Seva Rescue 2 stavebnica 534 dielikov
44,63 €

Stavebnica SEVA je tak univerzálna, že z nej postavíte čokoľvek. Osobné auto, policajná helikoptéra, štvorkolka, pojazdné laboratórium alebo niečo ďalšie čo Vás práve napadne.

Seva Stavebnica MOTO 423ks
23,64 €

Stavebnica SEVA MOTO obsahuje 423 kusov špeciálnych dielikov, z ktorých si môžete zostaviť terénne motorky, Chopra, trojkolky a čo Vás napadne.

Seva Stavebnica Klasik Dvojka 366ks
38,20 € 34 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica Seva Klasik Dvojka je variabilná polytechnická skladačka, z ktorej môžu deti postaviť stavby aj výtvory podľa vlastnej fantázie. Zložiť z tejto stavebnice môžu deti napríklad lietadlo, veterný mlyn alebo žeriav.

Seva  1

Seva 1

Hodnotenie: 4,8
18,80 € 14 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica Seva 1 je originálna česká skladačka, z ktorej môžu deti postaviť autá, lietadlá, lode a domy podľa priložených návodov alebo podľa vlastnej fantázie. Táto stavebnica podporí kreativitu a tvorivosť vášho dieťaťa.

Seva Stavebnica Armáda Špeciálna jednotka
17,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica SEVA je kreatívna, deťom rozvíja myseľ aj manuálnu zručnosť a jej variabilita určite osloví aj Vás. Zostavte si vrtuľník, či iné vojenské vozidlo. Tým sa ale hranie a stavanie končiť nemusí. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou. -Stavebnica obsahuje 162 dielov.

Seva Stavebnica Armáda Bojové vozidlá
37,90 € 31 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica vo vojenských maskovacích farbách pre malých dobrodruhov a bojovníčky. Postav delá, tanky, obrnené vozidlá alebo inú vojenskú techniku podľa svojej fantázie. Pevnosť výtvorov môžeš preveriť hrou priamo v prírode, kde si užiješ veľa zábavy. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou.

Seva Stavebnica Armáda letectvo
41,70 € 32,50 €

Stavebnica vo vojenských maskovacích farbách pre malých dobrodruhov a bojovníčky. Postav lietadlo, vrtuľník, nákladné vozidlo alebo inú vojenskú techniku podľa svojej fantázie. Pevnosť výtvorov môžeš preveriť hrou priamo v prírode, kde si užiješ veľa zábavy. Tým sa ale hranie a stavanie končiť nemusí. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou.

Seva Vesmír Mesačné stroje
33,70 € 29,50 €

Postavte si mesačné stroje a preskúmajte Mesiac a ďalšie ešte neobjavené planéty. O vesmíre sa hovorí, že je nekonečný. A nekonečné sú tiež možnosti stavebnice SEVA.

Seva Stavebnica Prišla púť Jumbo
90,20 € 61,30 €

Stavebnica Seva Prišla Púť Jumbo v nových farbách a s obsiahlejším počtom dielikov, navyše balená v praktickom plastovom boxe. Postavte si kolotoč, hojdacie lavice a mnohé ďalšie atrakcie.

Seva Stavebnica Rodina Jumbo - Veliká
68,50 € 62,50 €

Tradičná stavebnica Seva RODINA Jumbo obsahuje 915 dielikov. Stavebnica je určená skôr malým staviteľkám. Slečny si tak môžu postaviť napríklad kočík nábytok, kuchynku alebo čokoľvek iného,. Tým sa ale hranie a stavanie končiť nemusí. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou.

Seva Stavebnica Armáda Jumbo - Bitva
68,50 € 52,60 €

Stavebnica vo vojenských maskovacích farbách pre malých dobrodruhov a bojovníčky. Postavte si vojenské auto, obrnený transportér, vrtuľník alebo inú vojenskú techniku podľa svojej fantázie. Pevnosť výtvorov môžeš preveriť hrou priamo v prírode, kde si užiješ veľa zábavy. Tým sa ale hranie a stavanie končiť nemusí. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou.

