Teddies Hlavolam Bludisko 3D guľa 20cm
11,55 € 8,60 €

Otestuj svoju šikovnosť a zručnosť v tomto skvelom 3D hlavolame. Intellect ball je jedinečný, jeden z najlepších hlavolamov. Ak chcete dostať guľôčku do cieľa, musíte hlavolamom otáčať o 360 stupňov. Nie je to tak jednoduché ako sa zdá, v ceste vám stoja rôzne prekážky a nástrahy tak pozor nech si nezamotáte ruky.

Rubik Rubikova kostka 5x5
28,70 € 26,20 €

Akcia

Rubikova kostka 5×5 je nejtěžší výzva pro fanoušky. Klasická kostka má totiž mnohem odolnější tištěné barvy na čtverečcích a hladce plynulý mechanismus, který je rovněž i rychlejší než kdy dřív.

Mindok SMART - IQ Blox
11,40 €

Ďalšie porcie rébusu ako zo škatuľky! V hlavolame IQ Blox vás prekážky neblokujú! Naopak, pomáhajú vám nájsť riešenie. Prekážky vám napovedia, ako vyplniť hraciu dosku farebnými hernými dielikmi. Je neuveriteľne ľahké začať, ale nesmierne ťažké prestať

Rubik Rubikova kocka hlavolam plast 5x5x5cm-20%
13,67 € 10,90 €

Akcia

Rubikova kocka je najobľúbenejší a najpredávanejší hlavolam všetkých dôb. Tento mechanický hlavolam sa stal hitom na prelome 70. rokov 20. storočia a baví deti i dospelých dodnes.

Rubik Rubikova kocka hlavolam 4x4-24%
22,22 € 16,80 €

Akcia

Rubikova kocka je jeden z celosvetovo najznámejších hlavolamov. Vašou úlohou v ňom je zložiť kocku tak, aby na každej jej strane boli iba dieliky rovnakej farby. V tomto prípade sa jedná o náročnejšiu verziu kocky so 4 × 4 dielikmi.

Albi V kocke! Svet Sk-18%

Albi V kocke! Svet Sk

Hodnotenie: 5
15,90 € 12,90 €

Akcia

Pre jedného a viac hráčov od osem rokov. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Cieľ hry: nazbierať za desať minút čo najviac kariet.

Rubik Rubikova kocka - sada Speed Cube
21 € 17,50 €

Chcete sa v skladaní Rubikovej kocky posunúť na doslova profesionálnu úroveň a trebárs aj zlomiť svetový rekord? Na dosiahnutie týchto cieľov vám pomôže táto sada obsahujúca pružinu pre nastavenie napätia v kocke a výkonné mazivo.

DINO Klobúčik hop

DINO Klobúčik hop

Hodnotenie: 4,5
7,73 € 7,40 €

Akcia

Zahrajte si s deťmi hru z vašej mladosti, Klobúčik hop! Cieľom je trafiť sa vystreleným farebným klobúčikom do správneho farebného poľa. Táto zábavná hra pobaví ako deti, tak i dospelých.

Teddies Hlavolam Bludisko ovál 3D plast 20cm
13,28 € 11,40 €

Otestuj svoju šikovnosť a zručnosť v tomto skvelom 3D hlavolame. Jedinečný, jeden z najlepších hlavolamov. Ak chcete dostať guľôčku do cieľa, musíte hlavolamom otáčať o 360 stupňov. Nie je to tak jednoduché ako sa zdá, v ceste vám stoja rôzne prekážky a nástrahy tak pozor nech si nezamotáte ruky.

Albi Sada 4 hlavolamov kov expert
15,45 € 13,70 €

Táto sada obsahuje 4 kovové hlavolamy, ktoré potrápia vašu hlavu aj ruky. Jedná sa o hlavolamy na strednej úrovni obtiažnosti „Expert“ v kvalitnom kovovom prevedení.

Mindok SMART - Tri malé prasiatka
25,89 € 23,90 €

Tri malé prasiatka je vtipná logická hra pre jedného hráča. Podarí sa vám obstarať prasiatkam útulné chalúpky? A dokážete ich rozmiestniť tak, aby sa prasiatka mohli hrať bezstarostne vonku, na čerstvom vzduchu? Avšak pozor – vonku môže sliediť vlk. Hra rozvíja logické myslenie, priestorovú predstavivosť, koncentráciu a plánovanie.

Albi Sada 4 hlavolamov drevo extreme
15,45 € 13,70 €

Táto sada obsahuje 4 drevené hlavolamy, ktoré potrápia vašu hlavu aj ruky. Jedná sa o hlavolamy na najvyššej úrovni obtiažnosti „Extreme“ v kvalitnom drevenom prevedení.

Mindok SMART - Kvadrilion
19,69 € 18,11 €

SMART – kvadrilion je neprekonateľná hlavolamová hra. Herný plán je pripravený po zostavení 4 magnetických dosiek do ľubovoľného útvaru. Hlavolam je vyriešený, ak sa vám podarilo umiestniť všetkých 12 dielikov skladačky na herný plán, ktorý ste zostavili.

Albi Sada 4 hlavolamov kov extreme
15,45 € 13,70 €

Táto sada obsahuje 4 kovové hlavolamy, ktoré potrápia vašu hlavu aj ruky. Jedná sa o hlavolamy na najvyššej úrovni obtiažnosti „Extreme“ v kvalitnom masívnom prevedení.

Rubik Rubikova kocka hlavolam Void-33%
19,49 € 12,90 €

Akcia

Rubikova kocka Void je vylepšená verzia klasickej 3×3×3 Rubikovej kocky. Tento variant vynašiel Katsuhiko Okamoto. Obtiažnosť tejto verzie je podobná ako u Rubikovej kocky 4×4×4. Vhodná pre deti od 8 rokov.

Lamps Hrací koberec Krtko
30,70 € 26,10 €

Novinka

Vtipná a svižná spoločenská hra, pri ktorej si deti užijú veľa zábavy. Päť ňufáčikov vyskúša ich rýchlosť a pozornosť. Cieľom hry je udrieť zvieratko kladivkom, akonáhle sa im noštek rozsvieti. Hra rozvíja pozornosť a pohotovosť.

Mindok 50 plemien psov
13,17 € 9 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 plemien psov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o zvieratách!

Rubik Rubikova kostka Mirror Cube
15,30 € 13,70 €

Akcia

Rubikova kostka Mirror cube je zkroucená verze klasické Rubikové kostky 3×3. Přináší tak nové možnosti, jak potrénovat své logické myšlení a zručnost. S touto neotřelou kostkou vytvoříte rotací různé obrazce, než dosáhnete klasického cíle, aby každá strana měla stejnou barvu.

Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá
11,80 €

Hlavolamová hra z radu SMART games. Uži si nekonečné množstvo kombinácií. Objav svoj um a zostavuj rôzne tvary! Snaž sa ich vytvoriť čo najviac.

Mindok Smart 3 Nákladiaky
27,37 € 21,99 €

Vyrážame na cestu! Je čas nakladať! Tri **veselé nákladiaky **sa chystajú na dlhú cestu. Pred tým, než vyrazia, musia ešte naložiť veľa vecí. Zmestia sa všetky tie balíky na ich korby? Pomôžte im všetko správne naložiť, nech môžu čoskoro vyraziť!

Trefl Moja prvá záhradka
14,08 € 12,20 €

S náučnou kreatívnou sadou Moja prvá záhradka si deti založua svoju vlastnú záhradku, naučia sa o raste rastlín a užijú si pri tom veľa zábavy. Navyše v sebe prebudia zvedavosť a zmysel pre staranie sa o živý organizmus.

Mindok SMART - IQ XOXO

Mindok SMART - IQ XOXO

Hodnotenie: 5
11,40 €

IQ XOXO je další zábavný hlavolam ze série Smart Games. Při řešení tohoto hlavolamu si mozek potrápí jak děti, tak dospělí. Cílem hry je umístit na herní plán 10 oboustranných herních dílků tak, aby se X a O ve všech směrech pravidelně střídala.

Rubik Rubikova kocka Junior 2x2
9,33 € 8,20 €

Rubikova kocka je jedným z najznámejších a najpopulárnejších hlavolamov na svete. Verzia Junior 2×2 je určená pre začiatočníkov i pre najmladších hráčov, ktorí s riešením hlavolamov len začínajú. Ponúka tri úrovne hry, v ktorých sa hráči zoznámia so základmi skladania tohto hlavolamu.

Mindok SMART: Tučniaky na ľade SK-16%
19,54 € 16,30 €

Akcia

Víťaz v súťaži Hračka roka za rok 2013 v kategórii hry! Päť tučniakov sa pohybuje po ľadovej ploche. Ľadové kryhy sa posúvajú a zrážajú, tučniaky na nich tancujú a kĺžu sa všetkými smermi. Dokážete prelomiť ľady a poskladať všetky kryhy na hernú dosku? Budú všetci tučniaky na správnych miestach?

Mindok SMART - IQ Link

Mindok SMART - IQ Link

Hodnotenie: 5
11,07 € 10,60 €

IQ Link je hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Nájdite správne prepojenie! Umiestnite všetky dieliky na herný plán. Aj keď je v hre celkom 36 častí herných dielikov a na hernom pláne iba 24 miest.

Mindok 50 koní a poníkov
13,03 € 9,40 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 koní a poníkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako spoznať svoje obľúbené zviera. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!

DINO Rébusy

DINO Rébusy

Hodnotenie: 5
10,84 € 9,40 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 hádaniek a hlavolamov rôznych stupňov obtiažnosti, ktoré dostanú váš mozog do formy.

Albi Sada 4 hlavolamov drevo junior
15,45 € 13,70 €

Táto sada obsahuje 4 drevené hlavolamy, ktoré potrápia vašu hlavu aj ruky. Jedná sa o hlavolamy na úrovni obtiažnosti pre začiatočníkov, teda „Junior“ v kvalitnom drevenom prevedení.

DINO Optické klamy
10,79 € 9,40 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 kariet s optickými ilúziami, ktoré potrápia vaše vnímanie reality. Predvádzajte optické klamy svojim známym a sledujte ich vnímanie.

Albi Ježko v klietke kovový
8,60 €

Predstavujeme vám najpopulárnejší slovenský hlavolam. Dokážete dostať ježka z klietky von? Záhadný hlavolam v kovovom prevedení je vhodný pre deti od 6 rokov.

Mindok Smart - IQ Twist

Mindok Smart - IQ Twist

Hodnotenie: 5
10,20 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Otestujte a posilnite svoje IQ s touto skvelou cestovnou hrou! Roztočte svoje mozgové závity správnym smerom a umiestnite všetky zatočené herné dieliky na herný plán. Znie to jednoducho, ale len do chvíle, kedy zistíte, že vám na hernom pláne prekážajú stĺpiky.

Rubik Rubikova kostka 3x3x1 Edge
9,50 € 8,60 €

Akcia

Rubikova kostka 3×3×1 Edge je jednovrstvá kostka, která se skládá s 9 dílků ve čtverci. Přináší tak nové možnosti, jak potrénovat své logické myšlení a zručnost. S touto neotřelou kostkou vytvoříte rotací různé obrazce, než dosáhnete klasického cíle, aby každá strana měla stejnou barvu.

Mindok 50 nebeských objektov
13,03 € 9 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 nebeských objektov – planét, hviezd i súhvezdí. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody.

Mindok 50 našich lesných zvierat
13,17 € 11,70 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 lesných zvieratiek, ktoré sa u nás vyskytujú. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o prírode!

Mindok 50 kvetín
13,03 € 9 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 našich kvetín. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!

Mindok SMART - Angry Birds: Útok
14,78 € 13 €

Angry Birds Útok je hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zbavte sa tých ošípaných! V tejto logickej hre musia vtáci naskákať na ošípané tak, aby všetky ošípané zmizli. Posúvajte priehľadné herné dieliky do tej chvíle, než sú všetky ošípané zakryté vtákmi.

Recent Toys Hidden Corridor
19,38 € 18 €

Posúvajte horizontálne a vertikálne posuvníky tak, aby ste odhalili skrytú chodbu. Táto chodba vám umožní z hlavolamu vytiahnuť guličku. Dokážete nájsť tajnú chodbu, alebo budete navždy stratení?

