Hape Vedcov ponk Deluxe-68%

Hape Vedcov ponk Deluxe

Hodnotenie: 4,8
128 € 40,70 €

Akcia

Tak toto je pracovný ponk pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec si bude pripadať ako v naozajstnej dielni! Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Wiky Sada náradia

Wiky Sada náradia

Hodnotenie: 4,7
12,70 €

Detská sada ručného náradia pre každého malého domáceho majstra. Potrebuješ niečo spravit alebo pomôcť otcovi? Tento set s náradím ti určite pomôže. Drobné náradie budeš mať navyše na jednom mieste a to v pevnom prenosnom boxe.

Teddies Sada náradia s opaskom + helma/prilba 10 ks
11,60 € 10,20 €

Táto sada obsahuje základné vybavenie každého správneho montéra – prilbu, kladivko, kľúč, skrutkovač a veľa ďalšieho. Skvelý darček pre malých kutilov, čo si chcú vyskúšať prácu s náradím.

Bino Pracovný stôl s telefónom
24,99 € 21,80 €

Pracovný stôl pre malých remeselníkov a kutilov. Je dodávaný s bohatou výbavou vrátane náradia a s pracovným telefónom i hodinami. Praktická veľkosť do chlapčenskej izbičky.

Smoby B&D Veľká pracovná dielňa Center
86,50 € 64 €

Veľká pracovná dielňa v známej licencii Black & Decker nadchne každého malého kutila. Pracovná doska je vyrobená v imitácii dreva. Obsahuje zverák, mechanickú vŕtačku/skrutkovač, ďalšie náradie, priehradky, závesy a ďalšie.

Smoby Black&Decker Veľká pracovná dielňa Ultimate, zvuk
98,30 € 72,70 €

Luxusná veľká pracovná dielňa Ultimate so zvukom v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Pracovná doska s imitáciou dreva. Obsahuje zabudovanú pílu so zvukom, zverák, mechanickú vŕtačku, náradie, priehradky, závesy i zabudovaný meter. Nechýba ani špeciálne miesto pre zatĺkanie klincov.

Buddy Toys BGP 3012 Kufor Deluxe dielňa
27,27 € 19,60 €

Cestovný kufrík a dielňa v jednom pre každého malého majstra. V kufríku nájdete 36 kusov nepostrádateľného príslušenstva, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu.

Lamps Motorová píla

Lamps Motorová píla

Hodnotenie: 4,2
13,70 € 10,20 €

Reťazová píla je to pravé náčinie pre malých drevorubačov. Píla je ako ozajstná. Vydáva zvuky rezania. Vyrobená z veľmi odolného plastu. Vhodná pre deti od 3 rokov.

Klein Vrtačka Bosch

Klein Vrtačka Bosch

Hodnotenie: 3,9
21 € 14,50 €

Verná kópia skutočnej príklepové vŕtačky Bosch. Vŕtačka napodobňuje skutočnú funkciu tým, že sa točí, vydáva zvuky a svieti. Náradie z kolekcie Bosch by mal mať doma každý malý domáci majster.

Woody Kovové náradie v drevenom kufríku-20%
29,59 € 23,50 €

Akcia

Poriadne náradie v drevenom boxe v prírodnej farbe ponúka malým kutilom 14 kusov náradia! Všetko je prakticky uložené v uzatvárateľnom kufríku a vďaka rúčke na hornej časti si môže malý kutil náradie nosiť so sebou kamkoľvek.

Alltoys 226HMS Náradie s vŕtačkou - sada
26,50 € 25,40 €

Novinka

Sada náradia s vŕtačkou je ideálny doplnok pre každého malého kutila. Sada je v praktickom kufríku pre ľahké upratovanie a prenášanie. Sada okrem vŕtačky, kľúčov a pílky obsahuje množstvo doplnkov, ktoré sa budú hodiť v každej dielni.

Bino Prepravka s náradím
18 € 12,70 €

Parádna drevená sada náradia ideálna pre malých domácich kutilov! Hraj sa na opravára alebo pomocou skrutiek, matičiek, kľúčov a kladiva postav jednu zo 4 možností – prepravku na náradie, hasičské auto, psa či robota! Práca s pracovným náradím je dobrým pomocníkom pri precvičovaní jemnej motoriky a citu v rukách.

Klein Pracovný stôl Bosch-22%
76 € 58,80 €

Akcia

Pracovný stôl s náradím s licenciou značky Bosch je určený pre najmenších kutilov. Pracovný stôl obsahuje rad príslušenstva ako je kľúč, skrutkovač, kliešte, pílku, kladivko, zverák, skrutky a ďalšie. Pracovný stôl obsahuje celkovo 43 ks doplnkov.

Smoby Bořek Sada vesta s tričkom a helma
26,50 € 14,50 €

Detský pracovný odev inšpirovaný seriálom Bob staviteľ je perfektný doplnok pre malých kutilov. V balení nájdete všetko potrebné pre malých kutilov ako bezpečnostná žltá prilba, farebná košeľa s modrou vestou, francúzsky kľúč, mobil a menovka. Pracovný odev s Bořkom staviteľom urobí každú hru jedinečnou a výborne sa hodí napríklad na karneval.

Alltoys 1802AHMS Náradie s vŕtačkou
15,50 € 13,10 €

Novinka

Sada náradia s vŕtačkou v bedničke s uchom je ideálny doplnok pre každého malého kutila. Sada je v praktickom kufríku pre ľahké upratovanie a prenášanie. Sada okrem vŕtačky, kľúčov, pílky a kladiva obsahuje množstvo doplnkov, ktoré sa budú hodiť v každej dielni.

Teddies Náradie drevo 25 ks v drevenom kufríku-31%
34,50 € 23,50 €

Akcia

Teddies Drevené náradie v kufríku 25 ks. Sada dreveného náradia pre malých kutilov v kufríku. Náradie, ktoré formou hry rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie.

Smoby B&D Sada nářadí - opasek
14,30 € 13,10 €

Novinka

Opasek na nářadí s nastavitelným popruhem v licenci Black & Decker. Součástí je 14 kusů příslušenství: pila, šroubovák, kladivo, kombinovaný klíč, metr, 3 šrouby, 3 ploché spojky a 3 matice.

Smoby Black&Decker Škrutkovač/vŕtačka
10,80 € 9,40 €

Skrutkovač/vŕtačka s mechanickou funkciou v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Súčasťou sady sú tiež 2 skrutky, 2 drievka, 1 krížový a 1 plochý skrutkovač.

Klein Švajčiarsky nôž Victorinox
7,37 € 6,90 €

Švajčiarsky nôž Victorinox v plastovom prevedení pre deti. Snáď každý otecko túto značku nožov pozná a nejeden ho tiež vlastní. Teraz môže mať tento známy nôž aj váš malý kutil alebo cestovateľ.

Hape Velký dřevěný ponk s nářadím
73,50 €

Tak toto je pracovní stůl pro opravdové profesionály! Regály a úložné prostory udržují veškeré nářadí v dosahu dětí. Hračka obsahuje nářadí, spojovací materiál, zádový díl pro ukotvení šroubků, celkem 35 dílků.

Smoby Black & Decker Aku skrutkovač/vŕtačka
19,90 € 15,60 €

Skrutkovač/vŕtačka na batérie v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Súčasťou sady sú tiež 2 skrutkovacie nástavce a 1 vrták. Vŕtačka má dokonca 2 voliteľné rýchlosti.

Teddies Stôl/Ponk s náradím drevo 38ks
57,46 € 39,60 €

Drevený pracovný ponk pre malých remeselníkov a kutilov. Je dodávaný s bohatou výbavou vrátane náradia a s pracovným telefónom i hodinami. Praktická veľkosť do chlapčenskej izbičky. Balík obsahuje 38 dielov.

Smoby Black&Decker Motorová píla
21,80 € 17,10 €

Motorová píla na batérie v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Píla je ako ozajstná a vydáva zvuky rezania. Je to to pravé náčinie pre vášho malého drevorubača.

Teddies Sada náradia 18ks plast v kufríku
20,14 € 16,30 €

Neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého malého kutila je poriadna sada náradia. Táto sada plastového náradia sa dodáva v kufríku. Náradie vyzerá ako naozajstné. V sade je 18 kusov pomôcok a doplnkov do dielne. Pre deti od 3 rokov.

Lamps Kufrík náradia s vŕtačkou
13,97 € 11,20 €

Veľká sada náradia poteší každého malého majstra. Obsahuje veľa druhov náradia z kvalitného plastu, napríklad vŕtačku na batérie, skrutkovač, kladivko, nôž, kľúč, hasák, skrutky a drievka.

Klein Farebné svietidlo Bosch
16,99 € 16,30 €

Farebná svietidlo v licencii značky Bosch. Otáčaním sklíčka na baterke sa mení farba svetla. Baterka svieti bielo, modro, zeleno alebo červeno. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Hape Vedcov kufrík

Hape Vedcov kufrík

Hodnotenie: 5
42,68 € 24,40 €

Vedcov kufrík pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec bude nadšený. Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Teddies Aku vŕtačka so zvukom a svetlom
12,19 € 12 €

Aku vŕtačka je najuniverzálnejšie náradie, ktoré má doma každý správny domáci majster. Možno s ňou opraviť veľa drobných závad. Ak chce byť váš chlapec ako otecko, tak ho taká vŕtačka iste poteší.

Woody Montážny autobus s náradím
25,52 € 21,40 €

Drevený montážny autobus s náradím pre malých kutilov. Malých opravárov čaká napríklad pripevňovanie skrutiek pomocou skrutkovača a matiek alebo zatĺkanie kolíkov kladivkom. Box je vždy pripravený na nekončiacu zábavu.

Lamps Sada náradia
15 € 14,50 €

Novinka

Veľká sada náradia s vŕtačkou na batérie. Malí šikovníci nájdu v tejto veľkej sade náradia všetko, čo k svojmu hobby potrebujú. Malí šikovníci nájdu v tejto veľkej sade náradia všetko, čo k svojmu hobby potrebujú.

Woody Pracovná brašna

Woody Pracovná brašna

Hodnotenie: 4,7
16,78 € 12 €

Žiadny malý opravár nemôže byť bez pracovného náčinia. Skrutky, matičky, kladivo a veľa ďalšieho. Všetko je uložené v praktickej pracovnej taške.

Klein Reťazová píla

Klein Reťazová píla

Hodnotenie: 4,6
27,30 €

Reťazová píla značky Bosch s charakteristickými zvukmi a svetelnou signalizáciou sa bude hodiť všetkým malým kutilom. Keď bude potreba pomôcť oteckovi pri rezaní vezmú si svoju pílu s pohyblivou reťazou.

Hape Montážní box s nářadím
14,50 €

Sada nářadí – malí stavitelé a opraváři v ní naleznou vše potřebné! Šrouby, matičky, kladivo a spousta dalšího. Vše je uloženo v praktické bedýnce.

DETOA Stôl s náradím

DETOA Stôl s náradím

Hodnotenie: 5
18,80 € 14,50 €

Sada dreveného náradia, ktorá formou hry rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie. Stôl s náradím obsahuje skrutkovač, kladivko, kľúč a skrutky. V stole sú špeciálne otvory, do ktorých je možné náradie odložiť.

Smoby B & D Taška s náradím
19,90 € 15,60 €

Látková taška s mnohými priehradkami na náradie, s rukoväťou a s nastaviteľným ramenným popruhom. Taška obsahuje kladivo, skrutkovač, pílku, kľúč, 4 skrutky, 4 klince, 4 matice a stavebné dosky.

Lamps Veľká sada náradia
10,50 €

Veľká sada náradia poteší každého malého kutila. Obsahuje veľa druhov náradia z kvalitného plastu, napríklad pílku, kliešte, kladivko, hasák, skrutkovač, kľúč, nožík a ďalšie náčinie.

Klein Pracovný stôl Bosh

Klein Pracovný stôl Bosh

Hodnotenie: 3,9
58,80 € 45,50 €

Detský pracovný stolík v licencii Bosch. Je vybavený množstvom náradia.Pracovný ponk je nevyhnutnosťou pre každého malého kutila.

Klein Bosch set

Klein Bosch set

Hodnotenie: 4,2
14,50 €

Všetko potrebné pre malého pracanta od Klein – teraz už sa malému kutilovi pri práci naozaj nič nestane!

Hape Vedcov ponk stredná

Hape Vedcov ponk stredná

Hodnotenie: 4,8
74,66 € 57,80 €

Toto je pracovný ponk pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec si bude pripadať ako v naozajstnej dielni! Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Smoby Cars 3 Pracovná dielňa
78,40 € 60,40 €

Skvelá pracovná dielňa pre Bleska McQueena obsahuje všetko potrebné pre malých kutilov. Sada obsahuje opakovane montovateľné auto, náradie, čerpaciu stanicu pre doplnenie paliva.

Teddies Sada nářadí plast + vrtačka
11 € 8,30 €

Novinka

Sada obsahuje všechny druhy nářadí potřebné pro všechny malé kutily. Ideální hračka pro všechny malé chlapce, kteří chtějí pomáhat tátovi v dílně.

Smoby Black&Decker Pracovná dielňa Bricolo One
66,90 € 53,10 €

Pracovná dielňa v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Ponk obsahuje ohromné množstvo náradia aj príslušenstva ako sú skrutky, matičky, závesy a priehradky pre malých automechanikov. Súčasťou je tiež zverák.

Bigjigs Toys Pracovný ponk
63,49 € 55,60 €

Drevený ponk alebo pracovný stôl je krásny hrací kútik pre malého majstra. V sade nájde kľúč a skrutkovač, kladivko, vŕtačku, pílu a nechýba ani zverák. Všetko je len v drevenom farebnom prevedení.

Wiky Vŕtačka 28 cm

Wiky Vŕtačka 28 cm

Hodnotenie: 5
9,72 € 6,90 €

S dokonalou napodobeninou vŕtačky si malý domáci majster užije veľa zábavy. V žiadnej výbave nesmie chýbať táto super vŕtačka, ktorá je takmer na nerozoznanie od skutočnej. Ak chce byť váš chlapec ako otecko, tak ho taká vŕtačka iste poteší.

Bigjigs Toys drevené hračky Kufrík s náradím
32,40 €

Tento kufrík poteší každého malého domáceho majstra, je totiž napchatý drevenými nástrojmi. Deti si hraním s nástrojmi zlepšujú zručnosť a rozvíjajú kreativitu. Každý druh náradia má v kufríku svoje miesto pre ľahšie skladovanie.

  • Odporúčaný vek od 3 rokov.
Melissa & Doug Dřevěná konstrukční stavebnice auto
36,30 € 24,70 €

Tento drevený dvojdielny nákladiak je pripravený stavať. A samotný príves je pohyblivé staveniska. Je naložený 22 drevenými súčasťami. Deti môžu počítať kusy, pomenovať ich, triediť podľa farieb, spájať skrutku a maticu, spojiť jednotlivé diely s nákladiakom.

Fisher-Price Opasok na náradie
31,06 € 23,30 €

Malý opravár či malá opravárka si užije veľa zábavy pri opravovaní vecí okolo domu s opaskom na náradie. Látkový opasok má veľa praktické priehradky na to najpotrebnejšie náradie pre malých kutilov.