Hot Wheels City Garáž s T-Rexem-30%
149 € 103,20 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Si pripravený na novú výzvu? Vydaj sa so svojimi vozidlami do garáže od Hot Wheels® a odhaľ, čo sa v nej ukrýva! V garáži môžeš uskladniť až 100 svojich vozidiel, ale to ešte nie je všetko, garáž si totiž nárokuje aj obávaný T-Rex.

Hot Wheels City Prenosná garáž
34 € 26,50 €

Preteky s tvojimi obľúbenými angličákmi Hot Wheels sú síce nekonečné, ale keď je čas skončiť, zaparkuj autíčka do tejto parádnej garáže! Ponúka parkovacie miesta pre viac ako 20 áut. Keď nenájdeš miesto na parkovanie v jednom poschodí, skoč s autíčkom rovno do druhého. Využi výťah a vyjdi s autíčkom až na vrchol.

Majorette Garáž Super City + 6 autíčok a vlak
156,80 € 124,90 €

Veľká herná garáž so šírkou takmer 1,30 m je najväčší nový výrobok vo svete Majorette! Garáž sa skladá zo siedmich herných plôch a má až 35 parkovacích a skladovacích priestorov. Srdcom stanice je motorizovaný špirálový výťah, ktorý súčasne nesie až deväť kovových autíčok. Akonáhle sú hore, automatické prepínače rozdeľujú vozidlá do štyroch rôznych jazdných pruhov.

Klein 5 poschodová garáž Bosch-33%
74,50 € 49,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Moderná garáž Bosch s čerpacou stanicou a umývačkou. Garáž má 5 poschodí. Je veľmi stabilná a súčasťou balenia sú aj dve autíčka. Hračka vyhrala cenu Novinka roku 2012 vo svojej kategórii.

Wader Mega garáž 3 poschodia plast + 3 autá
61,08 € 43,10 €

Táto pestrofarebná trojposchodová garáž s kruhovým objazdom a palmami je vybavená výťahom a servisom. Súčasťou balenia sú tiež tri autíčka. Deti si s touto sadou užijú veľa skvelej zábavy!

Wiky Poschodová garáž sada 2 autá 34x33x28cm
13,89 €

Preteky s tvojimi obľúbenými autami sú síce nekonečné, ale keď je čas skončiť, zaparkuj autíčka do tejto parádnej garáže!  Keď nenájdeš miesto na parkovanie v jednom poschodí, skoč s autíčkom rovno do druhého.

DICKIE Požiarnik Sam Hasičská stanica
38,90 € 37,80 €

Krásna hasičská stanica s obľúbeným požiarnikom Samom má 2 poschodia. Nechýba ani pristávacia plocha pre vrtuľník a odpaľovacia dráha. Súčasťou je kovové hasičské auto Jupiter a ďalšie príslušenstvo.

Lamps Garáž 3 poschodia
15 € 12,50 €

Plastová garáž nesmie chýbať v izbičke každého malého milovníka áut. Táto garáž má dve poschodia a jedno prízemné poschodie. Na garáž je napojená šedá cesta. Súčasťou balenia sú aj 4 autíčka a doplnky ako lampy a čerpacie stanice. Vrchné poschodie možno dozdobiť dizajnovou stenou.

Bino Hasičská stanica, 13 dielov
70,28 € 54,90 €

Krásna hasičská stanica pre malých chlapcov. Prežite si s deťmi hasičské dobrodružstvo s touto kvalitnou drevenou sadou, ktorá obsahuje hasičskú stanicu, hasičské auto, helikoptéru, panáčikov ďalšie doplnky.

DOLU Špirálová dráha pre autá, plastová
24,80 € 18,50 €

Špirálová dráha pre autá – to je tá najlepšia zábava pre malých pretekárov! Postav autíčko na najvyššie štartovacie poschodie a sleduj ako rýchlo dorazí na prízemie. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Vytvorí tak zábavu na celé popoludnie.

Vtech Tut Tut - Sada deluxe cesty
31,42 € 29,10 €

Variabilná dráha pre autíčka Tut-Tut, ktorú je možné ľubovoľne spájať s ostatnými dráhami. Postavte si dráhu podľa svojich prestáv a vyberte trasu, akú má vaše Tut-Tut autíčko prejsť!

SIKU World 5609 Stajňa s koňmi a traktorom
56,90 € 47,30 €

Stajňa s koňmi a traktorom vytvára pre deti inšpiráciu pre nový herný svet so zvieratami a vidieckym poľnohospodárskym životom. Kone stojaci vo výbehu hlasno vítajú prichádzajúcich a tešia sa na vychádzku. Na dvore je však ešte veľa práce. Balíky sena sa musia uložiť na senník pomocou traktora Fendt 939 s drapákom na balíky.

SIKU Set mestské vozidlá + značky
16,26 € 15,10 €

Darčeková sada 3 modelov mestských vozidiel a značky od výrobcu Siku. Hranie sa s autami zabaví nielen deti, ale aj dospelákov a poteší zberateľov či modelárov. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.

Hot Wheels City Deluxe set - Super Spin Dealership
43 € 38,60 €

Zábavný set zo série Hot Wheels City, tentokrát ako štvorposchodová garáž a vystrelovač v jednom. Súčasťou balenia je aj jedno auto. Spojovací systém dokáže zaistiť kompatibilitu so všetkými ďalšími oranžovými dráhami.

Spin Master Paw Patrol veľká hliadkovacia veža super hrdinov
179,40 € 151,40 €

Labková patrola je pripravená na akciu z hliadkovacej veže. Umiestnite figúrku Chase na plošinu výťahu, spustite ju a prostredníctvom megafónu to oznámte zvláštnym signálom. Na vrchol veže sa zmestí všetkých 6 figúrok (predávajú sa samostatne). Každá z nich má svoje vlastné miesto, zvýraznené svojou obľúbenou farbou. Pripojte k Chasovi špeciálnu sponu, aby mohol zlaniť priamo do svojho vozidla a vyraziť do akcie.

Alltoys Teamsterz hasičská stanica - ťahač
51,07 € 29,90 €

Hasičská stanica v podobe pojazdného ťahača. Brázdy cesty ťahačom, alebo len rozložte náves a plnohodnotne užívajte všetkých funkcií. Ťahač je vybavený funkčným výťahom a sprievodnými zvukovými efektmi, ktoré vierohodne dokresľujú atmosféru na ceste.

Viga Drevená garáž

Viga Drevená garáž

Hodnotenie: 3,9
53,93 € 26,10 €

Už žiadne schovávanie autíčok do krabice! Všetky ich zaparkuj do drevenej garáže s 3 drevenými autíčkami, ktorá má čerpaciu stanicu aj heliport! 5 parkovacích miest, ku ktorým vedie výťah ti pomôže ušetriť veľa miesta.

Viga Drevená garáž a čerpacia stanica
59 € 47,30 €

Všetky autíčka teraz môžeš zaparkovať do tejto krásnej garáže s čerpacou stanicou. Súčasťou balenia sú 3 drevené autíčka a drevený vrtuľník. Ku garáži patrí aj výťah.

SIKU World 5507 autoservis

SIKU World 5507 autoservis

Hodnotenie: 4,8
32,60 € 26,50 €

Často používané vozidlá Siku potrebujú pravidelnú službu. Nová autodielňa s dielenskou budovou, zdvíhacou plošinou, vozíkom a nákladným automobilom. Je možné riadiť vozidlá na zdvíhaciu plošinu tak, aby mohli byť zdvíhané a spúšťané. Dvere dielní sa otvárajú a zatvárajú. Rozsiahla sada nálepiek umožňuje mechanikom vytvoriť si vlastnú dielňu.

Rappa Skrutkovacie auto s kufrom a hasičskou stanicou so zvukom a svetlom
13,30 €

Výpredaj

Hasiči potrebujú tvoju pomoc. Poskladaj si hasičskú základňu, vystrihni kufor z nákladiaku a použi súčiastky na opravu kolies! Sada obsahuje jedno veľké auto s kufrom na opravu, malé pomocné vozidlo a súčiastky na zloženie záchranárskej základne.

SIKU World 5608 farma

SIKU World 5608 farma

Hodnotenie: 5
58 € 48,40 €

S farmou SIKUWORLD sa vidiecky život stáva herným svetom. Na farme sa vždy niečo deje a vždy je čo robiť. Balíky sena je potrebné pomocou navijaka zdvihnúť do poschodia stodoly. Pred budovou je John Deere Gator s bandaskami na mlieko, ktoré musia byť prevezené na miesto zberu. Dve kravy sa zvedavo pozerajú z kravína a čakajú na kŕmenie. Dvojposchodovú budovu možno zostaviť podľa ilustrovaných pokynov. Modulárna štruktúra a stabilita systému push-fit dávajú deťom plný priestor pre kreativitu. Schopnosť vytvoriť niečo bez pomoci dospelých tiež posilňuje sebavedomie. Farma sa skladá zo stodoly, kravína a úložného priestoru. Dvoje vráta v stodole sú posuvné. Hospodársky dvor sa skladá z dvoch dosiek, obrovského stromu a plotových dielikov.

SIKU World 5509 autobusová zastávka
34 € 28,40 €

SIKUWORLD má teraz novú inteligentnú autobusovú zastávku s priehľadnou strechou a stenami, ktoré vás ochránia pred nepríjemným počasím pri čakaní na školský autobus. Keď je tma, na autobusovej zastávke sa rozsvietia dve veľké lampy. S automatom na lístky, reklamným štítom a núdzovým volacím tlačidlom má autobusová zastávka veľa detailov, s ktorými sa môžete hrať. Svetlo modrý školský autobus Sprinter Mercedes-Benz je súčasťou sady.

DICKIE Veľká policajná základňa
78,70 € 59 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká prenosná policajná základňa s aktívnymi prvkami a bohatým príslušenstvom. Súčasťou balenia sú aj štyri autá a vrtuľník. Základňu možno ľahko zložiť do jedného kusa a preniesť pomocou ucha. Stanica tiež zaujme zvukovými a svetelnými efektmi.

SIKU World - Garáž

SIKU World - Garáž

Hodnotenie: 4,4
60 € 45,80 €

Trojposchodová garáž ponúka vo svete Siku World mnoho parkovacích miest. Jej farebná kombinácia zapadá do detskej izbičky. Vďaka konštrukčnému systému je možné ju jednoducho rozširovať. Jednoduché a robustné konektory umožňujú kedykoľvek rýchlu montáž a demontáž.

Bino Parkovisko drevené s výťahom
45,06 € 25 €

Parkovisko drevené dvojpodlažné s autíčkami. Parkovanie patrí k najnáročnejším manévrom s autom. Obzvlášť, keď vodič musí zaparkovať na viacpodlažnom parkovisku. Natrénujte parkovanie s niekoľkými farebnými autíčkami.

KOVAP garáž

KOVAP garáž

Hodnotenie: 4,4
11,80 €

Výpredaj

Útulná plechová retro garáž s výklopnými vrátami, do ktorej je možné zaparkovať všetky modely malých áut. Garáž je vyrobená z plechu povrchovo upraveného s nánosom práškovej nezávadné farby.

Vtech Tut Tut Hasičská stanica
69,90 € 61,70 €

Tut Tut Autíčka – Hasičská stanica. Interaktívna hračka s jedným Tut Tut hovoriacim hasičským autíčkom v peknom dizajnovom prevedení, ktorá nadchne nejedného vodiča. Rozširuj svoju zbierku a uži si veľa zábavy.

DOLU Štvorposchodová plastová garáž
39,57 € 29,90 €

Nádherná štvorposchodová garáž s výťahom, zjazdy medzi poschodiami, umývačkou, čerpacími stojanmi, cestou obsahuje tiež 2 plastová autíčka (červenej a modrej). Každé poschodie je očíslované a do jednotlivých poschodí sa dá auto vyviezť výťahom. Súčasťou balenia sú aj dopravné značky a stromček.

Woody Garáž s výťahom a SIKU autíčkami-21%
53,51 € 42 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Garáž je skvelým doplnkom k systému vláčikodráhy. Má pripravené zámky pre zapojenie koľaje vláčikodráhy a funkčný výťah na kľučku. Príslušenstvom garáže Woody je teraz sada 5-tich kvalitných kovových autíčok značky SIKU.

SIKU World 5510 policajná stanica
82 € 65,90 €

SIKU World policajná stanica. Dvojpodlažnú budovu možno zostaviť podľa ilustrovaného návodu. Nový systém stavebných prvkov, modulárna štruktúra a stabilita systému push-fit dáva deťom priestor pre kreativitu a podporuje rozvoj motorickej a kognitívnej zručnosti dieťaťa. Ďalej posilňuje sebavedomie a schopnosť vytvárať bez pomoci dospelých. Policajná stanica je kompatibilná s ostatnými sadami v SIKUWORLD, ale je plne funkčná aj samostatne.

Hot Wheels City Deluxe set - City Super Fire House
44,50 € 37,80 €

Zábavná súprava zo série Hot Wheels City, tentokrát ako hasičská stanica a vystrelovač v jednom. Súčasťou balenia je aj jedno autíčko. Spojovací systém dokáže zaistiť kompatibilitu so všetkými ďalšími oranžovými dráhami.

DOLU Trojposchodová plastová garáž
33,53 € 25 €

Nádherná trojposchodová garáž s výťahom, umývačkou a čerpacími stojanmi obsahuje tiež 2 plastová autíčka (červené a modré). Každé poschodie je očíslované a do jednotlivých poschodí sa dá auto vyviezť výťahom. Zjazd z horného poschodia je možný po uvoľnení výjazdovej brány. Súčasťou balenia sú aj dopravné značky a stromček.

Spin Master Monster Jam 1:64 Hracia súprava Champ Ramp Freestyle
27,37 € 22,90 €

Verná napodobenina **Monster Jam auta z celosvetovej šou **v hracej súpravesa stane skvelou zábavou pre každého fanúšika. Rozbehnite tento Moster Jam tereňák na maximum a vyskúšajte, **čo všetko zvládne na dráhe **ako ozajstné autá v známej šou! Ukáž, čo v tebe je!

DICKIE Letisko hrací set
12,80 € 11,30 €

Letisko hrací set. Teraz máš možnosť dostať sa do útrob vzletového priestoru ako nikdy predtým. Zaisti servis celého letiska a uži si veľa zábavy.

Hot Wheels City Deluxe set - Super Bank Blast
44,50 € 39,40 €

Zábavná súprava zo série Hot Wheels City, tentokrát ako banka a vystrelovač v jednom. Súčasťou balenia je aj jedno autíčko. Spojovací systém dokáže zaistiť kompatibilitu so všetkými ďalšími oranžovými dráhami.

Spin Master Labková patrola Dráha s výťahom Meteor-37%
49 € 30,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Zachráňte Mighty Meteor pred zlým robotom. Harold Humdinger a jeho diabolský robot ukradli Mocný Meteor a je len na tebe ho zachrániť. Daj Chase v jeho exkluzívnom autíčku na odpaľovaciu plošinu, stlač páku a vyšli ho skĺznutím okolo dráhy zachrániť meteor priamo z rúk robota. Potom odpoj odpaľovaciu plošinu a preleť sa oblohou.

Woody Garáž trojpodlažná s príslušenstvom-22%
54,50 € 42 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Drevená garáž je skvelým doplnkom do každej izby. Vďaka jedinečnému systému je možné garáž napojiť k vláčkodráhe alebo ceste. Výrobok obsahuje 5 ks príslušenstva. Garáž má funkčný výťah na kľučku.

SIKU World - Semafory s dopravnými značkami
10,60 €

Skvelé rozšírenie k novému systému SIKU World Semafory s dopravnými značkami. Možno použiť ku všetkým hracím doskám Siku setov a vytvoriť tak ojedinelý hrací dopravný systém.

ECOIFFIER Abrick Policajná stanica
15,90 € 12,50 €

V tejto súprave nájdete 3 policajné autá s figúrkami a príslušenstvom. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja jemná motorika a predstavivosť. Zahraj sa na policajta a zlodeja.

DOLU Veľká garáž plastová
35,92 € 22,70 €

Veľká garáž je snom každého malého vodiča! – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Balenie obsahuje: 1× autíčko, 1× pick-up, dopravnú značku, strom, pumpa a cesty. Celkom má set 70 dielikov. Hračka má funkčný výťah a dvere.

Vtech Tut Tut - Závodná rampa
38,90 € 34 €

Variabilná dráha pre autíčka Tut-Tut, ktorú je možné ľubovoľne spájať s ostatnými dráhami. Súčasťou balenia je jedno autíčko Závoďák. Postavte si dráhu a vyberte si trasu, akú má lietadlo prejsť!

Alltoys Teamsterz skladacia garáž s autíčkami
39,30 € 22,30 €

Prenosná skladacia garáž v puzdre v tvare pneumatiky je skvelá hračka aj na cesty. Jednoducho sa zloží do puzdra a môžete vyraziť. Kufrík v sebe ukrýva garáž o dvoch poschodiach, ktorú možno zostaviť pomocou dielikov.

SIKU World 5508 požiarna stanica-22%
81,50 € 63 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Je prijaté núdzové volanie, došlo k požiaru! Hasičský zbor je okamžite pripravený k akcii, dvere sa otvárajú a vozidlo hasičského zboru je rýchlo na ceste. Integrovaný modul Light&Sound s blikajúcimi LED svetlami a šiestimi rôznymi zvukmi zmení herňu v ohnivú scénu. Požiar sa šíri zo strechy malého miestneho obchodu. Našťastie je hneď vedľa nej hydrant s hadicou a tryskou. Hasičské vozidlo a vrtuľník sú súčasťou balenia.

Hot Wheels DC Zloduch z Gotham City Joker
30,93 € 23,90 €

Čo sa stane, keď sa rozhodnú spolupracovať Hot Wheels® a DC Universe? No predsa vznikne niečo parádne! Priprav sa na poriadnu porciu zábavy a akciu s týmto novým herným setom, v ktorom nájdeš obľúbeného zloducha zo sveta Batmana.

Wader Kid Cars 3D Polícia

Wader Kid Cars 3D Polícia

Hodnotenie: 4,7
29 € 18,50 €

Policajná stanica je nevyhnutná súčasť každého mestečka Kid Cars. Stanica so zjazdom a dráhou dlhou 3,8 m je vyrobená z nezávadného plastu. Je kompatibilná so všetkými autodráhy Wader Kid cars.

SIKU World Silnice s autobusovou zastávkou a parkoviskom + darček
18,45 € 16,30 €

Skvelé rozšírenie k novému systému Siku World cesty s autobusovou zastávkou a parkoviskom. Hraciu dosku je možné pripojiť k ostatným Siku setom a vytvoriť tak ojedinelý hrací svet. Navyše s originálnym darčekom!

DICKIE Útek z väzenia-25%
25,70 € 19,10 €

Výpredaj

Táto väzenská cela je so zakódovaným zámkom a tlačidlom pre únik. Policajné auto Mercedes je na voľnobeh a auto Dodge Hellcat Villain je so svetelnými a zvukovými efektmi a špeciálnym búracím efektom.

Garáže pre deti

Detské garáže sú vhodné od 3 rokov veku. Vybrať môžete plastové garáže alebo odolné drevené garáže pre niekoľko generácií detí.

Detská garáž

Detská garáž pre autíčka môže slúžiť ako miesto, kam upracete hračky alebo môže byť atraktívnym doplnkom detskej izby. Veľké detské garáže majú niekoľko poschodí, rampy aj príjazdové dráhy.

Siku World

  • Siku World sú zostavy najrôznejších dielov a modelov, ktoré je možné rôzne kombinovať a dopĺňať. Z hračiek Siku World postavíte celé mesto. Zostavy možno neustále obmieňať a rozširovať.

Hot Wheels garáž

  • Obľúbené filmové spracovanie sa dočkalo aj hračky v podobe garáže pre Hot Wheels autíčka.

Woody Garáž

  • Od značky Woody môžete zaobstarať nielen garáž, ale aj vláčikodráhu alebo celú drevenú farmu.

Klein Bosch garáž

  • Garáže značky Bosch sú vhodné už pre najmenšie deti a môžete ich zaobstarať od 1 roku veku. Hračky vždy rešpektujú farby značky Bosch.