Mac Toys Beauty set veľký
12,93 €

10,80 €

Každé dievčatko sa iste niekedy hrala na kozmetický alebo kadernícky salón. Aby bol salón ako naozajstný, potrebuje v ňom všetko potrebné vybavenie. To nájde v tomto krásnom Beauty sete s fénom.


Klein Fén s hrebienkom Braun
15,89 €

11,60 €

Základom každého kaderníckeho salónu sú nožnice a fén. S touto sadou budú mať dievčatá značkový funkčný fén s nadstavcom a kefu na česanie. Detský fén má licenciu známej značky Braun.


MaDe Kozmetický box 2v1 s príslušenstvom-53%
25,13 €

11,57 €

Akcia

Kozmetický stolček s výbavičkou pre všetky malé parádnice. Otvorte stoličku a pustite sa do skrášľovania, ktoré hneď môžete posúdiť v zrkadle. Po hraní môžete všetko uložoť a zatvorený set slúži ako roztomilá stolička.


Buddy Toys BGP 3013 Kufor salón krásy
27,27 €

19,40 €

Cestovný kufrík a salón v jednom pre malé parádnice. V kufríku nájdete 14 kusov nepostrádateľného príslušenstva, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu.


Teddies Zrkadlo šperkovnica Princess 3-dielna zásuvka drevo 16x25x8 cm v krabici
19,39 €

15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené zrkadlo so zásuvkou je určené pre dievčatká od 3 rokov a je ideálne nielen ako darček. Kúpte malým slečnám zrkadlo na drevenom podklade! V šuplíčku môžu mať uložené dievčatká malý hrebienok, sponky a gumičky. Pri pohľade do zrkadla sa pri ňom môžu pekne upraviť.


Buddy Toys Kufrík salón krásy
11,58 €

9,30 €

Úžasný kozmetický kufrík pre malé parádnice. V kufríku nájdete 14 kusov príslušenstva, ktoré si môžete kamkoľvek vziať vďaka praktickému ušku. Vyrobené z veľmi odolného a kvalitného materiálu. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Teddies šperkovnica Princess
11,44 €

9,30 €

Každá malá parádnica musí mať svoju šperkovnicu. Táto drevená šperkovnica obsahuje priečne priehradky, takže do nej možno ľahko dať všetky šperky. Na spodnej strane veka zrkadlo.


Lamps Tetovacie štúdio
7,80 €

6,20 €

Tetovacie súprava s ktorou môžete vytvárať krásne trblietavé tetovanie. V balení nájdete šablóny, tetovacie lepidlo, trblietky a štetec na nášanie. Vhodné pre deti od 6 rokov.


Barbie Psí salón
19,70 €

17,40 €

Novinka

Vezměte svého chlupatého mazlíčka do psího salónu, kde ho můžete česat, fénovat a třeba stříhat drápky. Užijete si s ním velkou zábavu. Balení je včetně pejska.


Klein Kadernícky salón v kufríku Braun
37,99 €

27,10 €

Kadernícky salón pre malé parádnice značky Braun. Príslušenstvo je balené v praktickom kufríku. Obsahuje zrkadlo, sušič vlasov, kefu, hrebeň, sponky a ďalšie.


Lamps Make-up s lakmi na nechty
8,90 €

Veľká sada make-up s lakmi v krásnom puzdre je ideálny darček pre malé parádnice. Balenie obsahuje očné tiene, laky na nechty, trblietavý gél, rúž, štetec a aplikátory.


Lamps Make-up sada
12 €

Veľká sada make-up v krásnom puzdre je ideálny darček pre malé parádnice. V sade nájdete očné tiene, lesky na pery, aplikačné štetčeky a zrkadielka. Sada sa dá rozložiť a zase zložiť a zavrieť. Vhodná pre dievčatká od 5 rokov.


Lamps Sada krásy - nechty
9,30 €

Táto sada je určená pre všetky malé parádnice, ktoré si samy chcú vytvoriť krásnu manikúru. A to ľahko a rýchlo.Set obsahuje umelé nechty s lepidlom, lak na nechty, trblietky, kryštály, nálepky, štetec a ďalšie.


Let's play Beauty set pre malé parádnice
9,30 €

Novinka

Úžasná ružová kabelka pre malé parádnice. V súprave je 9 kusov príslušenstva, ktoré si môžete vďaka praktickej kabelke vziať kamkoľvek. Vyrobené z veľmi odolného a kvalitného materiálu.


Wiky Fashion Angels Jednorožec
12,78 €

11,20 €

Organizuje sa veľkolepá narodeninová párty a chceš byť dokonalá a výnimočná? Ozdob s pestrofarebnými trblietkami a farebným rohom jednorožca a staň sa hviezdou večera! Tento set je pre všetky malé i veľké parádnice.


Barbie Velký salón krásy - kadeřník
15,83 €

13,90 €

Novinka

S touto sadou si můžete hrát na profesionálního kadeřníka. Pomocí jednotlivých doplňků si můžete vytvořit libovolný účes. Žádný z přístrojů se nezahřívá. Mají však takové funkce, které dokonale napodobují reálná zařízení používaná v kadeřnictví.


Disney Make up pre princezné Snehulienka - lesk na pusu
14,79 €

11,50 €

Lesk na pusu je trblietavá emulzia s postavičkou Snehulienky, princeznej z klasickej rozprávky. Každé malé dievčatko sa chce nalíčiť ako obľúbená princezná alebo ako mamička – vďaka tomuto setu sa bude môcť skrášľovať podľa vlastnej fantázie.


Lamps Make-up sada so zrkadielkom
9,70 €

Veľká sada make-up so zrkadielkom v krásnom puzdre je ideálny darček pre malé parádnice. Balenie obsahuje očné tiene s aplikátormi (19 farieb), 6 farieb leskov na pery a zrkadlo.