Fisher-Price Lekársky kufrík DVH14
19,40 € 15,50 €

Lekárska sada pre malých doktorov je skvelý darček pre deti. Môžu sa na dlhé hodiny zabaviť hrou na doktora a pacienta. Obsahuje všetko potrebné k bežnému ošetreniu. Deti môžu pomocou stetoskopu počúvať pacientovo srdiečko, kontrolovať jeho teplotu pomocou teplomera alebo liečiť bolesť pomocou náplastí.

Fisher-Price DOLU Detský nákupný vozík
26,44 € 22,10 €

Ergonomicky tvarovaný nákupný vozík vo farebnom prevedení pre chlapcov aj dievčatá. Disponuje veľkou a malou priehradkou pre prehľadnejšie nakupovanie. Súčasťou vozíka je ** 16 ks** makiet potravín. Vhodné od 2 rokov dieťaťa.

Fisher-Price Opasok na náradie
31,06 € 24 €

Novinka

Malý opravár či malá opravárka si užije veľa zábavy pri opravovaní vecí okolo domu s opaskom na náradie. Látkový opasok má veľa praktické priehradky na to najpotrebnejšie náradie pre malých kutilov.

Fisher-Price DOLU Detská pokladňa
17,23 € 14,30 €

Úžasná pokladňa pre malých predavačov, ktorá nesmie chýbať v žiadnej detskej izbe. Disponuje terminálom na platobné karty, mikrofónom a pásom na tovar. Vyrobené z kvalitného materiálu.

Fisher-Price Doktorský herný set
34,94 € 30,60 €

Novinka

Doktor herný set umožňuje deťom hrať sa na doktora a pacienta, kedykoľvek sa im zachce. Príručná taška pre doktora je plná parádnych drevených nástrojov vrátane injekčnej striekačky, teplomera a mnoho ďalšieho.

Fisher-Price Príručná taštička pre malých podnikateľov
23,10 € 20,10 €

Novinka

S príručnou taštičkou pre malých podnikateľov bude mať dieťa všetko po ruke počas vybavovania pochôdzok, rovnako ako vy. Telefón a hodinky sú vyrobené z hladkého zdobeného dreva, aby vyzerali ako naozajstné. Kľúčik vyskočí po stlačení tlačidla z puzdra.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: