HASBRO Monopoly Gamer-45%

HASBRO Monopoly Gamer

Hodnotenie: 3,5
42,95 €

23,39 €

Akcia

Oblíbená společenská hra Monopoly nově v kabátku Gamer zaměřená na oblíbené hrdiny z dětských počítačových her. Která postavička z video her zvítězí?


DINO Dostihy a stávky - NOVÉ
18,40 €

Dostihy a stávky je dnes už klasická stolová spoločenská hra na motívy hry Monopoly s pôvodnými pravidlami a bohatou originálnou výbavou. Je určená predovšetkým starším deťom a dospelým hráčom. Každý hráč je majiteľom stajne. Cieľom hry je čo najlepšie investovať zverené prostriedky do koní a dostihov tak, aby stajňa získala čo najviac výhier.


ADC Blackfire Temné znamenie: Brány Arkhamu
25,89 €
23,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Svižná kooperatívna hra Temné znamenie pre jedného až osem hráčov od autorov hry Arkham Horror. Každý z hráčov sa vžije do úlohy jedného z šestnástich vyšetrovateľov, ktorí zvádzajú zúfalú bitku s časom, aby zabránili príchodu hrozného Prastarého.


Albi Osadníci z Katanu - Junior
28,20 €

20,90 €

Dosková hra pre deti Osadníci z Katanu z prostredia ostrova Katan, kde budete stavať pirátske skrýše a okolo sa budú preháňať vaše rýchle lode. K stavbe lodí a skrýš budete potrebovať cenné zásoby, ktoré možno na ostrovoch získať. Zvíťazí ten pirát, ktorý ako prvý postaví na ostrovoch sedem svojich brlohov.


DINO Dostihy a sázky - Rychlá dráha-27%
27,04 €

19,49 €

Akcia

Špeciálna edícia klasické stolovej hry s dynamickými pravidlami, ktoré dávajú hre nové možnosti. Víťazom hry sa stáva hráč, ktorý dokáže najlepšie odhadnúť situáciu, zvážiť riziká a správne investovať zverené prostriedky.


DINO Kamiónom po Česku a Slovenskom-34%
15,49 €

10,19 €

Akcia

V rodinnej stolovej hre kamiónom po Česku a Slovenku sa stanete autodopravcom, ktorého úlohou je obstáť v ostrom súboji s konkurenciou, získať najviac zákaziek a maximalizovať svoj zisk.


Teddies Český svaz biatlonu Biatlománie-24%
21,80 €

16,39 €

Akcia

Nová Biatlonmánie je tady! A s ní do vašich domovů přichází atmosféra a napětí jako při opravdovém biatlonu. Zahrajte si 2. rozšířené vydání a bavte se jako Michal Šlesingr nebo Veronika Vítková. Házejte kostkou a žeňte svého biatlonistu vpřed po tratích Světového poháru v Novém Městě na Moravě.


Albi Catan - Duel

Albi Catan - Duel

Hodnotenie: 5
22,90 €

Duel je samostatná hra len pre 2 hráčov, ale na stále rovnakom princípe ostrova Katan, teda s obchodovaním, budovaním a plánovaním.


Albi Catan - Říše Inků-19%
46,70 €

37,49 €

Akcia

Říše Inků je samostatně hratelnou hrou postavenou na mechanismech populárního Catanu, která tentokrát zavede své hráče do And v předkolumbovské době. Oproti klasickému Catanu představuje nový prvek, kdy se již postavené cesty a vesnice mohou odstraňovat z herního plánu.


Mindok Pandemic: Základná hra
27 €
26,70 €

Hra Pandemic nám predstavuje neopozeraný herný mechanizmus, kedy hráči v úlohách odborníkov spolu musia spolupracovať, aby porazili hru samotnú. Čas beží a osud ľudstva je vo vašich rukách. V Pandemicu víťazí len zohraný tím.


DINO Kamionem po Evropě

DINO Kamionem po Evropě

Hodnotenie: 5
24,38 €

15,58 €

Legendární kamiony už čekají, až zavelíte k odjezdu. Nemusíte ani nikam cestovat, Kamionem po Evropě se projedete v pohodlí svého obýváku. Oblíbená deskovka s dlouholetou tradicí se nyní vrací v nové grafické úpravě a absolutně stylovém obalu.


ADC Blackfire Doom: dosková hra
73,61 €
69,73 €
+ doprava zadarmo

Hra Doom vysiela do boja štyroch po zuby vyzbrojených mariňákov, aby bránili ľudstvo pred zlom z najtemnejších kútov pekla. UAC mariňáci využijú svoj arzenál, aby zvládli zradné misie, odrazili nájazdy hôrd besniacich démonov a splnili takmer nemožné úlohy.


Piatnik Inkognito

Piatnik Inkognito

Hodnotenie: 5
31,96 €

25,40 €

Karneval v Benátkách. Vklouzneš do role tajného agenta či Ambasadora a maskován se ponoříš do pestrého karnevalového dění v Benátkách. Posbírej informace o svých spoluhráčích, vypozoruj, kdo je tvůj skutečný partner.


HASBRO Monopoly E-banking SK
52 €

35,90 €

Nová verzia obľúbenej hry Monopoly elektronické bankovníctvo prichádza s úplne novou bezkontaktnou platobnou kartou. Cestujte po hernom pláne, nakupujte nehnuteľnosti, na ktorých sa zastavíte. Svoje milióny si môžete uložiť na osobnej elektronickej karte.


ADC Blackfire Panstvo hrôzy 2. edícia
100,48 €

92,74 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Panstvo hrôzy je hra plná strachu a vyšetrovania. Hráči sa striedavo v úlohe vyšetrovateľov púšťajú do skúmania potemných izieb strašidelného panstva a okolia Arkhamu a snažia sa odhaliť podivné tajomstvo, riešiť hlavolamy a odrážať démonov z iného sveta.


ADC Blackfire Zombicide: Green Horde
92,91 €

85,16 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

V hre Zombicide: Zelená horda jeden až šesť hráčov spoločne čelia zástupom zombií ovládaných samotnou hrou. Každý hráč má v tomto fantazijnom svete napadnutom zombiami pod kontrolou jedného až šesť preživších. Zmyslom hry je plniť scenáre, prežiť a zabiť čo najviac zombií!


HASBRO Monopoly Cheaters edition SK
29,89 €
27,19 €

Monopoly, ktoré ohýbajú pravidlá! Čo ti prejde? Zažite kultové momenty, v ktorých sú pravidlá „ohnuté“, peniaze „vypožičané“ a vtipné podnikanie je vítané.


Albi Osadníci Catan Kompakt
33,30 €

27,90 €

Či už chcete hrať vo vlaku, na horách či na pikniku, vďaka šikovnému kompaktnému baleniu môžete mať Osadníkov z Katanu vždy po ruke. Herné komponenty sú rovnaké ako v klasickej hre, líšia sa iba spracovaním. Strategická hra Osadníci z Katanu patrí medzi najobľúbenejšie moderné doskové hry na trhu.


HASBRO Monopoly nové SK

HASBRO Monopoly nové SK

Hodnotenie: 5
34,59 €

26,86 €

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.


Monopoly: Priatelia CZ/SK
38,67 €

30,93 €

Novinka

Kto by nepoznal už legendárny seriál Priatelia… Nastal čas sa pripojiť k najlepším kamarátom a zasadnúť na oranžovú sedačku v kaviarni Central Perk s hrou Friends of Monopoly. Hrajte buď ako Ross, Rachel, Phoebe, Monica, Joey alebo Chandler a vyberte si jeden z exkluzívnych žetónov, ktorý danú postavu znázorňuje.


REXhry Settlers: Zrod impéria
32,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vynikajúca kartová budovateľská stratégia s grafikou vychádzajúcou zo známej počítačovej hry The Settlers. Hráči v úlohe vládcov jednej zo štyroch svetových veľmocí vysielajú svojich osadníkov, aby rozšírili hranice svojich ríš. Cieľom je získať čo najviac víťazných bodov. Dobre hrateľná hra s ľahkými a prehľadnými pravidlami.


Albi Osadníci - Zámorské objavy
39,99 €

30,60 €

Objaviteľské rozšírenie hry Osadníci z Katanu Zámorské objavy. Osadníci sa vydali do zámoria preskúmať neprebádané kúty zemegule. Objavte nové pevniny, kde sa čulo obchoduje s korením.


Spin Master Klasické drevené šachy
11,76 €

Šach je tradičné stolové hra pre dvoch hráčov, ktorá baví deti i dospelých už po mnoho generácií. Aj v tomto prevedení z kvalitného dreva precvičí vaše logické a strategické myslenie.


DINO Magnetické šachy
13,56 €
12,39 €

Elegantné prevedenie známej obľúbenej hry. Magnetické figúrky prináša ich stabilitu pri hre a istotu pri potrebe zachovania zahraných pozícií pri dlhodobých partiách. Zatvárací box so šachovnicou umožňuje bezpečné uloženie sady figúrok.


Piatnik Mino&Tauri Labyrint-41%
23,41 €

13,69 €

Akcia

Mimozemšťania z planéty Kreton kreslia kruhy v poliach, ale kvôli svojmu nepozornému správaniu sa zrútia vo svojej rakete do kukuričného poľa. Mimozemšťania stratia 12 predmetov. Pomôžte Minovi a Taurimu nájsť tieto predmety. Vhodné pre hráčov od 6 rokov.


Albi Osadníci z Katanu - Města a rytíři
42,70 €

30,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada je rozšírením úspešnej hry Osadníci z Katanu. Samostatne je nehrateľná, potrebujete základnú sadu. K základnej hre pribudli rytieri a mestá. Hráči získavajú voľbu budovať ďalšie modely stavieb a tiež stavať vojsko, ktoré im pomáha pri ochrane pred nájazdmi barbarov. Toto rozšírenie je pravdepodobne najobľúbenejšie a najvydarenejšie rozšírenie pre hru Osadníci z Katanu.


Albi Osadníci z Katanu - Poklady, draci a objavitelia
22,14 €

19,90 €

Osadníci z Katanu sa rozrastá o ďalšie rozšírenie. Poklady, draci a objavitelia je súbor šiestich nových scenárov. Toto rozšírenie je určené pre hráčov Osadníkov z Katanu, ktorí už vlastnia rozšírenie Námorníci a Mestá a rytieri a radi si zahrajú aj ťažšie scenáre alebo si vymýšľajú svoje vlastné.


Albi Scythe: Základná hra
73,88 €

66,49 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Scythe je strategická hra určená predovšetkým náročnejším a skúsenejším hráčom. Odohráva sa vo východnej Európe v alternatívnej minulosti, konkrétne krátko po prvej svetovej vojne. Na prekrásnych ilustráciách Jakuba Rozalského sa tak vedľa seba preháňajú stáda oviec a kôz spolu s obrími kráčajúcimi mechmi.


Albi Lords of Hellas
84,90 €

72,40 €
+ doprava zadarmo

Strategická desková hra Lords of Hellas kombinuje prvky dobývání území a her na hrdiny. Zavede vás do řecké mytologie, kde s prvky science-fiction dává vzniknout unikátnímu zasazení a nenapodobitelnému výtvarnému zpracování.


Piatnik Tribes
35 €

31,20 €

Novinka

Krajiny pred 30.000 rokmi … veďte svoj kmeň od praveku až po dobu bronzovú. Objavujte nové oblasti, ktoré vám prinesú cenné zdroje. Získajte znalosti, ktoré posunú civilizáciu vpred. Chráňte svoj kmeň pred prírodnými katastrofami, epidémiami i útokmi iných kmeňov. Zažite fascinujúce dobrodružstvo!


ADC Blackfire Fallout
58,05 €

53,02 €
+ doprava zadarmo

Hráči postupne skúmajú zakrytú mapu, bojujú proti neľútostným nepriateľom a zlepšujú zručnosti svojho hrdinu. Zároveň sa snažia splniť úlohy a nastoliť rovnováhu medzi vládnucimi frakciami.


Albi Bang kocky rozšírenie - Old Saloon
11,43 €

S rozšírením Old Saloon Kockový Bang poriadne ožije! Úlohy dostávajú nový rozmer, pretože pridávajú každej úlohe špeciálnu akciu, ktorá môže hrou poriadne zamiešať.


Mindok Queendomino
46,08 €

23,02 €

Ste mocnými vladármi hľadajúcimi príležitosť rozšíriť svoje kráľovstvo. Musíte objavovať obilné polia, jazerá, hory i mestečká, aby ste našli tie najlepšie územia. Avšak pozor, po týchto sľubných nových provinciách neprahnete sami … Vaším cieľom je šikovne poskladať svoje dieliky domina a vybudovať si kráľovstvo.


ADC Blackfire Rising Sun
89,19 €

81,43 €
+ doprava zadarmo

Stolová hra Rising Sun sa odohráva v legendárnom feudálnom Japonsku. Hráči ovládajú veľké klany zhromaždené mocnými bohmi, aby obrodili krajinu a navrátili jej slávu a duchovné tradície. Každý klan využíva svoje unikátne schopnosti, aby ukázal svoju silu naprieč provinciami.


Mindok Biele historky

Mindok Biele historky

Hodnotenie: 4
15,96 €

7,99 €

Po velkém úspěchu hry Černé historky je tu i varianta pro děti od 8 let – Mindok Bílé historky


Piatnik Kensington
21,40 €
19,50 €

Novinka

Londýn, 19. storočie. Stavebné pozemky v okrese Kensington sú veľmi žiadané. Každý architekt chce vybudovať najimpozantnejšiu, najpôsobivejšiu a najvyššiu budovu v okrese. Ale konkurencia je obrovská: kto získa za svoju stavbu najviac bodov v tejto fascinujúcej stavebnej súťaži a tak presvedčí potenciálnych zákazníkov svojho luxusného objektu?


Piatnik Šachy De Luxe
50,44 €

40,74 €
+ doprava zadarmo

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v krásnom drevenom prevedení.


EP LINE Strategická dosková hra MARS 2049
39,05 €
35,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Misia na Mars 2049 je strategická rodinná hra pre 2–4 hráčov, v ktorej kolonizuje Mars. Postavte a spravujte svoju kolóniu a buďte prvý, kto postaví stanicu na ťažbu vody na severnom póle Marsu!


Bonaparte Šach, Dáma, Mlyn
10,90 €
10,30 €

Súbor najobľúbenejších českých hier pre malých aj veľkých Šach, Dáma a Mlyn. Zahrajte si s deťmi, rodičmi alebo kamarátmi tieto známe hry. Súbor obsahuje drevené šachové figúrky, drevenú dámu a obojstranný herný plán. Hry sú v českom jazyku


Mindok MARS: teraformácie
45,22 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dobývanie Červenej planéty začína! V hre Mars:Teraformácie budete hrať karty projektov, umiestňovať na mapu svoje doštičky miest a zelene a pretekať sa o čestné tituly a víťazstvo vo vypísaných súťažiach. Riaďte vašu korporáciu a pretvorte celú planétu!


REXhry Tash-Kalar: Aréna legiend
25,60 €

Súbojová strategická hra pre dvoch až štyroch hráčov, v ktorej v úlohe vyvolávačov posielate do arény bojovať rôznych bojovníkov. Hrať možno za štyri rôzne národy a stretnúť sa môžete s nepreberným množstvom bytostí. Hra je veľmi variabilná a ponúka viac herných variantov. Každý z variantov je veľmi odlišný, ale všetky sú zábavné.


ADC Blackfire Hra o tróny: Pobočník kráľa
13,52 €
12,35 €

Pobočník kráľa je malá kartová hra zo sveta Hry o tróny. Úlohou hráča je pozbierať čo najviac z 36 kariet spojencov, aby bol kráľom vymenovaný za svojho pobočníka. Varys, vrchný našepkávač a špión, sa pohybuje okolo vyložených kariet a umožňuje hráčom karty spojencov zbierať.


Mindok Summoner Wars: Majstrovská sada
54,04 €

47 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Spoločenská hra Summoner Wars – Majstrovská sada je napínavá hra, ktorá predstavuje neľútostnú bitku armád rôznych národov vo svete Itharie. Hráči vystupujú v úlohách bájnych vyvolávačov. Vybudujte silné vojsko svojho národa, s ktorým porazíte každého protivníka.


ADC Blackfire 7 Divov sveta DUEL - Pantheon
23,24 €

19,37 €

Rozšírenie pre hru 7 Divov sveta – Duel. Získajte si priazeň božstiev, alebo pocítite ich hnev! Vďaka božským mocnostiam panteónu budete môcť využiť zvláštne schopnosti a tým úplne zmeniť rytmus celej hry.


ADC Blackfire Zombicide: Wulfsburg
62,03 €

56,62 €
+ doprava zadarmo

Zombicide Wulfsburg je rozšírenie pre kooperatívnu stolovú hru **Zombicide: Čierny mor **, vďaka ktorému objavíte nové možnosti pri love zombií so 4 novými pozostalými a 18 novými kartami vybavenia, vrátane magických zbraní a mocných kúziel!