Klein Trojposchodová garáž Bosch
47 €

19,20 €

Detská parkovacia garáž v licencii Bosch. Trojposchodová garáž je po zostavení vysoká 52 cm. Je vybavená výťahom, drahou s dvoma stopami a umývacou linkou. Súčasťou balenia sú aj dve autíčka. Garáž krásne doplní každú chlapčenskú izbičku.


Woody Garáž s výťahom a SIKU autíčkami
53,51 €
51 €
+ doprava zadarmo

Garáž je skvelým doplnkom k systému vláčikodráhy. Má pripravené zámky pre zapojenie koľaje vláčikodráhy a funkčný výťah na kľučku. Príslušenstvom garáže Woody je teraz sada 5-tich kvalitných kovových autíčok značky SIKU.


Smoby Cars 3 Čerpacia stanica
46,22 €

38,40 €

Novinka

Čerpacia a kontrolná stanica pre Bleska McQueena je ideálnym vybavením pre zaistenie hladkého priebehu pretekov. Doplňte palivo a zaplaťte kreditnou kartou. Skontrolujte motor, tlak v pneumatikách a odhaľte prípadné závady.


Woody Garáž trojpodlažná s príslušenstvom
54,50 €

49,50 €
+ doprava zadarmo

Drevená garáž je skvelým doplnkom do každej izby. Vďaka jedinečnému systému je možné garáž napojiť k vláčkodráhe alebo ceste. Výrobok obsahuje 5 ks príslušenstva. Garáž má funkčný výťah na kľučku.


KOVAP Garáž

KOVAP Garáž

Hodnotenie: 5
9,30 €

Útulná plechová retro garáž s výklopnými vraty, do které je možné zaparkovat všechny modely malých aut. Garáž je vyrobena z plechu povrchově upraveného s nánosem práškové nezávadné barvy.


Alltoys Teamsterz policejní stanice - tahač
51,07 €

33,40 €

Policejní stanice v podobě pojízdného tahače. Brázděte cesty tahačem, nebo jen rozložte návěs a plnohodnotně užívejte všech funkcí. Tahač je vybaven funkčním výtahem a doprovodnými zvukovými efekty, které věrohodně dokreslují atmosféru na cestě.


Klein Bosch garáž - 6 poschodí
88,49 €

57,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Super parkovacia garáž v licencii Bosch. Šesťposchodová garáž je po zostavení vysoká 100 cm. Z hornej časti môžu autíčka pretekať, kto príde dole skôr. Súčasťou garáže je tiež dráha s lopingom a skokom. Garáž je tiež vybavená výťahom, umývacou linkou. Súčasťou balenia sú aj dve autíčka.


SIKU World - autosalón
23,35 €

20,70 €

Autosalón s farebnou zadnou stenou ponúka miesto až trom autám na parkovanie. Vytvor nový scenár hry na každý deň pre svoje autá. Široké, presklené vráta umožňujú ľahký príchod a odchod. Štandardná hracia doska Siku umožňuje jednoduché zapojenie sady so Siku World. Súčasťou balenia je aj jedno autíčko.


SIKU World - vodná plocha a obtlačky
19,84 €
18 €

Pre vlastníkov lodí a kapitánov na lodiach vo Vašej herni Vám Siku poskytuje vhodné vodné cesty. Štyri modré panely symbolizujú vodný tok pre lode a člny. Súčasťou sú aj polepy na zdobenie. Všetko môže byť pestro zdobené a skombinované podľa Vašej fantázie. To je na tejto Siku World vodnej ploche to zábavné.


Alltoys Ekologický solárny cyklus Greenex
19,43 €

13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada je jednoducho dosiahnuteľná cesta za poznaním životného prostredia. Deti získajú základné znalosti o získavaní energie zo Slnka formou zábavy. Vrtuľník pomocou solárnej energie otáča vrtuľou, alebo sa vznáša okolo veže.


Alltoys Skrutkovací set - dopravné prostriedky 5 ks
17,59 €

14,10 €

Skrutkovací set je skvelým produktom pre rozvíjanie detskej koordinácie, motoriky a vizuálnych schopností. Stimuluje detskú predstavivosť a zvyšuje rozvoj porozumenia. Pomáha rozoznať farby a tvary. Rozvíja kreatívne myslenie.


Alltoys Teamsterz hasičská stanice - tahač
51,07 €

31,90 €

Hasičská stanice v podobě pojízdného tahače. Brázděte cesty tahačem, nebo jen rozložte návěs a plnohodnotně užívejte všech funkcí. Tahač je vybaven funkčním výtahem a doprovodnými zvukovými efekty, které věrohodně dokreslují atmosféru na cestě.


Alltoys Teamsterz skladacia garáž s autíčkami
39,30 €

26,40 €

Prenosná skladacia garáž v puzdre v tvare pneumatiky je skvelá hračka aj na cesty. Jednoducho sa zloží do puzdra a môžete vyraziť. Kufrík v sebe ukrýva garáž o dvoch poschodiach, ktorú možno zostaviť pomocou dielikov.


BBurago 1:43 garáž Mega + 2 ks auta v krabici
51,90 €
+ doprava zadarmo

Veľká trojpodlažná garáž v dizajne Ferrari Kids a mierke 1:43 od celosvetového výrobcu modelov autíčok a doplnkov Bburago. Kladkový výťah, umývacia linka, opravovňa a cesty sú v garáži samozrejmosťou. Vhodná pre deti od 3 rokov.


BBurago Autoservis + 1 auto

BBurago Autoservis + 1 auto

Hodnotenie: 4,5
22,99 €
21,90 €

Hrací set vhodný pre deti už od troch rokov od značky Bburago. Balenie obsahuje skladaciu poschodovú garáž s výťahom, umývačkou aj semaforom, jednoducho všetko čo je potrebné k zábave s autíčkami Bburago.


BBurago Go Gear servisná stanica + 1 auto
27,99 €

23,80 €

Krásna závodná dráha pre jedného pretekára v sete spolu s auto servisom. Autíčko jazdí okolo dráhy po natiahnutí dozadu samo. Preteky môžu začať, kto bude mať najlepší čas?


BBurago Parking Garage + 4 autíčka
55 €

47,60 €
+ doprava zadarmo

Krásna dvojposchodová garáž od značky Bburago. V balení chlapci nájdu štyri kovové autíčka v mierke 1:43. Teraz už nebudú mať autá po celej izbe. Všetky budú zaparkované v jednom z poschodí novej plastovej garáže.


BBurago Racing Garage

BBurago Racing Garage

Hodnotenie: 3
55,06 €

45 €
+ doprava zadarmo

Ideálna garáž pre správny pretekársky tím. Trojposchodový hrací set s rampami, ručne poháňaným výťahom, pozadím s publikom fanúšikov a príslušenstvom pretekárskeho tímu. Súčasťou balenia je garáž a jedno autíčko Ferrari v mierke 1:43.


Bigjigs Toys Drevená garáž pre autá
84,50 €
+ doprava zadarmo

V tomto drevenom mestskom autocentre je možné všetko. Umyť auto, natankovať benzín alebo parkovať na krytom parkovisku s vlastným výťahovým systémom. Veľa možností, ako sa vaše dieťa môže naozaj zahrať.


BINO Parkovisko drevené, 2 podlažia
74,04 €

42,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Parkovisko drevené dvojpodlažné s autíčkami. Parkovanie patrí k najnáročnejším manévrom s autom. Obzvlášť, keď vodič musí zaparkovať na viacpodlažnom parkovisku. Natrénujte parkovanie s niekoľkými farebnými autíčkami.


BINO Parkovisko drevené s výťahom
40,67 €

23,70 €

Parkovisko drevené dvojpodlažné s autíčkami. Parkovanie patrí k najnáročnejším manévrom s autom. Obzvlášť, keď vodič musí zaparkovať na viacpodlažnom parkovisku. Natrénujte parkovanie s niekoľkými farebnými autíčkami.


DICKIE Autotransportér + 6 autíčok, prísl.
15,40 €

12,30 €

Autotransportér so 6 autíčkami a ďalším príslušenstvom na voľnobeh. Nechajte svoje deti rozvinúť svoju kreativitu a predstavivosť vďaka sade, v ktorej môžu prevážať aj jednotlivo pretekať s autami.


DICKIE Letisko hrací set
13,02 €

9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Letisko hrací set. Teraz máš možnosť dostať sa do útrob vzletového priestoru ako nikdy predtým. Zaisti servis celého letiska a uži si veľa zábavy.


DICKIE SOS záchranná stanica
23,36 €

19 €

Záchranná stanica pre všetkých chlapcov, ktorí chcú jedného dňa byť veľkými strážcami poriadku a alebo záchranármi. Stanica je vybavená svetelnými a zvukovými efektmi Zmestí sa do nej policajné aj hasičské auto.


DOLU Čtyřpatrová plastová garáž
39,57 €

32,60 €

Novinka

Nádherná čtyřpatrová garáž s výtahem, sjezdy mezi patry, myčkou, čerpacími stojany, silnicí obsahuje také 2 plastová autíčka (červené a modré). Každé patro je očíslované a do jednotlivých pater se dá auto vyvézt výtahem. Součástí balení jsou také dopravní značky a stromeček.


DOLU Detský garážový set
26,01 €

21,50 €

Detský garážový set je snom každého malého vodiča! – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Balenie obsahuje: 1× autíčko, 1× pick-up, dopravná značka, strom, pumpa. Celkom set má 40 dielikov. Hračka má funkčný výťah a dvere.


DOLU Dvojposchodová plastová garáž
25,70 €

21,50 €

Nádherná plastová dvojposchodová garáž s výťahom, zjazdom z horného poschodia a 2 autíčkami. Súčasťou balenia je aj dopravná značka, stromček a cesty. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Vytvorí tak zábavu na celé popoludnie.


DOLU Špirálová dráha pre autá, plastová
24,80 €

20,70 €

Špirálová dráha pre autá – to je tá najlepšia zábava pre malých pretekárov! Postav autíčko na najvyššie štartovacie poschodie a sleduj ako rýchlo dorazí na prízemie. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Vytvorí tak zábavu na celé popoludnie.


DOLU Trojposchodová plastová garáž
29,74 €

24,90 €

Nádherná trojposchodová garáž s výťahom, umývačkou a čerpacími stojanmi obsahuje tiež 2 plastová autíčka (červené a modré). Každé poschodie je očíslované a do jednotlivých poschodí sa dá auto vyviezť výťahom. Zjazd z horného poschodia je možný po uvoľnení výjazdovej brány. Súčasťou balenia sú aj dopravné značky a stromček.


DOLU Veľká garáž plastová
35,92 €

29,90 €

Veľká garáž je snom každého malého vodiča! – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Balenie obsahuje: 1× autíčko, 1× pick-up, dopravnú značku, strom, pumpa a cesty. Celkom má set 70 dielikov. Hračka má funkčný výťah a dvere.


Eddy Toys Garáž, hrací set
26,80 €

Poschodová garáž upúta hlavne chlapcov na desiatky hodín hrania a zábavy. Poschodová garáž má svoj vlastný výťah do prvého poschodia. Súčasťou balenia sú 2 autíčka a jedna helikoptéra. Avšak deti môžu garáž skvele využiť aj pre autíčka, ktoré majú už doma.


Hot Wheels City Stretni sa s príšerou Scorpion
27,59 €

21,10 €

Priprav sa na poriadne kaskadérske kúsky. Prebojuj si cestu týmto tematickým herným setom a zachráň mesto Hot Wheels® pred obrím škorpiónom. Stačí odpáliť svoje autíčko a sledovať, ako obratne preletí hlavu desivého monštra a vyhne sa jeho útoku.


Hot Wheels City Deluxe set
47,14 €

36,40 €

Vydaj sa s Hot Wheels® do mesta a uži si veľa zábavy a dobrodružstva s týmto luxusným tematickým setom s obrovskou rotujúcou pneumatikou! Nájdeš v ňom parádne vychytávky v štýle Hot Wheels®.


Hot Wheels City Postav mesto - Benzínka
19,60 €

14,90 €

Postav si svoje vlastné Hot Wheels mesto a dôjdi so svojimi autíčkami až k benzínke. Všetky mestské časti z tejto kolekcie je možné jednoducho spojiť dohromady vďaka novému spojovaciemu systému, ktorý je kompatibilný aj so všetkými oranžovými dráhami.


Hot Wheels City Stretni sa s príšerou Gator garage-34%
23,64 €

15,51 €

Akcia

Priprav sa na poriadne kaskadérske kúsky. Prebojuj si cestu týmto tematickým herným setom a zachráň mesto Hot Wheels® pred příšerou- krokodílom. Stačí odpáliť svoje autíčko a sledovať, ako obratne preletí hlavu desivého monštra a vyhne sa jeho útoku.


Cars Herný set Garáž
26,10 €

Šliapnite na plyn, nech ste čo najrýchlejší v garáži na okruhu, kde prebiehajú preteky o Zlatý Piest! Garáž je dvojposchodová a nájdete v nej funkčný výťah a servisné depo. Sada obsahuje model Bleska McQueena v mierke 1:55.


TM Toys Hot Wheels Drag Racing Case
38,30 €

28,30 €

Každý malý pretekár zaiste ocení praktický set 2 v 1, ktorý je zároveň kufríkom aj autodráhou. Zmestí sa do neho až 20 autíčok a disponuje vysúvacími koľajami, a tak je možné ho použiť aj ako hrací set. Potom už stačí len odštartovať preteky.


KidKraft Disney Cars 3 - závodný okruh Florida
154,44 €

145,90 €
+ doprava zadarmo

Autodráha s motívom Disney Cars 3 rozžiari každú detskú izbu. Deti budú pretekať ako Blesk McQueen, Cruz Ramirez, Jackson Storm a ďalšími priateľmi o Zlatý piest na pretekárskom okruhu Florida. Tento kruhový stôl obsahuje 50 dielov vrátane scenérie, koľají, krajiny, postáv a autíčok.


Klein Bosch garáž - 4 poschodia
56,90 €

44,90 €
+ doprava zadarmo

Bosch garáž je nevyhnutná pre každého chlapca s vlatným vozoparkom. V novej garáži navyše nájde ďalšie dve autíčka. Garáž má výťah na autá, umývačku, zjazd medzi poschodiami pre dve autá, benzínovú pumpu a obchod.


Klein Bosch garáž 5 poschodí - svietiaca
66,22 €

57,60 €
+ doprava zadarmo

Detská parkovacia garáž v licencii Bosch je nevyhnutnou súčasťou každej chlapčenskej izbičky. Garáž o piatich poschodiach je vybavená výťahom, súčasťou sú aj dve autíčka. Po nasvietení garáže jej za tmy svietia dráhy.


Klein Hot Wheels kufrík na autíčka
15,89 €

11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kufrík na autíčka v obľúbenej licencii Hot Wheels je skvelý darček pre každého malého pretekára. Či už sa autíčka váľajú po celej izbe alebo ich len chce mať chlapec pri sebe na cestách, do tohto kufríka ich ľahko a rýchlo naskladá. Vhodný pre 18 autíčok.


Wader Mega garáž 3 poschodia plast + 3 autá
61,08 €

40,60 €
+ doprava zadarmo

Táto pestrofarebná trojposchodová garáž s kruhovým objazdom a palmami je vybavená výťahom a servisom. Súčasťou balenia sú tiež tri autíčka. Deti si s touto sadou užijú veľa skvelej zábavy!


Lamps Drevená garáž
53,93 €

25,70 €

Už žiadne schovávanie autíčok do krabice! Všetky ich zaparkuj do drevenej garáže s 3 drevenými autíčkami, ktorá má čerpaciu stanicu aj heliport! 5 parkovacích miest, ku ktorým vedie výťah ti pomôže ušetriť veľa miesta.


Lamps Drevený autožeriav
26,89 €

13,40 €

Drevený žeriav s nákladom a magnetickým zdvíhacím ramenom. Doplňte svoju sériu drevených bagrov a žeriavov o ďalší kúsok. Vybavte sa strojmi nech vám ide presúvanie lepšie od ruky.