Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Farma so zvieratkami

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Farma so zvieratkami na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Farma so zvieratkami nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Farma so zvieratkami – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Schleich 42389 Jazdecká škola s jazdcami a koňmi Schleich 42437 Stajňa s koňom klubová, Tori + Princess
Schleich 42389 Jazdecká škola s jazdcami a koňmi

Táto úžasne prepracovaná ** jazdecká škola ** je ideálnym doplnkom ku stajni. Schádzajú sa tam všetci ** milovníci koní **, kde trénujú ** skákať cez prekážky ** a starajú sa o kone. Vhodné pre deti ** od 3 rokov **.

 

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Schleich 42437 Stajňa s koňom klubová, Tori + Princess Schleich 42437 Stajňa s koňom klubová, Tori + Princess
Schleich 42437 Stajňa s koňom klubová, Tori + Princess

Rozšírte svoju zbierku o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú klubovú stajňu s koňom. Súčasťou je stajňa, figúrky Tori, koňa i psa a doplnky. Prekážky môžu byť kombinované podľa vašich predstáv. Vhodné ako pre veľké, tak pre malé kone. Figurka Tori má pohyblivé končatiny.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Schleich 42438 Umývaí kút klubový s príslušenstvom Schleich 42437 Stajňa s koňom klubová, Tori + Princess
Schleich 42438 Umývaí kút klubový s príslušenstvom

Po tréningu Emily odmení svojou holštejnskou kobylu chladnou sprchou ** v umývacom kúte. Vedie Lunu na protišmykovú gumovú podložku, priviaže kobylku za ohlávku a uchopí vodnú hadicu zavesenú na šikovnom **otočnom ramene.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Schleich 42439 Mobilná veterinárna klinika s kobylou a ošetrovateľom Schleich 42439 Mobilná veterinárna klinika s kobylou a ošetrovateľom
Schleich 42439 Mobilná veterinárna klinika s kobylou a ošetrovateľom

mobilná veterinárna stanica z kolekcie Schleich® HORSE CLUB je tu! Práve včas, pretože hannoverské žriebä je zranené. Nie je času nazvyš, ale pre dobre vyškoleného veterinára je to každodenná záležitosť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Melissa & Doug Prenosná stajňa s koňmi Schleich 42439 Mobilná veterinárna klinika s kobylou a ošetrovateľom
Melissa & Doug Prenosná stajňa s koňmi

Je čas na drezúru, prechádzku alebo len proste otvor stajňa a nechaj koníkmi, aby sa pásli na lúke. V drevenej stajni nájdeš 8 koníkov, každý má svoj box. Súčasťou je tiež sprievodca chovu so základnými faktami o uvádzaných koňoch.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Schleich 42567 Stajňa s príslušenstvom pri jazere Schleich 42439 Mobilná veterinárna klinika s kobylou a ošetrovateľom
Schleich 42567 Stajňa s príslušenstvom pri jazere

Osedlaj koňa a môžeš vyraziť. Ale až po dokončení prác v stajni. Ešte šťastie, že s jazdeckou stajňou z kolekcie Schleich® HORSE CLUB je to taká zábava a ponúka všetko, čo ty aj jazdec potrebujete. S masážnou kefou, háčikom na kopytá a žreblom upravíš arabskú kobylu aj jej žriebä v boxe na hrebelcovanie počas chvíľky.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Schleich 42551 Veľký dom so stajňou, príslušenstvom a kĺbovými figúrkami Schleich 42551 Veľký dom so stajňou, príslušenstvom a kĺbovými figúrkami
Schleich 42551 Veľký dom so stajňou, príslušenstvom a kĺbovými figúrkami

Veľký dom so stajňou od Schleich® Horse Club je domovom Hannah a jej rodičov. Dom ponúka širokú škálu herných funkcií a doplnkov. Rodina Kramerových rada sedáva pri jedálenskom stole v kuchyni, kde spoločne jedia jablkový koláč práve vytiahnutý z rúry. Taniere a šálky umyjú v dreze. Hannah sa občas zakradne pre malé občerstvenie do chladničky.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Schleich 42386 Farmárske zvieratá set 5ks Schleich 42551 Veľký dom so stajňou, príslušenstvom a kĺbovými figúrkami
Schleich 42386 Farmárske zvieratá set 5ks

V sade nájdete päť najpopulárnejších zvieratiek, čo žijú na farme. Figúrky sú ručne maľované a prepracované do posledného detailu. Teliatko, mačka, psík, hus a žriebätko nesmie chýbať vo vašej zbierke. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Schleich 42407 Veľký dom na farme Schleich 42551 Veľký dom so stajňou, príslušenstvom a kĺbovými figúrkami
Schleich 42407 Veľký dom na farme

Farmári Paul a Laura milujú starostlivosť o zvieratá na farme, a preto žijú vo veľkom domčeku na farme. Dvojdielna budova sa skladá zo stodoly a farmárskeho rodinného domu s kuchyňou a spálňou. Sada obsahuje celý rad doplnkov a funkcií. K obývaciemu priestoru s kuchynským kútom, jedálenským kútom a spálňou je pripojená stajňa, ktorá poskytuje dostatok priestoru pre zvieratá.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Eichhorn Farma drevená s príslušenstvom Schleich 42582 Kobyla anglického plnokrvníka s česacou hrivou
Eichhorn Farma drevená s príslušenstvom

Drevená farma vyrobená z kvalitného materiálu obsahuje 2 hospodárske budovy, figúrky hospodára a zvieratiek, oplotenie a základňu s rozmermi 36 × 51 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Schleich 98982 Adventný kalendár 2023 Horse Club Schleich 42582 Kobyla anglického plnokrvníka s česacou hrivou
Schleich 98982 Adventný kalendár 2023 Horse Club

S týmto adventným kalendárom ubehne predvianočný čas oveľa rýchlejšie. Otvor každý deň kúzelné okienko a objav prekvapenia, ktoré sa za ním ukrýva. Sofia má na Štedrý deň naplánované niečo špeciálne. Spoločne s islandskou kobylou, jej žriebäťom a psom chce stráviť noc v senníku. Všetko už má zabalené. Každý deň tajne schováva v senníku ďalšie veci, aby bolo prekvapenie dokonalé.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Schleich 42582 Kobyla anglického plnokrvníka s česacou hrivou Schleich 42582 Kobyla anglického plnokrvníka s česacou hrivou
Schleich 42582 Kobyla anglického plnokrvníka s česacou hrivou

Zrkadlo, zrkadlo, povedz mi, kto má v krajine tunajšiu hrivu zo všetkých najkrajšie? Obzvlášť v turnaji o pohár môže naša kobyla anglického plnokrvníka z kolekcie Schleich® HORSE CLUB Sofia's Beauties predviesť svoje schopnosti. A rozhodne si zaslúži byť víťazkou, pretože takýto účes dá veľa práce.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Farma so zvieratkami

Detská farma s plastovými figúrkami zvierat je jednou z najobľúbenejších hračiek detí od 3 do 6 rokov.

Detská farma s figúrkami zvieratiek

  • Figúrky zvierat, ostatných obyvateľov i vybavenie farmy sú jednými z najpopulárnejších hračiek. Rozvíjajú kreativitu a budujú vzťah k prírode. Deti sa zábavnou formou učia, že o zvieratka je nutné sa patrične starať.

Drevená farma

  • Obľúbeným prevedením herného setu sú drevené hračky vo forme stavieb i figúrok. Všetky diely sú z nezávadného dreva. Výhodou je zvyčajne dlhšia životnosť ako v prípade plastu.

Plastové modely zvierat

  • Plastové modely zvierat sú vyrobené z nezávadných materiálov. Najmenšie figúrky sú určené deťom od 3 rokov. Figúrky zvierat potom ukrývajú aj exotické zvieratá a obľúbených dinosaurov.

Plastové zvieratká a farma Schleich

  • Ústrednou postavou farmy Schleich je Sarah a jej mustang Maya. Sarah a Maya majú na farme mnoho ďalších kamarátov zvieratiek, doplnkov a vybavenia. Vybrať im môžete stajňu, jazdeckú školu, veterinárnu kliniku kaviareň. A pre ukladanie je tu zberateľský kufrík.

Plastové zvieratká sú populárne pre svoje verné spracovanie. Je možné kúpiť po jednotlivých kusoch alebo v cenovo zvýhodnených setoch. V ponuke sú nielen kone, ale aj ostatné domáce a lesné zvieratká.