Schleich Stajňa s koňmi a príslušenstvom 42195-29%
144,29 € 101,90 €

Akcia

Stajňa s príslušenstvom je nádherná budova, ktorá je kópiou skutočného žrebčinca s mnohými hracími variantmi. Jeho variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Ak ste správny opatrovateľ potrebujete tento **veľký žrebčinec,* ktorý má odnímateľnú strechu.

Schleich Stajňa s koňmi a príslušenstvom v pastelových farbách 42344-29%
144,29 € 101,90 €

Akcia

Stajňa s príslušenstvom je nádherná budova v pastelových farbách, ktorá je kópiou skutočného žrebčína s mnohými hracími variantami. Jej variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Ak ste správny opatrovateľ potrebujete tento veľký žrebčín ktorý má odnímateľnú strechu.

Schleich Veľký dom so stajňou a príslušenstvom 42416
186,86 € 124,60 €

Splátky bez navýšenia

Historický vidiecky dom v Lakeside, ktorý je po celé generácie domovom rodiny Kramerových. Dom so stajňou je vybavený veľkým množstvom príslušenstva. Má veľa skvelých funkcií, pohyblivých častí a detailov. Má tajné dvere, ktoré vedú do podkrovia! Kone v stajni možno opláchnuť hadicou. V kuchyni je vždy pripravená horúca nádoba s čajom alebo dobrá polievka. Do prvého poschodia vedú schody, kde Hannah a Mia zdieľajú krásnu izbu. Stajne Trakehner a Hannah 's Quarter Horse sa nachádzajú hneď vedľa domu.

Schleich Jezdecká škola s jezdci a koňmi-41%
99,96 € 58,80 €

Akcia

Táto úžasne prepracovaná ** jazdecká škola ** je ideálnym doplnkom ku stajni. Schádzajú sa tam všetci ** milovníci koní **, kde trénujú ** skákať cez prekážky ** a starajú sa o kone. Vhodné pre deti ** od 3 rokov **.

 
Schleich Karavan pre kamarátske stretnutie 42415-38%
82,94 € 50,90 €

Akcia

Ďalšie dobrodružné príbehy o Klube koní budú obohatené o super tajné miesto pre kamarátske stretnutia. Deň pred dvanástymi narodeninami Hannah nájdu kamarátky starý karavan a rozhodnú sa, že sa stane ich klubovou centrálou. Kedykoľvek je potrebné vyriešiť nejakú hádanku, stretnú sa dievčatá v karavane. V zime je pre dievčatá pohodlné sedieť na modrom gauči s vankúšmi, v lete zase otvoriť bočnú stenu karavanu a mať tak krásnu veľkú terasu.

Schleich 42519 Kaviareň pre jazdcov
67,65 € 45,30 €

Kaviareň pre džokeja je dokonalým doplnkom sveta Horse Club. Má množstvo skvelých detailov, funkcií a doplnkov ako realistická kaviareň a priestor pre kŕmenie koní. Figúrka čašníka Toma má pohyblivé ruky, vie stáť a držať predmety. Figúrka Caroliny má pohyblivé ruky, vie jazdiť na koni, sedieť na stoličke a drží predmety. V kaviarni Cups & Saddles sa rady schádzajú dievčatá, ktoré si tu odovzdávajú tajné správy alebo si dajú veľký kus jablkového koláča.

Schleich Blondína Sofia a kôň Blosom-17%
19 € 15,60 €

Akcia

Sofia si andalúzsku kobylu Blossom nevybrala. Bolo to práve naopak! Kobyla do Sofie jemne strčila nosom, keď sa počas dňa zasnila. Sofia Blossom veľmi miluje a trávi s ňou každú voľnú minútu.

Schleich Veľká konská šou 42466-27%
108,40 € 78,40 €

Akcia

V Lakeside sa koná veľká konská šou Schleich® Horse Club! Sarah a Tori čistia svoju vychádzkovú kobylu Tennessee a žrebca Lusitano kefou z boxu pre starostlivosť o kone. Zo zadnej strany arény si priniesli ozdobné srdcia, mašličky a kvety, ktoré si nasadili na uzdu a postroj. V stane si dievčatá pred zrkadlami maľujú pery, štetcom nanášajú make-up z kompaktného z puzdra na líčenie. Vonku je aréna zdobená kvetmi, mašľami a vlajkami. Je čas na show!

Schleich Hnedovláska Lisa a kôň Storm
19 € 17,30 €

Lisa je talentovaná parkúrová jazdkyňa a vyhrala už veľa cien. Pripravuje sa na Olympiádu. Občas si so svojím valachom Stormom odpočinie od tréningu a užijú si malé dobrodružstvo. Lisa sa na svojho koňa môže vždy spoľahnúť.

Schleich Ryšavka Hannah a kôň Cayenne-17%
19 € 15,60 €

Akcia

Hannah je vášnivou westernovou jazdkyňou. Prvýkrát sa stretla s päťročným valachom Cayenne, keď upratovala stajňu. Cayenne bol veľmi plachý. Hannah mu spievala jemným hlasom, netrvalo dlho a stali sa nerozlučnými kamarátmi. Hannah by sa rada stala zverolekárkou, rovnako ako jej mamička.

Schleich Karavan a tréningové príslušenstvo s koníkmi 72141-29%
94 € 66,60 €

Akcia

V tomto balení nájdete exkluzívne figúrky Schleich, ktoré vyčaria vašim deťom úsmev na perách. Karavan sa stal klubovou centrálou kamarátok. Kedykoľvek je potrebné, stretnú sa dievčatá v karavane, v zime sedia na modrom gauči s vankúšmi, v lete otvoria bočnú stenu karavanu a vytvoria tak krásnu veľkú terasu. Jedná sa o kompletnú hraciu sadu s postavičkou a príslušenstvom.

Schleich Čiernovláska Sarah a kôň Mystery
19 € 15,40 €

Sarah má najradšej jazdu na poliach, brodenie sa prúdom vody a svišťanie lesom so svojou kobylou Mystery. Vďaka tomu sa obe cítia voľne ako vietor. Sarah nie je majiteľkou kobyly Mystery, ale rada ju drezíruje. Keď bude dospelá, chcela by sa stať cvičiteľkou koní.

Woody Farma s príslušenstvom a zvieratami "Romano"
76,70 € 59,30 €

Farma pre domáce zvieratá s vnútorným delením do boxov sú vyrobené tak, aby ich mohol prejsť bez problémov aj traktor s prívesom. Súčasťou farmy sú aj nevyhnutné doplnky ako sú figúrky ľudí a zvierat a traktor s prívesom od značky Siku.

Schleich Adventný kalendár 2020 - Kone-19%
33,90 € 27,40 €

Akcia

Adventný kalendár s exkluzívnymi figúrkami a doplnkami zo série Horse Club, ktoré vyčaria deťom cez Vianoce úsmev na tvári. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Tento kalendár rozohráva príbeh s konskou tématikou. Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať zvieratká žijúce na farme.

Schleich Mobilná veterinárna klinika s kobylou a ošetrovateľom 42370-35%
60,75 € 39,20 €

Akcia

Mobilná veterinárna klinika s kobylou a ošetrovateľom je super doplnok do vašej farmy. V súprave nájdete množstvo doplnkov. Strecha aj bočnice auta sa dajú sklopiť. Okná i dvere sú otváracie. Ďalej tu môžete nájsť rampu, ktorá slúži pre naloženie zranených zvierat. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Umývací kút pre kone s príslušenstvom-28%
27,41 € 19,60 €

Akcia

Ak chcete mať vlastného koňa musíte sa o neho riadne postarať a to zahŕňa aj umývanie. Pripravte si vedro a kefu a pustite sa do práce. Ručne maľovaná sada by nemala chýbať v zbierke malej ošetrovateľky.

Schleich Stajňa pre kone s príslušenstvom-24%
109 € 82,30 €

Akcia

Nová farebná stajňa pre kone ponúka veľa zábavných funkcií a poskytuje nekonečnú zábavu! Napodobňovať prácu na farme je tak ľahké s pomocou farmárov Paula, Laury a zvieratami. Kým sa farmárova žena pripravuje na jazdu na koni, Paul prepravuje nové krmivo do senníku. Uloženie balíkov sena je veľmi jednoduché vďaka pohyblivým transportným valčekom, ktoré prácu uľahčujú. Pomocou šmykľavky dostane seno zase rýchlo dolu. Hodiny na kŕmenie sú nastavené podľa toho, aké krmivo zvieratá potrebujú. Objaví farmár roztomilú myšku sediacu v myšej diere?

Schleich Stajňa s kobylou Lusitano 42368-34%
27,41 € 18 €

Akcia

V tejto súprave nájdete prekrásnu Lusitánsku kobylu, ktorá rada trávi čas vo svojej stajni a pije z vodného žľabu. Jej stajňa má odnímateľnú strechu, otváracie dvere a okná. Všetky figúrky a doplnky sú ručne maľované. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Set žriebä a islandská kobyla s lekárničkou 42430 42430
15,65 € 12,40 €

Táto sada je perfektný doplnok pre Hannah pri poskytovaní veterinárnej starostlivosti. Chce sa totiž stať veterinárkou ako jej mamička. Akonáhle je kôň zranený alebo chorý, je tu otvárací lekársky box s potrebným príslušenstvom.

Schleich kobyla Pintabianská 13838
8,30 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka Pintabianskej kobyly nadchne nielen malé milovníkov týchto šľachetných zvierat. Pintabianské kobyly majú krásnu škvrnitú srsť, vďaka ktorej sú originálne a nezameniteľné. Tiež zaujmú dvojfarebnou hrivou. Vzhľadom k tomu, že im v žilách koluje ušľachtilá arabská krv, sú rovnako elegantné a pôvabné ako ich čistokrvní príbuzní.

Schleich Lipicánska kobyla 13819
8,70 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov týchto šľachetných zvierat. Lipicánci sú schopní zvládnuť zložité drezúrne cviky s ľahkosťou. Plemeno je najlepšie známe pre capriolo. Jedná sa o skok na mieste, v ktorom má všetky štyri kopytá nad zemou. V najvyššom bode ešte pred pristátím vykopne zadnými nohami.

Schleich Holštajnské žriebä 13860
6 €

Holštajnský kôň je plemeno pochádzajúce zo Šlezvicka-Holštajnska v severnom Nemecku, kde má korene už od 13. storočia. Holštajnský kôň je vysoký 160–170 cm a elegantný. Holštajnský kôň má vynikajúce nohy s veľmi dobre formovanými kĺbmi, pevnými kosťami a krátkymi a silnými holeňami.

Schleich Tenessee klisna 13833
8,30 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov týchto šľachetných zvierat. Tenneseeská kobyla má nezvyčajne dlhé a ploché kopytá. Nemajú podkovy a nemajú orezané kopytá. To im dáva výhodu pri rôznych typoch chôdze, zrýchlené tempo, bežiace tempo a cval.

Schleich Andaluská klisna
9 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná postavička koňa nadchne nielen malé milovníčky koní. Andalúzsky kôň je svojrázny, elegantný kôň. V skutočnosti sa toto plemeno nazýva „čistý španielsky chov“.

Schleich Tenessee valach 13832
7,50 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malýchmilovníkov týchto šľachetných zvierat. Ak sa pozrieme na Tenneseeského valacha zo strany, jeho stehná nestoja rovno na zemi ale sú šikmé. Postavenie ich nôh im umožňuje zvládať rôzne druhy chôdze.

Schleich Pick-up s prívesom a koňom 42346
73,69 € 60,40 €

Krásny tematický set zo série Horse club tvorí detailný model terénneho vozidla s prívesom a figúrky koňa a dvoch ľudí a doplnky. Príves má odnímateľnú strechu a pohodlne sa do neho zmestia dva kone a sedlo. Figúrky sú ručne maľované.

Schleich Žriebä s prikrývkou
13,92 € 10,50 €

Žriebä anglického plnokrvníka s dievčatkom sú najlepší kamaráti. Dievčatko môže kŕmiť žriebätko z fľaše a môže ho prikrývať teplou prešívanou dekou. Figúrky sú ručne maľované a sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Set andalúzsky kôň a módne doplnky 42431-18%
13,92 € 11,30 €

Akcia

Táto sada je ideálnym doplnkom pre Sofiu, ktorá sa zaujíma o módu. Má jedinečný talent, ako ozdobiť a skrášliť koňa. S veľkou láskou, kreativitou a trpezlivosťou premieňa praktické doplnky na koňa, ako sú ohlávky a prikrývky, do jedinečných návrhárskych predmetov.

Schleich Set appalosské kone a tréningové príslušensto 42433
29,08 € 22,60 €

Tréningové príslušenstvo má nekonečné možnosti rozšírenia a môže byť kombinované s jazdeckou školou a koňmi. Lisa najradšej trénuje appaloské kone. Keď Lisa raz prišla na tréning, uvidela kobylu, ktorá preskočila prekážky – hoci mala byť vycvičená na západnú jazdu.

Schleich Stajňa s koňmi Arabskými a ošetrovateľkou 42369
35,48 € 30,20 €

Úžasná stajňa s arabskými koňmi, s ktorou si vyhrá každé dieťa. Celá sada je ručne maľovaná a do detailu prepracovaná. Nájdete tu hŕbu doplnkov, s ktorými sa môžete o kone starať, česať ho a užívať s ním veľa zábavy. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Set domáce zvieratká 42385
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Set ručne maľovaných a detailne spracovaných figúrok domácich zvierat vás prenesie do sveta života na farme. Kravy vydávajú „múúú“ v každom regióne trochu inak. Napodobňujú totiž dialekty poľnohospodárov a to svojím vlastným, jedinečným spôsobom. V sete je aj figúrka osla domáceho, ovce domácej a kohúta.

Schleich Osedlaný kôň s kovbojkou 41417
23,07 € 21,10 €

Vyskúšajte obľúbené rodeo medzi barelmi s úžasnou kovbojkou a jej koňom. Figúrky sú ručne maľované a sú vypracované do posledného detailu. Tento set rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Psia búda s príslušenstvom 42376
19,32 € 16,60 €

Set ručne maľovaných a detailne spracovaných figúrok psa a jeho majiteľky. Súčasťou balenia je aj búda a príslušenstvo. Na žiadnom statku nemôže chýbať psia búda. Austrálsky ovčiak je veľmi športový a energický pes. Miluje byť vonku a pásť ovce. Nová psia búda ho ochraňuje pred vetrom a dažďom.

Schleich Traktor s vlekem
71,37 € 57,70 €

Traktor s vlekom od značky Schleich nesmie chýbať na žiadnej farme. Čelný nakladač umožňuje naložiť balíky na príves. Kolesá traktora aj vleku sú plne funkčné. Tri bočnice na prívesu sú otváracie a príves možno naklápať dozadu aj do strán. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Hosťujúce kone, Hannah so sučkou Ruby
38,88 € 32,50 €

Dobrodružstvo pokračuje! V Lakeside sú dočasne dvaja nové kone. Hannah a jej pes Ruby šťastne pozdraví kobylu Appaloosa a žriebä. Hannah má trik, aby sa naklonila na kobylku: rozptýli ju lahodným jabĺčkom.

Schleich Osedlaný kôň s kovbojom
17,16 € 14,70 €

Osedlaný kôň s kovbojom sú ručne maľované figúrky od značky Schleich. Táto hračka rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť. „Saddle Bronco Riding“ je kovbojská šou, ktorú môžete zažiť so svojím kovbojom. V balení nájdete kovboja, koňa, sedlo a uzdu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Zvieratko - andalúzske žriebä
6,40 €

Andalúzske žriebä je výrazne vyššie ako žriebätá ostatných plemien. Za dospelého koňa sa považuje až okolo siedmeho roku života. Figúrka je ručne maľovaná a je vhodná pre deti od 3 rokov. Vyrobené z tvrdenej gumy.

Schleich Appalooská kobyla 13861
7,90 €

Appaloosa je plemeno koní vyšľachtené v Severnej Amerike, ale pôvodne pochádza zo Španielska. Radí sa medzi teplokrvníkov. Typickým znakom týchto koní sú výrazné oči s dobre viditeľným belmom okolo dúhovky. Meria 144 – 157 cm. Kone sú známe svojou tvrdosťou, ovládateľnosťou a učenlivosťou.

Schleich Farmárske zvieratá set 5ks 42386
20,04 € 17,70 €

V sade nájdete päť najpopulárnejších zvieratiek, čo žijú na farme. Figúrky sú ručne maľované a prepracované do posledného detailu. Teliatko, mačka, psík, hus a žriebätko nesmie chýbať vo vašej zbierke. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Dom na dobrodružnom strome 42408-30%
85,74 € 60 €

Akcia

Dobrodružný dom na strome je ideálny doplnok zo série Život na farme. Ben a Sarah sa môžu v domčeku hrať alebo si pripraviť piknik. Kým Ben pozoruje zvieratá z rozhľadne, Sarah sa skĺzne na šmýkačke. Šteňa ju už čaká. Roztomilé šteniatko Beagle môže byť ľahko vyvedené do útulného stromového domu pomocou kladky.

Schleich 4 x 4 terénne auto s navijakom-25%
45,19 € 33,70 €

Akcia

Čas pre dobrodružstvo s ochrancom prírody Davidom a jeho verným spoločníkom, mladým šimpanzom začína. Ich terénna štvorkolka s navijakom zvládne všetky trasy! Výsuvný navijak možno upevniť na prednej a zadnej strane vozidla a zaisťuje tak veľa zábavy.

Schleich Preteky v agility pre poníky
22,92 € 20,70 €

Rozšírte svoju zbierku o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú ** pretekársku agility sadu. Súčasťou je figúrka koňa a jazdca, prekážky aj pohár. Prekážky môžu byť kombinované podľa vašich predstáv. Vhodné ako pre veľké, tak pre malé kone. Figúrky majú **pohyblivé končatiny.

Schleich Žrebec Paso Fino - konská šou
15,40 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov týchto šľachetných zvierat. Veľkolepý žrebec Paso Fino je zlatým klincom na najväčšej konskej výstave v Lakeside. Diváci sú úplne nadšení a v úžase, pretože žrebec má obzvlášť plynulý spôsob chôdze. Jeho meno Paso Fin v preklade znamená plynulá chôdza.

Schleich Arabská kobyla s prikrývkou
10,33 € 10,20 €

Arabská kobyla s pokrývkou je krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka. Veľká konská šou za chvíľu vypukne! Jazdkyňa je už celkom nervózna, a jej arabská kobyla tiež už nervózne poskakuje. Na upokojenie kobyla dostane pár lahodných jabĺk. Malé milovníčky koní si zamilujú túto kobylu s doplnkami.

Schleich Anguský čierny býk
7,90 €

Rozšírte svoju zbierku zvieratiek o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku anguského býčka. Dobytok tohto plemena veľmi rýchlo rastie a teľa môže v šiestich až ôsmich mesiacoch vážiť až 160–180 kg. Tieto zvieratá pochádzajú zo Škótska, kde je počasie často veľa chladné a vlhké. Preto sú veľmi odolné.

Schleich Anguské čierne teľa
7,10 €

Rozšírte svoju zbierku zvieratiek o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku anguského teliatka. Dobytok tohto plemena veľmi rýchlo rastie a teľa môže v šiestich až ôsmich mesiacoch vážiť až 160–180 kg. Tieto zvieratá pochádzajú zo Škótska, kde je počasie často veľa chladné a vlhké. Preto sú veľmi odolné.

Schleich Anglický plnokrvný žrebec 13856
9 €

Anglický plnokrvník je najrýchlejšie konské plemeno. Rýchlosť je jediné rozhodujúce kritérium pre zaradenie do chovu. Bol vyšľachtený v Anglicku v 18. storočí. Anglický plnokrvník je kôň vysoký, štíhly s dlhým, mierne klenutým krkom a výrazným kohútikom. Telo je svalnaté a silné.

Schleich Anglický plnokrvník s prikrývkou 42360
13,92 € 12,10 €

Ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka Anglického plnokrvníka s prikrývkou. Anglické plnokrvníky sú veľmi rýchle, štíhle dostihové koníky, pochádzajúce z arabských koní. Sú primárne využívaný pre dostihové roviny. Súčasťou balenia je aj odnímateľná deka a uzda.

Farma so zvieratkami

Detská farma s plastovými figúrkami zvierat je jednou z najobľúbenejších hračiek detí od 3 do 6 rokov.

Detská farma s figúrkami zvieratiek

  • Figúrky zvierat, ostatných obyvateľov i vybavenie farmy sú jednými z najpopulárnejších hračiek. Rozvíjajú kreativitu a budujú vzťah k prírode. Deti sa zábavnou formou učia, že o zvieratka je nutné sa patrične starať.

Drevená farma

  • Obľúbeným prevedením herného setu sú drevené hračky vo forme stavieb i figúrok. Všetky diely sú z nezávadného dreva. Výhodou je zvyčajne dlhšia životnosť ako v prípade plastu.

Plastové modely zvierat

  • Plastové modely zvierat sú vyrobené z nezávadných materiálov. Najmenšie figúrky sú určené deťom od 3 rokov. Figúrky zvierat potom ukrývajú aj exotické zvieratá a obľúbených dinosaurov.

Plastové zvieratká a farma Schleich

  • Ústrednou postavou farmy Schleich je Sarah a jej mustang Maya. Sarah a Maya majú na farme mnoho ďalších kamarátov zvieratiek, doplnkov a vybavenia. Vybrať im môžete stajňu, jazdeckú školu, veterinárnu kliniku kaviareň. A pre ukladanie je tu zberateľský kufrík.

Plastové zvieratká sú populárne pre svoje verné spracovanie. Je možné kúpiť po jednotlivých kusoch alebo v cenovo zvýhodnených setoch. V ponuke sú nielen kone, ale aj ostatné domáce a lesné zvieratká.