Rappa Píla so zvukom
13,28 € 11,60 €

Novinka

Žiadnemu malému majstrovi by nemala chýbať reťazová píla. Plastová píla na batérie vydáva reálny zvuk. Má **pohyblivú reťaz **a jej dĺžka je cca 38 cm. Je to to pravé náčinie pre vášho malého drevorubača.

Rappa Pokladňa česká s českými potravinami
18,87 € 15,50 €

Parádna plastová pokladňa s funkčnou kalkulačkou, LCD displejom a zvukovo-svetelným efektom. Balenie ďalej obsahuje napodobeniny s typicky českými druhy potravín, scanner, platobnú kartu a peniaze.

Rappa Sada upratovacia-39%
12,82 € 7,80 €

Akcia

Upratovať domácnosť je nikdy nekončiaca práca. Vybavte svojho malého pomocníka upratovacou sadou, ktorá obsahuje odpadkový kôš, zmetáčik, metličku a rukoväť. Sada je uložená v darčekovej krabici.

Rappa Kufor doktorský

Rappa Kufor doktorský

Hodnotenie: 5
9,71 € 8,80 €

Set obsahuje všetko, čo budú malí lekári a lekárky vo svojich ordináciách potrebovať. Súčasťou je napríklad stetoskop, teplomer, injekcia, nožnice a ďalšie potrebné vybavenie, celkom 24 ks.

Rappa Obchod / supermarket s príslušenstvom
18,96 € 17,40 €

Parádny supermarket vo farebnom prevedení. Súprava obsahuje stánok, košík a nechýbajú ani makety potravín, ovocie, zelenina a ďalšie diely. Zažite s týmto supermarketom hodiny zábavy!

Rappa Pokladňa detská

Rappa Pokladňa detská

Hodnotenie: 3,5
11,20 €

Senzačná pokladňa pre malých obchodníkov je ideálnou hračkou do každej izbičky! Stlačením tlačidiel na pokladni si na displeji navolíš príslušnú hodnotu nákupu. Pokladňa má otváraciu zásuvku, do ktorej si môžeš schovávať zarobené peniažky.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: