Wiky Hasičská stanica skrutkovacia s autom
21,42 €

Postav si sám svoju hasičskú stanicu pomocou skrutkovača, ktorý je súčasťou balenia. Nasadni do auta a vyraz hasiť požiar. Vďaka tebe bude mesto opäť v bezpečí.

Klein Hasičský prístroj

Klein Hasičský prístroj

Hodnotenie: 3,5
9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Máte doma malého nezbedníka, ktorý sa rád hrá na hasičov. Potom by mu nemal chýbať hasičský prístroj. Ten bude slúžiť pri hasení požiaru rovnako ako naozajstnému hasičovi. Možno do neho naliať vodu.

SIMBA Požiarnik Sam Hasiaca sada na chrbát
27,20 € 21,40 €

Požiarnik Sam je už pripravený na ďalší zásah. Aby mohol neustále zachraňovať životy a zdravie svojich spoluobčanov, má na svoju prácu to najlepšie vybavenie, ktoré je tu práve aj pre teba. Pripoj sa k požiarnikov Samovi aj ty s touto hasiacou sadou, ktorá ti perfektne padne na chrbát, a vydaj sa s ním za dobrodružstvom.

Klein Hasičské záchranářské nůžky
9,49 € 7,60 €

Praktický pomocník pro malé hasiče. Nůžky díky kterým vysvobodíš ze zaklíněných prostor kohokoliv. Pořiď si kompletní výbavu pro hasiče a buď tím, kdo pomůže v té nejtěžší situaci.

Klein Hasiaci prístroj

Klein Hasiaci prístroj

Hodnotenie: 4,6
17,40 €

Fuknčný hasiaci prístroj na chrbát pre malých hasičov z pevného a nezávadného plastu. Hasičský prístroj sa naplní vodou a malý hasič môže začať hasiť fiktívny požiar. Alebo môže začať boj, kto ďalej dostrekne s hasičským prístrojom.

Klein Hasičská helma červená
14,99 € 12,70 €

Každý správny hasič potrebuje kvalitnú výraznú hasičskú helmu. Táto prilba má navyše ochranný kryt na krk. Hašiš je tak v úplnom bezpečí a nič mu nebráni v hrách na záchranárov.

Klein Hasičská helma

Klein Hasičská helma

Hodnotenie: 4,8
20,33 € 12,30 €

Každý správny hasič potrebuje kvalitnú výraznú hasičskú helmu. Táto helma má navyše ochranný kryt na krk a na oči. Hasič je tak v úplnom bezpečí a nič mu nebráni v hrách na záchranárov. Helma v tme svieti.

Teddies Hasičské vybavenie sada 6 ks
8,19 € 7,20 €

Všetko, čo potrebuje hasič pri zásahu, nájdu malí záchranári v tejtohasičskej sade, s ktorou zdolajú každý požiar. Súčasťou je 6 kusov vybavenia vrátane požiarnickej masky, hasiaceho prístroja či vysielačky.