Klein Vileda upratovací set
10,40 €

Vileda upratovací set pre malých pomocníkov v domácnosti. Mamička bude mať radosť, keď si deti upracú izbičku. Sada obsahuje metlu, mop, metličku a lopatku značky Vileda.


Smoby Žehlička Mini Tefal

Smoby Žehlička Mini Tefal

Hodnotenie: 4,5
10,10 €

Naparovacia žehlička ako ozajstná pre malé gazdinky v licenciu Tefal. Žehlička svieti a vydáva zvuky, takže malí pomocníci budú mať pocit, že spolu s mamičkou naozaj žehlia prádlo.


Klein Žehlička Bosch

Klein Žehlička Bosch

Hodnotenie: 5
12,40 €

Žehlička značky Bosch poteší všetkých malých pomocníkov, ktorí radi upratujú a pomáhajú mamičke. Do žehličky možno naliať vodu, takže môžu deti žehliť ako s ozajstnou žehličkou. Balené v krabici.


Klein Vileda vedro s mopom

Klein Vileda vedro s mopom

Hodnotenie: 4,5
10,99 €
10,60 €

Vileda vedro s mopom je ako naozajstné. Malé pomocníčky teraz budú môcť napodobňovať mamičky a pomáhať im s upratovaním.


Klein Vedro na vytieranie s mopom Leifheit
16,90 €

10,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastové vedro s mopom značky Leifheit. Obsah vedra 2 litre. Balené v sieťke. Vaša malá pomocníčka môže mať na upratovanie rovnaké vedro ako vy.


Klein Upratovací set Leifheit
7 €

Sada na upratovanie Leifheit je presnou napodobeninou originálu. Malí pomocníci teraz budú môcť napodobňovať mamičky a pomáhať im s upratovaním s rovnakým náčiním, ako majú ony.


Lamps Vysávač

Lamps Vysávač

Hodnotenie: 3,5
12,40 €

Ružový vysávač ako nevyhnutný doplnok každej správnej gazdinky. Vysávač na batérie vydáva zvuky a má svetelné efekty. Dievčatká môžu mamičke pomôcť pri upratovaní s vlastným nástrojom.


Klein Vileda plochý mop
7,70 €

Potrebujete doma pomôcť s upratovaním? Pre vašu malú gazdinku to nebude problém s plochým mopom značky Vileda! Mop možno namočiť a skutočne s ním vytierať.


Teddies Elektronická žehlička
11,09 €

8,80 €

Žiadnej malej gazdinke, ktorá rada pomáha pri domácich prácach nesmie chýbať žehlička. Elektronická žehlička svieti a vydáva realistický zvuk. Vhodná pre deti od 3 rokov.


Bigjigs Toys Drevená žehliaca doska so žehličkou
32,80 €

Vaši najmenší budú určite nadšení z tejto jasnej a robustnej drevenej žehliacej dosky a drevenej žehličky. Ideálne na žehlenie oblečenia pre bábiky, alebo k pomáhaniu žehlenia mamičke či oteckovi.


Teddies Šijací stroj na batérie so svetlom
13,90 €

11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Malé gazdinky môžu s týmto šijacím strojom ušiť padnúce oblečenie celej rodine. Šijací stroj je ako naozajstný. Veľkosť 15 cm, vyrobené z kvalitného plastu.


Pilsan Žehliaca doska so žehličkou
22,10 €

Žehliaca doska pre začínajúce gazdinky s krásnym motívom. Doska je ako naozajstná a je dokonca skladacia, čo oceníte najmä v menších izbách. V balení nájdete okrem dosky aj žehličku.


Rappa Sada upratovacia
12,82 €

10,50 €

Upratovať domácnosť je nikdy nekončiaca práca. Vybavte svojho malého pomocníka upratovacou sadou, ktorá obsahuje odpadkový kôš, zmetáčik, metličku a rukoväť. Sada je uložená v darčekovej krabici.


Smoby Upratovacia súprava
8,50 €

Upratovať domácnosť je nikdy nekončiaca práca. Vybavte svojho malého pomocníka upratovacou súpravou, ktorá obsahuje metlu, zmetáčik a lopatku.


Smoby Vozík pre malú upratovačku s vysávačom-modrá
54,61 €

41,50 €
+ doprava zadarmo

Upratovací vozík obsahuje všetko, čo malé upratovačky potrebujú – metličku a lopatku, veľký zmeták, plochý mop, vedierko, hubku, čistiace prostriedky a vysávač na batérie. Dievčatká tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.


Smoby Žehlička
11,67 €

10,10 €

naparovacia žehlička ako ozajstná pre malé gazdinky. Žehlička má zvukové efekty, takže malí pomocníci budú mať pocit, že spolu s mamičkou naozaj žehlia bielizeň.


Teddies Šicí stroj plast 22 cm na baterie, USB port se zvukem
17,59 €

11,60 €

Všetky malé gazdinky poteší tento funkčný šijací stroj na batérie. Funguje ako naozajstný, má i šliapací pedál a USB port. Podporte u svojich detí ich kreativitu a jemnú motoriku a doprajte im zábavu na dlhé hodiny.


Teddies Žehliaca doska 46x21x46cm
17,72 €

12,10 €

Novinka

Polohovateľná žehliaca doska pre gazdinky rôzneho vzrastu. Nastavenie je ako u naozajstnej dosky a umožňuje dievčatkám „pomáhať“ mamičke so žehlením dlhšiu dobu.


Wader Vozík gazdinky

Wader Vozík gazdinky

Hodnotenie: 5
15,60 €

Upratovať domácnosť je práca, ktorá nikdy nekončí. Vybavte Vášho malého pomocníka vozítkom s lopatkou, mopom a vedierkom. Set je uložený v praktickom vozítku s výškou 59 cm.


Klein Upratovací vozík Vileda
43,99 €

33,70 €

Upratovací vozík pre malé poriadkumilovníčky značky Vileda. Vozík obsahuje metlu, mop, vedro, metlu, lopatku a čistiace prostriedky. Dievčatka tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.


Teddies Práčka na batérie so svetlom
13,90 €
12,80 €

Malé gazdinky môžu s touto práčkou vyprať oblečenie celej rodine. Práčka je ako ozajstná. Má otváracie dvierka aj zásobníky na prací prášok.


Klein Vysávač Electrolux
38,31 €

33,40 €

Detský vysávač Elektrolux od nemeckého výrobcu Klein na batérie má ozajstné funkcie, ktoré váš malý pomocník ocení. Tento skvelý pomocník do domácnosti vydáva zvuky ako naozajstný vysávač.


Klein Vysávač Bosch

Klein Vysávač Bosch

Hodnotenie: 4
32,60 €

25,30 €

Detský vysávač Bosch od nemeckého výrobcu Klein na batérie má skutočné funkcie, ktoré ocenia váš malý pomocník. Vysávač má aj vyberateľnú nádobu na prach a pri luxovaní vydáva realistické zvuky.


Klein Vileda upratovací vozík
28,85 €

23,30 €

Pojazdný upratovací vozík s metlou, mopom, kýblikom, metličkou a lopatkou obľúbenej značky Vileda. Všetko je balené v krabici ako originálny výrobok. Skvelý darček pre vaše malé pomocníčky.


Klein Leifheit upratovací vozík
33,27 €

29,60 €

Upratovací vozík pre všetky malé pomocníčky od značky Leifheit. Pojazdný vozík obsahuje metlu, mop, vedierko, lopatku, metličku, upratovacie prostriedky a špongiu. Na vozíku má každý prostriedok svoje miesto.


Klein Vysavač Bosch červený
29,59 €
29,10 €

Detský vysávač Bosch od nemeckého výrobcu Klein na batérie má ozajstné funkcie, ktoré váš malý pomocník ocení. Vysávač má aj vyberateľnú nádobu na prach a pri luxovaní vydáva realistické zvuky.


Teddies Sada na žehlenie
25,89 €

20,50 €

Žiadnej malej gazdinke, ktorá rada pomáha pri domácich prácach nesmie chýbať žehlička a príslušenstvo, ktoré k nej patria. V tejto sade nájdete dosku, vešiak, ramienka a fľašu na vodu.


Teddies Vysávač 25 cm so svetlom a zvukom
23,30 €

S týmto červeným vysávačom s bielou hadicou s pojazdnými kolieskami sa môžu malé gazdinky zahrať na veľké upratovanie. Prístroj má funkčné tlačidlo a počas vysávania vydáva zvuky a víri papierové lupienky v priehľadnom valci.


Wiky Žehliaca doska
7,70 €

Detská žehliaca doska pre malé gazdinky vyzerá ako naozajstná, ktorú používa mamička. Vyper bábikám oblečenie a vyžehlite ho na žehliacej doske potiahnutej ružovou látkou s kovovou konštrukciou.