Smoby Cars 3 Pracovná dielňa Bricolo Center
87,94 €

69 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Skvelá pracovná dielňa pre Bleska McQueena obsahuje všetko potrebné pre malých kutilov. Sada obsahuje opakovane montovateľné auto, veľa náradia a dielenského príslušenstva. Naviac je ponk obohatený o dráhu so skokom.


Teddies Náradie drevo 25 ks v drevenom kufríku
22,02 €

Akcia

Teddies Drevené náradie v kufríku 25 ks. Sada dreveného náradia pre malých kutilov v kufríku. Náradie, ktoré formou hry rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie.


Smoby Cars 3 Sada náradia s autom - opasok-27%
18,19 €

13,12 €

Akcia

Parádna sada náradia v licencii Cars 3 na praktickom opasku s vreckom na zips. Ideálna voľba pre malých kutilov a milovníkov animovaného filmu Cars.


Smoby Black&Decker Pracovná dielňa Bricolo One
61,07 €

52,90 €
+ doprava zadarmo

Pracovná dielňa v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Ponk obsahuje ohromné množstvo náradia aj príslušenstva ako sú skrutky, matičky, závesy a priehradky pre malých automechanikov. Súčasťou je tiež zverák.


BINO Pracovný stôl s telefónom
25,70 €

Pracovný stôl pre malých remeselníkov a kutilov. Je dodávaný s bohatou výbavou vrátane náradia a s pracovným telefónom i hodinami. Praktická veľkosť do chlapčenskej izbičky.


Smoby B&D Veľká pracovná dielňa Center
74 €

66,10 €
+ doprava zadarmo

Veľká pracovná dielňa v známej licencii Black & Decker nadchne každého malého kutila. Pracovná doska je vyrobená v imitácii dreva. Obsahuje zverák, mechanickú vŕtačku/skrutkovač, ďalšie náradie, priehradky, závesy a ďalšie.


Bigjigs Toys Pracovný ponk
54 €
+ doprava zadarmo

Drevený ponk alebo pracovný stôl je krásny hrací kútik pre malého majstra. V sade nájde kľúč a skrutkovač, kladivko, vŕtačku, pílu a nechýba ani zverák. Všetko je len v drevenom farebnom prevedení.


Smoby Black&Decker Sada náradia - opasok
12,93 €
12 €

Sada náradia s praktickým opaskom v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. V sade nájdete to najpotrebnejšie náradie pre malých kutilov. Nechýba skrutkovač, kliešte, pílka a ďalšie.


Klein Farebné svietidlo Bosch
17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebná svietidlo v licencii značky Bosch. Otáčaním sklíčka na baterke sa mení farba svetla. Baterka svieti bielo, modro, zeleno alebo červeno. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Smoby Black&Decker Škrutkovač/vŕtačka
11,90 €

Skrutkovač/vŕtačka s mechanickou funkciou v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Súčasťou sady sú tiež 2 skrutky, 2 drievka, 1 krížový a 1 plochý skrutkovač.


Smoby Black&Decker Veľká pracovná dielňa Ultimate, zvuk
92,56 €

77,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná veľká pracovná dielňa Ultimate so zvukom v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Pracovná doska s imitáciou dreva. Obsahuje zabudovanú pílu so zvukom, zverák, mechanickú vŕtačku, náradie, priehradky, závesy i zabudovaný meter. Nechýba ani špeciálne miesto pre zatĺkanie klincov.


Smoby Black & Decker Aku skrutkovač/vŕtačka
15,89 €

12,90 €

Skrutkovač/vŕtačka na batérie v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Súčasťou sady sú tiež 2 skrutkovacie nástavce a 1 vrták. Vŕtačka má dokonca 2 voliteľné rýchlosti.


DETOA Stôl s náradím

DETOA Stôl s náradím

Hodnotenie: 5
16,40 €

12,40 €

Sada dreveného náradia, ktorá formou hry rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie. Stôl s náradím obsahuje skrutkovač, kladivko, kľúč a skrutky. V stole sú špeciálne otvory, do ktorých je možné náradie odložiť.


Bigjigs Toys drevené hračky Kufrík s náradím
27,70 €

Tento kufrík poteší každého malého domáceho majstra, je totiž napchatý drevenými nástrojmi. Deti si hraním s nástrojmi zlepšujú zručnosť a rozvíjajú kreativitu. Každý druh náradia má v kufríku svoje miesto pre ľahšie skladovanie.

  • Odporúčaný vek od 3 rokov.

Smoby Black&Decker Quattro náradie, batérie
22,93 €

19,30 €

Sada náradia na batérie 3v1 v licencii svetovo známeho výrobcu náradia Black & Decker. Prístroj má tri vymeniteľné nástavce. V balení je obsiahnutá vŕtačka, brúska a priamočiara píla.


Woody Montážny autobus s náradím
25,52 €

21,30 €

Drevený montážny autobus s náradím pre malých kutilov. Malých opravárov čaká napríklad pripevňovanie skrutiek pomocou skrutkovača a matiek alebo zatĺkanie kolíkov kladivkom. Box je vždy pripravený na nekončiacu zábavu.


Klein Vrtačka Bosch

Klein Vrtačka Bosch

Hodnotenie: 5
21 €

16,30 €

Verná kópia skutočnej príklepové vŕtačky Bosch. Vŕtačka napodobňuje skutočnú funkciu tým, že sa točí, vydáva zvuky a svieti. Náradie z kolekcie Bosch by mal mať doma každý malý domáci majster.


Woody Pracovný stôl jednoduchý - nový dizajn
14,30 €

12,30 €

Drevený stôl s náradím je skvelý darček pre vášho pomocníka. Malý ponk obsahuje skrutky, kladivko, kľúč, doštičky a ostatné pomôcky, ktoré váš malý domáci majster bude určite potrebovať.


Klein BOSCH aku vrtačka
18,99 €
18,40 €

Aku vrtačka pro malé pomocníky v licenci Bosch. Vrtačka vydává zvuky, svítí a vypadá jako opravdová. Pomoc tátovi s vyvrtáním děr na potřeby do domácnosti. Nech si od něj poradit jak na to. Tátové vědí.


Teddies Sada náradia 18ks plast v kufríku
20,50 €

Neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého malého kutila je poriadna sada náradia. Táto sada plastového náradia sa dodáva v kufríku. Náradie vyzerá ako naozajstné. V sade je 18 kusov pomôcok a doplnkov do dielne. Pre deti od 3 rokov.


Woody Náradie v drevenom boxe
25,52 €

21,30 €

Náradie v drevenom boxe v prírodnej farbe ponúka malým majstrom 25 kusov náradia! Všetko je prakticky uložené v uzatvárateľnom boxe a vďaka madlu na hornej časti si môže malý majster náradie nosiť so sebou kamkoľvek.


Buddy Toys BGP 3012 Kufor Deluxe dielňa
27,27 €

17,40 €

Cestovný kufrík a dielňa v jednom pre každého malého majstra. V kufríku nájdete 36 kusov nepostrádateľného príslušenstva, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu.


Klein Bosch set

Klein Bosch set

Hodnotenie: 4
15,10 €

Všetko potrebné pre malého pracanta od Klein – teraz už sa malému kutilovi pri práci naozaj nič nestane!


Alltoys Ponk v kufríku-38%
46,90 €

28,98 €

Akcia

Zábavný pracovný ponk so zverákom, náradím a spojovacím materiálom pre domácich majstrov. Vierohodná plastová kópia skutočného ponku aj pre tých najmenších. Ponk možno zložiť do skladného kufríka a ľahko presunúť.


Marionette Kladivko s klinčekami, drevené
11,96 €

7,70 €

Každý správny kutil musí začínať už od detstva. Aby štvorček alebo koliesko na doštičke správne držali, uprostred je malá dierka pre klinček. Stačí pár úderov dreveným kladivkom a objekt drží ako „prikovaný“!


Marionette Pracovný ponk 20 dielov, drevený
27,32 €

22,20 €

Pracovný ponk poteší všetkých malých kutilov! Dielenský stôl obsahuje bohaté príslušenstvo, takže si malé ručičky, čo by neustále niečo montovali, rozhodne prídu na svoje. Deti môžu zatĺkať kladivkom, skrutkovať skrutkovačom, uťahovať skrutky pomocou kľúča. Pracovný ponk má špeciálne otvory, do ktorých je možné náradie odložiť. Hranie rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie detí. Všetky dieliky sú vyrobené z kvalitného tvrdého dreva.


Smoby Cars 3 Batoh s autom a náradím
22,75 €

19,30 €

Krásny batoh s autíčkom Blesk McQueenom a náradím v praktickom batohu. Super sada pre každého malého nadšenca animovaného filmu Cars.


Teddies Sada náradia s opaskom + helma/prilba 10 ks
11,60 €

9,70 €

Táto sada obsahuje základné vybavenie každého správneho montéra – prilbu, kladivko, kľúč, skrutkovač a veľa ďalšieho. Skvelý darček pre malých kutilov, čo si chcú vyskúšať prácu s náradím.


Alltoys Náradie pre malých domácich majstrov
11,71 €

8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Malí šikovníci nájdu v tejto veľkej sade náradia všetko, čo k svojmu hobby potrebujú. Sada obsahuje veľa druhov náradie z kvalitného plastu, napríklad vŕtačku, pílku, kladivko, hasák a ďalšie náčinie.


Alltoys Náradie veľká sada s vŕtačkou
13,66 €

9,80 €

Malí šikovníci nájdu v tejto veľkej sade náradia všetko, čo k svojmu hobby potrebujú. Sada obsahuje veľa druhov náradia z kvalitného plastu, napríklad vŕtačku, pílku, kladivko, hasák a ďalšie náčinie.


Alltoys Ponk s vŕtačkou
56,67 €

38,80 €

Zábavný pracovný ponk s vŕtačkou, zverákom, náradím a spojovacím materiálom pre domácich majstrov. Vierohodná plastová kópia skutočného ponku aj pre tých najmenších. Ponk má veľmi stabilnú konštrukciu a ponúka široké možnosti využitia.


Alltoys Pracovní ponk s nářadím Smart
47,14 €

26,10 €

Zábavný pracovní ponk se svěrákem, nářadím a spojovacím materiálem pro kutily. Věrohodná plastová kopie skutečného ponku i pro ty nejmenší. Ponk lze složit do skladného kufříku a snadno přesunout.


Buddy Toys BGP 1031 Detská dielňa
25,90 €

13,60 €

Detská dielňa 2 v 1 má mnoho príslušenstva, ktoré možno upratať do stoličky. Ideálna na záhradu i do detskej izbičky Parádny set pre všetkých kutilov. Kufrík má praktické uško na prenášanie.


Buddy Toys Kufrík dielňa
11,55 €

9,30 €

Kufrík – dielňa nesmie chýbať žiadnemu správnemu majstrovi. Má praktické uško na prenášanie a je vyrobená z kvalitného a veľmi odolného plastu. V kufríku nájdete 31 kusov príslušenstva. Vhodné pre deti od 3 rokov.


FARO Vozík s náradím Šmolkovia
23,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický vozíček vo farbách Šmolkov s náradím. Tak Superpátrači ide sa na vec. Poďme opraviť mamičke všetko čo má rozbité. Set obsahuje opravárske náčinie ako je kladivko, skrutkovač a doplnky.


Hape Velký dřevěný ponk s nářadím
87,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tak toto je pracovní stůl pro opravdové profesionály! Regály a úložné prostory udržují veškeré nářadí v dosahu dětí. Hračka obsahuje nářadí, spojovací materiál, zádový díl pro ukotvení šroubků, celkem 35 dílků.


Klein BOSCH akumulátorový šroubovák II.
12,40 €

Aku šroubovák pro malé pomocníky v dílně v licenci Bosch. Šroubovák vydává zvuky, svítí a vypadá jako opravdový. Pomoc tátovi s našroubováním nábytku, poliček, skříní, zkrátka všeho, co je potžeba do domácnosti. Nech si od něj poradit jak na to. Tátové vědí.


Klein BOSCH batôžtek s náradím
19,92 €
19,10 €

Detský batôžtek v licencii Bosch, ktorý je plný praktického náradia pre správneho malého domáceho majstra. Batôžtek má veľkú kapsu na zips a dve väčšie postranné a pár malých predných vreciek na uloženie potrebných pracovných pomôcok.


Klein Bosch pracovný stôl junior-34%
47,13 €

30,92 €

Akcia

Detský pracovný stolík v licencii Bosch. Stôl je po zostavení vysoký 71 cm. Je vybavený množstvom náradia, ako napríklad bezpečnostná prilba, kladivko, kliešte, pílka, skrutkovač, atď … Pracovný ponk je nevyhnutnosťou pre každého malého kutila.


Klein Švajčiarsky nôž Victorinox
7,37 €
7 €

Švajčiarsky nôž Victorinox v plastovom prevedení pre deti. Snáď každý otecko túto značku nožov pozná a nejeden ho tiež vlastní. Teraz môže mať tento známy nôž aj váš malý kutil alebo cestovateľ.


BINO Prepravka s náradím
13,60 €

Parádna drevená sada náradia ideálna pre malých domácich kutilov! Hraj sa na opravára alebo pomocou skrutiek, matičiek, kľúčov a kladiva postav jednu zo 4 možností – prepravku na náradie, hasičské auto, psa či robota! Práca s pracovným náradím je dobrým pomocníkom pri precvičovaní jemnej motoriky a citu v rukách.


Pilsan Sada náradia 25 ks
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada náradia pre malých kutilov. Obsahuje rôzne náradie, ktoré bude váš malý šikula potrebovať k bežným opravám doma aj vonku. Súčasťou je pílka, skrutkovač, vŕtačka, maticový kľúč, hasák a ďalšie.


Polesie Mammoet Mini auto žeriav + sada náradia
25,62 €

22,10 €

Novinka

Sada náradia Mammoet v nádhernom kufríku je pre všetkých malých kutilov aj spolu s malým autožeriavom. Kreatívna sada pre malých montérov obsahuje robustné nástroje ako sú kladivo, skrutkovač, kľúče a mnoho ďalšieho.


Smoby B & D Taška s náradím
19,40 €

Látková taška s mnohými priehradkami na náradie, s rukoväťou a s nastaviteľným ramenným popruhom. Taška obsahuje kladivo, skrutkovač, pílku, kľúč, 4 skrutky, 4 klince, 4 matice a stavebné dosky.


Smoby Bob Staviteľ náradie v kufríku
13,92 €

12,40 €

Súprava náradia s doplnkami v praktickom kufríku. Vďaka tejto súprave sa aj Váš malý kutil môže cítiť ako Bob Staviteľ. Súčasťou súpravy je píla, kľúč, skrutkovač, dosky s otvormi a skrutky. Všetko je uložené v praktickom kufríku s licenciou Bob Staviteľ.