Mindok Krycie mená-15%

Mindok Krycie mená

Hodnotenie: 4,5
19,49 €

16,39 €

Akcia

Naozajstný profesionál nikdy nekontaktuje nájomného vraha. Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov. Táto Česká společenská hra získala herného Oskara!


ADC Blackfire Dobble

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 5
16,99 €

10,99 €

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.


ADC Blackfire Dobble - ZOO
13,56 €

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.


Albi Telepatia

Albi Telepatia

Hodnotenie: 4,5
26,44 €

21,80 €

Čo vás napadne pri slove „Lopata“? Objavte kúzlo Telepatie alebo mysli na to, na čo myslím ja! Hra obsahuje 330 kartičiek s obrázkami alebo napísanými slovami. Hráči hrajú vo dvojiciach, vezmú si kartu a k danému slovu alebo obrázku každý skryto napíše slová (asociácia), ktoré ho napadnú.


HASBRO Twister-29%

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,5
25,49 €

17,89 €

Akcia

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!


REXhry Vúdú: Nindžovia a ľudojedi-32%
7,36 €

4,99 €

Akcia

Vúdú: Nindžovia a ľudojedovia je rozšírenie k hre vúdú a je možné ju hrať len zo základnou hrou. Vúdú je bláznivá párty hra, v ktorej sa hráči stávajú čarodejníkmi, ktorí pomocou kociek zosielajú zaklínadlá na ostatných hráčov.


Albi Sabotér

Albi Sabotér

Hodnotenie: 5
9,70 €

Sabotér je svižná karetní hra, založená na principu skrytých identit. Někteří hráči, představující trpaslíky se snaží pomocí karet tunelů prokopat ke zlatému valounu, zatímco jiní – sabotéři – se jim snaží tento úkol hatit.


Albi Tvoje tvář má známý hlas-30%
28 €

19,49 €

Akcia

Poznáte kdo se skrývá v převleku a koho představuje? Dokážete pantomimicky napodobit Michaela Jacksona nebo zabroukat Lady Carneval? Hráči pomocí aktivit předvádějí, kreslí, vysvětlují nebo zpívají či broukají pojem z karty tak, aby ho jejich spoluhráč z týmu uhodl.


Albi Zlaté Česko

Albi Zlaté Česko

Hodnotenie: 4,5
27,99 €

21,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Vo vedomostnej hre Zlaté Česko nájdete 2.400 zaujímavých otázok týkajúcich sa Českej republiky a jej obyvateľov. Hra nadväzuje na veľký úspech vedomostnej hry Česko Otázky a odpovede. V Zlatom Česku nájdete zbrusu nové kategórie, ktoré vaše vedomosti preveria ešte dôkladnejšie. Hra je v českom jazyku


Mac Toys Pravda nebo lež CZ-16%
31,30 €

26,19 €

Akcia

Elektronická společenská hra pro 2 – 5 hráčů. Urči si barvu, pod kterou budeš hrát, odpověz na tvrzení, které ti rozhodčí řekne a získáš body. Pokud odpovíš špatně, tak body ztrácíš. Zábavná a svižná hra pro každou příležitost. Zahraj si s rodinou nebo přáteli a užij si spoustu zábavy!


Mindok Krycie mená: Duet
19,52 €

15,50 €

Svetovo preslávená hra v špeciálnej úprave len pre dvoch hráčov. Stále rovnaký princíp pomocníka použite k tomu, aby ste odhalili tajných agentov. Avšak teraz budete pracovať spoločne! Hru môžete hrať samostatne len o dvoch hráčoch, alebo si kartičkami s krycími menami obohatiť základnú verziu hry.


REXhry Fuse-48%
23,15 €

11,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Fuse je rýchla kooperatívna kocková hra, v ktorej musíte splniť všetky úlohy za stanovený čas. A čas je naozaj krátky – 10 minút! V hre sa ocitáte na palube lode, ktorú napadli votrelci a rozmiestnili tam množstvo náloží, ktoré majú za 10 minút hromadne explodovať. Úlohou je nálože deaktivovať. Nálože predstavujú jednotlivé karty v podobe akýchsi elektronických čipov.


REXhry Lotos-44%
21,58 €

11,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Lotos je kartová hra, v ktorej hráči skladajú kvety rôznych kvetín a bojujú medzi sebou o nadvládu nad nimi. Hráči vo svojich ťahoch môžu prikladať okvetné lístky či využívať svojich hmyzích pomocníkov na posilnenie svojho vplyvu na jednej z kvetín. Hra má originálny grafiku a je veľmi príjemná pre hranie o dvoch hráčoch.


Albi Hra o manželstve-26%

Albi Hra o manželstve

Hodnotenie: 4,5
23,99 €

17,59 €

Akcia

Ako dobre poznáte svojho partnera či partnerku? Aké obľúbené jedlo má rád alebo rada? Aké sú jeho a jej tajné sny? Hra o manželstve vám prináša dohromady 600 otázok, vrátane vtipného kreslenia.


Albi Párty Alias Hádej, kdo jsi
23,59 €

19,90 €

Zábavná hra s čelenkami na rychlé odhalení identity spoluhráčů. Každý má na hlavě nasazenou čelenku s neznámým pojmem (povolání, národnost, postava z filmu či knížky, zpěvák atd.).


Albi Párty Alias Ženy versus Muži CZ verzia
23,50 €

19,30 €

Obľúbená hra Párty Alias prichádza s verziou, kde sa proti sebe postavia ženy a muži. Hra spočíva v napovedaní slov. Aké ľahké to bude, keď ženy budú vysvetľovať pojmy z mužského sveta a muži zo ženského?


Albi Poker deluxe-32%

Albi Poker deluxe

Hodnotenie: 4
29 €

19,49 €

Akcia

Poker de luxe je sada s kvalitnými žetónmi v praktickom hliníkovom kufríku. Kartová hra preslávená v USA teraz aj vo vašej obývačke. Zahazardujte si celá rodina.


ADC Blackfire Zábavný sex: 1000 hier
12,99 €
12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Okoreňte svoje milostné hry s nekonečnými možnosťami hry Zábavný sex, ktorá ponúka doslova tisíc rôznych hier pre všetky fázy milovania a ešte prihadzuje nečakané zvraty. Táto hra deťom do rúk rozhodne nepatrí.


EP LINE Cool Games Lovec duchov 3D-31%
50,76 €

34,99 €

Akcia

Užite si veľa zábavy s touto jedinečnou hrou pre celú rodinu. Oživte kostlivca, nastavte obtiažnosť hry, nabite pištoľ a buďte v strehu. Nová originálna spoločenská hra Vás zabaví na dlhé hodiny.


Epee Cool games - Detector-30%

Epee Cool games - Detector

Hodnotenie: 4,5
39 €

26,99 €

Akcia

Zahrajte sa na hľadača pokladov a pokúste sa s pomocou detektora nájsť truhlu s diamantom. Najprv musíte nájsť dva kľúče a potom môžete začať hľadať poklad. Hru môžete spestriť plnením úloh z kartičiek.


HASBRO Twister naslepo-43%
26,76 €

15,19 €

Akcia

Zahrajte si obľúbenú hru po novom so zaviazanými očami. Stále sa presúvate na miesta na podložke podľa rotujúceho disku, ale teraz to robíte so zaviazanými očami a hráte úplne podľa hmatu a pamäte. Keď otvoríte oči, môže sa stať, že sa ocitnete v niektorých skutočne vtipných a nepríjemných pozíciách.


Albi Cortex 18+
15,54 €

13,98 €

Cortex 18+ je další z rodiny populárních chytrých postřehových her Cortex. Tentokrát ovšem okořeněné peprnou tématikou. Cortex 18+ ovšem k erotickým podtónům přistupuje hravou formou. Stejně jako v dalších hrách z rodiny Cortex se hráči snaží vyřešit jeden z typů úkolů, procvičujících tu prostorové myšlení, tu logiku, tu zručnost, rychleji, než protihráči.