Recent Toys Hollow Cube
17,82 € 16,80 €

Milovníci klasických rubikovek si prídu na svoje. Hollow Cube predstavuje najnovšiu technickú inováciu medzi hlavolamami. Táto kocka, ktorá nemá žiadne vnútorné jadro, a odhaľuje, ako sa segmenty pohybujú. Je jedinečná svojím krásnym dizajnom.

Recent Toys Checker Cube
20,93 € 18,99 €

Táto kocka je úplne odlišná ako tie iné! Niekoľkými ťahmi zamiešajte biele a čierne štvorčeky / kocky. Potom sa pokúste dostať kocku do pôvodného stavu – na všetkých 6 stranách vytvorte šachovnicu.

Kosmos Elektronika

Kosmos Elektronika

Hodnotenie: 5
30,75 € 22,69 €

Prvé kroky do sveta elektroniky! Na paneli môžeš zapojiť základné elektrické obvody a experimentovať s nimi. Prepojenie tranzistorov, rezistorov, kondenzátorov a LEDek ti umožní zostrojenie časového spínača, alarmu alebo merača vlhkosti. Tento napínavý svet teraz môžeš začať objavovať.

Recent Toys Zubatá kocka

Recent Toys Zubatá kocka

Hodnotenie: 4,5
19,90 € 18,30 €

Zubatá kocka je úplne nová koncepcia s množstvom nových možností schovaná v klasickom tvare kocky. Pokochajte sa prevodmi, ktoré vyžadujú dvanásť 90° otočenie na dokončenie jednej otáčky, ozubenými rohmi aj novým vnútorným jadrom.

Albi V-Cube 4 pillow

Albi V-Cube 4 pillow

Hodnotenie: 5
25,87 € 21,10 €

Snáď každý na svete pozná Rubikovu kocku. V-CUBE je takou inovatívnou verziou Rubikovky, Kocka 4×4 je určená skúsenejším alebo tým, ktorí majú radi výzvy. Vďaka oválnemu tvaru a revolučnému V-Cube otáčaciemu mechanizmu sa s ňou výborne manipuluje.

Albi Sada 4 hlavolamov drevo expert
15,45 € 12,90 €

Táto sada obsahuje 4 drevené hlavolamy, ktoré potrápia vašu hlavu aj ruky. Jedná sa o hlavolamy na strednej úrovni obtiažnosti „Expert“ v kvalitnom drevenom prevedení.

Albi V-cube 2 pillow

Albi V-cube 2 pillow

Hodnotenie: 5
11,07 € 10,20 €

Snáď každý na svete pozná Rubikovu kocku. V-CUBE je takou inovatívnou verziou Rubikovky, ktorá je pre užívateľov ďaleko ľahšia. Najmenšie prevedenie kocky V-CUBE je vhodné pre začiatočníkov ale aj deti.

Kosmos Magnety - sada experimentov
30,83 € 22,69 €

Vydajte sa po stopách neviditeľných síl magnetov! Experimentujte s magnetickými silami a preskúmajte magnetické póly Zeme. Zistite ako funguje elektromagnet a mnoho ďalšieho.

Mindok SMART - Tučniaky na pochode
11,07 € 9,90 €

Hra vhodná pre tých, ktorí si obľúbili známu hru Tučniaky na ľade. Jedná sa o cestovnú verziu, ktorá je výborným spoločníkom napríklad na jazdu vlakom či autobusom. Tučniaky na pochode je vynikajúci detský hlavolam, obzvlášť vhodný na cesty.

Recent Toys Tough Measures
19,38 € 18 €

Originálny drevený hlavolam vyrobený vo forme pracovného pravítka je nielen pre domácich majstrov. Dokážete poskladať dve pravítka tak, aby sa obe presne vošli do mriežky?

Recent Toys Molekuly
17,83 € 16,28 €

Molekuly sú veselý hlavolam, ktorý sa skladá z farebných guličiek. Úlohou je zostaviť hlavolam tak, aby na každej strane kocky boli len guličky rôznych farieb. Žiadna sa nesmie opakovať!

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: