Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Lekári na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Lekári nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Lekári – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Bino Lekárska súprava v drevenom kufríku Bino Lekárska súprava v drevenom kufríku
Bino Lekárska súprava v drevenom kufríku

S lekársku súpravou SANTÉ si deti užijú veľa zábavy. Tento herný set si zamilujú všetci malí doktori a doktorky. Je plný praktických vecí, ktoré sú potrebné pre rýchle ošetrenie pacienta. Hra naučí deti nielen k citu a empatii, ale aj to, že aj ich budúca návšteva u lekára už môže byť bez obáv. Napomáha tiež k rozvoju motoriky u detí a učí ich ku koordinácii očí a rúk. Vďaka svojmu hravému vyhotoveniu im pomáha rozoznávať rôzne tvary a farby.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Zubársky kufrík s príslušenstvom Bino Lekárska súprava v drevenom kufríku
Woody Zubársky kufrík s príslušenstvom

Poďte sa hrať s deťmi na zubára! S touto hračkou môžete deťom vysvetliť, ako si správne čistiť zúbky, čo sa stane, keď ich budeme čistiť zle a akým spôsobom sa potom musí zúbok opraviť. Zubárov sa netreba báť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Plan Toys Zverolekársky set Bino Lekárska súprava v drevenom kufríku
Plan Toys Zverolekársky set

S týmto setom naučíte a podporíte svoje deti, aby sa naučili liečiť a ošetrovať zvieratká. Sada obsahuje všetko, čo zahŕňa starostlivosť o zraneného psíka, alebo mačičku. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného zvieracieho doktora.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Plan Toys Lekársky set Melissa & Doug Sada Zubár s úsmevom
Plan Toys Lekársky set

Hrajte sa na ozajstného doktora a starajte sa o vašich priateľov použitím profesionálnej lekárskej sady! Príručný lekársky kufrík s 5 základnými lekárskymi nástrojmi. Hra učí deti v mladom veku, ako sa stať súcitným a empatickým.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Little Dutch Doktorská súprava Melissa & Doug Sada Zubár s úsmevom
Little Dutch Doktorská súprava

Hrajte sa na ozajstného doktora a starajte sa o vašich priateľov použitím profesionálnej lekárskej sady! Pacienti vášho malého lekára či lekárky sa budú cítiť oveľa lepšie, keď bude mať po ruke túto lekársku tašku. Obsah tašky umožňuje zmerať teplotu, skontrolovať tep a krvný tlak a vypočuť si pacienta s pomocou stetoskopu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Melissa & Doug Sada Zubár s úsmevom Melissa & Doug Sada Zubár s úsmevom
Melissa & Doug Sada Zubár s úsmevom

Táto sada pre zubárov obsahuje všetky realistické nevyhnutnosti pre hranie na starostlivosť o zuby. Sada umožňuje deťom čistenie, ošetrenie kazov a nasadzovanie držiakov a strojčeka na obrovské rady zubov. Zábavný a pútavý spôsob, ako naučiť správne postupy zubného zdravia a zmierniť strach detí alebo pocity stresu spojené s návštevou zubára.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Klein Doktorský oblek s doplnkami Buddy Toys BGP 3014 Kufr Deluxe doktor
Klein Doktorský oblek s doplnkami

Táto súprava umožní malým študentom medicíny zoznámiť sa so základnými nástrojmi, ktoré lekári používajú. Hranie sa na lekára je skvelý spôsob, ako sa vaše dieťa naučí pomáhať druhým. Lekárske nástroje sú napodobeniny skutočných zdravotníckych nástrojov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Buddy Toys BGP 3014 Kufr Deluxe doktor Buddy Toys BGP 3014 Kufr Deluxe doktor
Buddy Toys BGP 3014 Kufr Deluxe doktor

Cestovný kufrík a doktor v jednom pre malých doktorov. V kufríku nájdete 13 kusov nepostrádateľného príslušenstva, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Teddies Doktorská sada 20 ks v kufríku Buddy Toys BGP 3014 Kufr Deluxe doktor
Teddies Doktorská sada 20 ks v kufríku

Každý správny lekár má vždy po ruke plne vybavený lekársky kufrík, pretože musí mať po ruke to najdôležitejšie na ošetrenie pacienta. Sada obsahuje stetoskop, injekciu, pinzetu, nožnice, elektrokardiograf a ďalšie príslušenstvo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Zubársky set Buddy Toys BGP 2114 Batoh doktor
Bino Zubársky set

Drevená zubná sada pre všetkých malých zubárov. Detský 10-dielny set je v červeno-bielom púzdre so zipsom. Výber nástrojov napomáha zmenšiť strach a obavy z návštevy zubára.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Buddy Toys BGP 2114 Batoh doktor Buddy Toys BGP 2114 Batoh doktor
Buddy Toys BGP 2114 Batoh doktor

Hrajte sa na ozajstného doktora a starajte sa o vašich priateľov použitím profesionálnej lekárskej sady! Pacienti vášho malého lekára či lekárky sa budú cítiť oveľa lepšie, keď bude mať po ruke túto lekársku tašku. Napomáha tiež k rozvoju motoriky u detí a učí ich ku koordinácii očí a rúk. Vďaka svojmu hravému vyhotoveniu im pomáha rozoznávať rôzne tvary a farby.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Set v kufríku "Doktorka" Buddy Toys BGP 2114 Batoh doktor
Woody Set v kufríku "Doktorka"

Každá správna doktorka by u seba mala mať pripravený doktorský kufrík, ktorý je plný potrebných vecí k rýchlemu zásahu u chorého. V praktickom kufríku nájdete 10 ks drevených nástrojov na liečenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL