Klein Zberateľský kufrík Schleich - kone-39%
19,41 € 11,70 €

Akcia

Plechový zberateľský kufrík na zvieratká v licencii Schleich Horse Club. Do tohto praktického kufríka sa zmestí 10 koníkov. Kufrík je vybavený uchom pre jednoduché prenesenie. Vhodné od 3 rokov.

Schleich Stajňa s koňmi a príslušenstvom 42195-37%
144,29 € 89,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Stajňa s príslušenstvom je nádherná budova, ktorá je kópiou skutočného žrebčinca s mnohými hracími variantmi. Jeho variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Ak ste správny opatrovateľ potrebujete tento **veľký žrebčinec,* ktorý má odnímateľnú strechu.

Schleich Karavan pre kamarátske stretnutie 42415-42%
81,87 € 47 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ďalšie dobrodružné príbehy o Klube koní budú obohatené o super tajné miesto pre kamarátske stretnutia. Deň pred dvanástymi narodeninami Hannah nájdu kamarátky starý karavan a rozhodnú sa, že sa stane ich klubovou centrálou. Kedykoľvek je potrebné vyriešiť nejakú hádanku, stretnú sa dievčatá v karavane. V zime je pre dievčatá pohodlné sedieť na modrom gauči s vankúšmi, v lete zase otvoriť bočnú stenu karavanu a mať tak krásnu veľkú terasu.

Schleich Adventný kalendár 2019 - Domáce zvieratá
34,80 € 24,40 €

Adventný kalendár so špičkovými figúrkami a doplnkami zo série Farm World, na ktoré už deti netrpezlivo čakajú. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Nové prekvapenie na vás čaká každý deň! Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať zvieratká žijúce na farme.

Schleich Pick-up s prívesom a koňom
62,90 € 46,60 €
+ doprava zadarmo

Krásný tematický set ze série Horce club od Schleich. Detailní model terénního vozu s přívěsem, figurkou koně, dvou lidí a doplňky. Přívěs má odnímatelnou střechu a pohodlně se do něj vejdou dva koně a sedlo. Figurky jsou ručně malované.

Schleich Veľký dom so stajňou a príslušenstvom 42416
171,53 € 113,40 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Historický vidiecky dom v Lakeside, ktorý je po celé generácie domovom rodiny Kramerových. Dom so stajňou je vybavený veľkým množstvom príslušenstva. Má veľa skvelých funkcií, pohyblivých častí a detailov. Má tajné dvere, ktoré vedú do podkrovia! Kone v stajni možno opláchnuť hadicou. V kuchyni je vždy pripravená horúca nádoba s čajom alebo dobrá polievka. Do prvého poschodia vedú schody, kde Hannah a Mia zdieľajú krásnu izbu. Stajne Trakehner a Hannah 's Quarter Horse sa nachádzajú hneď vedľa domu.

Schleich Stajňa s koňmi a príslušenstvom v pastelových farbách 42344-37%
144,29 € 89,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Stajňa s príslušenstvom je nádherná budova v pastelových farbách, ktorá je kópiou skutočného žrebčína s mnohými hracími variantami. Jej variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Ak ste správny opatrovateľ potrebujete tento veľký žrebčín ktorý má odnímateľnú strechu.

Schleich 42519 Kaviareň pre jazdcov
61,70 € 54,30 €
+ doprava zadarmo

Kaviareň pre džokeja je dokonalým doplnkom sveta Horse Club. Má množstvo skvelých detailov, funkcií a doplnkov ako realistická kaviareň a priestor pre kŕmenie koní. Figúrka čašníka Toma má pohyblivé ruky, vie stáť a držať predmety. Figúrka Caroliny má pohyblivé ruky, vie jazdiť na koni, sedieť na stoličke a drží predmety. V kaviarni Cups & Saddles sa rady schádzajú dievčatá, ktoré si tu odovzdávajú tajné správy alebo si dajú veľký kus jablkového koláča.

Schleich Umývací kút pre kone s príslušenstvom
20,99 € 19,40 €

Ak chcete mať vlastného koňa musíte sa o neho riadne postarať a to zahŕňa aj umývanie. Pripravte si vedro a kefu a pustite sa do práce. Ručne maľovaná sada by nemala chýbať v zbierke malej ošetrovateľky.

Schleich Karavan a tréningové príslušenstvo s koníkmi 72141-37%
94 € 58,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

V tomto balení nájdete exkluzívne figúrky Schleich, ktoré vyčaria vašim deťom úsmev na perách. Karavan sa stal klubovou centrálou kamarátok. Kedykoľvek je potrebné, stretnú sa dievčatá v karavane, v zime sedia na modrom gauči s vankúšmi, v lete otvoria bočnú stenu karavanu a vytvoria tak krásnu veľkú terasu. Jedná sa o kompletnú hraciu sadu s postavičkou a príslušenstvom.

Schleich Dom na dobrodružnom strome 42408
85,74 € 58,20 €
+ doprava zadarmo

Dobrodružný dom na strome je ideálny doplnok zo série Život na farme. Ben a Sarah sa môžu v domčeku hrať alebo si pripraviť piknik. Kým Ben pozoruje zvieratá z rozhľadne, Sarah sa skĺzne na šmýkačke. Šteňa ju už čaká. Roztomilé šteniatko Beagle môže byť ľahko vyvedené do útulného stromového domu pomocou kladky.

Schleich Ryšavka Hannah a kôň Cayenne
19 € 15,10 €

Novinka

Hannah je vášnivou westernovou jazdkyňou. Prvýkrát sa stretla s päťročným valachom Cayenne, keď upratovala stajňu. Cayenne bol veľmi plachý. Hannah mu spievala jemným hlasom, netrvalo dlho a stali sa nerozlučnými kamarátmi. Hannah by sa rada stala zverolekárkou, rovnako ako jej mamička.

Schleich Hnedovláska Lisa a kôň Storm-27%
19 € 13,70 €

Akcia

Lisa je talentovaná parkúrová jazdkyňa a vyhrala už veľa cien. Pripravuje sa na Olympiádu. Občas si so svojím valachom Stormom odpočinie od tréningu a užijú si malé dobrodružstvo. Lisa sa na svojho koňa môže vždy spoľahnúť.

Schleich 4 x 4 terénní auto s navijákem
45,19 € 36,90 €

Čas pre dobrodružstvo s ochrancom prírody Davidom a jeho verným spoločníkom, mladým šimpanzom začína. Ich terénne štvorkolka s navijakom zvládne všetky trasy! Výsuvný navijak možno upevniť na prednej a zadnej strane vozidla a zaisťuje tak veľa zábavy.

Schleich Kobyla Rocky Mountain - konská šou
14,50 € 14,30 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov týchto šľachetných zvierat. Na výstave koní v Lakeside môžu všetci nechať oči na kobyle Rocky Mountain a pozorujú jej pôvabné pohyby. Toto plemeno má prirodzenú predispozíciu pre chôdzu Tölt ·, kedy aspoň jedna noha zostáva vždy na zemi. To umožňuje jazdcovi pohodlne sedieť v sedle.

Schleich Čiernovláska Sarah a kôň Mystery-25%
19 € 14,10 €

Akcia

Sarah má najradšej jazdu na poliach, brodenie sa prúdom vody a svišťanie lesom so svojou kobylou Mystery. Vďaka tomu sa obe cítia voľne ako vietor. Sarah nie je majiteľkou kobyly Mystery, ale rada ju drezíruje. Keď bude dospelá, chcela by sa stať cvičiteľkou koní.

Schleich Set žriebä a islandská kobyla s lekárničkou 42430 42430
15,04 € 12,80 €

Novinka

Táto sada je perfektný doplnok pre Hannah pri poskytovaní veterinárnej starostlivosti. Chce sa totiž stať veterinárkou ako jej mamička. Akonáhle je kôň zranený alebo chorý, je tu otvárací lekársky box s potrebným príslušenstvom.

Woody Farma s príslušenstvom a zvieratami "Romano"-35%
76,70 € 49,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Farma pre domáce zvieratá s vnútorným delením do boxov sú vyrobené tak, aby ich mohol prejsť bez problémov aj traktor s prívesom. Súčasťou farmy sú aj nevyhnutné doplnky ako sú figúrky ľudí a zvierat a traktor s prívesom od značky Siku.

Schleich Psia búda s príslušenstvom 42376
19,32 € 15,50 €

Set ručne maľovaných a detailne spracovaných figúrok psa a jeho majiteľky. Súčasťou balenia je aj búda a príslušenstvo. Na žiadnom statku nemôže chýbať psia búda. Austrálsky ovčiak je veľmi športový a energický pes. Miluje byť vonku a pásť ovce. Nová psia búda ho ochraňuje pred vetrom a dažďom.

Bigjigs Toys Veľká drevená farma
27,60 €

Vaše deti budú naozaj milovať túto senzačnú farmu, kde je toho veľa k videniu a samozrejme aj na hranie. Sada obsahuje veľa veslých zvierat a farmára s jeho ženou, spolu s funkčnými stajňami, veterným mlynom a pohyblivými plotmi. Ideálna hračka pre podporu koordinácie a predstavivosti.

Schleich Andalúzsky žrebec 13821
7,80 € 7,30 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka andalúzskeho žrebca nadchne nielen malých milovníkov týchto ušľachetných zvierat. Iba Andalúzsky kôň je uvedený v plemennej knihe a možno ho označiť ako čisté španielskej plemeno. Aby tu mohol byť zapísaný, musí podstúpiť registračné a výberové konanie.

Schleich Set domáce zvieratká 42385
20,20 €

Set ručne maľovaných a detailne spracovaných figúrok domácich zvierat vás prenesie do sveta života na farme. Kravy vydávajú „múúú“ v každom regióne trochu inak. Napodobňujú totiž dialekty poľnohospodárov a to svojím vlastným, jedinečným spôsobom. V sete je aj figúrka osla domáceho, ovce domácej a kohúta.

Schleich Set kurník so zvieratkami a príslušenstvom 42421
23,78 € 19,40 €

Novinka

Set kurníka so zvieratkami a príslušenstvom je ideálnym doplnkom pre vašu farmu! Chvíľu pred úsvitom kohút sadá na strechu kurníka, aby zaspieval. Sliepky sa tiež objavujú s prvými slnečnými lúčmi. Malé kuriatka začínajú pípať zo stajne.

Schleich Set appalosské kone a tréningové príslušensto 42433
29,08 € 22,10 €

Novinka

Tréningové príslušenstvo má nekonečné možnosti rozšírenia a môže byť kombinované s jazdeckou školou a koňmi. Lisa najradšej trénuje appaloské kone. Keď Lisa raz prišla na tréning, uvidela kobylu, ktorá preskočila prekážky – hoci mala byť vycvičená na západnú jazdu.

Schleich Osedlaný kôň s kovbojom
17,16 € 15,10 €

Osedlaný kôň s kovbojom sú ručne maľované figúrky od značky Schleich. Táto hračka rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť. „Saddle Bronco Riding“ je kovbojská šou, ktorú môžete zažiť so svojím kovbojom. V balení nájdete kovboja, koňa, sedlo a uzdu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Set andalúzsky kôň a módne doplnky 42431
11,55 € 9,70 €

Novinka

Táto sada je ideálnym doplnkom pre Sofiu, ktorá sa zaujíma o módu. Má jedinečný talent, ako ozdobiť a skrášliť koňa. S veľkou láskou, kreativitou a trpezlivosťou premieňa praktické doplnky na koňa, ako sú ohlávky a prikrývky, do jedinečných návrhárskych predmetov.

Schleich Traktor s vlekem
71,37 € 62,10 €
+ doprava zadarmo

Traktor s vlekom od značky Schleich nesmie chýbať na žiadnej farme. Čelný nakladač umožňuje naložiť balíky na príves. Kolesá traktora aj vleku sú plne funkčné. Tri bočnice na prívesu sú otváracie a príves možno naklápať dozadu aj do strán. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Kovboj na býkovi v ohrade 41419
28,60 € 23,30 €

Kovboj na býkovi je ďalšou figúrkou do vašej zbierky na vašu farmu. Rodeo je tradičný šport severoamerických kovbojov, kde sa chytajú býky na laso, alebo sa jazdí tryskom na koni. Všetky figúrky a doplnky sú ručne maľované. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Kovboj s lasem na koni a příslušenství
28,60 € 22,90 €

Tento kovboj na Osedlanie koni s lasom, nesmie chýbať na žiadnej farme. Figúrky i doplnky sú ručne maľované a detailne prepracované. Sada je vyrobená z kvalitného plastového materiálu firmou Schleich. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Žrebec Paso Fino - konská šou
14,50 € 14,30 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov týchto šľachetných zvierat. Veľkolepý žrebec Paso Fino je zlatým klincom na najväčšej konskej výstave v Lakeside. Diváci sú úplne nadšení a v úžase, pretože žrebec má obzvlášť plynulý spôsob chôdze. Jeho meno Paso Fin v preklade znamená plynulá chôdza.

Schleich Andaluská klisna
7,37 € 7 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná postavička koňa nadchne nielen malé milovníčky koní. Andalúzsky kôň je svojrázny, elegantný kôň. V skutočnosti sa toto plemeno nazýva „čistý španielsky chov“.

Schleich Žrebec Arabský 13811
7,37 € 7 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov koní. Najstaršie konské plemeno vôbec, ktorého pôvod nepoznáme. Pravdepodobne pochádza z oblasti Saudskej Arábie, Iránu, Iraku, Sýrie a Turecka, bez vplyvu iných plemien koní. Toto plemeno má tiež najstarší rodokmeň vôbec a to vďaka beduínom, ktorí si tieto kone cenia viac ako čokoľvek iné.

Schleich Valach Clydesdaleský 13808
8,50 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov koní. Toto plemeno vzniklo v Škótsku v 18. storočí, kde nahradilo shirského koňa. Jeho predkovia boli pôvodné odolné kone, belgickí Chladnokrvníci a flemish.

Lamps Stajňa pre kone

Lamps Stajňa pre kone

Hodnotenie: 5
10,70 € 9,70 €

Novinka

Staraj sa starostlivo o svoje koníky. Pri dobrom ustajnenie sa koňom darí zdravotne a tým sú víťazmi aj na dostihoch. Táto skladacia plastová stajňa má miesto pre tri koníky a k dispozícii je množstvo doplnkov.

Schleich Žriebä s prikrývkou
11,21 € 9,70 €

Žriebä anglického plnokrvníka s dievčatkom sú najlepší kamaráti. Dievčatko môže kŕmiť žriebätko z fľaše a môže ho prikrývať teplou prešívanou dekou. Figúrky sú ručne maľované a sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Anglický plnokrvník s prikrývkou 42360
11,07 € 9,70 €

Ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka Anglického plnokrvníka s prikrývkou. Anglické plnokrvníky sú veľmi rýchle, štíhle dostihové koníky, pochádzajúce z arabských koní. Sú primárne využívaný pre dostihové roviny. Súčasťou balenia je aj odnímateľná deka a uzda.

Schleich Hosťujúce kone, Hannah so sučkou Ruby
38,88 € 34,50 €

Dobrodružstvo pokračuje! V Lakeside sú dočasne dvaja nové kone. Hannah a jej pes Ruby šťastne pozdraví kobylu Appaloosa a žriebä. Hannah má trik, aby sa naklonila na kobylku: rozptýli ju lahodným jabĺčkom.

Lamps Sada koně dostihy
10,50 €

Novinka

Starej se pečlivě o své koníky. Při dobrém ustájení se koním daří zdravotně a tím jsou vítězi i na dostizích. Koníčci se hodí ke hře i s jinými hračkami a s trochou fantazie si vaše dítě postaví nádhernou farmu.

Schleich Prechádzka s Labradorským retrieverom
11,30 € 8,90 €

Rozšírte svoju zbierku o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú **figúrku labradorského retrievera s pánom **. Labradorský retrievery sú známi tým, že veľmi radi aportujú a plávajú.

Schleich Clydesdaleská kobyla
8,50 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná postavička koňa nadchne nielen malé milovníčky koní. Clydesaleská kobyla je veľký a silný kôň, ich charakteristickými znakmi je ich mierne zakrivený nos, dlhé uši a ich krátke krky. Majú priateľskú povahu a sú pracovití.

Schleich Preteky v agility pre poníky
22,92 € 19 €

Rozšírte svoju zbierku o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú ** pretekársku agility sadu. Súčasťou je figúrka koňa a jazdca, prekážky aj pohár. Prekážky môžu byť kombinované podľa vašich predstáv. Vhodné ako pre veľké, tak pre malé kone. Figúrky majú **pohyblivé končatiny.

Lamps Farma sada
10,80 €

Novinka

Sada nielen pre malých farmárov je skvelý doplnok do každej izbičky. Balenie obsahuje plastovú farmu, zvieratká, traktor s vlečkou a ďalšie doplnky.

Schleich Tenessee valach 13832
7,36 € 7 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malýchmilovníkov týchto šľachetných zvierat. Ak sa pozrieme na Tenneseeského valacha zo strany, jeho stehná nestoja rovno na zemi ale sú šikmé. Postavenie ich nôh im umožňuje zvládať rôzne druhy chôdze.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: