Alltoys Smart kufrík polícia
15,72 €

11,50 €
+ doprava zadarmo

Chcete sa stať policajtom? Potom táto policajná výbava v kufríku je pre Vás ideálnou voľbou. Vezmite spravodlivosť do vlastných rúk. Zaistite páchateľa putami, privolajte pomoc vysielačkou, všetko potrebné k úkonom nájdete v kufríku.


Alltoys Náradie veľká sada s vŕtačkou
13,66 €

9,10 €
+ doprava zadarmo

Malí šikovníci nájdu v tejto veľkej sade náradia všetko, čo k svojmu hobby potrebujú. Sada obsahuje veľa druhov náradia z kvalitného plastu, napríklad vŕtačku, pílku, kladivko, hasák a ďalšie náčinie.


Alltoys Doktorská sada, 11 ks s taštičkou
14,04 €

11,50 €
+ doprava zadarmo

Doktorská sada pre malých lekárov je skvelý darček pre deti. Môžu sa na dlhé hodiny zabaviť hrou na doktora a pacienta. Obsahuje všetko potrebné k bežnému ošetreniu. Vydáva zvukové a svetelné efekty.


Alltoys Pracovní ponk s nářadím Smart-48%
47,14 €

24,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Zábavný pracovní ponk se svěrákem, nářadím a spojovacím materiálem pro kutily. Věrohodná plastová kopie skutečného ponku i pro ty nejmenší. Ponk lze složit do skladného kufříku a snadno přesunout.


Alltoys Smart pokladňa
23,42 €

15,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektronická pokladňa je skvelý doplnok do každej detskej izbičky. Deti môžu premeniť svoju izbu v obchod a užívať si tak čaro nakupovania. Detská pokladňa s príslušenstvom má vysúvací šuplík na peniaze, funkčnú kalkulačku, pohyblivý pás a čítačku kariet.


Alltoys Ponk s vŕtačkou
56,67 €

37,90 €
+ doprava zadarmo

Zábavný pracovný ponk s vŕtačkou, zverákom, náradím a spojovacím materiálom pre domácich majstrov. Vierohodná plastová kópia skutočného ponku aj pre tých najmenších. Ponk má veľmi stabilnú konštrukciu a ponúka široké možnosti využitia.


Alltoys Smart kufrík doktor
15,62 €

10,30 €
+ doprava zadarmo

Detský doktorský kufrík je kompletne vybavený k základným lekárskym ošetreniam. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného doktora. V cestovnom kufríku nájdete 9 kusov nepostrádateľného lekárskeho vybavenia.


Alltoys Ponk v kufríku
46,90 €

29,80 €
+ doprava zadarmo

Zábavný pracovný ponk so zverákom, náradím a spojovacím materiálom pre domácich majstrov. Vierohodná plastová kópia skutočného ponku aj pre tých najmenších. Ponk možno zložiť do skladného kufríka a ľahko presunúť.


Alltoys Náradie pre malých domácich majstrov
11,71 €

8,40 €
+ doprava zadarmo

Malí šikovníci nájdu v tejto veľkej sade náradia všetko, čo k svojmu hobby potrebujú. Sada obsahuje veľa druhov náradie z kvalitného plastu, napríklad vŕtačku, pílku, kladivko, hasák a ďalšie náčinie.


Alltoys Supermarket s vozíkem Smart
65 €

45,90 €
+ doprava zadarmo

Supermarket s vozíkom je vhodný pre malé gazdinky od 3 rokov. Market je vysoký 89 cm a obsahuje 16 ks potrebného príslušenstva. Pokladňa má svetelné a zvukové efekty.