HASBRO Monopoly Gamer-45%

HASBRO Monopoly Gamer

Hodnotenie: 3,5
42,95 €

23,39 €

Akcia

Oblíbená společenská hra Monopoly nově v kabátku Gamer zaměřená na oblíbené hrdiny z dětských počítačových her. Která postavička z video her zvítězí?


HASBRO Monopoly nové CZ

HASBRO Monopoly nové CZ

Hodnotenie: 4
31,59 €

26,86 €

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.


DINO Dostihy a stávky - NOVÉ
18,40 €

Dostihy a stávky je dnes už klasická stolová spoločenská hra na motívy hry Monopoly s pôvodnými pravidlami a bohatou originálnou výbavou. Je určená predovšetkým starším deťom a dospelým hráčom. Každý hráč je majiteľom stajne. Cieľom hry je čo najlepšie investovať zverené prostriedky do koní a dostihov tak, aby stajňa získala čo najviac výhier.


Bonaparte Šach Dáma Mlyn - limitovaná edícia-42%
8,85 €

5,09 €

Akcia

Súbor obľúbených hier pre malých aj veľkých Šach, Dáma a Mlyn. Zahrajte sa s deťmi, rodičmi alebo kamarátmi tieto známe hry. Súbor obsahuje plastové šachové kamene, plastovú dámu a obojstranný herný plán.


ADC Blackfire Temné znamenie: Brány Arkhamu-38%
25,89 €

15,99 €

Akcia

Svižná kooperatívna hra Temné znamenie pre jedného až osem hráčov od autorov hry Arkham Horror. Každý z hráčov sa vžije do úlohy jedného z šestnástich vyšetrovateľov, ktorí zvádzajú zúfalú bitku s časom, aby zabránili príchodu hrozného Prastarého.


Piatnik Tortuga-56%

Piatnik Tortuga

Hodnotenie: 5
37 €

15,99 €

Akcia

V hre Tortuga sa z hráčov stávajú zdivočelí piráti, prahnúci po bájnych pokladoch v Karibiku. Vaším cieľom je legendárny prístav Tortuga, pretože iba tu budú ulúpené poklady v bezpečí. Vás potom čaká už len sláva a uznanie ostatných pirátskych bánd.


REXhry Vo víre vekov-27%

REXhry Vo víre vekov

Hodnotenie: 5
11,07 €

7,99 €

Akcia

Vo víre vekov je kartová hra pre dvoch, v ktorej sa hráči snažia zostaviť sady kariet, ktoré im získajú čo najviac víťazných bodov. Hra má veľmi peknú grafiku a je jednoduchá a rýchla a čím viac ju hráte tým viac možností a stratégie v hre nachádzate.


Albi Catan - Big Box

Albi Catan - Big Box

Hodnotenie: 5
68,77 €
+ doprava zadarmo

Catan Big Box obsahuje viac hier v jednom balení: Catan – Osadníci z Katanu, rozšírenie pre 5–6 hráčov, obojstranný herný plán s mapami a štyri rozmanité nové scenáre.


Albi Catan - Duel

Albi Catan - Duel

Hodnotenie: 5
22,90 €

Duel je samostatná hra len pre 2 hráčov, ale na stále rovnakom princípe ostrova Katan, teda s obchodovaním, budovaním a plánovaním.


Albi Osadníci z Katanu - Junior
28,20 €

20,90 €

Dosková hra pre deti Osadníci z Katanu z prostredia ostrova Katan, kde budete stavať pirátske skrýše a okolo sa budú preháňať vaše rýchle lode. K stavbe lodí a skrýš budete potrebovať cenné zásoby, ktoré možno na ostrovoch získať. Zvíťazí ten pirát, ktorý ako prvý postaví na ostrovoch sedem svojich brlohov.


Albi Quoridor-24%

Albi Quoridor

Hodnotenie: 5
31,90 €

24,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Quoridor je drevená rodinná hra pre 2 alebo 4 hráčov. Vyhráva ten hráč, ktorý svojho pešiaka dostane ako prvého na protiľahlú stranu hracej dosky. Cesta nebude však jednoduchá!


DINO Dostihy a sázky - Rychlá dráha-27%
27,04 €

19,49 €

Akcia

Špeciálna edícia klasické stolovej hry s dynamickými pravidlami, ktoré dávajú hre nové možnosti. Víťazom hry sa stáva hráč, ktorý dokáže najlepšie odhadnúť situáciu, zvážiť riziká a správne investovať zverené prostriedky.


DINO Kamiónom po Česku a Slovenskom-34%
15,49 €

10,19 €

Akcia

V rodinnej stolovej hre kamiónom po Česku a Slovenku sa stanete autodopravcom, ktorého úlohou je obstáť v ostrom súboji s konkurenciou, získať najviac zákaziek a maximalizovať svoj zisk.


