Woody Garáž s výťahom a SIKU autíčkami-24%
53,51 € 40,31 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Garáž je skvelým doplnkom k systému vláčikodráhy. Má pripravené zámky pre zapojenie koľaje vláčikodráhy a funkčný výťah na kľučku. Príslušenstvom garáže Woody je teraz sada 5-tich kvalitných kovových autíčok značky SIKU.

DOLU Dvojposchodová plastová garáž
25,70 € 21,70 €

Nádherná plastová dvojposchodová garáž s výťahom, zjazdom z horného poschodia a 2 autíčkami. Súčasťou balenia je aj dopravná značka, stromček a cesty. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Vytvorí tak zábavu na celé popoludnie.

DOLU Veľká garáž plastová-34%
35,92 € 23,50 €

Akcia

Veľká garáž je snom každého malého vodiča! – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Balenie obsahuje: 1× autíčko, 1× pick-up, dopravnú značku, strom, pumpa a cesty. Celkom má set 70 dielikov. Hračka má funkčný výťah a dvere.

Wader Garáž Kid Cars 3D multi parkovanie 9,1 m-17%
38 € 31,30 €

Akcia

Farebná kaskádová dráha s multifunkčným parkoviskom. Veľká garáž je vyrobená z nezávadného plastu. Dĺžka dráhy pre autíčka je 9,1 metrov. Garáž je kompaktná aj s inými produktmi zo série Kid cars.

Aga4Kids Hracia súprava GARAGE
28 €
+ doprava zadarmo

Tento velký hrací set GARAGE od firmy Aga4Kids s bohatým příslušenstvím, je určen pro všechny malé kluky co milují auta a vše kolem nich. Set je nápaditou a interaktivní zábavou, takže vaše dítě se této hře bude věnovat celé hodiny. Set je dostatečně velký na to, aby si s ním mohlo hrát více dětí

Vtech Tut Tut Hasičská stanica
69,90 € 68,40 €
+ doprava zadarmo

Tut Tut Autíčka – Hasičská stanica. Interaktívna hračka s jedným Tut Tut hovoriacim hasičským autíčkom v peknom dizajnovom prevedení, ktorá nadchne nejedného vodiča. Rozširuj svoju zbierku a uži si veľa zábavy.

Hot Wheels City supergaráž-29%
271,53 € 191,91 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Uži si strhujúce dobrodružstvo s touto super garážou od Hot Wheels®, ktorá je tou najväčšou garážou všetkých čias! Garáž je viac ako 90 centimetrov vysoká a ponúka parkovacie miesta pre viac ako 140 autíčok. Daj priechod svojej fantázii a preskúmaj rôzne ohromujúce herné plochy. V garáži nájdeš aj celý rad pohyblivých častí ako výťah, obrovský tryskáč s heliportom alebo hrozivou gorilu, ktorej cieľom je zhodiť tvoja autíčka z výťahu.

Klein 5 poschodová garáž Bosch-34%
62,70 € 41,09 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Moderná garáž Bosch s čerpacou stanicou a umývačkou. Garáž má 5 poschodí. Je veľmi stabilná a súčasťou balenia sú aj dve autíčka. Hračka vyhrala cenu Novinka roku 2012 vo svojej kategórii.

Hot Wheels Super ultimátna mega garáž
268,40 € 202 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Super ultimátna mega garáž je nejväčšia hračka Hot Wheels vôbec. Úžasná garáž ponúka celú radu možností hier. Garáž má 36 parkovacých miest, to znamená, že sa do nej vojdú všetky tvoje obľúbené autá. Poriadne nachystaj svoje vozy a priprav ich na zábavnú a divokú jazdu.

Woody Garáž trojpodlažná s príslušenstvom-21%
54,50 € 43,05 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevená garáž je skvelým doplnkom do každej izby. Vďaka jedinečnému systému je možné garáž napojiť k vláčkodráhe alebo ceste. Výrobok obsahuje 5 ks príslušenstva. Garáž má funkčný výťah na kľučku.

Klein Bosch garáž - 6 poschodí-30%
88,49 € 61,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Super parkovacia garáž v licencii Bosch. Šesťposchodová garáž je po zostavení vysoká 100 cm. Z hornej časti môžu autíčka pretekať, kto príde dole skôr. Súčasťou garáže je tiež dráha s lopingom a skokom. Garáž je tiež vybavená výťahom, umývacou linkou. Súčasťou balenia sú aj dve autíčka.

Woody Veľká hasičská stanica s autíčkami
55 € 42,70 €
+ doprava zadarmo

Táto mobilná rozkladacia hasičská stanica obsahuje veľké množstvo príslušenstva, ktoré umožňuje deťom hru na hasičov tak, ako má byť. Od výjazdu veľkého hasičského auta s požiarnikmi, ktorí hasia plamene striekačkou aj hasiacimi prístrojmi, cez vrtuľník, ktorý je pripravený hasiť práškom aj vodou.

Wader Garáž 3 poschodia + dráha
19,40 € 17,59 €

Akcia

3 poschodia autogaráží spoločne s dráhou Wader skvele zabavia vašu ratolesť. Hračka má hneď niekoľko funkcií – umývačka, benzínová pumpa, výťah a servisná stanica. Garáž Weder môže tiež slúžiť ako upratovací priestor pre angličáky.

Aga4Kids Hracia súprava HUBERT GARAGE
51 €
+ doprava zadarmo

Tento velký hrací set HUBERT GARAGE od firmy Aga4Kids s bohatým příslušenstvím, je určen pro všechny malé kluky co milují auta a vše kolem nich. Set je nápaditou a interaktivní zábavou, takže vaše dítě se této hře bude věnovat celé hodiny. Set je dostatečně velký na to, aby si s ním mohlo hrát víc

Alltoys Teamsterz hasičská stanice - tahač-44%
51,07 € 28,17 €

Akcia

Hasičská stanice v podobě pojízdného tahače. Brázděte cesty tahačem, nebo jen rozložte návěs a plnohodnotně užívejte všech funkcí. Tahač je vybaven funkčním výtahem a doprovodnými zvukovými efekty, které věrohodně dokreslují atmosféru na cestě.

Wader Mega garáž 3 poschodia plast + 3 autá
61,08 € 42,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Táto pestrofarebná trojposchodová garáž s kruhovým objazdom a palmami je vybavená výťahom a servisom. Súčasťou balenia sú tiež tri autíčka. Deti si s touto sadou užijú veľa skvelej zábavy!

KOVAP Garáž

KOVAP Garáž

Hodnotenie: 4
13,60 €

Útulná plechová retro garáž s výklopnými vraty, do které je možné zaparkovat všechny modely malých aut. Garáž je vyrobena z plechu povrchově upraveného s nánosem práškové nezávadné barvy.

SIKU World - štartovací Set "City" + darček
57,89 € 55,10 €
+ doprava zadarmo

Limitovaná edícia štartovacieho setu, ktorá obsahuje 9 dosiek ciest a spojovacie tlačidlá. Dosky sa dajú kombinovať a tým vytvárať nové mestá. Vhodné pre deti od 3 rokov. Bager v balení ZADARMO.

Wader Kid cars 3D garáž 2 poschodia 4,6 m
22 € 20,60 €

Farebná plastová garáž s parádnou 3,4 metra dlhou dráhou. Užite si veľa zábavy na dráhe a na záver svoje autíčka zaparkujte do garáže. Pestrofarebná garáž je vyrobená z nezávadného plastu a bude sa vynímať v každej detskej izbičke. Je kompatibilná so všetkými autodráhami Wader Kid cars.

Vtech Tut Tut - Letisko
66,90 € 66 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Variabilná dráha pre autíčka Tut-Tut, ktorú je možné ľubovoľne spájať s ostatnými dráhami. Súčasťou balenia je jedno autíčko Lietadlo. Postavte si dráhu a vyberte si trasu, akú má lietadlo prejsť!

Klein BOSCH parkovacia garáž-61%
54,04 € 20,72 €

Akcia

Detská parkovacia garáž vo svetoznámej licencii BOSCH. Garáž je jednoposchodová so zvukovým autíčkom, ktoré je vo vnútri balenia. Garáž je vybavená benzínovou stanicou, heliportom aj s vrtuľníkom a umývačkou.

Aga4Kids Hracia súprava PIRATE-16%
81 € 68 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tento pirátsky hrací set sa skladá z dvoch základných častí, veľké pirátske lode a prieskumné vyhliadkovej veže s bohatým príslušenstvom. Vyhliadková veža má tri úrovne podlažia, kde prvé a druhé poschodie je prepojené klasickým schodiskom a druhé s tretím točitými schodmi. V pevnosti sa nachádza v

Vtech Tut Tut - Parkovací dom SK
69,90 € 58,30 €
+ doprava zadarmo

Variabilná dráha pre autíčka Tut-Tut, ktorú je možné ľubovoľne spájať s ostatnými dráhami. Súčasťou balenia je jedno autíčko. Postavte si dráhu a vyberte si trasu, akú má autíčko prejsť!

