Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Siku World na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Siku World nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Siku World – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
SIKU World Garáž s 2 autami SIKU World 5508 požiarna stanica
SIKU World Garáž s 2 autami

Limitovaná edícia SIKU World Garáž s 2 autami: Garáž (5505) + Mercedes Benz E350 CDI (1501) + Lamborghini Murciélago Roadster (1318). SIKUWORLD sa rozrastá. 3 poschodová garáž ponúka vo svete SIKUWORLD mnoho parkovacích miest. Jej farebná kombinácia zapadá do detskej izbičky. Možno ju ľahko integrovať k dvom existujúcim SIKUWORLD sadám.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World 5507 autoservis SIKU World 5508 požiarna stanica
SIKU World 5507 autoservis

Často používané vozidlá Siku potrebujú pravidelnú službu. Nová autodielňa s dielenskou budovou, zdvíhacou plošinou, vozíkom a nákladným automobilom. Je možné riadiť vozidlá na zdvíhaciu plošinu tak, aby mohli byť zdvíhané a spúšťané. Dvere dielní sa otvárajú a zatvárajú. Rozsiahla sada nálepiek umožňuje mechanikom vytvoriť si vlastnú dielňu.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World 5508 požiarna stanica SIKU World 5508 požiarna stanica
SIKU World 5508 požiarna stanica

Je prijaté núdzové volanie, došlo k požiaru! Hasičský zbor je okamžite pripravený k akcii, dvere sa otvárajú a vozidlo hasičského zboru je rýchlo na ceste. Integrovaný modul Light&Sound s blikajúcimi LED svetlami a šiestimi rôznymi zvukmi zmení herňu v ohnivú scénu. Požiar sa šíri zo strechy malého miestneho obchodu. Našťastie je hneď vedľa nej hydrant s hadicou a tryskou. Hasičské vozidlo a vrtuľník sú súčasťou balenia.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World 5609 Stajňa s koňmi a traktorom SIKU česká verzia autobus v českých farbách
SIKU World 5609 Stajňa s koňmi a traktorom

Stajňa s koňmi a traktorom vytvára pre deti inšpiráciu pre nový herný svet so zvieratami a vidieckym poľnohospodárskym životom. Kone stojaci vo výbehu hlasno vítajú prichádzajúcich a tešia sa na vychádzku. Na dvore je však ešte veľa práce. Balíky sena sa musia uložiť na senník pomocou traktora Fendt 939 s drapákom na balíky.

môžete mať DNES

MALL
SIKU česká verzia autobus v českých farbách SIKU česká verzia autobus v českých farbách
SIKU česká verzia autobus v českých farbách

Kĺbový autobus v českých farbách je vyrobený z kovu v kombinácii s plastom. Stredová časť autobusu je v kĺbe ohybná, takže zatáčanie autobusu na jednotlivé strany uchváti všetky malé vodiča. Kvalitné prepracovanie modelu v je zabezpečený nemeckým výrobcom Siku.

môžete mať DNES

MALL
SIKU Super 3530 Cestný valec 1:50 SIKU česká verzia autobus v českých farbách
SIKU Super 3530 Cestný valec 1:50

Siku Super Cestný valec je tradičné zariadenie pre každú stavbu. Valec zaujme presnú podobou kolies s gumovými behúňmi, rotujúcim valcom a kĺbovým spojom. Veľmi kvalitné spracovanie v mierke 1:50 od nemeckej značky Siku.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World - Semafory s dopravnými značkami SIKU World - Semafory s dopravnými značkami
SIKU World - Semafory s dopravnými značkami

Skvelé rozšírenie k novému systému SIKU World Semafory s dopravnými značkami. Možno použiť ku všetkým hracím doskám Siku setov a vytvoriť tak ojedinelý hrací dopravný systém.

môžete mať DNES

MALL
SIKU Super 6323 set športových áut SIKU World - Semafory s dopravnými značkami
SIKU Super 6323 set športových áut

SIKU Super 6323 set športových áut. Kto má najrýchlejšie auto v garáži? Super športové autá sú vždy pripravené na preteky. Bugatti Veyron, Mercedes-Benz McLaren SLS a Dodge Viper. Tieto super športové automobily s viac ako 2000 koňmi pod kapotou sú už dlho automobilovými legendami 21. storočia. Pri zrýchlení zostávajú na asfalte stopy po gumách.

môžete mať DNES

MALL
SIKU Super Kamión s vlekom 1:87 SIKU World - Semafory s dopravnými značkami
SIKU Super Kamión s vlekom 1:87

Masívny ťahač s dĺžkou 30 metrov a kamión teraz v rade SIKU s miniatúrnym modelom v mierke 1:87! Pôsobivé vozidlo v americkom štýle zdobené úžasnými chrómovými časťami, ťahá dvojnápravové prívesy s tromi nápravami.

môžete mať DNES

MALL
SIKU Super 0701 Mercedes set farebný, 3 ks SIKU Super 0701 Mercedes set farebný, 3 ks
SIKU Super 0701 Mercedes set farebný, 3 ks

Limitovaná sada troch ikonických autíčok značky Mercedes-Benz. Mercedes Benz 300 SL v nádhernom modrom prevedení je legendou z päťdesiatych rokov. Teraz môžete mať túto legendu doma, ako kvalitný kovový model s jemnými detailmi, otváracími dverami a gumovými pneumatikami. Mercedes SLS-AMG v žltom prevedení je detailne prepracovaný model s otváracími dverami, ktorý ocenia nielen deti, ale aj zberatelia. Mercedes Benz SLR-McLaren v červenom prevedení je neobyčajný kovový model neobyčajného auta s vyklápacími dverami nahor, za ktorým sa obzrie každý automobilový fanúšik.

môžete mať DNES

MALL
SIKU Super privátne lietadlo, tryskáč SIKU Super 0701 Mercedes set farebný, 3 ks
SIKU Super privátne lietadlo, tryskáč

Superhviezdy a významní obchodníci si tento luxus pravidelne užívajú – ale pre väčšinu ľudí je to len sen: raz lietať v biznis jete! S modelom tryskáča od SIKU síce do oblakov nevzlietnete, ale za to si s ním užijete veľa zábavy.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World - Doplnky pre mestskú prevádzku SIKU Super 0701 Mercedes set farebný, 3 ks
SIKU World - Doplnky pre mestskú prevádzku

Upravte a obohaťte si svoj Siku World pomocou tohto setu plného cestných doplnkov. Sada obsahuje zvodidlá, závory, popolnice a ďalšie doplnky hodiace sa do sveta Siku World. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať DNES

MALL