ECOIFFIER Záhradný gril čierny
18,48 €

15,50 €

Záhradný gril je snom každého kuchtíka. Môže v letný podvečer pripraviť výbornú večeru pre svojich priateľov. Teraz si môžu pozvať kamarátov i vaše deti a pripraviť im na ražni kuriatko alebo zeleninu.


BINO Krtko veľká sada s kanvičkou
11,07 €

8,50 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s kanvičkou s motívom obľúbeného Krtka.


Klein Záhradný set Bosch
23,59 €
22,90 €

Set fúrika a všetkého potrebného pre malého záhradníka v licencii Bosch, kde sú napríklad hrable alebo lopata!


BINO Krtko kovová konvička
7 €

4,90 €

Akonáhle na záhradke začnú pučať nové rastlinky, treba ich náležite zaliať. K tomu malému pomocníkovi pomôže originálna kovová kanvička s motívom obľúbeného Krtka.


BINO Krtko veľká sada s vedierkom
11,07 €

8,40 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s vedierkom s motívom obľúbeného Krtka.


ECOIFFIER Záhradná kosačka červená
8,50 €

Záhradná kosačka pre malých pomocníkov je skvelý darček pre malé deti. Hračku ľahko zložíte pre jednoduchšie skladovanie. Plastové jednoduché prevedenie v pekných farbách.


BINO Krtko veľké hrable 70cm
4,80 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálne záhradné náčinie hrable s motívom obľúbeného Krtka. Kovová násada s drevenou rukoväťou.


BINO Krteček rýľ 70cm
4,78 €
4,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálne záhradné náčinie lopata s motívom obľúbeného Krtka. Kovová násada s drevenou rukoväťou.


BINO Krtko záhradný set 3ks
5,52 €
5,20 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s motívom obľúbeného Krtka. Plastové násady s drevenou rukoväťou.


BINO Krtko motyka 70cm

BINO Krtko motyka 70cm

Hodnotenie: 4
4,78 €

4 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálne záhradné náčinie motyka s motívom obľúbeného Krtka. Kovová násada s drevenou rukoväťou.


Klein Strunová kosačka Bosch
9,99 €

8,70 €

Plastová záhradná strunová kosačka Bosch je vhodným pomocníkom pre každého malého záhradníka. Hračka vydáva pomocou ozubeného kolieska zvuk ako ozajstná kosačka.


ECOIFFIER Vozík so záhradným náradím a kanvičkou
13,20 €

10,40 €

Plastový vozík so záhradným náradím je nevyhnutná súčasť vybavenia vášho malého záhradníka. S týmto vozíkom bude práca na záhradke hračka. Po zasadení kvetín alebo zeleniny môže záhradníček rastliny i zaliať pribalenou kanvičkou.


Mochtoys Záhradná kosačka červená
8,60 €

7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Záhradná kosačka vo farebnom plastovom prevedení by nemala chýbať žiadnemu malému záhradníkovi. Kosačka má sklopné držadlo s mechanickými páčkami pre reguláciu „rýchlosti jazdy“.


Rolly Toys Zahradní kolečko červené
24,13 €

19,40 €

Záhradný fúrik v červenej farbe pre malých záhradníkov má stabilné koliesko, kovovú misku a plastové rukoväte. Je určený na prevážanie menších bremien.


Yupee Plechový fúrik veľký, ružová
23,08 €

17,40 €

Všetky malé záhradníčky a kutilky si užijú veľa zábavy s týmto krásnym fúrikom v ružovej farbe. Je vyrobené z pevného plechu a má pohodlné rukoväte.


Wader Vozík 95cm Farmer

Wader Vozík 95cm Farmer

Hodnotenie: 5
16,85 €
15,50 €

Väčšia plastová vlečka z plastu k ťahaniu s rukoväťou, v zelenej farbe. Detská vlečka na hranie plní dve funkcie. Môže byť použitá ako samostatné vozidlo alebo môže byť zapojená za vozidlá zo série Gigant.


Androni Zahradní sekačka KAČER
10,10 €

Roztomilá detská kosačka na trávu vám rozhodne nesmie chýbať na záhrade. Kosačka má klopkajúce zobák a vnútri nájdete navyše vedierko. Vhodné pre deti už od 3 rokov.


Smoby B&D Záhradná kosačka
19,65 €
18,20 €

Detská kosačka je vyrobená v modernom dizajne Black & Decker a vyznačuje sa kvalitným spracovaním a skvelými funkciami. Disponuje funkčným štartovacím tlačidlom so zvukom a malým záhradníkom tak dopraje skutočne realistický zážitok.


ECOIFFIER Záhradná kosačka, odnímateľný kôš
15,50 €

Záhradná kosačka plastová by nemala chýbať žiadnemu starostlivému záhradníkovi. Kosačka má tiež odnímateľný kôš. Hračku ľahko zložíte pre jednoduchšie skladovanie.


Androni ZAHRADNICKÝ KOŠ S NÁŘADÍM
8,30 €

S týmto záhradníckym košom malí záhradníci určite radi pomôžu mamičke na záhradke. Obsahuje všetko, čo potrebuje záhradník k svojej práci. Kanvičku, nožnice, rýľček, motyčku, hrabličky, kvetináče. To všetko uložené do praktického košíka.


Klein Bosch set náradia na záhradu
15,56 €

10,80 €

Set záhradného náradia v licencii Bosch. Skvelý pomocník pre malých pomocníkov na prácu na záhrade. Hračka je podobná skutočnému záhradnému náradia BOSCH.


BINO Konvička na vodu
2,70 €

Krásná plastová konvička na vodu. Nezbytné nářadí pro každého malého zahradníka. Konvička je malá a lehká, ideální pro malé dětské ručičky. S touto konvičkou půjde zalévání dětem samo!


Frabar Kosačka na trávu s trávou
14,30 €

Plastová kosačka je ideálna hračka pre deti na záhradu v letných dňoch. Kôš imituje i pokosenú trávu, takže „ozajstnému“ koseniu nič nechýba. Kosačka vydáva charakteristické zvuky. Dve farebné varianty!


Frabar Kosačka záhradná na trávu De Lux čierna
17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastová kosačka je ideálna hračka pre deti na záhradu v letných dňoch. Kosačka je vybavená zásobníkom pre zber „pokosenej“ trávy. Kosačka vydáva charakteristické zvuky.


ECOIFFIER Zahradná kosačka
8,99 €
8,40 €

Záhradná kosačka pre malých záhradníkov. Hračku ľahko zložíte pre jednoduchšie skladovanie. Plastové jednoduché prevedenie v pekných farbách. Vyrobené v EÚ.


ECOIFFIER Záhradný vozík s kosačkou a odfukovačom lístia
31,21 €

27,10 €

Súprava 3 v 1 na záhradu sa skladá z odfukovačom na lístie, kosačky na trávu a záhradného vozíka na kolieskach. Záhradný vozík obsahuje aj kvetináče, kanvičku a záhradné náradie. S touto súpravou bude každé dieťa hneď rodený záhradník!


Falk Kosačka Kubota
38,95 €

20,50 €

Detská kosačka Kubota s falošným štartérom a viečkom na dolievanie benzínu. Na sklápacej rukoväti je pohyblivá páčka bez funkcie. S touto kosačkou si vaše deti užijú zábavu na záhrade do sýtosti.


Wader Kosačka na trávu zvuková
29,12 €

25,20 €

Novinka

Záhradná kosačka pre všetkých malých záhradkárov. Kosačka prináša malým záhradníkom uspokojenie v napodobňovaní rodičov a to za autentických zvukov skutočnej kosačky.


Frabar Kosačka na trávu 29 cm
7,30 €

Plastová kosačka v peknom farebnom prevedení je ideálna hračka pre deti na záhradu v letných dňoch. Kosačka je vybavená „reguláciou rýchlosti“ na rukoväti. Vyzerá tak ako ozajstná.


BINO Lopatka na sníh
4,50 €

Nepostradatelný pomocník pro odklízení sněhu. S naší krásně barevnou lopatou s dětským motivem půjde práce snadno. Rodiče se tak mohou těšit na malé pomocníky při odklízení sněhu!


Klein BOSCH fúkač
29,59 €

25,60 €

Detský fúkač na lístie v obľúbenej licencii BOSCH vyzerá ako naozajstný. Fúkač fúka rovnako ako skutočný. Deti, ktoré rady pomáhajú na záhrade rodičom budú mať z fúkača obrovskú radosť.


Mochtoys Záhradná kosačka oranžová
9,70 €

Záhradná kosačka vo farebnom plastovom prevedení by nemala chýbať žiadnemu malému záhradníkovi. Kosačka má sklopné držadlo s mechanickými páčkami pre reguláciu „rýchlosti jazdy“.


Klein Záhradná kosačka Bosch
17,99 €

14,90 €

Záhradná kosačka pre malých záhradkárov od značky Bosch. Kosačka poteší každého malého pomocníka. Ozubené koliesko vydáva zvuk, ako ozajstná kosačka.


Rolly Toys Zahradní kolečko zelené
24,13 €

19,40 €

Záhradný fúrik v zelenej farbe pre malých záhradníkov má stabilné koliesko, kovovú misku a plastové rukoväte. Je určený na prevážanie menších bremien.


Hecht 50437 detská kosačka
11,77 €
11,60 €

Detská kosačka s plynovou pákou (pohyblivá páčka na sklápacej rukoväti) so zvukom simulujúcim kosenie trávy. Malé deti veľmi rady napodobňujú činnosť rodičov. S touto kosačkou dieťa zabavíte na dlhé hodiny.


Klein Bosch záhradný fúrik
17,90 €

15,50 €

Detský záhradný plastový fúrik Bosch pre malého záhradníka. Hračka je podobná skutočnému záhradnému náradiu BOSCH. Fúrik je určený na prevážanie menších bremien.


Little Tikes Kosačka na trávu
26,80 €

Kosačka na trávu, ktorá vyzerá ako naozajstná! Má mechanické zvuky, nie je potrebné batérií. Pri pohybe kosačky skáču vnútri pod plastovým krytom farebné koráliky.