Klein Zberateľský kufrík Schleich - kone
19,41 € 15,40 €

Plechový zberateľský kufrík na zvieratká v licencii Schleich Horse Club. Do tohto praktického kufríka sa zmestí 10 koníkov. Kufrík je vybavený uchom pre jednoduché prenesenie. Vhodné od 3 rokov.

Mac Toys Kôň 20 cm a 10 cm so stajňou
23,30 € 7,50 €

Koník 20 cm a 10 cm so stajňou a s príslušenstvom nemôžu chýbať v žiadnej zbierke zvieratiek na farme. Koníky sú z pevného materiálu, ktorý sú potiahnutý semišom. Kone patria medzi najobľúbenejšie zvieratká u detí.

Schleich Karavan pre kamarátske stretnutie 42415
81,87 € 46,80 €

Ďalšie dobrodružné príbehy o Klube koní budú obohatené o super tajné miesto pre kamarátske stretnutia. Deň pred dvanástymi narodeninami Hannah nájdu kamarátky starý karavan a rozhodnú sa, že sa stane ich klubovou centrálou. Kedykoľvek je potrebné vyriešiť nejakú hádanku, stretnú sa dievčatá v karavane. V zime je pre dievčatá pohodlné sedieť na modrom gauči s vankúšmi, v lete zase otvoriť bočnú stenu karavanu a mať tak krásnu veľkú terasu.

Schleich Jezdecká škola s jezdci a koňmi
85,20 € 64,80 €

Táto úžasne prepracovaná ** jazdecká škola ** je ideálnym doplnkom ku stajni. Schádzajú sa tam všetci ** milovníci koní **, kde trénujú ** skákať cez prekážky ** a starajú sa o kone. Vhodné pre deti ** od 3 rokov **.

 
Schleich Stajňa s koňmi a príslušenstvom v pastelových farbách 42344
144,29 € 97,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Stajňa s príslušenstvom je nádherná budova v pastelových farbách, ktorá je kópiou skutočného žrebčína s mnohými hracími variantami. Jej variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Ak ste správny opatrovateľ potrebujete tento veľký žrebčín ktorý má odnímateľnú strechu.

Schleich Adventný kalendár 2019 - Kone
34,80 € 25,20 €

Len v tomto balení nájdete exkluzívne figúrky Schleich, ktoré vyčaria deťom cez Vianoce úsmev na tvári. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Tento kalendár rozohráva príbeh s konskou tématikou. Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať zvieratká žijúce na farme.

Schleich Karavan a tréningové príslušenstvo s koníkmi 72141
94 € 61,20 €

V tomto balení nájdete exkluzívne figúrky Schleich, ktoré vyčaria vašim deťom úsmev na perách. Karavan sa stal klubovou centrálou kamarátok. Kedykoľvek je potrebné, stretnú sa dievčatá v karavane, v zime sedia na modrom gauči s vankúšmi, v lete otvoria bočnú stenu karavanu a vytvoria tak krásnu veľkú terasu. Jedná sa o kompletnú hraciu sadu s postavičkou a príslušenstvom.

Schleich Blondína Sofia a kôň Blosom
19 € 16,20 €

Sofia si andalúzsku kobylu Blossom nevybrala. Bolo to práve naopak! Kobyla do Sofie jemne strčila nosom, keď sa počas dňa zasnila. Sofia Blossom veľmi miluje a trávi s ňou každú voľnú minútu.

Schleich Ryšavka Hannah a kôň Cayenne
19 € 15,80 €

Hannah je vášnivou westernovou jazdkyňou. Prvýkrát sa stretla s päťročným valachom Cayenne, keď upratovala stajňu. Cayenne bol veľmi plachý. Hannah mu spievala jemným hlasom, netrvalo dlho a stali sa nerozlučnými kamarátmi. Hannah by sa rada stala zverolekárkou, rovnako ako jej mamička.

Woody Farma s príslušenstvom a zvieratami "Romano"
76,70 € 55 €

Farma pre domáce zvieratá s vnútorným delením do boxov sú vyrobené tak, aby ich mohol prejsť bez problémov aj traktor s prívesom. Súčasťou farmy sú aj nevyhnutné doplnky ako sú figúrky ľudí a zvierat a traktor s prívesom od značky Siku.

Schleich Adventný kalendár 2019 - Domáce zvieratá
34,80 € 22,60 €

Adventný kalendár so špičkovými figúrkami a doplnkami zo série Farm World, na ktoré už deti netrpezlivo čakajú. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Nové prekvapenie na vás čaká každý deň! Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať zvieratká žijúce na farme.

Schleich Čiernovláska Sarah a kôň Mystery
19 € 18,30 €

Sarah má najradšej jazdu na poliach, brodenie sa prúdom vody a svišťanie lesom so svojou kobylou Mystery. Vďaka tomu sa obe cítia voľne ako vietor. Sarah nie je majiteľkou kobyly Mystery, ale rada ju drezíruje. Keď bude dospelá, chcela by sa stať cvičiteľkou koní.

Schleich Umývací kút pre kone s príslušenstvom
20,99 € 18 €

Ak chcete mať vlastného koňa musíte sa o neho riadne postarať a to zahŕňa aj umývanie. Pripravte si vedro a kefu a pustite sa do práce. Ručne maľovaná sada by nemala chýbať v zbierke malej ošetrovateľky.

Schleich Holštajnské žriebä 13860
6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Holštajnský kôň je plemeno pochádzajúce zo Šlezvicka-Holštajnska v severnom Nemecku, kde má korene už od 13. storočia. Holštajnský kôň je vysoký 160–170 cm a elegantný. Holštajnský kôň má vynikajúce nohy s veľmi dobre formovanými kĺbmi, pevnými kosťami a krátkymi a silnými holeňami.

Schleich Andaluská klisna
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná postavička koňa nadchne nielen malé milovníčky koní. Andalúzsky kôň je svojrázny, elegantný kôň. V skutočnosti sa toto plemeno nazýva „čistý španielsky chov“.

Schleich kobyla Pintabianská 13838
7,80 € 7,20 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka Pintabianskej kobyly nadchne nielen malé milovníkov týchto šľachetných zvierat. Pintabianské kobyly majú krásnu škvrnitú srsť, vďaka ktorej sú originálne a nezameniteľné. Tiež zaujmú dvojfarebnou hrivou. Vzhľadom k tomu, že im v žilách koluje ušľachtilá arabská krv, sú rovnako elegantné a pôvabné ako ich čistokrvní príbuzní.

Schleich Tenessee valach 13832
7,36 € 6,40 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malýchmilovníkov týchto šľachetných zvierat. Ak sa pozrieme na Tenneseeského valacha zo strany, jeho stehná nestoja rovno na zemi ale sú šikmé. Postavenie ich nôh im umožňuje zvládať rôzne druhy chôdze.

Schleich Tenessee klisna 13833
7,36 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov týchto šľachetných zvierat. Tenneseeská kobyla má nezvyčajne dlhé a ploché kopytá. Nemajú podkovy a nemajú orezané kopytá. To im dáva výhodu pri rôznych typoch chôdze, zrýchlené tempo, bežiace tempo a cval.

Schleich Pick-up s prívesom a koňom
62,90 € 43,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásný tematický set ze série Horce club od Schleich. Detailní model terénního vozu s přívěsem, figurkou koně, dvou lidí a doplňky. Přívěs má odnímatelnou střechu a pohodlně se do něj vejdou dva koně a sedlo. Figurky jsou ručně malované.

