Woody Garáž s výťahom a SIKU autíčkami
53,51 € 41,70 €

Garáž je skvelým doplnkom k systému vláčikodráhy. Má pripravené zámky pre zapojenie koľaje vláčikodráhy a funkčný výťah na kľučku. Príslušenstvom garáže Woody je teraz sada 5-tich kvalitných kovových autíčok značky SIKU.

DOLU Veľká garáž plastová-36%
35,92 € 22,88 €

Akcia

Veľká garáž je snom každého malého vodiča! – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Balenie obsahuje: 1× autíčko, 1× pick-up, dopravnú značku, strom, pumpa a cesty. Celkom má set 70 dielikov. Hračka má funkčný výťah a dvere.

DOLU Dvojposchodová plastová garáž-36%
25,70 € 16,33 €

Akcia

Nádherná plastová dvojposchodová garáž s výťahom, zjazdom z horného poschodia a 2 autíčkami. Súčasťou balenia je aj dopravná značka, stromček a cesty. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Vytvorí tak zábavu na celé popoludnie.

DICKIE Veľká policajná základňa
76,70 € 55,30 €

Veľká prenosná policajná základňa s aktívnymi prvkami a bohatým príslušenstvom. Súčasťou balenia sú aj štyri autá a vrtuľník. Základňu možno ľahko zložiť do jedného kusa a preniesť pomocou ucha. Stanica tiež zaujme zvukovými a svetelnými efektmi.

Spin Master Monster Jam Piesková aréna pre autá-28%
50,86 € 36,34 €

Akcia

**Verná napodobenina **Monster Jam auta z celosvetovej šou **v závodisku plnom piesku **sa stane skvelou zábavou pre každého fanúšika. Rozbehnite tento Moster Jam tereňák na maximum a vyskúšajte, **čo všetko zvládne v aréne **ako ozajstné autá v známej šou! Ukáž, čo v tebe je!

KOVAP Garáž

KOVAP Garáž

Hodnotenie: 4,3
11,40 €

Útulná plechová retro garáž s výklopnými vraty, do které je možné zaparkovat všechny modely malých aut. Garáž je vyrobena z plechu povrchově upraveného s nánosem práškové nezávadné barvy.

Spin Master Paw Patrol Hliadkovacia veža
62,70 € 50,90 €

Hliadkovacia veža Tlapkovej patroly je dokonalé veliteľstvo so skutočným fungujúcim výťahom, svetlami a zvukmi a ovinutím okolo šmýkačky! Nechajte deti vyskúšať záchrannú akciu s hliadkovou vežou!

Hot Wheels City supergaráž
271,53 € 217,80 €

Uži si strhujúce dobrodružstvo s touto super garážou od Hot Wheels®, ktorá je tou najväčšou garážou všetkých čias! Garáž je viac ako 90 centimetrov vysoká a ponúka parkovacie miesta pre viac ako 140 autíčok. Daj priechod svojej fantázii a preskúmaj rôzne ohromujúce herné plochy. V garáži nájdeš aj celý rad pohyblivých častí ako výťah, obrovský tryskáč s heliportom alebo hrozivou gorilu, ktorej cieľom je zhodiť tvoja autíčka z výťahu.

DOLU Štvorposchodová plastová garáž
39,57 € 29,10 €

Nádherná štvorposchodová garáž s výťahom, zjazdy medzi poschodiami, umývačkou, čerpacími stojanmi, cestou obsahuje tiež 2 plastová autíčka (červenej a modrej). Každé poschodie je očíslované a do jednotlivých poschodí sa dá auto vyviezť výťahom. Súčasťou balenia sú aj dopravné značky a stromček.

Wader Kid Cars 3D Garáž s dráhou 5,5m
28,90 € 25,80 €

Farebná plastová garáž s parádnou 5,5 metra dlhou dráhou. Užite si veľa zábavy na dráhe a na záver svoje autíčka zaparkujte do garáže. Dráha obsahuje niekoľko zaujímavých premostení, podjazdov a nadjazdov a tiež kruhový objazd. Pestrofarebná plastová garáž sa bude vynímať v každej detskej izbičke.

DOLU Trojposchodová plastová garáž
33,53 € 22,10 €

Nádherná trojposchodová garáž s výťahom, umývačkou a čerpacími stojanmi obsahuje tiež 2 plastová autíčka (červené a modré). Každé poschodie je očíslované a do jednotlivých poschodí sa dá auto vyviezť výťahom. Zjazd z horného poschodia je možný po uvoľnení výjazdovej brány. Súčasťou balenia sú aj dopravné značky a stromček.

SIMBA Garáž Creatix Polícia + 1 autíčko
24,30 € 22,10 €

Policajná garáž creatix je vďaka svojej kvalite spracovania ideálnym darčekom pre každého malého strážcu zákona. Má dve podlažia, celu, garáž aj heliport.

DOLU Detský garážový set
26,01 € 19,50 €

Detský garážový set je snom každého malého vodiča! – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Balenie obsahuje: 1× autíčko, 1× pick-up, dopravná značka, strom, pumpa. Celkom set má 40 dielikov. Hračka má funkčný výťah a dvere.

SIKU World - autosalón

SIKU World - autosalón

Hodnotenie: 5
23,35 € 18,40 €

Autosalón s farebnou zadnou stenou ponúka miesto až trom autám na parkovanie. Vytvor nový scenár hry na každý deň pre svoje autá. Široké, presklené vráta umožňujú ľahký príchod a odchod. Štandardná hracia doska Siku umožňuje jednoduché zapojenie sady so Siku World. Súčasťou balenia je aj jedno autíčko.

Star Wars Destroyer s vystreľovačom-68%
19,50 € 6,15 €

Akcia

Priprav sa, pozor, štart! Kto asi vyhrá Han Solo alebo Moloch. Unikátna vystreľovacia dráhav tvare známeho krížnika Impéria od značky Hot Wheels. Súčasťou balenia sú aj dve vznášadla s ktorými si malý fanúšikovia užijú veľa zábavy.

Wader Kid cars 3D garáž 2 poschodia 4,6 m
22 € 20,30 €

Farebná plastová garáž s parádnou 3,4 metra dlhou dráhou. Užite si veľa zábavy na dráhe a na záver svoje autíčka zaparkujte do garáže. Pestrofarebná garáž je vyrobená z nezávadného plastu a bude sa vynímať v každej detskej izbičke. Je kompatibilná so všetkými autodráhami Wader Kid cars.

Klein Bosch garáž 5 poschodí - svietiaca
66,22 € 50,50 €

Detská parkovacia garáž v licencii Bosch je nevyhnutnou súčasťou každej chlapčenskej izbičky. Garáž o piatich poschodiach je vybavená výťahom, súčasťou sú aj dve autíčka. Po nasvietení garáže jej za tmy svietia dráhy.

SIKU World - Garáž

SIKU World - Garáž

Hodnotenie: 4,2
60 € 44,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Trojposchodová garáž ponúka vo svete Siku World mnoho parkovacích miest. Jej farebná kombinácia zapadá do detskej izbičky. Vďaka konštrukčnému systému je možné ju jednoducho rozširovať. Jednoduché a robustné konektory umožňujú kedykoľvek rýchlu montáž a demontáž. Sada obsahuje oranžové autíčko Porsche. Darček dve autíčka Siku.

Alltoys Teamsterz skladacia garáž s autíčkami
39,30 € 20,30 €

Prenosná skladacia garáž v puzdre v tvare pneumatiky je skvelá hračka aj na cesty. Jednoducho sa zloží do puzdra a môžete vyraziť. Kufrík v sebe ukrýva garáž o dvoch poschodiach, ktorú možno zostaviť pomocou dielikov.

DICKIE Policajná stanica trojposchodová, česká verzia
18,56 € 14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Policajná stanica/garáž. Manuálne ovládaný výťah zabezpečuje pohodlnú prepravu autíčok medzi tromi poschodiami. Pozvi svojich kamarátov a užite si spoločne veľa zábavy!

Mikro hračky Parkovacia garáž poschodová + auto
31,08 € 22,10 €

Plastová poschodová garáž z kolekcie Motor Town je určená pre malé deti. Má dve podlažia, výťah, nájazdy, závory i umývačku. Súčasťou je aj malé veselé autíčko.

SIKU World - Doplnky pre mestskú prevádzku
11,66 € 10,30 €

Upravte a obohaťte si svoj Siku World pomocou tohto setu plného cestných doplnkov. Sada obsahuje zvodidlá, závory, popolnice a ďalšie doplnky hodiace sa do sveta Siku World. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Teddies BABY Dráha mesto s garážou a 6 autíčok
55,31 € 44,30 €

Veľký set pre malých motoristov, skladajúci sa z oválnej dráhy, trojmiestnej garáže a jednoposchodovej umývacej linky s výťahom. Súčasťou sady je aj 6 roztomilých autíčok. Autíčka sú z príjemného mäkkého plastu a pre deti sú ľahko uchopiteľné. Vhodné pre deti od 2 rokov.

