Albi Stolný futbal pre 2
23,99 €

19,70 €

Stolný futbal pre dvoch hráčov je vskutku luxusnou alternatívou futbalu, ktorý sa vám do bytu nezmestí – výborne vyzerá a veľký je tak akurát. Nezaberá miesto a pritom je skvele hrateľný!


Chemoplast Futbal plast 53x30x7 cm
10,40 €

7,40 €

Tradičný plastový futbal tak, ako ho pamätáte. Futbal obsahuje dva kompletné tímy, náhradných hráčov a hlavne ukazovateľ gólov. Zahrajte si s deťmi veľmi obľúbenú hru aj doma v obývačke.


Teddies Hokej spoločenská hra
55,52 €

46,80 €
+ doprava zadarmo

Hľadáte ideálny darček nielen pre chlapcov aj ich oteckov? Tento veľký plastový stolný hokej je skvelá spoločenská hra. Červený a modrý tím nastúpi proti sebe pri najväčšom zápase u vás doma.


Chemoplast Futbal Champion
18,40 €

14,40 €

Champion plastový futbal tak, ako si ho pamätáte. Futbal obsahuje dva kompletné tímy, náhradných hráčov a hlavne ukazovateľ gólov. Zahrajte si s deťmi veľmi obľúbenú hru aj doma v obývačke.


Dunlop Stolný futbal 115x40x79 cm
144,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Stolný futbal vám poskytne veľa zábavy, či už vo dvojici alebo s celou partiou priateľov. Tyče nehrdzavejúce. Zelený a čierny plastoví hráči a dlhá hracia plocha zaručujú skvelú hru.


Dunlop Stolná hra Air Hockey
133,30 €
130,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Air hockey je športová hra, podobná stolnému hokeju. V ruke máte odrážadlo a puk sa vznáša na vzduchovej bubline, takže sa pohybuje skutočne svižne. Trénujte reakcie a postreh v pravej hokejovej atmosfére!


Lamps Hokej s 3D efektmi
20,56 €

15,30 €

S touto hrou si môžete vychutnať jedinečné spojenie stolného hokeja a pinballovej hry. Stačí nasadiť 3D okuliare a užívať si napínavú hru plnú svetelných a zvukových efektov s automatickým načítaním skóre.


Rappa Hra futbal / kopaná - veľký
13,40 €

Novinka

Stolný cvrnkací futbal je obľúbenou hrou pre malých futbalistov, ale aj pre celú rodinu. S týmto futbalom svojich kamarátov stopercentne ohromíš. Tak zaži veľa zábavy a zahraj si senzačný zápas!


Smoby Challenger stolný futbal
76,80 €
+ doprava zadarmo

Pevný futbalový stôl Challenger s kovovými nohami s protišmykovou úpravou poskytne zábavu celej rodine. Jeho montáž i demontáž sú veľmi jednoduchá, úspora miesta je zaručená.


Teddies Futbal spoločenská hra plast 60x36x8cm
29,59 €

23,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Stolný futbal je nadčasová hra určená pre dvoch hráčov nielen pre dlhé zimné večery. Je vhodná ako pre deti, tak i dospelých. Môžeš si tak dať napríklad domáci turnaj alebo si zahraj len tak s kamarátmi. Táto nestarnúca stolová hra je vhodná pre deti od 4 rokov.


Teddies Stolný biliard
24,70 €

Tento biliardový stôl je určený pre zábavu a trénuje motoriku a koordináciu rúk a očí. Súčasťou sady sú tiež 2 tága, gule, trojuholník a krieda, s ktorými nestojí nič v ceste napínavým biliardovým súbojom.


Chemoplast Hokej plast 53x30,5x7 cm
19,99 €

11,60 €

Stolný hokej je nadčasová hra určená pre dvoch hráčov nielen pre dlhé zimné večery. Je vhodná ako pre deti, tak aj dospelých. Môže si to tak rozdať tím dieťaťa s tímom otecka. Obsahuje dva tímy s brankármi, náhradných hráčov a ďalšie.


Stiga Play Off

Stiga Play Off

Hodnotenie: 5
98,20 €

82,20 €
+ doprava zadarmo

Stolný tiahlový hokej Stiga Play Off s figúrkami národných tímov. Oficiálna varianta stolného hokeja pre turnaje Majstrovstiev sveta v stolnom hokeji a pre turnaje v ČR!


Stiga Stanley Cup

Stiga Stanley Cup

Hodnotenie: 4,5
139,99 €

86 €
+ doprava zadarmo

Stanley Cup – tiahlový stolný ľadový hokej s licenciou NHL Vám umožňuje zahrať si zábavnú a dynamickú hru. Vyberte si tím, s ktorým sa budete snažiť nastrieľať čo najviac pukov do bránky súpera. V štandardnej výbave sú tímy Detroit Red Wings a Toronto Maple Leafs. Robustné plastové klzisko, ktoré vydrží aj tie najtvrdšie údery.


Lamps Sada športových hier 6v1
26,12 €

13,40 €

Veľká sada športových hier v jednom balení. Na jednom stolíku možno hrať až 6 hier, ktoré nikdy neomrzia. Skvelá zábava na oslavu, pre návštevy s kamarátmi alebo skrátka len tak na dlhé popoludnie. Vybrať si môžete medzi aktivitami: bowling, basketbal, ľadový hokej, biliard, golf a futbal.