Bino Kuchynka červená

Bino Kuchynka červená

Hodnotenie: 4,6
176,08 € 84,40 €

Kuchynka nesmie chýbať žiadnemu malému kuchtíkovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná kuchynka v červenej farbe. Vaše deti si s ňou užijú veľa zábavy a dobrodružstva. Pri hre si zároveň osvojujú sociálne a komunikačné zručnosti.

Woody Kuchynský ostrov - Trendy
117,90 € 82,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynský drevený ostrov Trendy má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky u elektrickej i mikrovlnnej rúry. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

Little Tikes Kuchynka s oknom
73 € 64 €

Štýlová a moderná kuchynka poteší každú malú kuchárku. Kuchynka má veľký drez s modernými kohútikmi, rúru, držiak na uteráky, chladničku a pracovnú dosku v imitácii žuly. Navyše vydáva reálne zvuky varenia. V balení nájdete aj 18 nevyhnutných doplnkov do kuchyne.

Viga Drevená moderná kuchynka
169,57 € 98,50 €

Drevená kuchynka so sporákom, rúrou, mikrovlnkou a drezom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná. Balenie obsahuje riad a doplnky. Ukáž, že aj ty môžeš byť master chef.

Woody Kuchynka Júlia, prúžkovaná
65,26 € 49,20 €

Kuchynka s príslušenstvom v atraktívnom dizajne s prúžkami je plne vybavená kuchynským riadom a náčiním. Má otočné gombíky, ktoré vydávajú zvuk ako pri skutočných spotrebičoch, funkčné dvierka na magnetky, bočný držiak na utierky.

Lamps Drevená Kuchynka

Lamps Drevená Kuchynka

Hodnotenie: 3,9
89,20 € 63,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto drevené kuchynka by nemala chýbať žiadnemu malému kuchtíkovi. Je vybavená sporákom, rúrou, drezom, práčkou a mikrovlnkou. Súčasťou balenia sú tiež 2 hrnce a hodiny.

Woody Kuchynský ostrov - Wendy červený
111,07 € 87,10 €

Exkluzívne nové farebné prevedenie najobľúbenejšej drevenej kuchynky drevený ostrov Trendy. Kuchynka má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky na elektrickej i mikrovlnnej rúre. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

Woody Kuchynka Jednorožec

Woody Kuchynka Jednorožec

Hodnotenie: 4,1
76,70 € 59,40 €

Kuchynka s motívom jednorožca obsahuje veľké množstvo príslušenstva (hrniec, panvica, soľnička, korenička, naberačka, pokrievky, …). Má otváracie dvere, otočné ovládacie gombíky a otočné ručičky na hodinách. Kuchynku dodávame v rozloženom stave.

Smoby Kuchynka skladacia elektronická Tefal Opencook, červená
82,60 € 67 €

Táto elektronická kuchynka je prvá detská kuchynka, ktorá je pripravená za 10 sekúnd! Kompaktná kuchynka sa dodáva už vopred zmontovaná a možno ju ľahko otvoriť v niekoľkých jednoduchých krokoch. Po hraní možno ľahko zložiť, aby šetrila miesto – chladnička a police sa jednoducho zatlačia pod kachle, drez a jedálenský kút sa sklopí dole a digestor sa zasunie.

Smoby Kuchynka Studio Tefal XL Bubble modro-žltá elektronická-30%
112 € 78,40 €

Akcia

Kuchynka Tefal Studio XL je vďaka svojim rozmerom vhodná aj pre súčasné hranie viacerých detí naraz. Kuchynka má zabudovaný kávovar na kapsule a výrobník sýteného nápoja. Elektrická platnička s funkciou bublajúcej vody, chladnička, rúra a tiež umývačka.

DOLU Môj prvý kuchynský komplet, jednorožec
19,48 € 14,40 €

Detská plastová kuchynka pre malé kuchárky! Ružové prevedenie kuchynky je s obrázkom jednorožca. Kuchynka je vybavená otváracím úložným priestorom.

Bino Kuchynka predajné auto
172 € 151,50 €

Detská kuchynka s doplnkami a občerstvovacie auto v jednom ponúka široký priestor k detskej predstavivosti a nekonečnej fantázii. Rozvíja tým tak kreativitu vašich detí a poskytuje obrovské množstvo variantov k nápaditým hrám.

Bino Detská kuchynka s príslušenstvom 5 ks
96,04 € 56,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kúpte svojej malej kuchárke túto nádhernú červeno-bielu kuchynku, kde bude môcť realizovať svoje kulinárske nápady. Súčasťou kuchynky je sporák s rúrou, drez, mikrovlnná rúra a kuchynské náčinie.

Bino Detská kuchynka Provence biela
143,10 € 79,90 €

Kúpte svojej malej kuchárke túto nádhernú drevenú kuchynku, kde bude môcť realizovať svoje kulinárske nápady. Súčasťou kuchynky je sporák s rúrou, drez, mikrovlnná rúra, kuchynské náčinie i telefón.

Buddy Toys Kufrík kuchynka

Buddy Toys Kufrík kuchynka

Hodnotenie: 4,7
11,58 € 10,60 €

Super prenosná kuchynka v kufríku. Ideálna na cesty, alebo do detskej izbičky. V kufríku nájdete 25 kusov príslušenstva, bez ktorého sa nezaobíde žiadny malý kuchtík. Vyrobená z kvalitného a odolného plastu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Viga Drevená kuchynka s rúrou
137,96 € 59,10 €

Drevená kuchynka s rúrou, drezom a sporákom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná. Balenie obsahuje riad a doplnky. Ukáž, že aj ty môžeš byť master chef.

Plan Toys Drez a chladnička
71,96 € 68,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplňte svojej malej kuchárke kuchynský kút o drez a chladničku pomocou tohto setu z ekologicky získaného dreva od firmy Plan Toys. Vďaka ľahkej váhe je možné set sťahovať a umiestniť, kam je potreba.

Wader Party World - Plynový šporák s riadom
9,40 €

Plynový varič s hrncami a príslušenstvom v tradičných farbách. Šporák a doplnky sú vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu. Parádny doplnok pre každého malého kuchtíka. Vhodné od 1 roka.

Little Tikes Kuchynka "Šéfkuchár"
94,99 € 87,50 €

Štýlová a moderná kuchynka poteší každú malú kuchárku. Súčasťou kuchynky je mikrovlnná rúra, rúra a chladnička. Chladnička má vo dverách vylisovaný ľadovač, vnútri má úložný priestor. Sporák vydáva reálne zvuky varenia. V balení nájdete aj 14 nevyhnutných doplnkov do kuchyne.

Little Tikes Kuchynka "Šéfkuchár" - červená
94,99 € 85,60 €

Kvalitne spracovaná plastová kuchynka „Šéfkuchár“ – červená. Súčasťou kuchynky je mikrovlnná rúra, rúra a chladnička. Počas varenia deti zo sporáka začujú zvuky „varenia“ a „vyprážania“

Teddies Elektronická kuchynka
92,59 € 77,90 €

Každá malá gazdinka, ktorá má rada prácu v kuchyni zaiste ocení hrací priestor, ktorý jej poskytne táto elektronická kuchynka. Táto hračka je na batérie a je vybavená veľkým množstvom príslušenstva. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Bino Gril dětský, dřevěný
72,16 € 39,40 €

Velmi kvalitní a věrná kopie zahradního grilu umožní vašim dětem hrát si na „opravdové“ grilování. Gril je vyroben ze dřeva a obsahuje i příslušenství nutné k dětskému grilování. Báječná zábava pro malé šéfkuchaře!

Goki Kuchynka s príslušenstvom drevená
62,90 €
+ doprava zadarmo

Krásna detská kuchynka s kompletným vybavením, sporákom a rúrou na pečenie pre všetkých malých pomocníkov v kuchyni! Ide o praktickú a edukatívnu pomôcku, ktorá deti trénuje v ich úchope, motorike a koordinácii očí a rúk, ale aj v sústredenosti, abstraktnom myslení, fantázii a predstavivosti. Rov

Le Toy Van Kuchynka s rúrou ružová
99,90 €
+ doprava zadarmo

Táto roztomilá drevená kuchynka vás tak trošku prenesie v čase – má jemný retro nádych, dievčenské farby a vizuál, ktorý upokojí a vyčarí pohodovú náladu. Je tu pre všetky dievčatká, ktoré sa rady motajú mamine v kuchyni – aby aj ony mohli mať svoje vlastné malé kráľovstvo, v ktorom môžu popustiť u

Hape Vikingský hrad
99,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vitajte vo svete udatných vikindgských bojovníkov, legiend a strašidelných drakov! Detailne prepracovaný vikingský zámok má niekoľko poschodí a množstvo miestností s rôznym využitím. Je tu temnica na darebákov, alchymystická kuchyňa na prípravu zázračných nápojov aj kráľovská sála s trónom. Ideálny

Hape Biela kuchynka bez doplnkov
119,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Táto krásna drevená kuchynka bude lákať k príprave lahodných pokrmov už z prvého pohľadu. Vďaka svojim otočným zapaľovacím knoflíkom, chladničke s policou, rúre s okienkom, vodovodnému kohútiku a umývadlu má úplne všetko, čo má kuchynka mať. O to bude varenie a vypekanie v nej pre vaše ratolesti zá

Hape Balančná loďka
19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si kopec zábavy pri plavbe na lodi! Učte svoje deti a spoločne pozorujte, čo sa deje, keď cestujúcich panáčikov skladáte, rozkladáte, prípadne nevezmete na palubu.

Hape Kuchynka biela (bez doplnkov)
99,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Máte doma malého kuchára, či kuchárku? Čo by povedali na takúto peknú vlastnú kuchynku, aby vám mohli pomôcť s prípravou jedál? Imaginárna hra na kuchára podporí predstavivosť, kreativitu, tvorivosť či fantáziu. Vylepší základy komunikácie, prehĺbí dôveru a priateľstvá medzi kamarátmi pri spoločnej

Aga4Kids Kuchynka VICTORIA
70 €

Nový model detské drevené kuchynky VICTORIA, od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky.

Aga4Kids Kuchynka RETRO COOKER
85,50 €

Detská drevená kuchynka RETRO COOKER od firmy Aga4Kids, určená pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky.

Aga4Kids Kuchynka ALEXIS

Aga4Kids Kuchynka ALEXIS

Hodnotenie: 5
66,10 €

Detská drevená kuchynka od firmy Aga4Kids, určená pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky.

Aga4Kids Kuchynka RAINBOW

Aga4Kids Kuchynka RAINBOW

Hodnotenie: 3,8
93,30 €

Nový model detské drevené kuchynky RAINBOW od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky.

Aga4Kids Drevená kuchynka MAVIS
77,70 €

Nový model detské drevené kuchynky MAVIS od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky.

Aga4Kids Kuchynka AMBER
77,70 €

Detská drevená kuchynka AMBER od firmy Aga4Kids, určená pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky.

Aga4Kids Kuchynka FELICIA
63,40 €

Detská drevená kuchynka FELICIA od firmy Aga4Kids, určená pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky.

Aga4Kids Plastová kuchynka KITCHEN CHAIR OTE0625218
15,10 €

Detská plastová kuchynka Aga4Kids KITCHEN CHAIR, určená pre všetky malé gazdinky a jej kamarátky. Dominantou kuchynky je dvojplatničkový sporák. Po pravej strane je drez s batériou. Na ľavej strane kuchynky je väčšia odkladacia plocha. Platničky sú vybavené osvetlenými horáky a každý z nich má sam

Aga4Kids Kuchynka NELLA
18,20 €

Detská drevená kuchynka NELLA od firmy Aga4Kids, určená pre všetky malé kuchárky a kuchárov.

Klein Kuchynka Miele kompakt
44,75 €

KUCHYŇKA KOMPAKT

Nezbytnou součástí každé domácnosti je bezpochyb kuchyňka. Děti mohou připravovat hvězdné pokrmy a pozvat na večeři své kamrády nebo třeba panenky.

Pilsan Kuchyňka Hamarat
10,79 €

Kuchyňka plastová o rozměrech 39×19×57. Bohaté kuchyňsképříslušenství pro každou kuchařku.

Lamps Kuchyňka velká
35,64 €

Plastová kuchyňka s bohatým příslušenstvím. Obsahuje kompletní kuchyňku se sporákem, troubou a umyvadlem, hrnce, nádobí, plastové jídlo a papírové potraviny. Rozměry kuchyňky 70 × 34 × 34 cm. Věk 3+

Aga4Kids Detský obchod FRUIT SHOP
38,90 €

Drevený detský obchodík od firmy Aga4Kids, s prepracovanými detailmi, v pestrých farbách, sa spústy policami na uskladnenie tovaru a krásnu pruhovanú markízou.