Teddies Ježko v klietke kovový hnedý
6,16 € 5,50 €

Predstavujeme vám najpopulárnejší český hlavolam. Dokážete dostať ježka z klietky von? Záhadný hlavolam v kovovom prevedení je vhodný pre deti od 3 rokov.

DINO Zázraky prírody

DINO Zázraky prírody

Hodnotenie: 5
19,40 € 16,90 €

Zázraky prírody sú dynamická rodinná hra, ktorá v sebe kombinuje prvky vzdelávacie a párty hry. Hra je inšpirovaná rovnomennou reláciou Českej televízie. Cieľom hry je správne odpovedať na 12 otázok, ktoré sú rozdelené do 5 kategórií. Predveďte, čo všetko poznáte!

Albi Česko Junior

Albi Česko Junior

Hodnotenie: 5
23,99 € 18,90 €

Česko Junior nadväzuje na veľký úspech hry Česko: Otázky a odpovede, ktoré si mnohí z Vás veľmi obľúbili. Hru sme upravili a vytvorili 1 200 nových zaujímavých otázok, ktoré umožnia hru hrať celým rodinám, vrátane detí už od 10 rokov. Otázky sa týkajú Českej republiky a jej obyvateľov a sú rozdelené do štyroch okruhov: ľudia a spoločnosť, príroda a geografia, kultúra a rôzne.

Alexander Prečítam Tí, mami
8,50 €

Výpredaj

Prečítam ti mami je vzdelávacia hra pre deti, ktorá zábavným a originálnym spôsobom uľahčí výučbu čítania. Deti sa snažia z farebných dielikov čo najrýchlejšie zostaviť obrázky a následne prečítať.

Albi V kocke! Svet Sk-14%

Albi V kocke! Svet Sk

Hodnotenie: 5
15,90 € 13,60 €

Výpredaj

Pre jedného a viac hráčov od osem rokov. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Cieľ hry: nazbierať za desať minút čo najviac kariet.

Albi Slovensko Junior

Albi Slovensko Junior

Hodnotenie: 5
26,90 € 19,20 €

Skvelá detská hra teraz vo verzii Slovensko Junior. Dosková hra je upravená pre deti od 10 rokov a nájdete tu 1200 otázok zo 4 štyroch okruhov ako napríklad ľudia a spoločnosť alebo kultúra. Určené pre 2 – 6 hráčov.

Albi Cortex 2

Albi Cortex 2

Hodnotenie: 4
15,25 € 13,70 €

V unikátnej vzdelávacej hre Cortex budete čeliť ôsmim rôznym typom úloh. Precvičíte si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopnosť riešiť úlohy pod časovým tlakom.

Albi Quoridor

Albi Quoridor

Hodnotenie: 5
31,90 € 27,50 €

Quoridor je drevená rodinná hra pre 2 alebo 4 hráčov. Vyhráva ten hráč, ktorý svojho pešiaka dostane ako prvého na protiľahlú stranu hracej dosky. Cesta nebude však jednoduchá!

Albi iKNOW CZ

Albi iKNOW CZ

Hodnotenie: 5
29,59 € 25,90 €

Vedomosti nie sú všetko! Táto dôvtipná hra iKnow kombinuje vedomosti s taktikou. Uhádnite, ako si poradia vaši spoluhráči, ale využívajte pri tom tiež svojich znalostí. Len ten kto úspešne zvládne oboje, môže zvíťaziť v tejto hre.

Albi Tipni si! Pravda alebo lož
26,80 € 23 €

Posledný kus za túto cenu!

Dobyl Amundsen ako prvý severný alebo južný pól? Alebo to snáď bol Andersen? Dokážete oddeliť pravdu od klamstva lepšie, ako všetci protihráči, alebo Vás otázky v Tipni si! Pravda alebo lož nachytajú na slivkách?

Albi Vlajky

Albi Vlajky

Hodnotenie: 4,5
18,47 € 16,90 €

Kolik vlajek poznáte? U společenské hry Vlajky budete potřebovat své znalosti zeměpisu! Poznejte vlajku, odpovězte na otázku týkající se daného státu a získejte body. Vítězí hráč, který má na konci hry nejvíce bodů.

Albi V kocke! Stolová hra CZ
27,74 € 25,50 €

Zistite, kto si vo vašej rodine zaslúži prezývku „múdra hlava“. Nemusí ním byť ten, o ktorom si to myslíte. Nový prírastok do radu hier V kocke !, tentoraz ako stolová hra. Precvičte si pamäť, postreh, vedomosti a získajte jednu kartu z každej kategórie. Hra obsahuje celkovo 160 nových kariet s ôsmimi rôznymi témami.

Albi Cortex pre deti

Albi Cortex pre deti

Hodnotenie: 5
15,45 € 13,70 €

Detský variant unikátnej vzdelávacej hry Cortex je vhodná pre deti už od 6 rokov. V hre budú deti čeliť 8 rôznym typom úloh. Precvičia si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu.

Alexander Poviem Ti, mami didaktická hra
8,60 €

Spoločenská hra Poviem ti mami je didaktická hra pre deti od troch rokov. Princíp hry spočíva v správnom zostavení kariet tak, aby vznikol logický príbeh.

EFKO HRY Pre predškolákov
14,78 € 12,90 €

Veľký súbor hier pre vekovú skupinu detí od 4 rokov, ktoré plnohodnotne využijú širokej ponuky 11 vzdelávacích hier. Obsah balenia je bohatý nielen z hľadiska samotného vybavenia, ale tiež vďaka premyslenému systému možnosťí univerzálneho využitia pomôcok pre viacero hier a úloh. Deti si zábavnou formou precvičujú rôzne zručnosti.

Mindok SMART - Kvadrilion
19,69 € 18,11 €

Posledný kus za túto cenu!

SMART – kvadrilion je neprekonateľná hlavolamová hra. Herný plán je pripravený po zostavení 4 magnetických dosiek do ľubovoľného útvaru. Hlavolam je vyriešený, ak sa vám podarilo umiestniť všetkých 12 dielikov skladačky na herný plán, ktorý ste zostavili.

Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá
11,80 €

Hlavolamová hra z radu SMART games. Uži si nekonečné množstvo kombinácií. Objav svoj um a zostavuj rôzne tvary! Snaž sa ich vytvoriť čo najviac.

Albi V kocke! Dinosaury 2. vydanie CZ verzia
16,80 € 14,90 €

V kocke dinosaury je desaťminútová hra na precvičenie pamäti a poznávanie dinosaurov, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Zábavná hra je určená pre jedného a viac hráčov, takže si zahrá celá rodina.

Albi Mozgovňa Logické hádanky
7,99 € 6,70 €

Mozgovňa Logické hádanky je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na logických hádankách. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?

Mac Toys Gimme five!

Mac Toys Gimme five!

Hodnotenie: 4
19,10 € 17,20 €

Zábavná rýchla akčná hra pre deti od 6 rokov. Si rýchly a vieš reagovať? Máš 10 sekúnd na to, aby si vymyslel 5 slov na tému, ktorú si prečítaš na kartičke. Ruka ťa bude svojim pohybom rozptyľovať a znervózňovať. Nenechaj sa a odpovedz správne.

Albi Cortex challenge

Albi Cortex challenge

Hodnotenie: 4,5
15,45 € 13,70 €

So vzdelávacou hrou Cortex si precvičíte logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež, ako ste schopní rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopní riešiť úlohy pod časovým tlakom. To všetko v 8 rôznych typoch úloh, ktoré zamestnajú celý váš mozog.

Mac Toys Pravda nebo lež CZ-21%
31,30 € 24,60 €

Výpredaj

Elektronická společenská hra pro 2 – 5 hráčů. Urči si barvu, pod kterou budeš hrát, odpověz na tvrzení, které ti rozhodčí řekne a získáš body. Pokud odpovíš špatně, tak body ztrácíš. Zábavná a svižná hra pro každou příležitost. Zahraj si s rodinou nebo přáteli a užij si spoustu zábavy!

EFKO Dlhý, Široký a Bystrozraký
19,32 € 16,61 €

Dlhý, Široký a Bystrozraký je detská hra na motívy známej rozprávky. Vyhráva ten, kto ako prvý absolvuje neľahkú cestu za princeznou. Hráči sa čoby jedna z rozprávkových postáv snažia dostať za pomoci hodu kockou do cieľa.

