Ravensburger GraviTrax Štartovacia sada
52,30 €

42,30 €
+ doprava zadarmo

*Interaktívnu guľôčkovú dráhu** Gravitrax môžete stavať do nekonečna podľa svojej vlastnej fantázie. Spoznáte pritom, ako pôsobenie rôznych fyzikálnych zákonov ovplyvňuje beh vašej guľôčky.


Millaminis Malá Farma
7,30 €

Millaminis je jednoduchá a sympatická stavebnica, ktorá umožňuje bezpečnú zábavu, rozvoj motoriky, podporuje kreativitu, má vzdelávací a interaktívny charakter a rastie s dieťaťom. Stavebnica je vyrobená z kvalitného elastického materiálu, je tak vysoko bezpečná pri detskej hre. Hračka je vhodná už od 1 roka.


Seva  3

Seva 3

Hodnotenie: 5
22 €

17,30 €

Stavebnice Seva 3 je variabilná polytechnická skladačka, z ktorej môžu deti postaviť stavebný žeriav, mašinku s vagónom, nákladné auto, mlyn a ďalšie podľa priloženého návodu alebo vytvoriť vlastné stavby a výtvory podľa fantázie.


Seva Mozaika Maxi, 60 ks

Seva Mozaika Maxi, 60 ks

Hodnotenie: 5
21,99 €

11,40 €

Unikátna stavebnica Mozaika Maxi obsahuje 60 ks farebných dielikov, z ktorých môžu deti zostaviť nespočetne obrazcov. Obrázky sa tvoria pokladaním mozaikových dielikov na základnú dosku.


Millaminis Malá Požiarne stanica
7,37 €

5,40 €

Millaminis je jednoduchá a sympatická stavebnica, ktorá umožňuje bezpečnú zábavu, rozvoj motoriky, podporuje kreativitu, má vzdelávací a interaktívny charakter a rastie s dieťaťom. Stavebnica je vyrobená z kvalitného elastického materiálu, je tak vysoko bezpečná pri detskej hre. Hračka je vhodná už od 1 roka.


Clementoni Clemmy baby - Ťahacia korytnačka s 15 kockami
14,99 €
14,20 €

CLEMMY baby ťahacia korytnačka obsahuje 15 kociek. Plastový box v tvare korytnačky môžu deti ťahať všade so sebou. Pod pancierom sa schovávajú mäkké kocky na stavanie. Horná časť panciera slúžia tiež ako stavajúca doska.


Seva  1

Seva 1

Hodnotenie: 5
13,59 €
13,10 €

Stavebnica Seva 1 je originálna česká skladačka, z ktorej môžu deti postaviť autá, lietadlá, lode a domy podľa priložených návodov alebo podľa vlastnej fantázie. Táto stavebnica podporí kreativitu a tvorivosť vášho dieťaťa.


Wader Stavebnica ježkovia plast 64ks
9,90 €
9,50 €

Farebná stavebnica značky Wader s originálnymi dielmi pripomínajúca malého ježka bude deti baviť. Stavebnica svojou originalitou rozvíja v deťoch ich predstavivosť. Z dielikov si môžu postaviť prakticky čokoľvek čo ich napadne.


Igráček TRIO - ZACHRAŇUJEME
6,10 €

5,30 €

Legendárna postavička Igráček zachraňuje. Igráčkovia sa poponáhľajú kedykoľvek na pomoc. Balenie obsahuje 3 Igráčkov a ich príslušenstvo. Vyrobené v Českej republike. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Seva  Army 2

Seva Army 2

Hodnotenie: 4,5
34,30 €

27,70 €

Stabevnica Seva Army 2 obsahuje 623 dielikov, z ktorých si môžu malí fanúšikovia army postaviť vojenskú techniku ako je napríklad vrtuľník so špeciálnymi oblými dielikmi, tank či vlastné vojenské stroje.


Seva Mozaika Color+

Seva Mozaika Color+

Hodnotenie: 4,5
15,30 €

Unikátna stavebnica Mozaika Maxi obsahuje 1474ks farebných dielikov, z ktorých môžu deti zostaviť nespočetne obrazcov. Obrázky sa tvoria pokladaním mozaikových dielikov na základnú dosku.


Seva  5 JUMBO

Seva 5 JUMBO

Hodnotenie: 5
55,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľká stavebnica Seva 5 JUMBO je mimoriadne dodávaná v plastovom boxe ako limitovaná séria k 30. výročiu SEVY. Jednoduché skladanie stavebnice rozvíja kreativitu dieťaťa. Stavebnica obsahuje 1064 dielikov, medzi ktorými nechýba mechanická prevodovka.


Unico Autíčko s kostičkami
10,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebné detské autíčko so sadou kociek radu Unico. Kvalitná stavebnica, kde nájdete 33 dielikov kociek. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


Unico Stavebnicový hrací stôl
74,90 €

57,30 €
+ doprava zadarmo

Zábavný a farebný stavebnicový stôl, kde sa môžu deti hrať s kockami. V balení je celkom 31 dielikov vrátane pevného krytu na stolček. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.


Ausini Stavebnica dievčenská nemocnica 467 dielikov
25,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská stavebnica AUSINI nemocnica pre zvieratká nadchne všetky malé ošetrovateľky. Dievčatká zvieratká milujú a ešte viac, keď sa o ne môžu starať. Súčasťou sú 4 postavičky, zvieratká a ďalšie príslušenstvo.


BIG Máša a medveď Míšova izba
21,44 €

15,60 €

PlayBIG Bloxx je stavebnica, z ktorej si deti môžu postaviť Míšovu izbu. Stavebnica v obľúbenej licencii Máša a medveď je skvelý hrací set s figúrkou medveďa Míšu. Stavebnica je balená v praktickom plastovom boxe.


BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig škola
38,28 €

32,50 €

S touto stavebnicou si deti môžu postaviť spoločne s prasiatkami Peppy a Georgom celú školu s krásne vybavenou triedou. Sada skladajúca sa z 87 dielikov stavebnice obsahuje veľkú základovú dosku, vybavenie učebnehojdačku, na ktorej sa prasiatka môžu cez prestávku hrať.


BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig železničná zastávka
11,07 €
10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto stavebnicou si deti môžu postaviť spoločne s prasiatkom Peppy železničnú zastávku pre krásnu červenú lokomotívu. Sada skladajúca sa z 15 kusov stavebnice je balená v praktickom boxe, ktorý je uzavretý základovou doskou pre stavanie.


BRIXIES Líška
7,37 €

6,50 €

Brixies je nová, moderná značka stavebníc. Z tejto super sady si môžu deti postaviť líšku. V stavebnici deti nájdu podložku, na ktorej môžu vystaviť postavené zvieratko. Líška vyzerá ako ozajstná.


BRIXIES Maják
22,19 €

18 €

Brixies je nová, moderní značka stavebnic. Z této super sady si mohou děti postavit Maják. Ve stavebnici děti naleznou podložku, na které mohou svoji stavbu vystavit. Maják má autentické barvy.


BRIXIES Velryba
7,37 €

6,10 €

Brixies je nová, moderní značka stavebnic. Z této super sady si mohou děti postavit velrybu. Ve stavebnici děti naleznou podložku, na které mohou vystavit postavené zvířátko. Velryba vypadá jako opravdová.


BRIXIES Veterný mlyn
22,19 €

18,40 €

Brixies je nová, moderná značka stavebníc. Z tejto super sady si môžete postaviť veterný mlyn. V balení nájdete aj podložku, na ktorej si môžete stavbu vystaviť. Skvelý darček pre malých i veľkých.


Cheva Stavebnica 18 - Cukráreň
20 €

15,80 €

Zostavte si dvojposchodovú cukráreň s balkónom a predzáhradkou so zákazníčkou a čašníkom pomocou stavebnice Cheva. Jednotlivé stavebnice je možné vzájomne kombinovať.


Cheva Cheva 22 Voľné kocky
21,99 €

16,90 €

Variabilná stavebnica zložená z radu stavebných dielov a doplnkov. Stavebnica doplnená podrobným farebným návodom, ako zostaviť vybraný model. Stavebnica obsahuje 242 kociek.


Cheva Cheva 6 Domček

Cheva Cheva 6 Domček

Hodnotenie: 3,5
8,99 €

6,40 €

Postavte si domček pre figúrku pomocou stavebnice Cheva. Kocky z termoplastu sú o niečo väčšie ako klasické lego. Súčasťou hračky je podrobný návod na zostavenie vyobrazeného modelu.


Cheva Stavebnica 8 - Benzínové čerpadlo
25,90 €

19,60 €

Cheva je variabilná polytechnická stavebnica zložená z radu stavebných dielov a doplnkov. Postavte si s touto stavebnicou čerpaciu stanicu, cisternu a odťahovku s dvomi figúrkami.


Clementoni 20 farebných kociek v kýbliku, základné farby
13,99 €

12,20 €

CLEMMY kocky vo vedierku sú užitočná didakticko-motorická hračka pre najmenších. Mäkké, zdravotne nezávadné rôznofarebné gumové kocky možno jednoducho na seba skladať a vytvárať tvary podľa fantázie.


Clementoni Clemmy baby - Mačka vagón s kockami
27 €

23,80 €

Box v podobe ružovej mačičky je **plný rôznofarebných gumových kociek Clemmy. Veko hore slúži zároveň ako základňa k stavaniu. Mäkučké zdravotne nezávadné kocky Clemmy možno jednoducho na seba skladať a stavať tvary podľa predstavivosti.


Clementoni Clemmy baby - Prestrkovací kýblik s 18 kockami
15,99 €
15,40 €

CLEMMY baby v prestrkovacom vedierku obsahuje 18 kociek. Mäkké CLEMMY kocky s rôznymi tvarmi a farbami. Hra s kockami rozvíja senzorické vnímanie, manuálne zručnosti a priestorové vnímanie.


Clementoni Clemmy baby - Tiger vagón s kockami
27 €

23,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Box v tvare tigríka je plný rôznofarebných gumových kociek CLEMMY. Veko hore slúži zároveň ako základňa k stavaniu. Mäkučké zdravotne nezávadné kocky CLEMMY možno jednoducho na seba skladať a stavať tvary podľa predstavivosti.


Clementoni Clemmy Baby - Vedierko domček s otváracou strechou
13,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna a praktická stavebnice pre malých staviteľov, dodávaná vo vedierku v tvare domčeka, ktorý v deťoch vzbudí zvedavosť. Mäkké, zdravotne nezávadné rôznofarebné gumové kocky možno jednoducho skladať a dieťa si tak rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť. Dieliky sú bezpečné zároveň aj ľahko umývateľné.


Clementoni 30 kociek v plastovom vreci
13,26 €

11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna a praktická stavebnica pre malého staviteľa, dodávaná v praktickom vreci. Mäkké, zdravotne nezávadné rôznofarebné gumové kocky možno jednoducho skladať na seba a dieťa si tak rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť. Dieliky sú bezpečné, zároveň aj ľahko umývateľné.


Clementoni 60 kociek v plastovom vreci
22,52 €

19,20 €

Krásna a praktická stavebnica pre malých staviteľov, dodávaná v praktickom vreci. Táto veľká sada obsahuje 60 kociek. Mäkké, zdravotne nezávadné rôznofarebné gumové kocky možno jednoducho skladať na seba a dieťa si tak rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť. Dieliky sú bezpečné, zároveň aj ľahko umývateľné.


Clementoni  Zvieratká a farebné kocky
14,99 €
14,60 €

CLEMMY – Zvieratká a farebné kocky – osem kociek, ktoré môžete skladať na seba ak tomu štyri roztomilé zvieratká.


Fischer technik Děrovací stroj s pásovým dopravníkem 9V
240,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Děrovací stroj s pásovým dopravníkem 9V. Dopravní pás se dvěma světelné závorami a s jedenou obráběcí stanicí. Model je umístěn na základové desce fischertechnik.


Hubelino Dúhové domino
31,04 €
28,70 €

Nová séria logických hier HUBELINO zabaví deti na dlhé chvíle. Toto krásne farebné domino zlepšuje deťom nielen logické myslenie, ale napomáha aj pri učení farbičiek. To všetko veľmi zábavnou formou, ktorá deti bude baviť.


Hubelino Guľôčková dráha rozšírenie s katapultom 44 ks-20%
38,49 €

30,71 €

Akcia

Udělejte dětem radost a kupte jim rozšíření kuličkové dráhy. S kuličkovou dráhou HUBELINO si užijete spoustu legrace. Tento set vám pomůže vytvořit ještě větší dráhu. Tak popusťte svou uzdu fantazie a nechte se unášet na vlnách Hubelina.


Hubelino Hravé počítanie
38,82 €
35,60 €

Hravé počítanie je hra, s ktorou sa deti nielen hrajú, ale formou hry sa aj učia. S týmto novým setom si deti hravo precvičujú základné matematické úlohy.


Hubelino Guľôčková dráha rozšírenie 22 ks
31,44 €

26,70 €

Nový rozširujúci set s unikátnym prvkom v tvare lievika. Rozširujúci set k základným guľôčkovým dráham HUBELINO. S guľôčkovou dráhou HUBELINO užijete veľa zábavy. Tento set vám pomôže vytvoriť ešte väčšiu dráhu. Dieliky v tejto sade sa dajú kombinovať so stavebnicou iných výrobcov.


Hubelino Guľôčková dráha - rozšírenie 39 ks
32,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Guľôčková dráha HUBELINO je pre deti skvelým spoločníkom, preto im kúpte tento rozširujúci set. Rozšírenie môžete použiť na už k zakúpenej dráhe či kockám. Nechajte sa pohltiť svojou kreativitou, pri skladaní dráhy sa medze nekladú.


Hubelino Kuličková dráha rozšírenie s katapultom 41 ks-33%
46,19 €

30,71 €

Akcia

Udělejte dětem radost a kupte jim rozšíření kuličkové dráhy. S kuličkovou dráhou HUBELINO si užijete spoustu legrace. Tento set vám pomůže vytvořit ještě větší dráhu. Tak popusťte svou uzdu fantazie a nechte se unášet na vlnách Hubelina.


Hubelino Guľôčková dráha set s kockami Maxi 200
140,70 €

121,40 €
+ doprava zadarmo

Guľôčková dráha HUBELINO Maxi set je pre deti skvelým spoločníkom. Poskytuje hŕbu zábavy a kreativity, podporuje logické myslenie i zmysel pre detail. Môžete si poskladať dráhu podľa priloženého návodu alebo svoju vlastnú, vo fantázii sa medze nekladú.


Hubelino Podložka na stavanie 560 modrá
12,93 €

11,40 €

Guľôčková dráha HUBELINO je pre deti skvelým spoločníkom. Aby ste ju mali na čom postaviť, budete potrebovať skladaciu podložku. Táto podložka modrej farby má rozmery 32 × 44,8 cm.


Hubelino Podložka na stavanie 560 zelená
12,93 €

11,40 €

Guľôčková dráha HUBELINO je pre deti skvelým spoločníkom. Aby ste ju mali na čom postaviť, budete potrebovať skladaciu podložku. Táto podložka zelenej farby má rozmery 32 × 44,8 cm.


Hubelino Schovaná ovečka
31,04 €
28,70 €

Nová séria logických hier HUBELINO zabaví deti na dlhé chvíle. Schovajte svoju ovečku na hracej doske podobne, ako sa schovávajú lode. Potom nájdite súperovu ovečku skôr, ako on tú Vašu.


Hubelino Sudoku
31,04 €
28,70 €

Nová séria logických hier HUBELINO zabaví deti na dlhé chvíle. Veľmi obľúbené sudoku má krásne farebné prevedenie a umožňuje zapojiť do hry aj mladších hráčov. Naučí aj menšie detí základným farbám.