Geomag Mechanics Gravity 169-41%
50,32 € 29,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Geomag je jedinečná magnetická stavebnica, ktorá pomáha rozvíjať kreativitu, jemnú motoriku, podnecovať fantáziu a prenikať do tajov vedy a techniky. Objav svet neviditeľných síl magnetizmu obohatený o prvky gravitácie.

Magformers Wow House-21%

Magformers Wow House

Hodnotenie: 4,7
41,50 € 32,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Prekvapivo veľa možností z relatívne mála dielikov! Ideálne najmä pre deti od 3 do 6 rokov na zoznámenie s didaktickými vlastnosťami stavebníc Magformers a ako ochutnávka toho, čo sa dá aj z relatívne malého počtu dielov vytvoriť.

Magformers Primo box-22%

Magformers Primo box

Hodnotenie: 4,8
49,60 € 38,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Cenovo najvýhodnejší Magformers box s kolieskami, figúrkou a pevným samonosným podvozkom z trojitého obdĺžnika. Časť štvorcov je nahradená plastovými nástavcami, ktoré nielen znižujú cenu stavebnice, ale kľúčové konštrukčné prvky aj spevňujú (magnetické spoje bývajú citlivé na záťaž v šmyku, plastová kocka sa ani nehne).

Magformers Môj prvý Magformers 30-22%
51,50 € 39,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kolekcia pre najmenších s výborne spracovanými výučbovými kartami a učebnicou farieb / tvarov. Obsahuje 30 špeciálne upravených dielikov, ktoré sú odolnejšie proti oderom a prenikaniu vlhkosti.

Ravensburger GraviTrax Štartovacia sada
59,99 € 51,10 €

*Interaktívnu guľôčkovú dráhu** Gravitrax môžete stavať do nekonečna podľa svojej vlastnej fantázie. Spoznáte pritom, ako pôsobenie rôznych fyzikálnych zákonov ovplyvňuje beh vašej guľôčky.

Boffin I 300

Boffin I 300

Hodnotenie: 4,7
46,10 € 36,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektronická stavebnica radu Boffin s návodom na 300 zaujímavých elektronických hračiek a jednoduchých zariadení. Napríklad detektror lži, poplašné zariadenie – detektor pohybu, ventilátor, rádio, merač tlaku, tlmič svetla.

Seva Stavebnica Klasik Dvojka 366ks
38,20 € 34 €

Stavebnica Seva Klasik Dvojka je variabilná polytechnická skladačka, z ktorej môžu deti postaviť stavby aj výtvory podľa vlastnej fantázie. Zložiť z tejto stavebnice môžu deti napríklad lietadlo, veterný mlyn alebo žeriav.

Teddies Magnetická stavebnica 99 ks
17,34 € 15,50 €

Magnetická stavebnica umožňuje stavbu najrozmanitejších tvarov, objektov a obrazcov. Základným stavebným prvkom sú magnetické tyčinky a poniklované gulôčky. Stavebnica podporuje tvorivosť, predstavivosť, jemnú motoriku a kombinačné schopnosti.

Boffin III - Bricks

Boffin III - Bricks

Hodnotenie: 4,8
46,58 € 36,90 €

Nová stavebnica Boffin III kombinuje kocky s dielmi Boffin! So stavebnicou Boffin III sa dozviete, ako prepojiť stavebnicu Boffin s kockami, aby ste si zostavili niekoľkoposchodové domy a ďalšie reálne budovy.

Boffin 500

Boffin 500

Hodnotenie: 4,8
59,99 € 55 €

Posledný kus za túto cenu!

Boffin 500 je vynikajúca elektronická stavebnica, ktorá mladým technikom umožňuje zostaviť podľa zrozumiteľného obrázkového návodu najmenej 500 jednoduchých elektronických prístrojov a zaujímavých hračiek, spoľahlivo fungujúcich.

commshop Kreatívna stavebnica
30 €

Obsah balenia: Kufrík, skrutkovač, vŕtačka, 2 vymeniteľné nadstavce, kľúč so skrutkami, matky, farebné doštičky, rohové diely a cvočky.

SVOBODA Voltík II.-elektronická hra
30,90 € 25,90 €

Elektronická stavebnica VOLTÍK II je tvorivá hračka pre deti od 10 rokov. Ponúka mnoho možností zapojenia efektných elektronických modelov podľa príručky alebo tiež podľa svojich znalostí. Stavebnica obsahuje všetko pre stavbu 50 elektronických modelov bez spájkovania.

Geomag Rainbow 72

Geomag Rainbow 72

Hodnotenie: 4,8
37,50 € 26,50 €

Magnetická stavebnica zo série Geomag Rainbow. Všetky farby dúhy v jednej stavebnici, tyčky aj výplne v pastelovej variante. Vďaka jednoduchému stavebnému systému možno získať nekonečné množstvo tvarov. Možno kombinovať s inými Geomag stavebnicami.

Boffin I 100

Boffin I 100

Hodnotenie: 4,8
30,70 € 24,90 €

Elektronická stavebnica, najjednoduchšia z radu elektronických stavebníc Boffin

commshop Magnetická stavebnica - 157 dielov
16 €

Magnetická stavebnica Magnastix je jednou z najpopulárnejších hračiek na svete. Výrazne podporuje tvorivosť, priestorovú predstavivosť, učí trpezlivosti a sústredenie. Vďaka veľkému počtu dielov je možné vytvárať..

Teddies Tajomstvo elektroniky - Rádio 80 experimentov
31,90 € 23,50 €

Elektronická stavebnica, z ktorej je možné zostaviť podľa návodu až 80 projektov. Deti si môžu zostaviť vlastné FM rádio. Počas hry deti spoznajú prácu motora, prepínačov alebo zdrojov zvuku a svetla.

Seva  1

Seva 1

Hodnotenie: 4,8
18,80 € 14 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica Seva 1 je originálna česká skladačka, z ktorej môžu deti postaviť autá, lietadlá, lode a domy podľa priložených návodov alebo podľa vlastnej fantázie. Táto stavebnica podporí kreativitu a tvorivosť vášho dieťaťa.

Alltoys Vedecká sada

Alltoys Vedecká sada

Hodnotenie: 4,1
53,66 € 34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vzdelávací vedecký súbor, ktorý prináša užitočné vedomosti o základoch fyziky, je vhodný pre deti od 8 rokov. Budete ohromení, čo všetko sa môžete naučiť. Táto aktivita umožňuje zoznámiť sa s realistickým konceptom základných fyzikálnych teórií.

Hubelino Guľôčková dráha - set s kockami Basic 123 ks
100,96 € 82,50 €

Guľôčková dráha HUBELINO je pre deti skvelým spoločníkom. Poskytuje hŕbu zábavy a kreativity, podporuje logické myslenie i zmysel pre detail. Môžete si poskladať dráhu podľa priloženého návodu alebo svoju vlastnú, vo fantázii sa medze nekladú.

Albi Kvído Playstix vozidla
18,90 €

Zo stavebnice je možné zostaviť rôzne modely dopravných prostriedkov – motorky, autá, tanky, lietadlá.. Špeciálny tvar dielikov umožňuje pevné krížové spojenie a vďaka tomu sa deti môžu so zostavenými modelmi naďalej hrať.

Clementoni Akcie a reakcie Premium sada 120 dielikov
39,40 € 32,20 €

Unikátna vedecká sada Akcie a reakcie Premium od Clementoni ponúkne deťom veľa náučnej zábavy. Sada guličková dráha ponúka objavovanie princípov fyziky. Užite si nekonečnú zábavu s hrou, ktorá stimuluje kreativitu. Táto sada je kompatibilná s ostatnými sadami hier Akcií a reakcií. Zapojte svoju fantáziu a pomocou viac ako 120 dielikov vytvárajte vzrušujúce dráhy, experimentujte s gravitáciou, silou, páky a ďalším príslušenstvom.

Magformers Mini dinosaury 40
61,20 € 55,30 €

Magformers mini dinosaury set je určený predovšetkým k stavbe dinosaurov, ale postavíte z neho aj všeličo iné. Veľmi obľúbený set, pretože patrí k tým lacnejším, avšak obsahuje dosť pestrú paletu rôznych tvarov.

Magformers Wow Starter-20%

Magformers Wow Starter

Hodnotenie: 4,7
37,60 € 29,80 €

Akcia

Veľmi populárne darčekové balenie je ideálne pre všetkých konštrukčných začiatočníkov. Obsahuje tiež vynikajúce výukové karty a obrazové návody. Ponúka prekvapivo veľa možností z relatívne málo dielikov.

Alltoys Vedecké elektro laboratórium
46,85 € 32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Máte doma malého vedátora, ktorý má snahu získavať neustále nové poznatky? Táto sada elektrických obvodov v podobe hry je tou správnou voľbou. Budete ohromení zistením, čo všetko sa môžete naučiť. Vyskúšajte všetky možnosti zapojenia.

Seva Stavebnica Armáda Bojové vozidlá
37,90 € 31 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica vo vojenských maskovacích farbách pre malých dobrodruhov a bojovníčky. Postav delá, tanky, obrnené vozidlá alebo inú vojenskú techniku podľa svojej fantázie. Pevnosť výtvorov môžeš preveriť hrou priamo v prírode, kde si užiješ veľa zábavy. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou.

Boffin II 165 - MOTION

Boffin II 165 - MOTION

Hodnotenie: 4,8
58,11 € 48,90 €

Viete čo je ELEKTRINA, ako sa prenáša, akým spôsobom rozpohybovať veci a ako ich ovládať? K tomu ti skvele poslúži elektronická stavebnica Boffin. Tá malým technikom umožnuje zostaviť podľa obrázkového návodu hŕbu jednoduchých a zaujímavých elektronických prístrojov.

Ravensburger Gravitrax Špirála 268863
11,49 € 11,30 €

Rozbehnite bláznivú jazdu! Zapojte do vašej trasy špirálu, ktorá vašej guľôčke dodá úplne novú energiu a pomôže vám uskutočniť ešte viac akcií. Interaktívnu guľkovú dráhu Gravitrax môžete stavať do nekonečna podľa svojej vlastnej fantázie.

Seva  5 JUMBO

Seva 5 JUMBO

Hodnotenie: 4,8
81,90 € 61,70 €

Veľká stavebnica Seva 5 JUMBO je mimoriadne dodávaná v plastovom boxe ako limitovaná séria k 30. výročiu SEVY. Jednoduché skladanie stavebnice rozvíja kreativitu dieťaťa. Stavebnica obsahuje 1064 dielikov, medzi ktorými nechýba mechanická prevodovka.

Merkur Merkúr M2020 Výročná stavebnica
73,90 € 71,90 €

Táto výročná stavebnica Merkur M2020 obsahuje 749 jednotlivých súčiastok a možnosť stavby mnohých modelov. Súčasťou stavebnice je veľká návodová knižka s postupom na stavbu 100 rôznych modelov. So stavebnicou si vyhrajú ako deti, tak aj ich rodičia.

WALACHIA kostol

WALACHIA kostol

Hodnotenie: 5
15,10 €

Tradičná drevená stavebnica Walachia. Vďaka tejto sade si môžu mladí stavitelia postaviť krasný jednoduchý kostol, ktorý kedysi stával v každej dedine. Obsahuje schematický plán stavby.

Seva Stavebnica Armáda Špeciálna jednotka
17,80 €

Stavebnica SEVA je kreatívna, deťom rozvíja myseľ aj manuálnu zručnosť a jej variabilita určite osloví aj Vás. Zostavte si vrtuľník, či iné vojenské vozidlo. Tým sa ale hranie a stavanie končiť nemusí. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou. -Stavebnica obsahuje 162 dielov.

Seva Stavebnica Armáda letectvo
41,70 € 32,50 €

Stavebnica vo vojenských maskovacích farbách pre malých dobrodruhov a bojovníčky. Postav lietadlo, vrtuľník, nákladné vozidlo alebo inú vojenskú techniku podľa svojej fantázie. Pevnosť výtvorov môžeš preveriť hrou priamo v prírode, kde si užiješ veľa zábavy. Tým sa ale hranie a stavanie končiť nemusí. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou.

Geomag Mechanics Gravity 115
31,17 € 21,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Geomag je jedinečná magnetická stavebnica, ktorá pomáha rozvíjať kreativitu, jemnú motoriku, podnecovať fantáziu a prenikať do tajov vedy a techniky. Zostavte si magnetické dialo, vystreľujte guľôčky a prekonávajte tak magnetickú príťažlivosť.

Teddies Tajomstvo elektroniky - Auto, loď 50 experimentov
32,38 € 22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektronická stavebnica, z ktorej je možné zostaviť podľa návodu až 50 projektov. Deti si môžu zostaviť auto a loď s elektrickým pohonom. Počas hry deti spoznajú prácu motora, prepínačov alebo zdrojov zvuku a svetla.

SVOBODA Voltík I.-elektronická hra
20,90 €

elektronickej hre Voltík Aj si deti môžu zložiť podľa návodu až 35 rôznych elektronických modelov bez nutnosti použitia spájky alebo iných nástrojov. Nevyžaduje žiadne znalosti elektroniky. Modely majú rôznu obtiažnosť zostavenia.

Cobi 5707 Small Army II WW B-17F Memphis Belle
76 € 71,90 €

Stavebnica modelu slávneho amerického bombardéra Boeing B-17F Lietajúca pevnosť. Stavebnica je spracovaná do mnohých detailov. Otočné vrtule, zaťahovací podvozok, nastaviteľné klapky, smerovka, otočné strelecké veže, alebo dokonca zasúvacia spodná strelecká veža a otváracia pumovnice s priestorom pre uloženie bômb. To všetko nájdete na modeli s rozpätím krídel 66 cm. Súčasťou balenia je figúrka pilota USAAF v uniforme 44. leteckej perute.

Geomag Confetti 114

Geomag Confetti 114

Hodnotenie: 5
70,50 € 46,20 €

Magnetická stavebnica zo série Geomag Confetti. Ponor sa do sveta farieb s novou kombináciou dievčenských a chlapčenských odtieňov a farebných výplní. Vďaka jednoduchému stavebnému systému možno získať nekonečné množstvo tvarov. Možno kombinovať s inými Geomag stavebnicami.

WALACHIA Hrad

WALACHIA Hrad

Hodnotenie: 4,8
43,50 € 36,70 €

Krásna veľká drevená zlepovacia stavebnica hradu. Postavte si drevený hrad v mierke 1:32 pomocou drevených hranolov. V balení nájdete dohromady 607 dielikov. V stavebniciach WALACHIA nájdete všetko potrebné k zostaveniu.

VISTA Mozaika Color 1, 2016 ks
22,70 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátna stavebnica Mozaika Color obsahuje 2016ks farebných dielikov, z ktorých môžu deti zostaviť nespočetne obrazcov. Obrázky sa tvoria zatlačovaním mozaikových dielikov do základnej mriežky.

Immax Light Stax Junior Table
82 €

Sada obsahuje:• 1ks hrací deska 50×50cm• 50ks kociek Light Stax –2×2• 1ks USB základna Power STAX bez baterie (4×4)• 1ks USB kabel (300cm)• 1ks napájecí adaptér 5V1A• návod na použitie

Boffin II 185 - SOUND

Boffin II 185 - SOUND

Hodnotenie: 4,9
69,30 € 47,90 €

Viete čo je ZVUK, ako sa prenáša, čo je aerodynamický tresk a ultrazvukové vlny? Chcete si vyskúšať, ako sa mení hlas? K tomu ti skvele poslúži elektronická stavebnica Boffin. Tá malým technikom umožnuje zostaviť podľa obrázkového návodu hŕbu jednoduchých a zaujímavých elektronických prístrojov.

Hubelino Guľôčková dráha Set bez kociek 128 ks
108,66 € 84,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Guličková dráha HUBELINO je pre deti skvelým spoločníkom, preto im kúpte tento rozširujúci set. Rozšírenie môžete použiť k už zakúpenej dráhe, či kockám. Dieliky stavebnice sú kompatibilné s kockami LEGO Duplo. Stavebnice sú vyrábané v Nemecku z kvalitného a ekologicky šetrného materiálu.

Hubelino Guľôčková dráha-set bez kociek 55 ks
50,46 € 43,50 €

Guľôčková dráha HUBELINO je pre deti skvelým spoločníkom. Poskytuje hŕbu zábavy a kreativity, podporuje logické myslenie i zmysel pre detail. Môžete si poskladať dráhu podľa priloženého návodu alebo svoju vlastnú, vo fantázii sa medze nekladú.

Geomag Pro - L 110

Geomag Pro - L 110

Hodnotenie: 4,8
67,54 € 43,50 €

Stavebnica Geomag Pro-L obsahuje okrem tyčiek a guľôčok krásne farebné panely. Vďaka jednoduchému stavebnému systému možno získať nekonečné množstvo tvarov. Možno kombinovať s inými Geomag stavebnicami.

WALACHIA Vario massive mini 91 dielov
34,70 € 30,30 €

Táto drevená skladacia stavebnica VARIO obsahuje 91 dielov. Môžete si z nej postaviť minimálne 12 rôznych typov budov. Obsahuje bukové dieliky rôznych dĺžok a priemerov.

Magformers Carnival

Magformers Carnival

Hodnotenie: 4,8
72,70 € 65,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Magformers Carnival je tematická stavebnica, z ktorej možno zostrojiť mnoho variácií točiacej sa jarmočnej atrakcie (hojdačka, ruské koleso, kolotoč). Dva štvorce sú vyplnené závesnými pretáčavými sedačkami s figúrkami jasajúcich detí, ktoré možno do akejkoľvek atrakcie zabudovať ako skutočných pasažierov.

Ravensburger GraviTrax Slučka
11,49 € 10,20 €

Prežeňte guľôčku slučkou! Zapojením Slučky do štartovnej sady GraviTrax® bude vaša guľôčková dráha napínavejšia. Interaktívnou guľôčkovou dráhou Gravitrax môžete stavať do nekonečna podľa svojej vlastnej fantázie.