Rubik Rubikova kocka 3x3x3 originál v novým dizajne-34%
18,60 € 12,20 €

Akcia

Zdanlivo jednoduchá, ale stále je to výzva pre vašu trpezlivosť. Hra s kockou je založená na takom usporiadaní štvorčekov, aby sa na každej stene nachádzala vždy rovnaká farba. Vyskúšajte svoju zručnosť a trpezlivosť pri jej skladaní!

Rubik Rubikova kocka súprava Duo (2x2x2 a 3x3x3)-23%
17,40 € 13,30 €

Akcia

Súprava Duo tvorí základ pre všetkých priaznivcov kocky. Obsahuje 2 základné kocky a ponúka rôzne úrovne zložitosti. Kocky prinášajú vzrušujúcu, návykovú a trojrozmernú výzvu, ktorá fascinuje ľudí po celom svete už niekoľko desaťročí. Postavíš sa výzve so cťou?

Albi V kocke! Svet Sk

Albi V kocke! Svet Sk

Hodnotenie: 5
15,90 € 13,11 €

Pre jedného a viac hráčov od osem rokov. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Cieľ hry: nazbierať za desať minút čo najviac kariet.

Albi V kocke! Slovensko

Albi V kocke! Slovensko

Hodnotenie: 5
14,60 € 11,90 €

Čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Pozrite sa na kartičky s obrázkami týkajúcimi sa Slovenska a odpovedzte na otázky. Čím viac kartičiek získate, tým lepšie pre vás.

Albi V kocke! Abeceda SK

Albi V kocke! Abeceda SK

Hodnotenie: 5
14,90 €

S hrou V kocke Abeceda naučíte deti abecedu zábavnou formou – pomocou veselých obrázkov od jednotlivých písmeniek. Obsahuje 71 kariet s obrázkami od jednotlivých písmeniek abecedy.

Piatnik Honeycombs

Piatnik Honeycombs

Hodnotenie: 4,8
19,51 € 14,99 €

Zábavná hra na spôsob domina Honeycombs je super zábava pre celu rodinu. Cieľom tejto hry je zložiť čo najviac obrázkových doštičiek tak, aby sa z každej strany prepojili rovnaké motívy obrázkov. Preverte svoj postreh a schopnosť kombinovať. Vhodná pre hráčov od 7 rokov.

Albi Gloomhaven CZ

Albi Gloomhaven CZ

Hodnotenie: 4,5
136,34 € 106,90 €

Splátky bez navýšenia

Vítejte v Gloomhavenu – městě uprostřed divočiny. Určete osud žoldáka v oceňované deskové hře určené těm nejnáročnějším hráčům! Gloomhaven je kooperativní desková hra, založená na taktickém bojovém systému, odehrávající se v unikátním a vyvíjejícím se fantasy světě.

Albi V kocke! Zvieracie rodiny SK
14,60 € 11,90 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti, alebo koľko si toho zapamätáš za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia nielen pamäť a postreh, ale zároveň sa dozvedia ako sa nazývajú mláďatá rôznych druhov zvierat a ďalšie zaujímavosti.

Albi V kocke! Rozprávky SK
14,50 € 12,90 €

V kocke! Rozprávky je nová desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí pre deti. Spoznajú vaše deti slávne klasickej rozprávky a príbehy? Pomocou obrázkov si ich pripomenú a precvičia si pamäť. Rodičia si tiež pri tejto hre radi zaspomínajú na svoje detské roky.

Albi V kocke! Stolová hra SK
27,20 € 25,90 €

Zistite, kto si vo vašej rodine zaslúži prezývku „múdra hlava“. Nemusí ním byť ten, o ktorom si to myslíte. Nový prírastok do radu hier V kocke !, tentoraz ako stolová hra. Precvičte si pamäť, postreh, vedomosti a získajte jednu kartu z každej kategórie. Hra obsahuje celkovo 160 nových kariet s ôsmimi rôznymi témami.

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Hodnotenie: 4,9
13,70 € 11,90 €

Nová hra IQ Puzzle Pre z radu Smart Games obsahuje 120 rébusov. Horná časť **krabičky obsahuje jednu hernú dosku pre 2D rébusy a špeciálnu dosku pre 3D rébusy – pyramídu. **Spodná časť krabičky prináša ďalší tvar dosky pre 2D rébusy. A to všetko v malej kompaktnej krabičke, ideálne na cesty!

Albi V kocke! Zvierata SK
14,90 €

Vedia jaguáre plávať? Žijú klokany v skupine? Koľko je na obrázku zvierat? Pomocou hry Zvieratá V kocke! sa zoznámite s tými najznámejšími zvieratami z celého sveta.

Albi V kocke! Matematika SK
14,50 € 12,90 €

Sčítanie, násobenie, množiny, diagramy či miery a váhy. Matematika dokáže byť aj veľmi zábavná! S touto hrou sa deti ľahko zoznámia so základnými pojmami z matematiky, naučia sa základy počítania a nebudú sa báť ani čísla pí.

Albi V kocke! Vesmír SK
14,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a znalostí zo sveta ďalekého vesmíru, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Čím viac kartičiek získate, tým lepšie pre vás.

Granna Popoluška

Granna Popoluška

Hodnotenie: 5
12,90 €

Kooperatívna hra pre milovníkov rozprávok a kúziel. Popoluška by rada išla na ples, ale nemá šaty, črievičky ani kočiar. Pomôžte jej! Musíte to však stihnúť, než hodiny odbijú dvanásť, pretože kúzla fungujú len do polnoci! Ak nájdete dovtedy všetko potrebné, usmeje sa na Popolušku šťastie.

ADC Blackfire Pán prsteňov: Putovanie po Stredozemí
101,92 € 80,90 €

Pán prsteňov: Putovanie po Stredozemí je kooperatívna hra pre jedného, až piatich hráčov. Počas hry sa skupina hrdinov vydáva v ústrety nebezpečným dobrodružstvám, aby spoločne skúmali a prežili v obrovskom epickom fantasy svete JRR Tolkienovho Pána prsteňov. Pri svojom putovaní budú čeliť mocným protivníkom, objavovať stratené poklady, odhaľovať dávno zabudnuté vedomosti a upravovať zručnosti podľa rolí v ich Spoločenstve. Temnota povstáva, zlo silnie, tieň a skazenosť sa rozširujú. Je najvyšší čas, aby sa hrdinovia vydali na svoje putovanie po Stredozemí.

Mindok SMART - Tri malé prasiatka
31,30 € 25,13 €

Tri malé prasiatka je vtipná logická hra pre jedného hráča. Podarí sa vám obstarať prasiatkam útulné chalúpky? A dokážete ich rozmiestniť tak, aby sa prasiatka mohli hrať bezstarostne vonku, na čerstvom vzduchu? Avšak pozor – vonku môže sliediť vlk. Hra rozvíja logické myslenie, priestorovú predstavivosť, koncentráciu a plánovanie.

Albi V kocke! Príroda SK
14,90 €

Nová vedomostná hra zo série V kocke! Príroda. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Vyznáte sa vo flóre a faune sveta? Pomocou obrázkov sa všetko ľahko naučíte a precvičíte si pamäť.

Rubik Rubikova kocka súprava Trio (2x2x2 + 3x3x3 + 4x4x4)-27%
36,40 € 26,40 €

Akcia

Súprava Trio tvorí základ pre všetkých priaznivcov kocky. Obsahuje 3 základné kocky a ponúka rôzne úrovne zložitosti. Kocky prinášajú vzrušujúcu, návykovú a trojrozmernú výzvu, ktorá fascinuje ľudí po celom svete už niekoľko desaťročí. Postavíš sa výzve so cťou?

Albi Mozgovňa Logické hádanky
9,35 €

Mozgovňa Logické hádanky je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na logických hádankách. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?

Rubik Rubikova kocka Metalic 3x3x3-28%
18,50 € 13,20 €

Akcia

Klasická kocka je teraz k dispozícii v prémiovej verzii. Farby stien klasickej kocky zostávajú nezmenené, zatiaľ čo kovová farba na dlaždiciach dodáva prepracovanejší vzhľad. Zdanlivo jednoduchá, ale stále je to výzva pre vašu trpezlivosť!

Mindok Smart - IQ Fit

Mindok Smart - IQ Fit

Hodnotenie: 5
11,80 € 11,23 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Cieľom je vyriešiť rébus tak, že sú všetky dieliky umiestnené na herný plán a tam nezostávajú žiadne voľné miesta. Všetky vyčnievajúce guľôčky musia byť skryté v otvoroch v hernom pláne tak, že vznikne rovná plocha.

Albi V kocke! História SK
14,50 € 12,90 €

Hra V kocke História preverí vaše znalosti. Poznáte slávne osobnosti a udalosti z našej a svetovej histórie? Pomocou obrázkov sa ich zaiste ľahko naučíte. Obsahuje 71 kariet s peknými obrázkami historických dejín a postáv, vrátane základných informácií o nich.

Spin Master Perplexus Rookie
16,80 € 16,12 €

Perplexus je 3-D labyrint uzavretý v priehľadnej plastovej guli. Krútením, manévrovaním, otáčaním gule o 360 stupňov sa hráč snaží malú oceľovú guľôčku cez zložité bludisko zložené z úzkych plastových koľají dostať do cieľa.

Albi V kocke! Mesta SK

Albi V kocke! Mesta SK

Hodnotenie: 3
14,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a znalostí zo sveta veľkomiest, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia pamäť a postreh.

Rubik Rubikova kocka 4x4x4 - séria 2-29%
25 € 17,70 €

Akcia

Nie je o nič zložitejšia ako klasická verzia Rubikovej kocky, ale vyžaduje si iné techniky riešenia pre jej úspešné zloženie. Kocka prináša vzrušujúcu, návykovú a trojrozmernú výzvu, ktorá fascinuje ľudí po celom svete už niekoľko desaťročí. Postavíš sa výzve so cťou?

ADC Blackfire Eldritch Horror
50,94 € 39,78 €

Kooperatívna napínavá hra z rovnakého sveta ako Arkham Horror. Hráči sa v roliach dobrodruhov vydávajú tomuto zlu čeliť. Eldritch Horror preberá a vylepšuje všetko dobré z Arkham Horror a navyše prináša silnejší príbehový zážitok. Hra kladie dôraz na spoluprácu medzi hráčmi.

Albi Mozgovňa Záhadné prípady
8,23 €

Mozgovňa Záhadné prípady je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na záhadných prípadoch. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?

Mindok Smart Skáč!
15,50 € 14,90 €

Skáčte so zajačikmi a pomôžte im sa schovať! Pomôžete zajačikom dostať sa do bezpečia? Využite ostatné zajačiky, muchotrávky a dokonca aj pohybujúce sa líšky. Skáčte, skáčte a skáčte kým sa všetci zajačikovia neschovajú do nôr.

DINO Rébusy

DINO Rébusy

Hodnotenie: 4
11,90 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 hádaniek a hlavolamov rôznych stupňov obtiažnosti, ktoré dostanú váš mozog do formy.

DINO cestovná hra Uzly

DINO cestovná hra Uzly

Hodnotenie: 4,9
10,33 € 9,35 €

Odviazať sa zvládne s trochou odvahy každý. Ale uviazať? To už chce poriadnu dávku šikovnosti. Naučte sa hravou formou viazať nepreberné množstvo uzlov a zmerajte svoje sily a zručnosť na stretnutí s kamarátmi alebo napríklad s deťmi na cestách.

Albi This War of Mine: V obkľúčení
44,90 €

V rozšírení This War of Mine: V obkľúčení sa ocitnete priamo uprostred bojov, ktoré mesto zachvátili. Časy opatrného prímeria sú preč – povstalci prenikli do Pogorenu a v poslednom zúfalom pokuse sa snažia mesto zmocniť. V priebehu troch napínavých dejstvách kampane „Zúfalá nádej“ budete musieť nájsť nielen spôsob ako prežiť, ale tiež ako čeliť brutalite otvoreného konfliktu. Modul Siroty, ktorého hlavnými aktérmi sú deti, ktoré prišli o svoje rodiny, naplno vyskúša vaše schopnosti.

Mindok Smart Vesmírna misia
16,90 €

Preveďte vesmírnu loď pásom asteroidov! Dokážete preletieť pásom asteroidov? Svoje navigačné zručnosti si dôkladne precvičíte a prehĺbite v 60 rôzne ťažkých misiách tejto galaktickej skladačky.

Albi Robinson Crusoe: Záhada strateného mesta
46,70 € 33,90 €

Veľké rozšírenie pre hru Robinson Crusoe. Napínavá päťdielna kampaň, v ktorej budete pátrať po stratenom meste Z. Okrem toho sa ale môžete tešiť napríklad na dvojicu nových scenárov, hororový režim hry alebo nový mechanizmus šialenstvo.

Albi This War of Mine Príbehy mesta sutín
36,90 €

Príbehy mesta sutín je rozšírenie pre kooperatívnu strategickú hru This War of Mine. Rozšírenie prináša do hry veľa nových herných prvkov – 5 nových scenárov a celkom 12 rozširujúcich modulov, 7 nových figúrok a celý rad ďalších komponentov, vrátane Vojnového denníka – nových príbehov z vojny.

Mindok SMART - Kvadrilion

Mindok SMART - Kvadrilion

Hodnotenie: 4,6
19,69 € 18,90 €

SMART – kvadrilion je neprekonateľná hlavolamová hra. Herný plán je pripravený po zostavení 4 magnetických dosiek do ľubovoľného útvaru. Hlavolam je vyriešený, ak sa vám podarilo umiestniť všetkých 12 dielikov skladačky na herný plán, ktorý ste zostavili.

Mindok Smart Tajomný chrám
15,90 €

Nestraťte sa v pohyblivom labyrinte! V bludisku chodieb tajomného chrámu steny neustále menia miesta. Jeden chybný krok a skončíte ako krmivo pre krokodíly. Len veľmi múdry dobrodruh dokáže z tohto prekliateho labyrintu vyjsť bez ujmy. Zvládnete to?

Albi V kocke! Doprava SK

Albi V kocke! Doprava SK

Hodnotenie: 5
15,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia pamäť a postreh.

Mindok Smart Farebný lov
17,60 € 14,90 €

Doplňte farby a pochytajte muchy! Umiestnite dieliky na hraciu dosku tak, aby sa všetky zvieratká odfarbili tak, ako sú zobrazené v zadaní. Sledujte, ako sa farba priesvitných zvieratiek mení podľa toho, kde práve sú. A nezabudnite ich nakŕmiť, ak práve majú hlad.

Rubik Rubikova kocka 2x2x2 - séria 2-18%
7,90 € 6,40 €

Akcia

Zdanlivo jednoduchá, ale stále je to výzva s 3 674 160 kombináciami. Hra s kockou je založená na takom usporiadaní štvorčekov, aby sa na každej stene nachádzala vždy rovnaká farba. Je výborná pre začínajúcich hráčov, ktorí ešte nie sú pripravení na komplikovanejšiu výzvu. Vyskúšajte svoju zručnosť a trpezlivosť pri jej skladaní!

DINO Optické klamy

DINO Optické klamy

Hodnotenie: 4,8
10,79 € 9,90 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 kariet s optickými ilúziami, ktoré potrápia vaše vnímanie reality. Predvádzajte optické klamy svojim známym a sledujte ich vnímanie.

ADC Blackfire God of War - kartová hra
43,10 € 39,90 €

Mystické Norny, veštkyne možných budúcností a panie osudu, si uvedomili, že semeno Ragnaröku bolo zasadené. S nádejou, že nájdu cestu skrz blížiacu sa skazu, upierajú svoje zraky do Studne osudu na bezpočet možných budúcností a skúmajú vízie udalostí blížiacich sa dní.

ADC Blackfire Zombicide: Wulfsburg
62,71 € 50,90 €

Zombicide Wulfsburg je rozšírenie pre kooperatívnu stolovú hru **Zombicide: Čierny mor **, vďaka ktorému objavíte nové možnosti pri love zombií so 4 novými pozostalými a 18 novými kartami vybavenia, vrátane magických zbraní a mocných kúziel!

Mindok Smart Myšie kráľovstvo
11,70 € 10,90 €

Hlavolamová hra z radu SMART games. PreMYŚlená (e)mentálna rozcvička! Dokážete umiestniť žlté dieliky skladačky na herný plán tak, aby všetky myšky mohli pohodlne vykukovať cez diery v plátku syra?

Rubik Rubikova kocka súprava retro (snake + 3x3x3)-26%
22 € 16,20 €

Akcia

Súprava retro obsahuje dva kultové hlavolamy: klasickú kocku 3×3×3 a modrobieleho hada. Oba hlavolamy prinášajú vzrušujúcu, návykovú a trojrozmernú výzvu, ktorá fascinuje ľudí po celom svete už niekoľko desaťročí. Postavíš sa výzve so cťou?

Mindok SMART - IQ Link

Mindok SMART - IQ Link

Hodnotenie: 4,8
13,70 € 11,61 €

IQ Link je hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Nájdite správne prepojenie! Umiestnite všetky dieliky na herný plán. Aj keď je v hre celkom 36 častí herných dielikov a na hernom pláne iba 24 miest.

Mindok SMART - Anti virus

Mindok SMART - Anti virus

Hodnotenie: 4,7
23,50 € 18,75 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zapojte svoje telo i myseľ a zbavte sa zákerného vírusu! Zákerný vírus napadol bunku ľudského tela. Dokážete sa ho zbaviť skôr, než sa rozmnoží a napadne ďalšie bunky? Táto hra je ešte väčšou výzvou, než to na prvý pohľad vyzerá.

Mindok Smart Králičia nora
11,90 €

Pomôžte zvieratkám nájsť nové domovy! Králičia rodina pre seba hľadá nový útulný domov. Na najkrajším mieste v lese však chcú bývať aj pani líška, pán jazvec a je potrebné zariadiť, aby ich malí králici nerušili. Pomôžte zvieratkám kopať na správnych miestach tak, aby všetci mali vlastné nory so samostatnými východmi.