Little Tikes Kuchynka "Šéfkuchár"
100,10 €

Splátky bez navýšenia

Štýlová a moderná kuchynka poteší každú malú kuchárku. Súčasťou kuchynky je mikrovlnná rúra, rúra a chladnička. Chladnička má vo dverách vylisovaný ľadovač, vnútri má úložný priestor. Sporák vydáva reálne zvuky varenia. V balení nájdete aj 14 nevyhnutných doplnkov do kuchyne.

BINO Detská kuchynka Provence biela
136,77 € 115,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kúpte svojej malej kuchárke túto nádhernú drevenú kuchynku, kde bude môcť realizovať svoje kulinárske nápady. Súčasťou kuchynky je sporák s rúrou, drez, mikrovlnná rúra, kuchynské náčinie i telefón.

Klein Kuchynka Miele

Klein Kuchynka Miele

Hodnotenie: 5
59,99 € 36,50 €

Základná kuchynka s licenciou značky Miele. Kuchyňa je vybavená jedálenskou súpravou a riadom. Z prednej strany je vybavená rúrou, 2 platničkami a drezom. Zo zadnej strany je zásobník na vodu.

Dohany Kuchyňa Strawbery 76cm
34,90 € 23 €

Červená plastová kuchynka Strawbery je vybavená potrebnými nástrojmi. Nič tak vašej malej kuchárke nebude chýbať. Kuchynka je 76 cm vysoká a obsahuje 21 kusov príslušenstva.

Klein Kuchynka Miele Gourmet deluxe
88,89 € 73,10 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky ozajstného varenia. Je vybavená rúrou, umývačkou a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.

Wader Party World - Plynový šporák s riadom
8,22 € 8,10 €

Plynový varič s hrncami a príslušenstvom v tradičných farbách. Šporák a doplnky sú vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu. Parádny doplnok pre každého malého kuchtíka. Vhodné od 1 roka.

BINO Detská kuchynka s príslušenstvom 5 ks
91,43 € 76,80 €
+ doprava zadarmo

Kúpte svojej malej kuchárke túto nádhernú červeno-bielu kuchynku, kde bude môcť realizovať svoje kulinárske nápady. Súčasťou kuchynky je sporák s rúrou, drez, mikrovlnná rúra a kuchynské náčinie.

Lamps Sada v kufri grilovacia
9,22 € 7,60 €

Grilovacia sada v úžasnom kufríku, ktorý si môže Vaše dieťa odniesť a urobiť grilovaciu párty kdekoľvek. V kufríku nájdete gril, mäso na grilovanie, náčinie, riad a dresingy. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Lamps Sada v kufri sporák s doplnkami
9,22 € 7,70 €

Kuchynská sada je vlastne prenosná mini kuchynka, v ktorej uvaríte kdekoľvek. Obsahuje malý sporák s jednou platničkou, drez, riad, náčinie na varenie a zeleninu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Hape Kuchynka 4 v 1

Hape Kuchynka 4 v 1

Hodnotenie: 5
235,41 € 195,60 €

Splátky bez navýšenia

Deti si zamilujú túto multifunkčnú kuchynskú linku 4 v 1 a jej rad očarujúcich prístrojov a funkcií! Kuchynka je vybavená kontrolovateľným digestorom a autentickou mikrovlnnou rúrou. Poproste svoje dieťa, aby vám pripravilo chutné jedlo!

Smoby Kuchyňka Studio Tefal XXL Bubble červeno-bílá elektronická
139 € 97,80 €

Novinka

Kuchyňka Tefal Studio XXL je díky svým rozměrům vhodná i pro současné hraní více dětí najednou. Kuchyňka má zabudovaný kávovar na kapsle a výrobník syceného nápoje. Elektrická plotýnka s funkcí bublající vody, lednice, trouba a také myčka.

Smoby Kuchynka Bon Appetit oranžová
45,99 € 42,30 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka Tefal s bohatým príslušenstvom a plným vybavením modernými spotrebičmi. Umožní prípravu úžasných pokrmov. Súčasťou modernej kuchynky je rúra, sporák, chladnička, drez, úložný priestor a 16 ks príslušenstva.

Woody Kuchynská linka "Lily"-22%
128,85 € 99,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevená kuchynka v pastelových farbách od návrhárky Britty Hurter. Je vybavená rúrou, chladničkou, platničkami a drezom. Dvierka sú vybavené magnetmi a otočné gombíky vydávajú autentické zvuky.

Klein Kuchynka Miele "štartovacia"
49,99 € 42 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky skutočnej kuchyne. Je vybavená rúrou, umývačkou a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.

Smoby Kuchynka Bon Appetit elektronická
55,52 € 46,20 €
+ doprava zadarmo

Plastová kuchynka Bon Appetit v bielo-červenom prevedení so zvukovými efektmi varenia. Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickou platničkou, chladničkou, rúrou a bohatým príslušenstvom.

Buddy Toys Kufrík kuchynka

Buddy Toys Kufrík kuchynka

Hodnotenie: 4,5
11,58 € 9,20 €

Super prenosná kuchynka v kufríku. Ideálna na cesty, alebo do detskej izbičky. V kufríku nájdete 25 kusov príslušenstva, bez ktorého sa nezaobíde žiadny malý kuchtík. Vyrobená z kvalitného a odolného plastu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Klein Kuchynka Miele Gourmet international
159,99 € 111,60 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Elektronická kuchynka pre nadšené kuchárky a kuchárov licenciou značky Miele. Kuchynka je vybavená rúrou, digestorom a ďalším príslušenstvom. Kuchynka vydáva zvuky varenia.

Little Tikes Kuchynka "Šéfkuchár" - červená
102,40 €

Splátky bez navýšenia

Kvalitne spracovaná plastová kuchynka „Šéfkuchár“ – červená. Súčasťou kuchynky je mikrovlnná rúra, rúra a chladnička. Počas varenia deti zo sporáka začujú zvuky „varenia“ a „vyprážania“

Smoby Kuchyňka Tefal Studio červeno-bílá elektronická-19%
76,64 € 61,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kuchyňka Tefal Studio XXL je díky svým rozměrům vhodná i pro současné hraní více dětí najednou. Kuchyňka má zabudovaný kávovar na kapsle a výrobník syceného nápoje. Elektrická plotýnka s funkcí bublající vody, lednice, trouba a také myčka.

Woody Kuchynský ostrov - Wendy červený
111,07 € 100,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Exkluzívne nové farebné prevedenie najobľúbenejšej drevenej kuchynky drevený ostrov Trendy. Kuchynka má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky na elektrickej i mikrovlnnej rúre. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

Klein Kuchynka Bosch Style

Klein Kuchynka Bosch Style

Hodnotenie: 4,5
95,99 € 61,20 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka so zvukmi od značky Bosch. Kuchyňa je vybavená kávovarom, digestorom, rúrou, veľkou jedálenskou súpravou a riadom. Kuchynka je ideálnou hračkou pre každú malú kuchárku.

Little Tikes Kuchynka Gurmán
146,58 € 108,70 €

Splátky bez navýšenia

Kvalitne spracovaná plastová kuchynka Gurmán. Ultra moderná kuchyňa má všetko, čo malí kuchári potrebujú, dokonca aj naozajstné zvuky varenia. Je vybavená mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rúrou s funkčnými dverami.

ECOIFFIER Kuchynka Francúzska
38,42 € 30,80 €

Základná kuchynka obsahujúca všetko, čo Váš malý kuchár alebo kuchárka potrebuje. Táto kuchynka bude vaše deti baviť už od 18 mesiacov veku. Balenie obsahuje aj množstvo doplnkov. Vyrobené z kvalitného plastu.

Woody Kuchynka Júlia, prúžkovaná
65,26 € 56,90 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka s príslušenstvom v atraktívnom dizajne s prúžkami je plne vybavená kuchynským riadom a náčiním. Má otočné gombíky, ktoré vydávajú zvuk ako pri skutočných spotrebičoch, funkčné dvierka na magnetky, bočný držiak na utierky.

Woody Kuchynský ostrov - Trendy-20%
117,90 € 93,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kuchynský drevený ostrov Trendy má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky u elektrickej i mikrovlnnej rúry. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

BINO Detský varič s príslušenstvom
48,11 € 36,20 €

Drevený varič s príslušenstvom sa hodí do každej malej izbičky. Detská kuchynka je vybavená dvojplatničkou, hrncami, vareškami a ďalšími nevyhnutnosťami gastronomických mágov.

ECOIFFIER Kuchynka talianska
17,99 € 14,90 €

Kuchynka talianska plastová sa radí medzi kuchynky pre najmenšie deti. Je vhodná pre malých kuchárov od 18 mesiacov veku. Je vybavená drezom, platničkou a rúrou. Dodávané vrátane príslušenstva.

BINO Drevená kuchynka Amélie s príslušenstvom-46%
117,81 € 62,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kúpte svojej malej kuchárke túto krásnu drevenú kuchynku v modernom bielom prevedení. Kuchynka je plne vybavená – jej súčasťou je sporák s rúrou, drez, vstavaná mikrovlnná rúra aj kuchynské náčinie.

Mochtoys Barbecue set

Mochtoys Barbecue set

Hodnotenie: 3
15,40 €

Plastový gril s plným vybavením je skvelá hračka pre deti, ktoré sa rady zúčastňujú grilovania. Teraz môžu obsluhovať vlastný gril a pripraviť tak kamarátom alebo rodičom nejakú pochúťku.

Smoby Kuchynka Tefal French Touch Bubble modro-šedá
141,81 € 115,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Luxusná, priestranná kuchynka Tefal French Touch Bubble so zvukmi varenia. Novo s funkciou bublajúcej, vriacej sa vody. Varná doska rozdelená na 2 plynové horáky a 2 elektrické platničky. Nechýba gril, drez, zabudovaný kávovar na kapsuly aj výrobník ľadu, chladnička, rúra alebo hodiny. Makety potravín súčasťou. Obsahuje celkom ** 46 ks príslušenstva. **

Paradiso BBQ party set
24,50 €

BBQ party set na kolieskach je krásnym doplnkom pre detské letné grilovanie! Gril je vybavený pokrievkou a veľkým množstvom príslušenstva, riadom a potravín. Vyrobené z kvalitného a odolného plastového materiálu, a to v červeno-čiernej farbe.

DOLU Kuchynská súprava so zvukmi dvojitý jednorožec
83,39 € 69,10 €
+ doprava zadarmo

Dvojitý kuchynský komplet so zvukmi pre malé kuchárky! Krásne ružovo-biele prevedenie s jednorožcom. Súčasťou kuchynky je rúra na pečenie, sporák na varenie, digestor, automat na kávu, poličky na riad, umývačka riadu, drez vrátane batérie a priestoru na čistiace prostriedky, odkladací priestor na umytý riad.

DOLU Kuchynská súprava 4 v 1 jednorožec
48,40 €
+ doprava zadarmo

Obojstranná kuchynka poteší každú malú gazdinku. Krásne ružovo-biele prevedenie s jednorožcom. Z jednej strany je umývačka riadu, drez vrátane batérie a odkladací priestor na umytý riad. Zo strany druhej je umiestnená práčka, žehliaca doska, žehlička a odkladací priestor na vyžehlené prádlo.

Teddies Elektronická kuchynka
93,70 €
+ doprava zadarmo

Každá malá gazdinka, ktorá má rada prácu v kuchyni zaiste ocení hrací priestor, ktorý jej poskytne táto elektronická kuchynka. Táto hračka je na batérie a je vybavená veľkým množstvom príslušenstva. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Little Tikes Kuchynka s oknom
74,10 €
+ doprava zadarmo

Štýlová a moderná kuchynka poteší každú malú kuchárku. Kuchynka má veľký drez s modernými kohútikmi, rúru, držiak na uteráky, chladničku a pracovnú dosku v imitácii žuly. Navyše vydáva reálne zvuky varenia. V balení nájdete aj 18 nevyhnutných doplnkov do kuchyne.

Woody Rohová kuchynka s plastovými košmi, biela
130,40 € 115,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Vychytaný kuchynský kút so zvukovými a svetelnými efektmi v kvalitnom spracovaní značky Woody. Po zaťažení hrncom sa platnička podsvieti červeným svetlom a ozve sa zvuk bublajúcej vody. Po stlačení tlačidla na digestore sa na jeho spodnej strane rozsvieti svetlo. Svojim jednoduchým dizajnom a bielou farbou sa kuchynka hodí do každej detskej izbičky.

DOLU Kuchynská súprava so zvukmi trojitý jednorožec
114,44 € 96,20 €
+ doprava zadarmo

Trojitá kuchynská súprava so zvukmi pre malé kuchárky! Krásne ružovo-biele prevedenie s jednorožcom. Súčasťou kuchynskej súpravy je chladnička s mrazničkou, rúra na pečenie, sporák na varenie, digestor, automat na kávu, poličky na riad, umývačka riadu, drez vrátane batérie a priestoru na čistiace prostriedky, odkladací priestor na umytý riad.

Little Dutch Kuchyňka
75,71 € 74,90 €
+ doprava zadarmo

Dřevěná kuchyňka je určená pro všechny malé kuchtíky. Pozvi své kamarády na oběd či hostinu a ukaž, že můžeš být nejlepší kuchař. Kuchyňka je vybavená a zabaví tak děti na dlouhé chvíle.

Viga Drevená moderná kuchynka
169,57 € 84,70 €
+ doprava zadarmo

Drevená kuchynka so sporákom, rúrou, mikrovlnkou a drezom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná. Balenie obsahuje riad a doplnky. Ukáž, že aj ty môžeš byť master chef.

Plan Toys Drez a chladnička
71,96 € 69,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Doplňte svojej malej kuchárke kuchynský kút o drez a chladničku pomocou tohto setu z ekologicky získaného dreva od firmy Plan Toys. Vďaka ľahkej váhe je možné set sťahovať a umiestniť, kam je potreba.

Viga Prírodná drevená kuchynka
327,62 € 167,80 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Drevená kuchynka so sporákom, rúrou, mikrovlnkou a drezom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Pozvi svojich priateľov na obed či hostinu a ukáž, že aj ty môžeš byť ten pravý master chef.

Woody Kuchynka Jednorožec
76,70 € 65,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Kuchynka s motívom jednorožca obsahuje veľké množstvo príslušenstva (hrniec, panvica, soľnička, korenička, naberačka, pokrievky, …). Má otváracie dvere, otočné ovládacie gombíky a otočné ručičky na hodinách. Kuchynku dodávame v rozloženom stave.

Plan Toys Stolná kuchynka
34,76 € 33,50 €

Tento elegantný dizajnový drevený varič s príslušenstvom sa hodí do každej menšej izbičky. Detská kuchynka je vybavená dvojplatničkou a panvičkou s obracačkou. Vďaka ľahkej váhe si ho deti môžu preniesť, kam je potreba.

Alltoys Kuchyňa 360° Smart
76,77 € 46,20 €
+ doprava zadarmo

Inteligentná kuchyňa všetko v jednom sa otáča o 360 stupňov a zahŕňa práčku s rotujúcim bubnom, chladničku s dávkovačom ľadu, rúru, drez a varnú dosku so zvukovými efektmi.

Smoby Kuchynka Bon Appetit Chef
54,67 € 42,30 €
+ doprava zadarmo

Obľúbená kuchynka Bon Appetit Chef v bielo-sivom prevedení. Kuchynka má bohaté príslušenstvo a je vybavená modernými spotrebičmi. Umožní prípravu báječných pokrmov. Súčasťou je varná doska, rúra, chladnička, drez, zabudovaný kávovar a hodiny.

Hape Kuchynka s grilom
36,15 € 33,50 €

Zahrajte sa na kuchára s touto realistickou kuchynkou a grilovacou sadou **2v1, v ktorej nájdete celkom 6 ks príslušenstva. **Gombíky sú otočné a hodiny nastaviteľné. Hračka rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť. Rozvíja jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: