Ravensburger Minecraft

Ravensburger Minecraft

Hodnotenie: 4,8
42 € 40,90 €

Strategická stolová hra pre všetkých fanúšikov Minecraftu. Zábavná hra, ktorá bude baviť aj tých, ktorí klasický Minecraft nehrajú. Vykonajte jeden z piatich možných akcií, zbierajte suroviny, budujte a bojujte s monštrami. Kto má na konci hry najväčšie hodnotenie, vyhráva.

ADC Blackfire T.I.M.E. Stories
32,90 € 26,90 €

Vitajte, agenti! Agentúra T.I.M.E potrebuje práve vás. Látka z ktorej je utkaný vesmír a jeho paralelné svety je ohrozená časovými prielomami. Agentúra T.I.M.E posiela svojich agentov, aby týmto nebezpečenstvom zabránila.

ADC Blackfire Brix

ADC Blackfire Brix

Hodnotenie: 5
19,87 €

Strategická hra v podobe piškvoriek v novom rozmere. V každom ťahu hráči stavajú tehlovú stenu tak, že pridávajú svoje dieliky do rastúcej stavby. Ale pozor, každá postavená tehla obsahuje dielik aj pre súpera.

Albi This War of Mine – Dosková hra
70,51 € 55,94 €

Konflikt vraj nehrozí, hovorili. Vojna čoskoro skončí, tvrdili. Ale keď noc čo noc dunia bomby, keď denné svetlo znamená iba strach z toho, že chytíš guľku a tma des z nočných návštevníkov, pochopíš, že každý deň tu znamená večnosť. This War of Mine je komplexná kooperatívna hra na motívy oceňovanej videohry.

ADC Blackfire Eldritch Horror - Stratené vedenie
31,33 € 18,75 €

Temné sily sú teraz mocnejšie! Jedná sa o rozšírenie k Eldritch Horror. Rozšírenie Stratené vedenie prináša nového Prastarého, spolu s novými kartami mystérií pre existujúcich Prastarých a množstvom nových príbehov k objaveniu. Pre boj s prastarými sa vyšetrovateľom dostáva nových artefaktov, kariet výhod a kúziel.

Albi Osadníci z Katanu - Města a rytíři
42,70 € 29,26 €

Táto sada je rozšírením úspešnej hry Osadníci z Katanu. Samostatne je nehrateľná, potrebujete základnú sadu. K základnej hre pribudli rytieri a mestá. Hráči získavajú voľbu budovať ďalšie modely stavieb a tiež stavať vojsko, ktoré im pomáha pri ochrane pred nájazdmi barbarov. Toto rozšírenie je pravdepodobne najobľúbenejšie a najvydarenejšie rozšírenie pre hru Osadníci z Katanu.

ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! Európa
42,20 € 32,90 €

Úspešná hra o stavbe železníc po celej Európe. Cestovné lístky, prosím! postaví hráčov do role staviteľov železničných tratí v Európe – čím rozsiahlejšiu vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať.

ADC Blackfire Fallout

ADC Blackfire Fallout

Hodnotenie: 5
58,78 € 49,90 €

Hráči postupne skúmajú zakrytú mapu, bojujú proti neľútostným nepriateľom a zlepšujú zručnosti svojho hrdinu. Zároveň sa snažia splniť úlohy a nastoliť rovnováhu medzi vládnucimi frakciami.

ADC Blackfire Kmotor: Impérium Corleonov
86,24 € 68,90 €

V hre Kmotor: Impérium Corleonov ovládajú hráči rodiny, ktorí súperia o nadvládu nad New Yorkom päťdesiatych rokov. Vyšlite naprieč mestom svoje dony, konsiliéry, nasledovníkov a gangstrov. Vydierajte, vyberajte výpalné a získavajte potrebný nelegálny tovar. Ovládnite jednotlivé mestské štvrte a získajte výhody, ktoré ponúka. Iba jedna rodina môže byť najmocnejšia a ovládnuť New York.

Albi Catan - Hviezdoplavci
73,30 € 63,90 €

Vydajte sa s touto hrou Catan – Hviezdoplavci k hviezdam. V kozmickej lodi budete objavovať vzdialené planetárne sústavy, kde na vás čakajú mimozemské národy. Zvyšujte svoju produkciu surovín, aby ste mohli stavať nové kozmické lode a kozmické prístavy. Ozbrojte sa, aby ste odvrátili hrozbu v podobe vesmírnych pirátov. Napínavé stretnutia a noví obchodní partneri už na vás čakajú.

Albi Catan - Mestá a rytieri 5-6 hráčov
23,34 € 17,90 €

Táto hra obsahuje komponenty, ktoré umožňujú hranie Miest a rytierov v 5 až 6 hráčoch. Na hranie je nutné vlastniť: základnú hru Catan, rozšírenie základnej hry pre 5 až 6 hráčov a rozšírenie Mestá a rytieri. Divoké hordy Barbarov ohrozujú ostrov Katan!

Albi This War of Mine: V obkľúčení
44,90 €

V rozšírení This War of Mine: V obkľúčení sa ocitnete priamo uprostred bojov, ktoré mesto zachvátili. Časy opatrného prímeria sú preč – povstalci prenikli do Pogorenu a v poslednom zúfalom pokuse sa snažia mesto zmocniť. V priebehu troch napínavých dejstvách kampane „Zúfalá nádej“ budete musieť nájsť nielen spôsob ako prežiť, ale tiež ako čeliť brutalite otvoreného konfliktu. Modul Siroty, ktorého hlavnými aktérmi sú deti, ktoré prišli o svoje rodiny, naplno vyskúša vaše schopnosti.

ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! USA
42,20 € 33,77 €

Úspešná hra ocenená titulom „Hra roka“ vás zavedie do čias stavby železníc na západe. Cestovné lístky, prosím! USA postaví hráča do rolí staviteľov železničných tratí v Severnej Amerike – čím rozsiahlejšiu vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať.

Albi Catan - Říše Inků

Albi Catan - Říše Inků

Hodnotenie: 4,8
46,70 € 35,90 €

Říše Inků je samostatně hratelnou hrou postavenou na mechanismech populárního Catanu, která tentokrát zavede své hráče do And v předkolumbovské době. Oproti klasickému Catanu představuje nový prvek, kdy se již postavené cesty a vesnice mohou odstraňovat z herního plánu.

Albi Osadníci - Doplňková sada pro 5 a 6 hráčů
24,10 € 18,75 €

Rozšírenie hráčov pre Osadníkov z Katanu. Sada prvkov, ktorými možno rozšíriť počet hráčov Osadníkov z Katanu až na šesť. Doplnková sada nie je plnohodnotná samostatná hra! Možno ju hrať iba so základnou sadou Osadníkov z Katanu.

Winning Moves Monopoly The Big Bang Theory Anglická verzia
33,40 € 32,90 €

Špeciálna edícia Monopoly The Big Bang Theory je plná vzrušenia, akcie a hlavne zábavy. Nakupujte a vymieňajte všetky zaujímavé miesta, ktoré sa objavili v seriáli. Navštívte tak dom pani Wolowitzovej či byty Penny, Sheldona a Leonarda. Vytvorte si stratégiu a vydajte sa na cestu k víťazstvu.

ADC Blackfire Narcos

ADC Blackfire Narcos

Hodnotenie: 5
54,86 € 45,90 €

Dosková hra na motívy životného príbehu Pabla Escobara a úspešného rovnomenného seriálu. V doskovej hre Narcos sa hráči vžijú do kľúčových postáv kolumbijskej drogovej vojny a **ovplyvnia priebeh honu na najvplyvnejšieho drogového dealera v dejinách.

Albi Dominion-21%

Albi Dominion

Hodnotenie: 4,9
35,96 € 28,10 €

Akcia

Vstúpte do sveta plného napínavých dobrodružstiev. Vytvorte si svoje vlastné domínium, ktoré sa bude skvieť zlatom, provinciami, obyvateľmi, veľkým hradom a ďalšími stavbami.

Mindok Carcassonne - Big Box 2017
58,80 € 48,80 €

Carcassonne Big Box je balenie základnej hry Carcassonne spoločne s jedenástimi rozšíreniami. Vo veľkej krabici nájdu fanúšikovia Carcassonne legendárnu základnú hru, ďalej dve veľké rozšírenia a deväť malých.

ADC Blackfire Zombicide: Wulfsburg
62,71 € 50,90 €

Zombicide Wulfsburg je rozšírenie pre kooperatívnu stolovú hru **Zombicide: Čierny mor **, vďaka ktorému objavíte nové možnosti pri love zombií so 4 novými pozostalými a 18 novými kartami vybavenia, vrátane magických zbraní a mocných kúziel!

Mindok Mars: Teraformácia - Venuša
19,80 € 17,90 €

Venuša je možno najnehostinnejšou planétou slnečnej sústavy … Ale má potenciál! V agresívnom prostredí oblakov, vysoko nad rozpáleným povrchom, začali ľudia s kolonizáciou a teraformáciou. Vaša korporácia si môže vydobyť značný ohlas. Budujte levitujúce mestá, zácloňte slnečný svit, aby ste znížili skleníkový efekt, a prineste na túto planétu život! Využite Venušu k tomu, aby ste boli úspešnejší v teraformácii Marsu!

Mindok Carcassonne

Mindok Carcassonne

Hodnotenie: 4,9
23,50 € 19,87 €

Jihofrancouzské město Carcassonne je pověstné svým jedinečným opevněním, které se vyvíjelo od římských dob až po časy rytířů. Hráči se vydávají se svou družinou na cesty a louky, do měst a klášterů, aby hledali štěstí kolem Carcassonne.

Mindok Mars: Teraformácie - Kolónie
19,80 € 17,90 €

Naše obzory sa stále rozširujú. Korporácia expanduje pole svojej pôsobnosti do všetkých kútov Slnečnej sústavy v honbe za minerálmi a ďalšími zdrojmi. Teraformácia väčšiny telies možno nie je, ale zakladanie kolónií a staníc môže významne zvýšiť vaše príjmy a podstatne prispieť k najdôležitejšiemu cieľu: úspešné teraformácie Marsu. Vyšlite svoje obchodné flotily k vzdialeným obežniciam! Kolonizujte oblaky Jupitera a využite svoje aktíva na Zemi, aby vás katapultovali k úspechu.

ADC Blackfire Panstvo hrôzy 2. edícia
101,92 € 78,90 €

Panstvo hrôzy je hra plná strachu a vyšetrovania. Hráči sa striedavo v úlohe vyšetrovateľov púšťajú do skúmania potemných izieb strašidelného panstva a okolia Arkhamu a snažia sa odhaliť podivné tajomstvo, riešiť hlavolamy a odrážať démonov z iného sveta.

ADC Blackfire Hra o trón - stolová hra
70,55 € 41,28 €

Ovládni Železný trón a staň sa vládcom Západozeme. Hra o trón teraz kompletne v češtine. Hra na motívy populárnej ságy George R.R. Martina Pieseň ľadu a ohňa. V tejto hre sa môžete premeniť na vodcu jedného z mocných rodov Západozeme – hrdých Starkov, bohatých Lannisterov, tajomných Targaryenov, Martell, Greyjoyov, Tyrell či Baratheonov.

ADC Blackfire Hra o tróny: Železný trón
43,10 € 33,77 €

V tejto hre na motívy populárneho seriálu Hra o tróny sa v úlohe vodcu Veľkých rodov a vojnových veliteľov snažíte poraziť svojich nepriateľov. Využite všetky dostupné prostriedky. Vyjednávajte, blamujte, zastrašujte!

Albi Robinson Crusoe: Záhada strateného mesta-29%
46,70 € 32,90 €

Akcia

Veľké rozšírenie pre hru Robinson Crusoe. Napínavá päťdielna kampaň, v ktorej budete pátrať po stratenom meste Z. Okrem toho sa ale môžete tešiť napríklad na dvojicu nových scenárov, hororový režim hry alebo nový mechanizmus šialenstvo.

Mindok Záchranári: Boj s ohňom
33,30 € 29,90 €

Záchranári – Boj s ohňom je kooperatívna dosková hra, ktorú si užijete s rodinou i s priateľmi. Všetci hráči hrajú spolu v tíme proti mechanizmu hry. Buď víťazia alebo prehrávajú všetci spoločne.

Winning Moves Monopoly DC Comics Retro Anglická verzia-34%
33,40 € 21,90 €

Akcia

Špeciálna edícia Monopoly DC Comics Retro je plná vzrušenia, akcie a hlavne zábavy. Nakupujte a vymieňajte všetkých komiksových hrdinov a zbabelcov, ktorí sa objavili v tomto komiksovom svete. Vytvorte si tím so Supermanom, Batmanam alebo aj s legendárnym Jokerom. Navštívte v hre aj LexCorp alebo Wayne Industries. Vytvorte si stratégiu a vydajte sa na cestu k víťazstvu.

ADC Blackfire Hra o tróny: Pobočník kráľa
13,52 € 11,90 €

Pobočník kráľa je malá kartová hra zo sveta Hry o tróny. Úlohou hráča je pozbierať čo najviac z 36 kariet spojencov, aby bol kráľom vymenovaný za svojho pobočníka. Varys, vrchný našepkávač a špión, sa pohybuje okolo vyložených kariet a umožňuje hráčom karty spojencov zbierať.

Mindok Terra Mystica: Obchodníci
31,10 € 27,90 €

Národy kontinentu Terra Mystica otvárajú dvere obchodu dokorán za rámec obyčajných obchodných staníc. Na riekach panuje čulá prevádzka obchodných flotíl. V nových lodeniciach sa stavajú nové a nové lode. Nové herné plány (Jazerá a Fjordy) a celý rad nových doštičiek všetkého druhu povyšuje variabilitu a pestrosť hry na úplne novú úroveň.

ADC Blackfire Doom: dosková hra
74,47 € 60,90 €

Hra Doom vysiela do boja štyroch po zuby vyzbrojených mariňákov, aby bránili ľudstvo pred zlom z najtemnejších kútov pekla. UAC mariňáci využijú svoj arzenál, aby zvládli zradné misie, odrazili nájazdy hôrd besniacich démonov a splnili takmer nemožné úlohy.

Mindok Zima mŕtvych: Dlhá noc
51,40 € 45,90 €

Pri Voľnom pokračovaní hry Zima mŕtvych: Cesty osudu, ktoré možno použiť ako rozšírenie hry pôvodnej, alebo aj úplne samostatne! Do hry prichádzajú nové postavy, nové predmety, nové lokácie a mnoho ďalšieho. Najdesivejšie však sú nové hrôzy z továrne Raxxon a pozor si musíte dať aj na banditov.

ADC Blackfire Civilizácia: Nový úsvit
50,94 € 40,90 €

Úspešná videoherná série v podobe strategickej spoločenskej hry! Odohrať jedno kolo je rovnako jednoduché, ako vyložiť jednu kartu, ale zvoliť vhodnú kartu z piatich dostupných je záležitosť premyslenej stratégie. S náhodnými úlohami a nádherne spracovanou variabilnou mapou nie sú žiadne dve hry rovnaké!

Mindok Studená vojna

Mindok Studená vojna

Hodnotenie: 1
59,30 € 45,90 €

Studená vojna je hra pre dvoch hráčov simulujúca 45 rokov trvajúci kolotoč intríg a príležitostných bojov medzi Sovietskym zväzom a Spojenými štátmi. Hra začína zápasom dvoch nových superveľmocí na povojnových ruinách Európy a končí rokom 1989. V hre hrajú dôležitú úlohu karty jednotlivých historických udalostí. Herný plán predstavuje vtedajšiu mapu sveta.

ADC Blackfire Pán Prsteňov - kartová hra
39,18 € 30,90 €

Netradičná kartová hra z atraktívneho prostredia románu Pán prsteňov kompletne v češtine. V kartovej hre hráči zvolajú skupinu dobrodruhov, ktorí sa pokúšajú plniť nebezpečné úlohy pri výpravách po Stredozemí.

Albi This War of Mine Príbehy mesta sutín-20%
36,60 € 29,20 €

Akcia

Príbehy mesta sutín je rozšírenie pre kooperatívnu strategickú hru This War of Mine. Rozšírenie prináša do hry veľa nových herných prvkov – 5 nových scenárov a celkom 12 rozširujúcich modulov, 7 nových figúrok a celý rad ďalších komponentov, vrátane Vojnového denníka – nových príbehov z vojny.

Mindok Alchymisti: Kráľovský golem
23,70 € 20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

V poslednej dobe si ustavične kladiem otázku, nad čím že teraz vlastne kolegovia bádajú. Celé týždne sa zatvárajú v laboratóriách a von vychádzajú prakticky len za účelom utajenej návštevy palácovej knižnice. Snažia sa tiež prísť na kĺb kráľovej hádanke? Autorom tajných formúl, ktoré v kráľovskej encyklopédii tak náruživo študujú, som predsa ja! Jedine ja poznám pravú podstatu koreňa mandragory a ja oživím kráľovho golema!

Mindok Doba kamenná

Mindok Doba kamenná

Hodnotenie: 5
39,20 € 35,90 €

Doba kamenná je doba kamenná. A rozhodne to nie je doba jednoduchá. Najdôležitejšou úlohou vášho kmeňa je obstarať dostatok jedla pre všetkých svojich členov. A preto je potrebné vyraziť na lov, a alebo aspoň vypestovať obilie na prvých zoraných poliach.

DINO Stratego Maršál a špión
38,30 € 26,90 €

Známa strategická hra, známa tiež pod názvom Maršál a Špión. Stratego je spoločenská hra pre dvoch hráčov, v ktorej nerozhoduje náhoda. Každý hráč má k dispozícii 40 vojakov – kabátníkov vo svojej farbe. Cieľom hry je za pomoci vhodne zvolenej stratégie dobiť súperov priestor a zajať jeho prápor.

Mindok Summoner Wars: Majstrovská sada
54,04 € 45,04 €

Spoločenská hra Summoner Wars – Majstrovská sada je napínavá hra, ktorá predstavuje neľútostnú bitku armád rôznych národov vo svete Itharie. Hráči vystupujú v úlohách bájnych vyvolávačov. Vybudujte silné vojsko svojho národa, s ktorým porazíte každého protivníka.

Albi Dominion - Dark Ages-35%
36,97 € 23,70 €

Akcia

Již šesté rozšíření oceňované karetní hry Dominion. Vaše panství čeká nelehká doba, plná zmaru a barbarství. Temné časy přináší do hry 35 nových karet království a nové karty s negativním účinkem. Ústředním mechanismem, na které se rozšíření soustředí, je zahazování karet na smetiště.

Albi Scythe: Základná hra
73,88 € 61,57 €

Scythe je strategická hra určená predovšetkým náročnejším a skúsenejším hráčom. Odohráva sa vo východnej Európe v alternatívnej minulosti, konkrétne krátko po prvej svetovej vojne. Na prekrásnych ilustráciách Jakuba Rozalského sa tak vedľa seba preháňajú stáda oviec a kôz spolu s obrími kráčajúcimi mechmi.

ADC Blackfire Zakázaná púšť
25,87 € 18,75 €

Pripravte sa na napínavú misiu s cieľom nájsť a zostaviť legendárny lietajúci stroj pochovaný v ruinách prastarého mesta v púšti. Budete musieť spolupracovať so svojimi partnermi v tíme. Zostavte stroj a uniknite skôr, než sa premeníte na trvalé artefakty Zakázanej púšte!

Albi Osadníci Catan Kompakt
33,30 € 27,01 €

Či už chcete hrať vo vlaku, na horách či na pikniku, vďaka šikovnému kompaktnému baleniu môžete mať Osadníkov z Katanu vždy po ruke. Herné komponenty sú rovnaké ako v klasickej hre, líšia sa iba spracovaním. Strategická hra Osadníci z Katanu patrí medzi najobľúbenejšie moderné doskové hry na trhu.