Klein Žehlička Bosch

Klein Žehlička Bosch

Hodnotenie: 4,7
14 € 11,40 €

Žehlička značky Bosch poteší všetkých malých pomocníkov, ktorí radi upratujú a pomáhajú mamičke. Do žehličky možno naliať vodu, takže môžu deti žehliť ako s ozajstnou žehličkou. Balené v krabici.

Woody Upratovací vozík

Woody Upratovací vozík

Hodnotenie: 4,4
44,90 € 32,60 €

Upratovací vozík pre malé upratovačky od značky Woody. Vozík je v drevenom prevedení má vstavaný vysávač, otvory pre mop a zmeták, lopatku, saponát a malú kefu na zvieracie chlpy. Dievčatká tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.

Klein Upratovací vozík Vileda
43,99 € 38 €

Posledný kus za túto cenu!

Upratovací vozík pre malé poriadkumilovníčky značky Vileda. Vozík obsahuje metlu, mop, vedro, metlu, lopatku a čistiace prostriedky. Dievčatka tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.

Klein Vileda vedro s mopom
10,99 € 10,20 €

Vileda vedro s mopom je ako naozajstné. Malé pomocníčky teraz budú môcť napodobňovať mamičky a pomáhať im s upratovaním.

Klein Vedro na vytieranie s mopom Leifheit
16,90 € 10,60 €

Plastové vedro s mopom značky Leifheit. Obsah vedra 2 litre. Balené v sieťke. Vaša malá pomocníčka môže mať na upratovanie rovnaké vedro ako vy.

Euro-Trade Žehliaca súprava s práčkou
31,59 €

Užitočná súprava upratovania pre malú pomocníčku. Pomôž a poteš maminu so žehlením na žehliacej doske pomocu žehličky. A samozrejme najskôr treba všetko dôkladne oprať v práčke.

Smoby Vozík pre malú upratovačku s vysávačom-modrá
57,10 € 43,70 €

Upratovací vozík obsahuje všetko, čo malé upratovačky potrebujú – metličku a lopatku, veľký zmeták, plochý mop, vedierko, hubku, čistiace prostriedky a vysávač na batérie. Dievčatká tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.

Teddies Vysávač 25 cm so svetlom a zvukom
23,20 € 16,70 €

S týmto červeným vysávačom s bielou hadicou s pojazdnými kolieskami sa môžu malé gazdinky zahrať na veľké upratovanie. Prístroj má funkčné tlačidlo a počas vysávania vydáva zvuky a víri papierové lupienky v priehľadnom valci.

Teddies Elektronická žehlička
17,80 €

Žiadnej malej gazdinke, ktorá rada pomáha pri domácich prácach nesmie chýbať žehlička. Elektronická žehlička svieti a vydáva realistický zvuk. Vhodná pre deti od 3 rokov.

Klein Leifheit upratovací vozík
33,27 € 28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Upratovací vozík pre všetky malé pomocníčky od značky Leifheit. Pojazdný vozík obsahuje metlu, mop, vedierko, lopatku, metličku, upratovacie prostriedky a špongiu. Na vozíku má každý prostriedok svoje miesto.

Lamps Vysávač ružový na batérie 22 x 17 cm
10,70 € 10,20 €

Detský vysávač v ružovo-bielej farebnej kombinácii je na batérie. Má praktickú rukoväť a flexibilnú hadicu. Je ako naozajstný vydáva zvuk a tiež vysáva guľôčky, ktoré sú súčasťou balenia.

MaDe Žehlička, na batérie
11,40 €

Nevyhnutná pomôcka do domácnosti pre malé gazdinky. Táto žehlička v bielo oranžovom prevedení. Je na batérie hovorí česky a hrá melódiu. Je vyrobená z kvalitného plastu.- Vyrobené z kvalitného plastu. Žehlička je veľká 19 cm.

Teddies Žehliaca doska 46x21x46cm
17,72 € 11,80 €

Polohovateľná žehliaca doska pre gazdinky rôzneho vzrastu. Nastavenie je ako u naozajstnej dosky a umožňuje dievčatkám „pomáhať“ mamičke so žehlením dlhšiu dobu.

Rappa Sada upratovacia

Rappa Sada upratovacia

Hodnotenie: 1
12,82 € 10,20 €

Upratovať domácnosť je nikdy nekončiaca práca. Vybavte svojho malého pomocníka upratovacou sadou, ktorá obsahuje odpadkový kôš, zmetáčik, metličku a rukoväť. Sada je uložená v darčekovej krabici.

Klein Vileda upratovací vozík
39,10 €

Pojazdný upratovací vozík s metlou, mopom, kýblikom, metličkou a lopatkou obľúbenej značky Vileda. Všetko je balené v krabici ako originálny výrobok. Skvelý darček pre vaše malé pomocníčky.

Plan Toys Upratovací set
32,10 € 28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada na upratovanie pre najmenších pomocníkov. Upratujte doma spolu s vašimi deťmi a uvidíte, že upratovanie nie je len nudná rutina. Deti sa naučia mať zmysel pre poriadok a budú si viac vážiť čistotu okolo seba.

Bigjigs Toys Drevená žehliaca doska so žehličkou
37,22 € 31,90 €

Vaši najmenší budú určite nadšení z tejto jasnej a robustnej drevenej žehliacej dosky a drevenej žehličky. Ideálne na žehlenie oblečenia pre bábiky, alebo k pomáhaniu žehlenia mamičke či oteckovi.

Klein Vileda upratovací set
9,50 €

Vileda upratovací set pre malých pomocníkov v domácnosti. Mamička bude mať radosť, keď si deti upracú izbičku. Sada obsahuje metlu, mop, metličku a lopatku značky Vileda.

Klein Upratovací set Leifheit
7,60 €

Sada na upratovanie Leifheit je presnou napodobeninou originálu. Malí pomocníci teraz budú môcť napodobňovať mamičky a pomáhať im s upratovaním s rovnakým náčiním, ako majú ony.

Barbie Pračka
19 €

Novinka

Je čas vyprat velké prádlo. Naplň pračku, zavři dvířka, zkontroluj prací prášek a zapni ten správný program. Pračka po spuštění vydává zvuky jako opravdová pračka.

Barbie Vysavač
19 €

Novinka

S tímto bílorůžovým vysavačem si mohou malé hospodyňky zahrát na velký úklid. Přístroj má funkční tlačítko a během vysávání vydává zvuky a víří kuličky v průhledné nádobce.

Barbie Žehlička
17,10 €

Novinka

Žehlička je pro všechny malé hospodyňky, které rády pomáhají svým maminkám. Žehlička svítí a vydává zvuky jako opravdová žehlička. Také rozstřikuje vodu z rozprašovače.

Lamps Vysávač

Lamps Vysávač

Hodnotenie: 3,4
11 €

Ružový vysávač ako nevyhnutný doplnok každej správnej gazdinky. Vysávač na batérie vydáva zvuky a má svetelné efekty. Dievčatká môžu mamičke pomôcť pri upratovaní s vlastným nástrojom.

Smoby Upratovacia súprava
10,10 € 9,10 €

Upratovať domácnosť je nikdy nekončiaca práca. Vybavte svojho malého pomocníka upratovacou súpravou, ktorá obsahuje metlu, zmetáčik a lopatku.

Klein Vysávač Electrolux
38,31 € 30,70 €

Detský vysávač Electrolux od nemeckého výrobcu Klein na batérie má ozajstné funkcie, ktoré váš malý pomocník ocení. Tento skvelý pomocník do domácnosti vydáva zvuky ako naozajstný vysávač.

Wiky Práčka pre deti 18 x 12,5 x 24,5 cm
19,30 € 19 €

Ale nie! Bábiky sa vrátili z dovolenky a majú hromadu špinavého prádla! Nezostáva ti nič iné ako sa postarať, aby bolo opäť čisté a voňavé! Naplň práčku, vyber program a stupeň teploty, daj do priehradky prací prášok a zapni! Paráda! Bubon sa točí a môžeš pozerať, ako sa bielizeň perie za sprievodu zvukových a svetelných efektov.

Klein Vileda plochý mop
7,90 €

Potrebujete doma pomôcť s upratovaním? Pre vašu malú gazdinku to nebude problém s plochým mopom značky Vileda! Mop možno namočiť a skutočne s ním vytierať.

Teddies Vysávač 2v1 s so svetlom a zvukom
23,20 € 19,30 €

S týmto pestrofarebným vysávačom 2 v 1 sa môžu malé gazdinky zahrať na veľké upratovanie. Prístroj má funkčné tlačidlo a počas vysávania vydáva zvuky a víri papierové lupienky v priehľadnom valci.

Klein Vysavač Bosch červený
29,59 € 27,70 €

Detský vysávač Bosch od nemeckého výrobcu Klein na batérie má ozajstné funkcie, ktoré váš malý pomocník ocení. Vysávač má aj vyberateľnú nádobu na prach a pri luxovaní vydáva realistické zvuky.