Klein Bosch garáž - 4 poschodia
56,90 € 52,80 €
+ doprava zadarmo

Bosch garáž je nevyhnutná pre každého chlapca s vlatným vozoparkom. V novej garáži navyše nájde ďalšie dve autíčka. Garáž má výťah na autá, umývačku, zjazd medzi poschodiami pre dve autá, benzínovú pumpu a obchod.

SIKU World 5507 autoservis
32,60 € 26,80 €

Často používané vozidlá Siku potrebujú pravidelnú službu. Nová autodielňa s dielenskou budovou, zdvíhacou plošinou, vozíkom a nákladným automobilom. Je možné riadiť vozidlá na zdvíhaciu plošinu tak, aby mohli byť zdvíhané a spúšťané. Dvere dielní sa otvárajú a zatvárajú. Rozsiahla sada nálepiek umožňuje mechanikom vytvoriť si vlastnú dielňu.

Vtech Tut Tut - Sada deluxe cesty
31,42 € 29,50 €

Variabilná dráha pre autíčka Tut-Tut, ktorú je možné ľubovoľne spájať s ostatnými dráhami. Postavte si dráhu podľa svojich prestáv a vyberte trasu, akú má vaše Tut-Tut autíčko prejsť!

Majorette Mercedes AMG 5 ks Dárková sada
15,62 € 13,20 €

Dárková sada kovových autíček Mercedes AMG na volnoběh. Sen každého závodníka je díky tomuto setu na dosah ruky. Vystav si modely autíček nebo uspořádej závod se svými kamarády. Užij si spoustu legrace.

Wiky Parkovací stanice 69x56x23,5 cm
26,60 € 17,50 €

Novinka

Postav si vlastní parkovací stanici s garáží, myčkou a heliportem! Nezapomeň, že je třeba umýt auto a natankovat! Co je to za hluk? Na střeše zase přistává vrtulník!

Vtech Tut Tut Policajná stanica SK
69,90 € 58,30 €
+ doprava zadarmo

Interaktívna hračka s jedným Tut Tut hovoriacim autíčkom – polícia. Obľúbená dráha, ktorú si zamiluje každý malý strážca zákona. Vďaka nej si užijete veľa zábavy!

Spin Master Monster Jam Piesková aréna pre autá
50,86 € 38,80 €

**Verná napodobenina **Monster Jam auta z celosvetovej šou **v závodisku plnom piesku **sa stane skvelou zábavou pre každého fanúšika. Rozbehnite tento Moster Jam tereňák na maximum a vyskúšajte, **čo všetko zvládne v aréne **ako ozajstné autá v známej šou! Ukáž, čo v tebe je!

BBurago Go Gear servisná stanica + 1 auto
27,99 € 24,10 €

Krásna závodná dráha pre jedného pretekára v sete spolu s auto servisom. Autíčko jazdí okolo dráhy po natiahnutí dozadu samo. Preteky môžu začať, kto bude mať najlepší čas?

Wader Kid Cars 3D Polícia
21 € 18,37 €

Akcia

Policajná stanica je nevyhnutná súčasť každého mestečka Kid Cars. Stanica so zjazdom a dráhou dlhou 3,8 m je vyrobená z nezávadného plastu. Je kompatibilná so všetkými autodráhy Wader Kid cars.

Alltoys Teamsterz skladacia garáž s autíčkami
39,30 € 24,40 €

Prenosná skladacia garáž v puzdre v tvare pneumatiky je skvelá hračka aj na cesty. Jednoducho sa zloží do puzdra a môžete vyraziť. Kufrík v sebe ukrýva garáž o dvoch poschodiach, ktorú možno zostaviť pomocou dielikov.

Pilsan Dopravné značky luxusné - 16ks
13,60 €

Sada šestnástich najpoužívanejších dopravných značiek je skvelá pomôcka na dopravné ihrisko. Deti sa zoznámia s pravidlami prevádzky, ktorá sa im budú hodiť napríklad pri jazde na bicykli.

DICKIE Velká policejní základna-33%
76,70 € 50,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Velká přenosná policejní základna s aktivními prvky a bohatým příslušenstvím. Součástí balení jsou i čtyři auta a vrtulník. Základnu lze snadno složit do jednoho kusu a přenést pomocí ucha. Stanice také zaujme zvukovými a světelnými efekty.

Vtech Tut Tut Žeriav-15%
59,90 € 50,89 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tut Tut Autíčka – Žeriav. Interaktívna hračka s jedným Tut Tut hovoriacim autíčkom – bagrom. Vďaka množstvu možností tejto hračky budú mať vaši najmenší o zábavu postarané.

DOLU Štvorposchodová plastová garáž
39,57 € 33 €

Nádherná štvorposchodová garáž s výťahom, zjazdy medzi poschodiami, umývačkou, čerpacími stojanmi, cestou obsahuje tiež 2 plastová autíčka (červenej a modrej). Každé poschodie je očíslované a do jednotlivých poschodí sa dá auto vyviezť výťahom. Súčasťou balenia sú aj dopravné značky a stromček.

Wader Kid Cars 3D Garáž s dráhou 5,5m
28,90 € 24,64 €

Akcia

Farebná plastová garáž s parádnou 5,5 metra dlhou dráhou. Užite si veľa zábavy na dráhe a na záver svoje autíčka zaparkujte do garáže. Dráha obsahuje niekoľko zaujímavých premostení, podjazdov a nadjazdov a tiež kruhový objazd. Pestrofarebná plastová garáž sa bude vynímať v každej detskej izbičke.

SIKU World - Semafory s dopravnými značkami
12,40 €

Skvelé rozšírenie k novému systému SIKU World Semafory s dopravnými značkami. Možno použiť ku všetkým hracím doskám Siku setov a vytvoriť tak ojedinelý hrací dopravný systém.

Aga4Kids Hracia súprava Požiarna stanica
24 €
+ doprava zadarmo

Tento velký hrací set FIRE STATION od firmy Aga4Kids s bohatým příslušenstvím, je určen pro všechny malé kluky co milují hasiče a vše kolem nich. Set je nápaditou a interaktivní zábavou, takže vaše dítě se této hře bude věnovat celé hodiny. Set je dostatečně velký na to, aby si s ním mohlo hrát ví

Majorette Garáž Creatix Petrol Station + 1 autíčko
22,19 € 20,60 €

Nová garáž creatix má dve poschodia. Je vybavená manuálne ovládaným výťahom, umývačkou áut aj čerpacou stanicou. Príjazdové cesty možno ľubovoľne zostavovať. Súčasťou je 1 kovové autíčko.

Wader Kid Cars 3D Hasiči
21 € 17,50 €

Veľkú hasičskú stanicu si váš malý hrdina zamiluje na prvý pohľad. A čo až potom, až uhasí požiar. Dráha je vyrobená z odolného, zdravotne nezávadného plastu. Súčasťou balenia sú aj 3 hasičské autá. Skvele sa hodí do detskej izbičky.

Wader Kid Cars 3D Garáž 2 poschodia
17,80 €

3D garáž Kid Cars od značky Wader nie je len tak hocijaká garáž. Mega garáž s 2 poschodiami poskytne všetkým vašim autíčkam Kid Cars zaslúžený odpočinok. Autíčka si tu budú pripadať ako v kúpeľoch. Pestrofarebná plastová garáž sa bude vynímať v každej detskej izbičke.

Wader Kid Cars prestupná stanica 5m
26 € 25,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Aj malé deti sa teraz môžu zahrať na konštruktérov dopravných stavieb. Postavte si veľkú prestupnú stanicu Kid Cars od značky Wader. Sada obsahuje veľa zákrut, križovatiek a nadjazdov, čo umožňuje stavbu parádnej dráhy, ktorá zaručene prinesie do detskej izbičky veľa zábavy.

SIKU World - autosalón
23,35 € 20,60 €

Autosalón s farebnou zadnou stenou ponúka miesto až trom autám na parkovanie. Vytvor nový scenár hry na každý deň pre svoje autá. Široké, presklené vráta umožňujú ľahký príchod a odchod. Štandardná hracia doska Siku umožňuje jednoduché zapojenie sady so Siku World. Súčasťou balenia je aj jedno autíčko.

Spin Master Monster Jam Sada s tekutým pieskom Deluxe Soldier Fortune
23,45 € 20,60 €

Verná napodobenina Monster Jam autá z celosvetovej šou v hracej sade s tekutým pieskom sa stane skvelou zábavou pre každého fanúšika. Rozbehnite tento Moster Jam tereňák na maximum a vyskúšajte, čo všetko zvládne na dráhe ako ozajstné autá v známej šou! Ukáž, čo v tebe je!

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: