Počet nájdených produktov: 49

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Smoby Kuchynka Bon Appetit oranžová
45,99 €
42 €

Výpredaj

Kuchynka Tefal s bohatým príslušenstvom a plným vybavením modernými spotrebičmi. Umožní prípravu úžasných pokrmov. Súčasťou modernej kuchynky je rúra, sporák, chladnička, drez, úložný priestor a 16 ks príslušenstva.


Smoby Kuchynka Cook Máša a medveď-21%
46,26 €

36,18 €

Výpredaj

Plastová kuchynka Cooky s licenciou obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Kuchynka má bohaté príslušenstvo. Vo výbave nechýba drez, varič a rúra, kávovar na kapsule, hrnčeky, poháre a ďalšie. Hore na kuchynke sú umiestnené hodiny. Pultík možno odsunúť, pod ním sú priehradky na príslušenstvo.


Smoby Kuchynka Tefal Super Chef elektronická-22%
153,31 €

119,50 €

Výpredaj

Luxusná, plne vybavená kuchynka s barový pultíkom, zvukmi varenia a funkcie variacej vody. Varná doska rozdelená na 2 plynové horáky a 2 elektrické platničky. Gril, rúra, drez s pákovou batériou, chladnička s výrobníkom ľadu, zabudovaný kávovar na kapsuly. Súčasťou je 47 ks príslušenstva.


Smoby Kuchynka Tefal Studio XL Bubble oranžovo-šedá, elektronická
122,64 €

85,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynka Tefal Studio XL je vďaka svojim rozmerom vhodnápre súčasné hranie viac detí naraz. Zabudovaný kávovar na kapsule a výrobník sýteného nápoja, elektrická platnička s funkciou bublajúcej vody, chladnička, rúra a tiež umývačka. Panvička umožňuje otočenie palacinky prehodením. Nechýba efekt potraviny v surovom a pripravenom stave.


Smoby Kuchynka Tefal French Touch Bubble modro-šedá-21%
141,81 €

111,33 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Luxusná, priestranná kuchynka Tefal French Touch Bubble so zvukmi varenia. Novo s funkciou bublajúcej, vriacej sa vody. Varná doska rozdelená na 2 plynové horáky a 2 elektrické platničky. Nechýba gril, drez, zabudovaný kávovar na kapsuly aj výrobník ľadu, chladnička, rúra alebo hodiny. Makety potravín súčasťou. Obsahuje celkom ** 46 ks príslušenstva. **


ECOIFFIER Kuchynka Francúzska-19%
38,42 €

30,80 €

Výpredaj

Základná kuchynka obsahujúca všetko, čo Váš malý kuchár alebo kuchárka potrebuje. Táto kuchynka bude vaše deti baviť už od 18 mesiacov veku. Balenie obsahuje aj množstvo doplnkov. Vyrobené z kvalitného plastu.


Woody Kuchynka Júlia, prúžkovaná-32%
65,26 €

44,30 €

Výpredaj

Kuchynka s príslušenstvom v atraktívnom dizajne s prúžkami je plne vybavená kuchynským riadom a náčiním. Má otočné gombíky, ktoré vydávajú zvuk ako pri skutočných spotrebičoch, funkčné dvierka na magnetky, bočný držiak na utierky.


Smoby Kuchynka Bon Appetit Chef-12%
54,67 €

48,10 €

Výpredaj

Obľúbená kuchynka Bon Appetit Chef v bielo-sivom prevedení. Kuchynka má bohaté príslušenstvo a je vybavená modernými spotrebičmi. Umožní prípravu báječných pokrmov. Súčasťou je varná doska, rúra, chladnička, drez, zabudovaný kávovar a hodiny.


Woody Kuchynský ostrov Inke so svetelnými a zvukovými efektmi-30%
122,88 €

85,63 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Originálna drevená obojstranná kuchynka v modernom dizajne. Obsahuje všetky dôležité domáce spotrebiče. Z jednej strany chladničku a práčku. Zo strany druhej elektronickú, mikrovlnú a parnú rúru. Elektrická varná doska so zvukovými efektmi nadväzuje atmosférou skutočnej kuchyne.


Little Tikes Kuchynka "Šéfkuchár"
94,99 €

85,63 €

Výpredaj

Štýlová a moderná kuchynka poteší každú malú kuchárku. Súčasťou kuchynky je mikrovlnná rúra, rúra a chladnička. Chladnička má vo dverách vylisovaný ľadovač, vnútri má úložný priestor. Sporák vydáva reálne zvuky varenia. V balení nájdete aj 14 nevyhnutných doplnkov do kuchyne.


Smoby Kuchynka Bon Appetit elektronická-27%
55,52 €

40,30 €

Výpredaj

Plastová kuchynka Bon Appetit v bielo-červenom prevedení so zvukovými efektmi varenia. Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickou platničkou, chladničkou, rúrou a bohatým príslušenstvom.


Woody Kuchynský ostrov - Trendy-14%
98,50 €

84,10 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Kuchynský drevený ostrov Trendy má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky u elektrickej i mikrovlnnej rúry. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.


Woody Kuchynský ostrov - Wendy červený-24%
111,07 €

84,07 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Exkluzívne nové farebné prevedenie najobľúbenejšej drevenej kuchynky drevený ostrov Trendy. Kuchynka má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky na elektrickej i mikrovlnnej rúre. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.


BINO Detský varič s príslušenstvom-38%
48,11 €

29,56 €

Výpredaj

Drevený varič s príslušenstvom sa hodí do každej malej izbičky. Detská kuchynka je vybavená dvojplatničkou, hrncami, vareškami a ďalšími nevyhnutnosťami gastronomických mágov.


Alltoys Kuchyňa 360° Smart-39%
76,77 €

46,20 €

Výpredaj

Inteligentná kuchyňa všetko v jednom sa otáča o 360 stupňov a zahŕňa práčku s rotujúcim bubnom, chladničku s dávkovačom ľadu, rúru, drez a varnú dosku so zvukovými efektmi.


BINO Detská kuchynka s príslušenstvom 5 ks
91,43 €

54 €

Kúpte svojej malej kuchárke túto nádhernú červeno-bielu kuchynku, kde bude môcť realizovať svoje kulinárske nápady. Súčasťou kuchynky je sporák s rúrou, drez, mikrovlnná rúra a kuchynské náčinie.


Buddy Toys BGP 3015 Kufor Deluxe kuchynka
27,27 €

13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Super prenosná kuchynka v kufríku. Ideálna na cesty, alebo do malej izbičky. V kufríku nájdete 25 kusov príslušenstva, bez ktorého sa nezaobíde žiadny malý kuchárik. Vyrobené z kvalitného a odolného plastu.


Buddy Toys Kufrík kuchynka-17%

Buddy Toys Kufrík kuchynka

Hodnotenie: 4,5
11,58 €

9,60 €

Výpredaj

Super prenosná kuchynka v kufríku. Ideálna na cesty, alebo do detskej izbičky. V kufríku nájdete 25 kusov príslušenstva, bez ktorého sa nezaobíde žiadny malý kuchtík. Vyrobená z kvalitného a odolného plastu. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Hape Kuchynka drevená s výsuvným stolíkom-52%
162,48 €

77,84 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynka je ideálna pre menšie priestory, a to vďaka výsuvnej poličke, ktorá môže slúžiť ako servírovací pult. Kuchynka má z jednej strany tabuľku, kam je možné kriedou napísať ponuku kuchyne.


Klein Kuchynka Miele Gourmet deluxe
88,89 €

62,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky ozajstného varenia. Je vybavená rúrou, umývačkou a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.


Klein Kuchynka Miele trojuholníková
88,89 €

77,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky ozajstného varenia. Je vybavená rúrou, umývačkou, kávovarom a digestorom a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.


Lamps Prírodná drevená kuchynka-48%
327,62 €

169,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Drevená kuchynka so sporákom, rúrou, mikrovlnkou a drezom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Pozvi svojich priateľov na obed či hostinu a ukáž, že aj ty môžeš byť ten pravý master chef.


Little Tikes Kuchynka Gurmán-30%
146,58 €

101,21 €

Výpredaj

Kvalitne spracovaná plastová kuchynka Gurmán. Ultra moderná kuchyňa má všetko, čo malí kuchári potrebujú, dokonca aj naozajstné zvuky varenia. Je vybavená mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rúrou s funkčnými dverami.


BINO Drevená kuchynka Amélie s príslušenstvom
117,81 €

76,60 €

Kúpte svojej malej kuchárke túto krásnu drevenú kuchynku v modernom bielom prevedení. Kuchynka je plne vybavená – jej súčasťou je sporák s rúrou, drez, vstavaná mikrovlnná rúra aj kuchynské náčinie.


Plan Toys Drez a chladnička
73,99 €
69,40 €

Doplňte svojej malej kuchárke kuchynský kút o drez a chladničku pomocou tohto setu z ekologicky získaného dreva od firmy Plan Toys. Vďaka ľahkej váhe je možné set sťahovať a umiestniť, kam je potreba.


Teddies Elektronická kuchynka-17%
92,59 €

76,28 €

Výpredaj

Každá malá gazdinka, ktorá má rada prácu v kuchyni zaiste ocení hrací priestor, ktorý jej poskytne táto elektronická kuchynka. Táto hračka je na batérie a je vybavená veľkým množstvom príslušenstva. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Wader Kuchynka s príslušenstvom Party world
18 €

Kuchyňka s doplnkami pre všetkých malých kuchárov. Vyrobené v tradičných farbách z kvalitného a nezávadného plastu. Balenie obsahuje aj základné vybavenie. Vhodné od 3 rokov.


Elektronická kychyňská linka Smart-33%
30,81 €

20,40 €

Výpredaj

Jedná se o perfektní kuchyňský set pro každého začínajícího šéfkuchaře! Elektronická kuchyňka je vyrobena z kvalitního plastu a vydává zvukové a světelné efekty. Součástí balení je i 15 kusů nezbytného příslušenství. Kuchyňku lze snadno složit do kufříku vybaveného uchem přo snadný přenos.


Paradiso BBQ party set-17%
23,51 €

19,30 €

Výpredaj

BBQ party set na kolieskach je krásnym doplnkom pre detské letné grilovanie! Gril je vybavený pokrievkou a veľkým množstvom príslušenstva, riadom a potravín. Vyrobené z kvalitného a odolného plastového materiálu, a to v červeno-čiernej farbe.


Woody Kuchynka malá „Buona cucina”-26%
78,13 €

57,80 €

Výpredaj

Kuchynka má rúru aj drez a obsahuje veľké množstvo príslušenstva (hrniec, panvicu, soľničku, koreničku, naberačku, pokrievky a ďalšie). Má otváracie dvere, otočné ovládacie gombíky a otočné ručičky na hodinách.


Smoby Kuchynka Tefal Studio XL zeleno-šedá, elektronická
114,97 €

74,70 €

Veľká Kuchynka Tefal Studio XL je vďaka svojim rozmerom vhodná pre hranie viac detí naraz. Má zabudovaný kávovar na kapsule, výrobník sýteného nápoja, elektrickú platničku so zvukom varenia, chladničku, rúru a tiež umývačku. Panvička umožňuje otočenie palaciniek vyhodením. Nechýba efekt potraviny v surovom a pripravenom stave.


Smoby Kuchynka Tefal Studio XXL Bubble červeno-šedá
137,98 €

101,80 €

Kuchynka Tefal Studio XXL je vďaka svojim rozmerom vhodná aj pre súčasné hranie viac detí naraz. Zabudovaný kávovar na kapsule a výrobník sýteného nápoja, elektrická platnička s funkciou bublajúcej vody, chladnička, rúra a tiež umývačka. Panvička umožňuje otočenie palacinky prehodením. Nechýba efekt potraviny v surovom a pripravenom stave.


Smoby Kuchyňka Bon Appetit Cherry zeleno-šedá, elektronická
64,66 €

46,80 €

Plastová kuchynka Bon Appetit Cherry v zeleno-šedom prevedení so zvukovými efektmi varenia. S predĺženou pracovnou doskou. Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickou platničkou, chladničkou, rúrou, riadom a maketami potravín.


Smoby Kuchynka Tefal Studio červeno-šedá elektronická
76,64 €

58 €

Kuchynka Tefal červeno-sivá s licenciou známej značky so zvukovými efektmi varenia. Je vybavená kávovarom na kapsule, sóda streamom, elektrickou platničkou, chladničkou, rúrou a bohatým príslušenstvom.


Klein Kuchynka Miele "štartovacia"
49,99 €

39 €

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky skutočnej kuchyne. Je vybavená rúrou, umývačkou a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.


Smoby Kuchynka Tefal Studio Bubble modro-šedá
88,14 €

63,90 €

Kuchynka Tefal modro-sivá s funkciou bublania vriacej sa vody. Kávovar na kapsule, výrobník sýteného nápoja, elektrická platnička, chladnička, rúra, umývačka s bohatým príslušenstvom. Panvica umožňuje prehodenie palacinky.


Wader Party World - Plynový šporák s riadom
8,22 €

6,80 €

Plynový varič s hrncami a príslušenstvom v tradičných farbách. Šporák a doplnky sú vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu. Parádny doplnok pre každého malého kuchtíka. Vhodné od 1 roka.


Woody Kuchynská linka "Lily"-24%
128,85 €

97,31 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Drevená kuchynka v pastelových farbách od návrhárky Britty Hurter. Je vybavená rúrou, chladničkou, platničkami a drezom. Dvierka sú vybavené magnetmi a otočné gombíky vydávajú autentické zvuky.


BINO Detská kuchynka Provence biela
136,77 €

88,70 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Kúpte svojej malej kuchárke túto nádhernú drevenú kuchynku, kde bude môcť realizovať svoje kulinárske nápady. Súčasťou kuchynky je sporák s rúrou, drez, mikrovlnná rúra, kuchynské náčinie i telefón.


Dohany Kuchyňa Strawbery 76cm
34,90 €

23,10 €

Momentálne nedostupné

Červená plastová kuchynka Strawbery je vybavená potrebnými nástrojmi. Nič tak vašej malej kuchárke nebude chýbať. Kuchynka je 76 cm vysoká a obsahuje 21 kusov príslušenstva.


Hape Kuchynka 4 v 1

Hape Kuchynka 4 v 1

Hodnotenie: 5
235,41 €

198,60 €

Momentálne nedostupné

Deti si zamilujú túto multifunkčnú kuchynskú linku 4 v 1 a jej rad očarujúcich prístrojov a funkcií! Kuchynka je vybavená kontrolovateľným digestorom a autentickou mikrovlnnou rúrou. Poproste svoje dieťa, aby vám pripravilo chutné jedlo!


Klein Kuchynka Miele

Klein Kuchynka Miele

Hodnotenie: 5
59,99 €

41,20 €

Momentálne nedostupné

Základná kuchynka s licenciou značky Miele. Kuchyňa je vybavená jedálenskou súpravou a riadom. Z prednej strany je vybavená rúrou, 2 platničkami a drezom. Zo zadnej strany je zásobník na vodu.


Little Dutch Kuchyňka
75,20 €

Momentálne nedostupné

Dřevěná kuchyňka je určená pro všechny malé kuchtíky. Pozvi své kamarády na oběd či hostinu a ukaž, že můžeš být nejlepší kuchař. Kuchyňka je vybavená a zabaví tak děti na dlouhé chvíle.


Little Tikes Kuchynka s oknom
73 €

57,40 €

Momentálne nedostupné

Štýlová a moderná kuchynka poteší každú malú kuchárku. Kuchynka má veľký drez s modernými kohútikmi, rúru, držiak na uteráky, chladničku a pracovnú dosku v imitácii žuly. Navyše vydáva reálne zvuky varenia. V balení nájdete aj 18 nevyhnutných doplnkov do kuchyne.


Little Tikes Kuchynka "Šéfkuchár" - červená
96,90 €

Momentálne nedostupné

Kvalitne spracovaná plastová kuchynka „Šéfkuchár“ – červená. Súčasťou kuchynky je mikrovlnná rúra, rúra a chladnička. Počas varenia deti zo sporáka začujú zvuky „varenia“ a „vyprážania“