Teddies Český svaz biatlonu Biatlománie-24%
21,80 €

16,39 €

Akcia

Nová Biatlonmánie je tady! A s ní do vašich domovů přichází atmosféra a napětí jako při opravdovém biatlonu. Zahrajte si 2. rozšířené vydání a bavte se jako Michal Šlesingr nebo Veronika Vítková. Házejte kostkou a žeňte svého biatlonistu vpřed po tratích Světového poháru v Novém Městě na Moravě.


ADC Blackfire Doom: dosková hra
73,61 €
69,73 €
+ doprava zadarmo

Hra Doom vysiela do boja štyroch po zuby vyzbrojených mariňákov, aby bránili ľudstvo pred zlom z najtemnejších kútov pekla. UAC mariňáci využijú svoj arzenál, aby zvládli zradné misie, odrazili nájazdy hôrd besniacich démonov a splnili takmer nemožné úlohy.


ADC Blackfire Kmotor: Impérium Corleonov
85,31 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

V hre Kmotor: Impérium Corleonov ovládajú hráči rodiny, ktorí súperia o nadvládu nad New Yorkom päťdesiatych rokov. Vyšlite naprieč mestom svoje dony, konsiliéry, nasledovníkov a gangstrov. Vydierajte, vyberajte výpalné a získavajte potrebný nelegálny tovar. Ovládnite jednotlivé mestské štvrte a získajte výhody, ktoré ponúka. Iba jedna rodina môže byť najmocnejšia a ovládnuť New York.


Albi Catan - Říše Inků-19%
46,70 €

37,49 €

Akcia

Říše Inků je samostatně hratelnou hrou postavenou na mechanismech populárního Catanu, která tentokrát zavede své hráče do And v předkolumbovské době. Oproti klasickému Catanu představuje nový prvek, kdy se již postavené cesty a vesnice mohou odstraňovat z herního plánu.


DINO Kamionem po Evropě

DINO Kamionem po Evropě

Hodnotenie: 5
24,38 €

15,58 €

Legendární kamiony už čekají, až zavelíte k odjezdu. Nemusíte ani nikam cestovat, Kamionem po Evropě se projedete v pohodlí svého obýváku. Oblíbená deskovka s dlouholetou tradicí se nyní vrací v nové grafické úpravě a absolutně stylovém obalu.


Mindok Pandemic: Základná hra
27 €
26,70 €

Hra Pandemic nám predstavuje neopozeraný herný mechanizmus, kedy hráči v úlohách odborníkov spolu musia spolupracovať, aby porazili hru samotnú. Čas beží a osud ľudstva je vo vašich rukách. V Pandemicu víťazí len zohraný tím.


ADC Blackfire Hra o tróny: Železný trón
78 €

39,80 €

V tejto hre na motívy populárneho seriálu Hra o tróny sa v úlohe vodcu Veľkých rodov a vojnových veliteľov snažíte poraziť svojich nepriateľov. Využite všetky dostupné prostriedky. Vyjednávajte, blamujte, zastrašujte!


Piatnik Inkognito

Piatnik Inkognito

Hodnotenie: 5
31,96 €

25,40 €

Karneval v Benátkách. Vklouzneš do role tajného agenta či Ambasadora a maskován se ponoříš do pestrého karnevalového dění v Benátkách. Posbírej informace o svých spoluhráčích, vypozoruj, kdo je tvůj skutečný partner.


ADC Blackfire 7 Divov sveta DUEL - Pantheon
23,24 €

19,37 €

Rozšírenie pre hru 7 Divov sveta – Duel. Získajte si priazeň božstiev, alebo pocítite ich hnev! Vďaka božským mocnostiam panteónu budete môcť využiť zvláštne schopnosti a tým úplne zmeniť rytmus celej hry.


ADC Blackfire Civilizácia: Nový úsvit
50,39 €
46,51 €
+ doprava zadarmo

Úspešná videoherná série v podobe strategickej spoločenskej hry! Odohrať jedno kolo je rovnako jednoduché, ako vyložiť jednu kartu, ale zvoliť vhodnú kartu z piatich dostupných je záležitosť premyslenej stratégie. S náhodnými úlohami a nádherne spracovanou variabilnou mapou nie sú žiadne dve hry rovnaké!


ADC Blackfire Eldritch Horror - Stratené vedenie
31 €

25,57 €

Temné sily sú teraz mocnejšie! Jedná sa o rozšírenie k Eldritch Horror. Rozšírenie Stratené vedenie prináša nového Prastarého, spolu s novými kartami mystérií pre existujúcich Prastarých a množstvom nových príbehov k objaveniu. Pre boj s prastarými sa vyšetrovateľom dostáva nových artefaktov, kariet výhod a kúziel.


ADC Blackfire Fallout
58,05 €

53,02 €
+ doprava zadarmo

Hráči postupne skúmajú zakrytú mapu, bojujú proti neľútostným nepriateľom a zlepšujú zručnosti svojho hrdinu. Zároveň sa snažia splniť úlohy a nastoliť rovnováhu medzi vládnucimi frakciami.


ADC Blackfire Hra o tróny: Pobočník kráľa
13,52 €
12,35 €

Pobočník kráľa je malá kartová hra zo sveta Hry o tróny. Úlohou hráča je pozbierať čo najviac z 36 kariet spojencov, aby bol kráľom vymenovaný za svojho pobočníka. Varys, vrchný našepkávač a špión, sa pohybuje okolo vyložených kariet a umožňuje hráčom karty spojencov zbierať.


ADC Blackfire Hypergrid
29,06 €

23,39 €

Hra Hypergrid má 3 základné pravidlá vedúce k vytvoreniu línie rovnakej farby. Jeden z dvoch hráčov, ktorý je práve na ťahu, položí na mriežku 3×3 body dva žetóny rôznej farby. Takto sa na ťahoch striedajú, kým sa nezbavia všetkých svojich žetónov v piatich farbách.


ADC Blackfire Rising Sun
89,19 €

81,43 €
+ doprava zadarmo

Stolová hra Rising Sun sa odohráva v legendárnom feudálnom Japonsku. Hráči ovládajú veľké klany zhromaždené mocnými bohmi, aby obrodili krajinu a navrátili jej slávu a duchovné tradície. Každý klan využíva svoje unikátne schopnosti, aby ukázal svoju silu naprieč provinciami.


ADC Blackfire Temné znamenie: Nevidené sily
27,10 €
25,54 €

Výpravná Kocková kooperatívna hra, v ktorej budete v Arkhamskom múzeu pátrať po starobylom symbole. Prináša nové Prastarých, vyšetrovateľov, monštrá a tiež prepracovanú kartu múzea. Je tu tiež nová mechanika požehnania a prekliatie, biele a čierne kocky.


ADC Blackfire Zombicide: Čierny mor
93,07 €

87,64 €
+ doprava zadarmo

Vytvorte s priateľmi zohraný tím a využite všetky zručnosti preživších v boji proti hordám nakazených! Zombie sú pomocou jednoduchých pravidiel a balíčkov kariet ovládané samotnou hrou. Splňte úlohy v 10 scenároch na 10 rôznych mapách alebo si zostavte mapy vlastné z modulárnych dielikov. Nájdite zbrane. Zabite zombie.


ADC Blackfire Zombicide: Green Horde
92,91 €

85,16 €
+ doprava zadarmo

V hre Zombicide: Zelená horda jeden až šesť hráčov spoločne čelia zástupom zombií ovládaných samotnou hrou. Každý hráč má v tomto fantazijnom svete napadnutom zombiami pod kontrolou jedného až šesť preživších. Zmyslom hry je plniť scenáre, prežiť a zabiť čo najviac zombií!


ADC Blackfire Zombicide: Wulfsburg
62,03 €

56,62 €
+ doprava zadarmo

Zombicide Wulfsburg je rozšírenie pre kooperatívnu stolovú hru **Zombicide: Čierny mor **, vďaka ktorému objavíte nové možnosti pri love zombií so 4 novými pozostalými a 18 novými kartami vybavenia, vrátane magických zbraní a mocných kúziel!


ADC Blackfire Arkham Horror - česká verze
45,10 €
+ doprava zadarmo

Klasická stolová hra v štýle príbehov majstra hororu HP Lovecrafta sa vracia po takmer dvadsiatich rokoch v novej luxusnej edícii! Celá hra vychádza z diela tohto autora, v hre vystupuje veľké množstvo postáv, miest, udalostí a predmetov známych z jeho poviedok. Celé grafické prevedenie, obrázky aj rozsiahle sprievodné texty na kartách zodpovedajú štýlu poviedok a vytvárajú tak hru s jedinečnou atmosférou a nábojom. Koniec je blízko!


ADC Blackfire Descent 2nd Ed: Labyrint skazy
48,11 €
45,90 €
+ doprava zadarmo

Nová kampaň pre druhé vydanie vynikajúcej výpravnej doskovej hry Descent – vyberte sa do Labyrintu skazy a pokúste sa zastaviť mocného vládcu zla. Kulisy zabudnutého mesta dodajú hre tú správnu atmosféru.


ADC Blackfire Descent: Výpravy do temnot - druhá edice
84,90 €

73,30 €
+ doprava zadarmo

Druhé vydání vynikající výpravné deskové hry, ve které se jeden hráč stává mocným arcilotrem a až 4 hráči přebírají role odvážných hrdinů. Při každé hře se hrdinové vydávají do ruin, kobek a lesů, aby svého úhlavního nepřítele porazili a v neposlední řadě zbohatli.


ADC Blackfire Eldritch Horror
48,11 €
43,90 €
+ doprava zadarmo

Kooperatívna napínavá hra z rovnakého sveta ako Arkham Horror. Hráči sa v roliach dobrodruhov vydávajú tomuto zlu čeliť. Eldritch Horror preberá a vylepšuje všetko dobré z Arkham Horror a navyše prináša silnejší príbehový zážitok. Hra kladie dôraz na spoluprácu medzi hráčmi.


ADC Blackfire Mysterium
44,41 €
40,10 €
+ doprava zadarmo

Múry mysteriózneho panstva skrývajú tajomstvo. Skupine vyšetrujúcich prácu uľahčuje duch zabitého, ktorý však nemôže hovoriť. Všetci hráči zdieľajú spoločný cieľ – odhaliť podivné udalosti okolo vraždy a umožniť duchu večný pokoj.


ADC Blackfire Pán Prsteňov - kartová hra
39,90 €

35,10 €

Netradičná kartová hra z atraktívneho prostredia románu Pán prsteňov kompletne v češtine. V kartovej hre hráči zvolajú skupinu dobrodruhov, ktorí sa pokúšajú plniť nebezpečné úlohy pri výpravách po Stredozemí.


ADC Blackfire Panstvo hrôzy 2. edícia
100,48 €

92,74 €
+ doprava zadarmo

Panstvo hrôzy je hra plná strachu a vyšetrovania. Hráči sa striedavo v úlohe vyšetrovateľov púšťajú do skúmania potemných izieb strašidelného panstva a okolia Arkhamu a snažia sa odhaliť podivné tajomstvo, riešiť hlavolamy a odrážať démonov z iného sveta.


ADC Blackfire Qwirkle

ADC Blackfire Qwirkle

Hodnotenie: 5
23,70 €

Hra roku 2011 QWIRKLE, ktorej zmysel je utvoriť rad rovnakých farieb či symbolov. Hoci sú pravidlá hry Qwirkle skutočne jednoduché, budete musieť zapojiť strategické myslenie a svoju taktiku premyslieť dopredu.


ADC Blackfire Splendor
29,59 €
27,90 €

Najžiarivejšie drahokamy v rukách renesančných obchodníkov. Ako vodca cechu obchodníkov vyťažte bane, pošlite svoje lode do sveta a najmite tých najtalentovanejších umelcov. Vybudujte obchodné impérium.


ADC Blackfire Steam Park CZ
40,70 €

15 €

Posledný kus za túto cenu!

Staň sa vlastníkom fantastického zábavného parku. Bude ti pridelená ohromná oblasť, na ktorej vybuduješ obrie atrakcie, aby si prilákal toľko návštevníkov, koľko dokážeš! Steam park je hra, ktorú sa ľahko naučíš, s dvoma stupňami obtiažnosti: ľahšia úroveň pre menej skúsených hráčov a strategickejšia úroveň pre tých, ktorí chcú od výziev trochu viac vzrušenia.


ADC Blackfire Temné znamenie
27,99 €
27,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Svižná kooperatívna hra Temné znamenie pre jedného až osem hráčov od autorov hry Arkham Horror. Každý z hráčov sa vžije do úlohy jedného z šestnástich vyšetrovateľov, ktorí zvádzajú zúfalú bitku s časom, aby zabránili príchodu hrozného Prastarého.


Albi Bang kocky rozšírenie - Old Saloon
11,43 €

S rozšírením Old Saloon Kockový Bang poriadne ožije! Úlohy dostávajú nový rozmer, pretože pridávajú každej úlohe špeciálnu akciu, ktorá môže hrou poriadne zamiešať.


Albi Dominion - Roh hojnosti
23,99 €

18,70 €

Dominion Roh hojnosti je menšie rozšírenie populárnej kartovej hry Dominion. Toto rozšírenie je zamerané predovšetkým na rôznorodosť kariet vo vašom balíčku, z ktorej môžete poriadne ťažiť a za rôzne karty získavať viac peňazí či bodov.


Albi Lords of Hellas
84,90 €

72,40 €
+ doprava zadarmo

Strategická desková hra Lords of Hellas kombinuje prvky dobývání území a her na hrdiny. Zavede vás do řecké mytologie, kde s prvky science-fiction dává vzniknout unikátnímu zasazení a nenapodobitelnému výtvarnému zpracování.