10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Spoločenské hry ADC Blackfire

Upresniť parametre
  • Značka
    ADC Blackfire
    ×
Akcia
ADC Blackfire Dixit - Odyssey ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa
ADC Blackfire Dixit - Odyssey

Dixit Odyssey je samostatne hrateľné pokračovanie série hry Dixit. Odhaľte tajomstvo ukryté v obrázkoch, vyhnite sa nástrahám svojich súperov a naplno rozviňte svoju fantáziu. Teraz sa môže s Dixit baviť až 12 hráčov a vyskúšať nové varianty pravidiel.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble - ZOO ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa
ADC Blackfire Dobble - ZOO

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa

Úspešná hra o stavbe železníc po celej Európe. Cestovné lístky, prosím! postaví hráčov do role staviteľov železničných tratí v Európe – čím rozsiahlejšiu vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať.

môžete mať 29.05

Partner: MALL
Akcia
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! USA ADC Blackfire Jízdenky, prosím! USA
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! USA

Úspešná hra ocenená titulom „Hra roka“ vás zavedie do čias stavby železníc na západe. Cestovné lístky, prosím! USA postaví hráča do rolí staviteľov železničných tratí v Severnej Amerike – čím rozsiahlejšiu vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
ADC Blackfire Dobble ADC Blackfire Jízdenky, prosím! USA
ADC Blackfire Dobble

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
ADC Blackfire Dixit Disney ADC Blackfire Jízdenky, prosím! USA
ADC Blackfire Dixit Disney

Dixit: Disney Edition je nádherně ilustrovaná hra, která rozvíjí představivost a intuici. Připomeňte si známé příběhy z dílny Disney a Pixar a nechte se unést svojí fantazií! Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
ADC Blackfire BrainBox SK - Harry Potter ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia
ADC Blackfire BrainBox SK - Harry Potter

Otestujte svoju pamäť a vedomosti zo sveta Harryho Pottera! Ako dobre si pamätáte udalosti z filmov o Harryho Potterovi? Vyzvite seba a svojich priateľov v hre plnej dôvtipu a nutnej dávky pamäte a podrobte sa skúške zmyslu pre detail a kúzelnícke náležitosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia
ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia

Výbušné mačiatka vytvorili Elan Lee (XBOX, args), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), ktorí prepísali históriu Kickstarter, keď v roku 2015 na ich projekt prispelo viac ako 219 000 backerov. Výbušné mačiatka sú extrémne strategickou verziou ruskej rulety (len s mačiatkami).

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire BrainBox SK - Futbal ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia
ADC Blackfire BrainBox SK - Futbal

BrainBox je zábavná pamäťová a postrehová karetní hra, ktorá otestuje váš zmysel pre detail. Táto edice hry, venovaná futbalu, vás poznáme s tými najznámejšími futbalovými tímami sveta, ich štadiónmi a klubovými legendami. Hra je ideálna na precvičenie pamäti, pozorovacích schopností a znalostí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
ADC Blackfire Brainbox SK - Zvieratá ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko
ADC Blackfire Brainbox SK - Zvieratá

Tento BrainBox, plný zvierat z celého sveta, je rodinnou hrou špeciálne navrhnutou pre precvičovanie pamäti a pozorovacích schopností všetkých zúčastnených hráčov. Pri každom z 54 zvierat sú uvedené dôležité údaje, doplnené krásnymi ilustráciami. Táto úchvatná hra dovoľuje celej rodine si spoločne hrať a učiť sa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble KIDS ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko
ADC Blackfire Dobble KIDS

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Kids to je 30 rôznych zvieratiek, 30 kariet, 6 zvieratiek na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jedno zvieratko!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko
ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko

Desatminútová výzva na precvicenie pamäte a vedomostí – ako dobre poznáte Slovensko? Hra BrainBox inšpiruje ludí všetkých vekových kategórií a sprevádza ich na vzrušujúcej ceste nekonecného objavovania, ktoré pomáha zlepšovat pozorovacie schopnosti a pamät.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL