HASBRO Twister

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,6
25,49 € 18,75 €

Twister je hra, ktorá vaše telo určite zauzlí! Nová verzia obľúbenej hry, doplnená o ďalšie úlohy, ktoré si hráči vymýšľajú pre svojich protihráčov. Ten, kto sa udrží najdlhšie na nohách, vyhráva!

ADC Blackfire FanZone - futbal kvíz-18%
30,40 € 24,80 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

FanZone nie je testom vašich loptových zručností, o tie tu nejde. Tu ide o test vášho futbalového IQ. Komentátor vám predloží niekoľko futbalových zaujímavostí a je na vás uhádnuť, či sú pravdivé alebo vymyslené. Čo myslíte, zvládnete správne zodpovedať všetkých 500 otázok?

ADC Blackfire Dixit-17%

ADC Blackfire Dixit

Hodnotenie: 4,8
29,59 € 24,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Dixit je vykladacou čiže príbehovou hrou, v ktorej sa jeden z hráčov stane rozprávačom a snaží sa opísať kartičku, ktoré položil skrytú na stôl. Ostatní hráči následne položí na stôl po jednej karte. Nakoniec sú všetky karty otočené a hráči hádajú, akú kartu rozprávač popisoval. Dixit je hra roka 2010. Rodinná dosková hra na rozprávkové rozprávača.

ADC Blackfire Dobble-37%

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 4,9
16,99 € 10,70 €

Výpredaj

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

Piatnik Activity Deti

Piatnik Activity Deti

Hodnotenie: 4,7
18 € 14,61 €

Hra zábavná a zároveň podporujúca rozvoj vyjadrovania a slovnú zásobu. Detská verzia hry Activity je prispôsobená malým deťom svojimi požiadavkami aj štýlom obrázkov a farebnosťou. Herný plán predstavuje cestičku džunglí (ktorej dĺžku možno upraviť). Po chodníku sa pohybujú figúrky farebných slonov, vždy za splnenú úlohu môže slon postúpiť. CZ/SK verzia

ADC Blackfire Výbušné mačiatka
22,90 € 18,90 €

Historicky najúspešnejšia hra na Kickstarteri! Výbušné mačiatka (Exploading kittens) je hra od Elana Leeho, Matthewa Inmana a Shanea Smalla, ktorá v roku 2015 zmenila históriu crowfundingových kampaní, keď na jej vznik prispelo vyše 219 000 ľudí. Exploding Kittens je mačacia verzia Ruskej rulety.

Alexander Horúci zemiak FAMILY
17,53 € 15,90 €

Neskutočne živá zábava s jednoduchými pravidlami, ktorú musíš zažiť na vlastnej koži. Rodinná emotívna hra pre 2–8 hráčov od 8 rokov do 99 rokov. Odpovedaj rýchlo a zbav sa zemiaka skôr než dôjde čas! Kto z Vás dokáže rýchlo premýšľať pod časovým tlakom? Pripravte sa, pretože teraz to zistíte! V tejto hre máte len pár okamihov na nájdenie správnej odpovede na otázku a prehodenie Horúceho zemiaka ďalšiemu protihráčovi. Zbavte sa zemiaka, než vám uplynie čas a spálite sa! Odpovedajte rýchlo, hádžte presne, chytajte starostlivo a sami nespadnite na spodný okraj hracej dosky. Skvelá zábava pre celú rodinu bez ohľadu na vek!

Albi iKNOW Hit List SK

Albi iKNOW Hit List SK

Hodnotenie: 5
22,70 € 19,90 €

Táto hra je plná zábavy a prekvapivých tém, ktoré otestujú vaše znalosti, ale aj rýchlosť a predstavivosť. Vašou úlohou bude vymenovať čo najviac položiek zo zoznamu. Trafiť ich môžete až 8! Body získavate samozrejme za správne odpovede, ale aj za to, ako je pri hre iKNOW známe, stávku na úspešnosť vášho protihráča.

ADC Blackfire Dobble Harry Potter
15,65 € 11,90 €

Populárna pozornosť hru zo sveta Harryho Pottera! Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu spoločne s jednoduchými pravidlami.

Albi Tipni si! Poznáme sa?
31,33 € 25,90 €

Párty hra, v ktorej spoznáte, ako dobre poznáte svojich spoluhráčov. Viete, kto zo spoluhráčov chodí na nudapláž? Kto si o sebe myslí, že vie poriadne rozprúdiť zábavu? 900 informácií zo šiestich okruhov (Sex, Párty, Vzťahy, Trapasy, Zlozvyky a Hriechy) zaručia, že sa o svojich spoluhráčoch dozviete prvý posledný – možno aj to, čo by ste radšej nevedeli.

Albi Cortex challenge

Albi Cortex challenge

Hodnotenie: 4,6
15,45 € 12,90 €

So vzdelávacou hrou Cortex si precvičíte logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež, ako ste schopní rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopní riešiť úlohy pod časovým tlakom. To všetko v 8 rôznych typoch úloh, ktoré zamestnajú celý váš mozog.

ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia
22,90 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Výbušné mačiatka vytvorili Elan Lee (XBOX, args), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), ktorí prepísali históriu Kickstarter, keď v roku 2015 na ich projekt prispelo viac ako 219 000 backerov. Výbušné mačiatka sú extrémne strategickou verziou ruskej rulety (len s mačiatkami).

Albi Párty veža

Albi Párty veža

Hodnotenie: 4,3
8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Párty hra pre veselú spoločnosť. Zahrajte si tak trochu inú hru Jenga! Na každom hracom kameni tejto párty Jenga sa skrýva úloha, ktorú budete musieť splniť, alebo vypiť svoju pohárik do dna. Komu Jenga spadne, bude musieť vykonať špeciálny trest. Tak čo, ste pripravení na netradičnú hru s vtipnými úlohy?

Mindok Krycie mená SK

Mindok Krycie mená SK

Hodnotenie: 4,8
19,54 € 15,90 €

Naozajstný profesionál nikdy nekontaktuje nájomného vraha. Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov.

ADC Blackfire Dixit - Odyssey
27,99 € 23,63 €

Dixit Odyssey je samostatne hrateľné pokračovanie série hry Dixit. Odhaľte tajomstvo ukryté v obrázkoch, vyhnite sa nástrahám svojich súperov a naplno rozviňte svoju fantáziu. Teraz sa môže s Dixit baviť až 12 hráčov a vyskúšať nové varianty pravidiel.

Albi Veža farebná veľká s kockou
9,99 € 9 €

Klasická stolová hra Veža vo farebnom prevedení. Hra ponúka veľa zábavy a vtipných okamihov. Na stole sa postaví veža zo všetkých kameňov. Hráči sa striedajú v poradí a hádžu kockou. Podľa padnutej farbe na kocke sa postupne snažia opatrne zodpovedajúci farebný kameň z veže vytiahnuť, bez toho, aby veža spadla.

DINO Úniková hra: mŕtvy muž v orient exprese
14,83 € 13,90 €

Úspešná úniková hra EXIT. Podarí sa vám včas odhaliť vraha na základe alibi a indícií, ktoré postupne odkrývate? Nová úniková hra v obtiažnosti **pre špecialistov **tentoraz s detektívnou zápletkou. Úniková hra **otestuje **vaše logické myslenie, postreh aj prácu v tíme.

DINO Úniková hra Strašidelná vila
13,80 €

Exit: Úniková hra Strašidelná vila je nová úniková hra, ktorú môžete hrať doma. Úlohou hráčov je získavať indície, odomknúť zámky a rozpliesť včas zápletku. Stihnete z vily utiecť, než sa vráti jej strašidelný rezident? Táto hra je svojou úrovňou vhodná pre pokročilých hráčov.

ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Implozívne mačiatka
14,30 € 13,90 €

Zmeny smeru hry, nová šanca ako hanebne umrieť a golier hanby, ktorý označí chudáka, ktorý poriadne nesleduje hru? Nielen to vám ponúkne prvé oficiálne rozšírenie Implozívne mačiatka. 20 nových kariet v extra veľkej krabici proste musíte mať!

ADC Blackfire Dixit: 9. rozšírenie - Anniversary
19,36 € 14,90 €

Rozšírenie populárnej rozprávačské hry Dixit, ktoré obsahuje 84 úplne nových kariet! Zahrajte sa na skvelých rozprávačov. Toto rozšírenie vám poskytne ďalšie hodiny hrania a zábavy s touto úžasnou hrou.

Albi Mini iKNOW Svet

Albi Mini iKNOW Svet

Hodnotenie: 3,8
14,78 € 12,36 €

Otestujte si s priateľmi svoje vedomosti pomocou zaujímavých otázok v hre iKnow Svet mini. Otázky vás zavedú doslova do všetkých kútov sveta. Otázky sa týkajú predovšetkým prírody a geografie. Pri hraní sa určite dobre zabavíte.

ADC Blackfire Koncept

ADC Blackfire Koncept

Hodnotenie: 4,7
35,25 € 24,76 €

V hre Koncept je vaším cieľom uhádnuť slová naznačené pomocou nápovedy zo symbolov – konceptu. Tím zložený z dvoch hráčov (susedov pri stole) si zvolí jedno slovo alebo frázu, ktorú musia ostatní hráči uhádnuť. Spoločne potom rozmiestnia herné dieliky na vybrané obrázky na hracom pláne.

ADC Blackfire Escape room - úniková hra
39,03 €

Zažite napätie a užívajte si rozplietanie záhad v hre Escape Room z pohodlia vášho domova! Rovnako ako v prípade ostatných verzií hry Escape Room po celom svete ste aj tu „uväznení“ a cieľom je nájsť kódy pre „útek“ počas 60 minút.

Albi Veža s číslami

Albi Veža s číslami

Hodnotenie: 4,9
11,07 € 9,80 €

Klasická stolová hra Jenga v prevedení s číslami. Umožňuje 3 rôzne varianty hrania a ponúka veľa zábavy a vtipných okamihov. Ponúka rôzne kombinácie kociek, ale aj klasický herný variant.

ADC Blackfire Dixit 2

ADC Blackfire Dixit 2

Hodnotenie: 4,8
14,61 €

Rozšírenie Dixit 2 – expansion sú nové karty do rodinnej hry Dixit, ktoré vás opäť prinúti zapojiť fantáziu. Česká verzia populárnej doskové hry na rozprávkové rozprávača. Dixit je hra, v ktorej sa jeden z hráčov stane rozprávačom a snaží sa popísať kartičku, ktoré položil skrytú na stôl.

Mindok Krycie mená Obrázky SK
19,54 € 16,90 €

Najlepšia párty hra roka 2016 sa predstavuje v novej, obrázkovej verzii, čo vám ponúka ešte viac možností ako klasická hra so slovami. Každý obrázok je kombináciou niekoľkých predmetov alebo zvierat, takže možností popísať obrázok je podstatne viac. Dva súperiace superagenti poznajú identitu 20 agentov. Ich spoluhráči poznajú týchto agentov len pod ich krycími menami.

Albi Cortex pre deti

Albi Cortex pre deti

Hodnotenie: 4,7
15,45 € 12,90 €

Detský variant unikátnej vzdelávacej hry Cortex je vhodná pre deti už od 6 rokov. V hre budú deti čeliť 8 rôznym typom úloh. Precvičia si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu.

DINO Úniková hra Tajomné múzeum
13,80 €

V tejto únikovej hre EXIT: Tajomné múzeum sa musíte zachrániť sami, a to skôr, než sa stanete múzejnom exponátom! Hrou vás prevedie sada kariet so zapeklitými rébusmi, pre ktoré nebudú chýbať rafinované pomocníky a na kontrolu aj správne odpovede. Blížite sa už k cieľu? To vám prezradí dešifrovací kotúč!

ADC Blackfire Dobble Frozen 2
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Postrehový bestseller sa vracia s postavičkami a symbolmi z populárneho animovaného filmu Frozen 2! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly z populárneho filmu pri rôznych verziách hry (v pravidlách je popísané celkom 5 hier).

ADC Blackfire Escape room - úniková hra 2
39,18 € 32,90 €

Pokračovanie populárnej únikovej hry 4 nové scenáre. Dokážete si zachovať chladnú hlavu aj v strese? Zažite napätie a užívajte si rozplietanie záhad v hre Escape Room z pohodlia vášho domova. V tejto náročnej a nevyspytateľnej hre musíte spolupracovať, spoločne riešiť hádanky a hľadať skryté nápovedy. Sú to neustále preteky s časom, v ktorých máte 60 minút na dokončenie.

ADC Blackfire Jungle Speed Eco
14,90 € 13,90 €

Myslíte si, že máte dobrý postreh? Rýchle reflexy? Viete dlho udržať maximálnu pozornosť? Dobre reagujete pri zmene situácie? Ak áno, tak je Jungle Speed práve pre vás! So svojou krátkou hracou dobou, jednoduchými pravidlami a vysokou zábavnosťou patrí Jungle Speed medzi hry vhodné do každej spoločnosti a pre každú príležitosť.

ADC Blackfire Mouthguard Challenge - Bláznivá výzva
11,73 € 10,30 €

Výpredaj

Aj tie najjednoduchšie činnosti ako rozprávanie, šepkanie, pitie a fúkanie sa s náustkom v puse stanú razom veľmi zložitými úlohami. Kto chce v tejto hre uspieť, musí pozorne počúvať aj hádať a čo je najťažšie: vydržať sa nesmiať!

ADC Blackfire Dobble Anniversary Edition
26 € 22,90 €

Špeciálne balenie k 10. výročiu hry! Zberateľská krabica s 2 novými verziami známej hry Dobble. Jednou verziou je Strašidlá s efektom kariet svietiacich v tme a druhou Oslava s kartami so zlatým zdobením. Cieľ zostáva rovnaký, všetci hráči hrajú naraz. Dobble ponúka 5 variantov hry, pričom hráči si môžu minihry zahrať v ľubovoľnom poradí alebo hrať len tie obľúbené. Cieľom je baviť sa!

Piatnik Time Flies (Activity english)
23,41 € 17,90 €

Hra Time Flies je v anglickom podaní principiálne rovnaká ako nám všetkým známa hra Activity. Je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľované pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ich musia uhádnuť. Hra je ideálna k výučbe alebo precvičovaniu anglického jazyka.

Albi Cortex 2

Albi Cortex 2

Hodnotenie: 4,5
15,25 € 11,98 €

V unikátnej vzdelávacej hre Cortex budete čeliť ôsmim rôznym typom úloh. Precvičíte si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopnosť riešiť úlohy pod časovým tlakom.

ADC Blackfire Escape Room pre 2 hráčov
15,65 € 13,90 €

Zachovajte chladnú hlavu v boji s časom! Z pohodlia domova zažite vzrušenie, ktoré poznáte z únikových hier zo skutočného života! Počas tejto nervy drásajúcej verzie obľúbenej hry Escape Room: úniková hra pre dvoch hráčov budete musieť spoločne odhaliť skryté indície a použiť ich pre riešenie náročných hlavolamov.

DINO Úniková hra: Zakázaný hrad
14,71 € 11,90 €

V úspešnej únikové hre EXIT s príbehom Zakázaný hrad sa stanete výletníkmi uväznenými na temnom hrade. Nepanikárte! Čítajte medzi riadkami, hľadajte indície, ale pozor na čas.

ADC Blackfire Munchkin

ADC Blackfire Munchkin

Hodnotenie: 4,6
15,65 € 13,11 €

Kartová hra Munchkin je paródiou na zložité hry na hrdinov. Kombinácia zábavných textov, prepracovaného herného sveta i krásnych animácií vás dostane. Kto hovoril, že musíte u hier na hrdinov tráviť hodiny svojho času, pripravovať dobrodružstvo a prečítať hromady pravidiel?

Albi Duplik

Albi Duplik

Hodnotenie: 4,9
23,34 € 18,90 €

Kresliaca párty hra, v ktorej vôbec nezáleží na tom, či viete kresliť! Zvládnete ale napodobniť obrázok, ktorý Vám opisuje spoluhráč? Vďaka hektickému časovému limitu potom vznikajú skutočne veľkolepé „diela“, nad ktorými sa všetci dobre pobavia.

Teddies Človeče, napi sa! 3
13,99 € 13,49 €

Najnovšie pokračovanie spoločenskej stolovej hry pre dospelých. Cesta po hernom pláne je plná nástrah a prekvapení. Hráči využívajú skratky, blúdia po kruháči, berú karty a vzájomne sa obťažujú „fľašou“. Cieľ hry je stále rovnaký. Dostať figúrky do domčeka.

DINO Úniková hra: Potopený poklad
14,83 € 11,23 €

Úspešná úniková hra EXIT. Hľadáte **potopený koráb **Santa Marie a hlavne poklad, čo prevážala a teraz leží na dne mora. Nájdete ho a stačíte sa vynoriť včas, než vám dôjde vzduch? Čítajte medzi riadkami, hľadajte indície, ale pozor na čas.

Albi Panic Lab

Albi Panic Lab

Hodnotenie: 4,6
11,46 € 11,23 €

Panic lab je hra pre 2–10 hráčov, ktorá vás naučí veľmi rýchlo prehodnocovať danú situáciu. Kto to nezvládne, nemá v laboratóriu žiadnu šancu. Jedná sa o neskutočnú postrehovú hru, kde je úlohou hráčov čo najskôr nájsť meňavku, ktorá utiekla z laboratória.

ADC Blackfire Dixit 7 Revelations
18,49 € 16,12 €

Dixit 7 Revelations je rozšírenie pre rozprávaciu hru Dixit. Prináša celkovo 84 úplne nových obrázkových kariet, ktoré môžete skombinovať so základnou hrou. Karty sú opäť nádherne ilustrované a netradične spracované. Ilustrátorkou kariet je Marine Coudray.

ADC Blackfire Dixit: 8. rozšírenie - Harmonies
19,36 € 16,90 €

Rozšírenie populárnej rozprávačské hry Dixit, ktoré obsahuje 84 úplne nových kariet! Zahrajte sa na skvelých rozprávačov. Toto rozšírenie vám poskytne ďalšie hodiny hrania a zábavy s touto úžasnou hrou.

Piatnik Activity Sport

Piatnik Activity Sport

Hodnotenie: 4,8
10,11 €

Activity Sport ponúka 330 nových pojmov so športovou tematikou. Salvy smiechu sú aj tentoraz 100% zaručené! Plňte úlohy podľa známych pravidiel Activity – slovným opisom, pantomímov alebo kreslením. Víťazí hráč alebo tím, ktorý nazbieral najviac bodov.

Teddies Človeče, napi sa! 1 +2
13,99 € 13,11 €

Posledný kus za túto cenu!

Spoločenská stolová hra pre dospelých. Pravidlá hry sú rovnaké ako u klasickej hry Človeče, nehnevaj sa! Po ceste si ale hráči berú karty s rôznymi úlohami, ktoré buď zvýhodnia alebo sťažia ich cestu do domčeka.

Albi Tipni si! Poznáme sa?

Albi Tipni si! Poznáme sa?

Hodnotenie: 3,2
31,33 € 22,90 €

Párty hra, v ktorej spoznáte, ako dobre poznáte svojich spoluhráčov. Viete, kto pri stole so sebou nosí talizman pre šťastie? Kto má najradšej modrú farbu? 900 informácií zo šiestich okruhov (Cestovanie, Jedlo a varenie, Obliekanie, Hobby, Domácnosť a Maznáčikovia) zaručia, že sa o svojich spoluhráčoch dozviete prvý posledný!

Hry na párty

Hry na párty spestria každý večierok aj rodinné stretnutie. Zahrajte si stolové hry a užite si veľa zábavy. Aké párty hry sú v kurze?

Tipy na párty hry

Únikovky

  • Princípom stolových únikovek je rozlúštiť v skupine hráčov záhady a hlavolamy v obmedzenom časovom intervale.

Krycie mená

  • Párty hra Krycie mená je populárna pre napínavý priebeh hry, je určená pre dva tímy niekoľkých hráčov.

Poker

  • Nestarnúca klasika poker zabaví hráča na dlhé hodiny. Obľúbený je predovšetkým u mužov.

Kartové hry

  • Základnou hracou potrebou kartových hier je sada herných kariet. Na oslavách sú obľúbenou hrou Žolík a Prší. Na detské oslavy sa hodí UNO. Pre pokročilejších hráčov odporúčame Canastu.

Logické hry

  • Logické hry vyžadujú na ich riešenie logické a strategické myslenie. Často sa jedná o hlavolamy a kvízy.

Strategické hry

  • Strategické hry vyžadujú vopred premyslené kroky hráčov, hra nie je založená na princípe náhody.

→ Na doma si kúpte zábavné rodinné hry pre deti i dospelých. Na cesty sa zase skvele hodia skladné cestovné hry.