Mindok SMART - IQ Blox
13,70 € 10,90 €

Ďalšie porcie rébusu ako zo škatuľky! V hlavolame IQ Blox vás prekážky neblokujú! Naopak, pomáhajú vám nájsť riešenie. Prekážky vám napovedia, ako vyplniť hraciu dosku farebnými hernými dielikmi. Je neuveriteľne ľahké začať, ale nesmierne ťažké prestať

Albi V kocke! Predátori-26%

Albi V kocke! Predátori

Hodnotenie: 5
17,50 € 12,93 €

Akcia

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti, alebo čo všetko si zapamätáte za 10 sekúnd.

DINO Optické klamy

DINO Optické klamy

Hodnotenie: 5
10,79 € 9,40 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 kariet s optickými ilúziami, ktoré potrápia vaše vnímanie reality. Predvádzajte optické klamy svojim známym a sledujte ich vnímanie.

Albi V kocke! Doprava

Albi V kocke! Doprava

Hodnotenie: 5
17,50 € 15,30 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti, alebo koľko si toho zapamätáš za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia pamäť a postreh.

Albi V kocke! Vynálezy

Albi V kocke! Vynálezy

Hodnotenie: 4,9
15,50 € 15,30 €

V kocke – Vynálezy je desaťminútová hra na precvičenie pamäti a poznávanie vynálezov a vynálezcov, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Hra je určená pre jedného a viac hráčov, takže sa môže zapojiť celá rodina.

DINO Rébusy

DINO Rébusy

Hodnotenie: 4
10,84 € 9,40 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 hádaniek a hlavolamov rôznych stupňov obtiažnosti, ktoré dostanú váš mozog do formy.

Albi V kostce! Města

Albi V kostce! Města

Hodnotenie: 5
16,80 € 15,30 €

Dětská hra na procvičení paměti, se kterou poznáte 70 měst po celé Zemi. Zajímavé informace vás zavedou do tajů každého města. Cílem je nasbírat co nejvíce karet s obrázky měst. S touto společenskou hrou se zabaví děti již od 8 let.

DINO cestovná hra Uzly

DINO cestovná hra Uzly

Hodnotenie: 4,8
10,33 € 9,40 €

Odviazať sa zvládne s trochou odvahy každý. Ale uviazať? To už chce poriadnu dávku šikovnosti. Naučte sa hravou formou viazať nepreberné množstvo uzlov a zmerajte svoje sily a zručnosť na stretnutí s kamarátmi alebo napríklad s deťmi na cestách.

Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá
13,70 € 11,80 €

Hlavolamová hra z radu SMART games. Uži si nekonečné množstvo kombinácií. Objav svoj um a zostavuj rôzne tvary! Snaž sa ich vytvoriť čo najviac.

Albi V kocke História

Albi V kocke História

Hodnotenie: 4,8
14,90 €

Hra V kocke História preverí vaše znalosti. Poznáte slávne osobnosti a udalosti z našej a svetovej histórie? Pomocou obrázkov sa ich zaiste ľahko naučíte. Obsahuje 71 kariet s peknými obrázkami historických dejín a postáv, vrátane základných informácií o nich. Hra je v českom jazyku

Albi V kocke! Dinosaury 2. vydanie CZ verzia
16,80 € 14,90 €

V kocke dinosaury je desaťminútová hra na precvičenie pamäti a poznávanie dinosaurov, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Zábavná hra je určená pre jedného a viac hráčov, takže si zahrá celá rodina.

DINO Zápalky spoločenská hra malá
10,33 € 9,40 €

Ukážte priateľom, ako vám to páli pri lúštení 50 hlavolamov so zápalkami. Ako premiestniť jednu zápalku, aby premenila hviezdu v desať trojuholníkov alebo otočila hlavou sliepka? 50 netradičných hlavolamov preverí a zlepší logické uvažovanie a priestorovú predstavivosť.

DINO Kartové triky

DINO Kartové triky

Hodnotenie: 1
10,79 € 9,80 €

Chcete byť skvelým iluzionistom? Ponorte sa do magického sveta kartových trikov a ohromte rodinu, priateľov alebo hostí. Dajte sa hneď do toho a objavte tajomstvo kartového umenia!

ADC Blackfire Panstvo hrôzy 2. edícia-21%
100,48 € 78,90 €

Akcia

Panstvo hrôzy je hra plná strachu a vyšetrovania. Hráči sa striedavo v úlohe vyšetrovateľov púšťajú do skúmania potemných izieb strašidelného panstva a okolia Arkhamu a snažia sa odhaliť podivné tajomstvo, riešiť hlavolamy a odrážať démonov z iného sveta.

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Hodnotenie: 4,8
13,70 € 11,71 €

Nová hra IQ Puzzle Pre z radu Smart Games obsahuje 120 rébusov. Horná časť **krabičky obsahuje jednu hernú dosku pre 2D rébusy a špeciálnu dosku pre 3D rébusy – pyramídu. **Spodná časť krabičky prináša ďalší tvar dosky pre 2D rébusy. A to všetko v malej kompaktnej krabičke, ideálne na cesty!

Mindok SMART - Anti virus

Mindok SMART - Anti virus

Hodnotenie: 4,7
23,50 € 16,40 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zapojte svoje telo i myseľ a zbavte sa zákerného vírusu! Zákerný vírus napadol bunku ľudského tela. Dokážete sa ho zbaviť skôr, než sa rozmnoží a napadne ďalšie bunky? Táto hra je ešte väčšou výzvou, než to na prvý pohľad vyzerá.

Albi Lords of Hellas

Albi Lords of Hellas

Hodnotenie: 5
84,90 € 62,70 €

Strategická desková hra Lords of Hellas kombinuje prvky dobývání území a her na hrdiny. Zavede vás do řecké mytologie, kde s prvky science-fiction dává vzniknout unikátnímu zasazení a nenapodobitelnému výtvarnému zpracování.

Mindok MARS: teraformácie
50,90 € 40,40 €

Dobývanie Červenej planéty začína! V hre Mars:Teraformácie budete hrať karty projektov, umiestňovať na mapu svoje doštičky miest a zelene a pretekať sa o čestné tituly a víťazstvo vo vypísaných súťažiach. Riaďte vašu korporáciu a pretvorte celú planétu!

Mindok SMART - IQ Link

Mindok SMART - IQ Link

Hodnotenie: 4,7
13,70 € 10,60 €

IQ Link je hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Nájdite správne prepojenie! Umiestnite všetky dieliky na herný plán. Aj keď je v hre celkom 36 častí herných dielikov a na hernom pláne iba 24 miest.

Albi Vo vrecku! Dinosaury
11,70 € 8,90 €

Kartová hra na pamäť a postreh na princípe hier V kocke !, ktorá ponúka dva rôzné herné varianty. Hru na pamäť, kedy sa zapoja zrazu všetci hráči, ktorí postupne odpovedajú na všetky otázky na karte.

Mindok SMART - IQ XOXO

Mindok SMART - IQ XOXO

Hodnotenie: 5
13,70 € 11,40 €

IQ XOXO je další zábavný hlavolam ze série Smart Games. Při řešení tohoto hlavolamu si mozek potrápí jak děti, tak dospělí. Cílem hry je umístit na herní plán 10 oboustranných herních dílků tak, aby se X a O ve všech směrech pravidelně střídala.

Mindok SMART - Angry Birds: Útok
14,78 € 13 €

Angry Birds Útok je hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zbavte sa tých ošípaných! V tejto logickej hre musia vtáci naskákať na ošípané tak, aby všetky ošípané zmizli. Posúvajte priehľadné herné dieliky do tej chvíle, než sú všetky ošípané zakryté vtákmi.

Mindok Smart - IQ Twist

Mindok Smart - IQ Twist

Hodnotenie: 5
13,70 € 10,20 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Otestujte a posilnite svoje IQ s touto skvelou cestovnou hrou! Roztočte svoje mozgové závity správnym smerom a umiestnite všetky zatočené herné dieliky na herný plán. Znie to jednoducho, ale len do chvíle, kedy zistíte, že vám na hernom pláne prekážajú stĺpiky.

Mindok SMART - Tučniaky na pochode
13,70 € 9,90 €

Hra vhodná pre tých, ktorí si obľúbili známu hru Tučniaky na ľade. Jedná sa o cestovnú verziu, ktorá je výborným spoločníkom napríklad na jazdu vlakom či autobusom. Tučniaky na pochode je vynikajúci detský hlavolam, obzvlášť vhodný na cesty.

ADC Blackfire Discover: Krajiny neznáme
53,50 € 48,90 €

Dobrodružná unikátna hra – každá krabica je jedinečná! Prebúdzaš sa s bolesťou hlavy a nemáš poňatia, kde si. Si obklopený divočinou a v diaľke niečo vyje. Tvoja túžba po odpovedi musí počkať, najprv musíš prežiť. Fantasy Flight Games hrdo oznamujú hru Discover: Krajiny neznáme, unikátny herný zážitok od Coreyho Konieczky!

Albi Vo vrecku! Zvieratá
11,70 € 9,90 €

Kartová hra na pamäť a postreh na princípe hier V kocke !, ktorá ponúka dva rôzne herné varianty. Hra na pamäť, kedy sa zapoja zrazu všetci hráči, ktorí postupne odpovedajú na všetky otázky na karte.

Albi V kocke - Svet (CZ verzia)
15,30 €

Zahrajte si rýchlu a zábavnú hru Svet v kocke. Cieľom hry je zapamätať si počas 10 sekúnd čo najviac kartičiek s obrázkom. Súčasťou hry je 71 kariet. Vhodné pre 1 a viac hráčov od 8 rokov. V českom jazyku.

ADC Blackfire Zombicide: Green Horde
92,91 € 85,16 €

V hre Zombicide: Zelená horda jeden až šesť hráčov spoločne čelia zástupom zombií ovládaných samotnou hrou. Každý hráč má v tomto fantazijnom svete napadnutom zombiami pod kontrolou jedného až šesť preživších. Zmyslom hry je plniť scenáre, prežiť a zabiť čo najviac zombií!

ADC Blackfire Zombicide: Wulfsburg
62,03 € 56,62 €

Zombicide Wulfsburg je rozšírenie pre kooperatívnu stolovú hru **Zombicide: Čierny mor **, vďaka ktorému objavíte nové možnosti pri love zombií so 4 novými pozostalými a 18 novými kartami vybavenia, vrátane magických zbraní a mocných kúziel!

Mindok SMART: Tučniaky na ľade SK-18%
19,54 € 15,90 €

Akcia

Víťaz v súťaži Hračka roka za rok 2013 v kategórii hry! Päť tučniakov sa pohybuje po ľadovej ploche. Ľadové kryhy sa posúvajú a zrážajú, tučniaky na nich tancujú a kĺžu sa všetkými smermi. Dokážete prelomiť ľady a poskladať všetky kryhy na hernú dosku? Budú všetci tučniaky na správnych miestach?

Mindok SMART - Vikingovia v búrke
17,90 €

Zábavná spoločenská hra pre deti Vikingovia v búrke zo série Smart Games. Vikingské lode sú uprostred oceánu lapené v obrovskom hurikáne. Dokážete ich navigovať von z búrky? Vikingovia v búrke je originálna logická hra, v ktorej sa lode pohybujú pomocou otáčania jednotlivých dielikov s vlnami.

Albi V kocke! Praha

Albi V kocke! Praha

Hodnotenie: 4,7
14,90 €

Zoznámte sa s hlavným mestom Českej republiky pomocou hry Praha V kocke! obsahuje 71 kariet s obrázkami najznámejších pražských pamiatok, osobností či zaujímavostí z Prahy.

Albi V kocke! Zvieratá CZ

Albi V kocke! Zvieratá CZ

Hodnotenie: 4,8
15,99 € 15,30 €

Vedia jaguáre plávať? Žijú klokany v skupine? Koľko je na obrázku zvierat? Pomocou hry Zvieratá V kocke! sa zoznámite s tými najznámejšími zvieratami z celého sveta. Hra je v českom jazyku.

Albi V kocke! Príroda

Albi V kocke! Príroda

Hodnotenie: 4,6
15,30 €

Nová vedomostná hra zo série V kocke! Príroda. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Vyznáte sa vo flóre a faune sveta? Pomocou obrázkov sa všetko ľahko naučíte a precvičíte si pamäť.

Albi V kocke! Česká republika
16,80 € 14,90 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti alebo čo všetko si zapamätáš za 10 sekúnd? Zoznámte sa s naším hlavným mestom pomocou hry. Na 70 kartičkách sú zobrazené najznámejšie pražské pamiatky, zaujímavosti, udalosti a osobnosti spojené s Prahou. To všetko sa dozviete s touto svižnou zábavnou hrou pre celú rodinu.

Rubik Rubikova kocka 3x3x3 originál v novým dizajne
18,60 €

Novinka

Zdanlivo jednoduchá, ale stále je to výzva pre vašu trpezlivosť. Hra s kockou je založená na takom usporiadaní štvorčekov, aby sa na každej stene nachádzala vždy rovnaká farba. Vyskúšajte svoju zručnosť a trpezlivosť pri jej skladaní!

Mindok Smart - IQ Fit
11,80 €

Novinka

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Cílem je vyřešit rébus tak, že jsou všechny dílky umístěny na herní plán a tam nezbývají žádná volná místa. Všechny vyčnívající kuličky musejí být skryté v otvorech v herním plánu tak, že vznikne rovná plocha.

Mindok Smart Myší království
11,70 €

Novinka

Hlavolamová hra z řady SMART games. ProMYŠlená (e)mentální rozcvička! Dokážete umístit žluté dílky skládačky na herní plán tak, aby všechny myšky mohly pohodlně vykukovat skrz díry v plátku sýra?

Mindok Smart Chrobáky v akcii
13,70 € 11,90 €

Novinka

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Hrajte sa na schovávačku s chrobákmi. Umiestnite 4 magnetické herné dieliky na herný plán tak, že budú vidieť iba chrobáky zobrazenie v zadaní a ostatní sa schovajú. Jedinečná logická hra pre hráčov v každom veku.

Mindok Smart Tři oříšky pro veverku
15,50 €

Novinka

Pomozte veverkám s přípravou zásob na tuhou zimu. Dokážete pohybovat veverkami tak, aby se všechny oříšky či žaludy skryly do podzemních spižíren? „Tři oříšky pro veverku“ je posouvací hlavolam.

ADC Blackfire Noctiluca
33,10 €

Novinka

V hre Noctiluca sa 1–4 hráči potápajú do priezračných hlbín a snažia sa nachytať nádherné svetlušky. Hráči tieto vzácne tvory zhromažďujú do nádob, za ktoré po naplnení získavajú body. Noctiluca je inovatívny hra od uznávaného autora Shema Phillipsa, ktorá obsahuje aj pravidlá pre sólo hru na vlastnom hernom pláne.

Mindok Smart Králičí nora
11,70 €

Novinka

Pomozte zvířátkům najít nové domovy! Králičí rodina pro sebe hledá nový útulný domov. Na nejhezčím místě v lese ovšem chtějí bydlet i paní liška, pan jezevec a je třeba zařídit, aby je malí králíčci nerušili. Pomozte zvířátkům kopat na správných místech tak, aby všichni měli vlastní nory se samostatnými východy.

Mindok Smart Šikovný farmár
19,80 €

Novinka

Postavte zvieratkám ohrady! Zvieratká sa hrajú spoločne v jednej ohrade a robia veľký neporiadok. Ale už je čas ísť spať, a preto musia všetky zvieratká do svojich ohrád, aby mali pokoj. Farmár má však po ruke len 3 dieliky plotov, aby celú lúku rozdelil na samostatné ohrady. Pomôžete mu postaviť pre každý druh zvieratiek samostatnú ohradu a zaistíte, aby mali všetky zvieratká čo piť?

ADC Blackfire Eldritch Horror
48,11 € 43,90 €

Kooperatívna napínavá hra z rovnakého sveta ako Arkham Horror. Hráči sa v roliach dobrodruhov vydávajú tomuto zlu čeliť. Eldritch Horror preberá a vylepšuje všetko dobré z Arkham Horror a navyše prináša silnejší príbehový zážitok. Hra kladie dôraz na spoluprácu medzi hráčmi.

ADC Blackfire Panstvo hrôzy: Svätyňa súmraku - rozšírenie-19%
30,70 € 24,79 €

Akcia

Rozšírenie Svätyňa Súmraku prináša dva nové scenáre venované tematike poriadku Strieborného súmraku. V jednom scenári musí vyšetrovateľ odhaliť zlovestné sprisahania zamaskované za každoročnú prehliadku usporiadanú týmto slávnym poriadkom. V druhom musí vyšetrovateľ nájsť spôsob, ako uniknúť samotnej lóži, a vyviesť spoluväzňa do bezpečia. Súčasťou tohto rozšírenia sú aj noví vyšetrovatelia, nové kúzla, nové predmety, ktoré majú pomôcť pri vyšetrovaní, a v neposlednom rade nová hrozba v podobe spektrálnych prízrakov.

Mindok Smart Skákej!
15,50 €

Novinka

Skákejte se zajíčky a pomozte jim se schovat! Pomůžete zajíčkům dostat se do bezpečí? Využijte ostatní zajíčky, muchomůrky a dokonce i pohybující se lišky. Skákejte, skákejte a skákejte dokud se všichni zajíčci neschovají do nor.

Mindok Smart Chytré autíčko mini
7,90 €

Novinka

Dokážete postaviť chytré autíčko? Pozrite sa na plány a postavte podľa nich autíčko. Využite správne všetky 4 dieliky a vezmite autíčko na testovaciu jazdu! Chytré autíčko mini je 3D hlavolam s rébusmi a zároveň skvelá hračka.