Ravensburger Minecraft

Ravensburger Minecraft

Hodnotenie: 4,8
42 € 36,10 €

Akcia

Strategická stolová hra pre všetkých fanúšikov Minecraftu. Zábavná hra, ktorá bude baviť aj tých, ktorí klasický Minecraft nehrajú. Vykonajte jeden z piatich možných akcií, zbierajte suroviny, budujte a bojujte s monštrami. Kto má na konci hry najväčšie hodnotenie, vyhráva.

Woody Drevená hra Logik

Woody Drevená hra Logik

Hodnotenie: 2,3
7,90 €

Na začiatku hry prvý hráč tajne umiestni ľubovoľnú kombináciu štyroch farebných štipcov do skrytej časti pod hraciu dosku. Druhý hráč sa túto kombináciu snaží uhádnuť tým, že vytvára kombináciu štyroch štipcov postupne v jednotlivých radoch na hracej doske. Hra končí, keď hádajúci hráč uhádne správne kombináciu všetkých farebných kolíčkov.

Vilac Drevený tangram

Vilac Drevený tangram

Hodnotenie: 5
23,10 € 19,20 €

Drevený hlavolam tangram značky Vilac. Vyskúšajte si v rodine, kto má najlepšie priestorové vnímanie s týmto skvelým hlavolamom. Deti môžu skladať samy podľa predlohy alebo vyzvať kamaráta na súboj.

Piatnik Honeycombs

Piatnik Honeycombs

Hodnotenie: 4,8
19,51 € 14,99 €

Zábavná hra na spôsob domina Honeycombs je super zábava pre celu rodinu. Cieľom tejto hry je zložiť čo najviac obrázkových doštičiek tak, aby sa z každej strany prepojili rovnaké motívy obrázkov. Preverte svoj postreh a schopnosť kombinovať. Vhodná pre hráčov od 7 rokov.

Piatnik Rummikub original

Piatnik Rummikub original

Hodnotenie: 4,8
21,99 € 16,12 €

Rummikub je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

DINO Kráľovstvo hier 365 hier spoločenská hra
26,99 € 18,75 €

Súbor 365 hier pre všetky vekové kategórie s mimoriadne bohatou výbavou z kvalitných materiálov. Výborný rodinný darček pre dlhé večery trávené spoločne. Balenie ponúka 6 obojstranných herných plánov.

DETOA Súbor hier spoločenská hra
23,90 € 19,50 €

Súbor spoločenských hier, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Vyberte a zahrajte si spoločne hy ako človeče nehnevaj sa, Šach, Dáma, Mlyn, Domino, Blchy alebo Kocky. Hry sú v českom jazyku

ADC Blackfire Marvel Champions - kartová hra (CZ)
62,71 € 56,90 €

Rhino vyčíňa v uliciach New Yorku. Klaw ovláda bandu bezohľadných kriminálnikov. Ultron hrozí totálnou jadrovou anihiláciou. Svet potrebuje hrdinov, ktorí týchto zbabelcov zastaví! Ste pripravení? Marvel Champions: Kartová hra je kooperatívna žijúca kartová hra (Living Card Game®), pri ktorej sa vžijete do rolí najmocnejších hrdinov sveta.

DINO Stratego Maršál a špión
38,30 € 26,90 €

Známa strategická hra, známa tiež pod názvom Maršál a Špión. Stratego je spoločenská hra pre dvoch hráčov, v ktorej nerozhoduje náhoda. Každý hráč má k dispozícii 40 vojakov – kabátníkov vo svojej farbe. Cieľom hry je za pomoci vhodne zvolenej stratégie dobiť súperov priestor a zajať jeho prápor.

Bonaparte Šach drevená spoločenská hra
9,61 € 8,90 €

Šach je spoločenská stolová hra pre dvoch hráčov. Je celosvetovo veľmi uznávanou hrou a dokonca sa považuje za športovú disciplínu. Odhadovaný vznik hry Šach je okolo 15.storočia.

DETOA Domino

DETOA Domino

Hodnotenie: 5
8,60 €

Sada dominových kociek, určená pre celý rad dominových hier, ako je Klasické domino, Blesk, alebo Bergen. Kocky sú drevené a v krabičke je 55 kusov. Hra je vhodná pre celé rodiny, aj deti od troch rokov veku.

Albi Quoridor

Albi Quoridor

Hodnotenie: 4,7
31,90 € 23,63 €

Quoridor je drevená rodinná hra pre 2 alebo 4 hráčov. Vyhráva ten hráč, ktorý svojho pešiaka dostane ako prvého na protiľahlú stranu hracej dosky. Cesta nebude však jednoduchá!

