Klein Hasiaci prístroj

Klein Hasiaci prístroj

Hodnotenie: 4,5
17,38 €

Výpredaj

Fuknčný hasiaci prístroj na chrbát pre malých hasičov z pevného a nezávadného plastu. Hasičský prístroj sa naplní vodou a malý hasič môže začať hasiť fiktívny požiar. Alebo môže začať boj, kto ďalej dostrekne s hasičským prístrojom.

Klein Hasičská helma-47%

Klein Hasičská helma

Hodnotenie: 5
20,33 € 10,65 €

Výpredaj

Každý správny hasič potrebuje kvalitnú výraznú hasičskú helmu. Táto helma má navyše ochranný kryt na krk a na oči. Hasič je tak v úplnom bezpečí a nič mu nebráni v hrách na záchranárov. Helma v tme svieti.

Klein Hasičská helma červená-28%
14,99 € 10,65 €

Výpredaj

Každý správny hasič potrebuje kvalitnú výraznú hasičskú helmu. Táto prilba má navyše ochranný kryt na krk. Hašiš je tak v úplnom bezpečí a nič mu nebráni v hrách na záchranárov.

Klein Hasičský prístroj

Klein Hasičský prístroj

Hodnotenie: 3,5
7,90 €

Máte doma malého nezbedníka, ktorý sa rád hrá na hasičov. Potom by mu nemal chýbať hasičský prístroj. Ten bude slúžiť pri hasení požiaru rovnako ako naozajstnému hasičovi. Možno do neho naliať vodu.

SIMBA Požiarnik Sam Hasiaca sada na chrbát
27,20 € 23,60 €

Novinka

Požiarnik Sam je už pripravený na ďalší zásah. Aby mohol neustále zachraňovať životy a zdravie svojich spoluobčanov, má na svoju prácu to najlepšie vybavenie, ktoré je tu práve aj pre teba. Pripoj sa k požiarnikov Samovi aj ty s touto hasiacou sadou, ktorá ti perfektne padne na chrbát, a vydaj sa s ním za dobrodružstvom.

Klein Hasičské záchranářské nůžky
9,49 € 7,90 €

Praktický pomocník pro malé hasiče. Nůžky díky kterým vysvobodíš ze zaklíněných prostor kohokoliv. Pořiď si kompletní výbavu pro hasiče a buď tím, kdo pomůže v té nejtěžší situaci.

Klein Veľký hasičský set
43,51 € 33,50 €

Veľký hasičský set sa bude hodiť každému budúcemu záchranárovi. Set obsahuje všetko, čo hasič na výkon svojej profesie potrebuje. Súčasťou balenia je aj funkčný hasiaci prístroj na chrbát a ochranná prilba.

Teddies Hasičské vybavenie sada 6 ks
9,80 €

Všetko, čo potrebuje hasič pri zásahu, nájdu malí záchranári v tejtohasičskej sade, s ktorou zdolajú každý požiar. Súčasťou je 6 kusov vybavenia vrátane požiarnickej masky, hasiaceho prístroja či vysielačky.

Klein Zdravotnícky záchranársky batôžtek s vybavením
25,49 € 18,50 €

Zdravotnícky záchranársky batôžtek pre malých zdravotníkov alebo doktorov. V batôžku je veľa praktických vecí, ktoré na výkon povolania zdravotníka nutne potrebujete. Vďaka praktickým vrecúškam a veľkémi vrecku sa do batoha zmestí všetko vybavenie.