Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Garáže a sety na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Garáže a sety nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Garáže a sety – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Wiky Poschodová garáž sada 2 autá 34x33x28cm SIKU World Silnice s autobusovou zastávkou a parkoviskom + darček
Wiky Poschodová garáž sada 2 autá 34x33x28cm

Preteky s tvojimi obľúbenými autami sú síce nekonečné, ale keď je čas skončiť, zaparkuj autíčka do tejto parádnej garáže!  Keď nenájdeš miesto na parkovanie v jednom poschodí, skoč s autíčkom rovno do druhého.

Momentálne nedostupné

Rappa Policajná stanica rozložiteľná v kufri s autami SIKU World Silnice s autobusovou zastávkou a parkoviskom + darček
Rappa Policajná stanica rozložiteľná v kufri s autami

Rozložiteľný policajný kufor s autami a príslušenstvom. Kufor ľahko rozložíš na policajnú stanicu s heliportom. Skvelé hranie kamkoľvek si kufor prinesieš. Super prenosná hračka.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World Silnice s autobusovou zastávkou a parkoviskom + darček SIKU World Silnice s autobusovou zastávkou a parkoviskom + darček
SIKU World Silnice s autobusovou zastávkou a parkoviskom + darček

Skvelé rozšírenie k novému systému Siku World cesty s autobusovou zastávkou a parkoviskom. Hraciu dosku je možné pripojiť k ostatným Siku setom a vytvoriť tak ojedinelý hrací svet. Navyše s originálnym darčekom!

Momentálne nedostupné

MALL
SIKU World - autosalón Matchbox Action Drivers Svietiaca sopka s reálnymi zvukmi HHW21
SIKU World - autosalón

Autosalón s farebnou zadnou stenou ponúka miesto až trom autám na parkovanie. Vytvor nový scenár hry na každý deň pre svoje autá. Široké, presklené vráta umožňujú ľahký príchod a odchod. Štandardná hracia doska Siku umožňuje jednoduché zapojenie sady so Siku World. Súčasťou balenia je aj jedno autíčko.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World - štartovací Set "City" + darček Matchbox Action Drivers Svietiaca sopka s reálnymi zvukmi HHW21
SIKU World - štartovací Set "City" + darček

Limitovaná edícia štartovacieho setu, ktorá obsahuje 9 dosiek ciest a spojovacie tlačidlá. Dosky sa dajú kombinovať a tým vytvárať nové mestá. Vhodné pre deti od 3 rokov. Bager v balení ZADARMO.

Momentálne nedostupné

MALL
Matchbox Action Drivers Svietiaca sopka s reálnymi zvukmi HHW21 Matchbox Action Drivers Svietiaca sopka s reálnymi zvukmi HHW21
Matchbox Action Drivers Svietiaca sopka s reálnymi zvukmi HHW21

Matchbox™ Action Drivers™ Sopka s reálnymi zvukmi herný set vyzýva detských hrdinov, aby zachránili tím výskumníkov, ktorí sa ocitli v blízkosti aktívnej sopky. Tento herný set vybuchuje vďaka svetlám a zvukom a množstvu funkcií aktivovaných autíčkami, ktoré inšpirujú k nekonečnému dobrodružstvu!

môžete mať 27.03

MALL
Novinka
Matchbox Action Drivers Herný set s príbehom - Trajekt v prístave GVY82 Matchbox Action Drivers Herný set s príbehom - Trajekt v prístave GVY82
Matchbox Action Drivers Herný set s príbehom - Trajekt v prístave GVY82

Matchbox™ Action Drivers™ herný set s príbehom – Trajekt v prístave prináša realistické dobrodružstvo prostredníctvom hry aktivovanej autom. Deti môžu trajektom na kolieskach prepravovať až 4 autá (tie sa predávajú samostatne).

Momentálne nedostupné

MALL
TECH DECK Vitrína a pódium Matchbox Action Drivers Herný set s príbehom - Trajekt v prístave GVY82
TECH DECK Vitrína a pódium

Uložte a vystavte svoju zbierku fingerboardov do štýlovej vitríny, ktorú môžete rozložiť a premeniť na rampu s funboxom a zábradliami na skákanie a grindovanie.

môžete mať DNES

MALL
Majorette Garáž Super Chase Center Matchbox Action Drivers Herný set s príbehom - Trajekt v prístave GVY82
Majorette Garáž Super Chase Center

Veľká herná garáž od Majorette o veľkosti 112 × 70 × 84 cm deťom ponúka mnoho herného priestoru pre ich autíčka. Garáž sa skladá z piatich herných plôch a má až 57 parkovacích miest. Ďalšími časťami je motorizovaný výťah, policajná stanica a vlaková trať.

môžete mať 27.03

MALL
SIKU World Požiarna stanica s hasičskými autami SIKU World Požiarna stanica s hasičskými autami
SIKU World Požiarna stanica s hasičskými autami

Limitovaná edícia SIKU World Požiarna stanica s hasičskými autami obsahuje Požiarnu stanicu (5508) + SIKU Blister – 2 požiarne autá (1661). Je prijaté núdzové volanie, došlo k požiaru! Hasičský zbor je okamžite pripravený k akcii, dvere sa otvárajú a vozidlo hasičského zboru je rýchlo na ceste.

môžete mať DNES

MALL
BBurago 1:43 Bburago city, Fast Food SIKU World Požiarna stanica s hasičskými autami
BBurago 1:43 Bburago city, Fast Food

Rohové rýchle občerstvenie je súčasťou Bburago City, kde si malý milovník áut môže zložiť celé svoje mesto. Súčasťou balenia je autíčko Volkswagen Polo GTI od značky Bburago v mierke 1:43.

môžete mať DNES

MALL
Alltoys Teamsterz veľká záchranárska stanica SIKU World Požiarna stanica s hasičskými autami
Alltoys Teamsterz veľká záchranárska stanica

Veľká záchranárska stanica so svetelnými a zvukovými efektmi. Súčasťou stanice je heliport, benzínová stanica, rampa pre autá, garážové státie, 10 autíčok a helikoptéra. Súčasťou výrobku je aj mikrofón. Napájanie stanice je na batérie.

môžete mať 27.03

MALL

Garáže pre deti

Detské garáže sú vhodné od 3 rokov veku. Vybrať môžete plastové garáže alebo odolné drevené garáže pre niekoľko generácií detí.

Detská garáž

Detská garáž pre autíčka môže slúžiť ako miesto, kam upracete hračky alebo môže byť atraktívnym doplnkom detskej izby. Veľké detské garáže majú niekoľko poschodí, rampy aj príjazdové dráhy.

Siku World

  • Siku World sú zostavy najrôznejších dielov a modelov, ktoré je možné rôzne kombinovať a dopĺňať. Z hračiek Siku World postavíte celé mesto. Zostavy možno neustále obmieňať a rozširovať.

Hot Wheels garáž

  • Obľúbené filmové spracovanie sa dočkalo aj hračky v podobe garáže pre Hot Wheels autíčka.

Woody Garáž

  • Od značky Woody môžete zaobstarať nielen garáž, ale aj vláčikodráhu alebo celú drevenú farmu.

Klein Bosch garáž

  • Garáže značky Bosch sú vhodné už pre najmenšie deti a môžete ich zaobstarať od 1 roku veku. Hračky vždy rešpektujú farby značky Bosch.