Upresniť parametre
  • Materiál
    plastové
    ×
Majorette Garáž Super Chase Center Majorette Garáž Super Chase Center
Majorette Garáž Super Chase Center

Veľká herná garáž od Majorette o veľkosti 112 × 70 × 84 cm deťom ponúka mnoho herného priestoru pre ich autíčka. Garáž sa skladá z piatich herných plôch a má až 57 parkovacích miest. Ďalšími časťami je motorizovaný výťah, policajná stanica a vlaková trať.

môžete mať 28.03

MALL
Klein BOSCH garáž "Helix" Majorette Garáž Super Chase Center
Klein BOSCH garáž "Helix"

Garáž v licencii Bosch je s výťahom, ktorý otáča autá do rôznych úrovní. Táto úžasná garáž má svetelné a zvukové efekty. Balenie obsahuje 2 autá, spínače pre zmenu jazdy, rampy a 4 čerpacie miesta.

môžete mať 28.03

MALL
SIKU World Garáž s 2 autami Majorette Garáž Super Chase Center
SIKU World Garáž s 2 autami

Limitovaná edícia SIKU World Garáž s 2 autami: Garáž (5505) + Mercedes Benz E350 CDI (1501) + Lamborghini Murciélago Roadster (1318). SIKUWORLD sa rozrastá. 3 poschodová garáž ponúka vo svete SIKUWORLD mnoho parkovacích miest. Jej farebná kombinácia zapadá do detskej izbičky. Možno ju ľahko integrovať k dvom existujúcim SIKUWORLD sadám.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Vtech Tut Tut - Sada deluxe cesty Rappa Policajná stanica rozložiteľná v kufri s autami
Vtech Tut Tut - Sada deluxe cesty

Variabilná dráha pre autíčka Tut-Tut, ktorú je možné ľubovoľne spájať s ostatnými dráhami. Postavte si dráhu podľa svojich prestáv a vyberte trasu, akú má vaše Tut-Tut autíčko prejsť!

môžete mať ZAJTRA

MALL
Lamps Parkovacia garáž 3 podlažia Rappa Policajná stanica rozložiteľná v kufri s autami
Lamps Parkovacia garáž 3 podlažia

Detská parkovacia garáž v dvojfarebnom prevedení. Garáž je trojposchodová a vybavená tromi autíčkami vnútri balenia. S benzínovou stanicou, heliportom a šmýkačkou je táto garáž s výťahom krásny darček.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Rappa Policajná stanica rozložiteľná v kufri s autami Rappa Policajná stanica rozložiteľná v kufri s autami
Rappa Policajná stanica rozložiteľná v kufri s autami

Rozložiteľný policajný kufor s autami a príslušenstvom. Kufor ľahko rozložíš na policajnú stanicu s heliportom. Skvelé hranie kamkoľvek si kufor prinesieš. Super prenosná hračka.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Smoby Little Multigaráž Wiky Vehicles Parkovacia stanica 34,5 x 39,5 x 20 cm
Smoby Little Multigaráž

Multigaráž Little Smoby je určená pre najmenšie deti. Má dve poschodia, umývačku riadu, veľký otočný nákladný výťah, parkovisko a veľké rampy na splavovanie. Nad parkovacou plochou je pristávacia plocha pre vrtuľník. V spodnej časti multigaráže s dielňou a umývačkou je o autíčka dobre postarané.

môžete mať 28.03

MALL
Wiky Vehicles Parkovacia stanica 34,5 x 39,5 x 20 cm Wiky Vehicles Parkovacia stanica 34,5 x 39,5 x 20 cm
Wiky Vehicles Parkovacia stanica 34,5 x 39,5 x 20 cm

Kam zaparkovať autákov? Jednoznačne do parádnych nadzemných garáží Wiky Vehicles Parkovacia stanica 34,5 × 39,5 × 20 cm, kde s parkovaním v rôznych poschodiach pomôže manuálny výťah. V balení je 1 vrtuľník a 1 autíčko s voľnými kolesami, parkovacia stanica obsahuje heliport na pristávanie helikoptéry.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Wiky Parkovacia stanica 69x56x23,5 cm Wiky Vehicles Parkovacia stanica 34,5 x 39,5 x 20 cm
Wiky Parkovacia stanica 69x56x23,5 cm

Postav si vlastnú parkovaciu stanicu s garážou, umývačkou a heliportom! Nezabudni, že je potrebné umyť auto a natankovať! Čo je to za hluk? Na streche zase pristáva vrtuľník!

môžete mať 28.03

MALL
SIKU World - Vodné príslušenstvo SIKU World - Vodné príslušenstvo
SIKU World - Vodné príslušenstvo

Doplnková sada zo série Siku World. Lodná doprava musí byť vo Vašej herni plne regulovaná. Bóje majú červenú a zelenú farbu. A rôzne navigačné tabule označujú kotvisko, nábrežie a mosty. Rekreačná loď dopĺňa tento set.

môžete mať ZAJTRA

MALL
TECH DECK Vitrína a pódium SIKU World - Vodné príslušenstvo
TECH DECK Vitrína a pódium

Uložte a vystavte svoju zbierku fingerboardov do štýlovej vitríny, ktorú môžete rozložiť a premeniť na rampu s funboxom a zábradliami na skákanie a grindovanie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
SIKU World 5507 autoservis SIKU World - Vodné príslušenstvo
SIKU World 5507 autoservis

Často používané vozidlá Siku potrebujú pravidelnú službu. Nová autodielňa s dielenskou budovou, zdvíhacou plošinou, vozíkom a nákladným automobilom. Je možné riadiť vozidlá na zdvíhaciu plošinu tak, aby mohli byť zdvíhané a spúšťané. Dvere dielní sa otvárajú a zatvárajú. Rozsiahla sada nálepiek umožňuje mechanikom vytvoriť si vlastnú dielňu.

môžete mať ZAJTRA

MALL