Albi Ubongo Duel

Albi Ubongo Duel

Hodnotenie: 5
23,49 € 16,12 €

Populárna Ubongo vo variante pre 2 hráčov. Zmeriate sily so súperom s ešte bláznivějšími hracími dielami! Cieľom hry je zložiť v časovom limite obrazec skôr ako váš súper.

Albi Dominion

Albi Dominion

Hodnotenie: 4,9
35,96 € 30,39 €

Vstúpte do sveta plného napínavých dobrodružstiev. Vytvorte si svoje vlastné domínium, ktoré sa bude skvieť zlatom, provinciami, obyvateľmi, veľkým hradom a ďalšími stavbami.

Mindok Na krídlach

Mindok Na krídlach

Hodnotenie: 5
58,30 € 45,90 €

V hre Na krídlach budete predstavovať nadšených ornitológov, pozorovateľa vtáctva, bádateľa a zberateľov, snažiaci sa prilákať do svojej voliéry čo najúžasnejšie vtáčie exempláre. Voliéra zahŕňa tri rôzne biotopy a každý vták pomôže rozvinúť vašu vtáčiu zoo v určitej oblasti: zháňanie potravy, znášanie vajec a získavanie nových prírastkov do voliéry. Víťazom hry sa stane hráč, ktorému sa podarí získať najviac bodov.

Albi Dokonalý pár

Albi Dokonalý pár

Hodnotenie: 5
25,70 € 24,70 €

Akcia

Partnerská hra Dokonalý pár nielen pre dvoch otestuje, ako dobre poznáte svoj milovaný náprotivok. Hru môžete hrať sami s partnerkou či partnerom, ale aj s inými pármi. S touto hrou objavíte, akou farbou by váš náprotivok vymaľoval detskú izbičku, či si myslí, že varí lepšie ako vy, ale vyskúšate si aj, ako by ste zalichotili svojej (budúcej) svokre.

Spin Master Klasické rodinné spoločenské hry- 10 hier
27,49 € 23,90 €

S týmto súborom obsahujúcim 10 klasických spoločenských hier si užijete veľa zábavy s rodinou i priateľmi. Sada je uložená v praktickej drevenej krabici, na ktorej sú hracie plochy.

EFKO Súbor hier 300

EFKO Súbor hier 300

Hodnotenie: 4,2
14,99 € 13,11 €

Balenie hier, ktoré obsahuje 300 rôznych variantov hier pre hráčov rôzneho veku. Objavte nový, vylepšený súbor spoločenských hier. Máte pred sebou viac ako 150 hodín dobrej zábavy.

ADC Blackfire 7 Divov sveta - Duel-18%
31,33 € 25,50 €

Akcia

7 divov sveta je fantastická, dynamická a zábavná kartová budovateľská hra zo staroveku. Staňte sa vládcom starovekého mesta a ako staviteľ jedného zo siedmich divov sveta rozdrvte svojho oponenta!

Albi Quarto

Albi Quarto

Hodnotenie: 4,7
29,59 € 24,76 €

Spoločenská abstraktné hra Quarto. Jedna z mála hier, kde rozhodujete o ťahu súpera. Víťazom sa stáva hráč, ktorý umiestni hracie kachlí a vytvorí tak rad štyroch kameňov, kde všetky hracie kamene majú aspoň jednu rovnakú vlastnosť.

DINO Magnetické šachy

DINO Magnetické šachy

Hodnotenie: 4,4
13,56 € 12,90 €

Elegantné prevedenie známej obľúbenej hry. Magnetické figúrky prináša ich stabilitu pri hre a istotu pri potrebe zachovania zahraných pozícií pri dlhodobých partiách. Zatvárací box so šachovnicou umožňuje bezpečné uloženie sady figúrok.

DINO Kamiónom po Česku a Slovenskom
15,49 € 11,90 €

V rodinnej stolovej hre kamiónom po Česku a Slovenku sa stanete autodopravcom, ktorého úlohou je obstáť v ostrom súboji s konkurenciou, získať najviac zákaziek a maximalizovať svoj zisk.

Mindok Na krídlach: Rozšírenie 1 - Perute Európy
27,20 € 25,90 €

Sýkorka, vrana, kos, bocian či volavka. Vďaka tomuto rozšíreniu herného hitu Na krídlach môžete svoje voliéry konečne zabývať aj vtáčikmi, ktorých stretávate v parku či pozorujete z okna svojho domu. Karty európskych vtákov navyše prinášajú nové. Nové karty dobre známych vtákov jednoducho zamiešate medzi karty zo základnej hry.

Mindok Azul: Letohrádok

Mindok Azul: Letohrádok

Hodnotenie: 5
50,90 €

V hre Azul – Letohrádok sa vrátite do Portugalska, aby ste uskutočnili zámer veľkého kráľa. V úlohe slávnych staviteľov budete mať za úlohu zo skvostných materiálov vystavať Letohrádok. Pritom však vzácnymi zdrojmi nesmiete plytvať! Len ten najlepší z vás bude uznaný hodným pocty uctiť Jeho Veličenstvo!

Piatnik Šachy Bookstyle
31,90 €

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v krásnom drevenom púzdre veľkosti knihy.

ADC Blackfire Gizmos

ADC Blackfire Gizmos

Hodnotenie: 5
29,40 € 23,90 €

Krásne spracovaná rodinná hra, v ktorej hráči pomocou guľôčok zdokonaľujú svoje stroje. Rodinná hra, v ktorej sa spájajú herné prvky z populárnych doskových hier Splendor a Výbušné lektvary.

ADC Blackfire Splendor

ADC Blackfire Splendor

Hodnotenie: 5
31,33 € 24,38 €

Najžiarivejšie drahokamy v rukách renesančných obchodníkov. Ako vodca cechu obchodníkov vyťažte bane, pošlite svoje lode do sveta a najmite tých najtalentovanejších umelcov. Vybudujte obchodné impérium.

Piatnik Magnetický cestovný šach
9,67 € 8,90 €

Šach patrí medzi najobľúbenejšie hry na svete. Užite si ju teraz aj na cestách alebo na dovolenke vďaka tejto magnetickej cestovnej verzii. Balené v praktickej krabičke.

Mindok Halali!

Mindok Halali!

Hodnotenie: 5
15,80 € 14,90 €

Zábavný lov pre dvoch hráčov. Jeden hráč hrá za poľovníkov a drevorubačov, druhý za líšky a medvede. Cieľom hry je uloviť súpera a prípadne ďalšieho obyvateľov lesa. Na začiatku hry sú všetky kartičky rozložené na hernom pláne lícom nadol. Postupným odkrývaním a posúvaním týchto kartičiek sa hráči pokúšajú o čo najúspešnejší lov.

DINO Súbor hier 150 spoločenská hra
12,99 € 10,11 €

Súbor 150 hier pre všetky vekové kategórie s mimoriadne bohatou výbavou z kvalitných materiálov. Výborný rodinný darček pre dlhé večery trávené spoločne. Balenie ponúka 2 obojstranné herné plány.

Piatnik Šachy De Luxe

Piatnik Šachy De Luxe

Hodnotenie: 4
50,44 € 37,90 €

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v krásnom drevenom prevedení.

ADC Blackfire Pán Prsteňov - kartová hra
39,18 € 30,90 €

Netradičná kartová hra z atraktívneho prostredia románu Pán prsteňov kompletne v češtine. V kartovej hre hráči zvolajú skupinu dobrodruhov, ktorí sa pokúšajú plniť nebezpečné úlohy pri výpravách po Stredozemí.

Bonaparte Šach, Dáma, Mlyn
11,23 €

Súbor najobľúbenejších českých hier pre malých aj veľkých Šach, Dáma a Mlyn. Zahrajte si s deťmi, rodičmi alebo kamarátmi tieto známe hry. Súbor obsahuje drevené šachové figúrky, drevenú dámu a obojstranný herný plán. Hry sú v českom jazyku

Piatnik Rummikub Mini

Piatnik Rummikub Mini

Hodnotenie: 4,9
11 € 9,35 €

Rummikub v kompaktnej verzii na cesty je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

ADC Blackfire Brix

ADC Blackfire Brix

Hodnotenie: 5
19,87 €

Strategická hra v podobe piškvoriek v novom rozmere. V každom ťahu hráči stavajú tehlovú stenu tak, že pridávajú svoje dieliky do rastúcej stavby. Ale pozor, každá postavená tehla obsahuje dielik aj pre súpera.

Mindok Krycie mená Duet SK
19,54 € 16,90 €

Svetovo preslávená hra v špeciálnej úprave len pre dvoch hráčov. Stále rovnaký princíp pomocníka použite k tomu, aby ste odhalili tajných agentov. Avšak teraz budete pracovať spoločne! Hru môžete hrať samostatne len v dvoch hráčoch, alebo si kartičkami s krycími menami obohatiť základnú verziu hry.

DETOA Magnetické piškvorky drevo
10,50 € 9,90 €

Novinka

Klasická hra v kompaktnej cestovnej verzii. Piškvorky sú strategická hra, v ktorej spolu súperia dvaja hráči. Na štvorčekovú tabuľku striedavo pokladáte krížik/koliesko tak, aby ste vytvorili neprerušenú sériu piatich svojich značiek.

