Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Garáže a sety na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Garáže a sety nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Garáže a sety – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Aga Drevené parkovisko BENINO - Dvojposchodová mestská garáž Rappa Policajné auto skrutkovacie s kufrom a stanicou, so zvukom a svetlom
Aga Drevené parkovisko BENINO - Dvojposchodová mestská garáž

Senzačné viacpodlažné mestské parkovisko. Bude sa páčiť každému malému dieťaťu. Má 4 poschodia, na ktoré sa dostanete výťahom. Hračka učí logickému mysleniu a rozvíja kreativitu batoliat. Rozmery. parkovanie: 36×48×37cm.

môžete mať 27.03 - 28.03

Matchbox Požiarna stanica so svetlami a zvukmi HBD74 Rappa Policajné auto skrutkovacie s kufrom a stanicou, so zvukom a svetlom
Matchbox Požiarna stanica so svetlami a zvukmi HBD74

Hrací set Matchbox™ Action Drivers™ ponúka realistické dobrodružstvá vymyslené deťmi a ich vnútornými hrdinami. Deti riadia akciu prostredníctvom rôznych hracích oblastí setu, cez ktoré vezú angličák Matchbox™ v mierke 1:64 a pri tom otvárajú brány, aktivujú svetlá, zvuky a ďalšie prvky.

môžete mať DNES

MALL
Akcia
Rappa Policajné auto skrutkovacie s kufrom a stanicou, so zvukom a svetlom Rappa Policajné auto skrutkovacie s kufrom a stanicou, so zvukom a svetlom
Rappa Policajné auto skrutkovacie s kufrom a stanicou, so zvukom a svetlom

Polícia potrebuje tvoju pomoc. Poskladaj si policajnú základňu, vystrihni kufor z nákladiaku a použi súčiastky na opravu kolies! Sada obsahuje jedno veľké auto s kufrom na opravu, malé pomocné vozidlo a súčiastky na zloženie policajnej základne.

môžete mať 27.03

MALL
SIKU World Autosalón + darček 0875 SIKU World Autosalón + darček 0875
SIKU World Autosalón + darček 0875

Autosalón s farebnou zadnou stenou ponúka miesto až trom autám na parkovanie. Vytvor nový scenár hry na každý deň pre svoje autá. Široké, presklené dvere umožňujú ľahký príchod a odchod. Štandardná hracia doska Siku umožňuje jednoduché zapojenie sady so Siku World. Ako darček je k sade navyše autíčko Siku Storm.

môžete mať DNES

MALL
Lamps Garáž 3 poschodia SIKU World Autosalón + darček 0875
Lamps Garáž 3 poschodia

Plastová garáž nesmie chýbať v izbičke každého malého milovníka áut. Táto garáž má dve poschodia a jedno prízemné poschodie. Na garáž je napojená šedá cesta. Súčasťou balenia sú aj 4 autíčka a doplnky ako lampy a čerpacie stanice. Vrchné poschodie možno dozdobiť dizajnovou stenou.

môžete mať 27.03

MALL
SIKU World 5507 autoservis SIKU World Autosalón + darček 0875
SIKU World 5507 autoservis

Často používané vozidlá Siku potrebujú pravidelnú službu. Nová autodielňa s dielenskou budovou, zdvíhacou plošinou, vozíkom a nákladným automobilom. Je možné riadiť vozidlá na zdvíhaciu plošinu tak, aby mohli byť zdvíhané a spúšťané. Dvere dielní sa otvárajú a zatvárajú. Rozsiahla sada nálepiek umožňuje mechanikom vytvoriť si vlastnú dielňu.

môžete mať DNES

MALL
HMStudio Policajná stanica garáž Spin Master Tlapková patrola Aqua Velká velrybí základna
HMStudio Policajná stanica garáž

Policajná stanica a garáž s dráhou a príslušenstvom v jednom. Malí strážcovia zákona si tak môžu užiť veľa zábavy s tou to sadou. Sada obsahuje 62 dielov, ktoré ponúkajú rôzne kombinácie zostavenia. V balení sú aj 2 autíčka a vrtuľník.

môžete mať 27.03

MALL
TECH DECK Vitrína a pódium Spin Master Tlapková patrola Aqua Velká velrybí základna
TECH DECK Vitrína a pódium

Uložte a vystavte svoju zbierku fingerboardov do štýlovej vitríny, ktorú môžete rozložiť a premeniť na rampu s funboxom a zábradliami na skákanie a grindovanie.

môžete mať DNES

MALL
Novinka
Spin Master Tlapková patrola Aqua Velká velrybí základna Spin Master Tlapková patrola Aqua Velká velrybí základna
Spin Master Tlapková patrola Aqua Velká velrybí základna

Tato velká velrybí základna doplní každou sbírku Paw Patrol. Velrybí hlídkující člun má funkční kola, obsahuje akční figurku Chase a Chaseovo záchranářské autíčko. Posaď Chase do autíčka a spusť ocasní rampu člunu. Nalož záchranářské autíčko do odpalovače a jakmile bude ve správné poloze, bouchni na odpalovací páku, aby byl Chase vystřelen do akce.

môžete mať DNES

MALL
Teddies Garáž s autíčkami 3ks + doplnky plast Teddies Garáž s autíčkami 3ks + doplnky plast
Teddies Garáž s autíčkami 3ks + doplnky plast

Potrebuješ mať autíčka stále po ruke av bezpečí? Táto garáž s autíčkami je tá pravá! Pod tromi dverami sa schovávajú tri autá.

môžete mať 03.04 - 05.04

Aga Multifunkčná automobilová dráha + 4 autá Teddies Garáž s autíčkami 3ks + doplnky plast
Aga Multifunkčná automobilová dráha + 4 autá

Multifunkčná autodráha. Ideálne pre milovníkov dobrodružstva. Tlačidlá a gombíky sa musia správne ovládať, aby bol celý kus kompletný. Hra rozvíja manuálne zručnosti a precvičuje logické myslenie. Obsahuje: dráhu, 4 autíčka. Rozmery. rozmery: 36×27×20cm.

môžete mať 30.03 - 03.04

Teddies Garáž s autíčkami 3 ks + doplnky Teddies Garáž s autíčkami 3ks + doplnky plast
Teddies Garáž s autíčkami 3 ks + doplnky

Potrebuješ mať autíčka stále po ruke a v bezpečí? Táto garáž s autíčkami a praktickým držadlom je tá pravá! Pod troma dverami sa schovávajú tri autá – hasiči, osobný automobil a dodávka. V garáži nájdete časť pre ľahší vjazd a výjazd áut do svojej kóje.

môžete mať DNES

MALL

Garáže pre deti

Detské garáže sú vhodné od 3 rokov veku. Vybrať môžete plastové garáže alebo odolné drevené garáže pre niekoľko generácií detí.

Detská garáž

Detská garáž pre autíčka môže slúžiť ako miesto, kam upracete hračky alebo môže byť atraktívnym doplnkom detskej izby. Veľké detské garáže majú niekoľko poschodí, rampy aj príjazdové dráhy.

Siku World

  • Siku World sú zostavy najrôznejších dielov a modelov, ktoré je možné rôzne kombinovať a dopĺňať. Z hračiek Siku World postavíte celé mesto. Zostavy možno neustále obmieňať a rozširovať.

Hot Wheels garáž

  • Obľúbené filmové spracovanie sa dočkalo aj hračky v podobe garáže pre Hot Wheels autíčka.

Woody Garáž

  • Od značky Woody môžete zaobstarať nielen garáž, ale aj vláčikodráhu alebo celú drevenú farmu.

Klein Bosch garáž

  • Garáže značky Bosch sú vhodné už pre najmenšie deti a môžete ich zaobstarať od 1 roku veku. Hračky vždy rešpektujú farby značky Bosch.