Seva Stavebnica Rodina Prechádzka
19 € 14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica SEVA RODINA Prechádzka obsahuje 166 dielikov. Stavebnica je určená skôr malým staviteľkám. Slečny si tak môžu postaviť napríklad kočík alebo hojdačku. Tým sa ale hranie a stavanie končiť nemusí. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou.

Seva Stavebnica Zvieratá vtáčatá
34,50 € 26,50 €

Ponorte sa so SEVOU do sveta zvierat. Postavte si tučniaka, labuť alebo iné zviera. A ak Vás prestanú baviť zvieratá postavte si napríklad vtáčiu búdku, alebo lietadlo. Stavebnice SEVA Zvieratá, vtáčatá obsahuje 347 dielov. V balení nájdete farebné dieliky na zostavenie mláďaťa tučniaka, alebo labute. Ale tým Vaše hranie a stavenie končiť nemusí. Možnosti SEVY sú obmedzené iba Vašou fantáziou.

Seva Stavebnica Doprava - Traktor
39,20 € 25,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Kto nechcel ako malý niekedy riadiť traktor. Táto stavebnica ponúka hneď tri rôzne traktory k zostaveniu. A nemusíte skladať iba ich. V stavebnici SEVA sa fantázii medze nekladú.

Seva Stavebnica Seva Rodina Varíme
43,90 € 31,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Seva kuchynka je variabilná polytechnická stavebnica, z ktorej môžu deti postaviť varič, robot a mikrovlnnú rúru podľa priloženého návodu alebo vytvoriť vlastné stavby a výtvory podľa fantázie.

Seva Stavebnica Vesmír Družica plast 425ks
47,30 € 33,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Zostavte si tri rôzne družice, ale nielen tie, zostaviť môžete čokoľvek vás napadne. O vesmíre sa hovorí, že je nekonečný. A nekonečné sú tiež možnosti stavebnice SEVA.

Seva Vesmír Expedícia Mars Jumbo
107,10 € 76,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte si raketoplán, vozidlo pre odoberanie hornín, transportné vozidlo pre marsochod a mnoho ďalšieho. O vesmíre sa hovorí, že je nekonečný. A nekonečné sú tiež možnosti stavebnice SEVA.

Seva  5 JUMBO

Seva 5 JUMBO

Hodnotenie: 4,8
81,90 € 61,70 €

Veľká stavebnica Seva 5 JUMBO je mimoriadne dodávaná v plastovom boxe ako limitovaná séria k 30. výročiu SEVY. Jednoduché skladanie stavebnice rozvíja kreativitu dieťaťa. Stavebnica obsahuje 1064 dielikov, medzi ktorými nechýba mechanická prevodovka.

Seva Doprava Truck

Seva Doprava Truck

Hodnotenie: 5
40 € 28 €

Postav si silný Truck, buginu, malý nákladiak a celý rad ďalších strojov, s ktorými môžeš jazdiť kamkoľvek sa ti zachce. Všetky stavebnice Seva sú navzájom kompatibilné.

Seva Rescue 1 - Hasiči

Seva Rescue 1 - Hasiči

Hodnotenie: 4,8
37,33 € 28 €

Stavebnica novej rady záchranárov. Tak ako pri skutočných áut sú aj tu použité reflexné farby. Z tejto stavebnice môžete podľa návodu postaviť veľkú hasičskú cisternu, auto s plošinou a rýchle osobné zásahové vozidlo. Ale samozrejme je možné postaviť aj ďalšie modely podľa vlastnej fantázie, dielikov je tu dostatok.

Seva Stavebnica Rodina Kočík plast 293 dielikov
40,40 € 28,80 €

S touto stavebnicou môžete zostaviť kočíky alebo autosedačku pre obľúbeného plyšáka. A nemusíte skladať len to. V stavebnici SEVA sa fantázii medze nekladú

Seva Pumpa Benzina

Seva Pumpa Benzina

Hodnotenie: 5
12,10 € 9,10 €

Stavebnica Seva čerpacia stanica je sada obsahujúca 180 dielikov, deviatich rôznych druhov. Z dielikov možno postaviť vlastné čerpacie stanice s dvoma stojanmi.

Seva Army mini

Seva Army mini

Hodnotenie: 4,3
12,50 €

Stavebnica Seva Army Mini obsahuje 158 dielikov. Stavebnica umožňuje zostavenie vojenskej techniky, ako sú tanky, lietadlá a vrtuľníky. Jednotlivé dieliky sú vyrobené vo vojenských farbách.

Seva 3 Jumbo

Seva 3 Jumbo

Hodnotenie: 4,9
63,88 € 53 €

Stavebnica Seva 3 Jumbo v plastovom boxe obsahuje 1074 dielikov. Základné stavebné diely a spojky sú teda ideálne na doplnenie vašej zbierky. Všetky diely stavebnice SEVA sú pre deti bezpečné, neobsahujú ftaláty.

Seva Stavebnica Army Jumbo

Seva Stavebnica Army Jumbo

Hodnotenie: 4,5
88,60 € 62,50 €

Stavebnica Seva Army Jumbo v maskovacích farbách a s obsiahlejším počtom dielikov, navyše balená v praktickom plastovom boxe. Postavte si tanky, lietadlá alebo vrtuľníky.

Seva pre dievčatá 1 Jumbo

Seva pre dievčatá 1 Jumbo

Hodnotenie: 4,8
76 € 55,60 €

Stavebnica Seva pre dievčatá 1 Jumbo v plastovom boxe rozširuje ponuku dielikov stavebníc Seva o úplne nové farebné variácie. Stavebnica obsahuje 1172 základných dielov.

Seva Staviame Bungalov

Seva Staviame Bungalov

Hodnotenie: 5
42,70 € 30,30 €

Stavebnica Seva staviame – Bungalov sa skvele hodí na stavbu najrôznejších malých i veľkých domčekov. Postavte si klasický domček s terasou, nízky bungalov s veľkými dverami alebo chatku so záhradkou.

Seva 6 Elektro

Seva 6 Elektro

Hodnotenie: 4,2
80,40 € 59 €

Stavebnica Seva Elektro je doplnená elektromotorom s prevodovkou a batériovým pohonom, čo deťom dáva možnosť svoje výtvory rozhýbať. Stavebnicu je možné kombinovať so všetkými ostatnými typmi stavebníc SEVA.

Seva  445

Seva 445

Hodnotenie: 5
30,90 € 14,70 €

Seva 445 je variabilná polytechnická stavebnica, ktorá deťom umožní postaviť automobil, lietadlo, domček alebo výtvory podľa vlastnej fantázie. Zapojte sa do stavania a užite si s deťmi originálnu českú stavebnicu

Seva  5 Technic

Seva 5 Technic

Hodnotenie: 4,6
51,70 € 38,20 €

Stavebnica Seva 5 je variabilná polytechnická skladačka, z ktorej môžu deti postaviť kombajn, kolotoč, vojenskú techniku, domček, lietadlo a ďalšie podľa priloženého návodu alebo podľa vlastnej fantázie. Obsahuje i
mechanickú prevodovku.

Seva  416

Seva 416

Hodnotenie: 4,6
29,40 € 21,60 €

Stavebnica Seva 416 je určená pre deti už od 3 rokov. Obsahuje špeciálne dieliky, vďaka ktorým je možné zložiť nielen kombajn. Zapojte sa do stavania a užite si s deťmi originálnu českú stavebnicu.

Seva Patrol

Seva Patrol

Hodnotenie: 4,4
19,20 € 14 €

Seva staviteľ je variabilná polytechnická stavebnica a obsahuje 238 dielikov. Deti môžu stavať vlastné stavby a výtvory podľa fantázie.

Seva  pre dievčatá

Seva pre dievčatá

Hodnotenie: 4,9
36 € 26,50 €

Novinka vo svete Seva! Stavebnica je ladená do dievčenských farieb fialová, lila a biela. Dievčatá môžu poskladať napríklad obývaciu izbu, spálňu, kuchyňu alebo panáčikov Seváčky. Vďaka novým oblým dielom možno postaviť i kočík.

Seva plast 718ks

Seva plast 718ks

Hodnotenie: 5
48,78 € 37,80 €

Kompatibilná stavebnice Seva rozširuje možnosti stavania a realizuje tak väčšie a väčšie modely a stavby. Sada obsahuje 715 dielikov, môžete tak postaviť čokoľvek vás napadne.