,90 €

V tejto hre je vašou úlohou prekonať rôzne zámky a vyslobodiť sa z pút. Kto to zvládne, získava mincu s najvyšším číslom. Hru možno hrať v mnohých variantoch a v rôznych úrovniach obtiažnosti.

EP LINE Cool games Chrono Bomb nočné videnie
38,81 € 30,90 €

Chrono bomb je akčná hra pre 1 a viac hráčov. Natiahnite ľubovoľne po izbe **povrázky ** a preverte svoju rýchlosť a obratnosť. To sú tie najdôležitejšie predpoklady k tomu, ako úspešne zneškodniť časovanú bombu.

EP LINE Cool Games Lovec duchov 3D
50,76 € 38,90 €

Užite si veľa zábavy s touto jedinečnou hrou pre celú rodinu. Oživte kostlivca, nastavte obtiažnosť hry, nabite pištoľ a buďte v strehu. Nová originálna spoločenská hra Vás zabaví na dlhé hodiny.

ADC Blackfire Nakŕm psíkov!
19,99 € 10,48 €

Rýchla hra pre celú rodinu, ktorá preverí váš postreh a prinesie hodiny zábavy! Je čas na kŕmenie psíkov! Získaj pre svojho psíka čo najviac kociek, než tí ostatní všetko zjedia! Akonáhle miska pretečie, guľôčky sa rozkutálí na všetky strany.

EP LINE Cool games - Uskoč!
36,97 € 32,90 €

Pozor na vyhladovanú dravú rybu. Skáčte z kameňa na kameň a utečte šialenej rybe. Hra, ktorá rozvíja detské motorické zručnosti. Rozmiestnite kamene po hracej ploche, skáčte z kameňa na kameň. Kto sa dotkne zeme stráca jeden kameň. Kto posledný zostane stáť na kameni, vyhráva.

Piatnik Rybolov - cestovná hra
7,90 €

Cestovná verzia klasickej, hry v ktorej chytáte rybky na prút s magnetom. Víťazom sa stane ten najlepší rybár. Hru môžete vziať so sebou a užiť si tak zábavu na dovolenke alebo na cestách. Pre deti od 4 rokov.