Smoby Upratovacia súprava
8,55 € 8,40 €

Upratovať domácnosť je nikdy nekončiaca práca. Vybavte svojho malého pomocníka upratovacou súpravou, ktorá obsahuje metlu, zmetáčik a lopatku.

Smoby Black&Decker Veľká pracovná dielňa Ultimate, zvuk-15%
92,56 € 77,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Luxusná veľká pracovná dielňa Ultimate so zvukom v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Pracovná doska s imitáciou dreva. Obsahuje zabudovanú pílu so zvukom, zverák, mechanickú vŕtačku, náradie, priehradky, závesy i zabudovaný meter. Nechýba ani špeciálne miesto pre zatĺkanie klincov.

Smoby Borek Staviteľ pracovná dielňa
67,30 €
+ doprava zadarmo

Pracovný stôl s Borkom ponúka chlapcom ďalšie náradie. Chlapci môžu na ponku merať, rezať, skrutkovať. K ponku je priložený aj stavebný funkčný žeriav. Stôl zdobí výrazné logo Borka Staviteľa, vďaka ktorému si každé dieťa bude pripadať ako naozajstný staviteľ.

Smoby Cars 3 Pracovná dielňa Bricolo Center
87,94 € 68,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Skvelá pracovná dielňa pre Bleska McQueena obsahuje všetko potrebné pre malých kutilov. Sada obsahuje opakovane montovateľné auto, veľa náradia a dielenského príslušenstva. Naviac je ponk obohatený o dráhu so skokom.

Smoby B&D Veľká pracovná dielňa Center
74 € 65,60 €
+ doprava zadarmo

Veľká pracovná dielňa v známej licencii Black & Decker nadchne každého malého kutila. Pracovná doska je vyrobená v imitácii dreva. Obsahuje zverák, mechanickú vŕtačku/skrutkovač, ďalšie náradie, priehradky, závesy a ďalšie.

Smoby Pokladňa elektronická s váhou
32,16 € 26,80 €

Elektronická pokladňa v zelenom prevedení a svetelnými a zvukovými efektmi. Pokladňa je vybavená čítačkou kariet, skenerom tovaru, funkčným dotykovým panelom, LCD displejom, funkčnou kalkulačkou, mikrofónom a mechanickou váhou.

Smoby Elektronická pokladňa, dotykový panel
42,20 € 32,80 €

Elektronická pokladňa ako ozajstná nadchne všetky deti, ktoré si radi hrajú na obchod. Pokladňa je vybavená svetelnými a zvukovými efektmi! Nechýba jej ani čítačka platobných kariet, skener tovar, dotykový panel pre výber produktov a ďalšie.

Smoby Cars 3 Sada náradia s autom - opasok
18,19 € 15 €

Parádna sada náradia v licencii Cars 3 na praktickom opasku s vreckom na zips. Ideálna voľba pre malých kutilov a milovníkov animovaného filmu Cars.

Smoby Black&Decker Pracovná dielňa Bricolo One
61,07 € 52,70 €
+ doprava zadarmo

Pracovná dielňa v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Ponk obsahuje ohromné množstvo náradia aj príslušenstva ako sú skrutky, matičky, závesy a priehradky pre malých automechanikov. Súčasťou je tiež zverák.

Smoby Black&Decker Sada náradia - opasok
13,40 €

Sada náradia s praktickým opaskom v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. V sade nájdete to najpotrebnejšie náradie pre malých kutilov. Nechýba skrutkovač, kliešte, pílka a ďalšie.

Smoby Black&Decker Škrutkovač/vŕtačka
11,80 €

Skrutkovač/vŕtačka s mechanickou funkciou v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Súčasťou sady sú tiež 2 skrutky, 2 drievka, 1 krížový a 1 plochý skrutkovač.

Smoby Black & Decker Aku skrutkovač/vŕtačka
15,89 € 12,80 €

Skrutkovač/vŕtačka na batérie v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Súčasťou sady sú tiež 2 skrutkovacie nástavce a 1 vrták. Vŕtačka má dokonca 2 voliteľné rýchlosti.

Smoby Black&Decker Motorová píla
21,07 € 17,30 €

Motorová píla na batérie v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Píla je ako ozajstná a vydáva zvuky rezania. Je to to pravé náčinie pre vášho malého drevorubača.

Smoby Black&Decker Quattro náradie, batérie
22,93 € 19,10 €

Sada náradia na batérie 3v1 v licencii svetovo známeho výrobcu náradia Black & Decker. Prístroj má tri vymeniteľné nástavce. V balení je obsiahnutá vŕtačka, brúska a priamočiara píla.

Smoby Pokladňa elektronická s váhou červená
32,48 € 26,80 €

Elektronická pokladňa v červenom prevedení a svetelnými a zvukovými efektmi. Pokladňa je vybavená čítačkou kariet, skenerom tovaru, funkčným dotykovým panelom, LCD displejom, funkčnou kalkulačkou, mikrofónom a mechanickou váhou.

Smoby Opasok s pracovným náradím Bob Staviteľ
31 € 21,20 €

Súprava náradia s praktickým opaskom v licencii Bob the Builder pre malých kutilov. V súprave nájdete to najpotrebnejšie náradie. Chlapci tak môžu mať náradie stále pri sebe a môžu tak rýchlo čokoľvek opraviť.

Smoby B & D Taška s náradím
19,48 € 15,40 €

Látková taška s mnohými priehradkami na náradie, s rukoväťou a s nastaviteľným ramenným popruhom. Taška obsahuje kladivo, skrutkovač, pílku, kľúč, 4 skrutky, 4 klince, 4 matice a stavebné dosky.

Smoby Bob Náradie 3v1
23,41 € 19,10 €

Náradie 3v1 na batérie v licenciu Bob the Builder. Táto hračka umožňuje vŕtanie, brúsenie, rezanie alebo skrutkovanie – to všetko samozrejme úplne jednoducho a bezpečne pre deti. Všetko je sprevádzané zvukovými efektmi.

Smoby Žehlička
11,67 € 10,40 €

naparovacia žehlička ako ozajstná pre malé gazdinky. Žehlička má zvukové efekty, takže malí pomocníci budú mať pocit, že spolu s mamičkou naozaj žehlia bielizeň.

Smoby Kaviareň

Smoby Kaviareň

Hodnotenie: 5
78,12 € 67,40 €
+ doprava zadarmo

Kaviareň v modernom prevedení s veľkou elektronickou pokladňou so zásuvkou na peniaze, skutočnou kalkulačkou s LCD obrazovkou, mikrofónom, čítačkou kreditných kariet, skenerom čiarového kódu so zvukovým a svetelným efektom.

Smoby Citymarket sivo-zelený
68,35 € 56,10 €
+ doprava zadarmo

Obchod v modernom farebnom prevedení má veľa herných priestorov, nákupný vozík a pokladňu s el. funkciami. Pokladňa má zásuvku na peniaze a skutočnú kalkulačku s LCD obrazovkou, mikrofón a čítačku čiarových kódov. Možno nastavovať hodiny a znamenia na otvorené a zatvorené.

Smoby Cars 3 Batoh s autom a náradím
22,75 € 20 €

Krásny batoh s autíčkom Blesk McQueenom a náradím v praktickom batohu. Super sada pre každého malého nadšenca animovaného filmu Cars.

Smoby Supermarket sivo-zelený
85,93 € 65,40 €
+ doprava zadarmo

Supermarket v novom farebnom prevedení vyzerá ako naozajstný. Dotyková pokladňa s funkčnou kalkulačkou, platobný terminál, skenner tovaru, mechanická váha na ovocie a zeleninu. Sada tiež obsahuje čítačku kariet, mince a bankovky alebo platobnú kartu.

Smoby B&D Záhradná kosačka
19,65 € 18,10 €

Detská kosačka je vyrobená v modernom dizajne Black & Decker a vyznačuje sa kvalitným spracovaním a skvelými funkciami. Disponuje funkčným štartovacím tlačidlom so zvukom a malým záhradníkom tak dopraje skutočne realistický zážitok.

Smoby Bob Staviteľ náradie v kufríku-30%
13,92 € 9,70 €

Akcia

Súprava náradia s doplnkami v praktickom kufríku. Vďaka tejto súprave sa aj Váš malý kutil môže cítiť ako Bob Staviteľ. Súčasťou súpravy je píla, kľúč, skrutkovač, dosky s otvormi a skrutky. Všetko je uložené v praktickom kufríku s licenciou Bob Staviteľ.

Smoby Bob Motorová píla
23,41 € 18,40 €

Motorová píla na batérie v licencii Bob the Builder pre malého drevorubača. Pri stlačení tlačidla sa reťaz pohybuje ako u naozajstnej píly. Všetko je sprevádzané zvukovým efektom.

Smoby Cars 3 Pracovná dielňa
78,40 € 64,10 €
+ doprava zadarmo

Skvelá pracovná dielňa pre Bleska McQueena obsahuje všetko potrebné pre malých kutilov. Sada obsahuje opakovane montovateľné auto, náradie, čerpaciu stanicu pre doplnenie paliva.

Smoby Maximarket
97,66 € 96,50 €

Veľký supermarket má elektronickú pokladňu so zásuvkou na peniaze, funkčnú kalkulačku s LCD obrazovkou, mikrofónom, kreditnú kartu, snímač čiarového kódu so zvukovým a svetelným efektom, váhu, chladničku a nákupný vozík.

Smoby Bob Batoh s mechanickým aku skrutkovačom
22,63 € 20,80 €

Krásny batoh praktický ruksak v licencii Bob the Builder s náradím. Super súprava s náradím pre každého malého nadšenca Boba Staviteľa. Ideálny darček pre každého malého kutila.

Smoby Bob súprava náradia na opasku
14,81 € 13 €

Súprava náradia s praktickým opaskom v licencii Bob the Builder pre malých kutilov. V súprave nájdete to najpotrebnejšie náradie. Chlapci tak môžu mať náradie stále pri sebe a môžu tak rýchlo čokoľvek opraviť.

Smoby Vozík pre malú upratovačku s vysávačom-modrá
54,61 € 41,10 €
+ doprava zadarmo

Upratovací vozík obsahuje všetko, čo malé upratovačky potrebujú – metličku a lopatku, veľký zmeták, plochý mop, vedierko, hubku, čistiace prostriedky a vysávač na batérie. Dievčatká tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: