ECOIFFIER Vozík so záhradným náradím a kanvičkou
13,20 € 11,80 €

Plastový vozík so záhradným náradím je nevyhnutná súčasť vybavenia vášho malého záhradníka. S týmto vozíkom bude práca na záhradke hračka. Po zasadení kvetín alebo zeleniny môže záhradníček rastliny i zaliať pribalenou kanvičkou.

Yupee Plechový fúrik veľký, ružová
23,08 € 15,70 €

Všetky malé záhradníčky a kutilky si užijú veľa zábavy s týmto krásnym fúrikom v ružovej farbe. Je vyrobené z pevného plechu a má pohodlné rukoväte.

ECOIFFIER Záhradný gril čierny
18,48 € 15,70 €

Záhradný gril je snom každého kuchtíka. Môže v letný podvečer pripraviť výbornú večeru pre svojich priateľov. Teraz si môžu pozvať kamarátov i vaše deti a pripraviť im na ražni kuriatko alebo zeleninu.

Bino Krtko veľká sada s kanvičkou
11,07 € 9 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s kanvičkou s motívom obľúbeného Krtka.

Bino Krtko kovová konvička
7 € 5,10 €

Akonáhle na záhradke začnú pučať nové rastlinky, treba ich náležite zaliať. K tomu malému pomocníkovi pomôže originálna kovová kanvička s motívom obľúbeného Krtka.

Klein Záhradná kosačka Bosch
17,99 € 15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Záhradná kosačka pre malých záhradkárov od značky Bosch. Kosačka poteší každého malého pomocníka. Ozubené koliesko vydáva zvuk, ako ozajstná kosačka.

Bino Krtko veľké hrable 70cm
6,30 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálne záhradné náčinie hrable s motívom obľúbeného Krtka. Kovová násada s drevenou rukoväťou.

Bino Krtko záhradný set 3ks
7,10 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s motívom obľúbeného Krtka. Plastové násady s drevenou rukoväťou.

Bino Krtko motyka 70cm

Bino Krtko motyka 70cm

Hodnotenie: 4
6,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálne záhradné náčinie motyka s motívom obľúbeného Krtka. Kovová násada s drevenou rukoväťou.

Teifoc Teifoc Záhradka
18,90 €

Sada obsahuje 148 kusov stavebného materiálu. Súčasťou balenia je aj miska na maltu, malta, murárska lyžica a detailný ilustrovaný návod pre 2 rôzne variácie záhradky. Tehličky sú opakovane použiteľné, maltu je možné rozpustiť vo vode. Hračka je spojením Teifocu – kamennej budovy a Eitechu – kovove

Rolly Toys Zahradní kolečko červené
24,13 € 21,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Záhradný fúrik v červenej farbe pre malých záhradníkov má stabilné koliesko, kovovú misku a plastové rukoväte. Je určený na prevážanie menších bremien.

Bino Lopatka na sníh

Bino Lopatka na sníh

Hodnotenie: 4,5
4,48 € 2,70 €

Nepostradatelný pomocník pro odklízení sněhu. S naší krásně barevnou lopatou s dětským motivem půjde práce snadno. Rodiče se tak mohou těšit na malé pomocníky při odklízení sněhu!

Smoby B&D Záhradná kosačka
19,65 € 18,50 €

Detská kosačka je vyrobená v modernom dizajne Black & Decker a vyznačuje sa kvalitným spracovaním a skvelými funkciami. Disponuje funkčným štartovacím tlačidlom so zvukom a malým záhradníkom tak dopraje skutočne realistický zážitok.

Wader Vozík 95cm Farmer

Wader Vozík 95cm Farmer

Hodnotenie: 4,5
16,85 € 15,70 €

Väčšia plastová vlečka z plastu k ťahaniu s rukoväťou, v zelenej farbe. Detská vlečka na hranie plní dve funkcie. Môže byť použitá ako samostatné vozidlo alebo môže byť zapojená za vozidlá zo série Gigant.

Androni ZAHRADNICKÝ KOŠ S NÁŘADÍM
8,20 €

S týmto záhradníckym košom malí záhradníci určite radi pomôžu mamičke na záhradke. Obsahuje všetko, čo potrebuje záhradník k svojej práci. Kanvičku, nožnice, rýľček, motyčku, hrabličky, kvetináče. To všetko uložené do praktického košíka.

ECOIFFIER Záhradný vozík s kosačkou a odfukovačom lístia
31,21 € 27,60 €

Súprava 3 v 1 na záhradu sa skladá z odfukovačom na lístie, kosačky na trávu a záhradného vozíka na kolieskach. Záhradný vozík obsahuje aj kvetináče, kanvičku a záhradné náradie. S touto súpravou bude každé dieťa hneď rodený záhradník!

Falk Kosačka Kubota

Falk Kosačka Kubota

Hodnotenie: 1
38,95 € 20,90 €

Detská kosačka Kubota s falošným štartérom a viečkom na dolievanie benzínu. Na sklápacej rukoväti je pohyblivá páčka bez funkcie. S touto kosačkou si vaše deti užijú zábavu na záhrade do sýtosti.

Klein Bosch set náradia na záhradu
15,56 € 11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Set záhradného náradia v licencii Bosch. Skvelý pomocník pre malých pomocníkov na prácu na záhrade. Hračka je podobná skutočnému záhradnému náradia BOSCH.

Wader Kosačka na trávu zvuková
29,12 € 25,60 €

Záhradná kosačka pre všetkých malých záhradkárov. Kosačka prináša malým záhradníkom uspokojenie v napodobňovaní rodičov a to za autentických zvukov skutočnej kosačky.

Klein Záhradný set Bosch
23,59 € 23,20 €

Set fúrika a všetkého potrebného pre malého záhradníka v licencii Bosch, kde sú napríklad hrable alebo lopata!

Klein Strunová kosačka Bosch
9,99 € 9,80 €

Plastová záhradná strunová kosačka Bosch je vhodným pomocníkom pre každého malého záhradníka. Hračka vydáva pomocou ozubeného kolieska zvuk ako ozajstná kosačka.

Bino Konvička na vodu

Bino Konvička na vodu

Hodnotenie: 2
2,70 €

Krásná plastová konvička na vodu. Nezbytné nářadí pro každého malého zahradníka. Konvička je malá a lehká, ideální pro malé dětské ručičky. S touto konvičkou půjde zalévání dětem samo!

Klein Bosch záhradný fúrik
17,90 € 13,40 €

Detský záhradný plastový fúrik Bosch pre malého záhradníka. Hračka je podobná skutočnému záhradnému náradiu BOSCH. Fúrik je určený na prevážanie menších bremien.

Bino Krteček rýľ 70cm

Bino Krteček rýľ 70cm

Hodnotenie: 5
4,78 € 4,30 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálne záhradné náčinie lopata s motívom obľúbeného Krtka. Kovová násada s drevenou rukoväťou.

Klein BOSCH fúkač
29,59 € 26 €

Detský fúkač na lístie v obľúbenej licencii BOSCH vyzerá ako naozajstný. Fúkač fúka rovnako ako skutočný. Deti, ktoré rady pomáhajú na záhrade rodičom budú mať z fúkača obrovskú radosť.

Mochtoys Záhradná kosačka oranžová
9,80 €

Záhradná kosačka vo farebnom plastovom prevedení by nemala chýbať žiadnemu malému záhradníkovi. Kosačka má sklopné držadlo s mechanickými páčkami pre reguláciu „rýchlosti jazdy“.

Bino Krtko veľká sada s vedierkom
11,07 € 8,20 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s vedierkom s motívom obľúbeného Krtka.

Mochtoys Záhradná kosačka červená
8,60 € 7,90 €

Záhradná kosačka vo farebnom plastovom prevedení by nemala chýbať žiadnemu malému záhradníkovi. Kosačka má sklopné držadlo s mechanickými páčkami pre reguláciu „rýchlosti jazdy“.

Hecht 50437 detská kosačka
11,80 €

Detská kosačka s plynovou pákou (pohyblivá páčka na sklápacej rukoväti) so zvukom simulujúcim kosenie trávy. Malé deti veľmi rady napodobňujú činnosť rodičov. S touto kosačkou dieťa zabavíte na dlhé hodiny.

Frabar Kosačka na trávu s trávou
14,60 €

Plastová kosačka je ideálna hračka pre deti na záhradu v letných dňoch. Kôš imituje i pokosenú trávu, takže „ozajstnému“ koseniu nič nechýba. Kosačka vydáva charakteristické zvuky. Dve farebné varianty!

Little Tikes Kosačka na trávu
27,20 €

Kosačka na trávu, ktorá vyzerá ako naozajstná! Má mechanické zvuky, nie je potrebné batérií. Pri pohybe kosačky skáču vnútri pod plastovým krytom farebné koráliky.

ECOIFFIER Zahradná kosačka
8,99 € 7,90 €

Záhradná kosačka pre malých záhradníkov. Hračku ľahko zložíte pre jednoduchšie skladovanie. Plastové jednoduché prevedenie v pekných farbách. Vyrobené v EÚ.

Frabar Kosačka na trávu 29 cm - zelená
8,20 € 7,90 €

Plastová kosačka v peknom farebnom prevedení je ideálna hračka pre deti na záhradu v letných dňoch. Kosačka je vybavená „reguláciou rýchlosti“ na rukoväti. Vyzerá tak ako ozajstná.Dve farebné varianty!