Hape Lekársky kufrík
19,99 €

Deti milujú hru na skutočné povolania a starť sa o niekoho. Lekársky kufrík je klasická obľúbená hračka. Môžu ňou ošetriť a poliečiť všetkých svojich blízkych a všetky obľúbené hračky, aby boli zasa fit.

Little Dutch Doktorská súprava
24,70 €

Každý správny lekár má vždy po ruke plne vybavený lekársku súpravu, pretože musí mať po ruke to najdôležitejšie na ošetrenie pacienta. Táto rola učí deti, že návšteva lekára nie je vôbec desivá vec.

Viga Drevená sada doktorka

Viga Drevená sada doktorka

Hodnotenie: 4,6
17,69 € 12,50 €

Drevená doktorka v kufríku. Konečne poriadna sada pre poskytnutie prvej pomoci. Nájdeš tu všetko potrebné pre ošetrenie tých najrôznejších zranení a príznakov choroby. Ďalší prosím. Ľudia už sedia v čakárni. Nenechaj ich čakať na predpísanie receptu.

Lamps Súprava zubár v kufríku
7,60 €

Túži sa stať vaše dieťa zubárom? S touto súpravou bude hra na zubára ešte reálnejšia a zábavnejšia. V tejto súprave nájde malý zubár všetko potrebné na ošetrenie boľavého zúbka.

Buddy Toys BGP 3014 Kufr Deluxe doktor
27,27 € 16,70 €

Cestovný kufrík a doktor v jednom pre malých doktorov. V kufríku nájdete 13 kusov nepostrádateľného príslušenstva, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu.

SIMBA Doktorský kufrík, 9 dielov
7,60 €

Sníva vaše dieťa o tom, že sa raz stane lekárom? Kúpte mu originálny svietivo červený lekársky kufrík, ktorý obsahuje 9 kusov toho najdôležitejšieho lekárskeho vybavenia a už sa nebudete musieť báť o svoje zdravie.

Djeco Doktorský kufrík

Djeco Doktorský kufrík

Hodnotenie: 4
30,20 € 27,30 €

Lekársky kufrík s výbavičkou pre všetky malé doktorky. Otvorte ho a pustite sa do liečby ľudí či zvieratiek, podľa toho, kto vám práve sedí v čakárni. Po hraní môžete všetko upratať a zatvorený kufrík bez problémov odniesť.

B.toys Kufrík Dr. Doctor

B.toys Kufrík Dr. Doctor

Hodnotenie: 4,8
32,16 € 25,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbená hra na doktora môže začať! Všetko, čo malý lekár alebo lekárka potrebujú, nájdu v tomto pevnom kufríku s uchom na prenášanie. Praktická zábavná hračka v kufríku obsahuje 9 nástrojov.

Lamps Sada v kufri doktorská
10,27 € 9,50 €

Doktorská sada balená v kufríku pre tých najmenších lekárov. Môžete všetko zabaliť do kufríka a vyraziť na záchranársku akciu. V balení nájdete lekárske nástroje, lieky, nožnice a okuliare. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Fisher-Price Doktorský herný set
34,94 € 29,20 €

Doktor herný set umožňuje deťom hrať sa na doktora a pacienta, kedykoľvek sa im zachce. Príručná taška pre doktora je plná parádnych drevených nástrojov vrátane injekčnej striekačky, teplomera a mnoho ďalšieho.

Bino Zverolekársky kufrík

Bino Zverolekársky kufrík

Hodnotenie: 4,4
18,39 € 10,20 €

Kúpte svojim malým milovníkom zvieratiek tento veterinárny kufrík, v ktorom nájdu všetko, čo budú pri liečbe štvornohých pacientov potrebovať. Celkom sada obsahuje 13 dielov.

Bino Malý doktor

Bino Malý doktor

Hodnotenie: 4,8
9,70 € 7,20 €

Touží být Vaše dítě lékařem? Má doma postýlku plnou malých pacientů? Pořiďte mu náš lékařský kufřík. V kufříku najde veškeré vybavení, které bude potřebovat. Tato hračka skvěle podpoří fantazii Vašeho dítěte a pomůže k rozvoji jeho představivosti.

SIMBA Doktorský kufrík 10 dielov, 30x28x9 cm
13,60 €

Detský doktorský kufrík je kompletne vybavený základným lekárskym ošetrením. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného doktora. Obsahuje injekciu, teplomer, stetoskop a ďalšie.

Teddies Doktorská sada 16 ks v kufríku
8,70 €

Každá malá lekárka má vždy po ruke plne vybavený lekársky kufrík, pretože musí mať na dosah to najdôležitejšie na ošetrenie pacienta. Sada obsahuje stetoskop, pinzetu, nožnice, kliešte, teplomer a ďalšie príslušenstvo.

ECOIFFIER Kufrík pre veterinára so psíkom
17,90 € 14,80 €

Kufrík pre malého veterinára so psíkom obsahuje všetky potrebné pomôcky. Váš malý ošetrovateľ môže pomocou injekcie uspať chorého psíka a potom operovať. Pre doliečenie je lepšie nechať psíka nejaký čas v prepravke.

Buddy Toys Kufrík doktor

Buddy Toys Kufrík doktor

Hodnotenie: 4,5
11,58 € 9,80 €

Cestovný kufrík pre každého malého lekára. V kufríku nájdete 13 kusov nepostrádateľného príslušenstva, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Vilac Zdravotnícky set v kufríku
23,90 €

Krásny drevený set pre všetky malé doktorky a doktorov. Sada obsahuje všetko čo malý lekár k záchrane životov a ošetrenie zranenia potrebuje. Všetky potrebné nástroje sú uložené v elegantnom kufríku, ľahko sa tak prenášajú.

Plan Toys Lekársky set

Plan Toys Lekársky set

Hodnotenie: 5
32,10 € 25 €

Novinka

Hrajte sa na ozajstného doktora a starajte sa o vašich priateľov použitím profesionálnej lekárskej sady! Príručný lekársky kufrík s 5 základnými lekárskymi nástrojmi. Hra učí deti v mladom veku, ako sa stať súcitným a empatickým.

Teddies Doktorská sada 20 ks v kufríku
9,90 € 8,70 €

Každý správny lekár má vždy po ruke plne vybavený lekársky kufrík, pretože musí mať po ruke to najdôležitejšie na ošetrenie pacienta. Sada obsahuje stetoskop, injekciu, pinzetu, nožnice, elektrokardiograf a ďalšie príslušenstvo.

Klein Doktorka kufrík

Klein Doktorka kufrík

Hodnotenie: 3,7
11,07 € 10,20 €

Každý správny lekár má svoj cestovný kufrík. Nájde v ňom to najdôležitejšie na ošetrenie pacienta v teréne. Praktický prenosný kufrík s uchom obsahuje stetoskop, teplomer, injekcie a ďalšie príslušenstvo.

Alltoys Smart kufrík doktor
15,62 € 10,60 €

Detský doktorský kufrík je kompletne vybavený k základným lekárskym ošetreniam. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného doktora. V cestovnom kufríku nájdete 9 kusov nepostrádateľného lekárskeho vybavenia.

Plastica Doktorská sada / Stolička
16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Výborná hračka pre budúcich lekárov a lekárky. Sada obsahuje všetko potrebné čo lekár potrebuje: nožnice, pinzetu, okuliare, kliešte, fonendoskop, zrkadlo a ďalšie. Všetko sa dá jednoducho zložiť a potom použiť ako stoličku alebo stupienok.

Klein Doktorský kufrík veľký, priesvitný
25,10 € 19,30 €

Táto súprava umožní malým študentom medicíny zoznámiť sa so základnými nástrojmi, ktoré lekári používajú. Hranie sa na lekára je skvelý spôsob, ako sa vaše dieťa naučí pomáhať druhým. Lekárske **nástroje sú napodobeniny skutočných zdravotníckych nástrojov.

Klein Doktorský oblek s doplnkami
23,50 € 20,90 €

Táto súprava umožní malým študentom medicíny zoznámiť sa so základnými nástrojmi, ktoré lekári používajú. Hranie sa na lekára je skvelý spôsob, ako sa vaše dieťa naučí pomáhať druhým. Lekárske nástroje sú napodobeniny skutočných zdravotníckych nástrojov.

Barbie Doktorská sada s oblečením
30,93 € 26,60 €

Táto sada umožní malým študentom medicíny zoznámiť sa so základnými nástrojmi, ktoré lekári používajú. Hranie sa na lekára je skvelý spôsob, ako sa vaše dieťa naučí pomáhať druhým. Lekárske nástroje sú napodobeniny skutočných zdravotníckych nástrojov.

Barbie Doktorská sada

Barbie Doktorská sada

Hodnotenie: 5
15,60 € 13,30 €

Túži sa stať vaše dieťa zubárom? S týmto setom od Mega Creative bude hra na zubára ešte reálnejšia a zábavnejšia. V tejto sade nájde malý zubár všetko potrebné na ošetrenie boľavého zúbka.

Klein Záchranársky batoh
26,81 € 23,50 €

Každý malý lekár má svoju sadu nástrojov, teraz v prevedení elegantného batohu s reflexnými prvkami. Batoh obsahuje všetky dôležité lekárske pomôcky ako sú, stetoskop alebo tlakomer.

Barbie Doktorská sada malá
15,20 €

Novinka

Touží být Vaše dítě lékařem? Má doma postýlku plnou malých pacientů? Pořiďte mu náš lékařský kufřík. V kufříku je sada se základními nástroji, které lékaři v běžné praxi používají.

Barbie Malá doktorská sada s kufríkom
23,50 € 20,10 €

Táto sada umožní malým študentom medicíny zoznámiť sa so základnými nástrojmi, ktoré lekári používajú. Hranie sa na lekára je skvelý spôsob, ako sa vaše dieťa naučí pomáhať druhým. Lekárske nástroje sú napodobeniny skutočných zdravotníckych nástrojov.

SES Doktorský kufrík

SES Doktorský kufrík

Hodnotenie: 2,7
14,40 €

Doktorský kufrík je ako skutočný. Obsahuje všetky potrebné nástroje k základnému ošetreniu malého pacienta. Kto sa nehral ako dieťa na doktora? Teraz sa môžu deti cítiť ako ozajstní lekári.

Plan Toys Zverolekársky set
29,80 € 28,90 €

S týmto setom naučíte a podporíte svoje deti, aby sa naučili liečiť a ošetrovať zvieratká. Sada obsahuje všetko, čo zahŕňa starostlivosť o zraneného psíka, alebo mačičku. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného zvieracieho doktora.

Rappa Kufor doktorský

Rappa Kufor doktorský

Hodnotenie: 4,5
9,71 € 8,70 €

Set obsahuje všetko, čo budú malí lekári a lekárky vo svojich ordináciách potrebovať. Súčasťou je napríklad stetoskop, teplomer, injekcia, nožnice a ďalšie potrebné vybavenie, celkom 8 ks.