Mindok Krycie mená SK

Mindok Krycie mená SK

Hodnotenie: 5
19,54 € 17,97 €

Naozajstný profesionál nikdy nekontaktuje nájomného vraha. Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov.

Piatnik Bacteria Hysteria-33%
19,50 € 12,90 €

Akcia

V laboratóriu panuje čulý ruch! Kto sa dokáže najrýchlejšie zbaviť najrôznejších bacilov? Rýmák prskavý a chrchole zákerná sú totiž celkom húževnaté. Akonáhle sa zbavíte Ušobolíka hlemýždího, prichádza už tiež Krčák brušný a dožaduje sa vašej pozornosti. Keby tu aspoň ku všetkému ešte nečíhal Teploťák horúčkový a Krčobôl šibal!

Albi Poker deluxe-25%

Albi Poker deluxe

Hodnotenie: 4,5
29 € 21,51 €

Akcia

Poker de luxe je sada s kvalitnými žetónmi v praktickom hliníkovom kufríku. Kartová hra preslávená v USA teraz aj vo vašej obývačke. Zahazardujte si celá rodina.

HASBRO Perfection-68%
30,20 € 9,50 €

Akcia

Seřaď všechny tvary před výbuchem s novou hrou Perfection. Máš pouze jednu minutu na vložení všech tvarů. Vyhrává jen ten nejrychlejší! Ale pozor! Jakmile čas vyprší, ozve se výbuch a tvary vyskočí.

ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! USA
42,20 € 38,40 €

Novinka

Úspešná hra ocenená titulom „Hra roka“ vás zavedie do čias stavby železníc na západe. Cestovné lístky, prosím! USA postaví hráča do rolí staviteľov železničných tratí v Severnej Amerike – čím rozsiahlejšiu vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať.

HASBRO Twister-26%

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,5
25,49 € 18,76 €

Akcia

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

Teddies Človeče, napi sa! 1 +2
13,99 € 11,70 €

Spoločenská stolová hra pre dospelých. Pravidlá hry sú rovnaké ako u klasickej hry Človeče, nehnevaj sa! Po ceste si ale hráči berú karty s rôznymi úlohami, ktoré buď zvýhodnia alebo sťažia ich cestu do domčeka.

Piatnik Activity Champion
27,90 € 25,50 €

Kdo je opravdový Activity Champion? Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity se u edice Activity Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul. Úkol zní: v průběhu jedné minuty úspěšně znázornit podle možností všechny čtyři pojmy na kartě.

Mac Toys Gimme five!-26%

Mac Toys Gimme five!

Hodnotenie: 4
19,10 € 14,10 €

Akcia

Zábavná rýchla akčná hra pre deti od 6 rokov. Si rýchly a vieš reagovať? Máš 10 sekúnd na to, aby si vymyslel 5 slov na tému, ktorú si prečítaš na kartičke. Ruka ťa bude svojim pohybom rozptyľovať a znervózňovať. Nenechaj sa a odpovedz správne.

Mac Toys Pravda nebo lež CZ
31,30 € 28,20 €

Elektronická společenská hra pro 2 – 5 hráčů. Urči si barvu, pod kterou budeš hrát, odpověz na tvrzení, které ti rozhodčí řekne a získáš body. Pokud odpovíš špatně, tak body ztrácíš. Zábavná a svižná hra pro každou příležitost. Zahraj si s rodinou nebo přáteli a užij si spoustu zábavy!

Mac Toys Ruleta set

Mac Toys Ruleta set

Hodnotenie: 3,5
13,99 € 11,40 €

Jedinečná hazardná sada, pomocou ktorej si môžete zahrať na svetová kasína, kde sa točí veľa peňazí. Súčasťou balenia je ruleta s žetóny, karty, kocky a ďalšie.

ADC Blackfire Escape room - úniková hra
38,21 € 34,10 €

Zažijte napětí a užívejte si rozplétání záhad ve hře Escape Room z pohodlí vašeho domova! Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít kódy pro „útěk“ během 60 minut.

EP LINE Cool Games Lovec duchov 3D
50,76 € 39,20 €

Užite si veľa zábavy s touto jedinečnou hrou pre celú rodinu. Oživte kostlivca, nastavte obtiažnosť hry, nabite pištoľ a buďte v strehu. Nová originálna spoločenská hra Vás zabaví na dlhé hodiny.

Albi Párty Alias Ženy versus Muži CZ verzia
23,50 € 20,72 €

Akcia

Obľúbená hra Párty Alias prichádza s verziou, kde sa proti sebe postavia ženy a muži. Hra spočíva v napovedaní slov. Aké ľahké to bude, keď ženy budú vysvetľovať pojmy z mužského sveta a muži zo ženského?

Bonaparte Grabolo - Krtko
9,76 € 8,60 €

Krtko a jeho kamaráti prinášajú detskú verziu obľúbenej postrehovej hry Grabolo. Kocky určia kombináciu farby a obrázka a potom je nutné rýchlo reagovať a získať tak predpísaný počet kariet.

DINO Úniková hra: Zakázaný hrad
14,71 € 13 €

V úspešnej únikové hre EXIT s príbehom Zakázaný hrad sa stanete výletníkmi uväznenými na temnom hrade. Nepanikárte! Čítajte medzi riadkami, hľadajte indície, ale pozor na čas.

HASBRO Taboo SK-25%
27,61 € 20,70 €

Akcia

Dokážete popsat jeden z více než 1000 výrazů na hracích kartách i bez použití klíčových, zakázaných slov a ještě k tomu ve vymezeném časovém limitu? Vyzkoušejte svoje komunikační schopnosti při zábavné společenské hře Taboo.

DINO Úniková hra: mŕtvy muž v orient exprese
14,83 € 12,88 €

Novinka

Úspešná úniková hra EXIT. Podarí sa vám včas odhaliť vraha na základe alibi a indícií, ktoré postupne odkrývate? Nová úniková hra v obtiažnosti **pre špecialistov **tentoraz s detektívnou zápletkou. Úniková hra **otestuje **vaše logické myslenie, postreh aj prácu v tíme.

DINO Úniková hra: Potopený poklad
14,83 € 12,88 €

Novinka

Úspešná úniková hra EXIT. Hľadáte **potopený koráb **Santa Marie a hlavne poklad, čo prevážala a teraz leží na dne mora. Nájdete ho a stačíte sa vynoriť včas, než vám dôjde vzduch? Čítajte medzi riadkami, hľadajte indície, ale pozor na čas.

HASBRO Spoločenská hra Dont step in it
26,50 € 22,20 €

Zábavná a rýchla párty hra od Hasbro Gaming, pri ktorej dúfajte že sa moc neušpiníte. Hráč musí naslepo prejsť dráhou plnou nástrah. Cieľom hry je šliapnuť na čo najmenej exkrementov. Kto to dokáže ten vyhráva.

DINO Monster box
11,70 € 11 €

Novinka

Postrehová hra Monster box, zabaví nielen deti. **Pravidlá **sú možno jednoduché, ale nie je to také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Hráči totiž karty musia počas ich skladania **rôzne **premiestňovať a otáčať, aby dosiahli svoj cieľ. Ten hráč, ktorému sa podarí získať **3 víťazné body, **vyhráva.

Albi Párty Alias Hádej, kdo jsi
23,59 € 20,40 €

Zábavná hra s čelenkami na rychlé odhalení identity spoluhráčů. Každý má na hlavě nasazenou čelenku s neznámým pojmem (povolání, národnost, postava z filmu či knížky, zpěvák atd.).

DINO Úniková hra: Faraónova hrobka
14,72 € 13 €

V úspešnej únikovej hre EXIT s príbehom Faraónova hrobka sa turisti ocitnete v jednej z najúžasnejších egyptských pamiatok – v hrobke kráľa Tutanchamóna. Aké ale bude vaše prekvapenie, keď zistíte, že ste zrazu osameli a nemôžete sa dostať von. Naštartujte bystrú myseľ a zmiznite skôr, než vás stihne kliatba faraónov!

Teddies Harašeníčko

Teddies Harašeníčko

Hodnotenie: 4,5
11,40 €

Táto ľahko erotická stolová hra je vhodná pre hráčov od 18-tich rokov. Cieľom hry je plniť šteklivé úlohy, ktoré na hráča číhajú na hracom poli. Hry sa môže zúčastniť až osem hráčov. Harašeníčko môžete vyskúšať v dvoch herných variantoch.

