Smoby Kuchynka Tefal Studio XL zeleno-šedá, elektronická
114,97 €

84,90 €
+ doprava zadarmo

Veľká Kuchynka Tefal Studio XL je vďaka svojim rozmerom vhodná pre hranie viac detí naraz. Má zabudovaný kávovar na kapsule, výrobník sýteného nápoja, elektrickú platničku so zvukom varenia, chladničku, rúru a tiež umývačku. Panvička umožňuje otočenie palaciniek vyhodením. Nechýba efekt potraviny v surovom a pripravenom stave.


Smoby Kuchynka Bon Appetit oranžová
45,99 €
42,69 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kuchynka Tefal s bohatým príslušenstvom a plným vybavením modernými spotrebičmi. Umožní prípravu úžasných pokrmov. Súčasťou modernej kuchynky je rúra, sporák, chladnička, drez, úložný priestor a 16 ks príslušenstva.


Smoby Kuchynka Tefal Super Chef elektronická-20%
153,31 €

121,59 €

Akcia

Luxusná, plne vybavená kuchynka s barový pultíkom, zvukmi varenia a funkcie variacej vody. Varná doska rozdelená na 2 plynové horáky a 2 elektrické platničky. Gril, rúra, drez s pákovou batériou, chladnička s výrobníkom ľadu, zabudovaný kávovar na kapsuly. Súčasťou je 47 ks príslušenstva.


Smoby Kuchynka Tefal Studio XL Bubble oranžovo-šedá, elektronická
122,64 €

86 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka Tefal Studio XL je vďaka svojim rozmerom vhodnápre súčasné hranie viac detí naraz. Zabudovaný kávovar na kapsule a výrobník sýteného nápoja, elektrická platnička s funkciou bublajúcej vody, chladnička, rúra a tiež umývačka. Panvička umožňuje otočenie palacinky prehodením. Nechýba efekt potraviny v surovom a pripravenom stave.


Smoby Kuchynka Tefal French Touch Bubble modro-šedá-21%
141,81 €

111 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Luxusná, priestranná kuchynka Tefal French Touch Bubble so zvukmi varenia. Novo s funkciou bublajúcej, vriacej sa vody. Varná doska rozdelená na 2 plynové horáky a 2 elektrické platničky. Nechýba gril, drez, zabudovaný kávovar na kapsuly aj výrobník ľadu, chladnička, rúra alebo hodiny. Makety potravín súčasťou. Obsahuje celkom ** 46 ks príslušenstva. **


Smoby Kuchyňka Bon Appetit Cherry zeleno-šedá, elektronická
64,66 €

45,60 €
+ doprava zadarmo

Plastová kuchynka Bon Appetit Cherry v zeleno-šedom prevedení so zvukovými efektmi varenia. S predĺženou pracovnou doskou. Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickou platničkou, chladničkou, rúrou, riadom a maketami potravín.


ECOIFFIER Kuchynka Francúzska-69%
38,42 €

11,69 €

Akcia

Základná kuchynka obsahujúca všetko, čo Váš malý kuchár alebo kuchárka potrebuje. Táto kuchynka bude vaše deti baviť už od 18 mesiacov veku. Balenie obsahuje aj množstvo doplnkov. Vyrobené z kvalitného plastu.


Woody Kuchynka Júlia, prúžkovaná-28%
65,26 €

46,59 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kuchynka s príslušenstvom v atraktívnom dizajne s prúžkami je plne vybavená kuchynským riadom a náčiním. Má otočné gombíky, ktoré vydávajú zvuk ako pri skutočných spotrebičoch, funkčné dvierka na magnetky, bočný držiak na utierky.


Smoby Kuchynka Bon Appetit Chef-21%
54,67 €

42,69 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Obľúbená kuchynka Bon Appetit Chef v bielo-sivom prevedení. Kuchynka má bohaté príslušenstvo a je vybavená modernými spotrebičmi. Umožní prípravu báječných pokrmov. Súčasťou je varná doska, rúra, chladnička, drez, zabudovaný kávovar a hodiny.


Smoby Kuchynka Tefal Studio červeno-šedá elektronická
76,64 €

61,60 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka Tefal červeno-sivá s licenciou známej značky so zvukovými efektmi varenia. Je vybavená kávovarom na kapsule, sóda streamom, elektrickou platničkou, chladničkou, rúrou a bohatým príslušenstvom.


Smoby Kuchynka Bon Appetit elektronická-23%
55,52 €

42,69 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastová kuchynka Bon Appetit v bielo-červenom prevedení so zvukovými efektmi varenia. Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickou platničkou, chladničkou, rúrou a bohatým príslušenstvom.


Woody Kuchynský ostrov - Wendy červený-24%
111,07 €

83,89 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Exkluzívne nové farebné prevedenie najobľúbenejšej drevenej kuchynky drevený ostrov Trendy. Kuchynka má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky na elektrickej i mikrovlnnej rúre. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.


Woody Kuchynský ostrov - Trendy
98,50 €

85,49 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kuchynský drevený ostrov Trendy má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky u elektrickej i mikrovlnnej rúry. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.


BINO Detský varič s príslušenstvom-38%
48,11 €

29,49 €

Akcia

Drevený varič s príslušenstvom sa hodí do každej malej izbičky. Detská kuchynka je vybavená dvojplatničkou, hrncami, vareškami a ďalšími nevyhnutnosťami gastronomických mágov.


BINO Drevená kuchynka Amélie s príslušenstvom
117,81 €

85,30 €
+ doprava zadarmo

Kúpte svojej malej kuchárke túto krásnu drevenú kuchynku v modernom bielom prevedení. Kuchynka je plne vybavená – jej súčasťou je sporák s rúrou, drez, vstavaná mikrovlnná rúra aj kuchynské náčinie.


Buddy Toys BGP 3015 Kufor Deluxe kuchynka
27,27 €

13,90 €

Super prenosná kuchynka v kufríku. Ideálna na cesty, alebo do malej izbičky. V kufríku nájdete 25 kusov príslušenstva, bez ktorého sa nezaobíde žiadny malý kuchárik. Vyrobené z kvalitného a odolného plastu.


BINO Gril dětský, dřevěný
72,16 €

46,80 €
+ doprava zadarmo

Velmi kvalitní a věrná kopie zahradního grilu umožní vašim dětem hrát si na „opravdové“ grilování. Gril je vyroben ze dřeva a obsahuje i příslušenství nutné k dětskému grilování. Báječná zábava pro malé šéfkuchaře!


Smoby Kuchynka Tefal Studio Bubble modro-šedá
88,14 €

64,10 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka Tefal modro-sivá s funkciou bublania vriacej sa vody. Kávovar na kapsule, výrobník sýteného nápoja, elektrická platnička, chladnička, rúra, umývačka s bohatým príslušenstvom. Panvica umožňuje prehodenie palacinky.


Buddy Toys Kufrík kuchynka

Buddy Toys Kufrík kuchynka

Hodnotenie: 4,5
11,58 €

9,99 €

Akcia

Super prenosná kuchynka v kufríku. Ideálna na cesty, alebo do detskej izbičky. V kufríku nájdete 25 kusov príslušenstva, bez ktorého sa nezaobíde žiadny malý kuchtík. Vyrobená z kvalitného a odolného plastu. Vhodné pre deti od 3 rokov.


ECOIFFIER Kuchynka talianska
17,99 €

15,10 €

Kuchynka talianska plastová sa radí medzi kuchynky pre najmenšie deti. Je vhodná pre malých kuchárov od 18 mesiacov veku. Je vybavená drezom, platničkou a rúrou. Dodávané vrátane príslušenstva.


Wader Party World - Plynový šporák s riadom
8,22 €

7,30 €

Plynový varič s hrncami a príslušenstvom v tradičných farbách. Šporák a doplnky sú vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu. Parádny doplnok pre každého malého kuchtíka. Vhodné od 1 roka.


DOLU Moja prvá kuchynka
22,61 €

17,80 €

Detská plastová kuchynka je ako stvorená pre malé kuchárky a kuchárov! Kuchynka je vybavená otváracím úložným priestorom. Vrátane zobrazeného príslušenstva.


Klein Kuchynka Miele trojuholníková
88,89 €

69,90 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky ozajstného varenia. Je vybavená rúrou, umývačkou, kávovarom a digestorom a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.


Wader Kuchynka s príslušenstvom Party world
17,98 €

15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchyňka s doplnkami pre všetkých malých kuchárov. Vyrobené v tradičných farbách z kvalitného a nezávadného plastu. Balenie obsahuje aj základné vybavenie. Vhodné od 3 rokov.


Little Tikes Kuchynka "Šéfkuchár"
94,99 €

85,49 €

Akcia

Štýlová a moderná kuchynka poteší každú malú kuchárku. Súčasťou kuchynky je mikrovlnná rúra, rúra a chladnička. Chladnička má vo dverách vylisovaný ľadovač, vnútri má úložný priestor. Sporák vydáva reálne zvuky varenia. V balení nájdete aj 14 nevyhnutných doplnkov do kuchyne.


Hape Kuchynka 4 v 1

Hape Kuchynka 4 v 1

Hodnotenie: 5
235,41 €

197,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Deti si zamilujú túto multifunkčnú kuchynskú linku 4 v 1 a jej rad očarujúcich prístrojov a funkcií! Kuchynka je vybavená kontrolovateľným digestorom a autentickou mikrovlnnou rúrou. Poproste svoje dieťa, aby vám pripravilo chutné jedlo!


Alltoys Kuchyňa 360° Smart-59%
76,77 €

30,99 €

Akcia

Inteligentná kuchyňa všetko v jednom sa otáča o 360 stupňov a zahŕňa práčku s rotujúcim bubnom, chladničku s dávkovačom ľadu, rúru, drez a varnú dosku so zvukovými efektmi.


Klein Kuchynka Miele - elektronická
81 €

54,30 €
+ doprava zadarmo

Priestranná obojstranná elektronická detská kuchynka s vybavením pre každú gazdinku vydávajúca zvuky kuchyne.


Viga Drevená kuchynka - červená
119,46 €

66 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Drevená kuchynka nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná. Balenie obsahuje kuchynku so sporákom a drezom a nenahraditeľné náčinie.


Viga Prírodná drevená kuchynka-52%
327,62 €

155,39 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevená kuchynka so sporákom, rúrou, mikrovlnkou a drezom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Pozvi svojich priateľov na obed či hostinu a ukáž, že aj ty môžeš byť ten pravý master chef.


Little Tikes Kuchynka Gurmán-31%
146,58 €

100,99 €

Akcia

Kvalitne spracovaná plastová kuchynka Gurmán. Ultra moderná kuchyňa má všetko, čo malí kuchári potrebujú, dokonca aj naozajstné zvuky varenia. Je vybavená mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rúrou s funkčnými dverami.


Plan Toys Drez a chladnička
71,96 €

56,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Doplňte svojej malej kuchárke kuchynský kút o drez a chladničku pomocou tohto setu z ekologicky získaného dreva od firmy Plan Toys. Vďaka ľahkej váhe je možné set sťahovať a umiestniť, kam je potreba.


Smoby Kuchyňka Bon Appetit Chef
54,67 €

41,80 €
+ doprava zadarmo

Obľúbená kuchynka Bon Appetit Chef v bielo-sivom prevedení. Kuchynka má bohaté príslušenstvo a je vybavená modernými spotrebičmi. Umožní prípravu báječných pokrmov. Súčasťou je varná doska, rúra, chladnička, drez, zabudovaný kávovar a hodiny.


Teddies Elektronická kuchynka-17%
92,59 €

75,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Každá malá gazdinka, ktorá má rada prácu v kuchyni zaiste ocení hrací priestor, ktorý jej poskytne táto elektronická kuchynka. Táto hračka je na batérie a je vybavená veľkým množstvom príslušenstva. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Smoby Kuchynka Tefal Studio XXL Bubble červeno-šedá
137,98 €

108,60 €

Kuchynka Tefal Studio XXL je vďaka svojim rozmerom vhodná aj pre súčasné hranie viac detí naraz. Zabudovaný kávovar na kapsule a výrobník sýteného nápoja, elektrická platnička s funkciou bublajúcej vody, chladnička, rúra a tiež umývačka. Panvička umožňuje otočenie palacinky prehodením. Nechýba efekt potraviny v surovom a pripravenom stave.


Little Dutch Kuchyňka
75,70 €
+ doprava zadarmo

Dřevěná kuchyňka je určená pro všechny malé kuchtíky. Pozvi své kamarády na oběd či hostinu a ukaž, že můžeš být nejlepší kuchař. Kuchyňka je vybavená a zabaví tak děti na dlouhé chvíle.


Klein Kuchynka Miele "štartovacia"
49,99 €

42,30 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky skutočnej kuchyne. Je vybavená rúrou, umývačkou a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.


Mochtoys Barbecue set

Mochtoys Barbecue set

Hodnotenie: 3
15,50 €

Plastový gril s plným vybavením je skvelá hračka pre deti, ktoré sa rady zúčastňujú grilovania. Teraz môžu obsluhovať vlastný gril a pripraviť tak kamarátom alebo rodičom nejakú pochúťku.


Plan Toys Stolná kuchynka
34,76 €
33,70 €

Tento elegantný dizajnový drevený varič s príslušenstvom sa hodí do každej menšej izbičky. Detská kuchynka je vybavená dvojplatničkou a panvičkou s obracačkou. Vďaka ľahkej váhe si ho deti môžu preniesť, kam je potreba.


Klein Kuchynka Miele Gourmet deluxe
88,89 €

65,20 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky ozajstného varenia. Je vybavená rúrou, umývačkou a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.


Little Tikes Kuchynka s oknom
73 €

60,90 €
+ doprava zadarmo

Štýlová a moderná kuchynka poteší každú malú kuchárku. Kuchynka má veľký drez s modernými kohútikmi, rúru, držiak na uteráky, chladničku a pracovnú dosku v imitácii žuly. Navyše vydáva reálne zvuky varenia. V balení nájdete aj 18 nevyhnutných doplnkov do kuchyne.


BINO Detská kuchynka Provence biela
136,77 €

89,30 €
+ doprava zadarmo

Kúpte svojej malej kuchárke túto nádhernú drevenú kuchynku, kde bude môcť realizovať svoje kulinárske nápady. Súčasťou kuchynky je sporák s rúrou, drez, mikrovlnná rúra, kuchynské náčinie i telefón.


BINO Detská kuchynka s príslušenstvom 5 ks
91,43 €

54,30 €
+ doprava zadarmo

Kúpte svojej malej kuchárke túto nádhernú červeno-bielu kuchynku, kde bude môcť realizovať svoje kulinárske nápady. Súčasťou kuchynky je sporák s rúrou, drez, mikrovlnná rúra a kuchynské náčinie.


Klein Kuchynka Miele

Klein Kuchynka Miele

Hodnotenie: 5
59,99 €

41,20 €
+ doprava zadarmo

Základná kuchynka s licenciou značky Miele. Kuchyňa je vybavená jedálenskou súpravou a riadom. Z prednej strany je vybavená rúrou, 2 platničkami a drezom. Zo zadnej strany je zásobník na vodu.