Albi Nevinné hrátky pre dvoch-22%
23,99 €

18,69 €

Akcia

Druhé upravené vydanie erotickej hry pre dvojice, v ktorej partneri vstúpia do sveta vášne a fantázie. Obaja partneri putujú po hernom pláne, kde na nich čakajú zábavné a príjemné úlohy, ktorých erotický náboj sa postupne zvyšuje.


Bonaparte Grabolo - Krtko
9,76 €

Krtko a jeho kamaráti prinášajú detskú verziu obľúbenej postrehovej hry Grabolo. Kocky určia kombináciu farby a obrázka a potom je nutné rýchlo reagovať a získať tak predpísaný počet kariet.


EP LINE Cool games Chrono Bomb nočné videnie
38,81 €
35,28 €

Chrono bomb je akčná hra pre 1 a viac hráčov. Natiahnite ľubovoľne po izbe **povrázky ** a preverte svoju rýchlosť a obratnosť. To sú tie najdôležitejšie predpoklady k tomu, ako úspešne zneškodniť časovanú bombu.


HASBRO Birthday Blowout-68%
24,59 €

7,79 €

Akcia

Pri tejto vzrušujúcej hre sa budete váľať od smiechu! Sfúknite čo najrýchlejšie sviečky na torte. Ale pozor! Sviečky sú mazané, môžu blikať a opäť sa rozhorieť, takže musíš fúkať ďalej! Sfúkni najviac sviečok a vyhraj!


HASBRO Fantastic Gymnastics-71%
35,98 €

10,19 €

Akcia

Užite si kopec zábavy s hrou Fantastic Gymnastics! Trénujte rytmus a rýchlosť a predveďte gymnastu perfektný doskok! V pravú chvíľu stlačte červené tlačidlo, gymnasta sa pustí hrazdy a skočí.


Mac Toys Žabiak Froggy CZ
22,95 €

20,27 €

Zábavná pohybová hra pro děti od 3 let. Žabák Froggy si rád hraje a rád dává pohybové úkoly. Poslouchej, co máš dělat a když budeš šikovný, tak ti za odměnu žabák dá razítko. Kdo nasbírá nejvíce razíte a stane se vítězem.


Teddies Sexperiment spoločenská hra pre dospelých v krabici
11,99 €

9,50 €

Chcete prekvapiť a potešiť partnera/partnerku niečím zaujímavým, niečím čo ešte nepozná? Je tu nová megaerotická hra pre 2 hráčov, pri ktorej určite odhodíte zábrany a začnete sexperimentovať


ADC Blackfire Dobble - Cars
14,90 €

12,90 €

Skvelá rodinná hra 5 v 1 v štýle slávnych Pixarovských Cars. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry.


ADC Blackfire Escape room - úniková hra
38,21 €

32,86 €

Zažijte napětí a užívejte si rozplétání záhad ve hře Escape Room z pohodlí vašeho domova! Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít kódy pro „útěk“ během 60 minut.


Albi Gobbit

Albi Gobbit

Hodnotenie: 5
15,25 €

Zbesilý súboj o potravu, kde sa snažíte uloviť zvieratá, ktoré sú nižšie v potravinovom reťazci a ubrániť svoje zviera, aby sa nestalo korisťou krvilačných útočníkov.


Teddies Harašeníčko

Teddies Harašeníčko

Hodnotenie: 5
10,90 €

9,50 €

Táto ľahko erotická stolová hra je vhodná pre hráčov od 18-tich rokov. Cieľom hry je plniť šteklivé úlohy, ktoré na hráča číhajú na hracom poli. Hry sa môže zúčastniť až osem hráčov. Harašeníčko môžete vyskúšať v dvoch herných variantoch.


Mindok Krycie mená: Obrázky
19,52 €

16,78 €

Krycie mená je deduktívna hra, v ktorej hľadáte podľa asociácií tajných agentov pod ich krycími menami. Hráči sa rozdelia na dva tímy. Každému velí hlavný agent, ktorý svojím podriadeným dáva jednoslovnú nápovedu a tí sa podľa nej snažia nájsť také krycie mená, ktoré sa vzťahujú k pomoci. Ak však odhalia cudzieho špióna, ťah pre nich končí a hrá nepriateľský tím.


Piatnik Activity Champion

Piatnik Activity Champion

Hodnotenie: 4,5
27,90 €

21 €

Kdo je opravdový Activity Champion? Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity se u edice Activity Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul. Úkol zní: v průběhu jedné minuty úspěšně znázornit podle možností všechny čtyři pojmy na kartě.


ADC Blackfire Civilizácia: Nový úsvit
50,39 €
46,51 €
+ doprava zadarmo

Úspešná videoherná série v podobe strategickej spoločenskej hry! Odohrať jedno kolo je rovnako jednoduché, ako vyložiť jednu kartu, ale zvoliť vhodnú kartu z piatich dostupných je záležitosť premyslenej stratégie. S náhodnými úlohami a nádherne spracovanou variabilnou mapou nie sú žiadne dve hry rovnaké!


ADC Blackfire Pozdvihnite čaše
38,72 €
36,01 €

Pozdvihnite čaše je párty hra, ktorá sa odohráva na stredovekej hostine. Každý hráč si vyžrebuje niektorú postavu a tá je na hostinu poslaná s cieľom otráviť niektorého zo súperov. Hrá sa na tri kolá, po každom príde bodovanie, ktoré hráča odmeňuje predovšetkým pokiaľ sa neotrávili a naopak otrávili svoj cieľ.


ADC Blackfire 51 najobľúbenejších pijanských hier
16,69 €
16 €

Zbierka hier, ktoré vám spríjemnia každý večierok. 51 vybraných aktivít, od klasik ako „Nikdy som …“, alebo Poker pre blbé, až po menej tradičné „Hovienko, zadoček, Pindík“, ktoré vás aj vašu návštevu určite zabavia až do rána.


ADC Blackfire CO-MIX
27,99 €

24,14 €

Hra o rozprávaní príbehov. Príbehy budete tvoriť z obrázkov, ktoré budete vkladať to prázdneho komiksového panelu. Užijete si zábavu pri vymýšľaní romantických, akčných i strašidelných príbehov. Ale pozor, musíte sa držať témy a váš príbeh bude podrobený kritike vašich protihráčov. Kto získa najviac hlasov, ten zvíťazí.


ADC Blackfire Decrypto
23,33 €
21,38 €

V této zábavné párty hře mají hráči za úkol uhodnout zašifrovaný kód, který vysílá druhý tým. Musí se ale snažit zamezit tomu, aby se totéž nepovedlo soupeři! Do hry jsou neustále zapojeni všichni hráči, ať už z týmu, který kóduje, nebo druhého týmu, který se kód snaží zachytit. Hráči se také v roli kódovače, který dává nápovědy, střídají.


ADC Blackfire Jungle Speed SAFARI
18,48 €

15,80 €

Jungle Speed Safari je novou a vtipnou verziou populárnej party hry Jungle Speed. Tak ako v pôvodnej hre je aj nová verzia zameraná na hráčov postreh a rýchlosť. Teraz ale Jungle Speed Safari ponúka i nový a originálny herný systém.


ADC Blackfire Ligretto - ČERVENÁ
8,40 €

Akčná a zábavná kartová hra. Ligretto Modrá je farebným variantom populárnej hry Ligretto. Hráči sa snažia zbaviť svojich kariet čo najrýchlejšie a vyložiť ich na stôl, avšak pretože hrajú všetci naraz, o napätie nie je núdza.


ADC Blackfire Ligretto - MODRÁ
8,40 €

Akčná a zábavná kartová hra. Ligretto Modrá je farebným variantom populárnej hry Ligretto. Hráči sa snažia zbaviť svojich kariet čo najrýchlejšie a vyložiť ich na stôl, avšak pretože hrajú všetci naraz, o napätie nie je núdza.