Klein Veľký hasičský set-20%
43,51 €

34,79 €

Akcia

Veľký hasičský set sa bude hodiť každému budúcemu záchranárovi. Set obsahuje všetko, čo hasič na výkon svojej profesie potrebuje. Súčasťou balenia je aj funkčný hasiaci prístroj na chrbát a ochranná prilba.


Klein Hasičský záchranársky batôžtek s vybavením
21,79 €

16,70 €

Hasičský záchranársky batôžtek pre malých hasičov. V batôžku je veľa praktických vecí, ktoré na výkon povolania požiarnika potrebujete. Vďaka praktickým vrecúškam a veľkému vrecku sa do batoha zmestí všetko vybavenie.


Klein Zdravotnícky záchranársky batôžtek s vybavením-29%
25,49 €

18,03 €

Akcia

Zdravotnícky záchranársky batôžtek pre malých zdravotníkov alebo doktorov. V batôžku je veľa praktických vecí, ktoré na výkon povolania zdravotníka nutne potrebujete. Vďaka praktickým vrecúškam a veľkémi vrecku sa do batoha zmestí všetko vybavenie.


Klein Hasičská helma

Klein Hasičská helma

Hodnotenie: 5
20,33 €
18,50 €

Každý správny hasič potrebuje kvalitnú výraznú hasičskú helmu. Táto helma má navyše ochranný kryt na krk a na oči. Hasič je tak v úplnom bezpečí a nič mu nebráni v hrách na záchranárov. Helma v tme svieti.


Klein Hasičská helma červená
18,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Každý správny hasič potrebuje kvalitnú výraznú hasičskú helmu. Táto prilba má navyše ochranný kryt na krk. Hašiš je tak v úplnom bezpečí a nič mu nebráni v hrách na záchranárov.


Klein Hasičské záchranářské nůžky
10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický pomocník pro malé hasiče. Nůžky díky kterým vysvobodíš ze zaklíněných prostor kohokoliv. Pořiď si kompletní výbavu pro hasiče a buď tím, kdo pomůže v té nejtěžší situaci.


Klein Hasičský set-65%
55,99 €

19,31 €

Akcia

Hasičský set sa bude hodiť každému budúcemu záchranárovi. Set obsahuje všetko čo musí mať hasič počas akcie poruke – helmu, hasiaci prístroj, rukavice, baterku, amplión a páčidlo. Svetelné efekty.


Klein Hasiaci prístroj

Klein Hasiaci prístroj

Hodnotenie: 4,5
19,80 €

Fuknčný hasiaci prístroj na chrbát pre malých hasičov z pevného a nezávadného plastu. Hasičský prístroj sa naplní vodou a malý hasič môže začať hasiť fiktívny požiar. Alebo môže začať boj, kto ďalej dostrekne s hasičským prístrojom.


Klein Hasičský prístroj

Klein Hasičský prístroj

Hodnotenie: 3,5
7,70 €

Máte doma malého nezbedníka, ktorý sa rád hrá na hasičov. Potom by mu nemal chýbať hasičský prístroj. Ten bude slúžiť pri hasení požiaru rovnako ako naozajstnému hasičovi. Možno do neho naliať vodu.


Teddies Hasičské vybavenie sada 6 ks
8,19 €
8,10 €

Všetko, čo potrebuje hasič pri zásahu, nájdu malí záchranári v tejtohasičskej sade, s ktorou zdolajú každý požiar. Súčasťou je 6 kusov vybavenia vrátane požiarnickej masky, hasiaceho prístroja či vysielačky.