Smoby Black&Decker Veľká pracovná dielňa Ultimate, zvuk
92,56 €

77 €
+ doprava zadarmo

Luxusná veľká pracovná dielňa Ultimate so zvukom v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Pracovná doska s imitáciou dreva. Obsahuje zabudovanú pílu so zvukom, zverák, mechanickú vŕtačku, náradie, priehradky, závesy i zabudovaný meter. Nechýba ani špeciálne miesto pre zatĺkanie klincov.


Buddy Toys BGP 3012 Kufor Deluxe dielňa
27,27 €

17,30 €

Cestovný kufrík a dielňa v jednom pre každého malého majstra. V kufríku nájdete 36 kusov nepostrádateľného príslušenstva, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu.


DETOA Stôl s náradím

DETOA Stôl s náradím

Hodnotenie: 5
16,40 €

12,30 €

Sada dreveného náradia, ktorá formou hry rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie. Stôl s náradím obsahuje skrutkovač, kladivko, kľúč a skrutky. V stole sú špeciálne otvory, do ktorých je možné náradie odložiť.


Smoby Bob Motorová píla
23,41 €

18,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Motorová píla na batérie v licencii Bob the Builder pre malého drevorubača. Pri stlačení tlačidla sa reťaz pohybuje ako u naozajstnej píly. Všetko je sprevádzané zvukovým efektom.


Smoby Black&Decker Sada náradia - opasok
12,93 €

11,50 €

Sada náradia s praktickým opaskom v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. V sade nájdete to najpotrebnejšie náradie pre malých kutilov. Nechýba skrutkovač, kliešte, pílka a ďalšie.


Woody Montážny autobus s náradím
25,52 €

21,20 €

Drevený montážny autobus s náradím pre malých kutilov. Malých opravárov čaká napríklad pripevňovanie skrutiek pomocou skrutkovača a matiek alebo zatĺkanie kolíkov kladivkom. Box je vždy pripravený na nekončiacu zábavu.


Hape Montážní box s nářadím
15,40 €

Sada nářadí – malí stavitelé a opraváři v ní naleznou vše potřebné! Šrouby, matičky, kladivo a spousta dalšího. Vše je uloženo v praktické bedýnce.


Woody Pracovná brašna

Woody Pracovná brašna

Hodnotenie: 4
16,78 €

13,80 €

Žiadny malý opravár nemôže byť bez pracovného náčinia. Skrutky, matičky, kladivo a veľa ďalšieho. Všetko je uložené v praktickej pracovnej taške.


Woody Pracovný stôl jednoduchý - nový dizajn
14,30 €

12,30 €

Drevený stôl s náradím je skvelý darček pre vášho pomocníka. Malý ponk obsahuje skrutky, kladivko, kľúč, doštičky a ostatné pomôcky, ktoré váš malý domáci majster bude určite potrebovať.


Smoby Black&Decker Škrutkovač/vŕtačka
11,80 €

Skrutkovač/vŕtačka s mechanickou funkciou v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Súčasťou sady sú tiež 2 skrutky, 2 drievka, 1 krížový a 1 plochý skrutkovač.


Klein BOSCH akumulátorový šroubovák II.
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Aku šroubovák pro malé pomocníky v dílně v licenci Bosch. Šroubovák vydává zvuky, svítí a vypadá jako opravdový. Pomoc tátovi s našroubováním nábytku, poliček, skříní, zkrátka všeho, co je potžeba do domácnosti. Nech si od něj poradit jak na to. Tátové vědí.


Teddies Aku vŕtačka so zvukom a svetlom
13 €

Aku vŕtačka je najuniverzálnejšie náradie, ktoré má doma každý správny domáci majster. Možno s ňou opraviť veľa drobných závad. Ak chce byť váš chlapec ako otecko, tak ho taká vŕtačka iste poteší.


Teddies Sada náradia s opaskom + helma/prilba 10 ks
11,60 €

9,60 €

Táto sada obsahuje základné vybavenie každého správneho montéra – prilbu, kladivko, kľúč, skrutkovač a veľa ďalšieho. Skvelý darček pre malých kutilov, čo si chcú vyskúšať prácu s náradím.


Teddies Náradie plast 12ks v plastovom kufríku
14,68 €

10,80 €

Plastové náradie v kufríku pre malého domáceho majstra. Sada obsahuje 12 dielov plastového náradia uloženého v praktickom prenosnom kufríku. Náradie, ktoré formou hry rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie detí.


Smoby B&D Veľká pracovná dielňa Center
74 €

65,60 €
+ doprava zadarmo

Veľká pracovná dielňa v známej licencii Black & Decker nadchne každého malého kutila. Pracovná doska je vyrobená v imitácii dreva. Obsahuje zverák, mechanickú vŕtačku/skrutkovač, ďalšie náradie, priehradky, závesy a ďalšie.


Smoby Black&Decker Pracovná dielňa Bricolo One
61,07 €

52,50 €
+ doprava zadarmo

Pracovná dielňa v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Ponk obsahuje ohromné množstvo náradia aj príslušenstva ako sú skrutky, matičky, závesy a priehradky pre malých automechanikov. Súčasťou je tiež zverák.


Smoby Cars 3 Pracovná dielňa Bricolo Center
87,94 €

68,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Skvelá pracovná dielňa pre Bleska McQueena obsahuje všetko potrebné pre malých kutilov. Sada obsahuje opakovane montovateľné auto, veľa náradia a dielenského príslušenstva. Naviac je ponk obohatený o dráhu so skokom.


Klein Vrtačka Bosch

Klein Vrtačka Bosch

Hodnotenie: 5
21 €

16,20 €

Verná kópia skutočnej príklepové vŕtačky Bosch. Vŕtačka napodobňuje skutočnú funkciu tým, že sa točí, vydáva zvuky a svieti. Náradie z kolekcie Bosch by mal mať doma každý malý domáci majster.


Klein Bosch pracovný stôl junior
47,13 €

38,50 €

Detský pracovný stolík v licencii Bosch. Stôl je po zostavení vysoký 71 cm. Je vybavený množstvom náradia, ako napríklad bezpečnostná prilba, kladivko, kliešte, pílka, skrutkovač, atď … Pracovný ponk je nevyhnutnosťou pre každého malého kutila.


Smoby Borek Staviteľ pracovná dielňa
67,40 €
+ doprava zadarmo

Pracovný stôl s Borkom ponúka chlapcom ďalšie náradie. Chlapci môžu na ponku merať, rezať, skrutkovať. K ponku je priložený aj stavebný funkčný žeriav. Stôl zdobí výrazné logo Borka Staviteľa, vďaka ktorému si každé dieťa bude pripadať ako naozajstný staviteľ.


Smoby Cars 3 Sada náradia s autom - opasok
18,19 €

15 €

Parádna sada náradia v licencii Cars 3 na praktickom opasku s vreckom na zips. Ideálna voľba pre malých kutilov a milovníkov animovaného filmu Cars.


Bigjigs Toys Pracovný ponk
53,60 €
+ doprava zadarmo

Drevený ponk alebo pracovný stôl je krásny hrací kútik pre malého majstra. V sade nájde kľúč a skrutkovač, kladivko, vŕtačku, pílu a nechýba ani zverák. Všetko je len v drevenom farebnom prevedení.


BINO Pracovný stôl s telefónom
25,60 €

Pracovný stôl pre malých remeselníkov a kutilov. Je dodávaný s bohatou výbavou vrátane náradia a s pracovným telefónom i hodinami. Praktická veľkosť do chlapčenskej izbičky.


Bigjigs Toys drevené hračky Kufrík s náradím
27,40 €

Tento kufrík poteší každého malého domáceho majstra, je totiž napchatý drevenými nástrojmi. Deti si hraním s nástrojmi zlepšujú zručnosť a rozvíjajú kreativitu. Každý druh náradia má v kufríku svoje miesto pre ľahšie skladovanie.

  • Odporúčaný vek od 3 rokov.

Marionette Pracovný ponk 20 dielov, drevený
27,32 €

22 €

Posledný kus za túto cenu!

Pracovný ponk poteší všetkých malých kutilov! Dielenský stôl obsahuje bohaté príslušenstvo, takže si malé ručičky, čo by neustále niečo montovali, rozhodne prídu na svoje. Deti môžu zatĺkať kladivkom, skrutkovať skrutkovačom, uťahovať skrutky pomocou kľúča. Pracovný ponk má špeciálne otvory, do ktorých je možné náradie odložiť. Hranie rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie detí. Všetky dieliky sú vyrobené z kvalitného tvrdého dreva.


Alltoys Pracovní ponk s nářadím Smart
47,14 €

25,90 €

Zábavný pracovní ponk se svěrákem, nářadím a spojovacím materiálem pro kutily. Věrohodná plastová kopie skutečného ponku i pro ty nejmenší. Ponk lze složit do skladného kufříku a snadno přesunout.


Klein BOSCH batôžtek s náradím
19,92 €
18,90 €

Detský batôžtek v licencii Bosch, ktorý je plný praktického náradia pre správneho malého domáceho majstra. Batôžtek má veľkú kapsu na zips a dve väčšie postranné a pár malých predných vreciek na uloženie potrebných pracovných pomôcok.


Klein Náradie set Bosch

Klein Náradie set Bosch

Hodnotenie: 5
13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Pracovný set s náradím BOSCH pre všetkych malých majstrov. Set obsahuje kladivko, pílku, kľúč, kliešte a veľa ďalšieho náradia, ktoré je nepostrádateľné pre malého opravára.


Smoby Opasok s pracovným náradím Bob Staviteľ
31 €

21,20 €

Súprava náradia s praktickým opaskom v licencii Bob the Builder pre malých kutilov. V súprave nájdete to najpotrebnejšie náradie. Chlapci tak môžu mať náradie stále pri sebe a môžu tak rýchlo čokoľvek opraviť.


Alltoys Náradie veľká sada s vŕtačkou
13,66 €

9,60 €

Malí šikovníci nájdu v tejto veľkej sade náradia všetko, čo k svojmu hobby potrebujú. Sada obsahuje veľa druhov náradia z kvalitného plastu, napríklad vŕtačku, pílku, kladivko, hasák a ďalšie náčinie.


Buddy Toys Kufrík dielňa
11,55 €

9,20 €

Kufrík – dielňa nesmie chýbať žiadnemu správnemu majstrovi. Má praktické uško na prenášanie a je vyrobená z kvalitného a veľmi odolného plastu. V kufríku nájdete 31 kusov príslušenstva. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Klein Švajčiarsky nôž Victorinox
7,37 €
6,90 €

Švajčiarsky nôž Victorinox v plastovom prevedení pre deti. Snáď každý otecko túto značku nožov pozná a nejeden ho tiež vlastní. Teraz môže mať tento známy nôž aj váš malý kutil alebo cestovateľ.


Pilsan Sada náradia 25 ks
15,40 €

Sada náradia pre malých kutilov. Obsahuje rôzne náradie, ktoré bude váš malý šikula potrebovať k bežným opravám doma aj vonku. Súčasťou je pílka, skrutkovač, vŕtačka, maticový kľúč, hasák a ďalšie.


Smoby Cars 3 Batoh s autom a náradím
22,75 €

19,10 €

Krásny batoh s autíčkom Blesk McQueenom a náradím v praktickom batohu. Super sada pre každého malého nadšenca animovaného filmu Cars.


Woody Náradie v drevenom boxe
25,52 €

21,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Náradie v drevenom boxe v prírodnej farbe ponúka malým majstrom 25 kusov náradia! Všetko je prakticky uložené v uzatvárateľnom boxe a vďaka madlu na hornej časti si môže malý majster náradie nosiť so sebou kamkoľvek.


Smoby Black&Decker Motorová píla
21,07 €

18,10 €

Motorová píla na batérie v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Píla je ako ozajstná a vydáva zvuky rezania. Je to to pravé náčinie pre vášho malého drevorubača.


Smoby Black&Decker Quattro náradie, batérie
22,93 €

19,10 €

Sada náradia na batérie 3v1 v licencii svetovo známeho výrobcu náradia Black & Decker. Prístroj má tri vymeniteľné nástavce. V balení je obsiahnutá vŕtačka, brúska a priamočiara píla.


Wader Vozík mechanika

Wader Vozík mechanika

Hodnotenie: 4,5
18,10 €

Vozík malého opravára je vybavený množstvom dielenského náradia ako je hasák, skrutkovač alebo kliešte. Nechajte prejaviť zručnosť vášho malého kutila so značkou Wader.


Alltoys Ponk s vŕtačkou
56,67 €

38,50 €

Zábavný pracovný ponk s vŕtačkou, zverákom, náradím a spojovacím materiálom pre domácich majstrov. Vierohodná plastová kópia skutočného ponku aj pre tých najmenších. Ponk má veľmi stabilnú konštrukciu a ponúka široké možnosti využitia.


Alltoys Ponk v kufríku
46,90 €

30 €

Zábavný pracovný ponk so zverákom, náradím a spojovacím materiálom pre domácich majstrov. Vierohodná plastová kópia skutočného ponku aj pre tých najmenších. Ponk možno zložiť do skladného kufríka a ľahko presunúť.


Hape Vedcov ponk Deluxe
128 €

94,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tak toto je pracovný ponk pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec si bude pripadať ako v naozajstnej dielni! Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.


Klein Baterka BOSCH na hlavu
7,80 €

Každý domáci majster si občas potrebuje posvietiť na nejakú závadu. Baterka na hlavu je pre neho skvelý doplnok. Bude mať na opravy voľné ruky. Čelovka je s licenciou známej značky výrobcu náradia Bosch.


BINO Prepravka s náradím
13,50 €

Parádna drevená sada náradia ideálna pre malých domácich kutilov! Hraj sa na opravára alebo pomocou skrutiek, matičiek, kľúčov a kladiva postav jednu zo 4 možností – prepravku na náradie, hasičské auto, psa či robota! Práca s pracovným náradím je dobrým pomocníkom pri precvičovaní jemnej motoriky a citu v rukách.


Polesie Mammoet Mini auto žeriav + sada náradia
25,62 €

21,90 €

Sada náradia Mammoet v nádhernom kufríku je pre všetkých malých kutilov aj spolu s malým autožeriavom. Kreatívna sada pre malých montérov obsahuje robustné nástroje ako sú kladivo, skrutkovač, kľúče a mnoho ďalšieho.


Smoby Bob Staviteľ náradie v kufríku-16%
13,92 €

11,58 €

Akcia

Súprava náradia s doplnkami v praktickom kufríku. Vďaka tejto súprave sa aj Váš malý kutil môže cítiť ako Bob Staviteľ. Súčasťou súpravy je píla, kľúč, skrutkovač, dosky s otvormi a skrutky. Všetko je uložené v praktickom kufríku s licenciou Bob Staviteľ.


Smoby Bob Náradie 3v1
23,41 €

19,10 €

Náradie 3v1 na batérie v licenciu Bob the Builder. Táto hračka umožňuje vŕtanie, brúsenie, rezanie alebo skrutkovanie – to všetko samozrejme úplne jednoducho a bezpečne pre deti. Všetko je sprevádzané zvukovými efektmi.


Teddies Motorová píla reťazová s okuliarmi
25,60 €

Motorová píla reťazová je náradie, ktoré by nemalo chýbať žiadnemu malému majstrovi, ktorý má na záhrade hŕbu práce. Ako ochrannú pomôcku môže použiť pribalené okuliare.