Klein Doktorandský kufrík malý
10,73 €

7,60 €

Malý doktorandský set Klein obsahuje stetoskop, teplomer, kladivko, kukátko do uší, injekcie a obväz. Všetko je zabalené v praktickom kufríku z priehľadnej homateriálu.


SIMBA Doktorský kufrík 13 dielov, 27x16 cm
11,51 €

9,70 €

Sníva vaše dieťa o tom, že sa raz stane lekárom? Kúpte mu originálny svietivo červený lekársky kufrík, ktorý obsahuje 13 kusov toho najdôležitejšieho lekárskeho vybavenia a už sa nebudete musieť báť o svoje zdravie.


Alltoys Doktorská sada, 11 ks s taštičkou
14,04 €

11,60 €

Doktorská sada pre malých lekárov je skvelý darček pre deti. Môžu sa na dlhé hodiny zabaviť hrou na doktora a pacienta. Obsahuje všetko potrebné k bežnému ošetreniu. Vydáva zvukové a svetelné efekty.


Barbie Malá doktorská sada s kufříkem
27,44 €

24 €

Novinka

Tato sada umožní malým studentům medicíny seznámit se se základními nástroji, které lékaři používají. Hraní si na lékaře je skvělý způsob, jak se vaše dítě naučí pomáhat druhým. Lékařské nástroje jsou napodobeniny skutečných zdravotnických nástrojů.


BINO Zverolekársky kufrík
15,67 €

9,40 €

Kúpte svojim malým milovníkom zvieratiek tento veterinárny kufrík, v ktorom nájdu všetko, čo budú pri liečbe štvornohých pacientov potrebovať. Celkom sada obsahuje 13 dielov.


SIMBA Doktorský kufrík, 9 dielov
7,66 €

6,10 €

Sníva vaše dieťa o tom, že sa raz stane lekárom? Kúpte mu originálny svietivo červený lekársky kufrík, ktorý obsahuje 9 kusov toho najdôležitejšieho lekárskeho vybavenia a už sa nebudete musieť báť o svoje zdravie.


ECOIFFIER Kufrík pre veterinára so psíkom
16,76 €

12,90 €

Kufrík pre malého veterinára so psíkom obsahuje všetky potrebné pomôcky. Váš malý ošetrovateľ môže pomocou injekcie uspať chorého psíka a potom operovať. Pre doliečenie je lepšie nechať psíka nejaký čas v prepravke.


Buddy Toys Kufrík doktor
11,58 €

9,30 €

Cestovný kufrík pre každého malého lekára. V kufríku nájdete 13 kusov nepostrádateľného príslušenstva, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Vhodné pre deti od 3 rokov.


SIMBA Doktorský kufrík 10 dielov, 30x28x9 cm
11,60 €

Detský doktorský kufrík je kompletne vybavený základným lekárskym ošetrením. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného doktora. Obsahuje injekciu, teplomer, stetoskop a ďalšie.


Teddies Doktorská sada 20 ks v kufríku
9,90 €

6,80 €

Každý správny lekár má vždy po ruke plne vybavený lekársky kufrík, pretože musí mať po ruke to najdôležitejšie na ošetrenie pacienta. Sada obsahuje stetoskop, injekciu, pinzetu, nožnice, elektrokardiograf a ďalšie príslušenstvo.


Teddies Doktorská sada kufrík 22 cm
6,20 €

Malí doktori môžu svojim pacientom poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť, pretože vo svojom praktickom plastovom kufríku nájdu všetko, čo k liečeniu potrebujú.


Teddies Doktorská sada kufrík 27 cm
11,19 €

9,20 €

Malí doktori môžu svojim pacientom poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť, pretože vo svojom praktickom plastovom kufríku nájdu všetko, čo k liečeniu potrebujú.


Heless Sada pre mladú zdravotnú sestričku
9,96 €
9,70 €

Každá zdravotná sestra potrebuje správnu uniformu. V balení nájdete bavlnenú zásterku dlhú 60 cm. Zahrajte sa na doktora a ošetrite celú rodinu.


Alltoys Smart kufrík doktor
15,62 €

10,40 €

Detský doktorský kufrík je kompletne vybavený k základným lekárskym ošetreniam. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného doktora. V cestovnom kufríku nájdete 9 kusov nepostrádateľného lekárskeho vybavenia.


Barbie Doktorská sada
19,70 €

17,40 €

Novinka

Touží se stát vaše dítě zubařem? S tímto setem od Mega Creative bude hra na zubaře ještě reálnější a zábavnější. V této sadě najde malý zubař vše potřebné na ošetření bolavého zoubku.


Barbie Doktorská sada s oblečkem
30,93 €

27,10 €

Novinka

Tato sada umožní malým studentům medicíny seznámit se se základními nástroji, které lékaři používají. Hraní si na lékaře je skvělý způsob, jak se vaše dítě naučí pomáhat druhým. Lékařské nástroje jsou napodobeniny skutečných zdravotnických nástrojů.


BINO Malý doktor
9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Touží být Vaše dítě lékařem? Má doma postýlku plnou malých pacientů? Pořiďte mu náš lékařský kufřík. V kufříku najde veškeré vybavení, které bude potřebovat. Tato hračka skvěle podpoří fantazii Vašeho dítěte a pomůže k rozvoji jeho představivosti.


Buddy Toys BGP 1051  Zdravotnícky set
25,92 €

15,50 €

Každý správny lekár má vždy po ruke plne vybavený lekársky kufrík, pretože musí mať po ruke to najdôležitejšie na ošetrenie pacienta .. Sada obsahuje stetoskop, injekciu, pinzetu, nožnice, elektrokardiograf a ďalšie príslušenstvo. Na kufrík je možné si aj sadnúť.


Buddy Toys BGP 3014 Kufr Deluxe doktor
27,27 €

18,60 €

Cestovný kufrík a doktor v jednom pre malých doktorov. V kufríku nájdete 13 kusov nepostrádateľného príslušenstva, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu.


Vilac Zdravotnícky set v kufríku
24,60 €

Krásny drevený set pre všetky malé doktorky a doktorov. Sada obsahuje všetko čo malý lekár k záchrane životov a ošetrenie zranenia potrebuje. Všetky potrebné nástroje sú uložené v elegantnom kufríku, ľahko sa tak prenášajú.


Klein Doktorka kufrík

Klein Doktorka kufrík

Hodnotenie: 4
11,07 €
10,10 €

Každý správny lekár má svoj cestovný kufrík. Nájde v ňom to najdôležitejšie na ošetrenie pacienta v teréne. Praktický prenosný kufrík s uchom obsahuje stetoskop, teplomer, injekcie a ďalšie príslušenstvo.


Plan Toys Set pre detských domácich miláčikov
27,92 €
26 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto sadou pripravíte deti, aby sa naučili zodpovednosti, keď sa budú starať o skutočné zvieratká. Táto sada obsahuje: jedlo, misku, kefu, hračku (lopta), obojok, pás a puzdro na prepravu zvierat.


Plan Toys Zverolekársky set
27,92 €
26 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmto setom naučíte a podporíte svoje deti, aby sa naučili liečiť a ošetrovať zvieratká. Sada obsahuje všetko, čo zahŕňa starostlivosť o zraneného psíka, alebo mačičku. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného zvieracieho doktora.


Rappa Kufor doktorský
9,71 €
8,80 €

Set obsahuje všetko, čo budú malí lekári a lekárky vo svojich ordináciách potrebovať. Súčasťou je napríklad stetoskop, teplomer, injekcia, nožnice a ďalšie potrebné vybavenie, celkom 24 ks.


Smoby Lekársky elektronický vozík s príslušenstvom
48,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chce sa vaše dieťa stať lekárom? Kúpte mu originálny lekársky vozík, ktoré obsahuje 16 kusov najdôležitejšieho lekárskeho vybavenia a už sa nebudete musieť báť o svoje zdravie.


Teddies Doktorská sada 20 ks so zvukom, svetlom v kufríku
13,30 €

Malí doktori môžu svojim pacientom poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť, pretože vo svojom praktickom plastovom kufríku nájdu všetko, čo k liečeniu potrebujú. Pomôcky navyše vydávajú svetelné a zvukové efekty.


Wader Vozík lekára

Wader Vozík lekára

Hodnotenie: 4
17,80 €

Doktorská sada vo vozíku na kolieskach pomôže stať sa malou doktorkou či doktorom. Sada obsahuje stetoskop, striekačku, okuliare, teplomer a iné pomôcky, ktoré definujú stav pacienta.


Teddies Doktorská sada v kufríku 15 ks
13,90 €

Malí doktori môžu svojim pacientom poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť, pretože vo svojom praktickom plastovom kufríku nájdu všetko, čo k liečeniu potrebujú.


SES Doktorský kufrík

SES Doktorský kufrík

Hodnotenie: 2,5
12,40 €

Doktorský kufrík je ako skutočný. Obsahuje všetky potrebné nástroje k základnému ošetreniu malého pacienta. Kto sa nehral ako dieťa na doktora? Teraz sa môžu deti cítiť ako ozajstní lekári.


B.toys Kufrík Dr. Doctor
32,16 €
31,70 €

Obľúbená hra na doktora môže začať! Všetko, čo malý lekár alebo lekárka potrebujú, nájdu v tomto pevnom kufríku s uchom na prenášanie. Praktická zábavná hračka v kufríku obsahuje 11 nástrojov.


ECOIFFIER Lekársky kufrík veľký
12,86 €

10,80 €

Detský doktorský kufrík je kompletne vybavený k základnému lekárskemu ošetreniu. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného doktora. Obsahuje injekciu, teplomer, stetoskop a ďalšie.


Klein Záchranársky batoh
26,81 €
25,20 €

Každý malý lekár má svoju sadu nástrojov, teraz v prevedení elegantného batohu s reflexnými prvkami. Batoh obsahuje všetky dôležité lekárske pomôcky ako sú, stetoskop alebo tlakomer.


Lamps Doktorská sada na batérie
15,57 €

12,80 €

Nenahraditeľná sada každého malého lekára. V sade je doktorské taška o veľkosti 18 × 18 cm a veľa doplnkov ako je napríklad stetoskop, ktorý svieti a hrá. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Viga Drevená sada doktorka
17,69 €

8,90 €

Drevená doktorka v kufríku. Konečne poriadna sada pre poskytnutie prvej pomoci. Nájdeš tu všetko potrebné pre ošetrenie tých najrôznejších zranení a príznakov choroby. Ďalší prosím. Ľudia už sedia v čakárni. Nenechaj ich čakať na predpísanie receptu.