Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Hry na profesie

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Hry na profesie na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Hry na profesie nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Hry na profesie – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Woody Kuchynský ostrov - Trendy Woody Kovové náradie v drevenom kufríku
Woody Kuchynský ostrov - Trendy

Kuchynský drevený ostrov Trendy má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky u elektrickej i mikrovlnnej rúry. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Woody Kuchynský ostrov - Wendy Woody Kovové náradie v drevenom kufríku
Woody Kuchynský ostrov - Wendy

Exkluzívne nové farebné prevedenie najobľúbenejšej drevenej kuchynky drevený ostrov Trendy. Kuchynka má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky na elektrickej i mikrovlnnej rúre. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Woody Kovové náradie v drevenom kufríku Woody Kovové náradie v drevenom kufríku
Woody Kovové náradie v drevenom kufríku

Poriadne náradie v drevenom boxe v prírodnej farbe ponúka malým kutilom 14 kusov náradia! Všetko je prakticky uložené v uzatvárateľnom kufríku a vďaka rúčke na hornej časti si môže malý kutil náradie nosiť so sebou kamkoľvek.

môžete mať DNES

Partner: MALL
DeCuevas 55534A Drevený toaletný stolík so zrkadlom a drevenou stoličkou Magic Maria 2022 DeCuevas 55534A Drevený toaletný stolík so zrkadlom a drevenou stoličkou Magic Maria 2022
DeCuevas 55534A Drevený toaletný stolík so zrkadlom a drevenou stoličkou Magic Maria 2022

DeCuevas 55534A Drevený toaletný stolík so zrkadlom a drevenou stoličkou Magic Maria 2022, z prekrásnej ružovostriebornej rozprávkovej kolekcie s vílou a žabičkou, by nemal chýbať v žiadnej dievčenskej izbičke, kde bývajú malé parádnice. Čelo, doska a nohy stolíka sú zdobené krásnymi potlačami, a všetko ešte dopĺňajú úchytky na šuplíčkach v striebornej farbe a malá zavesená strieborná žabička s nechtíkom. Bez taburetky s jemne trblietavým krajovým lemovaním s flitrami by tento set nebol tak rozprávkovo kúzelný.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Bino Kuchynka s grilom DeCuevas 55534A Drevený toaletný stolík so zrkadlom a drevenou stoličkou Magic Maria 2022
Bino Kuchynka s grilom

Detský drevený sporák s grilom poteší každého mladého kuchára. Kuchynka je vybavená príslušenstvom 13 kusov. Je navrhnutá s ohľadom na rozvoj a fantáziu detí, preto má širokú škálu možností pre hru. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Sofistar Magický vrkoč na vlasy- 3x závit ZDARMA DeCuevas 55534A Drevený toaletný stolík so zrkadlom a drevenou stoličkou Magic Maria 2022
Sofistar Magický vrkoč na vlasy- 3x závit ZDARMA

Vaša princezná bude milovať túto súpravu na zapletanie! Všetko, čo potrebujete na čarovné vrkoče, je v tejto sade. 💖Niťe môžete nahradiť akoukoľvek obyčajnou niťou, ktorú máte doma, alebo si ich kúpiť u nás.

môžete mať 29.09 - 03.10

Teddies Pokladňa digitálna plast 30cm s doplnkami na batérie so zvukom so svetlom Teddies Pokladňa digitálna plast 30cm s doplnkami na batérie so zvukom so svetlom
Teddies Pokladňa digitálna plast 30cm s doplnkami na batérie so zvukom so svetlom

Elektronická pokladňa v bielom prevedení je skvelý doplnok do každej detskej izbičky. Deti môžu premeniť svoju izbu v obchod a pomocou pokladne s pásom, mikrofónom a čítačkou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bino Detský stôl s náradím Teddies Pokladňa digitálna plast 30cm s doplnkami na batérie so zvukom so svetlom
Bino Detský stôl s náradím

Parádna drevená sada náradia je ideálna pre malých domácich kutilov! Hraj sa na opravára alebo trénuj svoju kutilskú zručnosť vďaka širokej škále náradia!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Kärcher Vysokotlakový čistič Teddies Pokladňa digitálna plast 30cm s doplnkami na batérie so zvukom so svetlom
Kärcher Vysokotlakový čistič

S vysokotlakovým čističom Smoby Kärcher K 4 je pre najmenších ľahké čistiť akýkoľvek povrch.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: VISO TRADE
Teddies Motorová píla plast 40 cm na batérie so zvukom v krabici 42x21,5x11 cm Teddies Motorová píla plast 40 cm na batérie so zvukom v krabici 42x21,5x11 cm
Teddies Motorová píla plast 40 cm na batérie so zvukom v krabici 42x21,5x11 cm

Žiadnemu malému majstrovi by nemala chýbať táto motorová píla. Naštartovaním a pridaním plynu sa roztočí reťaz. Píla vydáva realistické zvuky a svetelné efekty ako skutočná píla pri orezávaní stromov a konárov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Derrson XL drevená kuchynka s príslušenstvom biela Teddies Motorová píla plast 40 cm na batérie so zvukom v krabici 42x21,5x11 cm
Derrson XL drevená kuchynka s príslušenstvom biela

Drevená kuchynka je nepochybne najlepší darček, ktorý môžete dať vášmu dieťaťu. Deti milujú hračky, vďaka ktorým sa cítia ako dospelí, robia svoje každodenné povinnosti napodobňovaním správania. Vyrobené s dôrazom na najmenšie detaily.

môžete mať 25.09 - 26.09

Viga Drevený ponk Teddies Motorová píla plast 40 cm na batérie so zvukom v krabici 42x21,5x11 cm
Viga Drevený ponk

Tento pracovný stôl obsahuje rezací stroj, pravítko, skrutkovač, pílu, kladivo, kľúč, niekoľko skrutiek, matičiek, ozubených kolies a ďalšie kreatívne diely pre stave. Tento ponk je vhodný pre každého malého kutila, ktorý rád pomáha oteckovi napríklad v dielni. Na drevenom paneli sú aj hodiny a tabule.

môžete mať 25.09

Partner: MALL