Albi Mini iKnow Európa

Albi Mini iKnow Európa

Hodnotenie: 5
14,78 € 14,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Otestujte si s priateľmi svoje vedomosti pomocou zaujímavých otázok v hre iKnow Európa mini. Otázky vás prevedú po európskom kontinente. Otázky sa týkajú kultúry, histórie, geografie, prírody a mnohých ďalších odborov. Hraním sa určite dozviete veľa nového a zároveň sa aj pobavíte.

Albi V kocke - Moje prvé obrázky
15,99 € 14,90 €

Zábavná desaťminútová hra na precvičenie pamäti. Overte si čo ste schopní zapamätať za 10 sekúnd. Hra je v tvare kocky a obsahuje 74 kariet s roztomilými obrázkami. Je vhodná pre 2 a viac hráčov od 5 rokov. Hra je v českom jazyku.

Albi iKnow Junior

Albi iKnow Junior

Hodnotenie: 5
23,20 € 20,40 €

Populární mechanismus hry iKnow ve variantě pro mladší hráče. Hráči mohou využít nápovědu a dokonce si navzájem pomáhat a profitovat z pomoci druhému. Obsahuje i obrázková zadání.

Mindok 50 plemien psov
13,17 € 9 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 plemien psov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o zvieratách!

Albi V kocke Abeceda

Albi V kocke Abeceda

Hodnotenie: 5
15,99 € 15,70 €

S hrou V kocke Abeceda naučíte deti abecedu zábavnou formou – pomocou veselých obrázkov od jednotlivých písmeniek. Obsahuje 71 kariet s obrázkami od jednotlivých písmeniek abecedy. Hra je v českom jazyku

Albi Cortex pre deti 2

Albi Cortex pre deti 2

Hodnotenie: 5
15,25 € 13,70 €

V unikátnej vzdelávacej hre Cortex budete čeliť ôsmim rôznym typom úloh. Precvičíte si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopnosť riešiť úlohy pod časovým tlakom.

Albi V kocke! Príroda

Albi V kocke! Príroda

Hodnotenie: 5
15,30 €

Nová vedomostná hra zo série V kocke! Príroda. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Vyznáte sa vo flóre a faune sveta? Pomocou obrázkov sa všetko ľahko naučíte a precvičíte si pamäť.

Mindok 50 koní a poníkov
13,03 € 9,40 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 koní a poníkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako spoznať svoje obľúbené zviera. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!

Albi Quarto

Albi Quarto

Hodnotenie: 4,5
29,59 € 27,50 €

Společenská abstraktní hra Quarto. Jedna z mála her, kde rozhodujete o tahu soupeře. Vítězem se stává hráč, který umístí hrací kamen a vytvoří tak řadu čtyř kamenů, kde všechny hrací kameny mají alespoň jednu stejnou vlastnost.##

Trefl Moja prvá záhradka
14,08 € 10,90 €

S náučnou kreatívnou sadou Moja prvá záhradka si deti založua svoju vlastnú záhradku, naučia sa o raste rastlín a užijú si pri tom veľa zábavy. Navyše v sebe prebudia zvedavosť a zmysel pre staranie sa o živý organizmus.

Albi V kocke! Zvieratá CZ
15,99 € 15,30 €

Vedia jaguáre plávať? Žijú klokany v skupine? Koľko je na obrázku zvierat? Pomocou hry Zvieratá V kocke! sa zoznámite s tými najznámejšími zvieratami z celého sveta. Hra je v českom jazyku.

Granna Dúha

Granna Dúha

Hodnotenie: 5
9,90 €

Zaujímavá hra s dúhovou hracou plochou a s rôznofarebnými žetónmi učí malé deti poznávať farby a pomenovávať predmety či zvieratká. Kto ako prvý nájde všetky správne farebné predmety?

Albi iKnow Hit List

Albi iKnow Hit List

Hodnotenie: 5
23,20 € 20,40 €

V této vědomostní hře je úkolem vyjmenovat co nejvíce pojmů z dané kategorie. Kolik zvládnete vyjmenovat evropských fotbalistů nebo třeba asijských hlavních měst? Stejně jako v ostatních hrách ze série iKnow můžete též získávat body sázením na své soupeře.

Albi V kostce! Vesmír

Albi V kostce! Vesmír

Hodnotenie: 4,5
16,80 € 15,30 €

Ve hře V kostce! Vesmír se dozvíte spoustu zajímavého z vesmíru. Jednotlivé kartičky se věnují planetám, hvězdám i dalším vesmírným objektům. Desetiminutová hra na procvičení paměti a vědomostí aneb co si zapamatujete za 10 vteřin?

Albi Vie prasa lietať? CZ verzia
13,70 €

Vynikajúci a poučná hra Vie prasa lietať? V cestovnej verzii. Hra so zvieratami pre celú rodinu vrátane tých najmenších. Úlohou hry je správne priradiť zvieratám určité vlastnosti. Znáša vtákopysk vajcia? Žije chobotnica v noci? Má kapor zuby? Vie prasa lietať? No to sa vie, že nie !!! Ale vedieť o zvieratách všetko nie je tak úplne jednoduché.

Mindok Kde leží Kocúrkovo SK
15,62 € 13 €

Vydajte sa na cestu **po Slovensku! Každý vie, že Bratislava leží na západ od Košíc. Ale viete, ktoré z týchto miest leží severnejšie? A kde vlastne leží to Kocúrkovo? Stačí si zahrať túto hru a dozviete sa to! Okrem toho vám hra ponúka priestor pre veľmi zaujímavé **blafovanie a užijete si pri nej veľa zábavy.

Alexander Hra školou Nájdi mamičku kreatívna hra
8,49 €

Nájdi mamičku je zábavná skladačka, s ktorej pomocou sa deti naučia poznávať a správne pomenovať bežné zvieratá. Úlohou je nájsť mláďatku mamičku, tvar kartičiek deťom napovie. Hra rozvíja jemnú motoriku.

Teddies Súboj mozgov spoločenská hra
12,18 € 9,90 €

Súboj mozgov je kvízová, vedomostná hra pre 2–8 hráčov. Myslíte si, že ste najchytrejší? Alebo sa naopak zbytočne podceňujete? Je tu nová spoločenská hra, ktorá vás a vašich spoluhráčov tak trochu preverí.

Mindok 50 druhov hmyzu a pavúkov
13,17 € 11,30 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 druhov hmyzu a pavúkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o hmyze!

Lisciani Pexeso ABC 123
5,79 € 5,10 €

Trénuj svoju pamäť a zoznám sa s abecedou, prvými číslami a mnohými slovami. Nájdeš viac správnych párov ako tvoj súper? Hľadaj číslo a zodpovedajúce množstvo vyobrazených motívov alebo písmeno a obrázok, ktorý na dané písmeno začína. Zábavná rodinná hra s prvkami vzdelávania.

Albi Mini iKNOW Svet

Albi Mini iKNOW Svet

Hodnotenie: 4
14,78 € 13,70 €

Otestujte si s priateľmi svoje vedomosti pomocou zaujímavých otázok v hre iKnow Svet mini. Otázky vás zavedú doslova do všetkých kútov sveta. Otázky sa týkajú predovšetkým prírody a geografie. Pri hraní sa určite dobre zabavíte.

Albi V kocke! Doprava

Albi V kocke! Doprava

Hodnotenie: 5
17,50 € 15,30 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti, alebo koľko si toho zapamätáš za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia pamäť a postreh.

Mindok 50 nebeských objektov
13,03 € 9 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 nebeských objektov – planét, hviezd i súhvezdí. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody.

Teddies Keď draka bolí hlava spoločenská hra
9,64 €

Vážení králi a kráľovné z kráľovstva Nad a Pod Dračou skalou vás pozvali na svadobnú hostinu. Vydajte sa spoločne s princeznou Adélkou a princom Jankom na dobrodružnú cestu Dračou ríšou a prekonajte všetky nástrahy, ktoré na vás cestou k svadobnej torte čakajú. Kto z vás bude na hostine ako prvý, vyhráva!

Mindok Smart 3 Nákladiaky
27,37 € 21,99 €

Vyrážame na cestu! Je čas nakladať! Tri **veselé nákladiaky **sa chystajú na dlhú cestu. Pred tým, než vyrazia, musia ešte naložiť veľa vecí. Zmestia sa všetky tie balíky na ich korby? Pomôžte im všetko správne naložiť, nech môžu čoskoro vyraziť!