Ravensburger GraviTrax Stavba
21,99 € 15,10 €

S touto sadou rozšírite svoju guľôčkovú dráhu o dodatočné základné dosky a ďalšie stavebné prvky, ktoré zapojíte do svojej štartovnej sady GraviTrax®. Interaktívnou guľôčkovou dráhou Gravitrax môžete stavať do nekonečna podľa svojej vlastnej fantázie.

Ravensburger Gravitrax PRO Mixer 261758
11,49 € 10,60 €

Jedna dráha, veľa možností. Zapojte Mixér do vašej dráhy a prepojte rovno dve poschodia. Mixér oživí vašu dráhu rovno niekoľkými spôsobmi. Gulička nielenže veľmi rýchlo prekoná presun o poschodie nižšie, ale tiež sa môže rozbehnúť až tromi rôznymi smermi. Každá jazda preto bude jedinečná.

Seva  5 JUMBO

Seva 5 JUMBO

Hodnotenie: 4,8
81,90 € 61,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká stavebnica Seva 5 JUMBO je mimoriadne dodávaná v plastovom boxe ako limitovaná séria k 30. výročiu SEVY. Jednoduché skladanie stavebnice rozvíja kreativitu dieťaťa. Stavebnica obsahuje 1064 dielikov, medzi ktorými nechýba mechanická prevodovka.

Cobi 24571 Škoda Fabia combi model 2019
13,60 € 11,70 €

Postavte si model vozidla českej automobilky Škoda, Fabia combi z roku 2019 v mierke 1:35. Autíčko je vyvedené v modrej farbe. Model po zostavení meria 12 × 6,5 × 4 cm. Všetky modely Škoda od spoločnosti Cobi sú vyrobené pod oficiálnou licenciou Škoda Auto.

Ravensburger GraviTrax Štartovacia sada
59,99 € 51,10 €

*Interaktívnu guľôčkovú dráhu** Gravitrax môžete stavať do nekonečna podľa svojej vlastnej fantázie. Spoznáte pritom, ako pôsobenie rôznych fyzikálnych zákonov ovplyvňuje beh vašej guľôčky.

Ravensburger Gravitrax PRO Vertical 268160
31,99 € 28,80 €

Prekonávajte výškové rozdiely a nechajte guličky vyjsť zo štandardných tratí. Nové akčné diely prináša jedinečné možnosti ako prekonávať aj niekoľko poschodí naraz. Interaktívnu guľkovú dráhu Gravitrax PRO môžete stavať do nekonečna podľa svojej vlastnej fantázie.

Seva Stavebnica Klasik Dvojka 366ks
38,20 € 34,10 €

Stavebnica Seva Klasik Dvojka je variabilná polytechnická skladačka, z ktorej môžu deti postaviť stavby aj výtvory podľa vlastnej fantázie. Zložiť z tejto stavebnice môžu deti napríklad lietadlo, veterný mlyn alebo žeriav.

Hubelino Guľôčková dráha - set s kockami Basic 123 ks
100,96 € 82,60 €

Guľôčková dráha HUBELINO je pre deti skvelým spoločníkom. Poskytuje hŕbu zábavy a kreativity, podporuje logické myslenie i zmysel pre detail. Môžete si poskladať dráhu podľa priloženého návodu alebo svoju vlastnú, vo fantázii sa medze nekladú.

Clementoni Akcie a reakcie Premium sada 120 dielikov
39,40 € 32,20 €

Unikátna vedecká sada Akcie a reakcie Premium od Clementoni ponúkne deťom veľa náučnej zábavy. Sada guličková dráha ponúka objavovanie princípov fyziky. Užite si nekonečnú zábavu s hrou, ktorá stimuluje kreativitu. Táto sada je kompatibilná s ostatnými sadami hier Akcií a reakcií. Zapojte svoju fantáziu a pomocou viac ako 120 dielikov vytvárajte vzrušujúce dráhy, experimentujte s gravitáciou, silou, páky a ďalším príslušenstvom.

Albi Kvído Playstix vozidla
18,90 €

Zo stavebnice je možné zostaviť rôzne modely dopravných prostriedkov – motorky, autá, tanky, lietadlá.. Špeciálny tvar dielikov umožňuje pevné krížové spojenie a vďaka tomu sa deti môžu so zostavenými modelmi naďalej hrať.

Ravensburger GraviTrax Trampolína
11,49 € 11 €

Zemskej príťažlivosti navzdory nechajte svoju guľôčku trochu si zaskákať na trampolíne. Zapojením trampolíny do štartovnej sady GraviTrax® získa vaše guľôčková dráha na napínavosti.

Ravensburger GraviTrax Mosty 268542
21,99 € 18,20 €

Táto sada doplní vašu stavebnicu GraviTrax® o dva mosty a rad dráh. Mosty sa pred guličkou samy rozbalia a umožnia jej presun na vzdialenú časť trate. Spojte jednotlivé úseky trate do veľkolepcýh dráh a objavte tak celý rad nových konštrukčných možností.

Seva Stavebnica Armáda Bojové vozidlá
37,90 € 31 €

Stavebnica vo vojenských maskovacích farbách pre malých dobrodruhov a bojovníčky. Postav delá, tanky, obrnené vozidlá alebo inú vojenskú techniku podľa svojej fantázie. Pevnosť výtvorov môžeš preveriť hrou priamo v prírode, kde si užiješ veľa zábavy. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou.

Ravensburger GraviTrax Transfer 268504
11,49 € 9,80 €

Transfer prevedie guľôčku na druhú stranu priepasti. Dokážeš ho vo svojej dráhe vhodne zapojiť? Set obsahuje dieliky k zostaveniu 3 plošiniek. Premeňte tak vašu dráhu v skutočne veľkolepú konštrukciu.

Ravensburger Gravitrax Špirála 268863
11,49 € 11,30 €

Rozbehnite bláznivú jazdu! Zapojte do vašej trasy špirálu, ktorá vašej guľôčke dodá úplne novú energiu a pomôže vám uskutočniť ešte viac akcií. Interaktívnu guľkovú dráhu Gravitrax môžete stavať do nekonečna podľa svojej vlastnej fantázie.

VISTA Mozaika Color 1, 2016 ks
22,70 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátna stavebnica Mozaika Color obsahuje 2016ks farebných dielikov, z ktorých môžu deti zostaviť nespočetne obrazcov. Obrázky sa tvoria zatlačovaním mozaikových dielikov do základnej mriežky.

Seva Stavebnica Armáda letectvo
41,70 € 32,60 €

Stavebnica vo vojenských maskovacích farbách pre malých dobrodruhov a bojovníčky. Postav lietadlo, vrtuľník, nákladné vozidlo alebo inú vojenskú techniku podľa svojej fantázie. Pevnosť výtvorov môžeš preveriť hrou priamo v prírode, kde si užiješ veľa zábavy. Tým sa ale hranie a stavanie končiť nemusí. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou.

Ravensburger GraviTrax Slučka
11,49 € 10,20 €

Prežeňte guľôčku slučkou! Zapojením Slučky do štartovnej sady GraviTrax® bude vaša guľôčková dráha napínavejšia. Interaktívnou guľôčkovou dráhou Gravitrax môžete stavať do nekonečna podľa svojej vlastnej fantázie.

Hubelino Guľôčková dráha Set bez kociek 128 ks
108,66 € 84,50 €

Guličková dráha HUBELINO je pre deti skvelým spoločníkom, preto im kúpte tento rozširujúci set. Rozšírenie môžete použiť k už zakúpenej dráhe, či kockám. Dieliky stavebnice sú kompatibilné s kockami LEGO Duplo. Stavebnice sú vyrábané v Nemecku z kvalitného a ekologicky šetrného materiálu.

Hubelino Guľôčková dráha-set bez kociek 55 ks
50,46 € 43,60 €

Guľôčková dráha HUBELINO je pre deti skvelým spoločníkom. Poskytuje hŕbu zábavy a kreativity, podporuje logické myslenie i zmysel pre detail. Môžete si poskladať dráhu podľa priloženého návodu alebo svoju vlastnú, vo fantázii sa medze nekladú.

Mac Toys Guličkové dráha 74 dielov
14 €

Guličkové dráha je skvelá hračka, ktorá deti zabaví na dlhé hodiny. Zostav si podľa návodu zložitú dráhu alebo zapoj fantáziu a vytvor guľôčke vlastnú cestu.

Albi Kvído Playstix domčeky
18,90 €

Z jednej stavebnice je možné zostaviť rôzne modely domčekov, vybavenie k nim, ale tiež psa či niekoľko typov vozidiel. Špeciálny tvar dielikov umožňuje pevné krížové spojenie a vďaka tomu sa deti môžu so zostavenými modelmi naďalej hrať.

Ravensburger GraviTrax Lopatka
11,49 € 8,70 €

Získajte novú energiu! S lopatkou sa vaše guľôčka dokotúľa ešte ďalej. Zapojením lopatky do štartovnej sady GraviTrax® získa vaše guľôčková dráha na napínavosti.

Seva Stavebnica Prišla púť Jumbo
90,20 € 61,40 €

Stavebnica Seva Prišla Púť Jumbo v nových farbách a s obsiahlejším počtom dielikov, navyše balená v praktickom plastovom boxe. Postavte si kolotoč, hojdacie lavice a mnohé ďalšie atrakcie.

Seva Vesmír Mesačné stroje
33,70 € 29,50 €

Postavte si mesačné stroje a preskúmajte Mesiac a ďalšie ešte neobjavené planéty. O vesmíre sa hovorí, že je nekonečný. A nekonečné sú tiež možnosti stavebnice SEVA.

BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig škola
39,50 € 31,80 €

S touto stavebnicou si deti môžu postaviť spoločne s prasiatkami Peppy a Georgom celú školu s krásne vybavenou triedou. Sada skladajúca sa z 87 dielikov stavebnice obsahuje veľkú základovú dosku, vybavenie učebnehojdačku, na ktorej sa prasiatka môžu cez prestávku hrať.

Ravensburger GraviTrax Výťah
21,99 € 15,10 €

S touto sadou môžete svoju guľôčkovú dráhu doslova zdvihnúť na vyššiu úroveň. Zapojte do svojej štartovnej sady GraviTrax® výťah a ďalšie stavebné diely a vaša dráha bude ešte zaujímavejšia.

Clementoni Akcia a reakcia Štartovacia sada 50 dielikov
27,40 € 21,60 €

S touto fantastickou vedeckou Štartovacou sadou guľôčkovej dráhy Akcia a reakcia sa s objavovaním princípov fyziky stáva jednoduchá a zábavná. Táto sada je kompatibilná s ostatnými sadami hier Akcií a reakcií. Zapojte svoju fantáziu a pomocou 50 dielikov vytvárajte vzrušujúce dráhy s lopingovou slučkou, kedy bude guľôčka vzdorovať gravitácii a zvyšovať svoju rýchlosť, kladkou a ďalšími prekážkami, ktoré musí guľôčka cestou zdolať.

Ravensburger Gravitrax PRO Splitter 261703
11,49 € 9,40 €

Dorazí do cieľa ešte rýchlejšie! Splitter pustí guličku o poschodie nižšie a dodá jej na dráhe novú energiu. Vďaka prepojeniu jednotlivých poschodí získa vaša dráha na dynamickosti. Interaktívnu guľkovú dráhu Gravitrax PRO môžete stavať do nekonečna podľa svojej vlastnej fantázie.

Quercetti Migoga Marble Run Vortis
24,53 € 21,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nekonečne variabilná guľôčková dráha Migoga Marbel Run je vhodná pre deti od štyroch rokov. Stavebnica je chytrou vzdelávacie hračkou, ktorá deti učí základy fyzikálnych zákonov gravitácie a mechaniky.

Seva Stavebnica Rodina Jumbo - Veliká
68,50 € 62,50 €

Tradičná stavebnica Seva RODINA Jumbo obsahuje 915 dielikov. Stavebnica je určená skôr malým staviteľkám. Slečny si tak môžu postaviť napríklad kočík nábytok, kuchynku alebo čokoľvek iného,. Tým sa ale hranie a stavanie končiť nemusí. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou.

VISTA Seko 4

VISTA Seko 4

Hodnotenie: 4,8
25,80 € 17 €

Stavebnica obsahuje 600 dielov v 5 druzích. Stavebnica Seko 4 rozvíja logické myslenie a učí deti trpezlivosti a vytrvalosti. Polytechnická stavebnica určená malým kreatívcom.

VISTA Blok 1

VISTA Blok 1

Hodnotenie: 4,7
11,30 €

Variabilná stavebnica BLOK je vyrobená z kvalitných farebných materiálov a vyniká jednoduchosťou, umožňuje vytvárať funkčné zostavy širokého námětového rozsahu. Stavebnica spĺňa náročné kritériá technická, estetická i výchovná.

Cobi 5706 Small Army II WW Curtiss P-40E Warhawk
28 € 25,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica modelu amerického stíhacieho lietadla Curtiss P-40E Warhawk z letky čínskych Lietajúcich tigrov. Je vyvedený v zeleno-hnedej kamufláži, spodná strana je šedá. Krídla, trup, kapota a smerovka nesú kvalitne spracované potlače. Medzi pohyblivé časti patria klapky, otočná vrtuľa, zatváracie podvozok a odnímateľný kryt kokpitu pre usadenie figúrky. V balení nájdete figúrku amerického letca v uniforme 16. stíhacej perute čínskych dobrovoľníkov Flying Tygers.

Lamps Stavebnica autobus skrutkovacia
12,20 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Kovová skrutkovacia stavebnica autobus. Táto nadčasová stavebnica hitom malých inžinierov. Súčasťou balenia je aj návod na použitie. Rozvíja sa motorika a trpezlivosť.

Ravensburger GraviTrax Magnetický kanón
11,49 € 9,10 €

Ešte viac energie pre vašu guľôčkovú dráhu! S Magnetickým kanónom bude guľôčka prekonávať neuveriteľné výškové rozdiely a kotúľať sa ešte dlhšie. Interaktívnou guľôčkovou dráhu Gravitrax môžete stavať do nekonečna podľa svojej vlastnej fantázie.

Cobi 2235 Small Army Tank PT-76
37,50 € 34,10 €

Postavte si model sovietskeho ľahkého obojživelného tanku PT-76 z vojny vo Vietname. Zostavený model s mnohými funkčnými prvkami má rozmery 26,5 × 12 × 11,5 cm. Balenie obsahuje 737 kociek stavebnice a 1 figúrku vojaka.

Cobi 24580 Škoda Fabia R5 Závodné stajňa
46,60 € 35,60 €

Postavte si model športového vozidla Škody Fabia R5 s pretekárskou garážou vo farbách Škoda Auto. Model v mierke 1:35 po zostavení meria 11,5 cm na dĺžku, 6,5 cm na šírku a 4,5 cm na výšku. Garáž o veľkosti 29 cm x 11,5 cm je vybavená funkčnými doplnkami.

Ravensburger GraviTrax Kladivo
11,49 € 7,90 €

Nech dá kladivo poriadnu ranu! Dodajte guľôčke kladivom nový impulz, aby zvládla ešte dlhšiu dráhu. Interaktívnu guľôčkovú dráhu Gravitrax môžete stavať do nekonečna podľa svojej vlastnej fantázie.

Seva Stavebnica Armáda Jumbo - Bitva
68,50 € 52,70 €

Stavebnica vo vojenských maskovacích farbách pre malých dobrodruhov a bojovníčky. Postavte si vojenské auto, obrnený transportér, vrtuľník alebo inú vojenskú techniku podľa svojej fantázie. Pevnosť výtvorov môžeš preveriť hrou priamo v prírode, kde si užiješ veľa zábavy. Tým sa ale hranie a stavanie končiť nemusí. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou.

Cobi 5707 Small Army II WW B-17F Memphis Belle
76 € 72 €

Stavebnica modelu slávneho amerického bombardéra Boeing B-17F Lietajúca pevnosť. Stavebnica je spracovaná do mnohých detailov. Otočné vrtule, zaťahovací podvozok, nastaviteľné klapky, smerovka, otočné strelecké veže, alebo dokonca zasúvacia spodná strelecká veža a otváracia pumovnice s priestorom pre uloženie bômb. To všetko nájdete na modeli s rozpätím krídel 66 cm. Súčasťou balenia je figúrka pilota USAAF v uniforme 44. leteckej perute.

Seva Stavebnica Rodina Kočík plast 293 dielikov
40,40 € 28,80 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto stavebnicou môžete zostaviť kočíky alebo autosedačku pre obľúbeného plyšáka. A nemusíte skladať len to. V stavebnici SEVA sa fantázii medze nekladú

Seva Stavebnica Rodina Prechádzka
19 € 14,80 €

Stavebnica SEVA RODINA Prechádzka obsahuje 166 dielikov. Stavebnica je určená skôr malým staviteľkám. Slečny si tak môžu postaviť napríklad kočík alebo hojdačku. Tým sa ale hranie a stavanie končiť nemusí. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou.

Quercetti Georello Basic

Quercetti Georello Basic

Hodnotenie: 4,6
12,70 € 11 €

Prevodová stavebnica, ktorá pomocou kľučky uvedie celý mechanizmus do pohybu a všetko sa otáča ako na kolotoči. Hra rozvíjajú motoriku, tvorivosť, fantáziu a kombinačné myslenie.

Wiky Dráha guličková s mlynmi 108ks
21,89 €

Váš malý architekt zažije s touto guľôčkovou dráhou kopec zábavy! Kvalitná plastová dráha neobsahuje žiadne ostré rohy alebo zakončenia, takže hrať sa s ňou je bezpečné.

Quercetti Twin Pegs - stavebnica z veľkých oblých štipcov
15,30 € 13,60 €

Stavebnica Twin Pegs umožňuje deťom od 1 roka postaviť na podložke v tvare kvetiny najrôznejšie steny, veže a akékoľvek ďalšie stavby, ktoré ich napadnú. Stavebnica obsahuje podložku a 15 veľkých rôznofarebných štipcov dvoch typov, ktoré možno zasúvať ako do podložky, tak do seba navzájom.

Cobi 2232 Small Army Air Cavalry UH
31,90 € 28 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte si model amerického viacúčelového vrtuľníka vzdušnej kavalérie prezývaného Huey v klasickej zelenej army farbe. Zostavený model s mnohými funkčnými prvkami má rozmery 44 × 8 × 13 cm. Balenie obsahuje 405 kociek stavebnice a 2 figúrky vojakov.

Cheva Stavebnica 18 - Cukráreň
38,80 € 25 €

Posledný kus za túto cenu!

Zostavte si dvojposchodovú cukráreň s balkónom a predzáhradkou so zákazníčkou a čašníkom pomocou stavebnice Cheva. Jednotlivé stavebnice je možné vzájomne kombinovať.