Viga Krájanie ovocia s táckou
28,04 € 14,70 €

Drevené krájanie ovocia s táckou. Ovocie je spojené suchým zipsom, ktoré možno krájať nožom a potom opäť spájať. Deti sa vďaka tejto hračke naučia rozoznávať rôzne druhy ovocia a základy motoriky.

Lamps Sada na pečenie

Lamps Sada na pečenie

Hodnotenie: 5
14,20 € 11,50 €

Táto kuchynská sada riadu na pečenie by nemala chýbať žiadnej malej gazdinke. Balenie obsahuje všetko potrebné pre chutné pečenie. Balenie obsahuje metlu, valček, sušienky, 2 plechy a mnoho ďalších doplnkov.

Lamps 70323 Sada riadu

Lamps 70323 Sada riadu

Hodnotenie: 5
10,70 € 9,30 €

S touto sadou kuchynského riadu sa môžu malí kuchári pustiť do varenia.

Lamps 70316 Sada riadu
8,40 € 6,90 €

S touto sadou kuchynského riadu sa môžu malí kuchári pustiť do varenia. Táto sada bude skvelým doplnkom pre každú kuchynku. Obsahuje kanvicu, obracačku, naberačku a mnoho ďalších doplnkov.

Woody Krájanie na doske - ovocie s melónom
19,40 € 18,30 €

Drevené príslušenstvo ku kuchynkám – krájanie na doske ovocie s melónom. Je vašej malej pomocníčke v kuchyni ľúto, že nemôže s vami krájať ovocie? Máme pre vás výborné bezpečné riešenie.

Lamps Sada kuchynských prístrojov na batérie
15,40 €

Táto sada kuchynských prístrojov by nemala chýbať v žiadnej detskej kuchynke. Balenie obsahuje nevyhnutné spotrebiče, ktoré bude potrebovať každá malá gazdinka alebo kuchárka.

Lamps Práčka ružová na vodu a batérie
11,50 €

Vďaka tejto ružovej práčke budete mať oblečenie stále čisté. Tento doplnok by nemal chýbať v žiadnej detskej izbičke. Práčka je na batérie a na vodu.

Teddies Drez na umývanie riadu + kohútik na vodu na batérie 20 ks
23,20 € 21,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kúpte svojej malej gazdinke túto veľkú sadu riadu, ktorej súčasťou je aj drez s kohútikom. Deti vám tak môžu nielen navariť tie najlahodnejšie pokrmy, ale potom sa môžu hrať aj na umývanie riadu.

Lamps Drez s riadom na batérie
21,80 € 17,60 €

Plastový drez s riadom pre všetky malé gazdinky a kuchárky. Keď do drezu dáte vodu, z kohútika potečie voda. Takže po dobrom obede môžeš umyť všetok špinavý riad.

Lamps Mikrovlnná rúra na batérie.
15,30 € 13,60 €

Každá malá gazdinka, ktorá rada pomáha mamičke s varením, by mala mať vo svojej kuchynke aj túto mikrovlnnú rúru. Táto plastová hračka je na batérie, svieti a vydáva zvuky. V rúre sa otáča vnútorný tanier.

Teddies Krájacie ovocie a zelenina plast v krabičke
14,70 €

Krájacie ovocie a zelenina plastové sú skvelým doplnkom do každej kuchynky. Deti si môžu „nakrájať“ zdravú desiatu alebo prísady a varenie. Balenie obsahuje aj dosku a „nôž“.

Alltoys Sada riadu

Alltoys Sada riadu

Hodnotenie: 5
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada riadu a kuchynského príslušenstva skvele poslúži všetkým malým gazdinkám. Nájdu v nej nielen riad ale aj potraviny a ďalšie príslušenstvo. Už im v kuchynke nič chýbať nebude.

Bino Sada nerezového riadu, 8 ks
23,49 € 15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Riad pre všetky malé kuchárky a kuchárov v nerezovom prevedení. Osemdielna sada obsahuje: panvičku, veľký a malý hrniec s pokrievkami, cedidlo a dve textilné chňapky.

Bino Pizza na krájanie

Bino Pizza na krájanie

Hodnotenie: 4,9
21,37 € 13,30 €

Pizza na krájanie obsahuje dokopy 31 dielov. Jednotlivé diely sú spojené suchým zipsom. Na suchý zips sú tiež jednotlivé ingrediencie, ktoré je možné kombinovať podľa vlastného želania.

Klein BOSCH varná kanvica

Klein BOSCH varná kanvica

Hodnotenie: 3,9
9,30 €

BOSCH varná kanvica so svetelnými a zvukovými efektmi sa stane vernou pomocníčkou vašej malej kuchárky. Teraz bude môcť svoje kamarátky spoznať na čaj o piatej. Pekný doplnok do detskej kuchynky.

Rappa Hriankovač a kanvica luxusnej kolekcie, zvuk, svetlo
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná detská kuchynská sada so zvukom a svetlom je určená pre deti od 3 rokov. Súčasťou sady je hriankovač a varná kanvica. Kanvica po zapnutí vydáva reálny zvuk a bliká. Táto senzačná hračka je nenahraditeľný pomocník každej malej gazdinky!

Teddies Krájacie ovocie a zelenina
14,79 € 10,80 €

Sada krájacieho a lúpacieho ovocia a zeleniny na suchý zips, vyrobená z plastu. Zoznámte svoje ratolesti touto hravou formou s tvarom ovocia a zeleniny, alebo im pri hre nechajte voľnú ruku. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Lamps Sada riadu s doplnkami
11,80 €

S touto veľkou sadou kuchynského riadu v metalickom prevedení sa malí kuchári môžu pustiť do prípravy tých najlahodnejších pokrmov. Súčasťou je hrniec, kanvica, panvička a obracačka. Nechýbajú ani doplnky v podobe potravín na varenie.

ECOIFFIER Občerstvenie na tácke
13,57 € 11,50 €

Plastové doplnky nemôžu chýbať v žiadnej kuchynke. S týmto boxom vytvoríš občerstvenie v okamihu – bagety, vajcia, jogurty, ovocie a ďalšie. Veko boxu poslúži zároveň ako servírovací podnos.

Woody Krájanie na doske "Ovocie"
12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené príslušenstvo ku kuchyňkám krájanie na doske „Ovocie“. Je vašej malej pomocníčke v kuchyni ľúto, že nemôže s vami krájať ovocie? Máme pre vás výborné bezpečné riešenie.

Woody Kuchynská sada na pečenies formičkami a zásterou
17,40 € 14,70 €

Kuchynská sada na pečenie s formičkami a zásterou poteší každú malú pomocníčku v kuchyni. V sade nájdu pekáčik, vykrajovačky, misku a metlu z plechovného materiálu a ďalšie drevené nástroje na pečenie.

Wader Detská čajová súprava s podnosom 30- dielna,farebná
11,10 €

Nechajte svoju malú gazdinku, nech sa premení na veľkú hostiteľku! S touto rozsiahlou čajovou sadou od nemeckej firmy Wader môže usporiadať nezabudnuteľné posedenie a hostiť nielen rodičov, ale aj kamarátov.

Teddies Plechový riad 15 ks kvety
12,80 € 12,20 €

S týmto krásnym čajovým servisom s kvetinovým vzorom môžu malé gazdinky usporiadať ten najlepší čajový večierok. Súčasťou je 15 ks príslušenstva vrátane servírovacej tácky.

ECOIFFIER Veľká sada kuchynského príslušenstva
12,99 € 12,60 €

Veľká sada kuchynského príslušenstva skvele poslúži všetkým malým gazdinkám. Nájdu v nej nielen riad ale aj potraviny a ďalšie príslušenstvo. Už im v kuchynke nič chýbať nebude.

Lamps Sada jedla hamburger hotdog
6,90 € 6,40 €

Čo bude dnes na desiatu alebo k obedu? Táto sada jedla obsahuje skladací hamburger. Jednotlivé ingrediencie hamburgeru možno na seba poskladať podľa vlastnej chuti. Ďalej je v balení hotdog, kečup, téglik, dresing a hranolky.

Wader Tácka s riadom 30 dielov
11,50 €

Vaša malá gazdinka rada pripraví niečo pod zub a s touto veľkou sadou riadu usporiada skvelú párty pre všetkých svojich kamarátov. Servírovať sa bude tiež čaj, ktorý prinesie na podnose ako správna veľká hostiteľka.

ECOIFFIER Čajový servis a sada riadu v taške
12,99 € 11,80 €

Plastový čajový servis pre malé hostiteľky. Veľká priehľadná taška so zatváraním na zips obsahuje štyri taniere, sadu štyroch príborov, štyri poháriky, štyri plastové hrnčeky s podšálkami, kanvičku, cukorničku, sito a hrniec s pokrievkou.

Melissa & Doug Drevená narodeninová torta
24,40 € 19,80 €

Narodeninová párty s touto tortou v úhľadnej krabici môže byť každý deň! Deti budú nadšené až ho budú krájať a počujú jemné rezanie, až sa budú jednotlivé kúsky torty oddeľovať od suchého zipsu.

Klein BOSCH ručný mixér

Klein BOSCH ručný mixér

Hodnotenie: 3,4
12,60 €

BOSCH ručný mixér je dobrý pomocník do každej detskej kuchynky. Malé kuchárky ocenia otáčacie sa metličky. S takýmto doplnkom pôjde pečenia od ruky.

Smoby Rýchlovarná kanvica mini Tefal
7,37 € 5,50 €

Rýchlovarná kanvica s licenciou známeho výrobcu spotrebičov Tefal. Kanvica v modernom tvare s odklápacím vekom. Nalej do kanvice vodu, aktivuj tlačidlo a počkaj, kým sa voda „neuvarí“.

Chill Factor Výroba ľadovej triešte - Slushy maker
15,60 € 13,30 €

Zmraz, stláčaj, užívaj si! Máš chuť na super ľadovú pochúťku? Stačí si vziať kelímok CHILLFACTOR Slushy Maker Výrobu ľadovej triešte, zmraziť ho v mrazničke, vliať do neho svoj obľúbený nápoj, pokrčiť a super ľadová triešť je hotová!

ECOIFFIER Veľká sada jedálneho príslušenstva, 39ks
12,99 € 12,60 €

Veľká plastová sada jedálenského príslušenstva. V balení nájdete celkom 39 kusov servisu riadu, potravín a ďalších doplnkov. Súčasťou je aj veľký odkvapkávač riadu. Vašej malej kuchárke už nubude v kuchynke nič chýbať.

Viga Drevený gril s jedlom
61,64 € 25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevený gril s doplnkami a jedlom. Obsahuje drevené kliešte a špízy na ktoré možno navliekať potraviny, dózy s dochucovadlami a mnoho ďalšieho. Gril má tiež otáčacie gombíky ktoré pri otočení cvakajú. Ideálny pomocník pre každú detskú kuchynku.

Teddies Vaflovačka

Teddies Vaflovačka

Hodnotenie: 5
14,79 € 14 €

S touto vaflovacou sadou sa deti môžu hrať na chutné raňajky, bez toho aby kuchyňa skončila pokrytá vajcami, múkou a nečistotou. Sada obsahuje vaflovače, vafle, maslo a príslušenstvo. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Hape Záhradná zelenina

Hape Záhradná zelenina

Hodnotenie: 5
21,32 € 16,50 €

Sada s čerstvou zeleninou nadchne chlapcov aj dievčatká! Vďaka ukrytému suchému zipsu je možné zeleninu pomocou priloženého noža krájať a mať tak oveľa realistickejší zážitok z hry. Zeleninu možno krájať opakovane.

Woody Hrnce do kuchynky

Woody Hrnce do kuchynky

Hodnotenie: 4,2
15,88 € 15,10 €

Riad pre všetky malé kuchárky a kuchárov v nerezovom vyhotovení. Osemdielna sada obsahuje: panvicu, veľký a malý hrniec s pokrievkami, cedidlo a dve textilné chňapky.

Aga4Kids Sada potravín SWEET WORLD
16,70 €

Detská drevená sada potravín SWEET WORLD, obsahuje napodobeniny ovocia, zeleniny, rýb a nechýba ani drevené lopárik a nôž.

Wiky Umývačka pre malé gazdinky
19,30 € 12,60 €

Večera bola výborná! Ale ten neporiadok v kuchyni! Hromada špinavého riadu! Nechce sa ti všetko umývať ručne? Kúp si umývačku so svetelnými a zvukovými efektmi a všetko bude bez práce! Daj riad do umývačky, zvoľ si zo 4 programov umývania alebo si nastav potrebný čas a je to! Teraz si môžeš dať čaj a odpočinúť!

ECOIFFIER Velký odkapávač s nádobím 30 cm
10,90 € 10 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásná sada nádobí, která se hodí do každé dětské kuchyňky. Tato sada potěší každé malé dítě, které chce připravit pro své nejlepší kamarády skvělý a chutný oběd nebo svačinu. S touto sadou nádobí si Vaše děti užijí spoustu hodin skvělé zábavy.

Teddies Riad s odkvapkávačom 30ks v blistri
11,56 € 9,70 €

Riad s odkvapkávačom urobí radosť malým kuchárom i kuchárkam. Doplňte vaše kuchynské vybavenie o túto bohatú sadu. Nájdete v nej všetky základné súčasti kuchynského servisu. Všetky prvky sady sú v prevedení štyroch farieb.

ECOIFFIER Raňajková súprava s hriankovačom
16,34 € 12,60 €

O raňajkách sa hovorí, že sú základ dňa. Raňajková súprava s hriankovačom, kanvicou, hrnčekmi na kávu, varenými vajcami a ďalšími doplnkami vytvorí báječné raňajky pre 2 osoby. Pripravte si vo svojej kuchynke perfektný začiatok dňa!

Klein BOSCH mixer s nádobkou
14,78 € 14,40 €

Tyčový mixer na batérie značky Bosch je aké naozajstný. Malý kuchárik bude mať radosť hlavne z jeho zvukových efektov. Súčasťou sady je tiež nádobka na mixovanie.

Wader Kuchynský set riadu 59 ks
23,86 € 15,90 €

Nechajte svoju malú gazdinku, nech sa premení na veľkú hostiteľku! S týmto veľkým kuchynským setom môže uvariť lahodné pokrmy a potom usporiadať veľkú hostinu pre rodičov i kamarátov.

Bigjigs Toys Modrý set šéfkuchaře
11,73 € 9,50 €

Mladí kuchári budú milovať túto svetlú a peknú modrú bavlnenú sadu na pečenie alebo varenie, ktorá obsahuje zásteru, chňapku, kuchársku čiapku, valček a vykrajovačky.

Woody Kuchynský set "Majster šéfkuchár"
9,22 € 8,60 €

Tento kuchynský set bude potrebovať každý malý kuchár alebo cukrár. Budú si pripadať ako ozajstní majstri kuchyne. Obsahuje zásteru, čiapku na suchý zips a chňapku spolu s dreveným valčekom a kovovými vykrajovátkami.

Woody Priprav si svoj hamburger
8,48 € 6,40 €

Priprav si svoj hamburger z týchto úžasných drevených a textilných surovín. Záleží len na chuti malých kuchárov, akú si vytvoria desiatu. Sada obsahuje pečivo, zeleninu, mäsko, plátok syra, cibuľu a ďalšie suroviny.

MaDe Kanvica rýchlovarná, na batérie
9,20 € 8,60 €

Šikovná pomôcka do každej detskej kuchynky je táto oranžovo-biela rýchlovarná kanvica. Kanvica je na batérie a hovorí česky. Je vyrobená z kvalitného plastu.

MaDe Súprava hamburger
9,60 € 9 €

Čo bude dnes na desiatu alebo k obedu? Táto sada jedla obsahuje skladací hamburger. Jednotlivé ingrediencie hamburgeru možno na seba poskladať podľa vlastnej chuti. Balenie tiež obsahuje vafle a ďalšie doplnky.

Spotrebiče a riad do detskej kuchynky

Už viete, akým spotrebičom alebo sadou riadu svoje dieťa prekvapíte?

Na Mall.sk vyberajte z širokej ponuky spotrebičov a riad do detskej kuchynky!

Prepracované plastové sady riadu a spotrebičov nájdete u Teddies alebo Ecoiffier. Kovové a drevené sady detského riadu ponúka Woody. Vydarené kombinácie materiálov nájdete u Hape. Vyberať môžete aj z ďalších značiek, ako sú Smoby, Wader, Klein a množstva ďalších.

Chlapcov možno viac nadchnú autá, vláčiky a vrtuľníky.