Mindok Summoner Wars: Majstrovská sada
54,04 € 45,04 €

Spoločenská hra Summoner Wars – Majstrovská sada je napínavá hra, ktorá predstavuje neľútostnú bitku armád rôznych národov vo svete Itharie. Hráči vystupujú v úlohách bájnych vyvolávačov. Vybudujte silné vojsko svojho národa, s ktorým porazíte každého protivníka.

DETOA Šach Steuton

DETOA Šach Steuton

Hodnotenie: 4,4
17,20 € 13,11 €

Šach je klasická dosková hra pre dvoch hráčov, ktorá vznikla v 15. storočí v južnej Európe úpravou starej perzskej hry šatrandž. Predstavuje stretnutiu dvoch nepriateľských armád. Komu sa podarí zneškodniť nepriateľského kráľa, dať mu mat, víťazí.

Mindok Sagrada

Mindok Sagrada

Hodnotenie: 5
43,10 € 34,90 €

Prekrásna farebná hra s kockami. Staňte sa umelci súťažiacimi o to, kto vytvorí najkrajší farebný vitráž kostola Sagrada Família. Okenné sklíčka sú v hre predstavovaná farebnými kockami, ktorých hodnoty vyjadrujú odtieň (čím vyššia hodnota, tým tmavšia farba). Každé kolo si budete vyberať kocky z ponuky a pokladať ich do svojho okenného rámu. Pritom bude nutné dodržiavať podmienky kariet vzorov. Zároveň nesmú mať dve susediace kocky rovnakú farbu ani hodnotu.

Mindok Kronika zločinu

Mindok Kronika zločinu

Hodnotenie: 4,8
33,30 € 28,90 €

Vžite sa do úlohy člena tímu vyšetrovateľov v súčasnom Londýne. Práve ste opustili kanceláriu vrchného inšpektora. V Hyde Parku bola nájdená mŕtvola mladého dievčaťa a šéf vám prípad pridelil. Vyzerá to ako bežná rutina, ale niečo vám na celej veci nehrá. Vypočujte podozrivých, zbierajte dôkazový materiál a usvedčte zločincov v určenom časovom limite.

Mindok Odysea: Spoločne k deviatej planéte
12,90 €

Podľa vedcov sa na samotnom okraji našej Slnečnej sústavy nachádza záhadná deviata planéta. Pridajte sa k vesmírnemu dobrodružstvu a zistite, či sú tieto teórie jednoduchým sci-fi, alebo či objavíte deviatu planétu. Na ceste naprieč Slnečnou sústavou na vás čaká 50 rôznych misií.

DINO Dračí palác

DINO Dračí palác

Hodnotenie: 5
50,84 € 38,90 €

Hra voľne inšpirovaná tradičnou čínskou hrou Mahjong. Vezmite pár identických dlaždíc z rozpadajúceho sa dračieho hradu a postavte z nich svoj! **Zbierajte **kamene zo zmršťujúceho sa Dračieho paláca a použite ich k vytvoreniu vlastného paláca. Vytvárajte **súpravy kameňov **rovnakého druhu a na ich vrcholkoch stavajte svätyne, čím získate body.

ADC Blackfire Hra o tróny: Pobočník kráľa
13,52 € 11,90 €

Pobočník kráľa je malá kartová hra zo sveta Hry o tróny. Úlohou hráča je pozbierať čo najviac z 36 kariet spojencov, aby bol kráľom vymenovaný za svojho pobočníka. Varys, vrchný našepkávač a špión, sa pohybuje okolo vyložených kariet a umožňuje hráčom karty spojencov zbierať.

ADC Blackfire Jaipur
23,49 € 20,90 €

Novinka

V hre Jaipur je vaším cieľom stať sa mahárádžovým osobným obchodníkom. Toho docielite tak, že budete mať na konci týždňa (kola) väčšie bohatstvo než váš protihráč. Aby sa vám to podarilo, zbierajte a vymeňte tovar (karty) na trhu, a potom ho predávajte za rupie. Podarí sa vám väčší predaj, získate bonusovú odmenu.

Mindok Azul: Vitráže Sintry
54,90 € 42,04 €

Azul: Vitráže Sintry je krásna farebná hra, ktorá nadväzuje na celosvetovo preslávenú hru Azul. Počas šiestich kôl hry hráči získavajú farebné dieliky skla a vytvárajú z nich čo najlepšie hodnotené vitráže. Zvíťazí hráč, ktorý získa najvyšší počet bodov. Budete to práve vy, kto vytvorí tie najkrajšie vitráže v celom Portugalsku?