Bino Pracovný stôl s telefónom
24,99 € 23,50 €

Akcia

Pracovný stôl pre malých remeselníkov a kutilov. Je dodávaný s bohatou výbavou vrátane náradia a s pracovným telefónom i hodinami. Praktická veľkosť do chlapčenskej izbičky.

Bino Krtko veľká sada s kanvičkou
11,07 € 10,10 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s kanvičkou s motívom obľúbeného Krtka.

Bino Krtko záhradný set 3ks
8,30 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s motívom obľúbeného Krtka. Plastové násady s drevenou rukoväťou.

Bino Konvička na vodu

Bino Konvička na vodu

Hodnotenie: 3,7
3,90 €

Krásna plastová konvička na vodu. ** Nevyhnutné náradie pre každého malého záhradníka **. Kanvička je malá a ľahká, ** ideálne pre malé detské ručičky **. S touto kanvičkou pôjde zalievanie deťom samo!

Bino Zverolekársky kufrík

Bino Zverolekársky kufrík

Hodnotenie: 4,3
18,39 € 9,10 €

Kúpte svojim malým milovníkom zvieratiek tento veterinárny kufrík, v ktorom nájdu všetko, čo budú pri liečbe štvornohých pacientov potrebovať. Celkom sada obsahuje 13 dielov.

Bino Lopatka na sníh

Bino Lopatka na sníh

Hodnotenie: 4,5
4,48 € 4,30 €

Nepostradatelný pomocník pro odklízení sněhu. S naší krásně barevnou lopatou s dětským motivem půjde práce snadno. Rodiče se tak mohou těšit na malé pomocníky při odklízení sněhu!

Bino Malý doktor

Bino Malý doktor

Hodnotenie: 4,5
9,70 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Touží být Vaše dítě lékařem? Má doma postýlku plnou malých pacientů? Pořiďte mu náš lékařský kufřík. V kufříku najde veškeré vybavení, které bude potřebovat. Tato hračka skvěle podpoří fantazii Vašeho dítěte a pomůže k rozvoji jeho představivosti.

Bino Krteček rýľ 70cm

Bino Krteček rýľ 70cm

Hodnotenie: 5
4,90 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálne záhradné náčinie lopata s motívom obľúbeného Krtka. Kovová násada s drevenou rukoväťou.

Bino Dětský ponk s nářadím
38,99 € 21,10 €

Parádní dřevěná sada nářadí je ideální pro malé domácí kutily! Hraj si na opraváře nebo trénuj svoji kutilskou zručnost díky široké škále nářadí!

Bino Krtko kovová konvička
7 € 6,50 €

Akonáhle na záhradke začnú pučať nové rastlinky, treba ich náležite zaliať. K tomu malému pomocníkovi pomôže originálna kovová kanvička s motívom obľúbeného Krtka.

Bino Krtko veľká sada s vedierkom
11,07 € 7,90 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s vedierkom s motívom obľúbeného Krtka.

Bino Krtko veľké hrable 70cm
5,80 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálne záhradné náčinie hrable s motívom obľúbeného Krtka. Kovová násada s drevenou rukoväťou.

Bino Krtko motyka 70cm

Bino Krtko motyka 70cm

Hodnotenie: 4,3
6,10 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálne záhradné náčinie motyka s motívom obľúbeného Krtka. Kovová násada s drevenou rukoväťou.