Bino Pizza na krájanie

Bino Pizza na krájanie

Hodnotenie: 4,8
21,37 € 13,60 €

Pizza na krájanie obsahuje dokopy 31 dielov. Jednotlivé diely sú spojené suchým zipsom. Na suchý zips sú tiež jednotlivé ingrediencie, ktoré je možné kombinovať podľa vlastného želania.

Aga4Kids Sada potravín SWEET WORLD
15,10 €

Detská drevená sada potravín SWEET WORLD, obsahuje napodobeniny ovocia, zeleniny, rýb a nechýba ani drevené lopárik a nôž.

Bino Sada smaltovaného riadu 11ks
16,43 € 11,30 €

Riad pre všetky malé kuchárky a kuchárov v smaltovanom prevedení. Vhodný dovnútra aj von. Skvelá sada s príslušenstvom pre všetky deti, ktoré sa chcú hrať na kuchára. Riad je zdobený farebnými krúžkami.

Bino Sada nerezového riadu, 8 ks
23,49 € 13,20 €

Riad pre všetky malé kuchárky a kuchárov v nerezovom prevedení. Osemdielna sada obsahuje: panvičku, veľký a malý hrniec s pokrievkami, cedidlo a dve textilné chňapky.

Woody Krájanie na doske - ovocie s melónom
19,40 € 16,80 €

Akcia

Drevené príslušenstvo ku kuchynkám – krájanie na doske ovocie s melónom. Je vašej malej pomocníčke v kuchyni ľúto, že nemôže s vami krájať ovocie? Máme pre vás výborné bezpečné riešenie.

Klein BOSCH mixer s nádobkou
14,78 € 12,80 €

Tyčový mixer na batérie značky Bosch je aké naozajstný. Malý kuchárik bude mať radosť hlavne z jeho zvukových efektov. Súčasťou sady je tiež nádobka na mixovanie.

Klein BOSCH ručný mixér

Klein BOSCH ručný mixér

Hodnotenie: 3,5
10,20 €

BOSCH ručný mixér je dobrý pomocník do každej detskej kuchynky. Malé kuchárky ocenia otáčacie sa metličky. S takýmto doplnkom pôjde pečenia od ruky.

Teddies Krájacie ovocie a zelenina plast v krabičke
16,80 € 12,80 €

Krájacie ovocie a zelenina plastové sú skvelým doplnkom do každej kuchynky. Deti si môžu „nakrájať“ zdravú desiatu alebo prísady a varenie. Balenie obsahuje aj dosku a „nôž“.

Viga Krájanie ovocia s táckou-45%
28,04 € 15,30 €

Akcia

Drevené krájanie ovocia s táckou. Ovocie je spojené suchým zipsom, ktoré možno krájať nožom a potom opäť spájať. Deti sa vďaka tejto hračke naučia rozoznávať rôzne druhy ovocia a základy motoriky.

Teddies Mikrovlnnná rúra

Teddies Mikrovlnnná rúra

Hodnotenie: 4,8
34,50 € 23,80 €

Žiadnej malej gazdinke, ktorá rada pomáha pri domácich prácach, by nemala chýbať mikrovlnná rúra. Táto hračka je na batérie a má funkčné tlačidlá. Vhodné pre deti od 3 rokov.

ECOIFFIER Čajový servis a sada riadu v taške
14,80 € 13,20 €

Plastový čajový servis pre malé hostiteľky. Veľká priehľadná taška so zatváraním na zips obsahuje štyri taniere, sadu štyroch príborov, štyri poháriky, štyri plastové hrnčeky s podšálkami, kanvičku, cukorničku, sito a hrniec s pokrievkou.

ECOIFFIER Varič s riadom veľká súprava
14,80 € 12,40 €

Dvojplatničkový varič so súpravou kuchynského príslušenstva skvele poslúži malým gazdinkám. Nájde v nej nielen riad ale aj potraviny. Už im v kuchynke rozhodne nič chýbať nebude. hrnce s pokrievkami, rajnice, panvička, pekáč, potraviny a ďalšie príslušenstvo.

Hape Fast Food Set

Hape Fast Food Set

Hodnotenie: 5
21,38 € 15,80 €

Čo bude dnes na obed? Na čo máte práve chuť? Príprava obeda pomocou Fast Food Setu je jednoduchá a rýchla. V sete nájdete nielen menu, hranolky, hamburger, hot dog, ale aj nápoj a kečup. A ten rozhodne nesmie v detskom menu chýbať.

Hape Môj malý kávovar

Hape Môj malý kávovar

Hodnotenie: 4,8
23,54 € 22,30 €

Na chvíľku sa posaďte, aby ste si oddýchli so šálkou kávy! Vďaka tejto hračke môžu chvíle pohody pri káve zažívať i deti. Kávovar má bohaté príslušenstvo – šálku, mlieko, cukor, kávovú podložku a lyžicu. Siestu si môže užívať každý bez výnimky!

Teddies Krájacie ovocie a zelenina
18,80 € 12,80 €

Sada krájacieho a lúpacieho ovocia a zeleniny na suchý zips, vyrobená z plastu. Zoznámte svoje ratolesti touto hravou formou s tvarom ovocia a zeleniny, alebo im pri hre nechajte voľnú ruku. Vhodné pre deti od 3 rokov.

ECOIFFIER Veľká sada kuchynského príslušenstva
15,20 € 11,30 €

Veľká sada kuchynského príslušenstva skvele poslúži všetkým malým gazdinkám. Nájdu v nej nielen riad ale aj potraviny a ďalšie príslušenstvo. Už im v kuchynke nič chýbať nebude.

Lamps Sada riadu + doplnky

Lamps Sada riadu + doplnky

Hodnotenie: 4,7
16,60 €

S touto veľkou sadou kuchynského riadu v metalickom prevedení sa malí kuchári môžu pustiť do prípravy tých najlahodnejších pokrmov. Súčasťou je panviva, kanvica, kastról, rajnica a obracačky. Nechýbajú ani doplnky v podobe potravín na varenie.

ECOIFFIER Vaflovač s príslušenstvom
17 €

Vaflovač je nevyhnutný doplnok každej kuchynskej linky. Voňavé a sladké raňajky v tvare trojuholníka s toppingom podľa vášho želania, nechajte sa pohostiť od svojej malej kuchárky. Dodávané vrátane tanierikov, lyžičiek a ďalších doplnkov k príprave.

ECOIFFIER Plastové hračky potraviny v sieťke
7,70 € 7,10 €

Makety potravín v sieťke skvele poslúžia v každej kuchynke alebo obchode. Deti môžu nakúpiť obľúbené potraviny a z nich potom pripravia pre rodičov výborné jedlo. Všetko je prakticky balené.

Klein BOSCH Toaster

Klein BOSCH Toaster

Hodnotenie: 4
14,02 € 11,30 €

Detský touster v licencii Bosch je skvelý doplnok do detskej kuchynky. Vierohodná replika hriankovača je skvelý spotrebič pri varení chutných raňajok. Po stlačení vypínača sa automaticky vysunú hrianky.

Smoby Rýchlovarná kanvica mini Tefal
10,80 € 9,80 €

Rýchlovarná kanvica s licenciou známeho výrobcu spotrebičov Tefal. Kanvica v modernom tvare s odklápacím vekom. Nalej do kanvice vodu, aktivuj tlačidlo a počkaj, kým sa voda „neuvarí“.

Rappa Panvica opekacia - potraviny menia farbu
11,30 €

Super panvička do tvojej kuchynky. Keď dáš napodobeniny potravín (párok, slanina, steak) na panvicu, stlačíš tlačidlo, počuješ mäso prskať, po chvíli mäso mení farbu a vyzerá ako usmažené. V súprave tiež nájdeš obracačku, tanier a dresing.

Teddies Ovocie krájacie s doskou drevo 17ks
17,60 € 15,10 €

Drevená hračka o 17 kusoch značky Teddies. Drevené ovocie možno nakrájať nožom a potom zase jednoducho zlepiť dohromady pomocou suchého zipsu.

Lamps Veľká sada jedla

Lamps Veľká sada jedla

Hodnotenie: 5
13,60 €

Farebná sada krájania, ktorá by nemala chýbať v žiadnej detskej kuchynke. Táto veľká sada obsahuje veľké množstvo potravín, ovocia, zeleniny a jedla.

Bino Sada riadu veľká

Bino Sada riadu veľká

Hodnotenie: 4,9
9,76 € 6,40 €

Krásna sada riadu, ktorá sa hodí do každej detskej kuchynky. Detská sada poteší každé malé dieťa, ktoré chce pripraviť pre svojich najlepších kamarátov skvelý a chutný obed alebo desiatu. S touto sadou riadu si Vaše deti užijú veľa hodín skvelej zábavy. Dve farebné varianty!

Klein BOSCH kuchynský robot
29,59 € 26,80 €

Kuchynský robot ako naozajstný z červeného radu BOSCH kuchynského náčinia. Malí kuchári môžu do mixéra naliať vodu. Vďaka batériám je funkčný, ako má aj mamička. Vydáva zvuky a otáča metlou.

Smoby Záhradný gril s príslušenstvom
42,60 € 32,80 €

Záhradný gril s vekom. Súčasťou grilu je grilovacie náradie a potraviny na prípravu pochúťok. Deti tak môžu vo všetkom napodobniť svojich rodičov, ktorí na záhrade grilujú na naozajstnom grile.

Lamps Sada krájania zeleniny a pečivo 26,5 x 22,5 x 5 cm
10,20 €

Farebná sada krájania, ktoré by nemalo chýbať v žiadnej detskej kuchynke. Jedlo je vnútri spojené suchým zipsom, možno ho krájať (oddeľovať) opakovane. U detí sa rozvíja jemná a hrubá motorika.

Lamps Gril veľký na batérie
29,50 € 25,60 €

Kúpte svojmu malému gurmánovi plastový gril s príslušenstvom, na ktorom bude môcť pripravovať tie najlepšie grilované pochúťky doma i vonku. Po zapnutí gril vydáva zvuky, svieti a kura sa otáča.

Hape Môj malý mixér

Hape Môj malý mixér

Hodnotenie: 5
23,54 € 17,70 €

Nemôžete sa dočkať, až vyrastiete a stanete sa skutočným pekárom? S mixérom si deti môžu predstavovať, že pečú s použitím vlastnej múky a balíčkov s cukrom, misky a otočného mixéra.

Klein BOSCH varná kanvica

Klein BOSCH varná kanvica

Hodnotenie: 3,8
10,50 €

BOSCH varná kanvica so svetelnými a zvukovými efektmi sa stane vernou pomocníčkou vašej malej kuchárky. Teraz bude môcť svoje kamarátky spoznať na čaj o piatej. Pekný doplnok do detskej kuchynky.

Woody Priprav si svoj hamburger
8,48 € 7,30 €

Akcia

Priprav si svoj hamburger z týchto úžasných drevených a textilných surovín. Záleží len na chuti malých kuchárov, akú si vytvoria desiatu. Sada obsahuje pečivo, zeleninu, mäsko, plátok syra, cibuľu a ďalšie suroviny.

Woody Hrnce do kuchynky

Woody Hrnce do kuchynky

Hodnotenie: 3,7
15,88 € 13,90 €

Riad pre všetky malé kuchárky a kuchárov v nerezovom vyhotovení. Osemdielna sada obsahuje: panvicu, veľký a malý hrniec s pokrievkami, cedidlo a dve textilné chňapky.

Lamps Mikrovlnná rúra na batérie.
15,30 € 13,60 €

Každá malá gazdinka, ktorá rada pomáha mamičke s varením, by mala mať vo svojej kuchynke aj túto mikrovlnnú rúru. Táto plastová hračka je na batérie, svieti a vydáva zvuky. V rúre sa otáča vnútorný tanier.

Klein BOSCH kávovar

Klein BOSCH kávovar

Hodnotenie: 4,2
16,20 €

BOSCH kávovar pre všetky malé kuchárky. Ranná prekvapkávaná káva je príjemné prekvapenie pre rodičov. Do kávovaru možno naliať vodu, funkcia čerpadla. Bude potom vyzerať ako naozajstný.

Hape Stolovací set

Hape Stolovací set

Hodnotenie: 5
30,70 € 20,70 €

S hrncom, panvicou, taniermi a doplnkami stolovacej sady má vaše dieťa všetko, čo potrebuje k vareniu chutného jedla pre priateľov alebo rodinu! Je čas rozvíjať fantáziu k príprave kvalitných pokrmov a stolovanie je toho neoddeliteľnou súčasťou.

Viga Drevená váha

Viga Drevená váha

Hodnotenie: 5
22,21 € 11,70 €

Drevená váha, ktorá nesmie chýbať v žiadnej kuchynke či obchode. Ovocie, zelenina, korenie alebo čaje, všetky ingrediencie si teraz môžeš zvážiť a vedieť tak presnú cenu tovaru, aby si mohol správne predávať. Alebo si len prečítaj recept a var so správnym množstvom.

Teddies Sada riadu 11 ks plast
12,11 € 8,70 €

S touto veľkou sadou kuchynského riadu sa môžu malé kuchárky pustiť do varenia, pečenia i smaženia a pripraviť tie najlahodnejšie pokrmy. Sada je vyrobená z kvalitného a odolného plastu.

ECOIFFIER Raňajková súprava s hriankovačom
17,10 € 12,40 €

O raňajkách sa hovorí, že sú základ dňa. Raňajková súprava s hriankovačom, kanvicou, hrnčekmi na kávu, varenými vajcami a ďalšími doplnkami vytvorí báječné raňajky pre 2 osoby. Pripravte si vo svojej kuchynke perfektný začiatok dňa!

Hape Môj malý waflovač
25,59 € 17,90 €

Všetci milujú vafle, a teraz si deti môžu pripravovať svoje vlastné lahodné wafle na raňajky alebo ako občerstvenie so sadou Môj malý waflovač.

Smoby Toaster mini Tefal Express zelený
10,10 € 9,40 €

Toaster mini Tefal Express je skvelý doplnok do detskej kuchynky. Vierohodná replika hriankovača je skvelý spotrebič pri varení chutných raňajok. Po stlačení vypínača sa automaticky vysunú hrianky.

Lamps Sada riadu s doplnkami
11,62 € 10,20 €

S touto veľkou sadou kuchynského riadu v metalickom prevedení sa malí kuchári môžu pustiť do prípravy tých najlahodnejších pokrmov. Súčasťou je hrniec, kanvica, panvička a obracačka. Nechýbajú ani doplnky v podobe potravín na varenie.

Smoby Šľahač mini Tefal

Smoby Šľahač mini Tefal

Hodnotenie: 2,8
8,30 €

Ručný šľahač s licenciou obľúbeného výrobcu spotrebičov Tefal. Je ideálny do každej kuchynky pri príprave obeda alebo pri pečení. Metličky sa točia mechanicky stlačením tlačidla. Výrobok nevyžaduje batérie.

Spotrebiče a riad do detskej kuchynky

Už viete, akým spotrebičom alebo sadou riadu svoje dieťa prekvapíte?

Na Mall.sk vyberajte z širokej ponuky spotrebičov a riad do detskej kuchynky!

Prepracované plastové sady riadu a spotrebičov nájdete u Teddies alebo Ecoiffier. Kovové a drevené sady detského riadu ponúka Woody. Vydarené kombinácie materiálov nájdete u Hape. Vyberať môžete aj z ďalších značiek, ako sú Smoby, Wader, Klein a množstva ďalších.

Chlapcov možno viac nadchnú autá, vláčiky a vrtuľníky.