Hape Vedcov ponk Deluxe-32%

Hape Vedcov ponk Deluxe

Hodnotenie: 4,8
128 € 87 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Tak toto je pracovný ponk pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec si bude pripadať ako v naozajstnej dielni! Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Wiky Sada náradia

Wiky Sada náradia

Hodnotenie: 5
11,90 €

Detská sada ručného náradia pre každého malého domáceho majstra. Potrebuješ niečo spravit alebo pomôcť otcovi? Tento set s náradím ti určite pomôže. Drobné náradie budeš mať navyše na jednom mieste a to v pevnom prenosnom boxe.

Teddies Motorová píla reťazová s okuliarmi
22,93 € 19,80 €

Motorová píla reťazová je náradie, ktoré by nemalo chýbať žiadnemu malému majstrovi, ktorý má na záhrade hŕbu práce. Ako ochrannú pomôcku môže použiť pribalené okuliare.

Klein Pracovný stôl Bosh

Klein Pracovný stôl Bosh

Hodnotenie: 4,3
55,40 € 39,50 €

Detský pracovný stolík v licencii Bosch. Je vybavený množstvom náradia.Pracovný ponk je nevyhnutnosťou pre každého malého kutila.

Smoby Cars 3 Batoh s autom a náradím
22,75 € 17,80 €

Krásny batoh s autíčkom Blesk McQueenom a náradím v praktickom batohu. Super sada pre každého malého nadšenca animovaného filmu Cars.

Buddy Toys BGP 3012 Kufor Deluxe dielňa
27,27 € 19,80 €

Cestovný kufrík a dielňa v jednom pre každého malého majstra. V kufríku nájdete 36 kusov nepostrádateľného príslušenstva, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu.

Smoby Black&Decker Sada náradia - opasok
12,93 € 11,80 €

Sada náradia s praktickým opaskom v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. V sade nájdete to najpotrebnejšie náradie pre malých kutilov. Nechýba skrutkovač, kliešte, pílka a ďalšie.

Teddies Sada náradia - 3 ks
28,90 € 25,70 €

Každý malý kutil ocení kvalitné náradie vo svojej dielni. Súčasťou setu je skrutkovač, brúska a píla. Náradie vydáva zvukové a svetelné efekty. Píla má navyše odnímateľnú batériu, brúska má výmenný kotúč a skrutkovač 3 druhy hlavice.

Smoby Black & Decker Aku skrutkovač/vŕtačka
15,89 € 13,80 €

Skrutkovač/vŕtačka na batérie v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Súčasťou sady sú tiež 2 skrutkovacie nástavce a 1 vrták. Vŕtačka má dokonca 2 voliteľné rýchlosti.

Lamps Veľká sada náradia
10,45 € 9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká sada náradia poteší každého malého kutila. Obsahuje veľa druhov náradia z kvalitného plastu, napríklad pílku, kliešte, kladivko, hasák, skrutkovač, kľúč, nožík a ďalšie náčinie.

Smoby Black&Decker Škrutkovač/vŕtačka
10,33 € 9,50 €

Skrutkovač/vŕtačka s mechanickou funkciou v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Súčasťou sady sú tiež 2 skrutky, 2 drievka, 1 krížový a 1 plochý skrutkovač.

Bigjigs Toys drevené hračky Kufrík s náradím
25,70 €

Tento kufrík poteší každého malého domáceho majstra, je totiž napchatý drevenými nástrojmi. Deti si hraním s nástrojmi zlepšujú zručnosť a rozvíjajú kreativitu. Každý druh náradia má v kufríku svoje miesto pre ľahšie skladovanie.

  • Odporúčaný vek od 3 rokov.
Smoby Black&Decker Motorová píla
21,07 € 17,80 €

Motorová píla na batérie v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Píla je ako ozajstná a vydáva zvuky rezania. Je to to pravé náčinie pre vášho malého drevorubača.

Lamps Sada náradia v base

Lamps Sada náradia v base

Hodnotenie: 4,8
13,80 € 12,60 €

Veľká sada náradia v base poteší každého malého kutila. Obsahuje vŕtačku, ktorá sa pri stlačení točí a vrčí. Ďalej je v náradí skrutkovač, kľúč a ďalšie doplnky.

Woody Pracovný stôl jednoduchý - nový dizajn
14,30 € 12,60 €

Drevený stôl s náradím je skvelý darček pre vášho pomocníka. Malý ponk obsahuje skrutky, kladivko, kľúč, doštičky a ostatné pomôcky, ktoré váš malý domáci majster bude určite potrebovať.

Klein Farebné svietidlo Bosch
17 €

Farebná svietidlo v licencii značky Bosch. Otáčaním sklíčka na baterke sa mení farba svetla. Baterka svieti bielo, modro, zeleno alebo červeno. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Wiky Vŕtačka 28 cm
9,72 € 6,70 €

S dokonalou napodobeninou vŕtačky si malý domáci majster užije veľa zábavy. V žiadnej výbave nesmie chýbať táto super vŕtačka, ktorá je takmer na nerozoznanie od skutočnej. Ak chce byť váš chlapec ako otecko, tak ho taká vŕtačka iste poteší.

Hape Vedcov kufrík

Hape Vedcov kufrík

Hodnotenie: 5
42,68 € 35,60 €

Vedcov kufrík pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec bude nadšený. Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Klein Vrtačka Bosch

Klein Vrtačka Bosch

Hodnotenie: 4,1
21 € 15,80 €

Verná kópia skutočnej príklepové vŕtačky Bosch. Vŕtačka napodobňuje skutočnú funkciu tým, že sa točí, vydáva zvuky a svieti. Náradie z kolekcie Bosch by mal mať doma každý malý domáci majster.

Teifoc Teifoc Tehly 100ks
12,90 €

Sada obsahuje viac ako 100 stavebných dielikov. Tehličky slúžia k rozšíreniu stavebníc Teifoc. V prípade, že chcete použiť tehličky z tejto sady na samostatnú stavbu, je potrebné dokúpiť maltu (nie je súčasťou tohto balenia).

Smoby Black&Decker Pracovná dielňa Bricolo One
61,07 € 53,40 €
+ doprava zadarmo

Pracovná dielňa v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Ponk obsahuje ohromné množstvo náradia aj príslušenstva ako sú skrutky, matičky, závesy a priehradky pre malých automechanikov. Súčasťou je tiež zverák.

Buddy Toys BGP 1031 Detská dielňa
25,90 € 15,80 €

Detská dielňa 2 v 1 má mnoho príslušenstva, ktoré možno upratať do stoličky. Ideálna na záhradu i do detskej izbičky Parádny set pre všetkých kutilov. Kufrík má praktické uško na prenášanie.

Hape Vedcov ponk stredná-35%

Hape Vedcov ponk stredná

Hodnotenie: 4,5
74,66 € 47,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Toto je pracovný ponk pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec si bude pripadať ako v naozajstnej dielni! Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Bigjigs Toys Pracovný ponk
60,50 €
+ doprava zadarmo

Drevený ponk alebo pracovný stôl je krásny hrací kútik pre malého majstra. V sade nájde kľúč a skrutkovač, kladivko, vŕtačku, pílu a nechýba ani zverák. Všetko je len v drevenom farebnom prevedení.

Bino Pracovný stôl s telefónom
24,99 € 23,70 €

Pracovný stôl pre malých remeselníkov a kutilov. Je dodávaný s bohatou výbavou vrátane náradia a s pracovným telefónom i hodinami. Praktická veľkosť do chlapčenskej izbičky.

Fisher-Price Opasok na náradie
31,06 € 24,10 €

Malý opravár či malá opravárka si užije veľa zábavy pri opravovaní vecí okolo domu s opaskom na náradie. Látkový opasok má veľa praktické priehradky na to najpotrebnejšie náradie pre malých kutilov.

Lamps Kufrík náradia s vŕtačkou
14,20 €

Veľká sada náradia poteší každého malého majstra. Obsahuje veľa druhov náradia z kvalitného plastu, napríklad vŕtačku na batérie, skrutkovač, kladivko, nôž, kľúč, hasák, skrutky a drievka.

Melissa & Doug Dřevěná konstrukční stavebnice auto
37,20 €

Tento dřevěný dvojdílný náklaďák je připraven stavět. A samotný přívěs je pohyblivé staveniště. Je naložen 22 dřevěnými součástmi. Děti mohou počítat kusy, pojmenovat je, třídit podle barev, spojovat šroub a matici, spojit jednotlivé díly s náklaďákem.

Smoby B & D Taška s náradím
19,48 € 15,80 €

Látková taška s mnohými priehradkami na náradie, s rukoväťou a s nastaviteľným ramenným popruhom. Taška obsahuje kladivo, skrutkovač, pílku, kľúč, 4 skrutky, 4 klince, 4 matice a stavebné dosky.

Smoby Borek Staviteľ pracovná dielňa-34%
90 € 59,30 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pracovný stôl s Borkom ponúka chlapcom ďalšie náradie. Chlapci môžu na ponku merať, rezať, skrutkovať. K ponku je priložený aj stavebný funkčný žeriav. Stôl zdobí výrazné logo Borka Staviteľa, vďaka ktorému si každé dieťa bude pripadať ako naozajstný staviteľ.

Smoby Cars 3 Pracovná dielňa
78,40 € 62,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Skvelá pracovná dielňa pre Bleska McQueena obsahuje všetko potrebné pre malých kutilov. Sada obsahuje opakovane montovateľné auto, náradie, čerpaciu stanicu pre doplnenie paliva.

Teddies Sada náradia 18ks plast v kufríku
20,14 € 16,60 €

Neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého malého kutila je poriadna sada náradia. Táto sada plastového náradia sa dodáva v kufríku. Náradie vyzerá ako naozajstné. V sade je 18 kusov pomôcok a doplnkov do dielne. Pre deti od 3 rokov.

Alltoys Ponk s vŕtačkou
56,67 € 38,90 €

Zábavný pracovný ponk s vŕtačkou, zverákom, náradím a spojovacím materiálom pre domácich majstrov. Vierohodná plastová kópia skutočného ponku aj pre tých najmenších. Ponk má veľmi stabilnú konštrukciu a ponúka široké možnosti využitia.

Alltoys Ponk v kufríku

Alltoys Ponk v kufríku

Hodnotenie: 3,5
46,90 € 27,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavný pracovný ponk so zverákom, náradím a spojovacím materiálom pre domácich majstrov. Vierohodná plastová kópia skutočného ponku aj pre tých najmenších. Ponk možno zložiť do skladného kufríka a ľahko presunúť.

Klein BOSCH akumulátorový šroubovák II.
12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Aku šroubovák pro malé pomocníky v dílně v licenci Bosch. Šroubovák vydává zvuky, svítí a vypadá jako opravdový. Pomoc tátovi s našroubováním nábytku, poliček, skříní, zkrátka všeho, co je potžeba do domácnosti. Nech si od něj poradit jak na to. Tátové vědí.

Marionette Kladivko s klinčekami, drevené
11,96 € 11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Každý správny kutil musí začínať už od detstva. Aby štvorček alebo koliesko na doštičke správne držali, uprostred je malá dierka pre klinček. Stačí pár úderov dreveným kladivkom a objekt drží ako „prikovaný“!

Smoby Black&Decker Quattro náradie, batérie
22,93 € 19,40 €

Sada náradia na batérie 3v1 v licencii svetovo známeho výrobcu náradia Black & Decker. Prístroj má tri vymeniteľné nástavce. V balení je obsiahnutá vŕtačka, brúska a priamočiara píla.

Wader Vozík mechanika

Wader Vozík mechanika

Hodnotenie: 4,5
22,50 €

Vozík malého opravára je vybavený množstvom dielenského náradia ako je hasák, skrutkovač alebo kliešte. Nechajte prejaviť zručnosť vášho malého kutila so značkou Wader.

Klein Baterka BOSCH na hlavu
7,50 €

Každý domáci majster si občas potrebuje posvietiť na nejakú závadu. Baterka na hlavu je pre neho skvelý doplnok. Bude mať na opravy voľné ruky. Čelovka je s licenciou známej značky výrobcu náradia Bosch.

Marionette Pracovný ponk 20 dielov, drevený
27,32 € 26,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Pracovný ponk poteší všetkých malých kutilov! Dielenský stôl obsahuje bohaté príslušenstvo, takže si malé ručičky, čo by neustále niečo montovali, rozhodne prídu na svoje. Deti môžu zatĺkať kladivkom, skrutkovať skrutkovačom, uťahovať skrutky pomocou kľúča. Pracovný ponk má špeciálne otvory, do ktorých je možné náradie odložiť. Hranie rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie detí. Všetky dieliky sú vyrobené z kvalitného tvrdého dreva.

Smoby Bob Batoh s mechanickým aku skrutkovačom
22,63 € 19,90 €

Krásny batoh praktický ruksak v licencii Bob the Builder s náradím. Super súprava s náradím pre každého malého nadšenca Boba Staviteľa. Ideálny darček pre každého malého kutila.

Hape Konštrukčný set mini
24,99 €

Sada 42 dielikov a prepojení bude každého nádejného tesára či staviteľa motivovať, aby neúnavne staval…a staval. K sade je pribalený aj konštrukčný návod. Stavanie s otvorenými možnosťami umožní deťom učiť sa metódou pokusu a omylu. Pridajte k hotovým stavbám niekoľko doplnkových rekvizít a dajte