Albi Česko - otázky a odpovede
27,99 €

22,50 €

Albi Česko je zábavná vedomostná hra pre celú rodinu. Ako dobre poznáte Českú republiku? Tejto vedomostnej hre nájdete 2400 zaujímavých otázok týkajúcich sa Českej republiky a jej obyvateľov. CZ verzia


Albi V kocke Abeceda

Albi V kocke Abeceda

Hodnotenie: 5
15,99 €

13,99 €

Akcia

S hrou V kocke Abeceda naučíte deti abecedu zábavnou formou – pomocou veselých obrázkov od jednotlivých písmeniek. Obsahuje 71 kariet s obrázkami od jednotlivých písmeniek abecedy. Hra je v českom jazyku


Albi V kocke! Stolová hra CZ
27,74 €

22,90 €

Zistite, kto si vo vašej rodine zaslúži prezývku „múdra hlava“. Nemusí ním byť ten, o ktorom si to myslíte. Nový prírastok do radu hier V kocke !, tentoraz ako stolová hra. Precvičte si pamäť, postreh, vedomosti a získajte jednu kartu z každej kategórie. Hra obsahuje celkovo 160 nových kariet s ôsmimi rôznymi témami.


Albi V kocke! Rozprávky CZ
15,99 €

12,30 €

V kocke! Rozprávky je nová desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí pre deti. Spoznajú vaše deti slávne klasickej rozprávky a príbehy? Pomocou obrázkov si ich pripomenú a precvičia si pamäť. Rodičia si tiež pri tejto hre radi zaspomínajú na svoje detské roky.


EFKO HRY Pre predškolákov
14,78 €

12,90 €

Veľký súbor hier pre vekovú skupinu detí od 4 rokov, ktoré plnohodnotne využijú širokej ponuky 11 vzdelávacích hier. Obsah balenia je bohatý nielen z hľadiska samotného vybavenia, ale tiež vďaka premyslenému systému možnosťí univerzálneho využitia pomôcok pre viacero hier a úloh. Deti si zábavnou formou precvičujú rôzne zručnosti.


Mattel Scrabble Original CZ verzia
40,40 €

26,70 €

Scrabble Original v Českej verzii je klasická stolová hra, ktorá pomáha k rozvoju slovnej zásoby. Na hernom pláne pripomínajúcom prázdnu krížovku hráči z náhodne vytiahnutých písmen zostavujú slová. Každé písmeno má svoju bodovú hodnotu, a za každé úspešne vytvorené slovo sa hráčovi sčítajú body. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov.


Albi iKNOW CZ-20%

Albi iKNOW CZ

Hodnotenie: 5
29,59 €

23,39 €

Akcia

Vedomosti nie sú všetko! Táto dôvtipná hra iKnow kombinuje vedomosti s taktikou. Uhádnite, ako si poradia vaši spoluhráči, ale využívajte pri tom tiež svojich znalostí. Len ten kto úspešne zvládne oboje, môže zvíťaziť v tejto hre.


Albi V kocke! Matematika

Albi V kocke! Matematika

Hodnotenie: 5
14,49 €

12,30 €

Sčítanie, násobenie, množiny, diagramy či miery a váhy. Matematika dokáže byť aj veľmi zábavná! S touto hrou sa deti ľahko zoznámia so základnými pojmami z matematiky, naučia sa základy počítania a nebudú sa báť ani čísla pí.


Albi V kocke! Zvieratá CZ
15,99 €

13,30 €

Vedia jaguáre plávať? Žijú klokany v skupine? Koľko je na obrázku zvierat? Pomocou hry Zvieratá V kocke! sa zoznámite s tými najznámejšími zvieratami z celého sveta. Hra je v českom jazyku.


Albi Zlaté Česko

Albi Zlaté Česko

Hodnotenie: 4,5
27,99 €

21,80 €

Vo vedomostnej hre Zlaté Česko nájdete 2.400 zaujímavých otázok týkajúcich sa Českej republiky a jej obyvateľov. Hra nadväzuje na veľký úspech vedomostnej hry Česko Otázky a odpovede. V Zlatom Česku nájdete zbrusu nové kategórie, ktoré vaše vedomosti preveria ešte dôkladnejšie. Hra je v českom jazyku


Mac Toys Pravda nebo lež CZ-16%
31,30 €

26,19 €

Akcia

Elektronická společenská hra pro 2 – 5 hráčů. Urči si barvu, pod kterou budeš hrát, odpověz na tvrzení, které ti rozhodčí řekne a získáš body. Pokud odpovíš špatně, tak body ztrácíš. Zábavná a svižná hra pro každou příležitost. Zahraj si s rodinou nebo přáteli a užij si spoustu zábavy!


Teddies Súboj mozgov spoločenská hra
12,18 €

9,90 €

Súboj mozgov je kvízová, vedomostná hra pre 2–8 hráčov. Myslíte si, že ste najchytrejší? Alebo sa naopak zbytočne podceňujete? Je tu nová spoločenská hra, ktorá vás a vašich spoluhráčov tak trochu preverí.


Albi Česko Junior

Albi Česko Junior

Hodnotenie: 5
23,99 €

17,90 €

Česko Junior nadväzuje na veľký úspech hry Česko: Otázky a odpovede, ktoré si mnohí z Vás veľmi obľúbili. Hru sme upravili a vytvorili 1 200 nových zaujímavých otázok, ktoré umožnia hru hrať celým rodinám, vrátane detí už od 10 rokov. Otázky sa týkajú Českej republiky a jej obyvateľov a sú rozdelené do štyroch okruhov: ľudia a spoločnosť, príroda a geografia, kultúra a rôzne.


Albi Cortex 2
15,25 €

V unikátnej vzdelávacej hre Cortex budete čeliť ôsmim rôznym typom úloh. Precvičíte si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopnosť riešiť úlohy pod časovým tlakom.


Albi Európa

Albi Európa

Hodnotenie: 4,5
28,60 €

22,10 €

Vedomostná spoločenská rodinná hra vychádzajúca z herného systému hry Albi Česko. Európa: otázky a odpovede obsahuje celkom 2400 otázok, takže sa hneď tak neobohrá.


Albi V kocke! Dinosaury 2. vydanie CZ verzia
16,80 €

13,70 €

V kocke dinosaury je desaťminútová hra na precvičenie pamäti a poznávanie dinosaurov, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Zábavná hra je určená pre jedného a viac hráčov, takže si zahrá celá rodina.


Albi V kocke História

Albi V kocke História

Hodnotenie: 4,5
14,49 €

12,99 €

Hra V kocke História preverí vaše znalosti. Poznáte slávne osobnosti a udalosti z našej a svetovej histórie? Pomocou obrázkov sa ich zaiste ľahko naučíte. Obsahuje 71 kariet s peknými obrázkami historických dejín a postáv, vrátane základných informácií o nich. Hra je v českom jazyku


Albi V kocke - Moje prvé obrázky
15,99 €

12,30 €

Zábavná desaťminútová hra na precvičenie pamäti. Overte si čo ste schopní zapamätať za 10 sekúnd. Hra je v tvare kocky a obsahuje 74 kariet s roztomilými obrázkami. Je vhodná pre 2 a viac hráčov od 5 rokov. Hra je v českom jazyku.


Albi V kocke - Svet (CZ verzia)
14,49 €

12,30 €

Zahrajte si rýchlu a zábavnú hru Svet v kocke. Cieľom hry je zapamätať si počas 10 sekúnd čo najviac kartičiek s obrázkom. Súčasťou hry je 71 kariet. Vhodné pre 1 a viac hráčov od 8 rokov. V českom jazyku.


Mindok 50 plemien psov
13,17 €

6,56 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 plemien psov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o zvieratách!


Albi Vie prasa lietať? CZ verzia
12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Vynikajúci a poučná hra Vie prasa lietať? V cestovnej verzii. Hra so zvieratami pre celú rodinu vrátane tých najmenších. Úlohou hry je správne priradiť zvieratám určité vlastnosti. Znáša vtákopysk vajcia? Žije chobotnica v noci? Má kapor zuby? Vie prasa lietať? No to sa vie, že nie !!! Ale vedieť o zvieratách všetko nie je tak úplne jednoduché.


Albi V kocke! Zvieracie rodiny
17,53 €

11,90 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti, alebo koľko si toho zapamätáš za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia nielen pamäť a postreh, ale zároveň sa dozvedia ako sa nazývajú mláďatá rôznych druhov zvierat a ďalšie zaujímavosti.


Albi Cortex challenge
15,45 €

13,51 €

So vzdelávacou hrou Cortex si precvičíte logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež, ako ste schopní rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopní riešiť úlohy pod časovým tlakom. To všetko v 8 rôznych typoch úloh, ktoré zamestnajú celý váš mozog.


Albi Cortex pre deti
15,45 €

13,51 €

Detský variant unikátnej vzdelávacej hry Cortex je vhodná pre deti už od 6 rokov. V hre budú deti čeliť 8 rôznym typom úloh. Precvičia si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu.


Albi Cortex pre deti 2

Albi Cortex pre deti 2

Hodnotenie: 5
15,25 €

V unikátnej vzdelávacej hre Cortex budete čeliť ôsmim rôznym typom úloh. Precvičíte si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopnosť riešiť úlohy pod časovým tlakom.


Albi Svet - otázky a odpovede SK
29,99 €

20,60 €

Zábavná hra pre zvedavých pozemšťanov. Ako dobre poznáte svoj domov – planétu Zem? Vydajte sa s nami na dobrodružnú cestu okolo sveta plnú poznania a čoskoro sa z vás stane naozajstný svetobežník. SK verzia


Albi Tajomstvo tela

Albi Tajomstvo tela

Hodnotenie: 3,5
19,50 €

Kvízová hra o ľudskom tele vznikla na základe obľúbenej relácii Českej televízie. V hre nájdete takmer 900 otázok týkajúcich sa ľudského tela. Otázky sú rozdelené do 3 úrovní obtiažnosti.


Albi V kocke! Česká republika
16,80 €

13,70 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti alebo čo všetko si zapamätáš za 10 sekúnd? Zoznámte sa s naším hlavným mestom pomocou hry. Na 70 kartičkách sú zobrazené najznámejšie pražské pamiatky, zaujímavosti, udalosti a osobnosti spojené s Prahou. To všetko sa dozviete s touto svižnou zábavnou hrou pre celú rodinu.


Albi V kocke! Doprava

Albi V kocke! Doprava

Hodnotenie: 5
17,50 €

11,90 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti, alebo koľko si toho zapamätáš za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia pamäť a postreh.


Albi V kostce! Města
16,80 €

12,30 €

Dětská hra na procvičení paměti, se kterou poznáte 70 měst po celé Zemi. Zajímavé informace vás zavedou do tajů každého města. Cílem je nasbírat co nejvíce karet s obrázky měst. S touto společenskou hrou se zabaví děti již od 8 let.


Albi V kocke! Predátori-33%
17,50 €

11,69 €

Akcia

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti, alebo čo všetko si zapamätáte za 10 sekúnd.


Albi V kocke! Príroda

Albi V kocke! Príroda

Hodnotenie: 4,5
14,78 €

13,30 €

Nová vedomostná hra zo série V kocke! Príroda. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Vyznáte sa vo flóre a faune sveta? Pomocou obrázkov sa všetko ľahko naučíte a precvičíte si pamäť.


Albi V kostce! Vesmír

Albi V kostce! Vesmír

Hodnotenie: 4,5
16,80 €

13,30 €

Ve hře V kostce! Vesmír se dozvíte spoustu zajímavého z vesmíru. Jednotlivé kartičky se věnují planetám, hvězdám i dalším vesmírným objektům. Desetiminutová hra na procvičení paměti a vědomostí aneb co si zapamatujete za 10 vteřin?


Albi V kocke! Vynálezy

Albi V kocke! Vynálezy

Hodnotenie: 5
15,50 €

13,30 €

V kocke – Vynálezy je desaťminútová hra na precvičenie pamäti a poznávanie vynálezov a vynálezcov, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Hra je určená pre jedného a viac hráčov, takže sa môže zapojiť celá rodina.


Albi Vlajky

Albi Vlajky

Hodnotenie: 5
18,90 €

Kolik vlajek poznáte? U společenské hry Vlajky budete potřebovat své znalosti zeměpisu! Poznejte vlajku, odpovězte na otázku týkající se daného státu a získejte body. Vítězí hráč, který má na konci hry nejvíce bodů.


Albi Quarto

Albi Quarto

Hodnotenie: 5
29,59 €

24,80 €

Společenská abstraktní hra Quarto. Jedna z mála her, kde rozhodujete o tahu soupeře. Vítězem se stává hráč, který umístí hrací kamen a vytvoří tak řadu čtyř kamenů, kde všechny hrací kameny mají alespoň jednu stejnou vlastnost.##


Mindok 50 experimentov na doma i na chatu
7,85 €

Už ste niekedy premýšľali, čo sa deje, keď sa idú gumové medvedíky kúpať, ako kvety pijú alebo prečo sa tu a tam po daždi na oblohe objaví dúha? A vedeli ste, že zo slanej vody môžete urobiť sladkú a že maličký hrášok má vlastne obrovskú silu? Neváhajte a začnite objavovať vďaka tejto hre!


Piatnik Bubbles-24%

Piatnik Bubbles

Hodnotenie: 5
9,22 €

6,99 €

Akcia

Pestrofarebná hra plná hľadania a rýchlych reakcií. Na každej karte sú štyri veselé bubliny rôznej veľkosti. Čísla na kockách ti prezradia, ktorá bublina je najväčšou a ktorá je najmenšou, atď. Nájdeš ako prvú kartu so správnou kombináciou? Polož ju pred seba a dúfaj, že sa súperovi nepodarí ti ju v ďalších ťahoch zobrať.


PEXI Evolúcia - o pôvode druhov
14,77 €

11,40 €

Novinka

Spoločenská hra Evolúcia O pôvode druhov sa stala Hrou roka 2011. Evolúcia je hra založená na princípe prirodzeného výberu druhov. Zmeň sa alebo vymrieš! Skombinuj vlastnosti živočíchov a zbieraj potravu, tak aby si prežil ako posledný. Na začiatku ste živočíchom, ktorý je rád, že existuje.


ADC Blackfire Výzvy prírody - Mačky
7,72 €

Zábavná kartová hra, v ktorej sa môžete dozvedieť niečo nové o mačkách. Karty sa rovnomerne rozdelia medzi hráčov. Kolo začína odobratím hornej karty. Následne si všetci porovnajú informácie na karte. Hráč s najvyššími hodnotami prebíja karty ostatných a vezme si ich karty. Vyhráva hráč s najvyšším počtom nazbieraných kartičiek.


ADC Blackfire Výzvy prírody - Dinosaury
7,60 €

Edícia Výzvy prírody – Dinosaury ťa zavedie do ríše zvierat, dinosaurov, ale predstaví tí i svetové sopky. Vďaka týmto hrám zistíš, ktoré druhy zvierat sú ohrozené, ktorá šelma je najrýchlejšia, ktorý dinosaurus bol najväčší, či ktorá sopka naposledy vybuchla.


ADC Blackfire Výzvy prírody - Európa
7,60 €

Edícia Výzvy prírody – Európa ťa zavedie do ríše zvierat, dinosaurov, ale predstaví tí i svetové sopky. Vďaka týmto hrám zistíš, ktoré druhy zvierat sú ohrozené, ktorá šelma je najrýchlejšia, ktorý dinosaurus bol najväčší, či ktorá sopka naposledy vybuchla.


ADC Blackfire Výzvy prírody - Šelmy
7,60 €

Edícia Výzvy prírody – Šelmy ťa zavedie do ríše zvierat, dinosaurov, ale predstaví tí i svetové sopky. Vďaka týmto hrám zistíš, ktoré druhy zvierat sú ohrozené, ktorá šelma je najrýchlejšiqa, ktorý dinosaurus bol najväčší, či ktorá sopka naposledy vybuchla.


Albi Európa, otázky a odpovede (v slovenčine)
28,90 €

22,90 €

Táto vedomostná hra nadväzuje na úspešné Slovensko – otázky a odpovede a je vo verzii Európa v slovenčine Nájdete tu 2400 otázok rozdelených do šiestich okruhov. Hra je určená pre 2 – 6 hráčov od 12 rokov.


Albi iKnow Hit List
23,20 €

20,40 €

V této vědomostní hře je úkolem vyjmenovat co nejvíce pojmů z dané kategorie. Kolik zvládnete vyjmenovat evropských fotbalistů nebo třeba asijských hlavních měst? Stejně jako v ostatních hrách ze série iKnow můžete též získávat body sázením na své soupeře.


Albi iKnow Junior
23,20 €

20,50 €

Populární mechanismus hry iKnow ve variantě pro mladší hráče. Hráči mohou využít nápovědu a dokonce si navzájem pomáhat a profitovat z pomoci druhému. Obsahuje i obrázková zadání.