Schleich Pick-up s prívesom a koňom
62,90 €

48,60 €
+ doprava zadarmo

Krásný tematický set ze série Horce club od Schleich. Detailní model terénního vozu s přívěsem, figurkou koně, dvou lidí a doplňky. Přívěs má odnímatelnou střechu a pohodlně se do něj vejdou dva koně a sedlo. Figurky jsou ručně malované.


Schleich Stajňa s koňmi a príslušenstvom 42195
144,29 €

110,40 €
+ doprava zadarmo

Stajňa s príslušenstvom je nádherná budova, ktorá je kópiou skutočného žrebčinca s mnohými hracími variantmi. Jeho variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Ak ste správny opatrovateľ potrebujete tento **veľký žrebčinec,* ktorý má odnímateľnú strechu.


Schleich Adventní kalendář 2018 - Koně
34,86 €

26,80 €

Unikátní adventní kalendář od značky Schleich obsahuje 24 okének, ve kterém se skrývá každý den jedno překvapení. Po otevření všech okének vám vznikne kompletní hrací scénkakoňskou tématikou. Vhodné pro děti od 3 let.


Klein Zberateľský kufrík Schleich - kone
19,41 €
18,10 €

Plechový zberateľský kufrík na zvieratká v licencii Schleich Horse Club. Do tohto praktického kufríka sa zmestí 10 koníkov. Kufrík je vybavený uchom pre jednoduché prenesenie. Vhodné od 3 rokov.


Schleich Stajňa s koňmi a príslušenstvom v pastelových farbách 42344
144,29 €

110,40 €
+ doprava zadarmo

Stajňa s príslušenstvom je nádherná budova v pastelových farbách, ktorá je kópiou skutočného žrebčína s mnohými hracími variantami. Jej variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Ak ste správny opatrovateľ potrebujete tento veľký žrebčín ktorý má odnímateľnú strechu.


Schleich Žriebä s prikrývkou
11,21 €

9,80 €

Žriebä anglického plnokrvníka s dievčatkom sú najlepší kamaráti. Dievčatko môže kŕmiť žriebätko z fľaše a môže ho prikrývať teplou prešívanou dekou. Figúrky sú ručne maľované a sú vhodné pre deti od 3 rokov.


Teddies Domček drevená farma Moje prvé zvieratká
13,29 €
12 €

Domček farma Moje prvá zvieratká vo farebnom drevenom prevedení. Farma je dodávaná so zvieratkami, takže deťom na hranie nebude nič chýbať. Súčasťou je tiež figúrka farmára a nevyhnutný traktor.


Brio Kůň, jezdec a dostihové překážky
11,44 €

8,90 €

Brio mestečku sa koná konská šou! Z miestnej farmy sa na preteky chystá aj jazdec so svojím koňom. Čaká ich pár perných prekážok. Aby kôň nevychladol môže na neho jazdec dať snímateľnú deku.


Schleich Rekreačná jazdkyňa na koni 42359
16,02 €

13,90 €

Set ručne maľovaných a detailne spracovaných figúrok jazdkyne a jej kobyly. Táto jazdkyňa má rada precvičovanie jedinečných krokov s jej Tenneseejskou kobylou. So správnym tréningom to vyzerá úžasne. To robí z výcviku ešte väčšiu zábavu! Jazdec, sedlo a uzda sú odnímateľné.


Bigjigs Toys Veľká drevená farma
27,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Vaše deti budú naozaj milovať túto senzačnú farmu, kde je toho veľa k videniu a samozrejme aj na hranie. Sada obsahuje veľa veslých zvierat a farmára s jeho ženou, spolu s funkčnými stajňami, veterným mlynom a pohyblivými plotmi. Ideálna hračka pre podporu koordinácie a predstavivosti.


Brio Stajňa s príslušenstvom-44%
56,63 €

31,19 €

Akcia

Koníky z Brio farmy získali nové, luxusné ubytovanie. Táto rozľahlá stajňa je otváracia, čo umožňuje jednoduchšiu a prehľadnejšiu hru. Pre uľahčenie dopravy je z jednej strany ku stajni pripojený diel vlakovej trati. Z druhej strany sa nachádzajú veľké vráta.


Schleich Andaluská klisna
7,37 €
6,70 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná postavička koňa nadchne nielen malé milovníčky koní. Andalúzsky kôň je svojrázny, elegantný kôň. V skutočnosti sa toto plemeno nazýva „čistý španielsky chov“.


Schleich Clydesdaleská kobyla
8,20 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná postavička koňa nadchne nielen malé milovníčky koní. Clydesaleská kobyla je veľký a silný kôň, ich charakteristickými znakmi je ich mierne zakrivený nos, dlhé uši a ich krátke krky. Majú priateľskú povahu a sú pracovití.


Schleich Shetlandské poníky 3 ks
14,77 €

12,10 €

Sada krásnych, ručne maľovaných a detailne spracovaných figúrok Shetlandských poníkov. Na farme sa poníkom darí dobre. Majú čistú stajňu a farmár ich necháva vo vonkajšom výbehu, keď je pekne. Set obsahuje 3 zvieratká a doplnky. Malé milovníčky koní si zamilujú tento set so žriebätkom.


Schleich Zvieratko - žrebec Pinto
7,49 €
6,80 €

Žrebec Pintos je farebné plemeno, ktoré je ručne maľované a precízne spracované do posledného detailu. Je vyrobené z kvalitnej tvrdenej gumy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Schleich Adventní kalendář 2018 - Domácí zvířata
34,70 €

26,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátní adventní kalendář od značky Schleich obsahuje 24 okének, ve kterém se skrývá každý den jedno překvapení. Po otevření všech okének vám vznikne kompletní hrací scénkatématikou domácích zvířátek. Vhodné pro děti od 3 let.


Schleich Psia búda s príslušenstvom 42376
19,32 €

17,30 €

Set ručne maľovaných a detailne spracovaných figúrok psa a jeho majiteľky. Súčasťou balenia je aj búda a príslušenstvo. Na žiadnom statku nemôže chýbať psia búda. Austrálsky ovčiak je veľmi športový a energický pes. Miluje byť vonku a pásť ovce. Nová psia búda ho ochraňuje pred vetrom a dažďom.


Alltoys Dřevěný domeček a farma v měřítku 1:32
116,26 €

76,90 €
+ doprava zadarmo

Dřevěný domeček a farma v měřítku 1:32. Domeček má odklápěcí čelo, střechu a posuvná vrata. Unitř domečku jsou přepážky na ustájení zvířátek, police na balíky, garáž na traktor. Příslušenství není součástí balení.


Alltoys Sada 4 koníků
15,50 €

9,40 €

Sada čtyř koníků vyrobených z plastu. Set je ideálním doplňkem pro Stáje a Farmu od Alltoys. V sadě naleznete čtyři detailně provedené figurky koníků, ty jsou vyrobeny v měřítku 1:32.


Alltoys Sada 6 kraviček
15,50 €

9,20 €

Sada šesti kraviček vyrobených z plastu. Set je ideálním doplňkem pro Stáje a Farmu od Alltoys. V sadě naleznete tři kravičky ležící a 3 stojící. Kravičky jsou vyrobeny v měřítku 1:32.


Alltoys Sada 6 telátek
9,65 €

8,40 €

Sada šesti telátek vyrobených z plastu. Set je ideálním doplňkem pro Stáje a Farmu od Alltoys. V sadě naleznete tři malé kravičky ležící a 3 stojící. Kravičky jsou vyrobeny v měřítku 1:32.


Brio Farma
47,11 €

39,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Vychutnajte si život na farme s týmto hracím setom. Postavte si svoj vlastný svet s drevenými figúrkami, zvieratami a ďalším príslušenstvom. Farma má otvárateľná vráta a pohodlne sa v nej ustajnia ako kravička, tak kôň. Súčasťou je aj spokojný farmár.


Brio Jazdkyňa na koni + kôň
8,85 €

7 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý doplnok na Brio farmu bude táto nerozlučná dvojka – jazdkyňa a jej kôň! Obaja k sebe ladia vybavením. Figúrka s dlhým vrkočom má červené jazdecké sako. Koník má na sebe deku, ktorá je snímateľná.


BRUDER 62505 Jazdecký set - kôň, žena a príslušenstvo
23,39 €

16,30 €

Jazda na koni je medzi deťmi veľmi populárna a najmä dievčatá sú veľkými fanúšikmi tohto športu. Staranie sa o zvieratá je to, čo robí tento šport tak lákavým. Súprava pozostáva z koňa s uzdou a sedlom. Jazdkyňa má helmu a jazdecký bičík a iné príslušenstvo. Vďaka svojej flexibilite sa figúrka dá ľahko posadiť na koňa.


BRUDER 62520 Stajňa s koňom, figúrkou a príslušenstvom
80,26 €

58,40 €
+ doprava zadarmo

Detailne spracovaná stajňa s figúrkou a koňom predstavuje splnený sen každého malého milovníka koní. Stajňa je vybavená dvoma boxmi pre zvieratá, odnímateľnou strechou a príslušenstvom v podobe náradia. Figúrka má pohyblivé paže, nohy aj hlavu a jej ruky sú prispôsobené na zachytávanie predmetov.


Kids Globe Kravín s dojárňou drevený
78 €

61,50 €
+ doprava zadarmo

Veľký skladací drevený kravín s dojárňou a rozdelenou vnútornou časťou na jednotlivé miestnosti pre ustajnenie a dojenie kráv je nevyhnutným doplnkom pre malých farmárov. Kravín je v mierke 1:32 a má otváraciu strechu z oboch strán pre lepší prístup do vnútorných priestorov.


Klein Zberateľský kufrík Schleich - zvieratká
11,63 €

10,40 €

Plechový zberateľský kufrík na zvieratká v licencii Schleich Farma. Do tohto praktického kufríka sa zmestí 18 zvieratiek. Kufrík je vybavený uchom pre jednoduché prenesenie. Vhodné od 3 rokov.


Mac Toys Kôň 18 cm s príslušenstvom
11,63 €

7,70 €

Krásny koník s príslušenstvom nemôže chýbať v žiadnej zbierke zvieratiek na farme. Koník o veľkosti 18 cm je vyrobený zo semišu. Kone patria medzi najobľúbenejšie zvieratká u detí. Vydaj sa s koníkom na dlhú prechádzku.


Mac Toys Kôň 19 cm a 13 cm s príslušenstvom
15,52 €

11,50 €

Koník 19 cm a 13 cm so stajňou a s príslušenstvom nemôžu chýbať v žiadnej zbierke zvieratiek na farme. Koníky sa hodia k hre aj s inými hračkami a s trochou fantázie si vaše dieťa postaví nádhernú farmu.


Mac Toys Kôň 20 cm a 10 cm so stajňou
23,30 €

18,80 €

Koník 20 cm a 10 cm so stajňou a s príslušenstvom nemôžu chýbať v žiadnej zbierke zvieratiek na farme. Koníky sú z pevného materiálu, ktorý sú potiahnutý semišom. Kone patria medzi najobľúbenejšie zvieratká u detí.


Mikro hračky Traktor s vlekem TytanCarrier 70cm
19,45 €

15,70 €

Novinka

Plastový traktor TytanCarrier s odpojitelným vlekem o velikosti 70 cm. Vlek je vybaven lžící na nakládání dřeva. Přivez všechny klády z lesa a slož je na farmě.


Rappa Kôň Fliska 32 cm hnedo čierny
10,59 €

7,80 €

Krásny osedlaný kôň nemôže chýbať v žiadnej zbierke zvieratiek na farme. Koník o veľkosti cca 32 cm je vyrobený z flisky. Deti sa rady hrajú so zvieratkami. Kone patria medzi najobľúbenejšie z nich.


Schleich Anglická plnokrvná kobyla 13855
7,72 €

6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Anglický plnokrvník je najrýchlejšieň konské plemeno. Rýchlosť je jediné rozhodujúce kritérium pre zaradenie do chovu. Bol vyšľachtený v Anglicku v 18. storočí. Anglický plnokrvník je kôň vysoký, štíhly s dlhým, mierne klenutým krkom a výrazným kohútikom. Telo je svalnaté a silné.


Schleich Anglické plnokrvné žriebä 13857
5,50 €
5 €

Novinka

Anglický plnokrvník je najrýchlejšie konské plemeno. Rýchlosť je jediné rozhodujúce kritérium pre zaradenie do chovu. Bol vyšľachtený v Anglicku v 18. storočí. Anglický plnokrvník je kôň vysoký, štíhly s dlhým, mierne klenutým krkom a výrazným kohútikom. Telo je svalnaté a silné.


Schleich Anglický plnokrvník s prikrývkou 42360
11,07 €

9,80 €

Ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka Anglického plnokrvníka s prikrývkou. Anglické plnokrvníky sú veľmi rýchle, štíhle dostihové koníky, pochádzajúce z arabských koní. Sú primárne využívaný pre dostihové roviny. Súčasťou balenia je aj odnímateľná deka a uzda.


Schleich Appalooské žriebä 13862
5,50 €
5 €

Novinka

Appaloosa je plemeno koní vyšľachtené v Severnej Amerike, ale pôvodne pochádza zo Španielska. Radí sa medzi teplokrvníkov. Typickým znakom týchto koní sú výrazné oči s dobre viditeľným belmom okolo dúhovky. Merajú 144 – 157 cm. Kone sú známe svojou tvrdosťou, ovládateľnosťou a učenlivosťou.


Schleich Arabská kobyla s prikrývkou
10,33 €
9,80 €

Arabská kobyla s pokrývkou je krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka. Veľká konská šou za chvíľu vypukne! Jazdkyňa je už celkom nervózna, a jej arabská kobyla tiež už nervózne poskakuje. Na upokojenie kobyla dostane pár lahodných jabĺk. Malé milovníčky koní si zamilujú túto kobylu s doplnkami.


Schleich Dom na dobrodružnom strome 42408
85,74 €

60,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dobrodružný dom na strome je ideálny doplnok zo série Život na farme. Ben a Sarah sa môžu v domčeku hrať alebo si pripraviť piknik. Kým Ben pozoruje zvieratá z rozhľadne, Sarah sa skĺzne na šmýkačke. Šteňa ju už čaká. Roztomilé šteniatko Beagle môže byť ľahko vyvedené do útulného stromového domu pomocou kladky.


Schleich Fáborkový záves pre poníky
11,25 €

8,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju zbierku o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú ****fáborkovú sadu . Súčasťou je **figúrka ponyho a prekážky. Priechod vlajúcimi stuhami je jedna z najdôležitejších cvičení v tréningu shyness.


Schleich Haflingerská kobyla 13812
7,36 €
6,80 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov týchto šľachetných zvierat. Kone haflingerské sú veľmi všestranné a inteligentné zvieratá. Je to láska na prvý pohľad pre väcšinu fanúšikov koní, keď vidia svoje krásne koníky so sfarbenou srsťou a blonďavou hrivou. Kobyla má spletenú hrivu.


Schleich Haflingerský žrebec 13813
7,36 €
6,80 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov týchto šľachetných zvierat. Hafling je horský kôň z juhotyrolských Álp a je pomenovaný po horskej dedine Hafling. V taliančine sa obec nazýva Avelengo, čo je tiež dôvod, prečo sú v Taliansku Haflingovia nazývaní Avelignese.


Schleich Holštajnská kobyla 13858
7,72 €

6,70 €

Novinka

Holštajnský kôň je plemeno pochádzajúce zo Šlezvicka-Holštajnska v severnom Nemecku, kde má korene už od 13. storočia. Holštajnský kôň je vysoký 160–170 cm a elegantný. Holštajnský kôň má vynikajúce nohy s veľmi dobre formovanými kĺbmi, pevnými kosťami a krátkymi a silnými holeňami.


Schleich Holštajnské žriebä 13860
5,50 €

4,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Holštajnský kôň je plemeno pochádzajúce zo Šlezvicka-Holštajnska v severnom Nemecku, kde má korene už od 13. storočia. Holštajnský kôň je vysoký 160–170 cm a elegantný. Holštajnský kôň má vynikajúce nohy s veľmi dobre formovanými kĺbmi, pevnými kosťami a krátkymi a silnými holeňami.