Upresniť parametre
SIKU World Garáž s 2 autami SIKU World 5508 požiarna stanica
SIKU World Garáž s 2 autami

Limitovaná edícia SIKU World Garáž s 2 autami: Garáž (5505) + Mercedes Benz E350 CDI (1501) + Lamborghini Murciélago Roadster (1318). SIKUWORLD sa rozrastá. 3 poschodová garáž ponúka vo svete SIKUWORLD mnoho parkovacích miest. Jej farebná kombinácia zapadá do detskej izbičky. Možno ju ľahko integrovať k dvom existujúcim SIKUWORLD sadám.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World 5507 autoservis SIKU World 5508 požiarna stanica
SIKU World 5507 autoservis

Často používané vozidlá Siku potrebujú pravidelnú službu. Nová autodielňa s dielenskou budovou, zdvíhacou plošinou, vozíkom a nákladným automobilom. Je možné riadiť vozidlá na zdvíhaciu plošinu tak, aby mohli byť zdvíhané a spúšťané. Dvere dielní sa otvárajú a zatvárajú. Rozsiahla sada nálepiek umožňuje mechanikom vytvoriť si vlastnú dielňu.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World 5508 požiarna stanica SIKU World 5508 požiarna stanica
SIKU World 5508 požiarna stanica

Je prijaté núdzové volanie, došlo k požiaru! Hasičský zbor je okamžite pripravený k akcii, dvere sa otvárajú a vozidlo hasičského zboru je rýchlo na ceste. Integrovaný modul Light&Sound s blikajúcimi LED svetlami a šiestimi rôznymi zvukmi zmení herňu v ohnivú scénu. Požiar sa šíri zo strechy malého miestneho obchodu. Našťastie je hneď vedľa nej hydrant s hadicou a tryskou. Hasičské vozidlo a vrtuľník sú súčasťou balenia.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World 5609 Stajňa s koňmi a traktorom SIKU World 5609 Stajňa s koňmi a traktorom
SIKU World 5609 Stajňa s koňmi a traktorom

Stajňa s koňmi a traktorom vytvára pre deti inšpiráciu pre nový herný svet so zvieratami a vidieckym poľnohospodárskym životom. Kone stojaci vo výbehu hlasno vítajú prichádzajúcich a tešia sa na vychádzku. Na dvore je však ešte veľa práce. Balíky sena sa musia uložiť na senník pomocou traktora Fendt 939 s drapákom na balíky.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World - Doplnky pre mestskú prevádzku SIKU World 5609 Stajňa s koňmi a traktorom
SIKU World - Doplnky pre mestskú prevádzku

Upravte a obohaťte si svoj Siku World pomocou tohto setu plného cestných doplnkov. Sada obsahuje zvodidlá, závory, popolnice a ďalšie doplnky hodiace sa do sveta Siku World. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať DNES

MALL
Akcia
SIKU Super set záchranárske vozidlá 3ks SIKU World 5609 Stajňa s koňmi a traktorom
SIKU Super set záchranárske vozidlá 3ks

Modely Siku Super záchranárske vozidlá sú v prípade núdze vždy po ruke. Po prijatí hovoru na tiesňovú linku 112 je každá minúta drahocenná. Vďaka tejto skvelej sade je riadiace centrum v detskej izbe ideálne vybavené pre záchranu života, prvú pomoc a hasenie požiaru. Kvalitné prepracovanie je zabezpečené nemeckým výrobcom Siku.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World Autosalón + darček 0875 SIKU World 5509 autobusová zastávka
SIKU World Autosalón + darček 0875

Autosalón s farebnou zadnou stenou ponúka miesto až trom autám na parkovanie. Vytvor nový scenár hry na každý deň pre svoje autá. Široké, presklené dvere umožňujú ľahký príchod a odchod. Štandardná hracia doska Siku umožňuje jednoduché zapojenie sady so Siku World. Ako darček je k sade navyše autíčko Siku Storm.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World 5608 farma SIKU World 5509 autobusová zastávka
SIKU World 5608 farma

S farmou SIKUWORLD sa vidiecky život stáva herným svetom. Na farme sa vždy niečo deje a vždy je čo robiť. Balíky sena je potrebné pomocou navijaka zdvihnúť do poschodia stodoly. Pred budovou je John Deere Gator s bandaskami na mlieko, ktoré musia byť prevezené na miesto zberu. Dve kravy sa zvedavo pozerajú z kravína a čakajú na kŕmenie. Dvojposchodovú budovu možno zostaviť podľa ilustrovaných pokynov. Modulárna štruktúra a stabilita systému push-fit dávajú deťom plný priestor pre kreativitu. Schopnosť vytvoriť niečo bez pomoci dospelých tiež posilňuje sebavedomie. Farma sa skladá zo stodoly, kravína a úložného priestoru. Dvoje vráta v stodole sú posuvné. Hospodársky dvor sa skladá z dvoch dosiek, obrovského stromu a plotových dielikov.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World 5509 autobusová zastávka SIKU World 5509 autobusová zastávka
SIKU World 5509 autobusová zastávka

SIKUWORLD má teraz novú inteligentnú autobusovú zastávku s priehľadnou strechou a stenami, ktoré vás ochránia pred nepríjemným počasím pri čakaní na školský autobus. Keď je tma, na autobusovej zastávke sa rozsvietia dve veľké lampy. S automatom na lístky, reklamným štítom a núdzovým volacím tlačidlom má autobusová zastávka veľa detailov, s ktorými sa môžete hrať. Svetlo modrý školský autobus Sprinter Mercedes-Benz je súčasťou sady.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World - autosalón SIKU World 5512 Nakladací prístav, mólo
SIKU World - autosalón

Autosalón s farebnou zadnou stenou ponúka miesto až trom autám na parkovanie. Vytvor nový scenár hry na každý deň pre svoje autá. Široké, presklené vráta umožňujú ľahký príchod a odchod. Štandardná hracia doska Siku umožňuje jednoduché zapojenie sady so Siku World. Súčasťou balenia je aj jedno autíčko.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World 5512 Nakladací prístav, mólo SIKU World 5512 Nakladací prístav, mólo
SIKU World 5512 Nakladací prístav, mólo

Model Siku World nakladací prístav, mólo. Z jednotlivých dielov možno plochu prístavu zostaviť niekoľkými rôznymi spôsobmi. Akonáhle ho zostavíte, ozdobte si prístav pomocou samolepiek podľa svojej fantázie. Loď je možné spustiť do vody alebo vytiahnuť von pomocou nájazdovej rampy. Pohyblivé rameno žeriava s pojazdovým vozíkom a špeciálnym chápadlom pomáha vyložiť náklad z lode. V stánku s rýchlym občerstvením si pracovníci prístavu dávajú ryby a hranolky na obed.

môžete mať DNES

MALL
SIKU World 5510 policajná stanica SIKU World 5512 Nakladací prístav, mólo
SIKU World 5510 policajná stanica

SIKU World policajná stanica. Dvojpodlažnú budovu možno zostaviť podľa ilustrovaného návodu. Nový systém stavebných prvkov, modulárna štruktúra a stabilita systému push-fit dáva deťom priestor pre kreativitu a podporuje rozvoj motorickej a kognitívnej zručnosti dieťaťa. Ďalej posilňuje sebavedomie a schopnosť vytvárať bez pomoci dospelých. Policajná stanica je kompatibilná s ostatnými sadami v SIKUWORLD, ale je plne funkčná aj samostatne.

môžete mať 27.03

MALL