Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Hry pre dvoch na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Hry pre dvoch nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Hry pre dvoch – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Ravensburger Minecraft Ravensburger Minecraft
Ravensburger Minecraft

Strategická stolová hra pre všetkých fanúšikov Minecraftu. Zábavná hra, ktorá bude baviť aj tých, ktorí klasický Minecraft nehrajú. Vykonajte jeden z piatich možných akcií, zbierajte suroviny, budujte a bojujte s monštrami. Kto má na konci hry najväčšie hodnotenie, vyhráva.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Mindok Na křídlech Ravensburger Minecraft
Mindok Na křídlech

V hre Na křídlech budete predstavovať nadšených ornitológov, pozorovateľa vtáctva, bádateľa a zberateľov, snažiaci sa prilákať do svojej voliéry čo najúžasnejšie vtáčie exempláre. Voliéra zahŕňa tri rôzne biotopy a každý vták pomôže rozvinúť vašu vtáčiu zoo v určitej oblasti: zháňanie potravy, znášanie vajec a získavanie nových prírastkov do voliéry. Víťazom hry sa stane hráč, ktorému sa podarí získať najviac bodov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Honeycombs Ravensburger Minecraft
Piatnik Honeycombs

Zábavná hra na spôsob domina Honeycombs je super zábava pre celu rodinu. Cieľom tejto hry je zložiť čo najviac obrázkových doštičiek tak, aby sa z každej strany prepojili rovnaké motívy obrázkov. Preverte svoj postreh a schopnosť kombinovať. Vhodná pre hráčov od 7 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
DINO Magnetické šachy Spin Master Gabby'S Dollhouse očarujúca hra
DINO Magnetické šachy

Elegantné prevedenie známej obľúbenej hry. Magnetické figúrky prináša ich stabilitu pri hre a istotu pri potrebe zachovania zahraných pozícií pri dlhodobých partiách. Zatvárací box so šachovnicou umožňuje bezpečné uloženie sady figúrok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko Spin Master Gabby'S Dollhouse očarujúca hra
ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko

Desatminútová výzva na precvicenie pamäte a vedomostí – ako dobre poznáte Slovensko? Hra BrainBox inšpiruje ludí všetkých vekových kategórií a sprevádza ich na vzrušujúcej ceste nekonecného objavovania, ktoré pomáha zlepšovat pozorovacie schopnosti a pamät.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Spin Master Gabby'S Dollhouse očarujúca hra Spin Master Gabby'S Dollhouse očarujúca hra
Spin Master Gabby'S Dollhouse očarujúca hra

Zahrajte si novú hru zo sveta Gábininho kúzelného domčeka z obľúbeného seriálu od DreamWorks na Netflix – Gabby's Charming Collection Game od Spin Master Games. Poďme sa spolu s kamarátmi zmenšiť a pomôžme vyzdobiť Gábinin domček na úžasnú mačaciu párty. Pritom môžeme zbierať prívesky. Tých je viac ako 40.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Spin Master Gabby'S Dollhouse mačacia hra Spin Master Gabby'S Dollhouse mačacia hra
Spin Master Gabby'S Dollhouse mačacia hra

Ahoj, Gabi. Vezmi nás do domčeka. Aké sa chystá prekvapenie? Veľká mačacia party. Čas zmenšiť sa a vyzdobiť domček na party so všetkými kamarátmi. Po ceste zbierajte prívesky na svoju čelenku. Ten, kto ich nazbiera najviac, vyhrá špeciálny prívesok v tvare srdca. Pomôžte Gabine a jej kamarátom pripraviť sa na prespanie. Prechádzajte izbičky domčeka a zbierajte prívesky. Ten, kto má na konci hry najviac príveskov, vyhráva.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Piatnik Rummikub original Spin Master Gabby'S Dollhouse mačacia hra
Piatnik Rummikub original

Rummikub je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Piatnik Šach ECO Spin Master Gabby'S Dollhouse mačacia hra
Piatnik Šach ECO

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v praktickom zatváracom prevedení.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Minecraft: Farmer's market - rozšírenie Ravensburger Minecraft: Farmer's market - rozšírenie
Ravensburger Minecraft: Farmer's market - rozšírenie

Pripravte sa na nové Minecraft dobrodružstvo. Toto rozšírenie hry prináša do vašej doskovej hry Minecraft: Builders & Biomes veľa nových hracích prvkov, vďaka ktorým sa hra stane ešte akčnejšia a opäť len ten, kto vymyslí najlepšiu stratégiu, môže vyhrať. Nie je hrateľné samostatne.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
WOWO Fidget spinner - lietajúci Ravensburger Minecraft: Farmer's market - rozšírenie
WOWO Fidget spinner - lietajúci

Áno lietajúci fidget spinner je skvelá hra aj hra pre dvoch. Pôvodný fidget spinner bola dokonalá hra. Avšak lietajúci lietajúci fidget spinner posúva hru na novú úroveň. Vaše ruky sa s touto hračkou a ani deti nudiť nebudú.

môžete mať 30.11 - 01.12

DINO Súbor hier 150 spoločenská hra Ravensburger Minecraft: Farmer's market - rozšírenie
DINO Súbor hier 150 spoločenská hra

Súbor 150 hier pre všetky vekové kategórie s mimoriadne bohatou výbavou z kvalitných materiálov. Výborný rodinný darček pre dlhé večery trávené spoločne. Balenie ponúka 2 obojstranné herné plány.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL