Magformers Wow House-21%

Magformers Wow House

Hodnotenie: 4,7
41,50 € 32,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Prekvapivo veľa možností z relatívne mála dielikov! Ideálne najmä pre deti od 3 do 6 rokov na zoznámenie s didaktickými vlastnosťami stavebníc Magformers a ako ochutnávka toho, čo sa dá aj z relatívne malého počtu dielov vytvoriť.

Magformers Primo box-22%

Magformers Primo box

Hodnotenie: 4,8
49,60 € 38,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Cenovo najvýhodnejší Magformers box s kolieskami, figúrkou a pevným samonosným podvozkom z trojitého obdĺžnika. Časť štvorcov je nahradená plastovými nástavcami, ktoré nielen znižujú cenu stavebnice, ale kľúčové konštrukčné prvky aj spevňujú (magnetické spoje bývajú citlivé na záťaž v šmyku, plastová kocka sa ani nehne).

Magformers Môj prvý Magformers 30-22%
51,50 € 39,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kolekcia pre najmenších s výborne spracovanými výučbovými kartami a učebnicou farieb / tvarov. Obsahuje 30 špeciálne upravených dielikov, ktoré sú odolnejšie proti oderom a prenikaniu vlhkosti.

Magformers Rainbow 30-22%

Magformers Rainbow 30

Hodnotenie: 4,8
44,20 € 34,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Z Magformers 30 postavíte už celý rad najrôznejších altánov, domčekov, hradov, zvierat, rastlín, ale aj toľko obľúbených ozdôb a šperkov a jednoduché Archimedove aj Platónske telesá. Dodáva sa v pestrom spektre mnohých výrazných farieb( žltá, oranžová, ružová, červená, tyrkysová, zelená, modrofialová, fialová a modrá) a patrí k najobľúbenejším „ochutnávkovým“ modelom.

Magformers Wow Starter-20%

Magformers Wow Starter

Hodnotenie: 4,7
37,60 € 29,80 €

Akcia

Veľmi populárne darčekové balenie je ideálne pre všetkých konštrukčných začiatočníkov. Obsahuje tiež vynikajúce výukové karty a obrazové návody. Ponúka prekvapivo veľa možností z relatívne málo dielikov.

Magformers Mini dinosaury 40
61,20 € 55,50 €

Magformers mini dinosaury set je určený predovšetkým k stavbe dinosaurov, ale postavíte z neho aj všeličo iné. Veľmi obľúbený set, pretože patrí k tým lacnejším, avšak obsahuje dosť pestrú paletu rôznych tvarov.

Magformers Stego box

Magformers Stego box

Hodnotenie: 4,6
61,20 € 59,30 €

Zástupca nového radu cenovo výhodných boxov, kde je časť štvorcov nahradená plastovými nástavcami, ktoré nielen znižujú cenu stavebnice, ale kľúčové konštrukčné prvky aj spevňujú (magnetické spoje bývajú citlivé na záťaž v šmyku, plastová kocka sa ani nehne).

Magformers Carnival

Magformers Carnival

Hodnotenie: 4,8
72,70 € 65,80 €

Magformers Carnival je tematická stavebnica, z ktorej možno zostrojiť mnoho variácií točiacej sa jarmočnej atrakcie (hojdačka, ruské koleso, kolotoč). Dva štvorce sú vyplnené závesnými pretáčavými sedačkami s figúrkami jasajúcich detí, ktoré možno do akejkoľvek atrakcie zabudovať ako skutočných pasažierov.

Magformers Pikant Premium
50,70 € 48,90 €

Pikant je názov pre doplnkové balenie menšieho počtu magnetických dielikov, ktorými si môžete „dokoreniť“ už skôr zakúpenú základnú sadu Magformers, ktorá obsahuje prevažne (alebo iba) základné tvary, teda štvorce a trojuholníky.

Magformers Transform Wheel Bugy
27,30 €

Nová stavebnica určená na stavanie nadupaných motocyklov, áut i štvorkoliek. Obsahuje 15 magnetických tvarov a 2 špeciálne podvozky. V kombinácii s akýmikoľvek ďalšími dielikmi Magformers pestrosť i veľkosť vozidiel niekoľkonásobne narastá. Väčšina zo stoviek postavených áut a motoriek z tejto stavebnice je aj prekvapivo odolná a možno ich teda smelo využívať aj ako funkčnú hračku.

Magformers MINI Kúzelné ihrisko
31,50 €

Obsahuje 17 magnetických tvarov a 16 funkčných doplnkov vrátane malého Maxík. Možno zostavovať rôzne architektonicky riešené tvary herne či polozastrešeného detského ihriska, kde si dieťa rozmiestni šmýkačky a preliezačky podľa vlastnej fantázie.

Magformers Mestečko Trhovisko
25,80 €

Táto súprava obsahuje 14 magnetických tvarov a 8 funkčných doplnkov vrátane figúrky malej predavačky. Možno zostavovať rôzne riešené stavby trhoviska podľa vlastnej fantázie. Výsledné stavby majú formu poloodkrytého prierezu.

Magformers MINI Psíkove kráľovstvo
31,50 € 30 €

Obsahuje 18 magnetických tvarov a 15 funkčných doplnkov vrátane malého psíka. Možno zostavovať rôzne architektonicky riešené tvary aj viacposchodového luxusného psieho príbytku podľa svojej vlastnej fantázie.

Magformers Motokára

Magformers Motokára

Hodnotenie: 4,9
19,20 € 18,20 €

Prekvapivo veľa možností z relatívne mála dielikov! Magformers Motokáry ako ochutnávka toho, čo sa dá aj z relatívne malého počtu dielov vytvoriť. Zo sady postavíte 6 druhov závodných áut.

Magformers Stick-O Dopravné prostriedky
20,50 €

Tematická sada obsahujúca 16 dielikov zameraných na stavanie rôznych autíčok, rakiet a lietadiel. Pri hraní sa môžete inšpirovať desiatkami predlôh z brožúrky alebo popustiť uzdu fantázii a vrhnúť sa do konštruovania vlastných áut a vznášadiel.

Magformers Geometria 1 - Obrázky a stavby
87 € 76 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Výukový box s podtitulom OBRÁZKY A STAVBY je moderná učebná pomôcka pre MŠ + prvú a druhú triedu ZŠ, ktorá hravou formou zoznámi žiakov so základmi geometrie. Veľmi ocenená je najmä teraz v čase neplánovaného uzavretia škôl, lebo je zároveň vynikajúcou pomôckou pre domáce učenie detí v rodinách. Súčasťou boxu je okrem potrebných magnetických tvarov aj veľmi moderná štyridsať stranová učebnica s metodickými pokynmi pre deti aj rodičov.

Magformers JUMBO box-20%

Magformers JUMBO box

Hodnotenie: 5
299,10 € 237,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Jumbo box je najväčšie herné balenie dodávané v úložnom plastovom boxe s prackovým uzáverom, ktoré obsahuje všetky vyrábané komponenty v dostatočnom a starostlivo vyváženom množstve. S týmto balením sa nemusíte vo svojom kreatívnym počínaní ničím obmedzovať.

Magformers Stick-O Šikulka
32,70 €

Tematická sada obsahujúca 26 dielikov s pomerne univerzálnym zameraním. Obľúbené sú najmä veselí panáčikovia alebo pracovné pomôcky rôznych profesií. Pri hraní sa môžete inšpirovať predlohami roztomilých modelov z priloženej brožúrky alebo popustiť uzdu fantázii a vrhnúť sa do vlastných projektov.

Magformers RC Motokáry

Magformers RC Motokáry

Hodnotenie: 4
49,20 € 43,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Prekvapivo veľa možností z relatívne mála dielikov! Magformers R/C Motokáry ako ochutnávka toho, čo sa dá aj z relatívne malého počtu dielov vytvoriť. Zo sady postavíte 6 druhov závodných áut, ktoré môžu jazdiť na diaľkové ovládanie.

Magformers Universal box-22%

Magformers Universal box

Hodnotenie: 4,9
86,20 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Universal Box je asi najpraktickejšie balenie stavebnice Magformers v plastovom úložnom boxe s prackovým uzáverom. Obsahuje dostatočné množstvo všetkých základných tvarov, vyvážený mix tvarov doplnkových, malého vodiča či pasažiera a naviac kompletnú sadu koliesok. Z Universal boxu postavíte nepreberné množstvo domčekov i hradov, lietadiel, lodí a najmä áut a strojov.

Magformers Stick-O Basic-30
36,50 €

Základná sada obsahujúca 30 dielikov s vysokým podielom tyčiek a oblúkov. Možnosť konštruovania aj väčších stavieb, popr. viac rôznych modelov naraz. Pre hranie sa môžete inšpirovať predlohami desiatok stavieb z priloženej brožúrky alebo stavať podľa vlastnej fantázie.

Magformers Creator 60-21%

Magformers Creator 60

Hodnotenie: 5
95,40 € 74,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Magformers Creator je lahôdkou pre neskrotnú obrazotvornosť detí i dospelých. Zaujímavá kombinácia základných dielikov pre mierne pokročilých umožní stavať veľké množstvo rôznorodých modelov vrátane mnohých zvierat a rastlín.

Magformers Stick-O Basic-20
23,90 €

Základná stavebnica s 20 stavebnými dielikmi vo vyváženom mixu. Vhodné pre prvé zoznámenie s týmto úplne novým druhom magnetickej stavebnice. Ideálna voľba pre najmenších sochárov a modelárov.

Magformers RC Bugy-22%

Magformers RC Bugy

Hodnotenie: 4,2
126,50 € 97,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Jedinečná stavebnica, ktorá umožní vyrábať desiatky rôznych áut, bugín, nákladiakov či vláčikov, ktorým nasadíte motorové kolieska a môžu potom jazdiť na diaľkové ovládanie.

Magformers Stick-O Kuchynka (Cooking set)
20,90 €

Tematická sada obsahujúca 16 dielikov zameraných na tému jedla a varenia. Pri hraní sa môžete inšpirovať predlohami roztomilých modelov na zahryznutie z priloženej brožúrky alebo vytvárať pochúťky podľa vlastnej fantázie.

Magformers 14-20%

Magformers 14

Hodnotenie: 5
22,60 € 17,90 €

Akcia

Magformers 14 je základná geometrická súprava, z ktorej už možno vytvoriť prekvapivo veľa rôznych jednoduchých stavieb a geometrických telies vrátane niekoľkých Platonských aj Archimedových telies (napr. tzv. malú guľu čiže štrnásťsten).

Magformers AERO Bugy-21%

Magformers AERO Bugy

Hodnotenie: 4,8
109,30 € 85,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Aero je táto séria pomenovaná nielen kvôli magnetickej vrtuli, ktorá umožňuje tvoriť veterné veže, helikoptéry, vznášadla a lietadlá všetkého druhu, ale aj preto, že sada obsahuje veľa oblých tvarov a je z nej možné vytvárať rad variácií aerodynamických tvarov, čo ocenia malí dizajnéri predovšetkým u závodných áut, bugín, rakiet a vesmírnych korábov. Tento box obsahuje aj dostatok dielikov na zostavenie úplného valca.

Magformers Master PLUS-21%

Magformers Master PLUS

Hodnotenie: 5
249,40 € 196,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Master PLUS je o nové dieliky rozšírená verzia klasického Master boxu – veľmi obľúbeného veľkokapacitného balenia vhodného už aj pre herne a materské školy, viacdetné rodiny či malých nadšencov, ktorí sa nechcú vo svojom tvorivom rozlete príliš obmedzovať nedostatkom potrebných dielikov.

Magformers Extenzo box-20%

Magformers Extenzo box

Hodnotenie: 5
65 € 51,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Zástupca nového radu cenovo výhodných boxov, kde je časť magnetických dielikov nahradená plastovými nástavcami, ktoré nielen znižujú cenu stavebnice, ale kľúčové konštrukčné prvky spevňujú a ponúkajú nové možnosti tvarových kombinácií. Extenzo box je týmito nástavcami najnabitejší a okrem kocky obsahuje aj trojboký hranol a stĺpik so štvorcovým prierezom.

Magformers Môj prvý Magformers 54-22%
90,30 € 70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kolekcia pre najmenších s výborne spracovanými výučbovými kartami a učebnicou farieb/tvarov. Obsahuje 54 špeciálne upravených dielikov, ktoré sú odolnejšie proti oderom a prenikaniu vlhkosti.

Magformers Designer box-20%

Magformers Designer box

Hodnotenie: 5
95,40 € 76,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Designer Box je obsahovo aj cenovo totožný s klasickým balením Magformers Designer, namiesto jednorazového „darčekového“ balenia sú však všetky dieliky v praktickom plastovom boxe s odnímateľným vekom pripevneným dvoma farebnými prackami, takže ho možno trvalo užívať zároveň aj ako úložný kufrík.

Magformers Stick-O Basic-10
12,50 €

Základná stavebnica s 10 jednoduchými tvarmi vo vyváženom mixu. Vhodné pre prvé zoznámenie s týmto úplne novým druhom magnetickej stavebnice. Ideálna voľba pre najmenších sochárov a modelárov.

Magformers Stick-O Rybárčenie
31,50 € 27,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tematická sada obsahujúca 26 dielikov zameraných na tvorenie a chytanie vodných zvieratiek (rybky a iné roztomilé vodné tvory). Pri hraní sa môžete inšpirovať obrázkami z priloženej brožúrky alebo popustiť uzdu fantázii a vrhnúť sa do lovenia vlastných morských potvoriek.

Magformers Mestečko Autobus
32,60 € 28,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Táto súprava obsahuje 11 kusov panelov s vodiacou drážkou pre autobus, ktorý je vybavený vlastným pohonom napájaným z 2 batérií, sklopnú závoru a mostík pre chodcov. Z panelov možno zostaviť rôzne druhy dopravných komunikácií.

Magformers Mini House-23%

Magformers Mini House

Hodnotenie: 4
49,60 € 38,10 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Magformers Mini house je nová architektonická kolekcia obsahujúca 42 kusov s prevažujúcou tyrkysovou, ružovou a fialovou farbou. Vynikajúci darček pre každú malú návrhárku malebných viliek a roztomilých domčekov.

Magformers Mestečko Nemocnica
24,90 € 21,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Táto sada obsahuje 12 magnetických tvarov a 9 funkčných doplnkov vrátane figúrky malej lekárky. Možno zostavovať rôzne riešené tvary nemocnice podľa vlastnej fantázie. Výsledné stavby majú formu poloodkrytého prierezu.

Magformers MINI robotík v kuchyni-19%
31,50 € 25,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Obsahuje 18 magnetických tvarov a 15 funkčných doplnkov vrátane malého robota. Možno zostavovať rôzne architektonicky riešené tvary kuchynských priestorov, kde si dieťa rozmiestni svoje zariadenie a doplnky podľa vlastnej fantázie.

Magformers Designer PLUS-19%

Magformers Designer PLUS

Hodnotenie: 4,7
132,70 € 106,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Designer PLUS je **o nové dieliky rozšírená **verzia obľúbeného Designer boxu, ktorá dovoľuje využívať zaoblené tvary a valcové plochy rovnako tak ako pridávať voľne spriahnuté časti, ktoré možno vďaka dvom magnetickým kĺbom voči sebe ľubovoľne natáčať.

Magformers Master box
203,60 € 192,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Master box je prvá z veľkokapacitných zostáv dodávaných vo veľkom plastovom úložnom boxe s prackovým uzáverom, ktorá už ponúka skutočne dostatočný tvorivý rozmach tým, pre ktorých sa Magformers stalo serióznou záľubou.

Magformers Princess-20%

Magformers Princess

Hodnotenie: 5
95,70 € 76,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Bohato vybavený set Princess s LED lampášom je prevedený v mäkkých pastelových farbách a je určený predovšetkým pre malé slečny. V kombinácii s polopriehľadným lesklým materiálom je naozaj veľmi príjemný na pohľad.

Magformers Mastermind 115

Magformers Mastermind 115

Hodnotenie: 4,8
163,50 € 153,60 €

Cenovo výhodné darčekové balenie s veľkým počtom základných i oblých dielikov a doplnkov. Vhodné pre väčšie architektonické stavby, autá, stroje, kolotoče, lietadlá. Veľmi príhodná stavebnica aj pre milovníkov zvierat, dinosaurov a imaginárnych nadprirodzených bytostí.

Magformers Pikant PLUS-20%
43 € 34,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pikant PLUS je populárny balíček s ideálnym mixom všetkých nových dielikov určený pre tých, ktorí už nejakú našu stavebnicu vlastnia a chcú podstatným spôsobom zvýšiť jej herný potenciál.

Magformers Pikant malý

Magformers Pikant malý

Hodnotenie: 5
28,40 € 26,90 €

Pikant je názov pre doplnkové balenie menšieho počtu magnetických dielikov, ktorými si môžete „dokoreniť“ už skôr zakúpenú základnú sadu Magformers, ktorá obsahuje prevažne (alebo iba) základné tvary, teda štvorce a trojuholníky.

Magformers Mestečko Banka
24,90 € 21,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Táto súprava obsahuje 12 magnetických tvarov a 10 funkčných doplnkov vrátane figúrky malého bankára. Možno zostavovať rôzne riešené stavby banky podľa vlastnej fantázie. Výsledné stavby majú formu poloodkrytého prierezu.

Magformers Mestečko Cukráreň
24,90 € 21,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Táto súprava obsahuje 14 magnetických tvarov a 8 funkčných doplnkov vrátane figúrky malej cukrárky. Možno zostavovať rôzne riešené stavby cukrárne podľa vlastnej fantázie. Výsledné stavby majú formu poloodkrytého prierezu.

Magformers Geometria 2 - Rovina a priestor-16%
87 € 72,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Výukový box s podtitulom ROVINA a PRIESTOR je nadstavba boxu Geometria 1 s novými dielikmi a novou učebnicou určenou pre žiakov 3. – 5. triedy ZŠ, ktorá hravou formou zoznámi žiakov s pokročilejšími základmi geometrie. Veľmi cenená je aj pre domáce učenie detí v rodinách. Súčasťou boxu je ďalšia učebnica s metodickými pokynmi pre deti aj rodičov. Magformers Geometria 2 je funkčná len v kombinácii s boxom Geometria 1!

Magformers MINI domček Magdy
31,50 €

Obsahuje 17 magnetických tvarov a 16 funkčných doplnkov vrátane malej Magdy. Možno zostavovať rôzne architektonicky riešené tvary domčeka, kde si dieťa rozmiestni nábytok a interiérové doplnky podľa vlastnej fantázie.

Magformers Lesný zrub-20%

Magformers Lesný zrub

Hodnotenie: 5
95,40 € 76,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Magformers Lesný zrub je skvele navrhnutá sada obsahujúca 87 dielikov. Vynikajúci darček pre každého architekta a milovníka prírody, obľúbený najmä u chlapcov.