Počet nájdených produktov: 52

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Smoby Kuchynka Bon Appetit elektronická, červeno-zelená
57,47 €

46,10 €

Plastová kuchynka Bon Appetit v červeno-zelenom prevedení so zvukovými efektmi varenia. Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickou platničkou, chladničkou, rúrou a bohatým príslušenstvom.


Smoby Kuchynka Bon Appetit oranžová-17%
45,99 €

37,90 €

Akcia

Kuchynka Tefal s bohatým príslušenstvom a plným vybavením modernými spotrebičmi. Umožní prípravu úžasných pokrmov. Súčasťou modernej kuchynky je rúra, sporák, chladnička, drez, úložný priestor a 16 ks príslušenstva.


Smoby Kuchynka Cook Máša a medveď
46,26 €

36,50 €

Plastová kuchynka Cooky s licenciou obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Kuchynka má bohaté príslušenstvo. Vo výbave nechýba drez, varič a rúra, kávovar na kapsule, hrnčeky, poháre a ďalšie. Hore na kuchynke sú umiestnené hodiny. Pultík možno odsunúť, pod ním sú priehradky na príslušenstvo.


Smoby Kuchynka Tefal Super Chef elektronická-21%
153,31 €

119,90 €

Akcia

Luxusná, plne vybavená kuchynka s barový pultíkom, zvukmi varenia a funkcie variacej vody. Varná doska rozdelená na 2 plynové horáky a 2 elektrické platničky. Gril, rúra, drez s pákovou batériou, chladnička s výrobníkom ľadu, zabudovaný kávovar na kapsuly. Súčasťou je 47 ks príslušenstva.


Smoby Kuchynka Tefal Studio XL Bubble oranžovo-šedá, elektronická
122,64 €

92,20 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka Tefal Studio XL je vďaka svojim rozmerom vhodnápre súčasné hranie viac detí naraz. Zabudovaný kávovar na kapsule a výrobník sýteného nápoja, elektrická platnička s funkciou bublajúcej vody, chladnička, rúra a tiež umývačka. Panvička umožňuje otočenie palacinky prehodením. Nechýba efekt potraviny v surovom a pripravenom stave.


Smoby Kuchynka Tefal French Touch Bubble modro-šedá
141,81 €

111,50 €
+ doprava zadarmo

Luxusná, priestranná kuchynka Tefal French Touch Bubble so zvukmi varenia. Novo s funkciou bublajúcej, vriacej sa vody. Varná doska rozdelená na 2 plynové horáky a 2 elektrické platničky. Nechýba gril, drez, zabudovaný kávovar na kapsuly aj výrobník ľadu, chladnička, rúra alebo hodiny. Makety potravín súčasťou. Obsahuje celkom ** 46 ks príslušenstva. **


ECOIFFIER Kuchynka Francúzska-20%
38,42 €

30,70 €

Výpredaj

Základná kuchynka obsahujúca všetko, čo Váš malý kuchár alebo kuchárka potrebuje. Táto kuchynka bude vaše deti baviť už od 18 mesiacov veku. Balenie obsahuje aj množstvo doplnkov. Vyrobené z kvalitného plastu.


Woody Kuchynka Júlia, prúžkovaná-27%
65,26 €

47 €

Akcia

Kuchynka s príslušenstvom v atraktívnom dizajne s prúžkami je plne vybavená kuchynským riadom a náčiním. Má otočné gombíky, ktoré vydávajú zvuk ako pri skutočných spotrebičoch, funkčné dvierka na magnetky, bočný držiak na utierky.


Smoby Kuchynka Bon Appetit Chef-20%
54,67 €

43,50 €

Akcia

Obľúbená kuchynka Bon Appetit Chef v bielo-sivom prevedení. Kuchynka má bohaté príslušenstvo a je vybavená modernými spotrebičmi. Umožní prípravu báječných pokrmov. Súčasťou je varná doska, rúra, chladnička, drez, zabudovaný kávovar a hodiny.


Woody Kuchynský ostrov Inke so svetelnými a zvukovými efektmi-26%
122,88 €

90,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Originálna drevená obojstranná kuchynka v modernom dizajne. Obsahuje všetky dôležité domáce spotrebiče. Z jednej strany chladničku a práčku. Zo strany druhej elektronickú, mikrovlnú a parnú rúru. Elektrická varná doska so zvukovými efektmi nadväzuje atmosférou skutočnej kuchyne.


Woody Kuchynská linka "Lily"-23%
128,85 €

98 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevená kuchynka v pastelových farbách od návrhárky Britty Hurter. Je vybavená rúrou, chladničkou, platničkami a drezom. Dvierka sú vybavené magnetmi a otočné gombíky vydávajú autentické zvuky.


Little Tikes Kuchynka "Šéfkuchár"
94,99 €

82,90 €

Akcia

Štýlová a moderná kuchynka poteší každú malú kuchárku. Súčasťou kuchynky je mikrovlnná rúra, rúra a chladnička. Chladnička má vo dverách vylisovaný ľadovač, vnútri má úložný priestor. Sporák vydáva reálne zvuky varenia. V balení nájdete aj 14 nevyhnutných doplnkov do kuchyne.


Smoby Kuchynka Bon Appetit elektronická
55,52 €

42,30 €

Plastová kuchynka Bon Appetit v bielo-červenom prevedení so zvukovými efektmi varenia. Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickou platničkou, chladničkou, rúrou a bohatým príslušenstvom.


Woody Kuchynský ostrov - Trendy-18%
98,50 €

79,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kuchynský drevený ostrov Trendy má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky u elektrickej i mikrovlnnej rúry. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.


Woody Kuchynský ostrov - Wendy červený-22%
111,07 €

85,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Exkluzívne nové farebné prevedenie najobľúbenejšej drevenej kuchynky drevený ostrov Trendy. Kuchynka má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky na elektrickej i mikrovlnnej rúre. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.


BINO Detský varič s príslušenstvom-41%
48,11 €

28 €

Akcia

Drevený varič s príslušenstvom sa hodí do každej malej izbičky. Detská kuchynka je vybavená dvojplatničkou, hrncami, vareškami a ďalšími nevyhnutnosťami gastronomických mágov.


Alltoys Kuchyňa 360° Smart
76,77 €

46,10 €

Novinka

Inteligentná kuchyňa všetko v jednom sa otáča o 360 stupňov a zahŕňa práčku s rotujúcim bubnom, chladničku s dávkovačom ľadu, rúru, drez a varnú dosku so zvukovými efektmi.


Buddy Toys Kufrík kuchynka-23%

Buddy Toys Kufrík kuchynka

Hodnotenie: 4,5
11,58 €

8,90 €

Akcia

Super prenosná kuchynka v kufríku. Ideálna na cesty, alebo do detskej izbičky. V kufríku nájdete 25 kusov príslušenstva, bez ktorého sa nezaobíde žiadny malý kuchtík. Vyrobená z kvalitného a odolného plastu. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Hape Kuchynka drevená s výsuvným stolíkom
162,48 €

88,10 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka je ideálna pre menšie priestory, a to vďaka výsuvnej poličke, ktorá môže slúžiť ako servírovací pult. Kuchynka má z jednej strany tabuľku, kam je možné kriedou napísať ponuku kuchyne.


Klein Kuchynka Miele trojuholníková-20%
88,89 €

70,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky ozajstného varenia. Je vybavená rúrou, umývačkou, kávovarom a digestorom a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.


Lamps Prírodná drevená kuchynka
327,62 €

185,40 €
+ doprava zadarmo

Drevená kuchynka so sporákom, rúrou, mikrovlnkou a drezom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Pozvi svojich priateľov na obed či hostinu a ukáž, že aj ty môžeš byť ten pravý master chef.


Little Tikes Kuchynka Gurmán-35%
146,58 €

94,50 €

Akcia

Kvalitne spracovaná plastová kuchynka Gurmán. Ultra moderná kuchyňa má všetko, čo malí kuchári potrebujú, dokonca aj naozajstné zvuky varenia. Je vybavená mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rúrou s funkčnými dverami.


Plan Toys Stolná kuchynka
33,29 €

29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento elegantný dizajnový drevený varič s príslušenstvom sa hodí do každej menšej izbičky. Detská kuchynka je vybavená dvojplatničkou a panvičkou s obracačkou. Vďaka ľahkej váhe si ho deti môžu preniesť, kam je potreba.


Plan Toys Drez a chladnička
73,99 €

62,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Doplňte svojej malej kuchárke kuchynský kút o drez a chladničku pomocou tohto setu z ekologicky získaného dreva od firmy Plan Toys. Vďaka ľahkej váhe je možné set sťahovať a umiestniť, kam je potreba.


Teddies Elektronická kuchynka
92,59 €

78,80 €
+ doprava zadarmo

Každá malá gazdinka, ktorá má rada prácu v kuchyni zaiste ocení hrací priestor, ktorý jej poskytne táto elektronická kuchynka. Táto hračka je na batérie a je vybavená veľkým množstvom príslušenstva. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Wader Party World - Plynový šporák s riadom
8,40 €

Plynový varič s hrncami a príslušenstvom v tradičných farbách. Šporák a doplnky sú vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu. Parádny doplnok pre každého malého kuchtíka. Vhodné od 1 roka.


Elektronická kychyňská linka Smart
30,81 €

20,30 €

Novinka

Jedná se o perfektní kuchyňský set pro každého začínajícího šéfkuchaře! Elektronická kuchyňka je vyrobena z kvalitního plastu a vydává zvukové a světelné efekty. Součástí balení je i 15 kusů nezbytného příslušenství. Kuchyňku lze snadno složit do kufříku vybaveného uchem přo snadný přenos.


Paradiso BBQ party set
23,51 €

19,20 €

BBQ party set na kolieskach je krásnym doplnkom pre detské letné grilovanie! Gril je vybavený pokrievkou a veľkým množstvom príslušenstva, riadom a potravín. Vyrobené z kvalitného a odolného plastového materiálu, a to v červeno-čiernej farbe.


Woody Kuchynka malá „Buona cucina”
78,13 €

56,90 €

Kuchynka má rúru aj drez a obsahuje veľké množstvo príslušenstva (hrniec, panvicu, soľničku, koreničku, naberačku, pokrievky a ďalšie). Má otváracie dvere, otočné ovládacie gombíky a otočné ručičky na hodinách.


Smoby Kuchynka Tefal Studio XL zeleno-šedá, elektronická-25%
114,97 €

85,90 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Veľká Kuchynka Tefal Studio XL je vďaka svojim rozmerom vhodná pre hranie viac detí naraz. Má zabudovaný kávovar na kapsule, výrobník sýteného nápoja, elektrickú platničku so zvukom varenia, chladničku, rúru a tiež umývačku. Panvička umožňuje otočenie palaciniek vyhodením. Nechýba efekt potraviny v surovom a pripravenom stave.


Smoby Kuchynka Tefal Studio XXL Bubble červeno-šedá-25%
137,98 €

102,50 €

Momentálne nedostupné

Kuchynka Tefal Studio XXL je vďaka svojim rozmerom vhodná aj pre súčasné hranie viac detí naraz. Zabudovaný kávovar na kapsule a výrobník sýteného nápoja, elektrická platnička s funkciou bublajúcej vody, chladnička, rúra a tiež umývačka. Panvička umožňuje otočenie palacinky prehodením. Nechýba efekt potraviny v surovom a pripravenom stave.


Smoby Kuchynka Cooky
40,89 €

34,60 €

Momentálne nedostupné

Plastová kuchynka Cooky. Kuchynka má bohaté príslušenstvo. Vo výbave nechýba drez, varič a rúra, kávovar na kapsule, hrnčeky, poháre a ďalšie. Hore na kuchynke sú umiestnené hodiny. Pultík možno odsunúť, pod ním sú priehradky na príslušenstvo.


Smoby Kuchynka Tefal Studio Bubble fialovo-zelená-26%
88,14 €

64,90 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Kuchynka Tefal fialovo-zelená s funkciou bublania vriacej sa vody. Kávovar na kapsule, výrobník sýteného nápoja, elektrická platnička, chladnička, rúra, umývačka a bohatým príslušenstvom. Panvica umožňuje prehodenie palacinky.


BINO Detská kuchynka Provence biela-34%
136,77 €

89 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Kúpte svojej malej kuchárke túto nádhernú drevenú kuchynku, kde bude môcť realizovať svoje kulinárske nápady. Súčasťou kuchynky je sporák s rúrou, drez, mikrovlnná rúra, kuchynské náčinie i telefón.


BINO Detská kuchynka s príslušenstvom 5 ks-36%
91,43 €

57,90 €

Momentálne nedostupné

Kúpte svojej malej kuchárke túto nádhernú červeno-bielu kuchynku, kde bude môcť realizovať svoje kulinárske nápady. Súčasťou kuchynky je sporák s rúrou, drez, mikrovlnná rúra a kuchynské náčinie.


Buddy Toys BGP 3015 Kufor Deluxe kuchynka
27,27 €

15,70 €

Momentálne nedostupné

Super prenosná kuchynka v kufríku. Ideálna na cesty, alebo do malej izbičky. V kufríku nájdete 25 kusov príslušenstva, bez ktorého sa nezaobíde žiadny malý kuchárik. Vyrobené z kvalitného a odolného plastu.


Dohany Kuchyňa Strawbery 76cm
34,90 €

23 €

Momentálne nedostupné

Červená plastová kuchynka Strawbery je vybavená potrebnými nástrojmi. Nič tak vašej malej kuchárke nebude chýbať. Kuchynka je 76 cm vysoká a obsahuje 21 kusov príslušenstva.


Hape Kuchynka 4 v 1

Hape Kuchynka 4 v 1

Hodnotenie: 5
235,41 €

176,50 €

Momentálne nedostupné

Deti si zamilujú túto multifunkčnú kuchynskú linku 4 v 1 a jej rad očarujúcich prístrojov a funkcií! Kuchynka je vybavená kontrolovateľným digestorom a autentickou mikrovlnnou rúrou. Poproste svoje dieťa, aby vám pripravilo chutné jedlo!


Klein Kuchynka Miele

Klein Kuchynka Miele

Hodnotenie: 5
59,99 €

41,10 €

Momentálne nedostupné

Základná kuchynka s licenciou značky Miele. Kuchyňa je vybavená jedálenskou súpravou a riadom. Z prednej strany je vybavená rúrou, 2 platničkami a drezom. Zo zadnej strany je zásobník na vodu.


Klein Kuchynka Miele Gourmet deluxe-18%
88,89 €

72,50 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky ozajstného varenia. Je vybavená rúrou, umývačkou a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.


Klein Kuchynka Miele "štartovacia"
49,99 €
46,10 €

Momentálne nedostupné

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky skutočnej kuchyne. Je vybavená rúrou, umývačkou a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.


Little Dutch Kuchyňka
75,71 €
74,90 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Dřevěná kuchyňka je určená pro všechny malé kuchtíky. Pozvi své kamarády na oběd či hostinu a ukaž, že můžeš být nejlepší kuchař. Kuchyňka je vybavená a zabaví tak děti na dlouhé chvíle.


Little Tikes Kuchynka s oknom-30%
73 €

50,60 €

Momentálne nedostupné

Štýlová a moderná kuchynka poteší každú malú kuchárku. Kuchynka má veľký drez s modernými kohútikmi, rúru, držiak na uteráky, chladničku a pracovnú dosku v imitácii žuly. Navyše vydáva reálne zvuky varenia. V balení nájdete aj 18 nevyhnutných doplnkov do kuchyne.