Albi Duplik
23,34 € 20,22 €

Novinka

Kresliaca párty hra, v ktorej vôbec nezáleží na tom, či viete kresliť! Zvládnete ale napodobniť obrázok, ktorý Vám opisuje spoluhráč? Vďaka hektickému časovému limitu potom vznikajú skutočne veľkolepé „diela“, nad ktorými sa všetci dobre pobavia.

ADC Blackfire Escape room - úniková hra 2
38,90 € 34,10 €

Pokračování populární únikové hry 4 nové scénáře. Dokážete si zachovat chladnou hlavu i ve stresu? Zažijte napětí a užívejte si rozplétání záhad ve hře Escape Room z pohodlí vašeho domova. V této náročné a nevyzpytatelné hře musíte spolupracovat, společně řešit hádanky a hledat skryté nápovědy. Je to neustálý závod s časem, ve kterém máte 60 minut na dokončení.

Albi Gobbit-28%

Albi Gobbit

Hodnotenie: 5
15,25 € 10,93 €

Akcia

Zbesilý súboj o potravu, kde sa snažíte uloviť zvieratá, ktoré sú nižšie v potravinovom reťazci a ubrániť svoje zviera, aby sa nestalo korisťou krvilačných útočníkov.

ADC Blackfire Zábavný sex: 1000 hier
12,99 € 11,80 €

Okoreňte svoje milostné hry s nekonečnými možnosťami hry Zábavný sex, ktorá ponúka doslova tisíc rôznych hier pre všetky fázy milovania a ešte prihadzuje nečakané zvraty. Táto hra deťom do rúk rozhodne nepatrí.

DINO Úniková hra: Tajné laboratórium
14,72 € 13 €

V úspešnej únikovej hre EXIT s príbehom prapodivného lekárskeho experimentu je vašou úlohou dostať sa von z laboratória plného nebezpečných chemických látok. Nájdite indície, odomknite všetky zámky a utečte von v časovom limite!

HASBRO Kartová hra Pit CZ/SK-23%
14,21 € 10,90 €

Akcia

Ceľom obľúbenej kartovej hry Pit je pozbierať set deviatich odpovedajúcich kariet s komoditami. Hráč, ktorí pozbiera set ako prvý a zazvoní na zvonček, vyhráva kolo. Ten, kto ako prvý vyhrá tri kolá, sa stáva absolútnym víťazom hry.

DINO Rapido
11,70 € 11 €

Novinka

So zvieratkami si deti vždy užijú srandu. Výnimkou nie je ani hra, pri ktorej svojich zvieracích kamarátov hľadajú na kartičkách. Kto **ako prvý **uhádne, ktoré zviera na obrázku chýba, ten si kartu môže vziať. Kto má najviac kartičiek, vyhráva.

Albi Cortex 18+
15,54 € 13,70 €

Cortex 18+ je další z rodiny populárních chytrých postřehových her Cortex. Tentokrát ovšem okořeněné peprnou tématikou. Cortex 18+ ovšem k erotickým podtónům přistupuje hravou formou. Stejně jako v dalších hrách z rodiny Cortex se hráči snaží vyřešit jeden z typů úkolů, procvičujících tu prostorové myšlení, tu logiku, tu zručnost, rychleji, než protihráči.

Mac Toys Žabiak Froggy CZ
22,95 € 20,27 €

Zábavná pohybová hra pro děti od 3 let. Žabák Froggy si rád hraje a rád dává pohybové úkoly. Poslouchej, co máš dělat a když budeš šikovný, tak ti za odměnu žabák dá razítko. Kdo nasbírá nejvíce razíte a stane se vítězem.

DINO Unicorns cestovná hra
8,96 € 7,90 €

Novinka

Máte doma malého tárajka, ktorý nevydrží chvíľu potichu? Potom je tu hra presne pre neho. Pri obracaní kariet **sa totiž musí vždy vykríknuť, keď pozná správnu odpoveď. Cieľom hry je nájsť **zvieratkorožca,ktorý sa zobrazí presne toľkokrát, koľkokrát je zobrazené na zadnej strane nasledujúcej karty.

Albi Tvoje tvář má známý hlas
28 € 23,50 €

Poznáte kdo se skrývá v převleku a koho představuje? Dokážete pantomimicky napodobit Michaela Jacksona nebo zabroukat Lady Carneval? Hráči pomocí aktivit předvádějí, kreslí, vysvětlují nebo zpívají či broukají pojem z karty tak, aby ho jejich spoluhráč z týmu uhodl.

ADC Blackfire Shadows Amsterdam
26,80 € 24,30 €

Novinka

Detektívna komunikačná párty hra. V Shadows Amsterdam súperia v reálnom čase dva tímy detektívov. Na komunikáciu v tímoch používajú iba obrázky. Nechajte sa viesť cez mesto vaším veliteľom, nájdite tri dôkazy a prineste ich klientovi skôr, než sa to podarí druhému tímu. A pozor, polícia nechce, aby ste do prípadu strkali nos, tak sa jej vyhnite …

HASBRO Spoločenská hra T-REX Rocks-34%
30 € 19,60 €

Akcia

Opatrne nech nevzbudíte T-Rexa! V spoločenskej hre T-REX Rocks sa hráči striedajú s umiestnením plastových kostí na dinosaura. Musíte byť opatrní, ak niektorý hráč prebudí dinosaura, prehral. Posledný hráč, ktorému sa podarilo dinosaura nevzbudiť vyhráva!

REXhry Fuse
23,15 € 21,18 €

Fuse je rýchla kooperatívna kocková hra, v ktorej musíte splniť všetky úlohy za stanovený čas. A čas je naozaj krátky – 10 minút! V hre sa ocitáte na palube lode, ktorú napadli votrelci a rozmiestnili tam množstvo náloží, ktoré majú za 10 minút hromadne explodovať. Úlohou je nálože deaktivovať. Nálože predstavujú jednotlivé karty v podobe akýchsi elektronických čipov.

DINO Úniková hra: Polárna stanica
14,71 € 13 €

V úspešnej únikové hre EXIT s príbehom Polárna stanica ste zamknutí v polárnom laboratóriu a niečo podivného sa okolo vás deje, vy však musíte stihnúť evakuačnú helikoptéru. Nepanikárte! Čítajte medzi riadkami, hľadajte indície, ale pozor na čas.

Blue Orange QuiZoo
15,48 € 12,90 €

QuiZoo je postrehová hra u ktorej hráči musia preukázať svoje zvieracie vedomosti! Ktoré zviera je najväčšie? A ktoré najpomalšie? Hráči majú za úlohu čo najrýchlejšie uhádnuť zviera zo zadania. Využi svoje zvieracie vedomosti a vyhraj!

REXhry Lotos
21,58 € 19,61 €

Lotos je kartová hra, v ktorej hráči skladajú kvety rôznych kvetín a bojujú medzi sebou o nadvládu nad nimi. Hráči vo svojich ťahoch môžu prikladať okvetné lístky či využívať svojich hmyzích pomocníkov na posilnenie svojho vplyvu na jednej z kvetín. Hra má originálny grafiku a je veľmi príjemná pre hranie o dvoch hráčoch.

REXhry Settlers: Zrod impéria - Aztékové
27,08 € 24,72 €

Imperial Settlers: Zrod impéria – Aztékovia je druhé veľké rozšírenie hry Settlers: Zrod impéria. Toto rozšírenie prináša úpravu pravidiel, nové zdroje a šiesty národ, ktorý sa usiluje o dobytie Nového sveta – sveta The Settlers. Vo svete The Settlers sa vďaka tomuto rozšíreniu objavuje náboženstvo, ktoré prináša vzývanie bohov a požehnanie. Aztékovia stavajú chrámy a organizujú festivaly a rôzne obrady, aby si bohov naklonili a požehnanie získali.

Albi Hra o manželstve-16%

Albi Hra o manželstve

Hodnotenie: 4,5
23,99 € 19,94 €

Akcia

Ako dobre poznáte svojho partnera či partnerku? Aké obľúbené jedlo má rád alebo rada? Aké sú jeho a jej tajné sny? Hra o manželstve vám prináša dohromady 600 otázok, vrátane vtipného kreslenia.

ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! Európa
42,20 € 38,40 €

Novinka

Úspešná hra o stavbe železníc po celej Európe. Cestovné lístky, prosím! postaví hráčov do role staviteľov železničných tratí v Európe – čím rozsiahlejšiu vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: