HASBRO Monopoly pre mileniálov-46%
30 € 16,07 €

Výpredaj

Báječnú zábavu si vždy za peniaze nekúpiš, ale zážitky (dobré alebo zlé), trvajú večne! Monopoly pre mileniálov sú zamerané hlavne na zážitky, ktorých musíte nazbierať, čo najviac to ide! Cestuje po hracej ploche, navštevujte zaujímavé miesta a získavajte zážitky. Nová verzia Monopoly je skvelý spôsob zábavy a výborne stráveného času so svojimi priateľmi.

HASBRO Monopoly Mačky a psy CZ/SK-42%
30 € 17,27 €

Výpredaj

Hra monopoly Mačky vs Psy, inšpirovaná rivalitou medzi majiteľmi mačiek a psov, môže byť ideálna hra pre milovníkov maznáčikov. Toto vydanie obľúbenej hry Monopoly je určené pre hranie v tímoch. Aký tím si vyberieš? Mačky alebo psy?

HASBRO Monopoly Lol Suprise Anglická verzia-35%
30 € 19,50 €

Výpredaj

Klasickú stolovú hru Monopoly možno poznáte, táto verzia je však inšpirovaná obľúbenou licenciou bábik Lol Surprise. Táto hra zaujme nielen malé fanúšičky populárnych bábik Lol Surprise. Ide o verziu v angličtine!

Teddies Český svaz biatlonu Biatlománie-23%
21,80 € 16,70 €

Akcia

Nová Biatlonmánie je tady! A s ní do vašich domovů přichází atmosféra a napětí jako při opravdovém biatlonu. Zahrajte si 2. rozšířené vydání a bavte se jako Michal Šlesingr nebo Veronika Vítková. Házejte kostkou a žeňte svého biatlonistu vpřed po tratích Světového poháru v Novém Městě na Moravě.

HASBRO Monopoly E-banking SK-35%
52 € 33,60 €

Výpredaj

Nová verzia obľúbenej hry Monopoly elektronické bankovníctvo prichádza s úplne novou bezkontaktnou platobnou kartou. Cestujte po hernom pláne, nakupujte nehnuteľnosti, na ktorých sa zastavíte. Svoje milióny si môžete uložiť na osobnej elektronickej karte.

HASBRO Monopoly Fortnite Anglická verzia-39%
30,13 € 18,30 €

Výpredaj

Klasickú stolovú hru Monopoly možno poznáte, táto verzia je však inšpirovaná obľúbenou video hrou Fortnite. V hre tak nejde len o vlastníctvo či prenájmy pôdy a nehnuteľností, ide predovšetkým o prežitie! Spoločenská hra Monopoly Fortnite spočíva v prieskume prostredia, bitkách s oponentmi a unikaniu pred búrkou zmenšujúcou územie.

Albi Catan - Big Box - druhá edícia
68,90 € 59,70 €
+ doprava zadarmo

Catan Big Box je luxusným balením legendy medzi doskovými hrami. Obsahuje základnú hru, rozšírenie pre 5–6 hráčov a 4 unikátne scenáre s vlastnými komponentmi.

Albi Osadníci z Katanu - Města a rytíři
42,70 € 29,40 €

Táto sada je rozšírením úspešnej hry Osadníci z Katanu. Samostatne je nehrateľná, potrebujete základnú sadu. K základnej hre pribudli rytieri a mestá. Hráči získavajú voľbu budovať ďalšie modely stavieb a tiež stavať vojsko, ktoré im pomáha pri ochrane pred nájazdmi barbarov. Toto rozšírenie je pravdepodobne najobľúbenejšie a najvydarenejšie rozšírenie pre hru Osadníci z Katanu.

HASBRO Monopoly Cheaters edition SK
29,89 € 27,19 €

Monopoly, ktoré ohýbajú pravidlá! Čo ti prejde? Zažite kultové momenty, v ktorých sú pravidlá „ohnuté“, peniaze „vypožičané“ a vtipné podnikanie je vítané.

Piatnik Šachy De Luxe

Piatnik Šachy De Luxe

Hodnotenie: 5
50,44 € 44,30 €
+ doprava zadarmo

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v krásnom drevenom prevedení.

DINO Dostihy a sázky - Rychlá dráha-21%
27,04 € 21,31 €

Výpredaj

Špeciálna edícia klasické stolovej hry s dynamickými pravidlami, ktoré dávajú hre nové možnosti. Víťazom hry sa stáva hráč, ktorý dokáže najlepšie odhadnúť situáciu, zvážiť riziká a správne investovať zverené prostriedky.

Albi Osadníci z Katanu - Junior
28,20 € 23,10 €

Dosková hra pre deti Osadníci z Katanu z prostredia ostrova Katan, kde budete stavať pirátske skrýše a okolo sa budú preháňať vaše rýchle lode. K stavbe lodí a skrýš budete potrebovať cenné zásoby, ktoré možno na ostrovoch získať. Zvíťazí ten pirát, ktorý ako prvý postaví na ostrovoch sedem svojich brlohov.

DETOA Šach Steuton

DETOA Šach Steuton

Hodnotenie: 4,4
14,10 €

Šach je klasická dosková hra pre dvoch hráčov, ktorá vznikla v 15. storočí v južnej Európe úpravou starej perzskej hry šatrandž. Predstavuje stretnutiu dvoch nepriateľských armád. Komu sa podarí zneškodniť nepriateľského kráľa, dať mu mat, víťazí.

DINO Kamiónom po Česku a Slovenskom
15,49 € 11,80 €

V rodinnej stolovej hre kamiónom po Česku a Slovenku sa stanete autodopravcom, ktorého úlohou je obstáť v ostrom súboji s konkurenciou, získať najviac zákaziek a maximalizovať svoj zisk.

DINO Dostihy a stávky - NOVÉ
23,50 € 20,10 €

Akcia

Dostihy a stávky je dnes už klasická stolová spoločenská hra na motívy hry Monopoly s pôvodnými pravidlami a bohatou originálnou výbavou. Je určená predovšetkým starším deťom a dospelým hráčom. Každý hráč je majiteľom stajne. Cieľom hry je čo najlepšie investovať zverené prostriedky do koní a dostihov tak, aby stajňa získala čo najviac výhier.

DINO Kamionem po Evropě

DINO Kamionem po Evropě

Hodnotenie: 4,9
24,38 € 18,80 €

Legendární kamiony už čekají, až zavelíte k odjezdu. Nemusíte ani nikam cestovat, Kamionem po Evropě se projedete v pohodlí svého obýváku. Oblíbená deskovka s dlouholetou tradicí se nyní vrací v nové grafické úpravě a absolutně stylovém obalu.

Piatnik Tribes-27%
35 € 25,33 €

Výpredaj

Krajiny pred 30.000 rokmi … veďte svoj kmeň od praveku až po dobu bronzovú. Objavujte nové oblasti, ktoré vám prinesú cenné zdroje. Získajte znalosti, ktoré posunú civilizáciu vpred. Chráňte svoj kmeň pred prírodnými katastrofami, epidémiami i útokmi iných kmeňov. Zažite fascinujúce dobrodružstvo!

DINO Sequence-22%

DINO Sequence

Hodnotenie: 4,8
27,36 € 21,31 €

Výpredaj

Partia kariet je rozdaná. Umiestnite svoj žetón alebo **prekazíme ťah **protihráča? Kto má aké karty a kam bude smerovať ďalší ťah? Zábavná strategická hra, v ktorej ide **o zostavenie **Sequence teda radu 5 žetónov svojej farby. Komu sa to podarí najskôr, vyhráva!

HASBRO Monopoly nové SK

HASBRO Monopoly nové SK

Hodnotenie: 4,8
34,59 € 29 €

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.

Albi Catan - Duel

Albi Catan - Duel

Hodnotenie: 5
22,90 € 18,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Duel je samostatná hra len pre 2 hráčov, ale na stále rovnakom princípe ostrova Katan, teda s obchodovaním, budovaním a plánovaním.

DINO Magnetické šachy

DINO Magnetické šachy

Hodnotenie: 4,8
13,56 € 12,39 €

Elegantné prevedenie známej obľúbenej hry. Magnetické figúrky prináša ich stabilitu pri hre a istotu pri potrebe zachovania zahraných pozícií pri dlhodobých partiách. Zatvárací box so šachovnicou umožňuje bezpečné uloženie sady figúrok.

Albi Catan - Říše Inků

Albi Catan - Říše Inků

Hodnotenie: 4,9
46,70 € 39,20 €

Říše Inků je samostatně hratelnou hrou postavenou na mechanismech populárního Catanu, která tentokrát zavede své hráče do And v předkolumbovské době. Oproti klasickému Catanu představuje nový prvek, kdy se již postavené cesty a vesnice mohou odstraňovat z herního plánu.

ADC Blackfire Doom: dosková hra-20%
73,61 € 58,36 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hra Doom vysiela do boja štyroch po zuby vyzbrojených mariňákov, aby bránili ľudstvo pred zlom z najtemnejších kútov pekla. UAC mariňáci využijú svoj arzenál, aby zvládli zradné misie, odrazili nájazdy hôrd besniacich démonov a splnili takmer nemožné úlohy.

Albi Osadníci Catan Kompakt
33,30 € 30,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Či už chcete hrať vo vlaku, na horách či na pikniku, vďaka šikovnému kompaktnému baleniu môžete mať Osadníkov z Katanu vždy po ruke. Herné komponenty sú rovnaké ako v klasickej hre, líšia sa iba spracovaním. Strategická hra Osadníci z Katanu patrí medzi najobľúbenejšie moderné doskové hry na trhu.

Albi Catan - Kupci a barbari 5-6 hráčov
23,34 € 18,69 €

Táto hra obsahuje komponenty, ktoré umožňujú hranie Kupcov a barbarov v 5 až 6 hráčoch. na hranie je nutné vlastniť: základnú hru Catan, rozšírenie základnej hry pre 5 až 6 hráčov a rozšírenie Kupci a barbari. Na severe Katanu sa bude stavať.

Piatnik Inkognito

Piatnik Inkognito

Hodnotenie: 4,9
31,96 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Karneval v Benátkách. Vklouzneš do role tajného agenta či Ambasadora a maskován se ponoříš do pestrého karnevalového dění v Benátkách. Posbírej informace o svých spoluhráčích, vypozoruj, kdo je tvůj skutečný partner.

Piatnik Mercado-25%

Piatnik Mercado

Hodnotenie: 5
34,91 € 26,13 €

Výpredaj

Nadišiel deň plného trhoviska – deň nákupov krásnych predmetov. Svoj tovar tu ponúkajú rôzni predavači a Vy máte peňazí hojne – plný mešec! Prajete si kúpiť jemnú látku, elegantné topánky alebo pozlátený kalich? Ale na trhu nie ste sami. Svoju reputáciu sa tu snažia nákupom cenných predmetov zvýšiť i ďalší zámožní, uznávaní mešťania … a súťaženie o priazeň predavačov okamžite začína.

Albi Osadníci - Doplňková sada pro 5 a 6 hráčů
24,10 € 20,40 €

Rozšírenie hráčov pre Osadníkov z Katanu. Sada prvkov, ktorými možno rozšíriť počet hráčov Osadníkov z Katanu až na šesť. Doplnková sada nie je plnohodnotná samostatná hra! Možno ju hrať iba so základnou sadou Osadníkov z Katanu.

Mindok MARS: teraformácie
45,22 € 40,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dobývanie Červenej planéty začína! V hre Mars:Teraformácie budete hrať karty projektov, umiestňovať na mapu svoje doštičky miest a zelene a pretekať sa o čestné tituly a víťazstvo vo vypísaných súťažiach. Riaďte vašu korporáciu a pretvorte celú planétu!

Albi Lords of Hellas

Albi Lords of Hellas

Hodnotenie: 5
84,90 € 62,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Strategická desková hra Lords of Hellas kombinuje prvky dobývání území a her na hrdiny. Zavede vás do řecké mytologie, kde s prvky science-fiction dává vzniknout unikátnímu zasazení a nenapodobitelnému výtvarnému zpracování.

Mindok Summoner Wars: Majstrovská sada
54,04 € 47 €
+ doprava zadarmo

Spoločenská hra Summoner Wars – Majstrovská sada je napínavá hra, ktorá predstavuje neľútostnú bitku armád rôznych národov vo svete Itharie. Hráči vystupujú v úlohách bájnych vyvolávačov. Vybudujte silné vojsko svojho národa, s ktorým porazíte každého protivníka.

Bonaparte Šach, Dáma, Mlyn
10,90 € 10,30 €

Súbor najobľúbenejších českých hier pre malých aj veľkých Šach, Dáma a Mlyn. Zahrajte si s deťmi, rodičmi alebo kamarátmi tieto známe hry. Súbor obsahuje drevené šachové figúrky, drevenú dámu a obojstranný herný plán. Hry sú v českom jazyku

Granna Skull

Granna Skull

Hodnotenie: 5
11,90 €

Ak máte radi strategické hry, radi blafujete a približne viete, ako sa hrá poker, potom je hra Skull pre vás to pravé! Blafovanie a pokerové postupy sú tu bežné a emócie stúpajú. Zahrávajte svoje žetóny, tvrdo licitujte a bojujte o víťazstvo.

Albi Catan - Mestá a rytieri 5-6 hráčov
23,34 € 20,22 €

Táto hra obsahuje komponenty, ktoré umožňujú hranie Miest a rytierov v 5 až 6 hráčoch. Na hranie je nutné vlastniť: základnú hru Catan, rozšírenie základnej hry pre 5 až 6 hráčov a rozšírenie Mestá a rytieri. Divoké hordy Barbarov ohrozujú ostrov Katan!

DINO Stratego Maršál a špión
38,30 € 29,50 €

Známa strategická hra, známa tiež pod názvom Maršál a Špión. Stratego je spoločenská hra pre dvoch hráčov, v ktorej nerozhoduje náhoda. Každý hráč má k dispozícii 40 vojakov – kabátníkov vo svojej farbe. Cieľom hry je za pomoci vhodne zvolenej stratégie dobiť súperov priestor a zajať jeho prápor.

Albi Quoridor

Albi Quoridor

Hodnotenie: 4,8
31,90 € 27,50 €

Quoridor je drevená rodinná hra pre 2 alebo 4 hráčov. Vyhráva ten hráč, ktorý svojho pešiaka dostane ako prvého na protiľahlú stranu hracej dosky. Cesta nebude však jednoduchá!

Piatnik Mino&Tauri Labyrint-43%

Piatnik Mino&Tauri Labyrint

Hodnotenie: 4,8
23,41 € 13,20 €

Akcia

Mimozemšťania z planéty Kreton kreslia kruhy v poliach, ale kvôli svojmu nepozornému správaniu sa zrútia vo svojej rakete do kukuričného poľa. Mimozemšťania stratia 12 predmetov. Pomôžte Minovi a Taurimu nájsť tieto predmety. Vhodné pre hráčov od 6 rokov.

ADC Blackfire Panstvo hrôzy 2. edícia
100,48 € 85,75 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Panstvo hrôzy je hra plná strachu a vyšetrovania. Hráči sa striedavo v úlohe vyšetrovateľov púšťajú do skúmania potemných izieb strašidelného panstva a okolia Arkhamu a snažia sa odhaliť podivné tajomstvo, riešiť hlavolamy a odrážať démonov z iného sveta.

Ravensburger Scotland Yard

Ravensburger Scotland Yard

Hodnotenie: 4,5
32,12 € 27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detektivní klasika v novém provedení. Kompletně přepracovaná a nově ilustrovaná honička za Mistrem X jde do dalšího kola. S novými pravidly mohou nyní hrát i menší hráči s dobrým postřehem.

ADC Blackfire Diabolský profesor a Citadela času
42,10 € 36,21 €

Akcia

Dobrodružná hra, v ktorej hráči musia zachrániť najslávnejšie svetové poklady z tajomného hradu diabolského profesora. Diabolský profesor postavil stroj času a ukradol niektoré z najznámejších historických pokladov – a hráči ich musia zachrániť! Ukryl ich vo svojom prízračnom hrade a zabezpečil pomocou pascí a množstva zlovestných zariadení.

Albi Ominoes
19,08 € 13,70 €

Ominoes je napínavá strategická kocková hra zo Starého Egypta. Je určená deťom od 8 rokov, ale zaručene zaujme celú rodinu.

ADC Blackfire Hypergrid-30%
29,06 € 20,10 €

Akcia

Hra Hypergrid má 3 základné pravidlá vedúce k vytvoreniu línie rovnakej farby. Jeden z dvoch hráčov, ktorý je práve na ťahu, položí na mriežku 3×3 body dva žetóny rôznej farby. Takto sa na ťahoch striedajú, kým sa nezbavia všetkých svojich žetónov v piatich farbách.

ADC Blackfire Pandemic: Rýchle nasadenie-15%
38,30 € 32,18 €

Akcia

Svetom otriasa katastrofa a ľudstvo potrebuje vašu pomoc! Pandemic: Rýchle nasadenie je napínavou hrou s kockami, pri ktorej hráči musia spolupracovať v reálnom čase. Podarí sa vášmu tímu včasným zabezpečením humanitárnej pomoci zachrániť nevinné životy?

Granna Kosmopolis
11,90 €

Strategická kartová hra, v ktorej musíte nazbierať čo najviac bodov tým, že zahráte karty do hlavného mesta, alebo do vlastného mesta. Každý variant má svoje výhody aj nevýhody a je len na vás, čo si vyberiete.

Mindok Kingdomino

Mindok Kingdomino

Hodnotenie: 4,9
18,47 € 16,80 €

Jako mocní králové hledáte nová místa pro rozšíření svých velkolepých království. Je třeba prozkoumat všechny druhy krajiny a vybrat ta nejlepší místa. Ale pozor, jsou tu i další králově, kteří se poohlížejí po stejných krajinách…Vybudujte to nejskvělejší království!