Klein Vileda vozík na upratovanie
39,20 € 29,60 €

Upratovací vozík pre malé upratovačky od značky Vileda. Vozík **obsahuje **metlu, mop, vedierko, metličku, lopatku a čistiaci prostriedok. Dievčatká tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.

Woody Upratovací vozík-33%

Woody Upratovací vozík

Hodnotenie: 4,5
44,90 € 29,65 €

Výpredaj

Upratovací vozík pre malé upratovačky od značky Woody. Vozík je v drevenom prevedení má vstavaný vysávač, otvory pre mop a zmeták, lopatku, saponát a malú kefu na zvieracie chlpy. Dievčatká tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.

Klein Vileda vedro s mopom
11,40 €

Vileda vedro s mopom je ako naozajstné. Malé pomocníčky teraz budú môcť napodobňovať mamičky a pomáhať im s upratovaním.

Teddies Vysávač 25 cm so svetlom a zvukom
23,20 € 16,90 €

S týmto červeným vysávačom s bielou hadicou s pojazdnými kolieskami sa môžu malé gazdinky zahrať na veľké upratovanie. Prístroj má funkčné tlačidlo a počas vysávania vydáva zvuky a víri papierové lupienky v priehľadnom valci.

Teddies Žehliaca doska 46x21x46cm
17,72 € 11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Polohovateľná žehliaca doska pre gazdinky rôzneho vzrastu. Nastavenie je ako u naozajstnej dosky a umožňuje dievčatkám „pomáhať“ mamičke so žehlením dlhšiu dobu.

Teddies Elektronická žehlička
16,50 €

Žiadnej malej gazdinke, ktorá rada pomáha pri domácich prácach nesmie chýbať žehlička. Elektronická žehlička svieti a vydáva realistický zvuk. Vhodná pre deti od 3 rokov.

Teddies Šijací stroj na batérie so svetlom
13,90 € 9,40 €

Malé gazdinky môžu s týmto šijacím strojom ušiť padnúce oblečenie celej rodine. Šijací stroj je ako naozajstný. Veľkosť 15 cm, vyrobené z kvalitného plastu.

MaDe Žehlička, na batérie-33%
10 € 6,69 €

Výpredaj

Nevyhnutná pomôcka do domácnosti pre malé gazdinky. Táto žehlička v bielo oranžovom prevedení. Je na batérie hovorí česky a hrá melódiu. Je vyrobená z kvalitného plastu.- Vyrobené z kvalitného plastu. Žehlička je veľká 19 cm.

Rappa Sada upratovacia

Rappa Sada upratovacia

Hodnotenie: 1
12,82 € 10,60 €

Upratovať domácnosť je nikdy nekončiaca práca. Vybavte svojho malého pomocníka upratovacou sadou, ktorá obsahuje odpadkový kôš, zmetáčik, metličku a rukoväť. Sada je uložená v darčekovej krabici.

Lamps Vysávač ružový na batérie 22 x 17 cm
16,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský vysávač v ružovo-bielej farebnej kombinácii je na batérie. Má praktickú rukoväť a flexibilnú hadicu. Je ako naozajstný vydáva zvuk a tiež vysáva guľôčky, ktoré sú súčasťou balenia.

Bigjigs Toys Drevená žehliaca doska so žehličkou
33,10 €

Vaši najmenší budú určite nadšení z tejto jasnej a robustnej drevenej žehliacej dosky a drevenej žehličky. Ideálne na žehlenie oblečenia pre bábiky, alebo k pomáhaniu žehlenia mamičke či oteckovi.

Smoby Žehlička
11,67 € 9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

naparovacia žehlička ako ozajstná pre malé gazdinky. Žehlička má zvukové efekty, takže malí pomocníci budú mať pocit, že spolu s mamičkou naozaj žehlia bielizeň.

Lamps Vysávač

Lamps Vysávač

Hodnotenie: 3
11,40 €

Ružový vysávač ako nevyhnutný doplnok každej správnej gazdinky. Vysávač na batérie vydáva zvuky a má svetelné efekty. Dievčatká môžu mamičke pomôcť pri upratovaní s vlastným nástrojom.

Klein Žehlička Bosch

Klein Žehlička Bosch

Hodnotenie: 4,5
14 € 11,80 €

Žehlička značky Bosch poteší všetkých malých pomocníkov, ktorí radi upratujú a pomáhajú mamičke. Do žehličky možno naliať vodu, takže môžu deti žehliť ako s ozajstnou žehličkou. Balené v krabici.

Klein Vileda upratovací set
12,20 €

Vileda upratovací set pre malých pomocníkov v domácnosti. Mamička bude mať radosť, keď si deti upracú izbičku. Sada obsahuje metlu, mop, metličku a lopatku značky Vileda.

Klein Upratovací vozík Vileda
43,80 €
+ doprava zadarmo

Upratovací vozík pre malé poriadkumilovníčky značky Vileda. Vozík obsahuje metlu, mop, vedro, metlu, lopatku a čistiace prostriedky. Dievčatka tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.

Klein Vedro na vytieranie s mopom Leifheit
16,90 € 11,80 €

Plastové vedro s mopom značky Leifheit. Obsah vedra 2 litre. Balené v sieťke. Vaša malá pomocníčka môže mať na upratovanie rovnaké vedro ako vy.

Klein Leifheit upratovací vozík
33,27 € 30 €

Upratovací vozík pre všetky malé pomocníčky od značky Leifheit. Pojazdný vozík obsahuje metlu, mop, vedierko, lopatku, metličku, upratovacie prostriedky a špongiu. Na vozíku má každý prostriedok svoje miesto.

Klein Upratovací set Leifheit
7,50 €

Sada na upratovanie Leifheit je presnou napodobeninou originálu. Malí pomocníci teraz budú môcť napodobňovať mamičky a pomáhať im s upratovaním s rovnakým náčiním, ako majú ony.

Klein Vileda plochý mop
7,76 € 6,70 €

Potrebujete doma pomôcť s upratovaním? Pre vašu malú gazdinku to nebude problém s plochým mopom značky Vileda! Mop možno namočiť a skutočne s ním vytierať.

Klein Vileda upratovací vozík
32,70 €

Pojazdný upratovací vozík s metlou, mopom, kýblikom, metličkou a lopatkou obľúbenej značky Vileda. Všetko je balené v krabici ako originálny výrobok. Skvelý darček pre vaše malé pomocníčky.

Smoby Upratovacia súprava

Smoby Upratovacia súprava

Hodnotenie: 3,5
9,80 €

Upratovať domácnosť je nikdy nekončiaca práca. Vybavte svojho malého pomocníka upratovacou súpravou, ktorá obsahuje metlu, zmetáčik a lopatku.

Wader Vozík gazdinky

Wader Vozík gazdinky

Hodnotenie: 5
16,90 €

Upratovať domácnosť je práca, ktorá nikdy nekončí. Vybavte Vášho malého pomocníka vozítkom s lopatkou, mopom a vedierkom. Set je uložený v praktickom vozítku s výškou 59 cm.

Klein Vysávač Electrolux
38,31 € 33,90 €

Detský vysávač Electrolux od nemeckého výrobcu Klein na batérie má ozajstné funkcie, ktoré váš malý pomocník ocení. Tento skvelý pomocník do domácnosti vydáva zvuky ako naozajstný vysávač.

Klein Vysávač Bosch

Klein Vysávač Bosch

Hodnotenie: 4,5
32,60 € 26,80 €

Detský vysávač Bosch od nemeckého výrobcu Klein na batérie má skutočné funkcie, ktoré ocenia váš malý pomocník. Vysávač má aj vyberateľnú nádobu na prach a pri luxovaní vydáva realistické zvuky.

Wiky Práčka pre deti 18 x 12,5 x 24,5 cm
19,70 €

Novinka

Ale nie! Bábiky sa vrátili z dovolenky a majú hromadu špinavého prádla! Nezostáva ti nič iné ako sa postarať, aby bolo opäť čisté a voňavé! Naplň práčku, vyber program a stupeň teploty, daj do priehradky prací prášok a zapni! Paráda! Bubon sa točí a môžeš pozerať, ako sa bielizeň perie za sprievodu zvukových a svetelných efektov.

Pilsan Žehliaca doska so žehličkou
22,10 €

Žehliaca doska pre začínajúce gazdinky s krásnym motívom. Doska je ako naozajstná a je dokonca skladacia, čo oceníte najmä v menších izbách. V balení nájdete okrem dosky aj žehličku.

Klein Vysavač Bosch červený
29,60 €

Detský vysávač Bosch od nemeckého výrobcu Klein na batérie má ozajstné funkcie, ktoré váš malý pomocník ocení. Vysávač má aj vyberateľnú nádobu na prach a pri luxovaní vydáva realistické zvuky.

Smoby Vozík pre malú upratovačku s vysávačom-modrá
54,61 € 41,40 €
+ doprava zadarmo

Upratovací vozík obsahuje všetko, čo malé upratovačky potrebujú – metličku a lopatku, veľký zmeták, plochý mop, vedierko, hubku, čistiace prostriedky a vysávač na batérie. Dievčatká tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.

Teddies Vysávač 2v1 s so svetlom a zvukom
23,20 € 20,90 €

S týmto pestrofarebným vysávačom 2 v 1 sa môžu malé gazdinky zahrať na veľké upratovanie. Prístroj má funkčné tlačidlo a počas vysávania vydáva zvuky a víri papierové lupienky v priehľadnom valci.

Teddies Sada na žehlenie
25,89 € 21,70 €

Žiadnej malej gazdinke, ktorá rada pomáha pri domácich prácach nesmie chýbať žehlička a príslušenstvo, ktoré k nej patria. V tejto sade nájdete dosku, vešiak, ramienka a fľašu na vodu.

Wiky Žehliaca doska
7,90 €

Detská žehliaca doska pre malé gazdinky vyzerá ako naozajstná, ktorú používa mamička. Vyper bábikám oblečenie a vyžehlite ho na žehliacej doske potiahnutej ružovou látkou s kovovou konštrukciou.