Eddy Toys Šípky klasik, 38cm
11,60 €

Terč na šípky KLASIK o priemere 38 cm poteší každého vášnivého hráča šípok bez ohľadu na vek. Tento obojstranný terč vyniká odolným spracovaním, jeho jednotlivé hracie políčka sú oddelené drôtenou konštrukciou. To vám znateľne uľahčí a urýchli vyhodnocovanie výsledkov. Zabudnite na elektronické šípky a užite si skutočnú klasiku!


Harrows Elektronický terč Master Choice 3
87,81 €

80,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektronický terč ponúka 27 vzrušujúcich hier s 202 variáciami, kybernetické hry až s piatimi úrovňami, dva LED displeje s automatickým zobrazovaním skóre, dva LED displeje na kriket, zvukové efekty, unikátny režim spánku a budenia.


Harrows Terč Lets Play Darts
45,63 €

38,30 €

Sisalový terč od tradičného britského výrobcu šípok Harrows. Tvar drôtov je trojuholníkový. Vďaka tomuto tvaru drôtov sa od nich šípka neodráža, ale naopak skĺzne po hrane do terča. Terč je vyrobený z kvalitného sisalu, ktorý sa zacelí po každom vpichu oceľového hrotu.


Harrows Šipky Blaze soft
21,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Softové šípky Blaze sú vyrobené z nerezovej ocele, karbónu a zliatiny železa. Elegantné a štýlové Barrel majú kombináciu rôznych mikrodrážok, ktoré umožňujú dobré držanie. Násadky Supergrip a 100-mikrónovej letky Marathon robia šípku ešte dokonalejšiou.


Harrows Variety Pack 10 sets flight
8,78 €

6,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradné letky pre šípky Harrows. Balenie obsahuje 30 kusov rôznych typov letiek. Hráč má k dispozícii maximálnu kombináciu designov, tvarov a materiálu. Obsah balenia sa priebežne mení.


Eddy Toys Šípky s terčom 45cm, deluxe
23,20 €

Vysoko kvalitný terč na šípky s priemerom 45 cm poteší každého vášnivého hráča šípok bez ohľadu na vek. Tento obojstranný terč vyniká odolným spracovaním, jeho jednotlivé hracie políčka sú oddelené drôtenou konštrukciou. To vám znateľne uľahčí a urýchli vyhodnocovanie výsledkov.


Harrows Šípky Elite 90 soft 18g R
68,61 €

52 €
+ doprava zadarmo

Šípky Elite sú najergonomickejšie šípky, aké kedy boli vyrobené. Šípky sú vyrobené vstrekovaním 90% volfrámu do formy, ktorá je strojovo opracovaná do aerodynamického tvaru, telo šípky je následne potiahnuté čiernym nitridom titánu a potom opracované tak, aby vznikol perfektný celoplošný grip.


Harrows Šípky Eric Bristow 95 soft
60,94 €

53,62 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Erikove šípky s ultra vysokým obsahom volfrámu boli vytvorené podľa presných špecifikácií tohto „mazaného“ hráča a niekoľkonásobného majstra sveta. Precízne opracované telá šípok skvele dopĺňajú násadky Aztec a letky Dimplex.


Harrows Šípky Genesis Tungsten soft
30,62 €

Posledný kus za túto cenu!

Tieto precízne strojovo spracované volfrámové šípky boli navrhnuté pre hráčov, čo chcú vyhrávať. Telá šípok sú skonštruované tak, aby ste ich mohli nahádzať do tesného zoskupenia a zaručili si tak vyššie skórovanie.


Harrows Šípky Pirate soft 16g
15 €

13 €

Posledný kus za túto cenu!

Šípky Harrows soft Pirate sú kvalitné šípky s farbenými mosadznými telami, ktoré sú ideálne pre všestranných hráčov. Šípky majú umelý hrot pre elektronické terče.


Harrows Šípky Rapide 90 soft
57,11 €
53,62 €
+ doprava zadarmo

Šípky Rapid boli vyvinuté pre skutočných hráčov. Barely šípok Rapid boli precízne opracované za použitia najnovšej CNC technológie a ozdobené výraznými červenými prúžkami. Šípky s váhovou presnosťou +/- 0,5 g sú doplnené násadkami Supergrip a novými letkami Rapide flights.


Harrows Šipky Retina 95 soft 18g A
76,27 €
73,40 €
+ doprava zadarmo

Softové šípky Retina z 95% volfrámu, boli navrhnuté tak, aby Barrel skvele padli do ruky. Rad šípok Retina nastavuje nové štandardy pre profesionálne šípky. Kladie dôraz na rovnováhu medzi formou a funkciou. Šípky majú jedinečný moderný dizajn.


Harrows Šipky Supergrip 90 soft
57,11 €
53,24 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Šípky Supergrip vyrobené z 90% volfrámu sú dizajnované na mieru profesionálom, ktorí vyžadujú drsnejší povrch, s ním dokážu lepšie udržať konzistentnosť svojho odhodu. Model je doplnený robustnými násadkami a čierno striebornými letkami.


Harrows Sisalový terč Pro Matchplay Board
74,04 €

68,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pro Matchplay Board je sisalovým terčom od tradičného britského výrobcu šípok Harrows. Tvar drôtov je trojuholníkový. Vďaka tomuto tvaru drôtov sa od nich šípka neodráža, ale naopak skĺzne po hrane do terča. Terč je vyrobený z kvalitného sisalu, ktorý sa zacelí po každom vpichu oceľového hrotu.


Teddies Elektronický terč digitálny plast 42cm + 6 šípok
44,80 €

35,05 €

Posledný kus za túto cenu!

Šípky sú zábavná a spoločenská hra, tak prečo nepozvať kamarátov a užiť si spoločnú zábavu. Elektronický terč s veľkosťou 42 cm so zvukovými efektmi, je vyrobený z kvalitného plastu. Terč ponúka 21 zábavných hier.


Teddies Terč 40cm + 6 šípok plast v krabici
13,22 €

9,32 €

Šípky sú zábavná a spoločenská hra, tak prečo nepozvať kamarátov a užiť si spoločnú zábavu. Terč veľkosti 40 cm je vyrobený z kvalitného plastu.


Harrows Elektronický terč Electro 3
45,63 €

39,30 €

Elektronický terč Elektro 3 ponúka 26 obľúbených hier a 185 herných variácií vrátane hry jedného hráča proti počítaču. Do turnaja sa ale môže zapojiť až 8 hráčov. Terč má automatický LCD display, voliteľné zvukové efekty, automatické vypínanie, pamäťovú funkciu a ďalšie bonusy.


Harrows Sisalový terč Official Competition Board
50,20 €
+ doprava zadarmo

Official Competition je klasickým sisalovým terčom od tradičného britského výrobcu šípok Harrows. Tvar drôtov je klasický okrúhly. Terč je vyrobený z kvalitného sisalu, ktorý sa zacelí po každom vpichu oceľového hrotu.


Piatnik Magnetické šípky
11,61 €

Novinka

Známa hra Šípky je tu teraz aj pre Vaše deti. Praktické magnetické šípky sú bezpečné pre malých hráčov. Užite si skvelú zábavu s celou rodinou!


Harrows Šípky Club Brass soft
9,59 €
9,20 €

Šípky Club Brass soft značky Harrows. Tieto mosadzné šípky vysokej kvality s anodisovanými hliníkovými násadkami a letkami Hologram potešia všetkých pokročilých hráčov.


Harrows Šípky Aztec soft
37 €

30,50 €

Radikálne spracovaná a zrejme najpopulárnejšia šípka Aztec soft značky Harrows. Aztécke hriadele a hologramové letky vytvárajú aerodynamickú dokonalosť. Presné volfrámové šípky.


Harrows Šípky Black Jack soft
22,96 €

Najobľúbenejšie šípky v strednej triede v softovej verzii. Sú skvelou voľbou pre začiatočníkov i pokročilých hráčov. Elegantné šípky majú volfrámový vzhľad, precízne gravírovanie a najnovšie technologické vychytávky.


Harrows Šípky Club Brass steel
11,46 €

Najobľúbenejší rad mosadzných šípok na svete ponúka vyčerpávajúcu škálu štýlov a hmotností. Precízne vyrobené barely skvele dopĺňajú násadky Nylon a letky Marathon. Ideálny pomer cena výkon.


Harrows Šípky Ace soft
19,13 €

Softové šípky Ace s dokonalým protišmykovým povrchom Barrel. Barrel sú potiahnuté gumovou vrstvou pre lepšie uchopenie. Násadky Supergrip a 100-mikrónové letky Marathon skvele dopĺňajú tmavý dizajn šípok.


Harrows Šípky Ace steel 24g R
22 €

Šípky Harrows Ace sú pekné kvalitné steelové šípky s kovovými hrotmi. Šípky majú unikátny grip z vulkanizovanej gumy, pre zlepšenie kontroly nad odhodom. Násadky Supergrip a 100mikronové letky Marathon dovršujú tento jedinečný koncept.


Harrows Šípky Black Arrow soft
13,42 €

11,10 €

Šípky Harrows Black Arrow soft. Výber týchto šípok môže osloviť hráčov všetkých úrovní. Mosadzou potiahnuté šípky predstavujú elegantný a hrozivý obraz postupujúceho hráča.


Harrows Šipky Black Arrow steel
14,53 €
13,76 €

Rad šípok Black Arrows osloví hráčov všetkých úrovní. Ebonitový povrch dodáva týmto šípkam z mosadze mimoriadne elegantný vzhľad. Ideálne šípky pre hráčov, ktorí chcú pred prechodom do vyššej kategórie rozvíjať techniku hry.


Harrows Šípky Corsair soft
13,38 €

Šípky Corsair sú vhodné pre pokročilých hráčov. Elegantná farebnosť, vysoko kvalitná mosadz, násada z tvrdeného hliníka a aerodynamické letky Hologram vytvárajú dokonale harmonické spojenie.


Harrows Šípky Matrix soft
11,07 €

8,80 €

Mimoriadne tvarované telo šípky Matrix soft. Tieto mosadzné šípky skvele padnú do ruky. Dávajú hráčom dôslednú kontrolu nad šípkami „v lete“.


Harrows Šípky Matrix steel
13,38 €

Štýlové mosadzné šípky radu Matrix majú ergonomicky tvarované telá. Dobre sa držia a spolu s aerodynamickými letkami vytvárajú v lete dokonalé spojenie. Hráč má tak úplnú kontrolu nad hrou a môže podávať vyrovnané výkony.


Harrows Šípky Nemesis 85 soft
45,61 €
42,12 €
+ doprava zadarmo

Softové šípky Nemesis v novom dizajne. Precízne spracované šípky radu Nemesis sa stali symbolom pre agresívnu hru. Šípky majú veľmi kvalitný Barrel s unikátne drsným povrchom pre dokonalé držanie a hod.


Harrows Šípky Pirate soft 18g
14,78 €

12,70 €

Šípky Pirate soft červenej značky Harrows. Skupina šípok Pirate s nádherne farebnými mosadznými telami je ideálna pre všestranného hráča. Navyše urobí dojem krásnou červenou farbou.


Harrows Šípky Pirate soft 18g modré
15,44 €

12,70 €

Šípky Harrows soft Pirate sú kvalitné šípky s farbenými mosadznými telami, ktoré sú ideálne pre všestranných hráčov. Šípky majú umelý hrot pre elektronické terče. Sada obsahuje 3 ks šípiek, náhradné hroty a puzdro na šípky.


Harrows Šípky Silver Arrows soft
14,04 €
13,10 €

Šípky Silver Arrows soft značky Harrows. Mosadzné chrómované šípky sú dobre použiteľné pre začiatočníkov a pokročilých. Vkročte štýlovo medzi hráčov, tieto šípky vám rozhodne hanbu neurobia.


Harrows Šípky Silver Shark soft 18g
17,40 €

Šípky Silver Shark soft, z ktorých sa súperom zatají dych od značky Harrows. Nové pevné Speedline násadky a ultra tuhé metalické letky zaručujú skvelý výkon. Powolframované telo.


Harrows Šipky Supergrip 90 steel 21g
57,13 €
54,10 €
+ doprava zadarmo

Šípky Supergrip vyrobené z 90% volfrámu sú dizajnované na mieru profesionálom, ktorí vyžadujú drsnejší povrch, s ním dokážu lepšie udržať konzistentnosť svojich odhodov. Model je doplnený robustnými násadkami a čierno striebornými letkami.


Teddies Terč 42cm + 6 šípok
47,11 €
44,10 €
+ doprava zadarmo

Šípky sú zábavná a spoločenská hra, tak prečo nepozvať kamarátov a užiť si spoločnú zábavu. Elektronický terč o veľkosti 42 cm so zvukovými efektmi je vyrobený z kvalitného plastu. Terč ponúka 37 hier a súčasťou balenia je 6 šípok.