Schleich Set appalosské kone a tréningové príslušensto 42433
29,08 € 20,50 €

Tréningové príslušenstvo má nekonečné možnosti rozšírenia a môže byť kombinované s jazdeckou školou a koňmi. Lisa najradšej trénuje appaloské kone. Keď Lisa raz prišla na tréning, uvidela kobylu, ktorá preskočila prekážky – hoci mala byť vycvičená na západnú jazdu.

Schleich Set andalúzsky kôň a módne doplnky 42431
11,55 € 9 €

Táto sada je ideálnym doplnkom pre Sofiu, ktorá sa zaujíma o módu. Má jedinečný talent, ako ozdobiť a skrášliť koňa. S veľkou láskou, kreativitou a trpezlivosťou premieňa praktické doplnky na koňa, ako sú ohlávky a prikrývky, do jedinečných návrhárskych predmetov.

Schleich Set domáce zvieratká 42385
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Set ručne maľovaných a detailne spracovaných figúrok domácich zvierat vás prenesie do sveta života na farme. Kravy vydávajú „múúú“ v každom regióne trochu inak. Napodobňujú totiž dialekty poľnohospodárov a to svojím vlastným, jedinečným spôsobom. V sete je aj figúrka osla domáceho, ovce domácej a kohúta.

Schleich Psia búda s príslušenstvom 42376
19,32 € 14,40 €

Set ručne maľovaných a detailne spracovaných figúrok psa a jeho majiteľky. Súčasťou balenia je aj búda a príslušenstvo. Na žiadnom statku nemôže chýbať psia búda. Austrálsky ovčiak je veľmi športový a energický pes. Miluje byť vonku a pásť ovce. Nová psia búda ho ochraňuje pred vetrom a dažďom.

Schleich Osedlaný kôň s kovbojom
17,16 € 14 €

Osedlaný kôň s kovbojom sú ručne maľované figúrky od značky Schleich. Táto hračka rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť. „Saddle Bronco Riding“ je kovbojská šou, ktorú môžete zažiť so svojím kovbojom. V balení nájdete kovboja, koňa, sedlo a uzdu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Appalooská kobyla 13861
7,72 € 6,90 €

Appaloosa je plemeno koní vyšľachtené v Severnej Amerike, ale pôvodne pochádza zo Španielska. Radí sa medzi teplokrvníkov. Typickým znakom týchto koní sú výrazné oči s dobre viditeľným belmom okolo dúhovky. Meria 144 – 157 cm. Kone sú známe svojou tvrdosťou, ovládateľnosťou a učenlivosťou.

Schleich Zvieratko - andalúzske žriebä
5,34 € 4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Andalúzske žriebä je výrazne vyššie ako žriebätá ostatných plemien. Za dospelého koňa sa považuje až okolo siedmeho roku života. Figúrka je ručne maľovaná a je vhodná pre deti od 3 rokov. Vyrobené z tvrdenej gumy.

Schleich Traktor s vlekem
71,37 € 57,60 €

Traktor s vlekom od značky Schleich nesmie chýbať na žiadnej farme. Čelný nakladač umožňuje naložiť balíky na príves. Kolesá traktora aj vleku sú plne funkčné. Tri bočnice na prívesu sú otváracie a príves možno naklápať dozadu aj do strán. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Preteky v agility pre poníky
22,92 € 17,60 €

Rozšírte svoju zbierku o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú ** pretekársku agility sadu. Súčasťou je figúrka koňa a jazdca, prekážky aj pohár. Prekážky môžu byť kombinované podľa vašich predstáv. Vhodné ako pre veľké, tak pre malé kone. Figúrky majú **pohyblivé končatiny.

Schleich Žrebec Paso Fino - konská šou
14,70 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov týchto šľachetných zvierat. Veľkolepý žrebec Paso Fino je zlatým klincom na najväčšej konskej výstave v Lakeside. Diváci sú úplne nadšení a v úžase, pretože žrebec má obzvlášť plynulý spôsob chôdze. Jeho meno Paso Fin v preklade znamená plynulá chôdza.

Schleich Arabská kobyla s prikrývkou
10,80 €

Arabská kobyla s pokrývkou je krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka. Veľká konská šou za chvíľu vypukne! Jazdkyňa je už celkom nervózna, a jej arabská kobyla tiež už nervózne poskakuje. Na upokojenie kobyla dostane pár lahodných jabĺk. Malé milovníčky koní si zamilujú túto kobylu s doplnkami.

Schleich Anguský čierny býk
7,78 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju zbierku zvieratiek o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku anguského býčka. Dobytok tohto plemena veľmi rýchlo rastie a teľa môže v šiestich až ôsmich mesiacoch vážiť až 160–180 kg. Tieto zvieratá pochádzajú zo Škótska, kde je počasie často veľa chladné a vlhké. Preto sú veľmi odolné.

Schleich Anglický plnokrvný žrebec 13856
7,72 € 7,20 €

Anglický plnokrvník je najrýchlejšie konské plemeno. Rýchlosť je jediné rozhodujúce kritérium pre zaradenie do chovu. Bol vyšľachtený v Anglicku v 18. storočí. Anglický plnokrvník je kôň vysoký, štíhly s dlhým, mierne klenutým krkom a výrazným kohútikom. Telo je svalnaté a silné.

Schleich Anglické plnokrvné žriebä 13857
5,50 € 4,90 €

Anglický plnokrvník je najrýchlejšie konské plemeno. Rýchlosť je jediné rozhodujúce kritérium pre zaradenie do chovu. Bol vyšľachtený v Anglicku v 18. storočí. Anglický plnokrvník je kôň vysoký, štíhly s dlhým, mierne klenutým krkom a výrazným kohútikom. Telo je svalnaté a silné.

Schleich Anglický plnokrvník s prikrývkou 42360
11,07 € 9 €

Ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka Anglického plnokrvníka s prikrývkou. Anglické plnokrvníky sú veľmi rýchle, štíhle dostihové koníky, pochádzajúce z arabských koní. Sú primárne využívaný pre dostihové roviny. Súčasťou balenia je aj odnímateľná deka a uzda.

Schleich Set pasca na veľké zvieratá 42427
23,78 € 19,80 €

Poklop klietky možno zabezpečiť proti otvoreniu a môže byť otvorený alebo zatvorený. Ochranca David dokáže v ruke držať ďalekohľad, končatiny sú pohyblivé. Zacítil jaguár návnadu? Bude chytený do pasce? Strážcovia používajú klietky k odchytu zranených zvierat.

Schleich Kobyla plemena Paint Horse
7,78 € 6,90 €

Rozšírte svoju zbierku zvieratiek o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku kobyly plemena Paint Horse. Tento americký dobytkársky kôň má vďaka kríženiu s plnokrvníkmi elegantnú stavbu tela.

Schleich Hanoverský valach 13837
7,80 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka hanoverského valacha nadchne nielen malé milovníkov týchto šľachetných zvierat. Hanoverské kone sú excelentné na prehliadky, získali už cez 48 olympijských medailí. Zdá sa, že koníky cez vysoké prekážky skoro až lietajú, ako sú šikovní a pružní.

Schleich Kobyla Mustang 13806
7,37 € 7,20 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov koní. Mustangy sú zdivočelé kone, ktorí utiekli španielskym kolonizátorom. Jeho predkovia boli hlavne starošpanielské kone. Slovo mustang vzniklo zo slova mesteth – stádo.

Schleich Turnajová kobyla Trakénskeho koňa
14,43 € 11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju zbierku zvieratiek o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku kobyly Trakénského koňa. Kobyly trakénskeho koňa sú nadané pre skoky a drezúru a často sa zúčastňuje jazdeckých turnajov. Kone majú citlivú povahu a akékoľvek zvuky ich môžu ľahko rozptýliť, preto na turnajoch často nosia tzv. čabraky na uši.