SIKU World Silnice s autobusovou zastávkou a parkoviskom + darček
18,45 € 15,90 €

Skvelé rozšírenie k novému systému Siku World cesty s autobusovou zastávkou a parkoviskom. Hraciu dosku je možné pripojiť k ostatným Siku setom a vytvoriť tak ojedinelý hrací svet. Navyše s originálnym darčekom!

SIKU World - Semafory s dopravnými značkami
11,80 €

Skvelé rozšírenie k novému systému SIKU World Semafory s dopravnými značkami. Možno použiť ku všetkým hracím doskám Siku setov a vytvoriť tak ojedinelý hrací dopravný systém.

SIKU SlKU World - Heliport
22,69 € 17,90 €

Je tu niekto, kedy by radšej využil Heli-Taxi, aby sa vyhol zápcham na cestách v meste? To je teraz možné v SIKU svete. **Nový heliport ** zaisťuje optimálne pristávacie podmienky pre modely helikoptér v mierke 1:87 a 1:50 a to či je deň alebo noc.

SIKU World - vodná plocha a obtlačky
19,84 € 15,90 €

Pre vlastníkov lodí a kapitánov na lodiach vo Vašej herni Vám Siku poskytuje vhodné vodné cesty. Štyri modré panely symbolizujú vodný tok pre lode a člny. Súčasťou sú aj polepy na zdobenie. Všetko môže byť pestro zdobené a skombinované podľa Vašej fantázie. To je na tejto Siku World vodnej ploche to zábavné.

SIKU World - Vodné príslušenstvo
11,66 € 9,90 €

Doplnková sada zo série Siku World. Lodná doprava musí byť vo Vašej herni plne regulovaná. Bóje majú červenú a zelenú farbu. A rôzne navigačné tabule označujú kotvisko, nábrežie a mosty. Rekreačná loď dopĺňa tento set.

Klein BOSCH parkovacia garáž-63%
54,04 € 19,97 €

Akcia

Detská parkovacia garáž vo svetoznámej licencii BOSCH. Garáž je jednoposchodová so zvukovým autíčkom, ktoré je vo vnútri balenia. Garáž je vybavená benzínovou stanicou, heliportom aj s vrtuľníkom a umývačkou.

BBurago BB30031 STREET FIRE MEGA DEALER PLAY SET + 2 autá
59,90 € 48 €

Bburago Mega Dealer Showroom garáž s dvoma autíčkami Bburago Mega Dealer Showroom garáž s dvoma autíčkami 30031, výrobca Bburago. Skladacia poschodová garáž Mega Dealer od firmy Bburago obsahuje všetko potrebné na zábavnú hru s autíčkami Bburago. Garáž obsahuje:

Štyri poschodia, výťah, cestu, um

BBurago BB30406 STREET FIRE CAR WASH PLAYSET + 1 auto, NEW jul 2019
47,90 € 36 €

Bburago 1:43 Street Fire Car Wash Bburago poschodová garáž s autoservisom 30039, výrobca BBurago. Skladacia umývacia linka obsahuje všetko, čo bude malý technik k hre potrebovať.Súčasťou je:

V balení je aj jedno autíčko Bburago v mierke 1:43

Pre deti od 3 rokov

BBurago BB56096 1/64 FERRARI R&P DOWNHILL RACING GARAGE + 2 autá
50,90 € 48 €

Bburago Ferrari Garáž Racing Downhill s dvoma autíčkami 56096 Bburago Ferrari Garáž Racing Downhill s dvoma autíčkami 56096, výrobca Bburago. Trojposchodová garáž s dvoma modelmi Ferrari 1/64. Trojposchodová garáž v dizajne Ferrari s mnohými farebnými doplnkami, mechanickým výťahom, štýlovou čerpa

Aga4Kids Hracia súprava HUBERT GARAGE
49,50 €

Tento veľký hrací set HUBERT GARAGE od firmy Aga4Kids s bohatým príslušenstvom, je určený pre všetky malých chlapcov čo milujú autá a všetko okolo nich.

Aga4Kids Hracia súprava Požiarna stanica
23,10 €

Tento veľký hrací set FIRE STATION od firmy Aga4Kids s bohatým príslušenstvom, je určený pre všetky malé chlapcov čo milujú hasičov a všetko okolo nich.

Aga4Kids Hracia súprava PIRATE
75,10 €

Tento pirátsky hrací set sa skladá z dvoch základných častí, veľké pirátske lode a prieskumné vyhliadkovej veže s bohatým príslušenstvom.

Little Dutch Garáže

Little Dutch Garáže

Hodnotenie: 5
50,46 € 48 €

Patrová garáž je ta nejlepší hračka pro všechny malé milovníky aut. Součástí je třípatrová parkovací věž s heliportem, funkční výtah, tankovací stojan, helikoptéra, autíčka a dopravní značky.

Alltoys Skrutkovací set - dopravné prostriedky 5 ks
17,59 € 13,60 €

Skrutkovací set je skvelým produktom pre rozvíjanie detskej koordinácie, motoriky a vizuálnych schopností. Stimuluje detskú predstavivosť a zvyšuje rozvoj porozumenia. Pomáha rozoznať farby a tvary. Rozvíja kreatívne myslenie.

Klein Bosch garáž - 4 poschodia
56,90 € 44,30 €

Bosch garáž je nevyhnutná pre každého chlapca s vlatným vozoparkom. V novej garáži navyše nájde ďalšie dve autíčka. Garáž má výťah na autá, umývačku, zjazd medzi poschodiami pre dve autá, benzínovú pumpu a obchod.

Wader Mega garáž 3 poschodia plast + 3 autá
61,08 € 40,60 €

Táto pestrofarebná trojposchodová garáž s kruhovým objazdom a palmami je vybavená výťahom a servisom. Súčasťou balenia sú tiež tri autíčka. Deti si s touto sadou užijú veľa skvelej zábavy!

Vtech Tut Tut - Parkovací dom SK
69,90 € 55,30 €

Variabilná dráha pre autíčka Tut-Tut, ktorú je možné ľubovoľne spájať s ostatnými dráhami. Súčasťou balenia je jedno autíčko. Postavte si dráhu a vyberte si trasu, akú má autíčko prejsť!

Vtech Tut Tut - Sada deluxe cesty
31,42 € 28 €

Variabilná dráha pre autíčka Tut-Tut, ktorú je možné ľubovoľne spájať s ostatnými dráhami. Postavte si dráhu podľa svojich prestáv a vyberte trasu, akú má vaše Tut-Tut autíčko prejsť!

Tonka 59093 Hrací set stavenisko v kufríku
36 € 11,90 €

Prenosné stavenisko a dráha v jednom, to všetko elegantne uzatvárateľné v kufríku. Svoju obľúbenú hračku si tak malí stavitelia môžu vziať kamkoľvek. V balení nájdete jedno tematické autíčko a doplnky pre hodiny nekončiacej zábavy!

Rappa Auto hasičské rozložiteľné na základňu, zvuk, svetlo
22,27 € 21 €

Hasičské auto a základňa 2V1! Auto má 3 varianty zvuku **- abeceda, číslovky a realistické zvuky autíčka. Dieťa si môže hrať a zároveň sa **vzdelávať v anglickom jazyku. Súčasťou balenia sú aj **dve malé autíčka a helikoptéra **svojou veľkosťou tak akurát do základne.

Wader Kid Cars 3D Polícia

Wader Kid Cars 3D Polícia

Hodnotenie: 4,5
29 € 18,40 €

Policajná stanica je nevyhnutná súčasť každého mestečka Kid Cars. Stanica so zjazdom a dráhou dlhou 3,8 m je vyrobená z nezávadného plastu. Je kompatibilná so všetkými autodráhy Wader Kid cars.

Majorette Garáž Creatix Petrol Station + 1 autíčko
22,19 € 19,90 €

Nová garáž creatix má dve poschodia. Je vybavená manuálne ovládaným výťahom, umývačkou áut aj čerpacou stanicou. Príjazdové cesty možno ľubovoľne zostavovať. Súčasťou je 1 kovové autíčko.

Alltoys Teamsterz hasičská stanice - tahač
51,07 € 31 €

Hasičská stanice v podobě pojízdného tahače. Brázděte cesty tahačem, nebo jen rozložte návěs a plnohodnotně užívejte všech funkcí. Tahač je vybaven funkčním výtahem a doprovodnými zvukovými efekty, které věrohodně dokreslují atmosféru na cestě.

Wader Kid Cars 3D Nemocnica

Wader Kid Cars 3D Nemocnica

Hodnotenie: 4,3
29 € 19,50 €

Nemocnica je nevyhnutná súčasť každého mestečka Kid Cars. Táto dvojposchodová budova má dráhu dlhú 4,8 m, je vyrobená z nezávadného plastu. Súčasťou setu je aj sanitka a vrtuľník. Je kompatibilný so všetkými autodráhami Wader Kid cars.